Як запустити блог мами за допомогою WordPress (і розвиватися до процвітаючого бізнесу)

Якщо ви хочете завести мамський блог, ви прийшли в потрібне місце! Я – Джина Бадалаті від Embracing Imperfect, і я була мамою блогером з 2002 року. Хоча мій блог пройшов багато етапів, я зараз платний професійний блогер для клієнта мрії, завдяки моєму багаторічному досвіду.


У цій статті я поділюсь правильним способом створення блогу, який допоможе вам розвивати успішний блог та бізнес!

Це мій блог – Прийняття недосконалого

Contents

Скільки заробляють мами-блогери?

Якщо ви шукаєте “скільки заробляють блогери”, ви побачите казки тих, хто приносить від 40 000 до понад 1 000 000 доларів на місяць. Ці блогери використовували власні історії для залучення потрібної цільової аудиторії, зосереджуючись на популярних темах, як зменшення заборгованості, а не ведення мамського блогу. Однак якщо ви не хочете працювати 80 годин на тиждень, щоб досягти такого великого розміру, ви можете заробляти гідний дохід, стратегічно плануючи свій блог, як бізнес.

Те, що ви можете заробити на своєму блозі, варіюється. На початку цього року я здивовано отримав чекові прибутки від старої публікації на нетоксичний посуд, на якому були партнерські посилання. Хоча важко гарантувати, що публікація стане вірусною, моя оптимізація пошукових систем (SEO) на цій посаді дозволила їй потрапити на номер 1 в Google.

Навіть без вірусних дописів невеликий блог може приносити регулярний дохід. Я веду щоденник лише неповний робочий день, але мене вже почали працювати $ 12 000 на рік в афілійованих та спонсорських публікаціях з моєю маленькою аудиторією. Ключовим моментом є розробка ніші для досягнення моєї цільової аудиторії.

Однак повідомлення в блогах – не єдиний спосіб заробити гроші на своєму блозі. Мій блог допоміг започаткувати мою письменницьку кар’єру в батьківських та здоров’ях. Розвиваючи стосунки з іншими мамськими блогерами протягом багатьох років, у мене не було проблем знайти стабільну роботу, коли мені це потрібно.

Налаштування мамського блогу та перетворення його на бізнес

Незалежно від того, куди ви хочете піти, ви можете потрапити до свого блогу. Ключове значення – стратегічне планування заздалегідь, щоб почати з найкращої стопи, щоб ви могли опинитися там, де ваші мрії ведуть вас.

Як розпочати роботу в своєму блозі? Давайте копаємось.

Кроки по налаштуванню блогу мами

 • Крок №1: Підготуйтеся перед початком роботи
 • Крок №2: Налаштуйте блог своєї мами правильно
 • Крок №3: Перетворіть свій блог у бізнес
 • Монетизуйте блог з мамою
 • Приклади мамських блогів
 • Чи все-таки щоденники – це річ?

Рекомендовані інструменти

Розкриття інформації: BuildThis.io отримує плату за реферали з інструментів, перелічених на цьому веб-сайті. Але думки базуються на нашому досвіді, а не на тому, скільки вони платять. Ми орієнтуємося на допомогу малому бізнесу та приватним особам у створенні веб-сайтів як бізнесу. Будь ласка, підтримайте нашу роботу та дізнайтеся більше в нашому розкритті інформації про заробітки.

1. Підготуйтеся до запуску: бренд, аудиторія, контент

Перш ніж розпочати блог з мамою

Щоб встановити основу створення блогу, який привертає відвідувачів, потрібні 3 критичні фактори:

 1. Привабливий бренд
 2. Спосіб націлення на вашу аудиторію
 3. Вміст, який є торговим та привабливим для вашої цілі

Можливо, ви думали, що я збираюся сказати «веб-хостинг» або «доменне ім’я», але якщо ви хочете процвітати кар’єру через свій блог, вам потрібно підійти до неї як до бізнесу, а це означає спочатку створити міцний фундамент.

