Як почати блог про їжу з WordPress

Тож ви вирішили зайнятися повноцінним життям із блогом про їжу?


Дивовижно!

Ви знаєте … багато блогів, які сьогодні заробляють 6-ти цифровий дохід, усі будували хтось, як ви, крім нічого, крім невблаганної пристрасті до своєї ніші.

І я в захваті від того, що ти робиш свій перший крок сьогодні. Отже, почнемо.

Навігація

 • Крок №1: Визначте тип блогу про їжу
 • Крок №2: Доменне ім’я, веб-хостинг та конструктор сайтів
 • Крок №3: Теми та плагіни блогу про їжу WordPress
 • Крок №4: Знімайте продовольчий блог із місця
 • Як заробити гроші на продовольчому блозі – нерозумний план

Список інструментів 

Розкриття FTC: BuildThis отримує плату за реферали з інструментів, перелічених на цьому веб-сайті. Але думки базуються на нашому досвіді, а не на тому, скільки вони платять. Ми орієнтуємося на допомогу малому бізнесу та приватним особам у створенні веб-сайтів як бізнесу. Будь ласка, підтримайте нашу роботу та дізнайтеся більше в нашому розкритті інформації про заробітки.

Contents

Як почати блог про їжу

Крок 1 – Вирішіть, який тип продовольчого блогу ви хочете почати

Почати журнал про їжу легко, але вирішити, що написати, важко.

Тема продовольчого блогу, загалом, занадто широка.

Завжди краще звузити теми до кількох ніш, на яких можна зосередитися. Потрібно серйозно сприймати свій продовольчий блог як справжній бізнес. Ніші, які ви можете вважати – це, мабуть, приготування з глютеном, без глютену, вуглеводів, веганів або економних продуктів.

Або ви можете спеціалізуватися на типі приготування їжі для ваших блогів про їжу, таких як гриль, випічка чи смаження.

Крок 2 – Виберіть доменне ім’я, хостинг та розробник сайту 

Визначившись із нішею вашого блогу про їжу, ось три речі, які потрібно швидко почати:

 1. Доменне ім’я
 2. Хостинг
 3. Розробник сайту

Спочатку йде доменне ім’я. Простіше кажучи, ваше доменне ім’я – це ваша веб-адреса.

Багато людей метушиться з використанням “ключових слів” у доменному імені, щоб Google показував це вгорі, коли користувачі шукають ці ключові слова.

Однак наявність ключового слова в доменному імені більше не впливає на алгоритм пошукової системи.

Отже, якщо ви хочете відкрити блог про палео-їжу, вам НЕ ХОЧЕ зателефонувати на свій блог paleofood.com. Принаймні, це не дасть вам жодних очок SEO брауні.

Це означає, що саме від вас залежить доменне ім’я.

Крім того, ви повинні знати, що нормально заводити блог про їжу та використовувати власне ім’я як доменне ім’я. Отже, якщо ви Джейн Доу, ОКАЙ зателефонувати на ваш блог продовольства JaneDeo.com.

Таким чином, ви будете мати більш високу віддачу з часом, тому що через деякий час ви станете популярним брендом у своїй ніші. Ви також можете стати впливовим фактором.

Чудовим прикладом такого особистого бренду є вплив на підтримку клієнтів, Шеп Хікен. Він міг би легко назвати свій блог “customerupportadvice.com”.

Ви отримуєте ідею, правильно?

добре.

Вибравши доменне ім’я, ви можете скористатися службою реєстрації доменних імен, наприклад, Namecheap, щоб забронювати його. Або ви також можете придбати його у свого хостинг-провайдера, якщо він пропонує. (Багато з них навіть надають безкоштовні домени з річними планами.)

Щойно ви отримаєте доменне ім’я, вам потрібно знайти надійного хоста, щоб зробити ваш веб-сайт живим.

Є багато веб-хостів на вибір, і багато з них поставляються і з керованими пакетами WordPress. Різниця між звичайним обліковим записом хостингу WordPress і керованим обліковим записом WordPress полягає в тому, що в останньому постачальники послуг хостингу дбають про безпеку вашого сайту і постійно підтримують ваш сайт в курсі останньої версії WordPress.

