Jak začít blog Mommy pomocí WordPress (a růst na prosperující firmu)

Pokud chcete založit blog pro maminky, jste na správném místě! Jsem Gina Badalaty z Embracing Imperfect a jsem blogerkou pro maminky od roku 2002. Zatímco můj blog prošel mnoha fázemi, nyní jsem díky svým dlouholetým zkušenostem placeným profesionálním bloggerem pro vysněného klienta..


V tomto článku se chystám sdílet správný způsob, jak nastavit blog, který vám pomůže růst úspěšného blogu a podnikání!

Toto je můj blog – Objímání nedokonalosti

Kolik Maminky bloggerů vydělají?

Pokud budete hledat „kolik blogerů vydělají“, uvidíte příběhy těch, kteří přinášejí 40 000 dolarů na více než 1 000 000 $ měsíčně. Tito bloggerové využívají své vlastní příběhy, aby přilákali správné cílové publikum, se zaměřením na oblíbená témata, jako je snižování dluhu, spíše než provozování maminky blogu. Pokud se však nechcete věnovat práci více než 80 hodin týdně, můžete dosáhnout slušného příjmu strategickým plánováním blogu jako firmy..

To, co můžete ze svého blogu vydělat, se liší. Začátkem tohoto roku mě překvapilo, že jsem ze starého příspěvku obdržel vysoce ziskové kontroly netoxického nádobí, které mělo přidružené odkazy. I když je těžké zaručit, že příspěvek bude virový, moje optimalizace pro vyhledávače (SEO) na tomto příspěvku mu umožnila zasáhnout číslo 1 na Googlu.

I bez virových příspěvků může malý blog přinést pravidelný příjem. Na blogu pracuji pouze na částečný úvazek, ale přiblížil jsem se 12 000 dolarů ročně v přidružených a sponzorovaných příspěvcích s mým malým publikem. Klíčem je rozvíjení mezery pro oslovení mého cílového publika.

Blogové příspěvky však nejsou jediným způsobem, jak vydělat peníze z vašeho blogu. Můj blog pomohl zahájit mé psaní kariéry v rodičovství a zdraví výklenky. Díky rozvoji vztahů s dalšími maminkami v průběhu let jsem neměl potíže najít stabilní práci, kdykoli to budu potřebovat.

Nastavení blogu maminky a jeho proměnu v podnikání

Ať už chcete jít kamkoli, váš blog se tam dostanete. Klíčem je strategické plánování s předstihem, abyste mohli začít co nejlépe, takže můžete skončit tam, kam vás vaše sny vezmou.

Jak začít na svém blogu? Pojďme se dovnitř.

Kroky k nastavení máma blog

 • Krok 1: Připravte se, než začnete
 • Krok č. 2: Správně nastavte blog maminky
 • Krok č. 3: Proměňte svůj blog v podnikání
 • Zpeněžit mámu blog
 • Příklady maminek blogů
 • Jsou blogy stále věcí?

Doporučené nástroje

Zveřejnění: BuildThis.io dostává poplatky za doporučení z nástrojů uvedených na tomto webu. Názory však vycházejí z našich zkušeností a ne z toho, kolik platí. Zaměřujeme se na pomoc malým podnikům a jednotlivcům při vytváření webových stránek jako firmy. Podpořte prosím naši práci a dozvíte se více v našem zveřejňování výdělků.

1. Připravte se na spuštění: značka, publikum, obsah

Než začnete svůj máma blog

K vytvoření základu pro vytvoření blogu, který přitahuje návštěvníky, potřebujete 3 kritické faktory:

 1. Atraktivní značka
 2. Způsob, jak zacílit na své publikum
 3. Obsah, který je na značce a přitahuje váš cíl

Možná jste si mysleli, že budu říkat „webhosting“ nebo „doménové jméno“, ale pokud chcete mít na svém blogu spuštěnou prosperující kariéru, musíte k němu přistupovat jako k podnikání a to znamená nejprve vybudovat pevnou nadaci..

Vytvořte si svou značku

Chcete-li vytvořit svou značku, musíte udělat nějakou kritickou introspektivní práci. To začíná učením se „proč“. Simon Sinek, autor nejprodávanějšího „Začněte s proč,“Píše,

Lidé nekupují, co děláte, kupují, proč to děláte.

