Як створити веб-сайт авторського портфоліо

Як автор, ви є обличчям вашого бренду, а веб-сайт авторського портфоліо знайомить вас з новими читачами, а також дає вам професійну візитну картку для потенційних клієнтів та видавців. Однак, як письменник, ви, мабуть, не знаєте стільки про кодування веб-сайтів чи про те, як все це скласти.


На щастя, я обоє автор і дизайнер веб-сайтів і я допоможу вам поетапно допомогти вам створити веб-сайт авторського портфоліо легко, недорого та дати детальну інформацію про те, що можна розмістити у своєму портфоліо для максимального впливу. Найкращий дизайн веб-сайту для письменників – це все, що демонструє вашу роботу і ви як автор, оскільки ваш бренд – хто ви є, і що ви вливаєте у своє мистецтво.

Моя авторська сторінка профілю на Amazon.com.

Contents

З: Для чого вам потрібен цифровий авторський портфоліо?

Є о 45200 письменників та авторів у США, але лише 21% опублікованих штатних авторів заробляють на життя виключно написанням книг. Якщо ви хочете конкурувати у високо цифровому світі сьогоднішньої видавничої галузі, створіть веб-сайт, який захоплює відвідувачів та перетворює їх на читачів..

Якщо ви самостійно публікуєте, ваш веб-сайт виступає частиною інтернет-магазину. Якщо ви продаєте свої книги через видавця, то ваш сайт може мати більш інформаційний характер. На вашому сайті представлено, хто ви як людина, і чому ви пишете книги, які ви робите.

За даними Statista: У 2018 році у Сполучених Штатах 2018 року працювало понад 45 200 письменників та авторів – що на 10% більше, ніж показник, записаний сім років тому (40 930).

З: Який веб-сайт для портфоліо письменників вам потрібен?

Тип сайту, який вам потрібен, багато в чому залежить від виду роботи, яку ви виконуєте. Оскільки багато авторів художньої літератури доповнюють свої доходи, працюючи над позаштатними проектами, вам може знадобитися сайт, який відображає обидві сторони вашої письменницької особистості.

Існують різні типи веб-сайтів для авторів, і ви можете створити кілька типів, щоб охопити найбільш потенційних читачів або клієнтів.

 1. Простий особистий блог
 2. Статичний веб-сайт з особистою інформацією
 3. Профіль письменника на Medium, Clippings.me тощо.
 4. Сторінка соціальних медіа

В ідеалі різні списки працюють разом, щоб ви охопили більшість можливих людей. Ви посилаєтесь на свій блог із свого веб-сайту у соціальних мережах, розміщуючи посилання на нові статті та фрагменти новин. Ви прив’язуєте свої соціальні медіа до свого веб-сайту, додаючи посилання на сторінки соціальних медіа на сторінках свого веб-сайту тощо.

Безкоштовні варіанти створення веб-сайту для письменників

Якщо ви в основному пишете в одній ніші, то, ймовірно, ви можете скористатися більш простим дизайном, щоб показати кілька прикладів і запропонувати інформацію про те, як зв’язатися з вами. Є кілька безкоштовних варіантів та онлайн-будівельників, якими ви можете скористатися, щоб розпочати роботу, але вони мають ряд обмежень і їх слід використовувати лише як пробіл у зупинці, поки ви не зможете дозволити собі створити користувацький сайт, який демонструє ваші унікальні навички письменника.

 • WordPress.com – WordPress пропонує основні, безкоштовні веб-сайти, які ви можете створити. Ви не зможете працювати за початковим сайтом або робити багато налаштувань за допомогою безкоштовного веб-сайту WordPress, але він може отримати вас в Інтернеті та допомогти вам отримати слово, поки у вас не будуть додаткові кошти для створення власного сайту. . Це, мабуть, найкращий розробник веб-сайтів для авторів, оскільки існує стільки допомоги громаді з цим програмним забезпеченням з відкритим кодом.
 • Резиденція письменника – Створіть простий онлайн-портфоліо безкоштовно, а потім сплачуйте 8,99 дол. США на місяць. Знову ж таки, ви обмежені тим, що можете зробити, і ціна 9 доларів на місяць збільшується протягом року, коли ви зможете легко розмістити свій власний сайт за меншу ціну через дешеву хостинг-компанію.
 • Clippings.me – Ви просто хочете, де можна поділитися кількома кліпами деяких ваших статей та залучити нових клієнтів? Clippings.me дозволяє завантажувати 10 кліпів безкоштовно, а потім стягує невелику щомісячну плату за все, що вище цього.
 • Змістовно – Створіть безкоштовне онлайн-портфоліо і поставте перед клієнтами на сайті. Ця платформа, ймовірно, краще підходить для незалежних письменників, що займаються літературою, але ви також можете поділитися частиною своєї фантастики та спробувати отримати концерти для написання текстів.

