Jak vytvořit web autora portfolia

Jako autor jste tváří své značky a web portfolia autorů vás představí novým čtenářům a také vám poskytne profesionální vizitku pro potenciální klienty a vydavatele. Jako spisovatel však pravděpodobně nevíte tolik o kódování webových stránek ani o tom, jak to všechno dát dohromady.


Naštěstí jsem oba autor a návrhář webových stránek a budu vám pomáhat krok za krokem v tom, jak můžete snadno a levně vytvořit web autorského portfolia a poskytnout vám podrobnosti o tom, co do svého portfolia vložit, abyste dosáhli maximálního účinku. Nejlepší design webových stránek pro autory je cokoli, co předvádí vaši práci a vy jako autor, protože vaše značka je tím, kým jste a co vléváte do svého umění.

Stránka mého profilu autora na Amazon.com.

Otázka: Proč potřebujete portfolio digitálních autorů?

Existuje asi 45 200 spisovatelů a autorů ve Spojených státech, ale jen 21% publikovaných autorů na plný úvazek se živí pouze psaním knih. Pokud chcete soutěžit ve vysoce digitálním světě dnešního vydavatelského průmyslu, vytvořte web, který zaujme návštěvníky a převede je na čtenáře..

Pokud se sami publikujete, váš web slouží jako součást vašeho internetového obchodu. Pokud knihy prodáváte prostřednictvím vydavatele, může být váš web informačnější povahy. Váš web předvádí, kdo jste jako člověk a proč píšete knihy, které děláte.

Podle Statisty: V roce 2018 pracovalo ve Spojených státech více než 45 200 spisovatelů a autorů – což je o 10% více, než před 7 lety (40 930).

Otázka: Jaký druh webového portfolia spisovatelů potřebujete?

Druh webu, který potřebujete, závisí hodně na typu práce, kterou vykonáváte. Protože mnoho autorů beletrie doplňuje svůj příjem prací na nezávislých projektech, možná budete potřebovat web, který odráží obě strany vaší psaní osobnosti.

Existují různé typy webových stránek pro autory a možná budete chtít vytvořit více než jeden typ, abyste oslovili ty nejvíc potenciální čtenáře nebo klienty.

 1. Jednoduchý osobní blog
 2. Statický web s osobními údaji
 3. Profil spisovatele na médiu, Clippings.me atd.
 4. Stránka sociálních médií

V ideálním případě různé výpisy spolupracují, abyste oslovili co nejvíce lidí. Odkázali byste na svůj blog ze svého webu sociálních médií odkazem na nové články a úryvky zpráv. Svou sociální média byste svázali s webem přidáním odkazů na stránky sociálních médií na svých webových stránkách atd.

Volné možnosti vytvoření webové stránky spisovatele

Pokud píšete hlavně v jednom výklenku, můžete pravděpodobně použít jednodušší design, abyste ukázali několik příkladů a nabídli informace o tom, jak se s vámi spojit. Existuje několik bezplatných možností a online stavitelů, které můžete použít, abyste mohli začít, ale tato mají řadu omezení a měla by být používána pouze jako mezera, dokud si nebudete moci dovolit vytvořit vlastní web, který ukazuje vaše jedinečné dovednosti spisovatele..

 • WordPress.com – WordPress nabízí základní bezplatné webové stránky, které můžete vytvořit. Nebudete moci pracovat na pozadí webu nebo provádět mnoho úprav pomocí bezplatného webu WordPress, ale může vás dostat online a pomoci vám dostat slovo, dokud nebudete mít další prostředky na vybudování vlastního webu. . Toto je pravděpodobně nejlepší tvůrce webových stránek pro autory, protože s tímto open-source softwarem je tolik pomoci komunity.
 • Spisovatelská rezidence – Vytvořte si jednoduché online portfolio zdarma a poté platte 8,99 $ měsíčně. Opět platí, že jste omezeni tím, co můžete dělat, a že cena 9 $ za měsíc se v průběhu roku zvyšuje, když můžete snadno hostovat své vlastní stránky za méně peněz prostřednictvím levné hostingové společnosti..
 • Clippings.me – Přejete si, aby místo sdílelo několik klipů z vašich článků a přilákalo nové klienty? Clippings.me vám umožní nahrát 10 klipů zdarma a poté účtovat malý měsíční poplatek za vše nad tím.
 • V současné době – Vytvořte bezplatné online portfolio a získejte před klienty na webu. Tato platforma je pravděpodobně vhodnější pro spisovatele na volné noze, ale mohli byste se také podělit o své fikce a pokusit se získat ghostwriting koncerty.

