Підручник: Як створити свій перший сайт за допомогою Weebly

Weebly є одним з найпотужніших розробників веб-сайтів у бізнесі. Він пропонує тим, хто хоче присутні в Інтернеті, можливість побудувати його без необхідності вивчати веб-кодування. Для власників малого бізнесу з жорсткими бюджетними обмеженнями це може бути способом розширення бізнесу без істотного збільшення витрат.


Використання програми для створення веб-сайтів – це дуже візуальне враження, і створити веб-сайт за допомогою такого, як грати зі стеком Lego – за винятком навіть простішого. Сьогодні я ознайомлю вас з основами всього необхідного для створення вашого першого веб-сайту за допомогою Weebly.

Скріншот домашньої сторінки WeeblyСтворіть свій професійний веб-сайт або інтернет-магазин за допомогою Weebly.

Зміст

 • Крок №1: Реєстрація для облікового запису Weebly
 • Крок №2: Виберіть Weebly Theme
 • Крок №3: Виберіть домен
 • Крок № 4: Створіть веб-сайт Weebly
 • Крок №5: Опублікуйте свій веб-сайт Weebly
 • Скільки буде коштувати мій перший веб-сайт із Weebly?
 • Висновок: Потужний розробник веб-сайтів

Досліджуйте Weebly

 • Почніть з Weebly
 • Переглянути всі теми Weebly (шаблони сайтів)
 • Справжні веб-сайти, створені за допомогою Weebly
 • Плани та ціни

Як користуватися Weebly для створення першого веб-сайту

1. Підпишіться на акаунт у Weebly

Плани Weebly
Безкоштовно
Про
Бізнес
Річна ціна0,00 дол. / Міс12,00 дол. / Міс$ 25,00 / міс
Зберігання диска500 МбНеобмеженийНеобмежений
Безпека SSLТакТакТак
Підключіть доменНіТакТак
Безкоштовний доменНіТакТак
Плата за транзакції3%0%
Додати продукти25 товарівНеобмежений
Підходить для…Флаєр веб-сайтуМалий бізнес / Інтернет-магазинВсе і багато іншого

Weebly є постачальником послуг, і перш ніж ви зможете скористатися будь-якими їх послугами, вам потрібно буде створити обліковий запис у них. Є три способи підписатися на Weebly – за допомогою свого акаунта у Facebook, акаунта Google або електронної пошти.

Створення облікового запису на Weebly є безкоштовно.

Починай тут > Клацніть, щоб зареєструватися та створити веб-сайт на Weebly.

2. Виберіть тему

Теми Weebly - Вбудовані шаблони веб-сайтів у WeeblyШвидкий погляд на теми Weebly.

Після створення облікового запису Weebly розпочнеться з основ. Перше, що вам потрібно вибрати – це ви хочете створити лише базовий веб-сайт або інтернет-магазин. Якщо це ваш перший веб-сайт, не хвилюйтеся над цим і просто виберіть той чи інший.

Як тільки це буде зроблено, вам буде запропоновано набір тем (це те, що Weebly називає їх шаблонами), який ви можете вибрати. Weebly організовує свої теми в таких категоріях, як бізнес, особистий або блог. Знайдіть свій час і перегляньте теми, щоб вибрати те, що відповідатиме вашим потребам.

Вивчіть і перегляньте всі теми Weebly тут.

3. Виберіть свій домен

Виберіть своє доменне ім'я на WeeblyВиберіть своє доменне ім’я на Weebly

Вибравши тему, вам буде запропоновано вибрати ім’я домену. Існує три способи додати домен на веб-сайт Weebly.

 1. Шукайте та купуйте – Використовуйте Weebly для пошуку доменного імені та покупки через них. Це передбачає звичайну вартість доменного імені, і за нього також буде щорічна плата за оновлення. Хоча це може здатися зручним варіантом, я не дуже рекомендую його, оскільки доменні імена Weebly та ціни на оновлення досить круті – $ 19,95 на рік.
 2. Підключіть наявне доменне ім’я – Передача стане хорошим варіантом, якщо ви хочете використовувати доменне ім’я, яке ви вже маєте. Але пам’ятайте, що це означає, що ви будете платити комісії за оновлення доменних імен Weebly після переїзду.
 3. Використовуйте безкоштовний субдомен – Не оптимальний вибір, але це добре місце для початку. Безкоштовні субдомени змушені використовувати на своєму сайті брендинг Weebly, але це хороший спосіб просто спочатку вивчити систему, перш ніж пізніше підключити офіційне доменне ім’я.

