Shopify Підручник: Як створити Інтернет-магазин

Вибух цифрових продуктів спостерігається постійне зростання електронної комерції протягом багатьох років. Насправді, за прогнозами, глобальний обсяг транзакцій вдарить 6,5 трлн. Доларів до 2023 року. Приєднавшись до створених торговців електронною комерцією – це роздрібні магазини, що здійснюють перехід до цифрових, а також особи, які створюють власний магазин електронної комерції..


Ми чуємо все більше і більше успіхів у бізнесі дропшипінгу. Наприклад, Марк заробив 178 492 долари, продавши товари США та Європи, використовуючи Shopify і Spocket (читати тематичне дослідження).

Завдяки таким платформам, як Shopify, це стало простіше, ніж будь-коли раніше.

Основи придбання власного магазину електронної комерції за допомогою Shopify насправді дуже прості. Сайти електронної комерції принципово такі ж, як і основні веб-сайти, за винятком того, що вони дозволяють користувачам здійснювати покупки на сайті.

Ось такі кроки:

Зміст

 1. Зареєструйтесь для облікового запису Shopify
 2. Побудуйте базовий магазин
 3. Додайте товари до свого інвентарю
 4. Додайте продукти у свій магазин
 5. Налаштуйте способи оплати
 6. Налаштування параметрів доставки
 7. Керування візками для покупок
 8. Запустіть свій магазин!
 9. Розширіть свій магазин за допомогою функцій Shopify

Дослідіть Shopify

 • Відвідайте і зареєструйтесь на Shopify
 • Переглянути всі теми Shopify
 • Приклади магазину Shopify
 • Розкрийте плани та ціни

Contents

Запуск вашого інтернет-магазину Shopify

Основи придбання власного магазину електронної комерції за допомогою Shopify насправді дуже прості. Сайти електронної комерції принципово такі ж, як і основні веб-сайти, за винятком того, що вони дозволяють користувачам здійснювати покупки на сайті.

Крок 1. Зареєструйтесь для облікового запису Shopify

Продаж в Інтернеті за допомогою Shopify - Зареєструйтесь на 14-денну безкоштовну пробну версіюShopify пропонує вам 14-денний безкоштовний пробний період, не вимагаючи даних про кредитні картки (відвідайте Shopify).

Shopify пропонує всім новим користувачам 14-денний безкоштовний пробний період. Щоб розпочати роботу з ними, відвідайте сайт Shopify і натисніть «Почати безкоштовну пробну версію». Ця реєстрація надає вам доступ до розробника сайту Shopify.

Починай тут > Клацніть, щоб зареєструватися та створити магазин Shopify.

Крок 2. Налаштуйте свій магазин Shopify

Використовуйте Shopify Site Builder для створення інтернет-магазинуКонструктор сайтів Shopify простий і простий в управлінні.

Розробник сайту Shopify дотримується концепції Lego. Що дозволяє вам робити, це в основному зібрати різні “шматочки” сайту, щоб він працював так, як вам хочеться. Все наочно, тому ви можете бачити, як ваш сайт формується під час його створення.

Є два способи створення сайту в Shopify:

1. Попередньо створені Shopify теми

Знайдіть заздалегідь створену тему для фасаду магазинуРозкрийте теми

Перший – скористатися попередньо існуючим шаблоном на Shopify, а потім змінити його так, щоб він виглядав однозначно вашим.

Щоб знайти тему, яка відповідає вашим потребам, ви можете відвідати магазин магазинів тем Shopify за адресою themes.shopify.com – на вибір більше 70 заздалегідь створених безкоштовних і платних тем.

2. Створіть з нуля за допомогою рідини

Shopify мова програмування РідинаShopify мова програмування Рідина – Кілька розробників Shopify сказали нам, що Liquid – це мова, яка легко засвоюється. Вам доведеться це навчитися, якщо ви хочете створити магазин Shopify з нуля.

Як варіант – якщо ви хочете чогось більш унікального, ви також можете створити сайт з нуля. Платформа Shopify використовує самостійно розроблену мову PHP під назвою “Рідина”. Вам потрібно буде опанувати мову, щоб створити свій магазин Shopify з нуля.

Дивіться реальні інтернет-магазини, створені за допомогою Shopify.

Крок 3. Додайте товари до свого інвентарю

Додавання товару до вашого інвентарю в ShopifyСторінка “Додати продукт” також дозволяє вам організувати, куди їдуть продукти.