Пам’ятайте, ви можете додати статичний веб-сайт і блог в якийсь момент, але це чудові початківці.

Як створити веб-сайт свого портфеля власного письменника

Наведене вище безкоштовне веб-рішення має використовуватися тимчасово або на додаток до більш спеціального рішення. На створення власного онлайн-портфоліо та виділення писемності це не витрачає багато часу чи грошей. Насправді ви витратите набагато менше витрат на спільний хостинг та створення сайту WordPress, ніж щорічні внески компаній, таких як Wix. Я зараз переїжджаю на веб-сервер на адресу свого друга, тому що Wix надіслав їм рахунок, який не можуть виправдати за наступний рік. Squarespace та подібні компанії також стягують високі ціни, не пропонуючи тих же переваг, які ви отримаєте від власного хостингового пакету через хостинг-компанію.

Якщо це ваш перший веб-сайт або ви ще не створили його, ви можете задуматися, з чого слід почати. Ось такі кроки:

Кроки для створення авторського веб-сайту

 • Крок №1: Отримайте домен
 • Крок №2: Виберіть розробника хостингу / сайту
 • Крок №3: Зберіть елементи для свого сайту
 • Крок №4: Створіть авторський веб-сайт за допомогою WordPress
 • Приклади веб-сайтів письменника

Рекомендовані інструменти

Розкриття інформації: BuildThis.io отримує плату за реферали з інструментів, перелічених на цьому веб-сайті. Але думки базуються на нашому досвіді, а не на тому, скільки вони платять. Ми орієнтуємося на допомогу малому бізнесу та приватним особам у створенні веб-сайтів як бізнесу. Будь ласка, підтримайте нашу роботу та дізнайтеся більше в нашому розкритті інформації про заробітки.

1. Отримайте доменне ім’я

Почніть з вибору доменного імені. Для мене моє ім’я досить унікальне, тому мені вдалося скористатися LoriSoard.com. Однак якщо ваше ім’я Сміт чи Джонсон, ви можете знайти ваше доменне ім’я вже взяте. У цьому випадку ви можете спробувати додати слово “автор” або скористатися розширенням .author. Деякі хостингові компанії реєструють ваше доменне ім’я через свої пакети, тому перед реєстрацією переконайтесь, але GoDaddy є популярним вибором для реєстрації. Там є багато служб реєстратора домену, тому виберіть той, який має для вас сенс.

2. Виберіть веб-сайт, який хостинг / розробник

Є кілька хостингових компаній для малого бізнесу або розробників веб-сайтів, які коштують недорого і пропонують багато грошей на ваш долар. Це найкращі веб-сайти, що розміщують компанії для письменників або будь-якого власника малого бізнесу. Вони також мають відмінне обслуговування клієнтів і відкриті для початківців веб-розробників.

А2 хостинг

Домашня сторінка хостингу A2 (натисніть, щоб відвідати)

Це компанія, якою я зараз користуюся, і їх обслуговування клієнтів було чудовим. Я вважаю себе більш досвідченим веб-розробником, але є деякі речі, які я просто не знаю, і вони завжди раді мене провести через технічні питання. Вони також пропонують кілька докладних навчальних посібників, і вони дуже надійні та швидкі.

Ви можете отримати спільний веб-сайт хостингу всього за 2,96 долара на місяць. Не знаєте, як впоратися з установкою та керуванням WordPress? Ви можете отримати керований сайт приблизно за 9,78 доларів на місяць. Для нових авторів, що не мають великого досвіду створення веб-сайтів, 1-сайт WordPress-хостингу A2 за цілих 9,78 доларів на місяць – ваш найкращий варіант (ціна залежить від строку договору, і вам доведеться заплатити заздалегідь, щоб отримати найкращі ціни ). Цей пакет охоплює один сайт та необмежену кількість пам’яті.

Детальніше про те, як налаштувати свій портфель WordPress нижче, на кроці №4.

