Apmācība: Kā pārdot mākslu tiešsaistē, izmantojot Shopify

Shopify pamatā ir e-komercijas platforma. Tas nozīmē, ka jūs varat to izmantot, lai izveidotu savu interneta veikalu neatkarīgi no tā, ko nolemjat pārdot. Tas padara to par ideālu platformu, kurā mākslinieki strādā, lai samazinātu laiku, kas viņiem vajadzīgs, lai spētu dalīties ar savu darbu ar pasauli.


Tiešsaistes veikala skaistums ir tāds, ka to var vienreiz uzstādīt un atjaunināt, kad ienāk jauni produkti. Tas samazina mākslinieku vajadzību pavadīt laiku, lai atrastu eksponātu laukumus arī viņu izveidotajiem priekšmetiem..

Pats labākais, jo tiešsaistes veikali ir daļa no digitālās pasaules, izveidojot tos veikalā Shopify, jūs varat piekļūt daudziem citiem pārdošanas kanāliem, izmantojot tikai vienu pogas klikšķi..

Ja jūsu rūpes par tiešsaistes veikala izveidošanu ir tikai tehnoloģija, neuztraucieties. Piedāvāšu jums pieredzi ar Shopify, lai ļautu jums uzzināt, kā varat piederēt savam kibermākslas veikalam, nezinot vienu koda rindu..

Kā darbojas Shopify

ShopifyIzveidojiet savu tiešsaistes veikalu, izmantojot Shopify

Pirmais, kas jums jāsaprot par Shopify, ir tas, ka tas ir pakalpojums. Jūs nepērkat produktu un nemaksājat par programmatūru. Shopify mērķis ir palīdzēt uzņēmumu īpašniekiem pēc iespējas efektīvāk izveidot savus digitālos veikalus.

Tas nozīmē, ka uzņēmums saprot, ka tā klienti nebūt nav visgudrākie cilvēki uz zemes. Shopify piedāvā ikvienam iespēju izveidot tiešsaistes veikalu, izmantojot vienkāršu veidņu un celtniecības bloku sistēmu – sava veida, kā darbojas Lego.

Arī Shopify no klientiem neprasa lielu maksu par pakalpojuma izmantošanu, bet par pieņemamām cenām, sākot no tikai USD 29 mēnesī. Tā kā jūsu bizness aug, cena var pieaugt, ja jums ir jāizmanto vairāk funkciju. Tas ir abpusēji izdevīgs piedāvājums.

Izlasiet mūsu padziļināto Shopify pārskatu šeit.

Satura rādītājs

 • 1. darbība: reģistrējieties kontam
 • 2. darbība: pievienojiet produktus savam veikalam
 • 3. solis: izvēlieties Shopify motīvu
 • 4. solis: pielāgojiet motīvu
 • 5. darbība: izpētiet funkcijas
 • 6. solis: lietotņu Shopify izmantošana
 • 7. darbība: integrējieties sociālajos kanālos
 • Plusi un mīnusi, izmantojot Shopify, lai pārdotu mākslu

Izpētiet Shopify

 • Darba sākšana ar Shopify
 • Skatiet visas Shopify motīvas
 • Veikalu paraugs, kas būvēts ar Shopify
 • Tirdzniecības plāni un cenas

Darba sākšana vietnē Shopify

1. Reģistrējieties kontam

Pirmais, kas jums jādara, ir jāpierakstās uz Shopify kontu. Tas ir tik vienkārši, kā apmeklēt viņu vietni un noklikšķināt uz pogas Sākt bezmaksas izmēģinājumu. Shopify visiem lietotājiem piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma kontu. Jums būs jāievada tikai e-pasta adrese, parole un veikala nosaukums.

Bezmaksas izmēģinājuma perioda laikā jūs varat izjust visu tiešsaistes veikala iestatīšanas procesu, taču pagaidām nevarēsit atvērt savu vietni vai sākt ar to pārdot produktus..

Ja neesat pārliecināts par atbildēm, varat nospiest pogu “Izlaist”.

Tiklīdz esat pabeidzis reģistrācijas procesu, Shopify sāks savu pieredzi ar īsu jautājumu un atbilžu sesiju. Tas ir paredzēts Shopify, lai uzzinātu nedaudz vairāk par to, kāds vēlaties būt jūsu veikals.

Šī ir galvenā sadaļa, kas ved jūs uz nākamo darbību.

Kad esat ticis garām šai īsajai anketai, nākamā joma, kurā jums jāpievērš uzmanība, ir tā, kas atrodas tieši ekrāna vidū. Būs sadaļa ar trim galvenajām jomām, kurā varēsiet savam veikalam pievienot produktus, pielāgot tā izskatu un pēc tam saistīt domēna vārdu.