Є два основні способи додавання продуктів, які ви хочете продати в Shopify.

Вручну додайте продукти

Перший – це вручну додати продукти, для яких у вас фактично є запаси.

Для цього натисніть «Продукти», а потім виберіть «Додати продукт». Екран “Додати товар” – це дуже потужна утиліта для вашого магазину. Крім основ, таких як назва продукту та описи, ви також можете тут встановити колекції, постачальника та теги. Це допомагає організовувати продукти.

Додайте продукти дропшипінгу

Іншим способом додавання продуктів буде метод дропшипінгу. Вам потрібно буде відвідати магазин Shopify і вибрати додаток для дропшипінгу, наприклад, Oberlo. Використовуючи це, ви можете переглядати та додавати продукти замість інтерфейсу програми.

Крок 4. Показуйте товари в магазині електронної комерції

Розміщення товару в магазині ShopifyТут я розміщую раніше доданий продукт до колекції домашніх сторінок.

Додавання продуктів до вашого інвентарю просто означає, що вони зберігаються в системі. Вам також потрібно домовитись про розміщення цих товарів у вашому магазині Shopify. Для цього знову відкрийте редактор магазину.

Тут ви вирішите, куди додати певні колекції продуктів. Ви можете мати різні розділи, де відображаються різні колекції, або просто один великий каталог – вибір за вами.

Крок 5. Налаштування способів оплати

Налаштування способів оплати у вашому магазині shopifyДодайте або налаштуйте провайдерів платежів будь-коли, перейдіть у Налаштування > Постачальники платежів, щоб побачити доступних вам операторів платежів.

Після того, як ваш основний веб-сайт створений разом, прийшов час звернутися до функцій електронної торгівлі. Перше, що вам потрібно в цьому аспекті – це вирішити, як ви хочете, щоб клієнти платили за покупки на вашому сайті.

PayPal

За замовчуванням PayPal доступний у вашому магазині, але вам потрібно буде створити обліковий запис продавця PayPal пізніше, якщо ви хочете скористатися цим. Крім PayPal, у вас є ще два основні типи процесорів платежів.

Оплачуйте платежі

Перший – це Shopify Payments, що надаються безпосередньо Shopify. Якщо ви вирішили скористатися цим, це дозволяє обробляти майже будь-які платежі через ваш рахунок. Однак платежі за Shopify дещо обмежені, оскільки не всі можуть ним користуватися. Він доступний лише для небагатьох країн, і існують додаткові обмеження щодо того, який бізнес у яких країнах може ним використовувати чи ні.

Наприклад, австралійський бізнес може використовувати Shopify Payments, але ті, які пов’язані з деякими фінансовими та професійними послугами, азартними іграми або цілим списком інших видів діяльності, заборонені.

Сторонні постачальники платежів

Ще один спосіб вирішити це – за допомогою сторонніх процесорів платежів, таких як Смуга, iPay88, або WorldPay. На жаль, тут є ще одне “але”. Перш ніж вибрати постачальника для використання, потрібно переконатися, що він доступний для вашого регіону.

Крок 6. Налаштування параметрів доставки

Налаштування доставки магазину ShopifyВам потрібно вказати деталі про те, як ваші товари поставляються.

Щоб керувати вашими схемами доставки, натисніть «Налаштування», а потім «Доставка». Тут ви можете встановити всі деталі, що стосуються кожного замовлення – від перевізника доставки до маніфестних списків та тарифів.

Ви можете створити кілька конфігурацій доставки для задоволення різних замовлень, таких як внутрішні або міжнародні. Також можна встановити умови, наприклад, яка вага замовлень вимагає того, який тип упаковки.

Крок 7. Керування візками для покупок

Керування торговими візками ShopifyОкрім платежів, ви можете захопити дані клієнтів під час оформлення замовлення.

З “Налаштування” -> На сторінці “Оформити замовлення” ви можете налаштувати процес, через який ваші клієнти проходять покупку. Необхідно приймати рішення про те, як ви хочете, щоб ваш магазин управляв касами.

Наприклад, чи хочете, щоб хтось міг зробити покупку без рахунку у вашому магазині? Розділ оформлення замовлення – ще одна потужна область, яку ви можете використовувати не лише для отримання доходів, але і для збору даних та інших маркетингових цілей.

Крок 8. Запустіть свій магазин!