Нижче я рекомендую чотири клієнтських хостинг-провайдери. (Я пов’язую кожен варіант із його детальним оглядом з мого іншого блогу, орієнтованого на веб-хостів.)

 • iPage – мій номер 1 бюджету для хостингу, підходить для новачків.
 • eHost – ще один вибір для новачків; зручна та зручна для користувачів.
 • SiteGround – Преміальний вибір хостингу з хорошою підтримкою клієнтів.
 • InMotion хостинг – Дуже надійний веб-хостинг, будинок BuildThis.io.

Веб-хости можуть коштувати як 1,99 долара на місяць, так і дорогі, як 29 доларів на місяць. Сміливо запускайте свій веб-сайт із плану початкового рівня, а потім платите більше, коли ваш трафік зростає.

Що стосується веб-хостингу та доменного імені, наступне, що вам потрібно вибрати, – це платформа для створення вашого сайту – або конструктора сайтів. У цьому підручнику ми дефолтуємо до CMS для WordPress (докладніше
на веб-розробнику тут.)

Самостійне розміщення порівняно з WordPress.com

WordPress використовує 31,8% Інтернету, і між WordPress.org та WordPress.com є різниця. Найпростіший спосіб зрозуміти різницю між власним хостингом та обліковим записом WordPress.com – це переглянути, як виглядатимуть ваші URL-адреси з кожним.

yourfoodblog.wordpress.com

Або

yourfoodblog.com

Перший – це веб-сайт, який вільно розміщується з WordPress.com. Очевидно, що WordPress є брендованим по всьому.

Другий – yourfoodblog.com – це власний веб-сайт, незалежний у справжньому розумінні.

Веб-сайт, на якому розміщено вільний веб-сайт WordPress.com, є для вас, якщо:

 • ТИЛЬКИ ви блогер-хобіст
 • Вам НЕ хочеться… або не серйозно ставитесь до життя в Інтернеті
 • Вас не хвилює ваш особистий бренд
 • Ви задоволені різними обмежувальними параметрами, такими як відсутність підтримки плагінів та інших
 • Ви не хочете продавати рекламу на своєму сайті (принаймні, не поки ви не станете веб-сайтом із високим трафіком)

Якщо це не так, перейдіть на веб-сайт WordPress, який розміщено самостійно. Це дозволить вам скористатися тисячами тем і плагінів WordPress
(як безкоштовну, так і платну) та створити веб-сайт, який можна запускати та розміщувати.

З цим вся логістика виходить з ладу.

Тепер ви готові розпочати створення свого блогу. Для цього вам знадобиться тема та кілька плагінів.

Крок 3 – Виберіть найкращі теми блогу про їжу WordPress

Оскільки ви тільки починаєте з свого блогу, і тому, що це буде колись, перш ніж він почне заробляти гроші на вас, добре почати з безкоштовної теми.

Безкоштовні теми

Ось три безкоштовні теми WordPress про їжу, які ви можете вибрати:

Діад

діадаДемо & деталі

Dyad – це чудова тема продовольчого блогу з прекрасним макетом блогу. Він тримає зображення в центрі уваги, що є дуже бажаною особливістю для теми блогу про їжу. Вам також сподобається гігантський слайдер домашньої сторінки, який ви можете вибрати для найкращих рецептів. Крім того, він від Automattic (компанія, що стоїть за WordPress.com), тому ви можете бути впевнені, що він дотримується найвищих стандартів кодування та якості..

Кукі

кукіДемо & деталі

Kouki – це для вас, якщо ви любите пробіли та віддаєте перевагу дзен та мінімальний дизайн. Kouki використовує чудовий шрифт і дуже елегантно відображає зображення. Об’єднайте його за допомогою одного з безкоштовних плагінів рецептів (рекомендується нижче), і ви повинні бути готові жити разом із своїм блогом про їжу.

Veggie Lite

овочіДемо & деталі

Veggie Lite – ще одна проста тема WordPress для продовольчих блогерів. Він має цілеспрямований макет, який приверне вашу увагу читачів. І з усім своїм пробілом дозволяє веб-сайту дихати і легко на очах.

Ознайомтеся з більш безкоштовними темами блогу про їжу з Сховище WordPress.org.

Платні теми

Тепер – Безкоштовні теми добре почати, але якщо у вас є бюджет і ви зможете вмістити гладку тему преміум-класу, будь-якими способами, придбайте одну.