Objevte své „proč“ vám pomůže soustředit se na vytváření výkonného obsahu a budování úspěšného podnikání kolem něj.

Je čas dostat papír a pero a zeptat se sami sebe, proč chcete napsat blog. Chcete-li kopat opravdu hluboko, musíte položit otázku „proč“ každé z vašich odpovědí nejméně 5krát. Například jsem nedávno použil tento proces k rebrandování. Moje úvodní prohlášení bylo: „Chci blog, aby pomohl maminkám vychovávat autistické děti s vážnými problémy. Od té doby jsem se stále ptal „proč“ pro každou z mých odpovědí, dokud jsem se nedostal: „Abychom ukázali, že naše děti mohou žít účelně a radostně a udělat svět lepším místem.“

Krása tohoto cvičení spočívá v tom, že často zjistíte, že vaše „proč“ pomáhá ostatním lidem, ale měli byste také udělat poněkud sobeckější ponor. Co vás bude motivovat každý den, abyste se dostali přes náročné části provozování úspěšného podnikání v oblasti blogů? Možná budete chtít uvolnit příjem na splacení dluhu. Možná byste chtěli vytvořit autorský web k vytvoření platformy pro knihu, kterou píšete. Nebo možná byste chtěli vydělat dost na to, abyste si koupili krásnou pláž domů.

Pomocí tohoto cvičení „proč“ sníte o velkých snech, abyste mohli prosadit výzvy a stát se blogerem na světové úrovni s firmou, která pomáhá ostatním při plnění vašich snů..

Najděte si ideálního návštěvníka

Jakmile budete mít „proč“, můžete se nyní zaměřit na nalezení ideálního návštěvníka. V tomto kroku zjistíte, kdo to je a co potřebuje. Mezi základní demografické údaje, které je třeba zvážit, patří:

 • Stáří
 • Počet dětí / chlapců nebo dívek
 • Rozsah příjmů / úroveň vzdělání
 • Pracující profesionální, maminka doma, podnikatele?
 • Kde bydlí: město, země, předměstí?
 • Majitel domu, bytový byt?
 • Majitel domácích zvířat? Majitel auta?
 • Věřící, ateista, agnostik?
 • Zvláštní výklenek: křupavá maminka, chce být fit, děti se speciálními potřebami, fotbalová máma, adoptované děti atd.

Moje cílové publikum zahrnuje maminky, které vychovávají tweeny a dospívající s těžkým autismem a souvisejícími postiženími. Potřebují zdravá řešení pro své děti a způsob, jak zabránit vyhoření.

Osoba ve vaší mysli může být vy, ale musíte vytvořit „avatar“, který nejste vy. Usnadní se tak vytváření obsahu na základě jejích potřeb, které se nezmění, i když to vaše bude. Je také snazší psát vaše příspěvky této osobě.

Naplánujte si obsah pomocí průzkumu publika

Jakmile si uděláte čas, abyste pochopili svého ideálního čtenáře, dalším krokem je prozkoumat její potřeby. Váš blog by měl poskytnout cenné informace o avataru, který jste vytvořili, což může vést k příležitostem ke zpeněžení. Objevíte to zkoumáním jejích bodů bolesti a potěšení.

Můžete použít Google, ale mnohem efektivnější způsob výzkumu je rozhovor s vaší cílovou skupinou. To opravdu pomohlo zaměřit můj blog. Jednoduše napište 5 otevřených otázek o potřebách vašeho avataru. Jedna z mých otázek byla: „Pokud jde o pomoc vašemu autistickému dítěti, jaká řešení pomohla?“

Váš rozhovor by měl trvat pouze 15-20 minut. Můžete to udělat e-mailem, telefonem, Skype – kdekoli je váš přítel pohodlný. Nejlepší je zeptat se lidí, kteří vás znají a věří vám. Byl bych opatrný, pokud chcete vést rozhovory s lidmi ze všech skupin na Facebooku, ve kterých se právě nacházíte – nejprve potřebujete povolení.

