Apmācība: Kā izveidot savu pirmo vietni, izmantojot Weebly

Weebly ir viens no visspēcīgākajiem vietņu veidotājiem biznesā. Tiem, kas vēlas klātbūtni tīmeklī, tā ir iespēja to izveidot bez nepieciešamības apgūt tīmekļa kodēšanu. Mazu uzņēmumu īpašniekiem ar ierobežotiem budžeta ierobežojumiem tas var būt veids, kā paplašināt uzņēmējdarbību, ievērojami nepalielinot pieskaitāmās izmaksas.


Vietnes veidotāja izmantošana ir ļoti vizuāla pieredze, un vietnes izveidošana, izmantojot vienu, ir līdzīga spēlei ar Lego kaudzīti – izņemot to vēl vieglāk. Šodien es iepazīstināšu jūs ar visu, kas jums nepieciešams, lai izveidotu savu pirmo vietni ar Weebly.

Weebly mājas lapas ekrānuzņēmumsIzmantojot Weebly, izveidojiet savu profesionālo vietni vai tiešsaistes veikalu.

Satura rādītājs

 • 1. darbība: reģistrējieties Weebly kontam
 • 2. solis: atlasiet Weebly motīvu
 • 3. darbība: izvēlieties savu domēnu
 • 4. solis: noformējiet savu Weebly vietni
 • 5. solis: publicējiet savu Weebly vietni
 • Cik maksās mana pirmā vietne ar Weebly?
 • Secinājums: jaudīgs vietņu veidotājs

Izpētiet Weebly

 • Sāciet ar Weebly
 • Skatīt visas Weebly motīvas (vietņu veidnes)
 • Īstas vietnes, kas veidotas, izmantojot Weebly
 • Weebly plāni un cenas

Kā izmantot Weebly, lai izveidotu savu pirmo vietni

1. Reģistrējieties Weebly kontam

Weebly plāni
Bezmaksas
Pro
Bizness
Gada cena0,00 USD / mēn12,00 USD / mēnUSD 25,00 mēnesī
Diska glabāšana500 MBNeierobežotsNeierobežots
SSL drošība
Savienot domēnu
Bezmaksas domēns
Maksas par darījumu3%0%
Pievienojiet produktus25 produktiNeierobežots
Piemērots…Skrejlapas vietneMazais bizness / tiešsaistes veikalsViss un vēl

Weebly ir pakalpojumu sniedzējs, un, pirms jūs varat izmantot kādu no viņu pakalpojumiem, jums būs jāizveido konts ar viņu. Ir trīs veidi, kā reģistrēties Weebly – izmantojot savu Facebook kontu, Google kontu vai pa e-pastu.

Konta izveidošana vietnē Weebly ir bez maksas.

Sāc šeit > Noklikšķiniet, lai reģistrētos un izveidotu vietni Weebly.

2. Izvēlieties motīvu

Weebly motīvi - iebūvētas tīmekļa vietņu veidnes WeeblyĀtrs skatiens uz Weebly motīviem.

Kad esat izveidojis kontu, Weebly sāks ar pamatiem. Pirmais, kas jums jāizvēlas, ir tas, vai vēlaties izveidot tikai pamata vietni vai tiešsaistes veikalu. Ja šī ir jūsu pirmā vietne, pārāk neuztraucieties par to un vienkārši atlasiet vienu vai otru.

Kad tas būs izdarīts, jums tiks parādīts motīvu komplekts (to Weebly sauc par viņu veidnēm), no kuriem jūs varat izvēlēties. Weebly organizē viņu tēmas tādās kategorijās kā bizness, personīgais vai emuārs. Nesteidzieties un pārlūkojiet tēmas, lai izvēlētos to, kas būtu piemērots jūsu vajadzībām.

Izpētiet un aplūkojiet visas Weebly motīvas šeit.

