Kā atjaunot savas WordPress vietnes dublējumu

Tā kā WordPress nodrošina vairāk nekā 34% interneta, tagad ir kļuvis ļoti viegli izveidot un uzturēt vietni. Tomēr ir daudz funkciju, par kurām jārūpējas. Sakiet, ka jums ir jādara migrējiet sava uzņēmuma vietni uz citu tīmekļa mitinātāju. Jūs neuztraucaties – galu galā jūs to jau esat izdarījis iepriekš. Bet ko darīt, ja pēc migrācijas pabeigšanas jūs atklājat, ka daži kritiski WordPress faili nav migrēti? Diemžēl nav vienkāršas pogas Atiestatīt vai atsaukt, kas to varētu mainīt. Tāpēc ir svarīgi saglabāt vietnes dublējumu – varat atjaunot failus un atkārtot migrēšanu.


WordPress vietņu atjaunošanai no dublējuma izveidošanas ir vairāki veidi, par kuriem mēs runāsim turpmākajās sadaļās. Bet vispirms izprasīsim dažādus vietnes komponentus, kas jāpapildina un jāatjauno.

WordPress vietnes galvenie komponenti

Jebkurā WordPress instalācijā ir dažādi komponenti, kas ir tā galvenie elementi. Ir 4 WordPress komponenti, par kuriem vienmēr vajadzētu dublēt:

 • WordPress kodols – Tas veido WordPress pamata failus, ieskaitot avota kodu, WordPress funkcijas un vietnes iestatījumus.
 • WordPress datu bāze – Tas sastāv no WordPress aizmugures failiem, kuros tiek glabāta jūsu vietnes informācija. Tas ietver datubāzu tabulas, kurās ir svarīgi ieraksti, piemēram, lietotāju akreditācijas dati, raksti, vietņu ziņas un vietnes metadati.
 • WordPress spraudņi – Tie ir trešo pušu papildinājumi vai rīki, kas ir integrēti WordPress instalācijā, lai uzlabotu vispārējo funkcionalitāti. Tos var viegli lejupielādēt no WordPress krātuves un pievienot jūsu vietnei.
 • WordPress motīvi – Tās atkal ir trešo pušu lietojumprogrammas, kuras tiek izmantotas, lai uzlabotu jūsu vietnes izskatu un dizainu. Tāpat kā spraudņi, repozitorijā un citās tiešsaistes tirgus vietās ir pieejamas daudzas bezmaksas WordPress tēmas.

WordPress dublējums parasti satur visus šos četrus komponentus. Tā rezultātā dublējuma atjaunošana nozīmē šo komponentu atjaunošanu vietnē. Tagad apskatīsim, kā veikt atjaunošanas procesu.

Divas WordPress rezerves kopijas atjaunošanas metodes

WordPress atjaunošanu var veikt, izmantojot kādu no šīm metodēm:

 1. Manuāla atjaunošana, izmantojot rīku phpMyAdmin, vai datu bāzes atjaunošana, izmantojot MySQL rīks.
 2. Automātiska atjaunošana, izmantojot WordPress rezerves spraudni.

Rīki, kas nepieciešami, lai atjaunotu WordPress dublējumu

Nākamajā sadaļā sīkāk aplūkosim katru no šīm atjaunošanas metodēm. Tomēr, lai veiktu manuālu atjaunošanu, vispirms ir jābūt:

 • Piekļuve phpMyAdmin rīks (ko nodrošina jūsu tīmekļa mitinātāja nodrošinātājs) jūsu sistēmā.
 • Jūsu vietnes datu rezerves kopija, kuru vēlaties atjaunot.
 • An FTP rīks, piemēram, FileZilla.
 • Lietotāju tiesības pārveidot datu bāzes failus, ieskaitot rediģēšanu, izgriešanu un autortiesības.

1. metode: manuālas atjaunošanas veikšana, izmantojot phpMyAdmin

Ja savas vietnes dublēšanai esat izmantojis rīku phpMyAdmin, varat to viegli izmantot, lai atjaunotu arī dublējumu. Varat patstāvīgi lejupielādēt rīku phpMyAdmin vai arī izmantot sava datora resursdatora nodrošinātāja sākotnēji instalētu rīku no vadības paneļa..

Šīs darbības ir jāveic:

 1. Piesakieties phpMyAdmin, izmantojot savus lietotāja akreditācijas datus.

PHPMyAdmin var izmantot, lai dublētu un atjaunotu jūsu vietnes datus.