Побудуйте свій бренд

Для того, щоб створити свій бренд, вам потрібно виконати критичну інтроспективну роботу. Це починається з вивчення вашого “чому”. Саймон Синек, автор бестселера «Почніть з Чому,Пише,

Люди не купують, що ти робиш, вони купують, чому ти це робиш.

Виявлення свого “чому” допоможе вам зосередитись на створенні потужного контенту та побудові успішного бізнесу навколо нього.

Настав час дістати папір і ручку і запитати себе, чому ви хочете написати блог. Щоб копати по-справжньому глибоко, вам потрібно поставити запитання «чому» до кожної з ваших відповідей щонайменше 5 разів. Наприклад, нещодавно я використовував цей процес для ребрендингу. Моє вступне слово було: «Я хочу вести блог, щоб допомогти мамам, які виховують дітей з аутизмом, із серйозними проблемами. Звідти я постійно запитував “чому” на кожну свою відповідь, поки не потрапив: “Щоб показати, що наші діти можуть жити цілеспрямовано і радісно, ​​і зробити світ кращим”.

Краса цієї вправи полягає в тому, що ви часто виявляєте, що ваше “чому” допомагає іншим людям, але ви також повинні трохи по-егоїстичніше зануритися в свої причини. Що мотивуватиме вас щодня, щоб пройти складні частини успішного ведення блогового бізнесу? Можливо, ви хочете звільнити дохід, щоб погасити борг. Можливо, вам цікаво створити авторський веб-сайт, щоб створити платформу для тієї книги, яку ви пишете. Або, можливо, ви хочете заробити достатньо, щоб придбати прекрасний пляжний будинок.

Використовуйте цю вправу “навіщо”, щоб мріяти великими, щоб ви могли просуватися через виклики, щоб стати блогером світового класу з бізнесом, який допомагає іншим під час здійснення вашої мрії.

Знайдіть свого ідеального відвідувача

Отримавши своє “чому”, тепер можна зосередитися на пошуку свого ідеального відвідувача. На цьому кроці ви дізнаєтесь, хто вона та що їй потрібно. Деякі основні демографічні показники, про які варто подумати, включають:

 • Вік
 • Кількість дітей / хлопчиків чи дівчаток
 • Діапазон доходів / рівень освіти
 • Працюючий професіонал, перебування вдома мама, підприємець?
 • Де вона живе: місто, країна, передмістя?
 • Домовласник, мешканець квартири?
 • Власник домашніх тварин? Власник автомобіля?
 • Віруюча, атеїстка, агностик?
 • Спеціальна ніша: хрустка мама, яка хоче бути придатною, діти з особливими потребами, футбольна мама, усиновлені діти тощо.

Моя цільова аудиторія включає мам, які виховують твінерів та підлітків із важким аутизмом та пов’язаними з ними порушеннями. Їм потрібні здорові рішення для дітей і спосіб запобігти вигорання.

Людина, яка має на увазі, може бути ти, але вам потрібно створити «аватара», який не ви. Це полегшить створення контенту з урахуванням її потреб, який не зміниться навіть у ваших випадках. Також простіше писати свої повідомлення цій людині.

Плануйте свій вміст за допомогою аудиторії

Після того, як ви знайшли деякий час, щоб зрозуміти свого ідеального читача, наступним кроком є ​​дослідження її потреб. Ваш блог повинен надавати цінну інформацію для створеного вами аватара, що може призвести до монетизації для вас. Ви виявляєте це, досліджуючи її точки болю та задоволення.

Ви можете використовувати Google, але набагато ефективнішим способом дослідження є опитування вашої цільової аудиторії. Це справді допомогло зосередити мій блог. Просто напишіть 5 відкритих питань про потреби вашого аватара. Одне з моїх запитань було: “Якщо допомогти дитині з аутизмом, які рішення допомогли?”

Ваше інтерв’ю має тривати лише 15-20 хвилин. Ви можете це зробити електронною поштою, телефоном, скайпом – де б вам не було зручно. Краще запитати людей, які вас знають і довіряють вам. Буду обережним, якщо ви хочете взяти інтерв’ю у людей із будь-яких груп у Facebook, у яких ви перебуваєте – для початку вам знадобиться дозвіл.

