Výukový program: Jak zahájit úspěšné podnikání v oblasti zasílání zásilek pomocí služby Shopify

Tvůrci webových stránek se dnes poměrně běžně vyskytují, ale Shopify je skvělou volbou pro dropshipping. Zjednodušeně můžeme shrnout jeho výhodu ve třech oblastech; je snadno použitelný, výkonný a přívětivý.


Grafické uživatelské rozhraní spolu s předem vytvořenými šablonami a bloky pro stavbu webu umožňuje použití prakticky komukoli. Není třeba se učit kódování nebo design, můžete věci jednoduše přesouvat kamkoli chcete.

V dnešní době slyšíme více a více příběhů o úspěchu v dropshippingu. Například Marc vydělal 178 492 $ tím, že upustil americké a evropské produkty pomocí Shopify a Spocket (přečtěte si případovou studii).

Zde si můžete přečíst naši podrobnou recenzi Shopify.

Ačkoli se Shopify ve svém jádru zaměřuje na rychlé a snadné vytváření stránek, má rozsáhlý obchod s aplikacemi, díky kterému můžete rozšířit funkčnost. Funkce, které můžete přidat na celou škálu a pokrývají vše, co dropshipper bude potřebovat – od zdrojů zboží po zpracování plateb a dopravu.

Zde jsou kroky k zahájení podnikání v oblasti dropshippingu Shopify:

Obsah

 1. Zaregistrujte se k účtu Shopify
 2. Nainstalujte dropshipping aplikace
 3. Vyhledejte požadované produkty
 4. Importujte vybrané produkty do svého obchodu
 5. Nastavení obchodu Shopify
 6. Přizpůsobení obchodu Dropshipping Shopify
 7. Nastavení plateb
 8. Nakupujte dropshipping aplikace

Prozkoumejte Shopify

 • Navštivte a zaregistrujte se na Shopify
 • Zobrazit všechna témata Shopify
 • Příklady stránek Shopify
 • Nakupujte plány a ceny

Než začnete: Proveďte výzkum klíčových slov

Klíčem k úspěchu v dropshippingu je nalezení výnosného výklenku. Než začnete stavět svůj web, proveďte průzkum toho, jaké zboží by mohlo být pro vás nejlepší. Z tohoto důvodu je důležitý výzkum klíčových slov.

Zkuste to využít jako levný (bezplatný) způsob Plánovač klíčových slov Google a vyzkoušejte produkty, o kterých uvažujete o prodeji. Získáte tak odhad míry zájmu o tyto produkty.

Příkladem toho je obrázek níže;

Objem vyhledávání na „herním notebooku“ na Googlu.

Z tohoto základního vyhledávání můžete vidět, které produkty mají vyšší úroveň zájmu než ostatní. Experimentujte s plánovačem klíčových slov a získejte lepší představu o tom, co by se mohlo lépe prodat.

Na základě těchto informací můžete hledat dodavatele, kteří přepravují zboží, kteří nabízejí nejlepší cenu a spolehlivý proces plnění.

Dropshipping na Shopify v 7 jednoduchých krocích

1. Zaregistrujte se k účtu Shopify

Nakupujte platformu elektronického obchodování - budujte a rozvíjejte své podnikání online Registrace do služby Shopify je tak jednoduchá, že stačí e-mailová adresa (navštivte stránku Shopify)

Registrace účtu na Shopify je zdarma. Vše, co potřebujete, je e-mailová adresa pro potvrzení vašeho účtu a můžete se k nim přihlásit. Není potřeba žádná kreditní karta ani jiný způsob platby. Shopify nabízí všem novým uživatelům 14denní zkušební verzi jejich systému.

Při registraci budete také muset uvést jméno spolu s vaší e-mailovou adresou. Toto jméno bude použito ke generování adresy URL vašeho obchodu během bezplatné zkušební fáze.

Až to bude hotovo, bude Shopify potřebovat vaše jméno a další podrobnosti pro zpracování plateb. Je to krátký formulář k vyplnění, takže se toho nebojte.

Začněte zde > Kliknutím se zaregistrujete a vytvoříte obchod s dropshippingem Shopify.

2: Instalace aplikací Dropshipping

Vyberte „Aplikace“ a poté klikněte na „Navštivte Shopify App Store“.