3. Izvēlieties savu domēnu

Vietnē Weebly atlasiet savu domēna vārduVietnē Weebly atlasiet savu domēna vārdu

Kad esat izvēlējies savu motīvu, jums tiks lūgts izvēlēties domēna vārdu. Ir trīs veidi, kā domēnu pievienot savai Weebly vietnei.

 1. Meklējiet un pērciet – Izmantojiet Weebly, lai meklētu domēna vārdu un iegādātos caur to. Tas prasīs domēna vārda parastās izmaksas, un par to arī būs jāmaksā ik gadu par atjaunošanu. Lai arī tas var šķist ērts risinājums, es to īsti neiesaku, jo Weebly domēna vārdi un atjaunošanas cenas ir diezgan straujas – USD 19,95 gadā.
 2. Pievienojiet esošu domēna vārdu – Pārsūtīšana būs laba iespēja, ja vēlaties izmantot domēnu, kas jums jau pieder. BET, atcerieties, ka tas nozīmē, ka pēc pārcelšanās jums būs jāmaksā Weebly domēna vārda atjaunošanas maksa.
 3. Izmantojiet bezmaksas apakšdomēnu – Nav optimāla izvēle, bet tā ir laba vieta, kur sākt. Bezmaksas apakšdomēni ir spiesti savā vietnē izmantot Weebly zīmolu, taču tie ir labs veids, kā vispirms vienkārši izpētīt sistēmu, pirms vēlāk pievienojat oficiālo domēna vārdu.

4. Izstrādājiet savu Weebly vietni

Weebly vietņu veidotājs darbojas līdzīgi kā WYSIWYG tekstapstrādes programmaWeebly vietņu veidotājs darbojas līdzīgi kā WYSIWYG tekstapstrādes programma.

Weebly vietnes veidotājs darbojas ļoti līdzīgi kā WYSIWYG tekstapstrādes programma. Vietnes izveidošanai tiek izmantoti tādi elementi kā tekstlodziņi, attēli un citi pamatelementi. To lietošana ir tikai to salikšana un dažu tukšo vietu aizpildīšana ar savu tekstu.

Vietnes Weebly rediģēšana

Rediģējiet savu pirmo vietni WeeblyRediģējiet savu pirmo vietni Weebly

Pirms sākat rediģēt savu vietni, ņemiet vērā visas brīdinājuma zīmes pārlūkprogrammas adreses joslā. Weebly redaktori palaiž skriptus, par kuriem brīdina kāds pārlūks, un jums jāļauj viņiem darboties, lai Weebly darbotos bez problēmām.

Kad esat to izdarījis, ir divas galvenās lietas, ko varat darīt savā vietnē. Pirmais ir vilkt celtniecības blokus no kreisās navigācijas joslas uz savu vietni, kas atrodas ekrāna labajā pusē. Otrais ir rediģēt šo celtniecības bloku, lai to pielāgotu.

Piemēram, pieņemsim, ka noklikšķiniet uz tekstlodziņa un velciet to uz motīvu labajā pusē. Kad tas ir izdarīts, jums jāieraksta teksts, kuru vēlaties parādīt šajā lodziņā. Lai efektīvi izmantotu celtniecības blokus, var paiet nedaudz eksperimentu, lai sakārtotos, taču tā ir diezgan pilnveidota pieredze.

E-komercijas funkciju izmantošana tiešsaistes veikala izveidošanai

Galvenās funkcijas, kas iekļautas Weebly tiešsaistes veikalāIzstrādājiet sava tiešsaistes veikala priekšpusi, pieņemiet samaksu, iestatiet piegādes noteikumus un tarifus, iestatiet nodokļus un apstrādājiet klientu pasūtījumus, izmantojot Weebly tiešsaistes veikalu.

Ja augšējā navigācijas joslā noklikšķiniet uz Veikals, varat konfigurēt papildu iestatījumus, kas būs noderīgi, ja veidosit tiešsaistes veikals. Vienkārši aizpildiet šo informāciju, ja jums tā ir nepieciešama. Veikala konfigurācijas izvēlne ļaus jums izdarīt gandrīz visu, kas nepieciešams e-komercijai, sākot ar pamatinformāciju par jūsu tiešsaistes veikalu un maksājumu pieņemšanu līdz kuponu izveidošanai un nosūtīšanas apstrādei.

