Підручник: Як продати мистецтво в Інтернеті за допомогою Shopify

Shopify в його основі – платформа електронної комерції. Це означає, що ви можете використовувати його для створення свого власного інтернет-магазину, незалежно від того, що ви вирішили продати. Це робить його ідеальною платформою для роботи художників, щоб скоротити час, необхідний їм, щоб встигнути поділитися своїми творами з усім світом.


Краса інтернет-магазину полягає в тому, що це те, що ви можете налаштувати один раз і оновлювати щоразу, коли нові продукти надходять. Це зменшує потребу художників витрачати час на пошук зображуваних областей і для створених ними предметів..

Найкраще, оскільки інтернет-магазини є частиною цифрового світу, створивши його на Shopify, ви зможете отримати доступ до багатьох інших каналів продажів одним натисканням кнопки..

Якщо ви турбуєтесь про створення інтернет-магазину, це просто технологія, не хвилюйтеся. Я проведу вас через досвід роботи з Shopify, щоб побачити, як ви можете володіти власним магазином кібер-мистецтв, не знаючи жодного рядка коду.

Як працює Shopify

ШопіруйтеСтворіть свій інтернет-магазин за допомогою Shopify

Перше, що вам потрібно зрозуміти про Shopify, це те, що це послуга. Ви не купуєте товар і не платите за програмне забезпечення. Shopify – це все, щоб допомогти власникам підприємств максимально ефективно створити свої цифрові магазини.

Це означає, що компанія розуміє, що її клієнти – це не обов’язково люди з найвищих технологій на землі. Shopify пропонує кожному можливість зібрати Інтернет-магазин за допомогою простої системи шаблонів та будівельних блоків – такий спосіб, як працює Lego.

Shopify також не стягує з клієнтів величезну суму за користування послугою, але доступні ціни починаються від 29 доларів на місяць. З ростом вашого бізнесу ціна може зростати, якщо вам потрібно використовувати більше функцій. Це безпрограшна пропозиція.

Прочитайте наш глибокий огляд Shopify тут.

Зміст

 • Крок №1: Підпишіться на акаунт
 • Крок №2: Додайте товари у свій магазин
 • Крок №3: Оберіть тему Shopify
 • Крок №4: Налаштуйте тему
 • Крок №5: Дослідіть функції
 • Крок № 6: Використання додатків Shopify
 • Крок № 7: Інтеграція із соціальними каналами
 • Плюси і мінуси використання Shopify для продажу мистецтва

Дослідіть Shopify

 • Початок роботи з Shopify
 • Переглянути всі теми Shopify
 • Приклад магазину, створений за допомогою Shopify
 • Розкрийте плани та ціни

Початок роботи на Shopify

1. Підпишіться на акаунт

Перше, що вам потрібно зробити – це зареєструватися в обліковому записі Shopify. Це так само просто, як зайти на їхній веб-сайт та натиснути кнопку «Почати безкоштовну пробну версію». Shopify пропонує всім користувачам 14-денний безкоштовний пробний рахунок. Все, що вам потрібно буде ввести – це адреса електронної пошти, пароль та назва магазину.

Під час безкоштовного пробного періоду ви можете пройти весь процес налаштування свого інтернет-магазину, але поки не зможете запустити свій сайт або розпочати продаж продуктів разом з ним.

Ви можете натиснути кнопку «Пропустити», якщо не впевнені у відповідях.

Як тільки ви завершите процедуру реєстрації, Shopify почне свій досвід із короткого сеансу запитань та відповідей. Це призначено для Shopify, щоб дізнатися трохи більше про те, яким ви хочете виглядати у вашому магазині.

Це головний розділ, який приведе вас до наступного кроку.

Після того, як ви пройдете цей короткий опитувальник, наступна область, на яку потрібно зосередитись, – це те, що знаходиться в середині екрана. Буде розділ із трьома основними напрямками, за допомогою яких ви можете додавати товари до свого магазину, налаштовувати, як він виглядає, а потім пов’язувати доменне ім’я.

Ім’я домену – це загальнодоступна адреса, яку клієнтам потрібно буде відвідати ваш інтернет-магазин. Подумайте про це як про цифрову адресу, яка дозволяє людям знаходити вас в Інтернеті.

Починай тут > Клацніть, щоб зареєструватися та створити інтернет-магазин Shopify.

2. Додавання продуктів

Ось сторінка, де ви заповнюєте інформацію про своє мистецтво.

Це частина, над якою ви повинні бути захоплені – додавши до магазину перше своє мистецтво! Натисніть кнопку “Додати товар”, і ви перейдете до форми, яка дозволить вам детально ввести інформацію про те, що ви будете продавати.

На скріншоті, наведеному вище, я заповнив зразок тексту, щоб показати, що ви можете додати до полів про деталі продукту. Інформація, яку ви вводите сюди, не тільки для відображення. Такі поля, як тип товару, колекції та теги, можуть допомогти вам організувати твори мистецтва. Це також допомагає вашим клієнтам легше знаходити мистецтво у вашому інтернет-магазині.

Після того, як ви заповнили всі необхідні дані на сторінці, натисніть кнопку “Зберегти”, і ви отримаєте запис свого першого товару для продажу!

3. Вибір теми для вашого Інтернет-магазину

Підберіть правильну тему для свого інтернет-магазину.

На домашній сторінці свого облікового запису Shopify натисніть “Налаштувати тему”, щоб розпочати процес. Теми – це заздалегідь розроблені шаблони, які ви можете використовувати для свого інтернет-магазину. Якщо ви не хочете витрачати на це час, ви можете просто вибрати його та почати користуватися ним.