Nezapomeňte, že budete chtít přidat statický web a blog v určitém okamžiku, ale to jsou skvělí předkrmy.

Jak vytvořit svůj vlastní Portfolio webových stránek

Výše uvedené bezplatné řešení pro webové stránky by mělo být používáno dočasně nebo vedle vlastního řešení. Zřízení vlastního portfolia online a zvýraznění vašeho psaní nestojí mnoho času ani peněz. Ve skutečnosti utratíte mnohem méně tím, že si vyberete nějaký sdílený hosting a vybudujete web WordPress, než roční poplatky společností, jako je Wix. Momentálně právě přemísťuji stránky rodinných přátel na server, protože jim Wix poslal účet, který nemohou v nadcházejícím roce ospravedlnit. Squarespace a podobné společnosti také účtují vysoké ceny, aniž by nabízely stejné výhody, jaké získáte z vlastního hostingového balíčku prostřednictvím hostitelské společnosti.

Pokud se jedná o váš první web nebo jste jej nevytvořili, můžete si položit otázku, kde byste měli začít. Postupujte takto:

Kroky k vytvoření autorského webu

 • Krok č. 1: Získejte doménu
 • Krok č. 2: Vyberte tvůrce hostingu / webu
 • Krok č. 3: Shromážděte prvky pro svůj web
 • Krok č. 4: Vytvořte autorský web pomocí WordPress
 • Příklady webových stránek autora

Doporučené nástroje

Zveřejnění: BuildThis.io dostává poplatky za doporučení z nástrojů uvedených na tomto webu. Názory však vycházejí z našich zkušeností a ne z toho, kolik platí. Zaměřujeme se na pomoc malým podnikům a jednotlivcům při vytváření webových stránek jako firmy. Podpořte prosím naši práci a dozvíte se více v našem zveřejňování výdělků.

1. Získejte název domény

Začněte výběrem názvu domény. Mé jméno je pro mě docela jedinečné, takže jsem mohl používat LoriSoard.com. Pokud je však vaše jméno Smith nebo Johnson, možná zjistíte, že název vaší domény je již zadán. V takovém případě můžete zkusit přidat slovo „autor“ nebo použít příponu .author. Některé hostingové společnosti zaregistrují vaše doménové jméno prostřednictvím svých balíčků, takže se před registrací zkontrolujte, ale GoDaddy je oblíbenou volbou pro registraci. Existuje mnoho služeb registrace domén, takže si vyberte tu, která vám dává smysl.

2. Vyberte web hostitele / stavitele

Existuje několik hostingových společností pro malé podniky nebo tvůrce webových stránek, které jsou levné a nabízejí spoustu třesku za vaši babku. Jedná se o nejlepší webhostingové společnosti pro spisovatele nebo majitele malých podniků. Mají také vynikající zákaznický servis a jsou otevřeni začínajícím webovým tvůrcům.

A2 Hosting

Domovská stránka hostingu A2 (klikněte pro návštěvu)

To je společnost, kterou v současné době používám a jejich zákaznický servis byl vynikající. Považuji se za zkušenějšího webového vývojáře, ale jsou věci, které prostě nevím, a vždy mě ráda provede technickými záležitostmi. Nabízejí také některé podrobné návody a jsou velmi spolehlivé a rychlé.