Це дослідження допоможе вам зрозуміти, з якими проблемами стикається ваша аудиторія, щоб ви могли мізерно штурмувати вміст, який їх вирішує. Наприклад, мої інтерв’ю виявили, що діти-аутисти процвітають із зваженими рішеннями. Ось приклад назви, яку я написав на основі досліджень:Зважені ковдри для аутизму: наш досвід роботи з Sonna Zona.Як ви бачите, ця стаття – це не просто сухе дослідження, а особистий спосіб обміну інформацією та рекомендація інструменту, який я використовував для вирішення загальної проблеми..

Плануючи свій вміст, подумайте, що ви особисто можете надати (продукти, послуги, членство тощо), щоб допомогти вашому аватару зменшити ці больові точки та збільшити щастя.

Подумайте також “велику картину”. Наприклад, якщо я напишу 10 публікацій, присвячених цій темі, я можу створити електронну книгу з тих публікацій, які я можу продати читачам та потенційним особам. Вам не потрібен довгий список тем. Всього 5-10 ідей для початку, з 2-3 тем статті, заповнених особистими, унікальними та / або порадами експертів.

Дизайн та зображення

На цьому етапі не важливо мати логотип чи дизайн на замовлення. Використовуйте привабливий шаблон від WordPress що відповідає темі вашого блогу, наприклад, дизайну веб-сайту для мам письменників. Колірна палітра може зробити ваш бренд більш впізнаваним у міру просування, але коли-небудь ви захочете змінити свій зовнішній вигляд або передати аутсорсинг на розробку свого веб-сайту..

Для створення зображень для публікацій та публікацій Canva – це простий у використанні інструмент, який допоможе вам створити зображення відповідного розміру для свого блогу та різних форм соціальних медіа.
Додаючи зображення, кожен повинен мати описовий “альтернативний текст” (також “alt тег”) для людей із вадами зору. Альти-теги також допомагають SEO, тому не забудьте створити заголовок, який відповідає вашому ключовому слову SEO.

Будьте комфортнішими, використовуючи камеру смартфона, щоб створювати цікаві зображення, якими можна ділитися. Ви також можете використовувати професійні зображення. Безкоштовні зображення доступні за низькою ціною витрат на авторитетних ресурсах фотографій, як-от DepositPhotos.com або Pexels.com.

Перевірте цей список 30 безкоштовних ресурсів зображення з веб-хостингу таємниці виявлено. НІКОЛИ не використовуйте зображення, яке ви знайдете в Google для свого блогу; ці захищені авторським правом.

Встановлення меж для вмісту вашого блогу

Вам слід вирішити, які межі слід встановити, коли ви пишете або ділитеся про своїх дітей, свого чоловіка та інших близьких людей – включаючи зображення. Наприклад, я ніколи не веду щоденник про свою сім’ю, окрім корисної, позитивної форми, і я переконуюсь, що всі фотографії моїх дітей знаходяться над дошкою (ніяких знімків “купальника”).

Яких чутливих предметів ви уникатимете чи потрібно розбиратися з членами сім’ї? Хвороба, фінанси, втрата роботи та романтика можуть бути дотичними темами, тому будьте уважні, що ви розкриєте читачам. Навіть якщо ваш бізнес починається, також розумно зберігати телефон, адресу та, можливо, навіть таємницю району.

2. Налаштування блогу вашої мами

Існує ряд варіантів, які слід врахувати, коли ви вирішите створити свій блог, наприклад ваш бюджет.

З чого почати: Хостинг та основні функції

Почніть з продумування доменного імені вашого блогу. Коли я оновив блог своєї мами, пройшло кілька місяців мозкового штурму, щоб придумати бренд “Embracing Imperfect”. Придумайте ім’я, яке інкапсулює вашу нішу, вашу особистість та потреби вашої аудиторії.