Я рекомендую вам налаштувати свій, щоб ви могли надати своєму інтернет-магазину цей особистий контакт. Щоб вибрати шаблон, натисніть “Дослідити безкоштовні теми”. Тут з’явиться спливаюча галерея тем, на яку можна вибрати.

Прокрутіть їх та натисніть на ту, що вам подобається, щоб переглянути детальніше про неї. Якщо вам подобається тема, натисніть “Додати в бібліотеку тем”.

Вивчіть і подивіться більше Shopify теми.

4. Налаштуйте тему

Ви можете налаштувати зовнішній вигляд свого художнього магазину

Повернувшись на домашню сторінку, натисніть «Налаштувати» поруч із темою, яку ви хочете використовувати. Вибрані раніше теми будуть доступні у розділі “Бібліотека тем”. Це призведе до редактора тем.

Це онлайн-додаток, який працює за принципом “Що-що-ти-бачиш-чи-що-отримуєш” (WYSIWYG). Як і такі програми, як Microsoft Word, екран дизайну покаже вам, як саме буде виглядати ваш сайт під час редагування.

Ви можете вибрати, де розмістити магів, текст, як упорядкувати розділи та навіть налаштувати деталі аж до розміру та кольору шрифту. Пам’ятайте, що, незважаючи на те, що в процесі розробки легко загубитися, тому витрачайте свій час з розумом і закінчіть додавання продуктів у свій інвентар спочатку, перш ніж розробляти магазин.

Після закінчення дизайну натисніть «Зберегти».

5. Вивчення функцій Shopify

Список корисних функцій електронної комерції, пропонованих Shopify.

Поки що те, що я вам показав, – це лише основи того, як створити інтернет-магазин і додати до нього товари, з незначними налаштуваннями. Shopify – це повна платформа електронної комерції, що означає, що вона створена для того, щоб допомогти вам продати.

Процес продажу передбачає набагато більше, ніж просто створення магазину. Наприклад, ви можете використовувати аналітику, щоб дізнатися про своїх клієнтів, обробити маркетингові кампанії, щоб залучити більше відвідувачів на ваш сайт і навіть генерувати знижки..

Це лише основні функції Shopify, і якщо вам потрібно більше, ви завжди можете додавати інші програми, щоб покращити функції, які пропонує ваш магазин.

Дослідіть більше унікальних функцій про Shopify.

6. Використання програм

Shopify магазин додатків (джерело).

Щоб побачити, які додаткові програми доступні, у лівому навігаційному меню натисніть «Програми» та «Відвідайте магазин додатків Shopify». Програми тут – це невеликі програми або сценарії, призначені для додавання певних функцій у магазини Shopify.

Через свою популярність Shopify має величезну екосистему користувачів та розробників додатків, які спільно працюють над розширенням можливостей Shopify. Наприклад, ви можете знайти такий додаток, як Spocket, який допоможе вам впоратися з доставкою вашого мистецтва та додати його до вашого магазину Shopify. Ви навіть можете розширитись, щоб стати дропшиппінг-бізнесом.

Майте на увазі, хоча деякі додатки можуть вимагати платити додаткові збори за користування. Ціни залежать від того, що розробник оплачує за ці програми. Ринок додатків Shopify є обширним і має майже все, що онлайн-роздрібний продавець може хотіти чи потребувати. Ви знайдете додатки, які допоможуть вам здійснити маркетингову діяльність, доставку тощо.

7. Розширення продажів на соціальні канали

Shopify дозволяє вам підключатися до популярних соціальних платформ, щоб розширити канал продажів.

Однією з найпотужніших особливостей Shopify є те, що вона дозволяє розширити можливості вашого інтернет-магазину за межами самого сайту. Це означає, що ви можете скористатися іншими каналами для збільшення продажів – популярних проспектів, таких як Facebook, Instagram або навіть Amazon.

Щоб додати інші канали збуту, натисніть знак “+” поруч із “Каналами збуту” та виберіть із цього списку. Це буде корисно для того, щоб охопити значно більшу аудиторію, ніж просто ваш інтернет-магазин.

Висновок: чи правильно обрати свій Інтернет-магазин?

Оцініть ціни на магазин.

Якщо ви цього ще не помічали, Shopify дуже схожий на багатьох розробників веб-сайтів, таких як Wix та Weebly. Він працює за принципом зручної системи перетягування, яка є інтуїтивно зрозумілою та без стресу. Ключова відмінність полягає в тому, що Shopify розроблений з нуля, маючи на увазі електронну комерцію.

Через це ви можете помітити, що структура цін трохи вище, ніж основні розробники веб-сайтів. Хоча ви отримуєте взамін те, що коштує набагато більше, ніж щомісячні збори, які ви вводите.

Основні рахунки Shopify починаються від 20 доларів на місяць. Це дозволяє перелічити та продати необмежену кількість товарів. Що ви платите за акаунти вищого рівня, це такі функції, як можливість додавати більше співробітників до вашого облікового запису Shopify, коли ваш бізнес зростає..

Хоча слід зазначити одне, що Shopify скоротить ваші продажі у вигляді плати за трансакції за покупки в Інтернеті, здійснені за допомогою кредитної картки. Таким чином, має сенс оновити план Shopify у міру збільшення продажів, оскільки їх ставки нижчі для рівнів вищого плану.

Починай тут > Клацніть, щоб розпочати роботу з Shopify.

Плюси використання Shopify для продажу мистецтва

 • Простий у використанні конструктор візуальних магазинів
 • Продаж на декількох каналах
 • Комплексне управління доставкою та платежами
 • Обробляє фізичне та цифрове мистецтво
 • Доступно багато додаткових функцій

Мінуси використання Shopify для продажу мистецтва

 • Обов’язкові плати за транзакції
 • Немає безкоштовного плану (лише пробна версія)
 • Обмежені налаштування теми
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map