Відвідайте хостинг A2

Weebly

Веб-сайт, що розробляє веб-сайт (натисніть, щоб відвідати)

Weebly – це веб-сайт, а не хостинг. Ви використовуєте вбудовані теми, а потім перетягуєте зображення та інформацію в конструктор для створення веб-сайту свого портфоліо. Weebly дуже простий у використанні та має деякі шаблони для портфелів, а також функції інтернет-магазину, щоб ви могли продавати власні книги, якщо хочете. Сайт використовує штучний інтелект (AI), щоб поговорити з вами через процес створення простого портфоліо.

Автори повинні розглянути план підключення за 5 доларів на місяць, оскільки вони отримують безкоштовне доменне ім’я, яке вони можуть підключити до свого сайту. Якщо ви плануєте продавати книги через ваш сайт, тоді вам знадобиться Pro Plan, щоб ви могли створити інтернет-магазин і збирати платежі. Пробіг працює 12 доларів на місяць. Усі ціни або коли ви платите за рік вперед.

Дізнайтеся більше про Weebly в огляді Джейсона.

Відвідайте Weebly

Хостинг InMotion

Домашня сторінка хостингу InMotion (натисніть, щоб відвідати)

InMotion Hosting – ще одна хостингова компанія, яка пропонує різноманітні пакети та ціни, дуже прийнятні. Ви можете взяти з собою плани хостингу WordPress, і вони навіть пропонують BoldGrid, який є конструктором сайтів із перетягуванням. Існує ще невелика крива навчання, щоб зрозуміти, як створити портфель за допомогою BoldGrid, але це дуже інтуїтивна система.

Деякі функції, які ви отримуєте зі своїми пакунками, включають безкоштовне доменне ім’я, 40 Гб SSD пам’яті всього за 5,99 доларів на місяць та безкоштовний SSL. Найкращий пакет авторів – це керований пакет WordPress, що розміщує WP-1000s. Якщо ви очікуєте менше 20 000 відвідувачів на місяць, цей сайт повинен легко відповідати вашим потребам. Ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я та один веб-сайт за ціною 6,99 доларів на місяць.

Відвідайте InMotion

Хостингер

Домашня сторінка хостингу (натисніть, щоб відвідати)

Хостинг входить у наш список, оскільки вони пропонують такі недорогі варіанти для власників веб-сайтів або авторів, які вперше закладають бюджет, за обмеженого бюджету. Як згадувалося раніше, більшість письменників мають якось доповнювати свої доходи. Ви, мабуть, не маєте багато грошей, щоб витратити на створення онлайн-портфоліо, якщо вас не звати Стівен Кінг, і тоді ваш видавець, ймовірно, замовить це за вас.

Також хостингер пропонує швидкий розробник веб-сайтів для тих, хто не має достатньо розумних технологій. Ви пройдетесь через такі кроки, як вибір плану хостингу всього за 99 центів на місяць та створення базового веб-сайту, вибравши якусь попередньо встановлену тематику та завантаживши власні зображення та інформацію. Сайт досить інтуїтивно зрозумілий, але вам, можливо, доведеться тут і там звертатися до їх посібників.

Ті, хто не має великого технічного ноу-хау, могли б добре виконати єдиний спільний план побудови веб-розробників веб-сайтів за .99 центів на місяць із пропускною здатністю 100 ГБ та легкою платформою для створення веб-сайтів, де можна перетягувати зображення та текст.

Відвідайте хостинг

3. Зберіть елементи, потрібні вашому авторському сайту

Незалежно від того, чи ви працюєте з розробником веб-сайтів, або використовуєте платформу на зразок WordPress або навіть створюєте веб-сайт HTML, є деякі елементи, для яких авторський сайт повинен мати повну ефективність.

