Apmācība: Kā uzsākt veiksmīgu pārvadājumu biznesu, izmantojot Shopify

Tīmekļa vietņu veidotāji mūsdienās ir kļuvuši salīdzinoši izplatīti, taču Shopify ir fantastiska izvēle kravas pārvadāšanai. Vienkārši sakot, mēs varam apkopot tās priekšrocības trīs jomās; tas ir vienkārši lietojams, jaudīgs un draudzīgs kravas pārvadāšanai.


Grafiskais lietotāja virzītais interfeiss, kā arī iepriekš izveidotās veidnes un bloki vietnes būvniecībai padara to izmantojamu praktiski ikvienam. Nav nepieciešams iemācīties kodēšanu vai dizainu, jūs varat vienkārši pārvietot lietas visur, kur vēlaties.

Šajās dienās mēs dzirdam arvien vairāk veiksmes stāstu kravas piegādes biznesā. Piemēram, Marc nopelnīja USD 178 492, nosūtot ASV un Eiropas produktus, izmantojot Shopify un Spocket (lasīt gadījuma izpēti).

Jūs varat izlasīt mūsu padziļināto Shopify pārskatu šeit.

Kaut arī Shopify galvenā uzmanība ir vērsta uz ātru un ērtu vietnes izveidošanu, tai ir plašs lietotņu veikals, caur kuru jūs varat paplašināt funkcionalitāti. Funkcijas, kuras varat pievienot, izmantojot plašu spektru, un aptver visu, kas vajadzīgs kravas kuģim – sākot no preču avotiem un beidzot ar maksājumu apstrādi un nosūtīšanu.

Tālāk ir norādītas darbības, lai sāktu Shopify kravas piegādes biznesu:

Satura rādītājs

 1. Reģistrējieties Shopify kontam
 2. Instalējiet kravas piegādes programmas
 3. Meklējiet produktus, kurus vēlaties
 4. Importējiet atlasītos produktus savā veikalā
 5. Shopify veikala iestatīšana
 6. Jūsu Shopify dropshipping veikala pielāgošana
 7. Maksājumu iestatīšana
 8. Shopify kravas piegādes lietotnes

Izpētiet Shopify

 • Apmeklējiet un reģistrējieties veikalā Shopify
 • Skatiet visas Shopify motīvas
 • Vietnes Shopify piemēri
 • Tirdzniecības plāni un cenas

Pirms sākat: veiciet atslēgvārdu izpēti

Veiksmes atslēga kravas piegādes jomā ir rentablas nišas atrašana. Pirms sākat veidot savu vietni, izpētiet, kuras preces jums varētu būt vislabākās. Lai to pārvaldītu, ir svarīgi veikt atslēgvārdu izpēti.

Kā lētu (bezmaksas) veidu, kā to izdarīt, mēģiniet izmantot Google atslēgvārdu plānotājs un izmēģiniet produktus, kurus domājat pārdot. Tas ļaus jums novērtēt interesi par šiem produktiem.

Kā piemēru var aplūkot zemāk redzamo attēlu;

Meklēšanas apjoms vietnē “spēļu klēpjdators”.

Izmantojot šo pamata meklēšanu, varat redzēt, kuri produkti ir ieinteresēti augstāk nekā citi. Eksperimentējiet ar atslēgvārdu plānotāju, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, ko varētu pārdot labāk.

Izmantojot šo informāciju, jūs varat meklēt kravas piegādes piegādātājus, kuri piedāvā vislabāko cenu un uzticamu izpildes procesu.

Piegāde veikalā Shopify 7 vienkāršos soļos

1. Reģistrējieties Shopify kontam

Shopify e-komercijas platforma - izveidojiet un attīstiet savu biznesu tiešsaistē Reģistrēties Shopify ir tik vienkārši, ka jums būs nepieciešama tikai e-pasta adrese (apmeklējiet Shopify)

Konta reģistrēšana Shopify ir bezmaksas. Viss, kas jums nepieciešams, ir e-pasta adrese, ar kuru apstiprināt savu kontu, un jūs varat pierakstīties ar viņu. Nav nepieciešama kredītkarte vai cita maksājuma veida forma. Shopify visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 14 dienu izmēģinājumu viņu sistēmā.

Veicot reģistrāciju, jums kopā ar e-pasta adresi būs jānorāda arī vārds. Šis nosaukums tiks izmantots, lai ģenerētu jūsu veikala URL bezmaksas izmēģinājuma posmā.

Kad tas būs izdarīts, Shopify būs nepieciešams jūsu vārds un cita informācija, lai apstrādātu maksājumus. Tā ir īsa veidlapa, kas jāaizpilda, tāpēc pārāk neuztraucieties.

Sāc šeit > Noklikšķiniet, lai reģistrētos un izveidotu Shopify kravas piegādes biznesu.

2: Instalējiet Dropshipping Apps

Atlasiet Lietotnes, pēc tam noklikšķiniet uz Apmeklēt Shopify App Store.

Kad esat pabeidzis reģistrācijas procesu, jūs tiksit novirzīts uz sava veikala informācijas paneli. No šejienes jūs varat sākt pievienot produktus savai vietnei. Šeit tiek parādīts viens no Shopify svarīgākajiem punktiem kravas piegādes jomā: Shopify lietotnes.