Далі вам знадобиться послуга для розміщення вашого блогу.

Є кілька великих недоліків, якщо ви хочете створити “безкоштовний” блог. Використання такої послуги «зроблено для вас», як Wix або Weebly, насправді може бути дорожче, ніж ви можете подумати. Ви будете дуже обмежені в тому, що можете робити зі своїм блогом. Наприклад, у Wix, ваша аудиторія буде предметом реклами, і ваше доменне ім’я включить у неї їх ім’я.

Найкращий веб-хостинг для авторів, тренерів, майбутніх власників бізнесу та всіх, хто хоче блог з мамою – це власний варіант, що використовує WordPress.

Домашня сторінка хостингу A2 (натисніть, щоб відвідати)

Ви можете використовувати доступні високоякісні хостингові послуги, такі як хостинг A2, хостинг InMotion або SiteGround. Ці надійні провайдери коштують лише від $ 4 до 7 в місяць і пропонують одні з найкращих веб-сайтів для хостингу для письменників та блогерів. Вони можуть допомогти вам налаштувати доменне ім’я приблизно за 15-20 доларів на рік.

Вибрав бренд, що включає “SSL сертифікат”. Це сертифікат безпеки, необхідний для безпеки та SEO. Ваш домен виглядає приблизно так: “https://www.yourdomain.com” замість “http: //”. Запитайте у свого веб-хостера цю опцію.

Редактор WordPress

Після того, як ваш хост налаштував вашу базу даних WordPress і блог, перейдіть до розділу “зразок”, що надається, і починайте писати. Ознайомтеся з цими веб-сайтами, щоб отримати хороші підручники:

Однією з чудових речей у WordPress є те, що вони є тисячі плагінів які допоможуть вам вести свій блог. Це інструменти, які ви встановлюєте через меню плагінів, які допомагають підтримувати та запускати різні функції. Зростаючи, ви хочете додати більше, але подбайте. Занадто багато плагінів можуть уповільнити ваш блог. Ці інструменти також потрібно періодично оновлювати.

Приклад сторінки плагінів у програмі WordPress.

Коли ви пишете своє перше повідомлення, у меню “Нове” ви маєте два основні параметри: “Опублікувати” або “Сторінка”. Вони схожі, але функціонують по-різному. Повідомлення призначені для звичайних публікацій блогу, які можна оновлювати, змінювати та оновлювати за потребою. Ваші читачі можуть підписатися на них. Сторінки – це статичні публікації, які рідко змінюються, наприклад, ваша сторінка “Про”, медіа-набір, етичний код тощо.

Ось так виглядає редактор WordPress:

Поради щодо написання чудових дописів

Настав час почати своє перше повідомлення. Переконайтесь, що “голос” вашої публікації доступний, справжній та знаючий, при цьому підходить для вашої цільової аудиторії та ніші. Виберіть якість над кількістю. Один авторитетний пост у 2000 слів краще чотирьох дописів на 500 слів.

Крім того, переконайтеся, що ваші теми мають загальну тему. Якщо ваш блог щільно занижений, всі ваші публікації будуть відповідні, але якщо ні, спробуйте знайти тему, щоб пов’язати все назад, щоб ви могли пов’язати пов’язані публікації у своєму блозі. Це також допоможе вашим зусиллям SEO.

Кожній публікації слід присвоїти “категорію” та “тег”. (Див. Праву частину зображення редактора вище.) Категорії короткі, переходьте до тем, які ви регулярно висвітлюєте. Ви повинні обмежити їх не більше ніж 6, але 3 або 4 ще краще. Мої батьки є вихованням, аутизмом і нетоксичним життям. Все інше буде підкатегорією або розглянуто в цій темі.

Наприклад, я зазвичай обговорюю свою віру в своїх батьківських постах. Категорії також за замовчуванням будуть заголовками меню в WordPress.

Приклад: Використання категорій публікацій як меню навігації в блозі.