Můžete získat sdílený web pro hosting za pouhých 2,96 $ měsíčně. Nejste si jisti, jak zvládnout instalaci a správu WordPress? Spravovaný web můžete získat za zhruba 9,78 $ měsíčně. Pro nové autory, kteří nemají mnoho zkušeností s tvorbou webových stránek, je 1-Site WordPress Hosting A2 za pouhých 9,78 USD měsíčně vaší nejlepší volbou (cena se liší podle doby trvání smlouvy a vy musíte zaplatit předem, abyste získali nejlepší ceny) ). Tento balíček zahrnuje jeden web a neomezené úložiště.

Další informace o nastavení portfolia WordPress níže v kroku č. 4.

Navštivte A2 Hosting

Weebly

Weebly webový tvůrce (klikněte pro návštěvu)

Weebly je spíše tvůrce webových stránek než hostingová společnost. Pomocí vestavěných motivů a poté přetažením obrázků a informací do tvůrce vytvoříte webovou stránku portfolia. Weebly se velmi snadno používá a obsahuje některé šablony pro portfolia i funkce internetového obchodu, takže můžete prodávat své vlastní knihy, pokud budete chtít. Tento web používá umělou inteligenci (AI), aby s vámi hovořil procesem vytváření jednoduchého portfolia.

Autoři by měli zvážit plán připojení za 5 $ měsíčně, protože získají bezplatné doménové jméno, které se mohou připojit ke svému webu. Pokud plánujete prodej knih prostřednictvím svého webu, budete potřebovat program Pro, abyste mohli nastavit internetový obchod a vybírat platby. Pro běží 12 $ měsíčně. Všechny ceny, nebo když platíte za rok dopředu.

Přečtěte si více o Weebly v recenzi Jasona.

Navštivte Weebly

InMotion Hosting

Domovská stránka hostování InMotion (klikněte pro návštěvu)

InMotion Hosting je další hostingová společnost, která nabízí různé balíčky a ceny velmi rozumné. Můžete jít s jejich hostingovými plány WordPress a dokonce nabízejí BoldGrid, což je tvůrce webů pro přetahování. Stále existuje nepatrná křivka učení, jak zjistit, jak vytvořit portfolio s BoldGrid, ale je to velmi intuitivní systém.

Některé z funkcí, které získáte s jejich balíčky, zahrnují bezplatné doménové jméno, 40 GB SSD úložiště za pouhých 5,99 $ měsíčně a SSL zdarma. Nejlepší balíček pro autory je spravovaný balíček WordPress hostující balíček WP-1000s. Pokud očekáváte méně než 20 000 návštěvníků měsíčně, měl by tento web snadno vyhovět vašim potřebám. Získáte zdarma doménové jméno a jeden web za cenu 6,99 $ měsíčně.

Navštivte InMotion

Hostinger

Domovská stránka hostinger (klikněte pro návštěvu)

Hostinger dělá náš seznam, protože nabízejí takové levné možnosti pro první majitele webových stránek nebo autory s omezeným rozpočtem. Jak již bylo zmíněno, většina spisovatelů musí svůj příjem nějakým způsobem doplnit. Pravděpodobně nemáte spoustu peněz, které můžete utratit za vytvoření online portfolia, pokud se jmenujete Steven King a váš vydavatel je pravděpodobně za vás nezajistí.

Hostinger také nabízí rychlý tvůrce webových stránek pro ty, kteří nemají moc tech důvtipný. Provedete kroky, jako je výběr plánu hostování za pouhých 99 centů za měsíc a vytvoření základního webu výběrem z některých předinstalovaných témat a nahráním vlastních obrázků a informací. Tato stránka je docela intuitivní, ale možná budete muset odkázat na jejich příručky sem a tam.

Ti, kteří nemají mnoho technického know-how, by se jim dobře hodili s jediným sdíleným plánem hostování webových stránek za 0,99 centů za měsíc s šířkou pásma 100 GB a snadnou platformou pro vytváření webových stránek, kde můžete přetahovat obrázky a text.