Domēna vārds ir tā publiskā adrese, kas klientiem būs nepieciešama, lai apmeklētu jūsu tiešsaistes veikalu. Padomājiet par to kā digitālu adresi, kas ļauj cilvēkiem jūs atrast tiešsaistē.

Sāc šeit > Noklikšķiniet, lai reģistrētos un izveidotu Shopify tiešsaistes veikalu.

2. Produktu pievienošana

Šī ir lapa, kurā jūs aizpildāt informāciju par savu mākslu.

Šī ir daļa, par kuru jums vajadzētu satraukties – pievienojot savam darbam pirmo mākslas darbu! Noklikšķiniet uz pogas Pievienot produktu, un jūs nonāksit veidlapā, kas ļaus jums detalizēti norādīt, ko jūs pārdodat..

Iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā esmu aizpildījis teksta paraugu, lai parādītu, ko jūs varētu pievienot produkta informācijas laukiem. Šeit ievadītā informācija ir paredzēta ne tikai attēlošanai. Lauki, piemēram, produkta tips, kolekcijas un tagi, var palīdzēt organizēt mākslas darbu. Tas arī palīdz jūsu klientiem vieglāk atrast mākslu jūsu tiešsaistes veikalā.

Kad esat aizpildījis visu nepieciešamo informāciju lapā, noklikšķiniet uz Saglabāt, un jums būs ieraksts par jūsu pirmo pārdodamo preci.!

3. Tīkla izvēle savam tiešsaistes veikalam

Izvēlieties pareizo sava tiešsaistes veikala motīvu.

Lai sāktu procesu, sava Shopify konta mājas lapā noklikšķiniet uz Pielāgot tēmu. Motīvi ir iepriekš izstrādātas veidnes, kuras varat izmantot tiešsaistes veikalā. Ja nevēlaties tam veltīt laiku, varat vienkārši izvēlēties vienu un sākt to izmantot.

Es iesaku jums pielāgot savu, lai jūs varētu savam interneta veikalam piešķirt personisku pieskārienu. Lai izvēlētos veidni, noklikšķiniet uz “Pārlūkot bezmaksas motīvus”. Tiks parādīta uznirstošā tēmu galerija, no kuras jūs varat izvēlēties.

Ritiniet tos un noklikšķiniet uz vēlamā, lai skatītu sīkāku informāciju par to. Ja jums patīk šī tēma, noklikšķiniet uz “Pievienot motīvu bibliotēkai”..

Izpētiet un skatiet citas Shopify tēmas.

4. Pielāgojiet tēmu

Jūs varat pielāgot sava mākslas veikala izskatu

Sākumlapā noklikšķiniet uz Pielāgot blakus tēmai, kuru vēlaties izmantot. Iepriekš izvēlētie motīvi būs pieejami sadaļā ar nosaukumu “Motīvu bibliotēka”. To darot, tiks atvērts motīvu redaktors.

Šī ir tiešsaistes lietojumprogramma, kas darbojas pēc principa Ko jūs redzat? Tas ir, ko jūs iegūstat (WYSIWYG). Tāpat kā lietojumprogrammas, piemēram, Microsoft Word, dizaina ekrāns parādīs tieši to, kāda izskatīsies jūsu vietne, kad to rediģēsit.

Jūs varat izvēlēties, kur ievietot mages, tekstu, kā sakārtot sadaļas un pat pielāgot detaļas līdz pat fonta lielumam un krāsai. Tomēr atcerieties, ka projektēšanas procesā ir viegli pazust, tāpēc saprātīgi pavadiet laiku un, pirms noformējat savu veikalu, vispirms pabeidziet produktu pievienošanu krājumiem..

Kad dizains ir pabeigts, noklikšķiniet uz Saglabāt..

5. Shopify funkciju izpēte

Shopify piedāvāto noderīgo e-komercijas funkciju saraksts.

Līdz šim tas, ko es jums parādīju, ir tikai pamati, kā izveidot tiešsaistes veikalu un pievienot tam produktus ar nelielām korekcijām. Shopify ir pilna e-komercijas platforma, kas nozīmē, ka tā ir izstrādāta, lai palīdzētu jums pārdot.

Pārdošanas process ietver daudz vairāk nekā tikai veikala izveidošanu. Piemēram, jūs varat izmantot analītiku, lai uzzinātu par saviem klientiem, rīkotu mārketinga kampaņas, lai piesaistītu vairāk vietnes apmeklētāju, un pat ģenerētu atlaides..

Šīs ir tikai Shopify pamatfunkcijas, un, ja jums nepieciešams vairāk, jūs vienmēr varat pievienot citas lietojumprogrammas, lai uzlabotu veikala piedāvātās funkcijas.