Jauniem kravas kuģiem Shopify var būt vienas pieturas resurss. Pirmais, kas jums jādara, ir doties uz Shopify Apps. Vispirms noklikšķiniet uz Lietotnes un pēc tam atlasiet “Apmeklēt vietni Shopify App Store”. Kad esat klāt, meklējiet “Oblero‘.

Oberlo ir drošas piegādes platforma, kas ļaus jums ērti meklēt un pievienot veikalā produktus, kas nogādā kravas piegādes. Kad instalēšana ir pabeigta, varat izpētīt tajā esošos produktus.

Šajā piemērā mēs izmantojam Oblero, taču Shopify lietotņu veikalā ir arī citas kravas piegādes platformas, kuras varat izmantot, piemēram, Kabatas un AliExpress. Par tiem vairāk runāsim vēlāk šajā rakstā.

3. Meklējiet produktus, kurus vēlaties

Droša kravas nosūtīšanas lietotņu izmantošana ir tikpat vienkārša, it kā jūs pats iepirktos e-komercijas vietnē. Vispirms izvēlieties kategoriju, kuru vēlaties pārlūkot. Pēc tam virziet kursoru virs interesējošās preces un noklikšķiniet uz “Pievienot importa sarakstam”..

Kad esat pievienojis visus vajadzīgos vienumus, Oblero informācijas paneļa navigācijas joslā noklikšķiniet uz Importēt sarakstu. Pēc tam jūs varat pielāgot aprakstus, kategorijas un citu informāciju.

4. Importējiet atlasītos produktus uz savu vietni

Atzīmējiet izvēles rūtiņu un pēc tam, kad esat rediģējis produkta informāciju, noklikšķiniet uz “importēt, lai saglabātu”

Kad esat pārliecināts, ka lietas notiek kā vēlaties, atzīmējiet izvēles rūtiņu produkta lodziņa augšējā kreisajā pusē un pēc tam noklikšķiniet uz “Importēt veikalā”. Atkārtojiet to visiem iepriekš atlasītajiem produktiem.

5. Shopify veikala iestatīšana

Atlasiet Motīvi, pēc tam noklikšķiniet uz “Pārlūkot bezmaksas motīvus” vai “Shopify tēmu veikals”, lai izvēlētos motīvu.

Tagad, kad esat sagatavojis visus produktus, kurus vēlaties pārdot, ir pienācis laiks izveidot savu veikalu. Padomājiet par savu Shopify veikalu kā mazumtirdzniecības vietas seju. Tas ir, kā jūsu apmeklētāji pārlūko jūsu pārdotos produktus un atlasa preces, kuras viņi vēlas iegādāties.

Lai palielinātu pārdošanas apjomus, jūsu veikalam ir jāapvieno pievilcība ar izmantojamību un ātrumu. Neuztraucieties, taču Shopify ir iepriekš izstrādātas veidnes, kuras varat izmantot. Ja vēlaties, varat tos izmantot “kā ir”. Ja vēlaties kaut ko personīgāku, varat pielāgot izvēlēto motīvu.

Izpētiet vairāk unikālas iespējas par Shopify.

6. Jūsu Shopify Dropshipping veikala pielāgošana

Shopify pielāgošanas saskarne ir ērti lietojama

Shopify motīvu pielāgojumi ir atkarīgi no tā, kādu motīvu izvēlaties. Pēc noklusējuma pieejamos segmentus var iespējot vai atspējot, vai arī jūs pat varat pievienot jaunus segmentus, kurus vēlaties. Lai pielāgotu šīs sadaļas, ir vienkārši jānorāda parametri, piemēram, to produktu kolekciju, kuru vēlaties pievienot katrai sadaļai.

Kreisajā navigācijas joslā ir saraksts ar visiem segmentiem, kas tēmā ir iespējoti pēc noklusējuma. Noklikšķinot uz jebkuras no šīm sadaļām, varat norādīt sīkāku informāciju, piemēram, kādu produktu kolekciju tur parādīt, vai pat to, cik rindu vai kolonnu parādīt.

Ja vēlaties atspējot kādu no šiem iepriekš iestatītajiem segmentiem, vienkārši noklikšķiniet uz acs ikonas, un tas jūsu vietnē tiks paslēpts. Pa labi kreisās navigācijas joslas apakšā ir opcija, uz kuras varat noklikšķināt, lai pievienotu jaunu segmentu. Noklikšķinot uz tā, tiks atvērta plaša izvēlne vienumu, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Kad esat pabeidzis, atcerieties noklikšķināt uz ikonas Saglabāt, pat ja jūs pagaidām nevēlaties publicēt savu veikalu.

Noklikšķiniet šeit, lai redzētu vairāk Shopify motīvu.

7. solis. Maksājumu iestatīšana

Tagad, kad jūsu produkti ir atlasīti un veikals ir izveidots, jums ir nepieciešami līdzekļi, ar kuru palīdzību jūs varat iekasēt maksājumus no klientiem. Shopify strādā ar lielu skaitu maksājumu apstrādātāju, tāpēc jums ir plašs izvēles klāsts.