Tento výzkum vám pomůže dostat se k jádru problémů, kterým vaše publikum čelí, takže můžete brainstorming obsahu, který je řeší. Například z mých rozhovorů vyplynulo, že autistickým dětem se daří s váženými řešeními. Zde je příklad titulu, který jsem napsal na základě výzkumu: „Vážené přikrývky pro autismus: Naše zkušenosti se Sonnou Zona.„Jak vidíte, tento článek není jen suchým výzkumem, ale osobním způsobem sdílení informací a doporučením nástroje, který jsem použil k vyřešení běžného problému.

Když plánujete svůj obsah, zvažte, co vy osobně můžete poskytnout (produkty, služby, členství atd.), A pomozte tak svému avataru snížit tyto body bolesti a zvýšit štěstí.

Myslete také na „velký obrázek“. Pokud například napíšu 10 příspěvků věnovaných tomuto tématu, mohu vytvořit ebook z těch příspěvků, které mohu prodat čtenářům a potenciálním zákazníkům. Nepotřebujete dlouhý seznam témat. Začněte jen s 5-10 nápady, s 2-3 články o tématech naplněných osobními, jedinečnými a / nebo odbornými radami.

Design a obrázky

V této fázi není důležité mít logo nebo vlastní design. Použijte atraktivní šablona od WordPress které vyhovuje tématu vašeho blogu, jako je například téma s designem webových stránek pro spisovatele, kteří jsou maminky. Barevná paleta může vaši značku lépe poznat, jak postupujete, ale někdy budete možná chtít změnit svůj vzhled nebo outsourcing vývoje svých webových stránek..

Chcete-li vytvářet obrázky pro příspěvky a sdílené položky, Canva je snadno použitelný nástroj, který vám pomůže vytvořit obrázky odpovídající velikosti pro váš blog a různé formy sociálních médií..
Při přidávání obrázků by každý měl mít popisný „alternativní text“ (aka „alt tag“) pro zrakově postižené. Altové tagy také pomáhají SEO, takže si vytvořte název, který odpovídá vašemu klíčovému slovu SEO.

Pohodlně se pomocí fotoaparátu smartphonu vytvoříte zajímavé obrázky ke sdílení. Můžete také použít profesionální obrázky. Snímky bez licenčních poplatků jsou k dispozici za nízkou cenu bez poplatků za renomované zdroje fotografie DepositPhotos.com nebo Pexels.com.

Podívejte se na tento seznam 30 zdrojů obrázků zdarma od Web Hosting Secret odhaleno. NIKDY nepoužívejte pro svůj blog obrázek, který najdete na Googlu; ty jsou chráněny autorským právem.

Nastavení hranice obsahu blogu

Nyní byste se měli rozhodnout, jaké hranice nastavit při psaní nebo sdílení o svých dětech, manželovi a dalších blízkých – včetně obrázků. Například nikdy nebudu blogovat o své rodině ničím jiným než užitečným, pozitivním způsobem a ujišťuji se, že všechny fotografie mých dětí jsou velmi nad palubou (žádné „plavecké“ výstřely).

Jakým citlivým tématům se vyhnete nebo je třeba objasnit s členy rodiny? Nemoc, finance, ztráta zaměstnání a romantika mohou být nedotknutelné předměty, takže buďte opatrní, co čtenáři odhalíte. I když se vaše firma rozběhne, je také moudré udržovat svůj telefon, adresu a možná i sousedství v tajnosti.

2. Nastavení maminky blog

Při nastavování blogu je třeba zvážit několik možností, například rozpočet.

Kde začít: Hosting a základní funkce

Začněte přemýšlením o názvu domény vašeho blogu. Když jsem vylepšil svůj blog pro maminky, trvalo několik měsíců, než jsem přišel se značkou „Embracing Imperfect“. Přemýšlejte o jménu, které zapouzdřuje vaše místo, vaši osobnost a potřeby publika.

Dále budete potřebovat službu, která bude hostit váš blog.

