Як відновити резервну копію сайту WordPress

Завдяки використанню WordPress понад 34% Інтернету створити та підтримувати веб-сайт стало дуже просто. Однак є багато функцій, про які слід подбати. Скажіть, що треба перенести веб-сайт своєї компанії на інший веб-хост. Ви не переживаєте – адже це ви робили раніше. Але що робити, якщо після завершення міграції ви виявите, що деякі критичні файли WordPress не були переміщені? На жаль, не існує простої кнопки «Скинути» або «Скасувати», яка могла б це змінити. Ось чому важливо підтримувати резервний веб-сайт – ви можете відновити файли та повторити міграцію.


Існує кілька способів відновлення веб-сайтів WordPress із резервного копіювання, про які ми поговоримо в наступних розділах. Спочатку давайте розберемося з різними компонентами веб-сайту, які потрібно створити резервну копію та відновити.

Основні компоненти сайту WordPress

Будь-яка установка WordPress містить різні компоненти, які є її важливими складовими. Існує 4 компоненти WordPress, які ви завжди повинні створювати резервні копії:

 • Ядро WordPress – Це основні файли WordPress, включаючи вихідний код, функції WordPress та налаштування веб-сайту.
 • База даних WordPress – Сюди входять резервні файли WordPress, які зберігають інформацію про ваш веб-сайт. Сюди входять таблиці баз даних, що містять важливі записи, такі як облікові дані користувачів, статті, повідомлення на веб-сайті та метадані веб-сайту.
 • WordPress плагіни – Це сторонні додатки або засоби, які вбудовані в установку WordPress для поліпшення загальної функціональності. Їх можна легко завантажити з сховища WordPress та додати на ваш сайт.
 • Теми WordPress – Це знову сторонні програми, які використовуються для поліпшення загального вигляду та дизайну вашого веб-сайту. Як і плагіни, у сховищі та інших інтернет-ринках доступно багато безкоштовних тем WordPress.

Резервна копія WordPress зазвичай містить усі ці чотири компоненти. В результаті відновлення резервної копії означає відновлення цих компонентів на веб-сайті. Давайте тепер розглянемо, як виконати процес відновлення.

Два способи відновлення резервної копії WordPress

Ви можете виконати відновлення WordPress, використовуючи будь-який з наступних методів:

 1. Вручну відновити за допомогою інструменту phpMyAdmin або відновлення бази даних за допомогою Інструмент MySQL.
 2. Автоматичне відновлення за допомогою додатка для резервного копіювання WordPress.

Інструменти, необхідні для відновлення резервної копії WordPress

Ми розглянемо кожен з цих методів відновлення більш докладно в наступному розділі. Однак, щоб виконати відновлення вручну, спочатку потрібно мати:

 • Доступ до phpMyAdmin інструмент (надається постачальником веб-хостингу) у вашій системі.
 • Резервна копія даних вашого веб-сайту, які ви хочете відновити.
 • An Інструмент FTP, як FileZilla.
 • Права користувача змінювати файли бази даних, включаючи редагування, вирізання та авторські права.

Спосіб №1: Виконання відновлення вручну за допомогою phpMyAdmin

Якщо ви використовували інструмент phpMyAdmin для створення резервної копії свого сайту, ви можете легко використовувати його для відновлення резервної копії. Ви можете завантажити інструмент phpMyAdmin самостійно або скористатися попередньо встановленим інструментом, наданим постачальником веб-хостингу, з панелі керування.

Ось такі дії, які вам потрібно виконати:

 1. Увійдіть до phpMyAdmin за допомогою облікових даних користувачів.

PHPMyAdmin можна використовувати для резервного копіювання та відновлення даних вашого веб-сайту.

 1. Після успішного входу перейдіть до розділу «Бази даних» інструменту, де ви можете переглянути повний список таблиць баз даних для вашого веб-сайту.
 2. Виберіть базу даних, до якої потрібно відновити резервну копію вашої бази даних.
 3. Перед відновленням видаліть усі існуючі таблиці із вибраної бази даних. Для цього просто:
  • Клацніть «Клацнути все», щоб вибрати всі таблиці в цій базі даних.
  • Клацніть на “Видалити” зі списку “З вибраним”.
 4. Щоб імпортувати дані резервного копіювання до бази даних, перейдіть на вкладку «Імпорт» у вашому інтерфейсі phpMyAdmin.
 5. У новому вікні натисніть кнопку «Огляд», щоб вибрати папку комп’ютера, з якої потрібно імпортувати резервні дані.
 6. Нарешті, натисніть кнопку «Перейти», щоб імпортувати та відновити дані резервного копіювання до бази даних вашого веб-сайту.

Виконання вручну відновлення за допомогою MySQL

Якщо ви знайомі з командами SQL і створили резервні копії веб-сайту за допомогою інструменту MySQL, ви можете відновити файли резервного копіювання за допомогою того ж.

Ось ручні кроки, які потрібно виконати:

 1. Розпакуйте або витягніть резервні файли (* .tar.gz або * .bz2 файли) за допомогою наступних команд SQL:

Примітка. Якщо резервна копія вашої бази даних була * .tar.gz (наприклад: blog.bak.sql.tar.gz, тоді)

тар -zxvf blog.bak.sql.tar.gz

Примітка. Якщо резервна копія вашої бази даних була * .bz2 (наприклад: blog.bak.sql.bz2, тоді)

[захищено електронною поштою]: ~ / files / blog> bzip2 -d blog.bak.sql.bz2

 1. З розпакованих файлів скопіюйте та вставте наступні запити SQL у свою базу даних MySQL:

[захищено електронною поштою]: ~ / files / blog> mysql -h mysqlhostserver -u mysqlusername -p ім’я бази даних < blog.bak.sql

Введіть пароль: (введіть свій пароль mysql)
[захищено електронною поштою]: ~ / files / blog>

З цим ви можете відновити резервні копії бази даних на своєму веб-сайті WordPress.