Navštivte Hostinger

3. Shromažďujte prvky, které autorské stránky potřebují

Ať už jdete s tvůrcem webových stránek mimo krabici nebo používáte platformu jako WordPress nebo dokonce vytváříte webovou stránku HTML, musí existovat některé prvky, které musí být všechny stránky autora plně efektivní.

 • Porozumění publiku – Ujistěte se, že rozumíte cílovému publiku. Pokud píšete historické romance, vaše publikum je úplně jiné, než když píšete sci-fi. Pokud píšete beletrie, vaše publikum je opět jiné.
 • Persony kupujících – Vytvořte si kupující personas na základě různých publika čtenářů, abyste pochopili, s kým na svém webu mluvíte.
 • Logo – Potřebujete logo nějakého druhu, i když je to jen vaše jméno autora ve fantazijním skriptu. Vaše logo komunikuje, kdo jste jako spisovatel. Považujte svou písemnou práci za firmu a označte ji. Zde jsou naše bezplatná loga, která si můžete stáhnout.
 • O stránce – Lidé musí pochopit, kdo jste a proč píšete, co děláte. Přemýšlejte o slavných autorech, o kterých víte, jako je Steven King. Pravděpodobně znáte podrobnosti o svém životě.
 • Knihy – Chcete-li zobrazit všechny své knihy, potřebujete stránku. I když je umístíte na svou domovskou stránku, jako jsem to udělal, měli byste také uvést další podrobnosti na jednotlivých stránkách produktu / knihy.
 • Výzva k akci – Jaká opatření mají uživatelé podniknout, když přistanou na vaší stránce? Pokud si jen přejete, aby se zaregistrovali do vašeho seznamu adresátů, abyste jim mohli nadále nabízet, pak se zaměřte na formulaci, umístění a konverzní poměr vaší CTA.

4. Vytvořte web autora pomocí WordPress

Osobně rád používám WordPress pro web autora mého portfolia. Myslím, že nabízí maximální flexibilitu a mohu propojit blog s částí portfolia na svém webu a nabízí aktualizace, když jsem ve spěchu, aniž bych trávil spoustu času vytvářením stránek. Ve skutečnosti je WordPress tak populární, že jej používá 34% webových stránek na internetu.

Moje stránka je trochu přizpůsobena s jedinečným pozadím a některými dalšími prvky, které nenajdete po vybalení z krabice. Můžete přidat jedinečné funkce pomocí pomocí vlastní možnosti CSS nebo si můžete po dokončení najmout někoho, kdo vylepší vaše téma. Provedu vás kroky, jak pomocí aplikace WordPress vytvořit web autorského portfolia.

Krok 1. Nainstalujte WordPress

Používám A2 Hosting, který je dodáván s ControlPanel. Přidání WordPress na váš web pomocí ControlPanel je velmi jednoduché. Pokud se po přečtení těchto pokynů cítíte ztraceni, můžete také zaplatit za spravovaný WordPress a nechat jej server nainstalovat za vás. Slibuji však, že je to snadné.

Přejděte na ovládací panel a vyberte instalační program WordPress (W uvnitř modrého kruhu).

Po načtení stránky vyberte modré tlačítko, které zní „Instalovat nyní“.

Základní tipy pro konfiguraci

Vyberte svou instalační adresu URL. Pokud chcete web ve své kořenové složce, jak mám já (www.lorisoard.com), pak jednoduše udeříte do yourdomain.com. Pokud chcete, aby to bylo v podsložce nebo přímo, jednoduše pojmenujte, jak chcete. Příklad:

yourdomain.com/writing.

Funguje to dobře, pokud máte obchodní web a chcete přidat do portfolia své práce jako autora.

V části Nastavení webu vyberte název a popis webu. Pokud si nejste jisti, můžete přejít do ovládacího panelu WordPress v nastavení a tyto informace později změnit.