Existuje několik velkých nevýhod, pokud chcete mít „bezplatný“ blog. Použití služby „hotovo pro vás“, jako je Wix nebo Weebly, může být ve skutečnosti nákladnější, než si možná myslíte. Budete mít velmi omezené možnosti, jak s vaším blogem dělat. Například ve Wixu bude vaše publikum předmětem reklam a název vaší domény v něm bude obsahovat jeho jméno.

Nejlepší webhosting pro autory, trenéry, budoucí majitele podniků a kohokoli jiného, ​​kdo chce blog maminky, je možnost hostování pomocí WordPress.

Domovská stránka hostingu A2 (klikněte pro návštěvu)

Můžete použít cenově dostupné a vysoce kvalitní hostingové služby, jako je A2 Hosting, InMotion Hosting nebo SiteGround. Tito spolehliví poskytovatelé stojí pouhých 4 až 7 $ / měsíc a nabízejí některé z nejlepších hosting webových stránek pro spisovatele a blogery. Mohou vám také pomoci nastavit název vaší domény na přibližně 15–20 $ ročně.

Vyberte značku, která obsahuje „certifikát SSL“. Jedná se o bezpečnostní certifikát nezbytný pro zabezpečení a SEO. Vaše doména vypadá takto: „https://www.vasadomena.cz“ namísto „http: //“. Požádejte svého webového hostitele o tuto možnost.

Editor WordPress

Jakmile váš hostitel nastaví vaši databázi WordPress a blog, přejděte na „ukázkový“ příspěvek, který je k dispozici, a začněte psát. Podívejte se na tyto stránky, kde najdete dobré návody:

Jednou z velkých věcí na WordPress je, že existují tisíce pluginů které vám pomohou spustit váš blog. Jedná se o nástroje, které instalujete pomocí nabídky Plugin, které vám pomohou udržovat a spouštět různé funkce. Jak rostete, budete chtít přidat více, ale dávejte pozor. Příliš mnoho pluginů může váš blog zpomalit. Tyto nástroje je také třeba čas od času aktualizovat.

Příklad stránky pluginu na backendu WordPress.

Když píšete svůj první příspěvek, v nabídce „Nový“ máte dvě hlavní možnosti: „Příspěvek“ nebo „Stránka“. Jsou podobné, ale fungují odlišně. Příspěvky slouží k pravidelným blogovým příspěvkům, které lze podle potřeby aktualizovat, měnit a aktualizovat. Vaši čtenáři se k nim mohou přihlásit. Stránky jsou statické příspěvky, které se jen zřídka mění, například stránka „O aplikaci“, sada médií, váš etický kodex atd..

Vypadá to, že editor WordPress vypadá:

Tipy pro psaní vynikajících příspěvků

Nyní je čas začít svůj první příspěvek. Ujistěte se, že „hlas“ vašeho příspěvku je přístupný, autentický a dobře informovaný, přičemž je vhodný pro vaše cílové publikum a výklenek. Vyberte kvalitu před množstvím. Jeden autoritativní 2000slovný příspěvek je lepší než čtyři 500slovný příspěvek.

Kromě toho se ujistěte, že vaše témata mají společné vlákno. Pokud je váš blog úzce propojen, všechny vaše příspěvky se budou týkat, ale pokud ne, zkuste najít téma, které by se týkalo všeho zpět, abyste mohli ve svém blogu propojit související příspěvky. Pomůže to také vašemu úsilí v oblasti SEO.

Každému příspěvku by měla být přidělena „kategorie“ a „značka“. (Viz pravá strana obrázku editoru výše.) Kategorie jsou krátké, přejděte k tématům, která pravidelně pokrýváte. Měli byste je omezit na ne více než 6, ale 3 nebo 4 je ještě lepší. Moje jsou rodičovství, autismus a netoxický život. Všechno ostatní bude v tomto tématu podkategorií nebo tématem.

Například obvykle diskutuji o své víře ve své rodičovské příspěvky. Kategorie budou také standardně nastaveny jako záhlaví nabídek ve WordPressu.

Příklad: Použití kategorií příspěvků jako navigační nabídky blogu.

Značky jsou témata, která pokrýváte méně často. Ty mohou být delší a více zaměřené na klíčová slova. Na mém blogu je „autismus“ kategorie, zatímco „řešení autismu“ je značka. Nechcete mít jedinečnou značku pro každý příspěvek, ale pro běžná témata, na kterých pracujete.