Візуальне звернення продовольчого блогу відіграє велику роль у його успіху. Ось кілька цікавих тем, щоб перевірити:

Тема кухаря Pro

варенийДемо & деталі

Cook’d Pro – це сліпуча тема продуктів WordPress, яка чудово виглядає на всіх пристроях. Як ви бачите на наведеному вище скріншоті, він сильно фокусується на зображеннях.

Крім того, він побудований на основі Genesis, який, як відомо, є швидким і легким. Рамка Genesis також постачається з окремою панеллю для налаштувань SEO та інших налаштувань макета.

Зауважте, що теми Буття містять лише необхідні функції; вони не надто багато дзвіночків. Однак, вони прекрасно виконують свою роботу.

The Щоденна тема блюдо це ще одна тема Буття, яку ви повинні перевірити. Він працює від стабільності та швидкості рамки Genesis і використовує привабливий, елегантний плоский дизайн
це повністю чуйне.

Вартість: 129 дол

Тема про їжу Blogger

Тема WordPress про їжу Blogger від TemplaticДемо & деталі

The Тема їжі Blogger для вас, якщо ви хочете чистий, професійний блог про їжу та веб-сайт з рецептами. Ви можете скористатися конструктором сторінок Elementor, щоб легко переструктурувати або змінити дизайн сторінок.

Більше того, тема блогерів про їжу – це SEO-зручна і має всі можливості, які повинен мати блог про їжу – спеціальний тип публікації для рецептів, дизайн домашньої сторінки, що розказується, підтримка WooCommerce, підтримка рекламних банерів та мобільний пристрій дизайн.

Блогер про їжу дуже настроюється і дає змогу ваш блог про їжу жити лише за лічені хвилини.

Вартість: 79 дол

Тема блогу про їжу

foodblogthemeДемо & деталі

Тема блогу про їжу походить від NimbusThemes. Те, що мені найбільше подобається в тій темі, що не є візуальним сплеском, – це фокус теми на брендінгу.

Тема «Блог про їжу» постачається із плагіном WordPress Card Recipe Card, що дозволяє додавати у свій блог рецепти, зручні для SEO. Продовольчі блогери побудували кілька чудових веб-сайтів з цією темою.

Вартість: 39 доларів

Тема YumBlog

yumblogДемо & деталі

Цей продукт Up Themes легко є однією з найбільш продуманих тем блогів WordPress про їжу. Він постачається зі спеціальним шаблоном рецептів, а також дозволяє приймати подання рецептів від ваших читачів. Ці подання з рецептами працюють від Cooked – плагіну платіжної суми в розмірі 39 доларів. У списках інструкцій та інгредієнтів рецептів цієї теми встановлено прапорець, що дозволяє вашим читачам гарантувати, що вони не пропустять жоден важливий крок або предмет.

Вартість: 125 дол

Крок 4 – Встановіть правильні плагіни WordPress, щоб максимально покращити свій блог про їжу

Використовуючи будь-яку з перерахованих вище тем, ви будете готові до функціонального блогу.

Але – незалежно від того, наскільки продумана тема може бути для ніші, неможливо включити всю функціональність, яка може знадобитися власнику веб-сайту..

Наприклад, для вашого блогу про їжу ви можете усвідомити, що вам потрібен кращий та оптимізованіший спосіб показу ваших рецептів, або ви можете зробити так, щоб зображення ваших харчових постів легко були доступними для друку на Pinterest. Такі функції не обов’язково вкладаються в тему.

Для отримання таких функціональних можливостей потрібно встановити плагіни.

Ось кілька приємних плагінів WordPress продовольчого блогу, які додадуть значення вашому блогу:

Кінцевий рецепт WP

кінцевий-рецептДемо & деталі

WP Ultimate Recipe – це зручний для мобільних модулів WordPress продовольчий блог, який дозволяє додавати рецепти у свій блог. Ви можете використовувати його для перетворення будь-якої звичайної теми WordPress в тему їжі.

Він також дозволяє користувачам ділитися та роздруковувати ваші рецепти.

Преміальна версія WP Ultimate Recipe розблоковує такі функції, як надання користувачам можливості подавати рецепти, оцінювати свої рецепти, показувати харчові цінності та інше.