Lai iestatītu maksājumus, informācijas paneļa apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi. Pēc tam atlasiet Maksājumu sniedzēji. Pēc noklusējuma, PayPal ir iespējotā metode, tāpēc jūs varat tur pielāgot sava konta informāciju vai izvēlēties citus maksājumu apstrādātājus pēc reģiona.

Daži maksājumu apstrādātāji, piemēram, MOLmaksa prasīs, lai jums būtu jau esošs konts ar viņiem, lai varētu tos izmantot jūsu Shopify vietnē. Pat PayPal prasīs, lai jums būtu tirgotāja konts, bet viņi vēlāk jums to nosūtīs pa e-pastu.

Citas izskatītās kravas piegādes programmas

Iepriekš Oberlo mēs izmantojām kā drošas piegādes lietotnes piemēru, kuru varat izmantot. Tas piedāvā plašu produktu katalogu, un tajā ir vairāk funkciju, nekā mēs līdz šim esam apskatījuši. Ir arī citi, kurus varat izmēģināt, tāpēc apskatiet šo sarakstu;

1. Oberlo

Papildus parastajai pārlūkošanas un pievienošanas sistēmai, Oberlo ļauj jums viegli atrast produktus, kuriem ir tendence. Tas nodrošina ātru veidu, kā atjaunināt produktu līnijas un vienmēr piedāvāt klientiem labākos darījumus pilsētā.

Oberlo galvenās iezīmes

 • 100% bez maksas
 • Pasūtījuma izsekošana
 • Ļauj produkta pielāgošanu
 • Automātisko cenu atjauninājumi
 • Lielapjoma pasūtījumu apstrāde

Apmeklējiet Oberlo

2. Kabelis

Spocket ir dropshipping lietotne, kas darbojas ar piegādātājiem visā pasaulē. Tas ir labāk pazīstams ASV un ES reģionos. Lietotne ir iesaiņota, un tā drošajiem pārdevējiem piedāvā plašu produktu klāstu, no kuriem izvēlēties. Varat arī pielāgot savus produktu skatus ārpus kategorijas un pat specializēties nišās, piemēram, preces ar lielām atlaidēm vai vairāk. Arī spaiļu lietotāji var gūt labumu no saviem diennakts klientu atbalsta pakalpojumiem.

Spocket galvenās iezīmes

 • Cieta atlaide / vairumtirdzniecības cenas
 • Viegla piepildīšana
 • Pasūtījumu paraugi
 • Produktu izsekošana reāllaikā
 • Auto inventarizācijas atjauninājumi

Apmeklējiet vietni Spocket

3. AliExpress

AliExpress apgalvo, ka dropshippers peļņas normu piedāvā līdz 2000 procentiem. Lai arī tā atrodas Ķīnā, tā ir kļuvusi globāla un tagad pārvadā visā pasaulē. Viņu lietotnes lietošana veikalā Shopify ir ārkārtīgi vienkārša, un tā klientiem ļauj piekļūt viņu ļoti plašajam produktu klāstam.

AliExpress galvenās iezīmes

 • Produktu rediģēšana
 • Pārdod vairākos veikalos
 • Auto sūtījumu izsekošana
 • Pārdodu produktu paketi
 • Piegādātāja izvēle

Apmeklējiet vietni AliExpress

Plāni un cenas: Cik tas maksā?

Kā jūs tagad varat pateikt, daudzas no lietām, kuras mēs šeit apskatījām, ir bez maksas un tiek segtas jūsu Shopify abonementa izmaksās. Tādas lietotnes kā Oberlo, Spocket un AliExpress, kā arī simtiem citu, ir bezmaksas (lai gan dažām no tām ir maksas).

Pats Shopify nāk par mainīgām cenām atkarībā no jūsu veikala vajadzībām. Reāli daudzi mazāki dropshippers, visticamāk, var atbrīvoties no pamata Shopify plāna, kas mēnesī maksā 29 USD. Ja jūsu veikals palielinās un jūs atradīsit vajadzību pēc vairākām funkcijām, iespējams, ir laiks virzīties uz augšu.

Uzziniet vairāk par Shopify plāniem un cenām.

Bottomline: vai Shopify ir tā vērts, lai veiktu kravas pārvadāšanu?

Vardā; JĀ. Shopify dod tik lielu vērtību kravas kuģiem, ka viņu cenu struktūrā tiešām nav par ko uztraukties. Atcerieties, ka par cenu, kuru maksājat, jūs saņemat visu nepieciešamo e-komercijas biznesa vadīšanai.

Papildus tam, Shopify ir vienkāršojis tik daudz lietu, ka praktiski ikviens var izmantot savu sistēmu. Kamēr jums ir ideja par produktiem, kurus vēlaties pārdot, un esat ar mieru veltīt kādu laiku pētījumiem, šajā lieliskajā platformā ir grūti negūt panākumus.

Iespējams, vēlēsities tos apskatīt Shopify ceļveži vai piedalīties Shopify’s drophipping forums lai uzzinātu vairāk.

* Tulkojums: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map