Po dokončení procesu registrace budete přesměrováni na hlavní panel obchodu. Odtud můžete začít přidávat produkty na svůj web. Zde přichází jeden z vrcholů Shopify pro dropshipping: Nakupujte aplikace.

Pro nové dropshippery může být Shopify jednorázovým prostředkem. První věc, kterou musíte udělat, je předat aplikaci Shopify Apps. Nejprve klikněte na Aplikace a poté vyberte „Navštivte obchod App Store“. Až tam budete, hledejte ‘Oblero‘.

Oberlo je platforma pro dropshipping, která vám umožní snadno vyhledávat a přidávat produkty pro dropshipping do vašeho obchodu. Jakmile dokončíte instalaci, můžete na ní prozkoumat produkty.

V tomto příkladu používáme Oblero, ale v obchodě Appify Shopify jsou další platformy pro dropshipping, které můžete použít i jako Spocket a AliExpress. O těch se budeme bavit později v tomto článku.

3. Vyhledejte produkty, které chcete

Používání aplikací dropshipping je stejně jednoduché, jako kdybyste nakupovali na webu elektronického obchodu sami. Nejprve vyberte kategorii, kterou chcete procházet. Dále najeďte kurzorem na položku, o kterou se zajímáte, a klikněte na „Přidat do seznamu importů“.

Jakmile přidáte všechny požadované položky, klikněte na navigačním panelu na Oblero na „Importovat seznam“. Odtud můžete přizpůsobit popisy, kategorie a další podrobnosti.

4. Importujte vybrané produkty na svůj web

Zaškrtněte políčko a po úpravě podrobností o produktu klikněte na možnost „importovat do úložiště“

Až budete spokojeni, že máte věci tak, jak chcete, zaškrtněte políčko v levé horní části pole produktu a poté klikněte na tlačítko „Importovat do obchodu“. Tento postup opakujte pro všechny dříve vybrané produkty.

5. Nastavení obchodu Shopify

Vyberte „Témata“ a poté klepnutím na „Prozkoumejte bezplatná témata“ nebo „Shopify Theme Store“ vyberte motiv.

Nyní, když jste připravili všechny produkty, které chcete prodat, je na čase nastavit svůj obchod. Váš obchod Shopify považujte za tvář vaší prodejny. Takto procházejí návštěvníci produkty, které prodáváte, a vyberou položky, které si chtějí koupit.

Chcete-li maximalizovat svůj prodej, musí váš obchod kombinovat atraktivitu s použitelností a rychlostí. Nebojte se, ale Shopify má předem navržené šablony, které můžete použít. Pokud chcete, můžete je použít „tak, jak jsou“. Pokud dáváte přednost něčemu více osobnímu, můžete přizpůsobit motiv, který si vyberete.

Prozkoumejte více jedinečných funkcí o Shopify.

6. Přizpůsobení obchodu Storeify Dropshipping

Uživatelské rozhraní Shopify je snadno použitelné

Úpravy motivů Shopify závisí na tom, jaké téma vyberete. Segmenty dostupné ve výchozím nastavení lze povolit nebo zakázat, nebo můžete dokonce přidat nové segmenty, které chcete. Chcete-li přizpůsobit tyto oddíly, je to jen otázka určení parametrů, jako je kolekce produktů, které chcete do každé sekce přidat.

Na levém navigačním panelu je seznam všech segmentů, které jsou ve výchozím nastavení povoleny v motivu. Kliknutím na některou z těchto sekcí můžete určit podrobnosti, jako je například kolekce produktů, které se zde mají zobrazit, nebo dokonce kolik řádků nebo sloupců se má zobrazit.

Pokud chcete některý z těchto přednastavených segmentů deaktivovat, stačí kliknout na ikonu oka a na vašem webu se skryje. Přímo v dolní části levého navigačního pruhu je možnost, na kterou můžete přidat nový segment. Kliknutím na toto otevřete rozsáhlou nabídku položek, z nichž si můžete vybrat.

Až budete hotovi, nezapomeňte kliknout na ikonu „Uložit“, i když svůj obchod ještě nechcete publikovat.

Kliknutím sem zobrazíte další témata Shopify.

Krok 7. Nastavení plateb

Nyní, když jsou vaše produkty vybrány a váš obchod je nastaven, potřebujete prostředky, pomocí kterých můžete vybírat platby od svých zákazníků. Shopify pracuje s velkým počtem zpracovatelů plateb, takže máte širokou škálu možností.