Запуск вашого магазинуВаш магазин Shopify захищений паролем протягом пробного періоду.

Щоб запустити свій магазин Shopify, вам потрібно буде зареєструватися в одному з їхніх планів. Різні плани на Shopify мають різні особливості. Наприклад, усі транзакції на Shopify – це стягнення з платою за транзакції, але плани вищого рівня обійдуться вам дешевше.

Починай тут > Клацніть, щоб запустити свій магазин Shopify.

Чому Shopify: Дізнайтеся більше про їхні особливості

Простий у користуванні веб-розробник

Детальніше ознайомтеся з редактором Shopify SiteShopify редактор простий у використанні. Зліва – панель навігації, де ви можете редагувати конкретний блок.

Передня частина вашого веб-сайту електронної комерції – це те, що відвідувачі побачать та взаємодіють із ними. Це можна скласти під ваші точні вимоги, використовуючи блоки, які Shopify має у конструкторі сайтів. З його допомогою можна почати з порожнього шаблону або змінити одну з існуючих тем Shopify.

Шопіруйте Оплата та доставка

Кошик для покупок та обробка платежів є серцем вашого магазину електронної комерції. Ви можете вибрати, які платежі ви бажаєте прийняти від своїх клієнтів. Існує понад 100 різних процесорів доступний, тож вибір насправді залежить від вас.

Крім цього, Shopify також дозволяє інтегрувати ціни на доставку та обробку, обчислювати податки тощо.

Управління клієнтами

Знання ваших клієнтів є важливим. Shopify відстежує ваших клієнтів, а також історію їх придбання та іншу інформацію. Це допомагає вам їх організувати, і за допомогою цього ви можете здійснювати розширений маркетинг, такий як запуск спеціальних кампаній тощо.

Інструменти маркетингу

Shopify постачається з деякими вбудованими або можливими додатками, які допоможуть вам запустити маркетингові кампанії. Ви можете пропонувати клієнтам подарункові картки, проводити соціальні медіа та маркетингові кампанії електронною поштою тощо.

Керуйте продуктами

Shopify Management Backend ManagementІснує безліч полів, які дозволяють детально організувати продукти.

Оскільки веб-сайт є вітриною магазину, ви також маєте резервний сервіс на Shopify.

Це схоже на сховище вашого роздрібного магазину, де ви можете керувати товарно-матеріальними запасами. Тут ви можете позначати теги, створювати звіти, щоб допомогти поповнювати запаси, або навіть визначати різні артикули.

Ідіть мобільним

Оскільки багато підприємців стрибають на платформі електронної комерції, Shopify зробила доступним мобільний додаток для підтримки своїх користувачів, які перебувають у дорозі. Їх мобільний додаток надасть вам повний контроль над вашим сайтом та поведінкою з будь-якої точки світу.

Shopify кнопка покупки

Shopify Buy ButtonПісля налаштування кнопки “Купівля” ви можете скопіювати код у редактор HTML свого веб-сайту.

Для тих, хто не хоче володіти власним веб-сайтом електронної комерції, Shopify має план Lite, який пропонує інтеграцію кнопки “Купити”. Ви можете використовувати це на власному веб-сайті або в блозі, щоб легко скористатися можливостями транзакцій Shopify.

Шопіруйте Аналітика

Shopify AnalyticsАналітична інформаційна панель показує огляд вашого магазину Shopify.

З однієї інформаційної панелі ви можете отримати доступ до всіх даних, зібраних з вашого сайту. Сюди входить статистика відвідувачів, наприклад, звідки вони приїжджають, як вони дізналися про ваш сайт тощо. Ви також можете генерувати звіти про товар та продажі, які потрібно експортувати.

Shopify POS

Однією з найбільш унікальних речей про Shopify є те, що вони дозволяють фізичним роздрібним магазинам легко здійснити перехід на цифровий. Це набуває форми Shopify POS, яка дозволяє їм прив’язати торговий сервіс Shopify до свого роздрібного бізнесу. Результат інтегрованого інвентаризації та навіть звітності.

Скільки коштує покупка?

Shopify ВартістьВартість магазину Shopify.

Shopify загалом має п’ять планів для вибору. Три з них – це стандартні плани, які обирає більшість користувачів, а інші два – на крайніх кінцях спектру. Стандартні плани Shopify пропонуються за ціною $ 29 / місяць (Basic Shopify), $ 79 / місяць (Shopify) та $ 299 / місяць (Advanced Shopify).