Pro svůj účet správce vyberte uživatelské jméno, které si budete pamatovat, a složité heslo. Měli byste také nastavit administrátorský e-mail. Někteří lidé zde doporučují nastavit e-mail na vašem webu, například [chráněný e-mailem] Problém, který jsem s tím našel, je, že pokud váš web napadne nebo klesne, je obtížné získat přístup k e-mailu. K tomu používám e-mail z jiného serveru, ale volba je na vás. Výhodou je použití stejného e-mailu s doménou, jako je například rozpoznávání uživatelů.

Můj server mi umožňuje vybrat některé doplňky, které chcete předinstalovat, například Omezit pokus o přihlášení a Klasický editor. Obvykle si vybírám oba.

Jakmile si vyberete své možnosti, ujistěte se, že jste své bezpečné jméno a heslo napsali na bezpečném místě a klikněte na modré tlačítko „Instalovat“..

Pro přístup k panelu WP byste měli dostat adresu. Typicky to tak je

yourdomain.com/wp-admin.

Krok 2. Zabezpečte svůj web

V tomto dalším kroku nezdržujte. Musíte okamžitě zabezpečit svůj web, například získat certifikát SSL a nainstalovat základní bezpečnostní doplňky.

Lidé rádi pronikají na webové stránky WordPress. Webové stránky WordPress účet pro 90% veškerého napadeného obsahu stránky systému řízení (CMS). Jedním z důvodů je selhání aktualizace pluginů a motivů. WordPress však má další slabiny, které byste měli řešit, jakmile na svůj web nainstalujete software s otevřeným zdrojovým kódem. Minimálně byste měli nainstalovat následující pluginy:

 • Zabezpečení Wordfence – Tím se vytvoří firewall a zabrání se útokům hrubou silou. Samozřejmě existuje mnoho takových pluginů. Toto je ten, o kterém jsem zjistil, že funguje dobře, ale můžete použít kterýkoli z nich pro vás nejvhodnější.
 • Skrýt můj WP – To přihlašovací údaje ke svému panelu WP na adrese yourdomain.com/wp-admin? Každý to ví. Pomocí tohoto pluginu můžete tuto přihlašovací stránku změnit a hackerům ztěžovat přístup.

Ověřování zabezpečení WordPress (klíče SALT) šifruje informace, které používáte k přihlášení na svůj web. Můžete si být jisti změnou klíčů SALT, protože si myslíte, že potřebujete kód a můžete je změnit ručně pomocí souboru wp-config.php..

Naštěstí existuje snadnější způsob, jak je změnit pro ty, kteří nemají znalosti kódování. Stačí přidat Solnička plugin a můžete jej nastavit tak, aby každý týden nebo měsíc měnil klíče podle vašich bezpečnostních preferencí. Nastavte ji a zapomeňte na ni.

Chcete-li nainstalovat Salt Shaker, jděte na palubní desku, pluginy, přidejte nové a vyhledejte Salt Shaker. Klikněte na nainstalovat a poté aktivujte.

Po instalaci klikněte na „Nastavení“ v seznamu doplňků Salt Shaker. Zaškrtněte políčko a poté nastavte změny podle svých preferencí (denně, týdně, měsíčně). Klikněte na tlačítko „Změnit nyní“. Pokud zkusíte zabezpečení jednoho pluginu a nenávidíte ho, jednoduše jej smažte a přidejte něco jiného. Skvělá věc, o WP jako webové platformě, je, že máte přístup k celé řadě pluginů a způsobům, jak si přizpůsobit své stránky.

Krok č. 3. Najděte ten správný motiv webových stránek

Najít to správné téma pro online portfolio není snadné. Vlastně jsem si koupil téma, s nímž jsem skončil, protože se mi líbily některé funkce a rozvržení. Můžete si také najmout někoho, kdo si vytvoří vlastní téma, nebo použít kterékoli z mnoha dostupných témat portfolia zdarma.