Рецепти Сіммера

закипатиДемо & деталі

Рецепти Simmer – це ще один плагін, який дозволяє публікувати рецепти у своєму блозі. Він пропонує прості настройки, щоб перелічити інгредієнти, дати інструкції з приготування їжі та іншу інформацію. Рецепти, які ви додаєте за допомогою цього плагіна, зручні для пошукових систем, оскільки цей плагін використовує розмітку схеми Google для створення зручних для SEO структур.

Інгредієнти рецепту цикорію

цикорійДемо & деталі

Інгредієнти рецепту цикорію – цікавий плагін із блогу продовольства, який дозволяє додавати кнопку “купувати” під усі рецепти інгредієнтів.

Коли користувачі натискають на нього, вони призводять до Інтернет-продуктових магазинів, де вони можуть купувати безпосередньо. Очевидно, ви отримуєте скорочення за кожну продаж, про який ви звертаєтесь. Мало того, ви також отримуєте щотижневі та щомісячні звіти про ефективність своїх рецептів з точки зору отримання доходу.

Приготовлено

варенийДемо & деталі

Приготовлений – це преміальний плагін для WordPress, який постачається із конструктором рецептів перетягування. Він також постачається з 10 готових до використання макетів.

Завдяки Cooked кожен із ваших читачів отримує сторінку профілю. Приготований також постачається з таймером, потужною панеллю пошуку та фактами харчування щодо рецептів / інгредієнтів. Для всіх функцій, які він пропонує, цей плагін – це повна крадіжка на 39 доларів.

Окрім цих плагінів, є кілька плагінів, які я рекомендую мати на кожному сайті. Вони не характерні для будь-якої ніші як такої і додають значення будь-якому сайту, на якому вони використовуються. Повний список тут.

Гаразд – значить, це піклується про логістику. У вас є домен, хостинг і тема … та деякі додаткові плагіни.

На даний момент ви готові розпочати роботу над своїм блогом та визначити, які теми ви будете висвітлювати, як часто ви будете публікувати, які платформи соціальних медіа ви намагатиметеся тощо. Щоб полегшити ситуацію, спробуйте дотримуватися наведеного нижче 5-крокового плану.

Отримайте свій блог про їжу з місця – 5 порад

1. Сплануйте структуру свого блогу про їжу

Ви хочете отримати структуру вашого блогу про їжу прямо з самого початку, оскільки структура сайту (більш того, його головне меню навігації) визначає, яким чином буде користуватися навігацією користувачів..

Це важливіше для продовольчого блогу, оскільки вміст продовольчого блогу може охоплювати декілька категорій, страви, кухні та інші. Отже, якщо ви правильно ознайомитеся з головним меню веб-сайту, ви почнете чудово починати.

Крім того, роздуми про структуру вашого веб-сайту або просто планування меню вашого веб-сайту дасть вам час задуматися про те, яким буде ваш вміст та різні речі, які ви вивчите у своєму блозі.

Ось приклад, щоб дати вам голову.

Популярна продовольча блогерка Кейт від CookieAndKate має меню веб-сайтів на повний курс. Просто подивіться, наскільки описові елементи меню та як акуратно працює випадаюче меню:

печиво і кате

Тож якщо у вас буде сайт із важким вмістом, ви можете перейти до такого меню.

Зробити – Подумайте про вміст, яким ви хочете поділитися, і накресліть на ньому меню веб-сайту. Виконання цієї вправи на папері допоможе вам спробувати декілька структурних комбінацій, поки ви не відчуєте, що це правильно.

2. Знайдіть відповідні теми та доопрацюйте розклад публікації контенту

блідо-омг

По-перше, давайте подивимось, як можна запропонувати теми для висвітлення у своєму блозі. Найшвидший спосіб знайти ідеї публікації – подивитися, що публікують популярні блоги.

По-перше, давайте подивимось, як можна запропонувати теми для висвітлення у своєму блозі. Найшвидший спосіб знайти ідеї публікації – подивитися, що публікують популярні блоги.

Тож, якщо ви плануєте розпочати роботу над своїм блогом у найближчі кілька тижнів, почніть, підписавшись на всіх продовольчих блогерів, якими ви захоплюєтесь. Таким чином, ви
отримувати регулярні оновлення про свої останні оновлення вмісту.

