Навчальний посібник: Як почати успішний бізнес з доставки товарів за допомогою Shopify

Сьогодні веб-сайти стали відносно звичними, але Shopify – це фантастичний вибір для дропшипінгу. Простіше кажучи, ми можемо узагальнити його перевагу у трьох сферах; він простий у використанні, потужний і зручний для дропшипінгу.


Графічний користувальницький інтерфейс разом із заздалегідь вбудованими шаблонами та блоками для побудови сайтів робить його корисним практично для кожного. Не потрібно вчитися кодуванню чи дизайну, ви можете просто переміщати речі там, де ви хочете.

У наші дні ми чуємо все більше і більше історій успіху в дропшиппінг-бізнесі. Наприклад, Марк заробив 178 492 долари, продавши товари США та Європи, використовуючи Shopify і Spocket (читати тематичне дослідження).

Ви можете прочитати наш глибокий огляд Shopify тут.

Хоча в своїй основі Shopify орієнтована на швидке та просте створення сайтів, у нього є великий магазин додатків, завдяки якому ви можете розширити функціонал. Функції, які ви можете додати до широкої гами, і охоплює все, що знадобиться дропшиперу – від джерел товарів до обробки платежів і доставки.

Ось кроки для започаткування дропшиппінгу в Shopify:

Зміст

 1. Зареєструйтесь для облікового запису Shopify
 2. Встановіть дропшиппінг програми
 3. Шукайте потрібні продукти
 4. Імпортуйте вибрані продукти у свій магазин
 5. Налаштування магазину Shopify
 6. Налаштування магазину дропшипінгу Shopify
 7. Налаштування платежів
 8. Shopify дропшиппінг програми

Дослідіть Shopify

 • Відвідайте і зареєструйтесь на Shopify
 • Переглянути всі теми Shopify
 • Приклади сайту Shopify
 • Розкрийте плани та ціни

Перш ніж почати: зробіть дослідження ключових слів

Запорукою успіху в дропшипінгу є пошук вигідної ніші. Перш ніж почати створювати свій сайт, проробіть кілька досліджень щодо того, які товари можуть бути найкращими для початку. Для управління цим важливими є дослідження ключових слів.

Як дешевий (безкоштовний) спосіб зробити це, спробуйте скористатися Планувальник ключових слів Google і перевірити продукти, які ви думаєте продати. Це дасть вам оцінку рівня зацікавленості в цих продуктах.

Як приклад цього, подивіться на зображення нижче;

Обсяг пошуку на “ігровому ноутбуці” в Google.

З цього базового пошуку ви бачите, які продукти мають більш високий рівень інтересу, ніж інші. Експериментуйте з планувачем ключових слів, щоб краще зрозуміти, що може продати краще.

За допомогою цієї інформації ви можете шукати постачальників дропшиппінгу, які пропонують найкращу ціну та надійний процес виконання.

Дропшипінг на Shopify за 7 простих кроків

1. Зареєструйтесь для Shopify Account

Shopify платформа електронної комерції - будуйте та розвивайте свій бізнес в Інтернеті Зареєструватися на Shopify дуже просто, вам знадобиться лише електронна адреса (Відвідайте Shopify)

Реєстрація акаунта на Shopify безкоштовна. Все, що вам потрібно, це адреса електронної пошти для підтвердження вашого акаунта, і ви можете ввійти в нього. Кредитна картка чи інша форма оплати не потрібна. Shopify пропонує всім новим користувачам 14-денну пробну версію в їхній системі.

Під час реєстрації вам також потрібно буде вказати ім’я разом із своєю електронною адресою. Ця назва використовуватиметься для створення URL-адреси вашого магазину під час безкоштовної пробної фази.

Після цього Shopify потребуватиме ваше ім’я та інші дані для обробки платежів. Це коротка форма, яку потрібно заповнити, тому не переживайте надто багато.

Починай тут > Клацніть, щоб зареєструватися та створити фірму Shopify дропшипінг.

2: Встановлення програм Dropshipping

Виберіть “Програми”, а потім натисніть “Відвідати магазин магазинів додатків”

Щойно ви завершите процедуру реєстрації, вас перейдуть на інформаційну панель магазину. Звідси ви можете почати додавати продукти на свій сайт. Ось тут є одним із найголовніших моментів Shopify для дропшипінгу: Shopify Apps.