4. Створіть свій веб-сайт Weebly

Weebly Веб-сайт-конструктор працює дуже схоже на текстовий процесор WYSIWYGWeebly Веб-сайт-конструктор працює дуже схоже на текстовий процесор WYSIWYG.

Конструктор веб-сайтів Weebly працює дуже схоже на текстовий процесор WYSIWYG. Для створення веб-сайту використовуються такі елементи, як текстові поля, зображення та інші будівельні блоки. Використання їх – лише питання їх з’єднання та заповнення чистих плям власним текстом.

Редагування вашого веб-сайту Weebly

Редагування вашого першого веб-сайту на WeeblyРедагування вашого першого веб-сайту на Weebly

Перш ніж розпочати редагування свого сайту, врахуйте будь-які попереджувальні знаки в адресному рядку веб-переглядача. Редактори Weebly запускають сценарії, про які попереджатиме якийсь браузер, і вам потрібно дозволити їм без проблем працювати на Weebly..

Щойно ви зробили це, ви можете зробити дві основні речі на своєму сайті. Перший – перетягнути будівельні блоки з лівої панелі навігації на ваш сайт, який знаходиться в правій частині екрана. Друге – відредагувати цей будівельний блок для його налаштування.

Наприклад, скажімо, що ви натискаєте текстове поле і перетягуєте його до теми праворуч. Після цього вам потрібно ввести текст, який потрібно відобразити у цьому полі. Ефективне використання будівельних блоків може зайняти трохи експериментів, щоб вийти правильно, але це досить обтічний досвід.

Використання функцій електронної комерції для створення інтернет-магазину

Основні особливості, що входять до Інтернет-магазину WeeblyРозробіть передній веб-магазин, прийміть оплату, встановіть правила та тарифи доставки, встановіть податки та обробляйте замовлення клієнтів, використовуючи веб-магазин Weebly.

Якщо натиснути “Магазин” у верхній панелі навігації, ви можете налаштувати додаткові налаштування, які будуть корисні, коли ви створюєте онлайн-магазин. Просто заповніть ці дані, якщо вони вам потрібні. Меню конфігурації магазину дозволить вам робити майже все, що потрібно для електронної комерції, від основної інформації про ваш інтернет-магазин та прийняття платежів до створення купонів та обробки доставки.

Підвищення функціональності за допомогою програм

Weebly App CenterWeebly App Center

Weebly, сам по собі є дуже базовим розробником веб-сайтів, і це чудово, оскільки він пропонує користувачам простий і керований спосіб створення веб-сайту. Однак, більш розвинені користувачі можуть мати різні потреби, які можна задовольнити через Центр додатків Weebly.

Натисніть “Додатки” у верхній панелі навігації, і ви зможете переглядати App Center. Тут ви зможете знайти безліч додатків, які розширюють функціонал вашого магазину. Деякі з них побудовані самими Weebly, а інші – від сторонніх розробників.

Існують програми майже для чого завгодно, і ви можете додати скільки завгодно. Наприклад, ви можете мати додатки, які допоможуть вам створити більш потужні форми контактів, або інші, які дозволяють вам створити мобільний додаток на своєму веб-сайті.

Деякі додатки безкоштовні, а інші можуть платити за користування щомісячними платежами. Будьте обережні, які додатки, додані вами, як вартість запуску вашого веб-сайту, можуть вийти з-під контролю, якщо ви використовуєте занадто багато платних додатків.

Змініть налаштування сайту

Основно налаштування сайтуОсновно налаштування сайту

Параметр “Налаштування” на панелі навігації дозволить вам змінити деякий загальний параметр щодо вашого веб-сайту. Від назви сайту до варіантів SEO та людей, з якими ви хочете співпрацювати в дизайні вашого сайту – все це можна тут додати або змінити.

Пам’ятайте, що багато з цих варіантів, наприклад, SEO, є дуже елементарними, оскільки головна мета Weebly полягає в тому, щоб ви легко створили сайт. Більш просунутої функціональності SEO можна досягти, якщо ви знайдете потрібний додаток у їхньому App Center.

Створіть для мобільних пристроїв

Створіть та перегляньте веб-сайт Weebly на мобільному пристроїСтворіть та перегляньте веб-сайт Weebly на мобільному пристрої

У цей вік мобільності важливо, щоб веб-сайти добре працювали як на мобільних пристроях, так і на настільних комп’ютерах. Щоб переконатися, що ваше виглядає добре на мобільному пристрої, ви можете вибрати піктограму на панелі навігації, щоб переключити різні представлення даних (настільних або мобільних).