A konečně, když píšete, udržujte své odstavce krátké (3–4 věty) a provlékněte si relevantní obrázky. Tento způsob „hromadění“ vašich dat usnadňuje čtenářům skenování. Použijte také odrážky, pokud to má smysl.

Legální problémy

Při psaní blogu byste měli zvážit několik právních otázek. Ty vás udrží v bezpečí při pohybu vpřed:

 • Vodoznak vaše obrázky – Ať už vytváříte osobní fotografie nebo grafiku, jednoduchý vodoznak je rychlý a snadný způsob ochrany vašich obrázků. Učit se jak to udělat v Canvě.
 • Buďte v souladu s GDPR – Jedná se o zákon, který se vztahuje na každého, kdo se přihlásí k odběru vašeho blogu z Evropské unie. Naučte se, jak to nastavit do 10 minut na Blogování vaše vášeň.
 • Udržujte svůj blog v bezpečí – Budete potřebovat spamový filtr, zabezpečení a způsob zálohování blogu. Jsou uvedeny v odkazu „18 věcí“ výše.
 • Nikdy plagiujte obsah  – Pokud chcete citovat něčí blog, je dobré se na první etiketu zeptat a vždy je připsat!

3. Postavte svůj máma blog do podnikání

V současné době jste již udělali velkou část práce potřebné k tomu, abyste svému blogu dali nejlepší šanci stát se ziskovým podnikem. Dále spojíme všechny kousky dohromady, abychom vám pomohli vydělat stabilní příjem.

Budování publika

Jak přitahujete své cílové publikum? K dispozici je několik nástrojů, které by měl každý blogger využít k rozšíření svého publika:

Optimalizace vyhledávače

V horní části seznamu je optimalizace pro vyhledávače. Každý příspěvek, který píšete, by měl obsahovat jedinečné klíčové slovo, tj. Frázi, kterou lidé hledají. Možná máte na mysli frázi, ale musíte zjistit, zda ji lidé hledají. Mezi tyto nástroje patří bezplatné nástroje, které vám k tomu mohou pomoci Plánovač klíčových slov Google (budete si muset nastavit účet Google), Ubersuggest, nebo KW Finder (omezeno na několik za den).

Plánovač klíčových slov Google.

Až najdete frázi, vyhledejte na Googlu související otázky, které lidé mají k danému tématu, a také je přidejte do svého příspěvku. Ujistěte se, že používáte značky nadpisů (H1, H2) k přidání titulů, které obsahují vaše klíčové slovo, a umístěte je do názvu příspěvku. Opakujte klíčové slovo a jeho varianty ve svém příspěvku, ale ujistěte se, že je psaní stále zdravé. Použijte Váš plugin o radu, jak dosáhnout nejlepších výsledků SEO.

Ujistěte se, že váš příspěvek odkazuje na:

 1.  Autoritativní zdroje, například statistika Světové zdravotnické organizace.
 2. Další příspěvky, které jste na toto téma napsali v prvním odstavci.

Co přispívá k dobrému hodnocení klíčových slov v Google, se čas od času mění. Chcete-li získat aktuální přehled o tom, jak se na Googlu dobře umístit, přečtěte si toto zpráva z Backlinka každý rok. Je důležité používat klíčová slova také na sociálních médiích, zejména při sdílení příspěvků!

Sociální média

Doporučuji vybrat pouze 1 nebo 2 zásuvky sociálních médií, na které se chcete zaměřit. Pro mě to jsou Facebook a Instagram. Jakmile jste na sociálních médiích, využijte každou příležitost k učení, experimentování a vyzkoušení nových věcí. Buďte svým přirozeným já a co nejvíce autenticky se spojte se svou značkou.

To jsem já na Facebooku!

Nainstalujte si plugin na WordPress, který vašim čtenářům umožní sdílet příspěvky s většinou populárních sociálních platforem, i když na nich nejste. Můžete použít plugin jako Snadné sociální sdílení nebo Sociální Snap který pomáhá propojit se s různými sítěmi.