Для нових дропшиперів Shopify може стати ресурсом, що здійснює єдину зупинку. Перше, що вам потрібно зробити, – це перейти до Shopify Apps. Спочатку натисніть на програми, а потім виберіть «Відвідати магазин Shopify App». Коли ви там, виконайте пошук “Облеро“.

Oberlo – це дропшиппінг-платформа, яка дозволить вам легко шукати та додавати товари дропшипінгу у свій магазин. Щойно ви виконали встановлення, ви можете вивчити продукти на ньому.

Ми використовуємо Oblero в цьому прикладі, але в магазині додатків Shopify є інші платформи дропшипінгу, які ви також можете використовувати, наприклад Spocket і AliExpress. Про них ми поговоримо пізніше в цій статті.

3. Шукайте потрібні вам продукти

Використовувати дропшипінг-програми так само просто, як якщо б ви самостійно здійснювали покупки на сайті електронної комерції. Спочатку виберіть категорію, яку ви хочете переглядати. Потім наведіть курсор на предмет, який вас цікавить, і натисніть “Додати до списку імпорту”.

Додавши всі потрібні елементи, натисніть “Імпортувати список” на панелі навігації на панелі керування Oblero. Звідти ви можете налаштувати описи, категорії та інші деталі.

4. Імпортуйте вибрані продукти на свій веб-сайт

Установіть прапорець і натисніть “імпортувати в магазин”, коли ви відредагували деталі продукту

Коли ви впевнені, що все є таким, як вам потрібно, установіть прапорець у верхній лівій частині вікна продукту та натисніть “Імпортувати в магазин”. Повторіть це для всіх продуктів, які ви вибрали раніше.

5. Налаштування магазину Shopify

Виберіть “Теми”, потім натисніть “Дослідити безкоштовні теми” або “Шопіфікувати магазин тем”, щоб вибрати тему.

Тепер, коли ви підготували всі продукти, які хочете продати, саме час налагодити свій магазин. Подумайте про свій магазин Shopify як про обличчя своєї торгової точки. Так відвідувачі переглядають продані вами товари та вибирають товари, які бажають придбати.

Щоб максимізувати продажі, ваш магазин повинен поєднувати привабливість із зручністю та швидкістю. Не хвилюйтеся, але Shopify має заздалегідь розроблені шаблони, які ви можете використовувати. Якщо вам подобається, ви можете використовувати їх “як є”. Якщо ви віддаєте перевагу щось більш особисте, ви можете налаштувати обрану вами тему.

Дослідіть більше унікальних функцій про Shopify.

6. Настроювання магазину Shopify Dropshipping

Інтерфейс налаштування Shopify простий у використанні

Налаштування теми Shopify залежить від теми, яку ви вибрали. Сегменти, доступні за замовчуванням, можна ввімкнути або вимкнути, а можна навіть додати нові потрібні сегменти. Щоб налаштувати ці розділи, потрібно лише вказати параметри, наприклад, яку колекцію продуктів ви хочете додати до кожного розділу.

На лівій панелі навігації – список усіх сегментів, які за темою включені в тему. Клацнувши на будь-якому з цих розділів, ви можете вказати деталі, наприклад, яку колекцію продуктів там показувати, або навіть скільки рядків або стовпців для відображення.

Якщо ви хочете відключити будь-який із цих попередньо встановлених сегментів, просто натисніть на значок очей, і він буде прихований на вашому сайті. Праворуч у нижній частині лівої панелі навігації – це варіант, на який можна натиснути, щоб додати новий сегмент. Натиснувши на це, відкриється широке меню елементів, з яких ви можете вибрати.

Закінчивши, не забудьте натиснути піктограму “Зберегти”, навіть якщо ви ще не хочете публікувати свій магазин..

Натисніть тут, щоб побачити більше Shopify теми.

Крок 7. Налаштування платежів

Тепер, коли ваша продукція обрана і ваш магазин налаштований, вам потрібні засоби, за допомогою яких ви можете збирати платежі від своїх клієнтів. Shopify працює з великою кількістю платіжних процесорів, щоб у вас був широкий вибір.