Palieliniet funkcionalitāti, izmantojot lietotnes

Weebly lietotņu centrsWeebly lietotņu centrs

Weebly pats par sevi ir ļoti vienkāršs vietņu veidotājs, un tas ir lieliski, jo lietotājiem tas piedāvā vienkāršu un pārvaldāmu tīmekļa vietnes veidošanas veidu. Tomēr pieredzējušākiem lietotājiem var būt dažādas vajadzības, kuras var apmierināt, izmantojot Weebly App Center.

Augšējā navigācijas joslā noklikšķiniet uz Lietotnes un jūs varat pārlūkot App Center. Šeit jūs varēsit atrast daudz lietojumprogrammu, kas paplašina jūsu veikala funkcionalitāti. Daži no tiem ir Weebly paši būvēti, bet citi – no trešo pušu izstrādātājiem.

Ir programmas gandrīz jebkuram, un jūs varat pievienot tik daudz, cik vēlaties. Piemēram, jums var būt lietotnes, kas palīdz izveidot jaudīgākas kontaktu formas, vai citas, kas ļauj izveidot mobilo lietotni ar jūsu vietni.

Dažas lietotnes ir bezmaksas, bet citās var būt ikmēneša maksa, kas jums jāmaksā, lai izmantotu. Esiet piesardzīgs attiecībā uz pievienotajām lietotnēm, jo ​​vietnes uzturēšanas izmaksas var kļūt nekontrolētas, ja izmantojat pārāk daudz maksas lietotņu..

Mainiet vietnes iestatījumus

Vietnes iestatīšana Weebly vietnēVietnes iestatīšana Weebly vietnē

Navigācijas joslas opcija Iestatījumi ļaus mainīt dažas vispārīgas vietnes opcijas. Sākot no vietnes nosaukuma un beidzot ar SEO iespējām un cilvēkiem, ar kuriem vēlaties sadarboties, izstrādājot vietnes dizainu – to visu šeit var pievienot vai mainīt.

Atcerieties, ka daudzas no šīm iespējām, piemēram, SEO, ir ļoti vienkāršas, jo Weebly galvenais mērķis ir jums viegli izveidot vietni. Uzlabotāku SEO funkcionalitāti var sasniegt, ja viņu App Center atradīsit pareizo lietotni.

Veidojiet mobilajām ierīcēm

Izveidojiet un priekšskatiet savu Weebly vietni mobilajā ierīcēIzveidojiet un priekšskatiet savu Weebly vietni mobilajā ierīcē

Šajā mobilitātes laikmetā ir svarīgi, lai vietnes labi darbotos mobilajās ierīcēs, kā arī galddatoros. Lai nodrošinātu, ka jūsu mobilais tālrunis izskatās nevainojams, navigācijas joslā varat atlasīt ikonu, lai pārslēgtu dažādus skatus (galddatorā vai mobilajā ierīcē)..

Diemžēl jūs varat izveidot vietni, kas paredzēta mobilajām ierīcēm, un, lai to izdarītu, jums jāpaļaujas uz atsaucīgu motīvu. Šis rīks vismaz palīdz jums nodrošināt, ka viss, ko jūs darāt, labi der abiem formātiem.

5. Publicējiet savu Weebly vietni

Kad tas viss ir izdarīts un esat apmierināts, varat publicēt savu Weebly vietni. Vienkārši noklikšķiniet uz publicēt, un jums ir labi doties.

Mūsu publicētās Weebly vietnes ekrānuzņēmums

Wag & Ķepas (skatīt šeit) – vietne, kuru mēs izveidojām, izmantojot Weebly, rakstot šo mācību.