 • Розуміння аудиторії – Переконайтеся, що ви розумієте свою цільову аудиторію. Якщо ви пишете історичні романси, ваша аудиторія зовсім інша, ніж якщо ви пишете наукову фантастику. Якщо ви пишете неофіційні статті, ваша аудиторія знову відрізняється.
 • Персонали покупця – Створіть персони для покупців на основі різних аудиторій читачів, щоб ви зрозуміли, з ким ви спілкуєтесь через ваш сайт.
 • Логотип – Вам потрібен якийсь логотип, навіть якщо це просто ім’я вашого автора у фантазійному сценарії. Ваш логотип повідомляє, хто ви як письменник. Ставтесь до своєї письмової роботи як до бізнесу та брендуйте її. Ось наші безкоштовні логотипи, які ви можете завантажити.
 • Про сторінку – Люди повинні розуміти, хто ти є і чому пишеш, що робиш. Подумайте про відомих вам авторів, таких як Стівен Кінг. Ви, ймовірно, знаєте деталі про своє життя.
 • Сторінка книг – Вам потрібна сторінка, щоб перелічити всі ваші книги. Навіть якщо ви розміщуєте їх на своїй домашній сторінці, як я це зробив, ви також повинні містити більше деталей на сторінках окремих товарів / книг.
 • Заклик до дії – Яку дію ви бажаєте зробити користувачам, коли вони приземляться на вашу сторінку? Якщо ви просто хочете, щоб вони зареєстрували ваш список розсилки, щоб ви могли продовжувати продавати їх на ринок, тоді зосередьтеся на формулюванні, розміщенні та курсі конверсій вашої CTA.

4. Створіть авторський веб-сайт за допомогою WordPress

Особисто мені подобається використовувати WordPress для веб-сайту свого авторського портфоліо. Я думаю, що це забезпечує найбільшу гнучкість, і я можу з’єднати блог із частиною портфоліо свого сайту, пропонуючи оновлення, коли я поспішаю, не витрачаючи багато часу на створення сторінок. Насправді WordPress настільки популярний, що ним користуються 34% веб-сайтів в Інтернеті.

Моя сторінка трохи налаштована з унікальним фоном та деякими іншими елементами, яких ви не знайдете поза коробкою. Ви можете додати унікальні функції за допомогою використовуючи спеціальну опцію CSS або ви можете найняти когось, щоб перетворити вашу тему після її завершення. Я пройду вас по кроках використання WordPress для створення веб-сайту вашого авторського портфоліо.

Крок 1. Встановіть WordPress

Я використовую A2 хостинг, який поставляється з ControlPanel. Додавання WordPress на ваш сайт через ControlPanel дуже просто. Якщо ви прочитали ці інструкції, ви також можете заплатити за керований WordPress та попросити його встановити сервер. Я обіцяю, що це легко, хоча.

Перейдіть на панель керування та виберіть інсталятор WordPress (W всередині синього кола).

Коли сторінка завантажується, виберіть синю кнопку з написом “Встановити зараз”.

Основні поради щодо налаштування

Виберіть URL-адресу встановлення. Якщо ви хочете, щоб сайт у вашій кореневій папці був такий, як у мене (www.lorisoard.com), тоді ви просто пробийте його у yourdomain.com. Якщо ви хочете, щоб він був у підпапці або безпосередньо, просто назвіть його так, як ви хотіли б, щоб він відображався. Приклад:

yourdomain.com/writing.

Це добре працює, якщо у вас є веб-сайт для бізнесу і ви хочете додати портфоліо для своєї роботи як автора.

У розділі Налаштування сайту виберіть ім’я та опис свого сайту. Якщо ви ще не впевнені, ви можете зайти на інформаційну панель WordPress у налаштуваннях та змінити цю інформацію пізніше.

Для свого облікового запису адміністратора виберіть ім’я користувача, яке ви пам’ятаєте, і складний пароль. Ви також повинні встановити електронну пошту адміністратора. Деякі люди рекомендують тут встановити електронну пошту для веб-сайту, наприклад [захищено електронною поштою] Проблема, яку я виявив у цьому, полягає в тому, що якщо ваш сайт зламається або виходить з ладу, важко отримати доступ до електронної пошти. Для цього я використовую електронний лист з іншого сервера, але вибір за вами. Є переваги використання того ж електронного домену, як розпізнавання користувача.

Мій сервер дозволяє мені вибрати декілька плагінів для попередньої інсталяції, наприклад Обмежити спроби входу і Класичний редактор. Я зазвичай вибираю обидва з них.

Вибравши параметри, переконайтеся, що ви написали ім’я та пароль свого адміністратора в безпечному місці та натисніть синю кнопку «Встановити»..

Вам слід вказати адресу для доступу до панелі керування WP. Як правило, це так

yourdomain.com/wp-admin.

Крок №2. Захистіть свій сайт

Не зволікайте з цим наступним кроком. Ви повинні негайно захистити свій сайт, наприклад отримати сертифікат SSL та встановити необхідні плагіни безпеки.