Теги – це теми, які ви висвітлюєте рідше. Вони можуть бути більш тривалими та орієнтованими на ключові слова. У моєму блозі “аутизм” – це категорія, тоді як “рішення щодо аутизму” – це тег. Вам не потрібен унікальний тег для кожної публікації, але звичайні теми, над якими ви працюєте.

Нарешті, коли ви пишете, тримайте свої абзаци короткими (3-4 речення) і плетете у відповідних зображеннях на протязі. Такий спосіб “обробляти” ваші дані полегшує сканування читачів. Також використовуйте точки кулі, коли це має сенс.

Юридичні питання

Є кілька юридичних питань, які ви хочете врахувати під час написання свого блогу. Вони забезпечують безпеку під час руху вперед:

 • Водяний знак ваших зображень – Незалежно від створених вами особистих фотографій чи графіки, простий водяний знак – це швидкий і простий спосіб захистити свої зображення. Дізнайтеся як це зробити в Canva.
 • Будьте сумісні з GDPR – Це закон, який стосується всіх, хто підписався на ваш блог з Європейського Союзу. Дізнайтеся, як налаштувати це за 10 хвилин о Блог вашої пристрасті.
 • Бережіть свій блог – Вам знадобиться фільтр спаму, безпека та спосіб створити резервну копію свого блогу. Про них йдеться у посиланні “18 речей” вище.
 • Ніколи не плагіат вмісту  – Якщо ви хочете процитувати чийсь щоденник, корисно спочатку попросити його і завжди їм кредитувати!

3. Створіть свій мамський блог у бізнесі

На даний момент ви вже зробили значну частину роботи, необхідної для того, щоб дати своєму блогу найкращі шанси стати прибутковою справою. Далі ми з’єднаємо всі шматки разом, щоб допомогти вам стабільно заробляти.

Побудова аудиторії

Як ви залучаєте свою цільову аудиторію? У вашому розпорядженні є кілька інструментів, якими повинен користуватися кожен блогер, щоб розширити свою аудиторію:

Пошукова оптимізація

Вгорі списку – оптимізація пошукових систем. Кожна публікація, яку ви пишете, повинна мати унікальне ключове слово, тобто фразу, яку шукають люди. Ви можете мати на увазі фразу, але ви повинні з’ясувати, чи шукають її люди. Безкоштовні інструменти, які допоможуть вам виявити це, включають Планувальник ключових слів Google (вам потрібно буде створити обліковий запис Google), Ubersuggest, або KW Finder (обмежено кількома на день).

Планувальник ключових слів Google.

Знайшовши фразу, знайдіть у Google відповідні запитання, що виникають у цій темі, і додайте їх також до своєї публікації. Переконайтеся, що ви використовуєте теги заголовка (H1, H2) для додавання заголовків, що містять ваше ключове слово, та розміщуйте його в заголовку публікації. Повторіть своє ключове слово та його варіанти у своєму дописі, але переконайтесь, що написання все ще звучить. Використовувати Плагін Yoast поради щодо отримання найкращих результатів SEO.

Переконайтеся, що ваша пошта посилається на:

 1.  Авторитетні джерела, наприклад, статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я.
 2. Інші публікації, які ви написали на цю тему в першому абзаці.

Що дає хороший рейтинг ключових слів у Google, час від часу змінюється. Щоб ознайомитися з актуальним оглядом того, як добре оцінювати Google, прочитайте це звіт від Backlinko щороку. Важливо також використовувати свої ключові слова в соціальних мережах, особливо при обміні публікаціями!

Соціальні засоби комунікації

Рекомендую вибрати лише 1 або 2 відділення соціальних медіа, щоб зосередити свою увагу. Для мене це Facebook та Instagram. Опинившись у соціальних мережах, скористайтеся кожною можливістю вчитися, експериментувати та спробувати нові речі. Будьте своєю природною самості та підходите до свого бренду максимально автентично.

Це я у Facebook!

Встановіть плагін на WordPress, який дозволяє вашим читачам ділитися публікаціями з більшістю популярних соціальних платформ, навіть якщо ви не на них. Ви можете використовувати плагін типу Легкий соціальний обмін або Соціальне оснащення що допомагає з’єднуватися з різними мережами.