Nakonec buďte opatrní s tím, co sdílíte a jak frázujete věci. V dnešním klimatu je snadné být špatně interpretován a zařazen na černou listinu. Buďte upřímní a autentičtí, ale především ohleduplní.

E-mailový zpravodaj

Pravidelný e-mailový zpravodaj vám pomůže zůstat v kontaktu se svým publikem, zveřejňovat oznámení, nabízet další tipy a další. Můžete použít e-mailovou marketingovou službu, jako je MailChimp nebo Mailerlite začít.

Příklad: Přijímání účtu Imperfect MailChimp.

Váš zpravodaj nemusí být fantastický, pouze užitečné informace, které pravidelně posíláte publiku (tj. Každé 2 týdny). Chcete-li lidi dostat do svého seznamu e-mailů, vytvořte hodnotnou bezplatnou položku, například tip tip s („Top 10 tipů pro nové rodiče“) a propagujte ji na sociálních médiích.

Video události

Dříve nebo později se téměř každý blogger potřebuje dostat na video. Vaše možnosti jsou zde neomezené, od krátkého příběhu Instagramu po 60 minutové události na Facebooku Live po libovolnou délku na vašem vlastním kanálu YouTube. Je dobré se před kamerou cítit pohodlně a pomůže vám to vytvořit vaši autoritu.

Příklad: Jedna z mých živých relací FB.

Můžete se podívat na jednu z mých  Žije na Facebooku o tom, jak dosáhnout vašich cílů.

Zřizovací orgán

Musíte se stát autoritou ve svém výklenku, abyste mohli řídit provoz. Jak to dokážete kromě sociálních médií? Jedním z klíčových způsobů je budování skutečných vztahů s lidmi v souvisejících výklencích. Můžete to udělat několika způsoby:

 •  Hostování blogů – Rozmístěte ve svém výklenku blogy s vysokým provozem, které odpovídají tónu vašeho blogu. Přečtěte si pokyny pro odesílání a dobře se podívejte na jejich příspěvky. Klíčem k řízení provozu je zajistit, že máte uvnitř hostujícího příspěvku odkaz na relevantní váš příspěvek, pokud je to povoleno.
 • Konference Blogger – Účast na konferencích bloggerů vám pomůže se sítí bloggerů a značek a naučíte se aktuální dovednosti a postupy v oblasti blogování..
 • Mysli na místní – Podívejte se na místní místa, která odpovídají vašim odborným znalostem, jako jsou veřejné televizní sítě, rozhlasové stanice, podcasty a události, které můžete prodávat při účasti na.
 • Připojte se ke skupinám Facebooku, které se věnují vašemu výklenku – Je neslušné propagovat váš blog ve skupinách, ale můžete sdílet to, co víte, a etablovat se jako autorita. Sledujte nebo přátelujte lidi, se kterými chcete budovat skutečná přátelství.

Zpeněžení nápadů pro blog Mommy

Úspěšní bloggerové tvrdí, že byste měli mít 7 toků příjmů. S blogem to může být pro bloggery stejně snadné jako tyto běžné trasy příjmů:

1. Sponzorství

Značky platí blogerům za propagaci a publikování příspěvků, sociálních podílů a dalších. Někteří dokonce kupují recepty nebo fotografie od zkušených blogerů. Většina bloggerů začíná tím, že bezplatně kontroluje produkty, když vytvářejí své portfolio a mnoho z nich pracuje se sítí ovlivňujících subjektů, jako je například Kolektivní zkreslení, jakmile jsou dostatečně velké.

2. Affiliate marketing

Když se připojíte k přidruženému programu, získáte příjmy ze všeho, co prodáváte prostřednictvím vašich přidružených odkazů. Amazon.com je jedním z nejznámějších a nejjednodušších. Pro větší blogery, sítě jako ShareASale a MediaVine vytvořit lukrativní pasivní příjem pro bloggery.

3. Vytváření produktů k prodeji

Bloggové, kteří mají zájem o design nebo vtip, vytvářejí trička nebo hrnky prostřednictvím společností jako Teespring. Jiní vytvářejí kalendáře, časopisy a e-knihy, které odpovídají potřebám jejich publika, nebo vymýšlejí něco zcela nového!