Люди люблять зазіхати на веб-сайти WordPress. На сайтах WordPress припадає 90% усього зламаного вмісту сайти системи управління (CMS). Одна з причин – не в змозі оновити плагіни та теми. Однак у WordPress є інші вразливості, з якими ви повинні вирішити, як тільки встановите програмне забезпечення з відкритим кодом на свій сайт. Як мінімум, слід встановити наступні плагіни:

 • Безпека Wordfence – Це створює брандмауер і запобігає жорстоким атакам. Звичайно, є численні такі плагіни. Я вважаю, що це добре працює, але ви можете використовувати те, що має для вас найбільш сенс.
 • Сховати мій WP – Цей логін для вашої панелі керування WP сайту yourdomain.com/wp-admin? Всі це знають. Ви можете змінити цю сторінку входу за допомогою цього плагіна і ускладнити хакерам доступ.

Програма автентифікації безпеки WordPress (ключі SALT) шифрує інформацію, яку ви використовуєте для входу на свій сайт. Ви можете бути впевнені в зміні клавіш SALT, тому що вважаєте, що вам потрібен код, і ви можете змінити їх вручну через файл wp-config.php.

На щастя, існує простіший спосіб змінити їх для тих, хто не знає кодування. Ви просто додаєте Сільничка плагін, і ви можете встановити його, щоб змінювати клавіші щотижня або місяць, виходячи з ваших уподобань безпеки. Встановіть і забудьте.

Щоб встановити Salt Shaker, перейдіть на панель приладів, плагіни, додайте нові та знайдіть Salt Shaker. Клацніть Установити та активуйте.

Після його встановлення натисніть на “Налаштування” в списку плагінів Salt Shaker. Установіть прапорець, а потім встановіть зміни за вашими уподобаннями (щодня, щотижня, щомісяця). Клацніть на кнопку «Змінити зараз». Якщо ви спробуєте один плагін для безпеки, і ненавидите його, просто видаліть його та додайте щось інше. Чудова річ у WP як платформі веб-сайту – це те, що у вас є доступ до широкого спектру плагінів та способів налаштування вашого сайту..

Крок №3. Знайдіть правильну тему веб-сайту

Знайти правильну тему для свого інтернет-портфоліо непросто. Я фактично придбав тему, з якою я закінчувався, тому що мені сподобалися деякі функції та компонування. Ви також можете найняти когось, щоб створити власну тему або використати будь-яку з безлічі доступних безкоштовних тем портфоліо.

Почніть з вивчення веб-сайтів авторів і перегляду того, що вам подобається, а що не подобається у їхніх портфелях.

Отримавши уявлення про функції, які вам подобаються, перейдіть на вкладку “Зображення” в лівій частині панелі керування WP та натисніть “Додати тему”, а потім сортуйте за функціями, щоб знайти можливі теми, які ви можете використовувати. Клацніть на “Застосувати фільтри”.

Ви можете додатково уточнити свої варіанти, ввівши пошукові терміни, наприклад “письменник,””книги,”Або”портфоліо.”

Ось кілька цікавих тем, які я виявив, що ви можете розглянути:

Блог VW Writer

Демо & Деталі

Цільова сторінка автора

Демо & Деталі

Портфоліо однієї сторінки

Демо & Деталі

Це лише кілька тем на вибір. Є сотні доступних тем. Незважаючи на те, що ви створюєте портфоліо, вам, звичайно, не потрібно дотримуватися теми портфоліо. Ви можете вибрати з безкоштовних тем електронної комерції, якщо вони добре підходять. Ключ у вмісті, який ви додаєте.

Крок №4. Створіть свої сторінки та медіатеку

Вибравши тему, настав час вирішити, які сторінки ви хочете, і додати до своєї медіатеки, додавши обкладинки книг та інші зображення. Є кілька способів додавання книг на ваш сайт.

Додайте книги як сторінки із зображеним зображенням, яке є вашою обкладинкою та описом, і купуйте посилання на кожній сторінці. Потім ви можете розмістити сторінки у навігації як елементи підменю або додати їх до областей вмісту.