Нарешті, будьте обережні з тим, що ви поділитесь, і як ви формулюєте речі. У сьогоднішньому кліматі це легко трактувати неправильно та вносити в чорний список. Будьте чесними та справжніми, але шанувальниками перш за все.

Електронна розсилка

Звичайний електронний розсилка допоможе вам підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією, робити оголошення, пропонувати більше порад та багато іншого. Ви можете скористатися послугою маркетингу електронної пошти, на кшталт MailChimp або Mailerlite починати.

Приклад: Прийняття недосконалого облікового запису MailChimp.

Ваша розсилка не повинна бути вигадливою, а лише корисною інформацією, яку ви регулярно надсилаєте своїй аудиторії (тобто кожні 2 тижні). Щоб люди потрапляли до вашого списку електронних листів, створіть цінний безкоштовний предмет, такий підказковий аркуш («Топ-10 порад для нових батьків») та рекламуйте його у соціальних мережах.

Відео події

Рано чи пізно майже кожному блогеру потрібно зайти на відео. Ваші варіанти тут безмежні – від короткої історії Instagram до 60-хвилинних подій у Facebook Live до будь-якої тривалості на вашому власному каналі YouTube. Це найкраща практика, щоб зручно ставитись перед камерою, і це допоможе встановити ваш авторитет.

Приклад: Один з моїх сеансів у прямому ефірі на ФБ.

Ви можете перевірити одну з моїх  Facebook Lives про те, як досягти поставлених цілей.

Створення повноважень

Вам потрібно стати авторитетом у вашій ніші для залучення трафіку. Як ти можеш це зробити, крім соціальних медіа? Одним із ключових способів є побудова реальних стосунків з людьми у споріднених нішах. Це можна зробити кількома способами:

 •  Блог відвідувачів – Виберіть у своїй ніші блоги з високим трафіком, які відповідають тону вашого блогу. Перегляньте їхні рекомендації та добре ознайомтеся з їх публікаціями. Ключовим фактором, що сприяє руху трафіку, є те, що ви маєте посилання в гостьовій публікації на відповідну вашу публікацію, якщо це дозволено.
 • Блогерські конференції – Відвідування конференцій для блогерів допомагає вам налагодити мережу з блогерами та брендами, а також ви навчитесь сучасним навичкам та практикам ведення блогів..
 • Подумайте місцеві – Перегляньте місцеві майданчики, які відповідають вашим знанням, таких як загальнодоступні телевізійні мережі, радіостанції, подкасти та події, на які можна продавати ринок під час участі у.
 • Приєднуйтесь до груп, присвячених вашій ніші – Популяризувати свій блог групово, але ви можете поділитися тим, що знаєте, і встановити себе як авторитет. Слідкуйте за друзями або друзями, з якими ви хочете створити справжні дружні стосунки.

Монетизація ідей для вашого блогу мам

Успішні блогери кажуть, що у вас повинно бути 7 потоків доходу. З блогом це може бути так само просто, як і такі загальні маршрути доходів для блогерів:

1. Спонсорство

Бренди платять блогерам за просування та публікацію публікацій, соціальних акцій тощо. Деякі навіть купують рецепти чи фотографії у кваліфікованих блогерів. Більшість блогерів починають з перегляду продуктів безкоштовно, оскільки вони створюють свій портфель і багато працюють з мережею впливу, наприклад Колективні упередження, раз вони досить великі.

2. Партнерський маркетинг

Приєднавшись до партнерської програми, ви отримуєте дохід за все, що продаєте через свої партнерські посилання. Amazon.com – одна з найбільш впізнаваних і найпростіших. Для великих блогерів такі мережі, як ShareASale та MediaVine створити прибутковий пасивний дохід для блогерів.

3. Створення продуктів для продажу

Блогери, які привертають увагу до дизайну або дотепності, створюють футболки чи кружки через такі компанії Тиспрінг. Інші створюють календарі, журнали та електронні книги, що відповідають потребам аудиторії, або вигадують щось абсолютно нове!