Vietnes mārketings

Vietnes palaišana ir kas vairāk nekā tikai kopīga tās sadalīšana. Lai būtu efektīvāka, jums jāprot veidot potenciālos klientus un sasniegt kontaktus ar cilvēkiem. Lai jums palīdzētu, Weebly ir mārketinga funkcija, kurā varat konfigurēt dažus mārketinga rīkus.

Piemēram, jūs varat iestatīt uznirstošo logu, kurā jūsu apmeklētāji tiek lūgti reģistrēties biļetenam, kuru varat regulāri nosūtīt viņiem, vai arī īpašām akcijām. Varat arī izveidot personalizētus biļetenus un iepriekš tos ieplānot automatizētai nosūtīšanai.

Šīs atkal ir pamata iespējas, un jaudīgākus rīkus var atrast App Center.

Tīmekļa mārketinga iespējas WeeblyWeebly iebūvētas tīmekļa mārketinga iespējas

Cik maksās mana pirmā vietne ar Weebly?

Visvienkāršākajā veidā jūs varat gan izveidot, gan publicēt vietni, izmantojot Weebly, par absolūti neko – bez maksas. Tomēr Weebly bezmaksas vietnei ir daudz ierobežojumu. Piemēram, jebkurai vietnei, kuru veidojat un publicējat, būs Weebly zīmols, un jūs būtībā iestrēgsit viņu bezmaksas Weebly apakšdomēnā..

Reālāk būtu apsvērt zemāko Weebly līmeni, viņu “Connect” plānu, kura ieeja mēnesī ir USD 7 (cena samazinās līdz USD 4 mēnesī, ja maksājat katru gadu). Turklāt jums jāņem vērā arī domēna vārda cena, kas būtu USD 19,95 gadā.

Vidēji vērtējot lietas, jūs varat gaidīt, ka samaksāsit;

(4 USD x 12) + 19,95 USD = 67,95 USD gadā

… lai izveidotu un uzturētu pamata vietni ar Weebly.

Zinot, ka reālistiska Weebly vietne maksās apmēram 67,95 USD gadā, mēs varam veikt pamata cenu salīdzināšanu. Ja jums būtu jāizveido sava vietne un jāatrod savs mitināšanas un domēna vārds, jums viss būs jāapkopo vienam pašam.

Domēna vārda vidējā cena gadā sāks maksāt no USD 10 līdz USD 12, savukārt budžeta dalītā tīmekļa mitināšana maksās jebkur no 1 USD līdz 8 USD mēnesī atkarībā no iespējām. Tas nozīmē, ka, ja jūs veidotu un mitinātu savu vietni, gada maksa sastādītu vidēji 59 USD, kas, godīgi sakot, nav ievērojami lētāka.

Secinājums: jaudīgs vietņu veidotājs

Visbeidzot, mums ir galvenā Weebly priekšrocība – tas, ka tas ir vietņu veidotājs savā kodolā un ļauj tiem, kuriem nav zināšanu par tīmekļa kodēšanu, veidot vietni. Tas ir kaut kas daudz vairāk vērts nekā neliels izmaksu ietaupījums, kuru jūs, visticamāk, varētu sasniegt, atrodot pats savu mitināšanas vietu.

Pirmās vietnes izveidošana, izmantojot Weebly, visticamāk, nebūs biedējošs uzdevums. Ja jūs pat attālināti pazīstat ar datoriem vai zināt, kā lietot Word Processor, es domāju, ka jums būs minimālas problēmas.

Pat ja jums rodas kādas problēmas, jūs vienmēr varat sazināties ar Weebly, lai saņemtu tehnisko palīdzību, izpētīt viņu problēmas zināšanu pamats idejām un palīdzībai vai pat sazināties ar vispārējiem Weebly kopiena palīdzībai.

Sāciet, reģistrējieties šeit

Reģistrējieties Weebly, izmantojot savu Facebook kontu, Google kontu vai pa e-pastu.Reģistrējieties un izveidojiet savu pirmo vietni Weebly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map