Izpētiet vairāk unikālas iespējas par Shopify.

6. Lietotņu izmantošana

Shopify lietotņu veikals (avots).

Lai redzētu, kādas papildu lietotnes ir pieejamas, kreisajā navigācijas izvēlnē noklikšķiniet uz Lietotnes un pēc tam uz “Apmeklējiet vietni Shopify App Store”. Šeit esošās lietotnes ir nelielas programmas vai skripti, kas izstrādāti, lai pievienotu noteiktas funkcijas Shopify veikaliem.

Popularitātes dēļ Shopify ir milzīga lietotāju un lietojumprogrammu izstrādātāju ekosistēma, kas strādā kopā, lai paplašinātu Shopify iespējas. Piemēram, iespējams, jūs varētu atrast tādu lietotni kā Spocket, kas palīdz jums rūpēties par jūsu mākslas darbu piegādi un pievienot to jūsu Shopify veikalā. Jūs pat varat paplašināties, lai kļūtu par dropshipping biznesu.

Ņemiet vērā, ka dažās lietotnēs jums, iespējams, būs jāmaksā papildu maksa par lietošanu. Cenas ir atkarīgas no tā, ko izstrādātājs iekasē par šīm lietotnēm. Shopify lietotņu tirgus ir plašs, un tajā ir gandrīz jebkas, ko tiešsaistes mazumtirgotājs varētu vēlēties vai vajadzēt. Jūs atradīsit lietojumprogrammas, kas palīdzēs mārketinga aktivitātēs, nosūtīšanā vai citur.

7. Pārdošanas paplašināšana sociālajos kanālos

Shopify ļauj jums izveidot savienojumu ar populārām sociālajām platformām, lai paplašinātu pārdošanas kanālu.

Viena no spēcīgākajām Shopify funkcijām ir tā, ka tā ļauj paplašināt jūsu tiešsaistes veikala iespējas ārpus pašas vietnes. Tas nozīmē, ka pārdošanas palielināšanai varat izmantot citus kanālus – tādas populāras iespējas kā Facebook, Instagram vai pat Amazon.

Lai pievienotu citus pārdošanas kanālus, noklikšķiniet uz “+” zīmes blakus “Tirdzniecības kanāli” un izvēlieties no tur esošā saraksta. Tas būs noderīgi, lai sazinātos ar daudz lielāku auditoriju nekā tikai jūsu tiešsaistes veikals pats par sevi.

Secinājums: vai Shopify ir pareizā izvēle jūsu tiešsaistes veikalam?

Shopify veikalu cenas.

Ja jūs to vēl neesat pamanījis, Shopify ir ļoti līdzīgs daudziem vietņu veidotājiem, piemēram, Wix un Weebly. Tas darbojas pēc viegli lietojamas vilkšanas un nomešanas sistēmas principa, kas ir intuitīva un bez stresa. Galvenā atšķirība ir tā, ka Shopify ir izveidots jau no paša sākuma, paturot prātā e-komerciju.

Tādēļ jūs varat pamanīt, ka cenu struktūra ir nedaudz augstāka nekā pamata vietņu veidotājiem. Tas, ko jūs iegūstat pretī, ir daudz vairāk vērts nekā ikmēneša maksa.

Pamata Shopify konti sākas no USD 20 mēnesī. Tas ļauj uzskaitīt un pārdot neierobežotu produktu skaitu. Tas, ko jūs maksājat par augstāka līmeņa kontiem, ir vairāk funkciju, piemēram, iespēja pievienot vairāk darbinieku savam Shopify kontam, palielinoties jūsu biznesam..

Viena lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka Shopify samazinās jūsu pārdošanas apjomus darījuma maksas veidā par pirkumiem tiešsaistē, kas veikti, izmantojot kredītkarti. Tādā veidā ir jēga uzlabot savu Shopify plānu, palielinoties pārdošanas apjomam, jo ​​augstākas plāna līmeņiem to likmes ir zemākas.

Sāc šeit > Noklikšķiniet, lai sāktu darbu ar Shopify.

Plusi, izmantojot Shopify, lai pārdotu mākslu

 • Ērti lietojams vizuālā veikala veidotājs
 • Pārdod vairākos kanālos
 • Integrēta pārvadājumu un maksājumu apstrāde
 • Tiek apstrādāta gan fiziskā, gan digitālā māksla
 • Pieejamas daudzas papildfunkcijas

Mīnusi, izmantojot Shopify, lai pārdotu mākslu

 • Obligātās transakcijas maksas
 • Nav pieejams bezmaksas plāns (tikai izmēģinājuma versija)
 • Ierobežoti motīvu pielāgojumi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map