Щоб налаштувати платежі, натисніть кнопку “Налаштування” в лівому нижньому куті панелі інструментів. Потім виберіть “Постачальники платежів”. За замовчуванням, PayPal є увімкненим методом, тому ви можете або налаштувати дані свого облікового запису там, або вибрати інших процесорів оплати за регіонами.

Деякі платіжні процесори, такі як MOLpay вимагатиме, щоб у вас був наявний обліковий запис з ними, щоб використовувати їх на своєму Shopify сайті. Навіть PayPal вимагатиме, щоб у вас був торговий рахунок, але вони надсилатимуть вам детальну інформацію про це пізніше.

Інші додатки, які потрібно розглянути

Раніше ми використовували Oberlo як приклад програми дропшипінгу, яку ви можете використовувати. Він пропонує широкий каталог товарів і має більше функцій, ніж ми розглянули досі. Є також інші, які ви можете спробувати, тому перегляньте цей список;

1. Оберло

Окрім звичайної системи перегляду та додавання, Oberlo дозволяє вам легко знайти продукти, які є в тренді. Це дає вам швидкий спосіб зберегти ваші лінійки продуктів свіжими та завжди пропонувати своїм клієнтам найкращі угоди у місті.

Основні особливості Оберло

 • 100% безкоштовно
 • Відстеження замовлення
 • Дозволяє налаштувати продукт
 • Оновлення автоматичного ціноутворення
 • Обробка оптових замовлень

Відвідайте Оберло

2. Spocket

Spocket – це дропшиппінг-додаток, який працює з постачальниками по всьому світу. Хоча це краще відомо в регіонах США та ЄС. Додаток укомплектовано функціями та дає крапельниці широкий спектр продуктів на вибір. Ви також можете налаштувати перегляд своїх товарів поза категоріями і навіть спеціалізуватися в таких сферах, як товари зі знижкою або більше. Користувачі спокетів також можуть скористатися послугами служби цілодобової підтримки клієнтів.

Основні особливості Spocket

 • Суцільна знижка / оптові ціни
 • Легке виконання
 • Зразок замовлень
 • Відстеження продуктів у режимі реального часу
 • Автоматичні оновлення рекламних ресурсів

Відвідайте Spocket

3. AliExpress

AliExpress стверджує, що пропонує норму прибутку Dropshippers до 2000 відсотків. Незважаючи на те, що базується в Китаї, він набув глобального масштабу, і тепер постачається по всьому світу. Використовувати їх додаток на Shopify надзвичайно просто і відкриває доступ до їх дуже широкого спектру продуктів вашим клієнтам де завгодно.

Основні особливості AliExpress

 • Редагування продукту
 • Продаж у кількох магазинах
 • Автоматичне відстеження відвантажень
 • Товари для продажу
 • Вибір постачальника

Відвідайте AliExpress

Плани та ціноутворення: скільки коштує ця вартість?

Як ви можете сказати на даний момент, багато речей, про які ми розповідали тут, є безкоштовними і покриваються вашими підписками на Shopify. Такі програми, як Oberlo, Spocket і AliExpress, разом із сотнями інших безкоштовні (хоча деякі з них платять).

Shopify сама постачається за різними цінами залежно від потреб вашого магазину. Реально багато менших дропшиперів, швидше за все, можуть піти від свого базового плану Shopify, який коштує 29 доларів на місяць. Якщо ваш магазин зростає і ви відчуваєте потребу в додаткових функціях, то, можливо, настав час рухатися вгору.

Дізнайтеся більше про плани Shopify та ціни.

Підсумок: Shopify вартий того для дропшипінгу?

В слові; ТАК. Shopify приносить стільки цінності дропшипперам, що насправді в їх ціновій структурі нічого не варто. Пам’ятайте, що за ціну, яку ви платите, ви отримуєте все необхідне для ведення бізнесу з електронною комерцією.

На додаток до цього, Shopify спростила стільки речей, що практично будь-хто може використовувати свою систему. Поки ви маєте уявлення про товари, які хочете продати, і готові витратити деякий час на дослідження, важко не досягти успіху на цій чудовій платформі.

Ви можете перевірити їх Shopify’s guide або брати участь у Форум дропшипінгу Shopify щоб дізнатися більше.

* Переклад: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map