Отже, через тиждень у вас з’явиться щонайменше 7-10 електронних листів на кшталт цієї від Джулі (від PaleOMG). У своєму першому електронному листі Джулі ділиться безліччю рецептів.

Ось ідея публікації, яку ви можете легко вкрасти з її рецептів:

“X інгредієнт Y хвилина блюдо”

Крім того, такі електронні листи / бюлетені завжди містять посилання на найкращий вміст із блогів. Це означає, що у вас буде більш ніж достатньо ідей для публікацій в блозі на популярні теми.

Виберіть хоча б 5 таких ідей і починайте писати. Тим часом ви отримаєте більше оновлень від цих блогів, і тому список ваших ідей буде постійно зростати.

Що стосується частини графіка видань – спочатку зрозумійте, що читачі люблять послідовний графік публікації. Якщо ви вирішите публікувати рецепт кожної п’ятниці, в один момент ви отримаєте вірних читачів, які подумають:

«Джейн публікує чудовий рецепт щоп’ятниці. Мені потрібно наздогнати, щоб я спробував це у вихідні! “

Зрозумів?

Чудово! Робіть цю підготовчу роботу – В ідеалі перед тим, як розпочати свій блог, у вас повинно бути принаймні 20 публікацій, готових до публікації. Що означає, якщо ви публікуєте двічі на тиждень, ви будете охоплені більше двох місяців.

3. Створюйте контент (з особливим акцентом на візуальні зображення)

Текстова частина вашого контенту природно надійде до вас. Завдяки вашому досвіду в ніші. Однак цей текст складе лише половину вашого вмісту
адже зрештою, як непогано виглядатиме чудовий рецепт без смачних зображень…

На жаль, фотографія не приходить природним чином для всіх. Але це не означає, що ви не можете вчитися.

Будь то образи готових страв чи інгредієнти, образи складають велику частину блогу про їжу. Що означає, що не можна робити з посередніми зображеннями. Але, на щастя, ви маєте ці фантастичні навчальні посібники з фотографії їжі, з яких ви можете дізнатися:

Якщо у вас немає часу так багато навчитися, принаймні починайте з цього швидкого і брудного злому:

 • Зберігайте інгредієнт або блюдо на прилавку
 • Тримайте камеру прямо над нею
 • Встановіть Автофокусування та натисніть

Просто переконайтесь, що під час зйомки достатньо природного світла.

Окрім зображень із їжею, спробуйте зробити ще кілька креативних візуальних засобів, таких як рецепти зображень та поради, використовуючи безкоштовні інструменти, як-от Canva або DesignBold.

Порада щодо оптимізації зображень – Оптимізуйте всі свої зображення за допомогою TinyPNG. Цей інструмент дозволяє стискати ваші PNG файли, не знижуючи його якості. Стискаючи ваші графічні файли, ви врятуєте свій сайт від роздуття та сповільнення.

4. Почніть з маркетингу соціальних медіа

Оскільки любителі їжі, як правило, люблять візуальні образи, найкраще, якщо ви зосередитесь на візуальних середовищах, таких як Pinterest. Насправді це цілком нормально, якщо почати саме з Pinterest. Ви завжди можете перейти на інші платформи, як тільки навчитеся вирощувати наступні на одній платформі.

Плагін, який слід збільшити на Pinterest: Кнопка Pinterest “Закріпити”.

За допомогою цього плагіна кожен раз, коли користувач переходить на зображення у вашому блозі, їм буде запропоновано зафіксувати його на своїх дошках Pinterest. Мало того, він також додає кнопки Pin It до всіх ваших публікацій та сторінок.

5. Почніть збирати електронні листи

Коли ви підписуєтесь на різні блоги для збору ідей для публікацій, зверніть увагу на тип свинцевих магнітів, які вони використовують для створення своїх списків електронної пошти.

Наприклад, Дана від МінімалістичнийBaker пропонує підписникам свого блогу безкоштовний щомісячний рецепт.

Зауважте, як Дана пропонує цінні стимули для нових реєстрацій.

Також потрібно розробити халяву, яку ви подаруєте читачам, які підписалися.

Щоб розробити безкоштовну безкоштовну електронну пошту, просто складіть 5 чудових рецептів і з’єднайте їх у PDF. І ти налаштований.