Хоча обидва ці методи вручну ефективні, вони корисні лише для відновлення файлів баз даних WordPress. Вам потрібно виконати кілька додаткових вручну кроків, щоб відновити інші компоненти WordPress з наявної резервної копії. Крім того, для відновлення вручну ви повинні мати достатньо технічних знань для безперебійного виконання системи та усунення несправностей, якщо виникають якісь проблеми..

Кращий варіант резервного копіювання та відновлення для початківця або нетехнічного користувача WordPress – це автоматичне відновлення, використовуючи інструмент резервного копіювання та відновлення WordPress..

Спосіб №2: Виконання автоматичного відновлення за допомогою плагіна

Давайте розглянемо, як ви можете використовувати BlogVault плагін для відновлення резервної копії. Він створює та зберігає кілька версій резервного копіювання вашого веб-сайту у безпечному та незалежному місці. Під час процесу відновлення ви можете вибрати будь-яку з цих резервних версій для відновлення на своєму веб-сайті.

Щоб виконати автоматичне відновлення:

 1. Спочатку увійдіть та виберіть веб-сайт, який ви хочете відновити.
 2. На відкритій сторінці “Інформація про сайт” натисніть кнопку “Відновити сайт” (показано нижче).
 3. Ваш веб-сайт WordPress буде відновлений після останньої доступної резервної копії.

Процес відновлення BlogVaults спрощений, але детальний; Ви можете вибрати, яку резервну версію потрібно відновити.

Процес відновлення BlogVaults спрощений, але детальний; Ви можете вибрати, яку резервну версію потрібно відновити.

Якщо ви хочете відновити іншу версію резервного копіювання веб-сайту:

 1. Натисніть кнопку «Показати всі резервні копії» у розділі «Резервне копіювання». Це покаже всю історію резервних версій для конкретного веб-сайту.
 2. Клацніть «Автоматичне відновлення» для конкретної версії резервної копії, яку ви хочете відновити.
 3. Введіть свої FTP-дані.
 4. Виберіть папку, в якій встановлено WordPress (наприклад, папку «public_html», якщо ви використовуєте панель управління, надану вашим веб-хостом). Ви також можете шукати папки, де зберігаються файли WordPress, такі як wp-admin або wp-content.

Виберіть папку, в якій встановлено ваш WordPress. Зазвичай він знаходиться в папці «public_html».

 1. На наступному екрані потрібно вказати, що ви хочете відновити на своєму веб-сайті WordPress. Наприклад, ви можете вибрати всю версію резервної копії або вибрані файли чи таблиці.
 2. Нарешті, ви можете натиснути кнопку «Продовжити», щоб розпочати відновлення резервної версії. Вам буде повідомлено про завершення відновлення.

Це воно. Цей процес простий і швидший, ніж ручні процедури. Крім того, ви можете виконати його самостійно без будь-якої технічної допомоги.

Ось ще щось, що ви повинні знати – Як і будь-який інший файл WordPress, файли резервного копіювання також можуть бути пошкоджені або пошкоджені. Відновлення пошкоджених файлів резервної копії може ще більше пошкодити ваш веб-сайт. Як ви цьому запобігаєте?

Просте рішення – створити веб-майданчик та перевірити резервну копію, яку ви хочете відновити. У випадку BlogVault ви можете використовувати його “Інтелектуальне відновлення тестового резервного копіювання“Функціональність, яка безпосередньо завантажує останню резервну версію на інсценізаційному сайті. Ви також можете використовувати додатки типу Постановка WP або Копіювач створити інсценізаційний сайт. Після того, як ви задоволені, ви можете продовжити та об’єднати резервну копію з веб-сайтом, що живе в реальному часі.

У висновку

У поточному світі в Інтернеті ніколи не можна бути занадто обережним, коли справа стосується їх веб-сайту. Забезпечення резервного копіювання є життєво важливим для здоров’я сайту. Він діє як мережа безпеки від втрати даних і мінімізує час простою. Але що таке резервна копія, якщо її неможливо відновити?

Щоб резервні копії веб-сайтів були корисні у випадку збою веб-сайтів, користувачі WordPress повинні мати можливість отримати доступ та відновити свої резервні копії за мінімальний час. Хоча це можливо зробити вручну, зазвичай це складна процедура, яка вимагає часу і терпіння. Навіть найменша помилка може вимагати повторного відновлення.

У такому випадку краще вибрати плагін для резервного копіювання, який спростив процес відновлення. Автоматизовані інструменти забезпечують зручні для відновлення процеси відновлення, які можна виконати швидше і без особливих клопотів.

Яку процедуру ви б віддали перевагу? Якщо ви не займаєтесь цим самостійно, дізнайтеся, як можна передавати аутсорсинг на веб-розробку.

Акшат Чодхарі завжди пишався своїм вмінням навчати себе речам. Починаючи з BlogVault, Akshat перетворив свій побічний проект у вигідне підприємство, яке масштабує нові висоти в індійському просторі запуску. Будучи членом спільноти WordPress майже десятиліття, Akshat прагне розуміти сфери, де користувачі борються. Основне переконання Akshat, що стоїть за побудовою будь-якого продукту, – це переконання, що кінцевому користувачеві не потрібна допомога та допомогти їм найкращим чином, якщо вони будуть. Підключіться з Акшатом далі Facebook і LinkedIn

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map