4. Позаштатна робота

Використовуйте свій блог, фотографії та публікації гостей для створення свого портфоліо. Як тільки у вас є досвід під вашим поясом, ви можете почати писати іншим за оплату, маркетинг у соціальних мережах або продавати фотографії в фондових будинках. Багато блогерів також стають віртуальними помічниками або веб-дизайнерами.

5. Навчальні курси

Якщо у вас є певна навичка, навчіть її відео, електронними книгами та / або групою підтримки або використовуйте платформу на зразок Викладається створити курс.

6. Прямий продаж

Багато впливових людей користуються цими готовими бізнес-можливостями, якщо продукт безпосередньо обслуговує їх цільову аудиторію. Наприклад, бренд протеїнового порошку міг би добре працювати на фітнес-блозі.

7. Тренування

Багато блогерів розвивають експертизу або проходять сертифікацію в галузі та перетворюють свої блоги в тренерський бізнес.

Як бачите, ваш мамський блог може бути більше, ніж просто місцем, де ви можете поділитися своїми думками щодо батьків. Це може бути основою для процвітаючої кар’єри – і не лише як письменника! Блог надає різноманітні підприємницькі, позаштатні та інші можливості, якщо ви потребуєте часу та турботи, щоб планувати це так само, як бізнес.

Найпопулярніші мамські блогери

Ось декілька моїх особистих фаворитів та те, як вони заробляють свій дохід:

1. Бранді Джетер 

Бранді Джетер – мама все це знає

Бранді Джетер з мами знає це все пише про перехід від матері-одиночки до одруженої матері новонародженої та зростаючої дочки. Вона також є тренером з ведення блогів, керує блоговою спільнотою та написала кілька електронних книг та книг.

2. Віра Суїні та Одрі МакКлелленд

Віра Свіні – леді та блог
Одрі МакКлелленд – мама поколінь

Віра Суїні та Одрі МакКлелланд почали виходити із власних блогів більше десяти років тому. Вони стали діловими партнерами і тепер керують дозволом Hustle, який допомагає людям процвітати, знаходячи баланс між роботою та життям. Віра та Одрі все ще працюють з численними великими іменами, проводять події, викладають на конференціях тощо!

3. Аміяра Мартін

Amiyrah Martin – 4 капелюхи & Ощадливі

Amiyrah Martin з 4 капелюхів & Frugal пише про насолоду сімейного життя за рахунок бюджету, але це лише вершина айсберга. Вона ділиться тим, як уникнути боргів і процвітати при жорсткому бюджеті. Вона настільки велика шанувальниця “Зоряних воєн”, що вона висвітлювала численні події на червоній доріжці і навіть знялася в рекламі “Зоряні війни” для Target.

4. Лія Сегеді

Лія Сегеді – Погроза

Лія Сегеді з Mamavation.com – блогер-активістка, яка розпочала ділитися своїми секретами втрати 100 фунтів і допомагати мамам пристосуватися. Сьогодні вона працює в русі органічного життя і консультується з великими іменами харчових компаній та законодавцями, щоб зберегти їжу наших дітей.

Чи є сьогодні мамині блоги актуальними?

Ми багато говорили про те, чи є блоги все ще актуальними. Вони є, але природа блогів змінилася. Люди не бігають до мамських блогів, щоб почути останні новини про те, як хтось виховує свою дитину. Натомість вони шукають цінного змісту та свіжих поглядів, які допомагають їм покращити власну ситуацію. Це означає, що ваш блог повинен бути наповнений корисним, унікальним контентом, оптимізованим саме під вашу цільову аудиторію.

Наприклад, мій блог націлений на мам, які виховують дітей з аутизмом і надає цілісні стратегії допомоги дітям – і собі – процвітати..

Якщо ви надаєте унікальний, створений на замовлення контент для певної аудиторії, ви маєте хороші шанси заробити на життя на своєму блозі або безпосередньо від блогів, або від супутнього бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map