Оскільки тепер у вас є функціональний веб-сайт і план роботи для вашого блогу, давайте подивимось, як ви можете вибрати правильні методи монетизації.

Як заробити гроші на їжі блогів – нерозумний план 

Щоб заробити гроші в якості продовольчого блогера, проаналізуйте, як інші продовольчі блогери заробляють гроші. Це не важка робота, оскільки багато блогерів про їжу публікують свої звіти про доходи. Ці звіти пропонують багато розуміння того, як вони заробляють гроші (а також витрати).

Візьмемо для прикладу щомісячний звіт про доходи Pinch of Yum – масово популярний блог WordPress.

Як ви бачите на наведеному нижче скріншоті, Pinch of Yum заробляє непогані гроші, продаючи власну продукцію (смачна фотографія з їжею та електронна книга, як заробити свій блог про їжу).

Можливо, ви теж можете розглянути створення товару для продажу.

Інші заробляють на їжі канали блогів

Рекламні мережі

Найшвидший спосіб заробити гроші з вашого продовольчого блогу – це приєднання до рекламних мереж. Деякі з рекламних мереж мають специфічні вимоги до трафіку та перегляду сторінок, але до більшості з них досить легко приєднатися.

Google Adsense – одна з найбільших рекламних мереж, яка пропонує монетизацію медійної реклами, мобільних пристроїв, відео та пошуку. Приєднатись це безкоштовно і легко. Adsense прийме, навіть якщо ви тільки починаєте. Інші рекламні мережі, які ви можете вивчити, – це Media.net, BuySellAds та Infolinks.

Продам рекламний простір

В основному ви виділяєте місце на своєму веб-сайті для тих, хто готовий придбати простір у вас безпосередньо. Продаж рекламного простору зазвичай працює з меншими рекламодавцями або, можливо, з власниками.

Ви можете створити кілька рекламних коробок з різними цінами та заохотити рекламодавця, розповівши, чому вони повинні розміщувати рекламу на вашому веб-сайті. І як тільки вони погоджуються з вашими умовами, просто отримайте платіж через PayPal. Це легко і без проблем.

Партнерські програми

Приєднання до партнерської програми – один із чудових способів заробити гроші. Ви можете просувати товари чи послуги, пов’язані з вашою нішею, та отримати комісію, коли відвідувачі здійснюють покупку через ваш сайт.

ShareASales, CJ Affiliate та ClickBank – кілька відомих партнерських мереж, які ви можете вивчити. Існує понад тисяча рекламодавців із різними видами товарів та послуг, які ви можете просувати. Деякі ви навіть можете просувати інформаційні продукти, що продаються іншими блогерами.

Настійно рекомендую просувати товари, що стосуються вашої ніші.

Примітка. Дізнайтеся більше про партнерський маркетинг тут.

Запуск сайту для членства

Якщо у вас є щось неординарне, що вам запропонують, ви можете розглянути можливість створення веб-сайту. У цьому випадку ви стягуєте плату за відвідувачів за вміст.

Ви можете збирати щомісячний або щорічний внесок для членства, щоб отримати доступ до цих відомостей. Це хороший спосіб заробити гроші на своєму продовольчому блозі до тих пір, поки ви зможете по-справжньому зробити це вартим своїх грошей.

Ознайомтеся з якомога більше звітів про доходи та запитайте себе, який із цих каналів доходу ви можете отримати найбільше користь.

Почніть з цих звітів про доходи:

Крім того, зрозумійте, що потрібно заробляти гроші з блогу – так зробіть всю суєту, зберігаючи терпіння. Ви обов’язково потрапите туди, якщо спробуєте достатньо.

Висновок

Отже, це про те, щоб почати продовольчий блог з WordPress. Якщо у вас є гроші вкласти гроші в навчання, ознайомтеся з такими програмами, як Food Blogger Pro. Або зробіть наступне найкраще і слідкуйте за вивченням інших блогів про їжу та навчайтесь у них.

Все найкраще для вашого блогу про їжу!

У вас є запитання щодо налаштування чи обслуговування вашого блогу? Або що-небудь інше про цей підручник? Тягнутися! Ми хотіли б знати всіх і дізнатися, як ми можемо допомогти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map