Chcete-li nastavit platby, klikněte na tlačítko „Nastavení“ v levém dolním rohu řídicího panelu. Dále vyberte možnost Poskytovatelé plateb. Ve výchozím stavu, PayPal je povolený způsob, takže zde můžete upravit podrobnosti svého účtu nebo zvolit jiné procesory plateb podle oblastí.

Někteří zpracovatelé plateb, například MOLpay budete potřebovat existující účet, abyste je mohli používat na svém webu Shopify. Dokonce i PayPal bude vyžadovat, abyste měli účet obchodníka, ale pošlou vám e-mailem podrobnosti o něm později.

Další aplikace pro dropshipping, které je třeba zvážit

Dříve jsme použili Oberlo jako příklad aplikace dropshipping, kterou můžete použít. Nabízí rozsáhlý katalog produktů a má více funkcí, než jsme dosud prozkoumali. Můžete také vyzkoušet další, podívejte se na tento seznam;

1. Oberlo

Kromě běžného systému procházení a přidávání vám Oberlo umožňuje snadno najít produkty, které jsou trendy. Díky tomu získáte rychlý způsob, jak udržet čerstvé produktové řady a vždy nabídnout svým zákazníkům ty nejlepší výhodné ceny ve městě.

Klíčové vlastnosti Oberlo

 • 100% zdarma
 • Sledování objednávky
 • Umožňuje přizpůsobení produktu
 • Aktualizace automatických cen
 • Zpracování hromadných objednávek

Navštivte Oberlo

2. Zásuvka

Spocket je dropshippingová aplikace, která spolupracuje s dodavateli z celého světa. Je však lépe znám v regionech USA a EU. Aplikace je nabitá funkcemi a dává dropshippers širokou škálu produktů z čeho vybírat. Můžete si také přizpůsobit zobrazení produktů mimo kategorii a dokonce se specializovat na specializované oblasti, jako jsou položky s vysokou slevou nebo více. Uživatelé soketu mohou také těžit ze svých služeb zákaznické podpory 24/7.

Klíčové vlastnosti Spocket

 • Solidní sleva / velkoobchodní ceny
 • Snadné plnění
 • Ukázkové objednávky
 • Sledování produktů v reálném čase
 • Automatické aktualizace zásob

Navštivte Spocket

3. AliExpress

AliExpress tvrdí, že nabízí dropshippers ziskové marže až 2000 procent. Ačkoli sídlí v Číně, je globální a nyní se dodává po celém světě. Použití jejich aplikace na Shopify je nesmírně snadné a umožňuje přístup k jejich velmi široké škále produktů vašim zákazníkům kdekoli.

Klíčové vlastnosti AliExpress

 • Editace produktu
 • Prodávejte s více obchody
 • Automatické sledování zásilek
 • Balíčky produktů na prodej
 • Volba dodavatele

Navštivte AliExpress

Plány a ceny: Kolik to stojí?

Jak již nyní můžete říci, mnoho věcí, které jsme zde popsali, je zdarma a pokryto náklady na předplatné služby Shopify. Aplikace jako Oberlo, Spocket a AliExpress spolu se stovkami dalších jsou zdarma (i když některé přicházejí s poplatky).

Služba Shopify sama přichází za různé ceny v závislosti na potřebách vašeho obchodu. Realisticky se mnoho menších dropshipperů může dostat pryč s jejich základní Shopify plán, který stojí 29 dolarů za měsíc. Pokud váš obchod roste a zjistíte, že potřebujete více funkcí, možná je čas jít nahoru.

Zjistěte více o plánech Shopify a cenách.

Sečteno a podtrženo: Is Shopify Stojí to za Dropshipping?

Ve slově; ANO. Služba Shopify přináší dropshipperům tolik hodnoty, že ve své cenové struktuře opravdu není nic, čeho by se měli probudit. Pamatujte, že za cenu, kterou platíte, získáváte vše, co potřebujete pro provozování elektronického obchodu.

Kromě toho, Shopify zjednodušil tolik věcí, že prakticky každý může používat svůj systém. Pokud máte představu o produktech, které chcete prodat a jste ochotni strávit nějaký čas výzkumem, je těžké na této vynikající platformě uspět..

Možná byste se měli podívat na tyto Průvodce Shopify nebo se účastnit Shopify je dropshipping fórum dozvědět se více.

* Překlad: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map