Використовуйте свої публікації лише для оголошень про книги та налаштовуйте свою сторінку як блог, щоб нові випуски з’являлися на першій сторінці. Ви можете змінити те, що користувачі цільової сторінки бачать у розділі Теми / Налаштувати або Налаштування / Читання. Ви можете або вибрати “Ваші останні повідомлення”, які викидають ваші останні публікації в блог на домашній сторінці вашого веб-сайту, або ви можете вибрати “Статичну сторінку” і вибрати сторінку, яку ви створили, щоб слугувати домашньою сторінкою вашого сайту..

Якщо ви не проти вивчити новий плагін і навчитися ним користуватися, ви також можете використовувати плагін для покупок і продавати книги безпосередньо за допомогою WooCommerce або подібного плагіна..

Крок №5. Перевірте наявність помилок

Після налаштування вашого веб-сайту так, як вам потрібно, потрібно уважно перевірити його на наявність помилок. Ви, мабуть, чули всі голоси про те, як користувальницька робота (UX) та як поганий досвід відганяють клієнтів. Посилання, які не працюють, форми, які не надсилаються, а 404 помилки відлякують користувачів.

Проведіть час, перевіряючи кожне посилання на вашому сайті. Надішліть кожну форму, щоб переконатися, що вона закінчується, і користувач отримає повідомлення про підтвердження. Перевірте процес замовлення, щоб переконатися, що все працює безперебійно.

Вам також слід встановити перевірена зламана посилання щоб переконатися, що ви не подаватимете помилки в майбутньому.

Переконайтеся, що ваш сайт зручний для мобільних пристроїв. Навколо 73% людей з’явиться в Інтернеті лише через свої смартфони до 2025 року. Якщо ваш сайт не є зручним для мобільних пристроїв, ви, ймовірно, вже не вистачаєте на кількість аудиторій, які ніколи не використовують ПК. Знову ж таки, є плагін, який допоможе зробити ваш сайт більш зручним для мобільних пристроїв, але ви також повинні вибирати чутливість у своїх фільтрах, коли ви шукаєте тему в першу чергу. Такі теми, як «Двадцять сімнадцять» і «двадцять дев’ятнадцять», вже створені за допомогою мобільного першого підходу.

Приклад веб-сайту чуйного письменникаПриклад. Ось як виглядає мій сайт на мобільних пристроях. Зауважте, як усі елементи є, але вони розтягуються трохи далі вниз на менший екран, і вони обмежені одним останнім випуском за раз або однією публікацією блогу за один раз. Текст і зображення сайту змінюються за розміром для мобільних пристроїв, залишаючись читабельними, але зменшуються до розміру.

Крок №6. (Майбутнє вдосконалення) Найміть когось, щоб налаштувати ваш сайт

Коли ви зробите все, що можете зробити, зробіть крок назад і подивіться, що може бути відсутнім. Ви хочете, щоб фон був прозорим, але ви не можете розробити спеціальний CSS-код, щоб зробити його таким? Оскільки ви зробили більшу частину важкої роботи, не варто занадто дорого наймати програміста, щоб виправити кілька незначних проблем. Ви можете передавати лише ті частини роботи, яку вам не зручно виконувати або найняти різних підрядників для виконання завдань, в яких вони є експертами..

Ще краще, попросіть усіх, кого ви наймаєте, пояснити, що вони зробили, щоб ви могли навчитися і, сподіваємось, виправити це самостійно наступного разу. Ви також можете знайти в Інтернеті багато інформації про більш популярні теми, такі як двадцять шістнадцять та двадцять сімнадцять. Ось декілька ресурсів, які переглядають деякі більш популярні налаштування для двадцяти шістнадцяти та двадцяти сімнадцяти:

 • Двадцять шістнадцять Форум підтримки – Офіційний форум WordPress.org для допомоги у темі «Двадцять шістнадцять». Перегляньте публікації або задайте власне питання.
 • Двадцять сімнадцять Форум підтримки – Також на WordPress.org – список раніше вирішених питань та форум, наповнений експертами, як використовувати тему та підлаштувати її під свої потреби..
 • Форуми WordPress – Перейдіть на форуми WordPress для отримання загальних питань або задайте питання щодо налаштування CSS у папці. Ви також можете здійснити пошук за темою та побачити, чи ваше питання вже було задано та вирішено. Цей форум охоплює більше тем, ніж лише одну.
 • Кінста – Якщо ви не боїтеся вникати у файли своєї теми та змінювати таблицю стилів, цей посібник пропонує кілька порад по-справжньому налаштувати двадцять тематик. Модератор також хороший у відповіді на запитання читачів, тому не забудьте прочитати коментарі та задати будь-які питання, які у вас можуть виникнути.
 • Все про базове – Є кілька типових налаштувань, які користувачі запитують про час і знову. У цьому посібнику викладено деякі проблеми, які люди бачать із темою «Двадцять сімнадцять», наприклад, висота заголовка на домашній сторінці, видалення заголовка сторінки та отриманий пробіл та усунення повідомлення «З гордістю від WordPress».