На жаль, ви можете створити сайт спеціально для мобільних пристроїв, і вам потрібно покластися на чуйну тему, щоб зробити це за вас. Цей інструмент принаймні допомагає вам гарантувати, що все, що ви робите, добре відповідає обом форматам.

5. Опублікуйте свій веб-сайт Weebly

Після того, як все це буде зроблено, і ви задоволені, ви можете опублікувати свій веб-сайт Weebly. Просто натисніть на “Опублікувати”, і вам буде добре.

Скріншот нашого опублікованого веб-сайту Weebly

Віг & Лапи (дивіться тут) – Сайт, який ми створили за допомогою Weebly під час написання цього підручника.

Маркетинг вашого веб-сайту

Запуск веб-сайту – це більше, ніж просто шахрайство. Щоб бути ефективнішим, вам потрібно вміти створювати потенційні результати та звертатись до людей. Щоб допомогти вам у цьому, Weebly має маркетингову функцію, де ви можете налаштувати деякі маркетингові інструменти.

Наприклад, ви можете встановити спливаюче вікно, яке просить ваших відвідувачів підписатися на розсилку, яку ви можете надсилати їм регулярно або для спеціальних акцій. Ви також можете створити персоналізовані інформаційні бюлетені та запланувати їх заздалегідь для автоматизованого надсилання.

Знову ж таки, це основні варіанти та більш потужні інструменти можна знайти в App Center.

Варіанти веб-маркетингу на WeeblyВбудовані функції веб-маркетингу в Weebly

Скільки коштуватиме мій перший веб-сайт із вагомою вартістю?

У самому своєму основному ви можете як створити, так і опублікувати веб-сайт за допомогою Weebly абсолютно нічого – безкоштовно. Однак існує безліч обмежень на безкоштовний веб-сайт із Weebly. Наприклад, будь-який веб-сайт, який ви створюєте та публікуєте, матиме Weebly брендинг на ньому, і ви в основному будете застрягти на їх вільному піддомені Weebly.

Було б більш реально розглянути найнижчий рівень Weebly, їхній план «Connect», який працює на рівні 7 доларів на місяць (ціна падає до 4 доларів на місяць, якщо ви платите щорічно). Крім цього, вам також потрібно врахувати ціну доменного імені, яка складе $ 19,95 на рік.

Усереднюючи речі, ви можете розраховувати на оплату;

($ 4 x 12) + 19,95 $ = 67,95 $ на рік

… Створити та підтримувати базовий веб-сайт із Weebly.

Знаючи, що реалістичний веб-сайт із Weebly коштуватиме близько 67,95 доларів на рік, ми можемо зробити базову порівняльну ціну. Якщо ви створили власний веб-сайт і знайшли власний хостинг та доменне ім’я, вам доведеться зібрати все разом самостійно.

Середня ціна доменного імені обійдеться вам від 10 до 12 доларів на рік, а веб-хостинг, що поділиться бюджетом, коштуватиме від 1 до 8 доларів на місяць залежно від особливостей. Це означає, що якщо ви створили і розмістили власний сайт, ваші щорічні внески становитимуть в середньому 59 доларів, якщо чесно сказати, це не значно дешевше.

Висновок: Потужний конструктор веб-сайтів

Нарешті, у нас є головна перевага Weebly – той факт, що він є основним розробником веб-сайтів і дозволяє тим, хто має нульові знання з веб-кодування, створити веб-сайт. Це щось варте набагато більше, ніж невелика економія витрат, яку ви, швидше за все, досягнете, знайшовши власний хостинг.

Створення вашого першого веб-сайту за допомогою Weebly, швидше за все, не буде складним завданням. Якщо ви навіть віддалено знайомі з комп’ютерами або знаєте, як користуватися текстовим процесором, я думаю, що у вас виникнуть мінімальні проблеми.

Навіть якщо у вас виникають якісь проблеми, ви завжди можете звернутися до Weebly за технічною допомогою, вивчити їх база знань за ідеями та допомогою або навіть звернутися до загального Weebly спільноти для допомоги.

Почніть, підпишіться тут

Зареєструйтесь у Weebly, використовуючи свій обліковий запис Facebook, обліковий запис Google або електронною поштою.Зареєструйтеся та створіть свій перший веб-сайт на Weebly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map