Між цими планами існують тонкі, але важливі відмінності. Усі вони, звичайно, дозволяють створити та запустити сайт електронної комерції. Дорожчі плани, однак, мають додаткові функції, які б виграли більшим розмірам сайтів, які бачать більший обсяг трафіку.

Наприклад, якщо ви працювали на веб-сайті з високим обсягом трафіку, підписка на Advanced Shopify може заощадити гроші, незважаючи на більш високу ціну. Advanced Shopify поставляється з меншими комісіями за трансакції за оплату кредитними картками, що є звичайним способом оплати в інтернет-магазинах.

Якщо їхні стандартні плани не для вас, ви також можете розглянути Shopify Lite або Plus. Shopify Lite призначений для того, щоб допомогти вам продавати в Інтернеті без необхідності будувати повноцінний магазин із Shopify. Це дозволяє використовувати згадку «Кнопка придбання» вище лише $ 9 / місяць.

Shopify Plus призначений для великих підприємств, які можуть мати особливі потреби. Кожен із цих планів налаштовується під ваші конкретні потреби, тому вартість варіюється. Вам потрібно буде зв’язатися з Shopify, щоб обговорити з ними точні вимоги.

Давайте подивимось на таблицю цін.

Shopify Плани / ціниBasic ShopifyShopifyAdvance Shopify
Щомісячна ціна$ 29 / міс$ 79 / міс$ 299 / міс
Рахунки персоналу2515
Комісії за кредитні картки2,9% + 0,30 дол2,6% + 0,30 дол2,4% + 0,30 дол
Плата за транзакції / шлюз третьої сторони2%1%0,5%
Оплачуйте платежі0%0%0%
Подарункові картиТакТак
Відмова від відновлення кошикаТакТакТак
Безкоштовний сертифікат SSLТакТакТак
Аналіз шахрайстваТакТак
Особисті звітиТакТак
Професійні звітиТакТак
Заздалегідь конструктор звітівТак
Ставки доставки в режимі реального часуТак
Цілодобова підтримкаТакТакТак

* Будь ласка, зверніться до офіційного веб-сайту Shopify, щоб отримати найкращі ціни та точність плану.

Чи підкажіть правильний інструмент електронної комерції для вас?

Shopify – це допомога людям продавати в Інтернеті. Це може відбутися трьома способами, як абсолютно новий магазин електронної комерції, перехід на існуючий сайт, або шляхом прив’язання існуючого роздрібного бізнесу до нового інтернет-магазину. Візьмемо для прикладу наступні три випадки;

Новий магазин – Джек хоче почати продавати риболовецьке обладнання в Інтернеті, оскільки це обійдеться йому занадто багато, щоб орендувати для цього фізичний магазин. Лише 29 доларів на місяць Shopify Basics дозволяє йому це робити без необхідності, щоб він навчився кодувати, щоб розвивати та підтримувати свій магазин.

Існуючий сайт – Пітер має успішний веб-сайт і хоче скористатися своїм трафіком, продаючи деякі продукти. Для цього він підписується на Shopify Lite, який допоможе йому зробити це на своєму сайті всього за 9 доларів на місяць.

Від фізичного до цифрового – Джон є власником мережі магазинів обладнання в районі Денвера. Використовуючи Shopify, він може легко запустити інтернет-магазин для своїх магазинів. За допомогою Shopify POS він також може інтегрувати управління запасами для своїх фізичних та роздрібних магазинів.

Єдиний випадок, коли Shopify не дуже корисний – це якщо ви не збираєтесь продавати в Інтернеті. Його ціна трохи крутіша, ніж більшість стандартних розробників веб-сайтів, оскільки вона інтегрує так багато функцій електронної комерції.

Починай тут > Клацніть, щоб розпочати роботу з Shopify.

Висновок: Shopify побудований, щоб допомогти вам продати

Поки ви плануєте здійснювати будь-які продажі в Інтернеті, тоді Shopify – це правильне рішення для вас. Незалежно від того, чи продаєте ви фізичні продукти чи цифрові товари, Shopify охоплює вас. Найкраще, що ви можете створити та запустити професійний магазин електронної комерції, не вивчаючи жодного рядка коду.

Через свою популярність Shopify також має яскравий характер інтернет-спільнота. Якщо ви хочете дізнатись щось, просто запитайте, і ви, швидше за все, знайдете когось, хто знає відповідь.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map