Чим більше ви працюєте з WordPress, тим більше ви розумієте це і зможете робити незначні зміни або через кодування, або за допомогою плагінів, які перетворюють ваш портфель на щось дуже особисте і підганяне.

Створення авторського веб-сайту – це не те, що відбувається протягом ночі, а те, що розвивається з часом.

Приклади веб-сайтів великого письменника

Джанет Дін

Веб-сайт портфоліо Джанет ДінВеб-сайт портфоліо Джанет Дін

Джанет Дін – автор натхнення, який знаходиться в штаті Індіана. Вона пише для “Натхненної любові” Арлекіна. Її веб-сайт є хорошим прикладом авторського портфоліо, оскільки він перераховує її найсвіжіші книги, але все ще показує трохи про автора. Відвідувачі можуть переглянути всі її книги у своєму портфоліо за посиланням «книги», а також отримати доступ до її фотографій на різних заходах. Одне, що мені особливо подобається на цій сторінці, – це її розділ, орієнтований спеціально на засоби масової інформації.

Микола Іскри

Сайт портфоліо Ніколас СпарксСайт портфоліо Ніколас Спаркс

Автор Ніколас Спаркс використовує веб-сайт свого авторського портфоліо, щоб акцентувати увагу на своєму останньому випуску та запрошує відвідувачів “Замовити зараз” за допомогою кнопки заклику до дії. Однак, коли користувач прокручується вниз, вони побачать додаткові сторінки, на яких можна перейти, наприклад, посилання на історії та іншу роботу. Ви також можете отримувати інформацію про події та новини автора. Спливаюче вікно з’являється після того, як ви коротко зайшли на сторінку, запропонувавши вам зареєструватися у його списку розсилки.

Дін Конц

Веб-сайт Dean KoontzВеб-сайт Dean Koontz

Автор суспензії Дін Кунц – бестселер New York Times. Він робить кілька цікавих речей зі своїм авторським портфоліо. По-перше, ви бачите обкладинки книг у його останній серії, викладені горизонтально вгорі сторінки. Потім, якщо ви наведіть курсор на навігаційну вкладку для книг, вам надається декілька варіантів, залежно від того, яка з його серій вас найбільше цікавить, наприклад, Джейн Хоук або можливість отримати відразу всі його книги. Навігація дуже інтуїтивно зрозуміла і відповідає потребам різних сегментів своєї аудиторії.

Емілі Вінфілд Мартін

Портфоліо веб-сайту Емілі Вінфілд МартінПортфоліо веб-сайту Емілі Вінфілд Мартін

Веб-сайт Емілі Вінфілд Мартін – це, мабуть, один із найцікавіших портфелів. Вона дитячий автор, але також художник. Коли ви спочатку приземляєтесь на її домашню сторінку, вас вітають не обкладинки книг, а зображення її мистецтва. Ви дійсно повинні перейти на її Книги, щоб побачити інформацію про її книги. Навіть її інтернет-магазин розбивається на дві сторони її роботи, вступаючи в мистецтво чи книги для дітей.

Дістаньте слово

Тепер, коли ви створили прекрасне, унікальне портфоліо, щоб виділити своє написання, настав час викласти слово. Скажіть усім своїм рідним та друзям і попросіть їх поділитися адресою вашого веб-сайту у своїх облікових записах у соціальних мережах. Розмістіть адресу свого веб-сайту на візитних картках, у своєму електронному підписі та поділіться ними в оголошеннях. Об’єднайтеся з іншими авторами та діліться веб-сайтами один одного у ваших інформаційних бюлетенях.

Будь-яка дрібниця, яку ви можете зробити, щоб зрозуміти слово, допомагає розвинути інтерес до свого сайту та до своїх книг. Зрештою, є шанс перетворити це на бізнес. Ви створили чудовий веб-сайт для письменників – тепер саме час поділитися цим світом.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map