 1. Pēc veiksmīgas pieteikšanās dodieties uz rīka sadaļu “Datubāzes”, kur varat apskatīt pilnu vietnes datu bāzes tabulu sarakstu..
 2. Atlasiet datu bāzi, kurai vēlaties atjaunot datu bāzes dublējumu.
 3. Pirms atjaunošanas no atlasītās datu bāzes noņemiet visas esošās tabulas. Lai to izdarītu, vienkārši:
  • Noklikšķiniet uz “Noklikšķiniet uz visiem”, lai atlasītu visas tabulas šajā datu bāzē.
  • Sarakstā “With Selected” noklikšķiniet uz “Drop”.
 4. Lai importētu rezerves datus datu bāzē, dodieties uz cilni “Importēt” phpMyAdmin saskarnē.
 5. Jaunajā logā noklikšķiniet uz pogas “Pārlūkot”, lai atlasītu datora mapi, no kuras vēlaties importēt dublējuma datus.
 6. Visbeidzot noklikšķiniet uz pogas “Aiziet”, lai importētu un atjaunotu dublējuma datus savas vietnes datu bāzē.

Manuāla atjaunošana, izmantojot MySQL

Ja esat pazīstams ar SQL komandām un esat izveidojis vietņu dublējumus, izmantojot MySQL rīku, varat atjaunot dublējuma failus, izmantojot tos pašus.

Šeit ir norādītas manuālās darbības, kas jums jāveic:

 1. Izkopējiet vai izvelciet dublējuma failus (* .tar.gz vai * .bz2 faili), izmantojot šādas SQL komandas:

Piezīme. Ja datu bāzes dublējums bija * .tar.gz (piemēram, blog.bak.sql.tar.gz, tad)

tar -zxvf blog.bak.sql.tar.gz

Piezīme: ja jūsu datu bāzes dublējums bija * .bz2 (piemēram, tad blog.bak.sql.bz2, tad)

[aizsargāts ar e-pastu]: ~ / faili / emuārs> bzip2 -d blog.bak.sql.bz2

 1. No neiesaiņotajiem failiem nokopējiet un ielīmējiet MySQL datu bāzē šādus SQL vaicājumus:

[aizsargāts ar e-pastu]: ~ / faili / emuārs> mysql -h mysqlhostserver -u mysqlusername -p datu bāzes nosaukums < blog.bak.sql

Ievadiet paroli: (ievadiet savu mysql paroli)
[aizsargāts ar e-pastu]: ~ / faili / emuārs>

Ar to jūs varat atjaunot datu bāzes dublējumus savā WordPress vietnē.

Kaut arī abas šīs manuālās metodes ir efektīvas, tās ir noderīgas tikai WordPress datu bāzes failu atjaunošanai. Lai atjaunotu citus WordPress komponentus no pieejamās dublējuma, jums jāveic dažas papildu manuālās darbības. Turklāt, lai veiktu manuālu atjaunošanu, jums jābūt pietiekamām tehniskām zināšanām, lai to nevainojami izpildītu jūsu sistēmā un novērstu problēmas, ja rodas kādas problēmas.

Labāka dublēšanas un atjaunošanas iespēja iesācējiem vai netehniskiem WordPress lietotājiem ir automatizēta atjaunošana, izmantojot WordPress dublējuma un atjaunināšanas spraudņa rīku.

2. metode: automātiskas atjaunošanas veikšana, izmantojot spraudni

Apskatīsim, kā jūs varat izmantot BlogVault spraudnis, lai atjaunotu dublējumu. Tas drošā un neatkarīgā vietā izveido un saglabā vairākas jūsu vietnes dublējumu versijas. Atjaunošanas laikā varat atlasīt jebkuru no šīm dublējuma versijām, ko atjaunot savā vietnē.

Lai veiktu automātisko atjaunošanu:

 1. Vispirms piesakieties un atlasiet vietni, kuru vēlaties atjaunot.
 2. Atvērtajā “Vietnes informācijas” lapā noklikšķiniet uz pogas “Atjaunot vietni” (parādīts zemāk)..
 3. Jūsu WordPress vietne tiks atjaunota, izmantojot jaunāko pieejamo dublējumu.

BlogVaults atjaunošanas process ir vienkāršots, taču detalizēts; jūs varat izvēlēties, kuru rezerves versiju vēlaties atjaunot.

BlogVaults atjaunošanas process ir vienkāršots, taču detalizēts; jūs varat izvēlēties, kuru rezerves versiju vēlaties atjaunot.