4. Práce na volné noze

Vytvořte své portfolio pomocí svého blogu, fotografií a příspěvků pro hosty. Jakmile budete mít zkušenosti pod pásem, můžete začít psát pro ostatní za odměnu, marketing na sociálních médiích nebo prodej fotografií do skladů. Mnoho bloggerů se také stává virtuálními pomocníky nebo webovými designéry.

5. Výukové kurzy

Pokud máte konkrétní dovednosti, učte je pomocí videí, e-knih a / nebo podpůrné skupiny nebo použijte platformu jako Učenlivý vytvořit kurz.

6. Přímý prodej

Mnoho ovlivňovatelů využívá těchto ready-made-obchodní příležitosti, pokud produkt přímo slouží jejich cílové publikum. Například značka proteinového prášku by mohla dobře fungovat na fitness blogu.

7. Koučování

Mnoho bloggerů rozvíjí odborné znalosti nebo získává certifikaci v oboru a převádí své blogy na koučovací firmu.

Jak vidíte, váš blog pro maminky může být více než jen místem, kde můžete sdílet své myšlenky o rodičovství. Může to být základ pro prosperující kariéru – a nejen jako spisovatel! Blogování poskytuje řadu podnikatelských, nezávislých a dalších příležitostí, pokud si to uděláte čas a pečlivě je naplánujete stejně jako podnikání.

Nejoblíbenější bloggerky pro maminky

Zde je několik mých oblíbených položek a jak si vydělávají:

1. Brandi Jeter 

Brandi Jeter – Mama to všechno ví

Brandi Jeter of Mama to ví Vše píše o přechodu z osamělé maminky na vdanou matku novorozené a rostoucí dcery. Je také trenérem blogů, řídí komunitu blogů a napsala několik e-knih a knih.

2. Vera Sweeney a Audrey McClelland

Vera Sweeney – dáma a blog
Audrey McClelland – MomGenerations

Vera Sweeney a Audrey McClelland začali s vlastními blogy před více než deseti lety. Stali se obchodními partnery a nyní spravují Permission to Hustle, což lidem pomáhá prosperovat nalezením rovnováhy mezi prací a životem. Vera a Audrey stále pracují s mnoha velkými značkami, pořádají hostitelské akce, vyučují na konferencích a ještě mnohem více!

3. Amiyrah Martin

Amiyrah Martin – 4 klobouky & Jednouchý

Amiyrah Martin ze 4 Klobouků & Frugal píše o tom, jak si užívat rodinného života s rozpočtem, ale to je jen špička ledovce. Sdílí, jak uniknout dluhu a prosperovat při napjatém rozpočtu. Je tak velkým fanouškem Hvězdných válek, že pokrývala četné akce na červeném koberci a dokonce hrála v reklamě na Hvězdné války pro Target.

4. Leah Segedie

Leah Segedie – Mamavace

Leah Segedie z Mamavation.com je aktivistická bloggerka, která začala sdílením svých tajemství, aby ztratila 100 liber a pomohla mamičkám dostat se fit. Dnes pracuje v ekologickém živém hnutí a konzultuje velké potravinářské společnosti a zákonodárce, aby zajistila bezpečnost potravin našich dětí.

Jsou blogy mámy ještě relevantní dnes?

Hodně se hovořilo o tom, zda jsou blogy stále relevantní. Jsou, ale povaha blogů se změnila. Lidé neběží na maminky blogy, aby slyšeli nejnovější informace o tom, jak někdo vychovává své dítě. Místo toho hledají hodnotný obsah a čerstvé výhledy, které jim pomáhají zlepšit jejich vlastní situaci. To znamená, že váš blog musí být plný prospěšného, ​​jedinečného obsahu optimalizovaného pouze pro vaši cílovou skupinu.

Například můj blog se zaměřuje na maminky, které vychovávají autistické děti, a poskytuje holistické strategie, které pomáhají jejich dětem – a samy – – prospívat.

Pokud pro konkrétní publikum poskytujete jedinečný obsah vytvořený na míru, máte dobrou šanci vydělat si na živobytí ze svého blogu přímo z blogů nebo z doprovodné firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map