Pārmaiņus, ja vēlaties atjaunot citu vietnes dublējuma versiju:

 1. Sadaļā “Dublēšana” noklikšķiniet uz pogas “Rādīt visas rezerves kopijas”. Tas parādīs visu konkrētās vietnes rezerves versiju vēsturi.
 2. Noklikšķiniet uz “Automātiskā atjaunošana”, lai iegūtu dublējuma versiju, kuru vēlaties atjaunot.
 3. Ievadiet savus FTP akreditācijas datus.
 4. Atlasiet mapi, kurā ir instalēta WordPress (piemēram, mape “public_html”, ja izmantojat vadības paneli, ko nodrošina jūsu tīmekļa resursdators). Varat arī meklēt mapes, kurās tiek glabāti WordPress faili, piemēram, wp-admin vai wp-content.

Izvēlieties mapi, kurā ir instalēta jūsu WordPress. Parasti tas atrodas mapē “public_html”.

 1. Nākamajā ekrānā jums jānorāda, ko vēlaties atjaunot savā WordPress vietnē. Piemēram, jūs varat izvēlēties visu dublējuma versiju vai atlasītos failus vai tabulas.
 2. Visbeidzot, jūs varat noklikšķināt uz “Turpināt”, lai sāktu rezerves versijas atjaunošanu. Par atjaunošanas pabeigšanu jums tiks paziņots.

Tieši tā. Šis process ir viegls un ātrāks nekā manuālās procedūras. Turklāt jūs to varat veikt pats, bez jebkādas tehniskas palīdzības.

Šeit ir kaut kas cits, kas jums jāzina – tāpat kā jebkurš cits WordPress fails, arī rezerves faili var tikt sabojāti. Bojātu rezerves failu atjaunošana var vēl vairāk sabojāt jūsu vietni. Kā jūs to novēršat??

Vienkāršs risinājums ir izveidot pieturvietu un pārbaudīt dublējumu, kuru vēlaties atjaunot. BlogVault gadījumā varat izmantot tā “Smart Backup Test Restore”Funkcionalitāte, kas tieši ielādē pēdējo dublējuma versiju pieturvietā. Varat arī izmantot spraudņus, piemēram WP iestudēšana vai Kopētājs izveidot pieturvietu. Kad esat apmierināts, varat iet uz priekšu un apvienot dublējumu ar aktīvo vietni.

Noslēgumā

Pašreizējā tiešsaistes pasaulē nekad nevar būt pārāk uzmanīgs, runājot par viņu vietni. Vietnes veselībai ir ārkārtīgi svarīgi nodrošināt tās dublēšanu. Tas darbojas kā drošības tīkls pret datu zaudēšanu un samazina dīkstāvi. Bet kas ir dublējums, ja to nevar atjaunot?

Lai vietņu dublējumi būtu noderīgi jebkuras vietnes avārijas gadījumā, WordPress lietotājiem vajadzētu būt iespējai pēc iespējas īsākā laikā piekļūt un atjaunot savus dublējumus. Lai gan to ir iespējams izdarīt manuāli, parasti tā ir sarežģīta procedūra, kurai nepieciešams laiks un pacietība. Pat vismazākā kļūda var izraisīt atkārtotas atjaunošanas nepieciešamību.

Šādā gadījumā vislabāk ir izvēlēties rezerves spraudni, kas ir vienkāršojis atjaunošanas procesu. Automatizētie rīki nodrošina lietotājam draudzīgus atjaunošanas procesus, kurus var izpildīt ātrāk un bez lielām grūtībām.

Kurai procedūrai jūs dotu priekšroku? Ja jūs pats to neveicat, uzziniet, kā jūs varat izmantot Web izstrādes ārpakalpojumus.

Akshat Choudhary vienmēr ir lepojies ar savu spēju iemācīt lietas. Kopš BlogVault dibināšanas Akshat ir pārveidojis savu blakusprojektu par rentablu uzņēmumu, kas Indijas starta telpā palielina jaunus augstumus. Būdams WordPress kopienas loceklis gandrīz desmit gadus, Akshat vēlas izprast jomas, kurās lietotāji cīnās. Akshat galvenā pārliecība, kas balstās uz jebkura produkta veidošanu, ir pārliecināties, ka tiešajam lietotājam nav vajadzīga palīdzība, un palīdzēt viņiem pēc iespējas labākā veidā. Sazinieties ar Akshat ieslēgtu Facebook un LinkedIn

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map