Začněte studiem webových stránek autorů a podívejte se, co se vám na jejich portfoliích líbí a nelíbí.

Až budete mít představu o funkcích, které byste chtěli, přejděte na kartu vzhledů na levé straně řídicího panelu WP a klikněte na „Přidat motiv“ a poté seřaďte podle funkcí a vyhledejte možná témata, která byste mohli chtít použít. Klikněte na „Použít filtry“.

Možnosti můžete dále upřesnit zadáním hledaných výrazů, například „spisovatel,““knihy,“Nebo„portfolio.“

Zde je několik zajímavých témat, které jsem zjistil a které byste mohli chtít zvážit:

Blog autorů VW

Ukázka & Podrobnosti

Vstupní stránka autora

Ukázka & Podrobnosti

Jednostránkové portfolio

Ukázka & Podrobnosti

To je jen několik témat, ze kterých si můžete vybrat. Existují stovky dostupných témat. I když vytváříte portfolio, určitě se nemusíte držet tématu portfolia. Můžete si vybrat z bezplatných témat elektronického obchodu, pokud se hodí. Klíč je v obsahu, který přidáte.

Krok č. 4. Vytvořte si své stránky a knihovnu médií

Jakmile si vyberete motiv, je čas rozhodnout, jaké stránky chcete přidat a přidat do své knihovny médií přidáním obálek knih a dalších obrázků. Existuje několik způsobů, jak na své stránky přidat knihy.

Přidejte knihy jako stránky s doporučeným obrázkem, který je vaší obálkou a popisem, a kupte odkazy na každé stránce. Stránky pak můžete umístit do navigace jako položky podnabídky nebo přidat do oblastí obsahu.

Použijte své příspěvky pouze pro oznámení knih a nastavte si stránku jako blog, takže na titulní stránce se objeví nová vydání. V části Motivy / Přizpůsobit nebo Nastavení / Čtení můžete změnit, co uvidí uživatelé vstupní stránky. Můžete si vybrat buď „Vaše nejnovější příspěvky“, které vyhodí vaše nejnovější blogové příspěvky na domovskou stránku vašeho webu, nebo můžete vybrat „statická stránka“ a vybrat stránku, kterou jste vytvořili, aby sloužila jako domovská stránka vašeho webu..

Pokud vám nevadí studovat nový plugin a naučit se jej používat, můžete také použít nákupní plugin a prodávat knihy přímo pomocí WooCommerce nebo podobného pluginu.

Krok č. 5. Zkontrolujte chyby

Až bude váš web nastaven tak, jak chcete, musíte jej pečlivě zkontrolovat, zda neobsahuje chyby. Pravděpodobně jste již slyšeli všechny zvuky o uživatelském prostředí (UX) a o tom, jak špatná zkušenost odvádí zákazníky pryč. Odkazy, které nefungují, formuláře, které se nepodaří odeslat a 404 chyb, frustrují uživatele.

Trávit čas testováním každého odkazu na vašem webu. Každý formulář odešlete, abyste se ujistili, že dorazí na váš konec, a uživatel obdrží potvrzovací zprávu. Vyzkoušejte proces objednání a ujistěte se, že vše běží hladce.

Měli byste také nainstalovat kontrola nefunkčního odkazu abyste se ujistili, že v budoucnu nebudete zobrazovat chyby.

Zkontrolujte, zda je váš web vhodný pro mobily. Kolem 73% lidí se do internetu dostanou do roku 2025 pouze prostřednictvím svých chytrých telefonů. Pokud váš web není vhodný pro mobily, pravděpodobně už vám chybí řada členů publika, kteří PC nikdy nepoužívají. Opět platí, že existuje plugin, který vám může pomoci učinit vaše stránky příjemnějšími pro mobily, ale měli byste také zvolit responzivní ve svých filtrech, když hledáte téma na prvním místě. Témata, jako je dvacet sedmnáct a dvacet devatenáct, jsou již vytvořeny pomocí mobilního přístupu.

Příklad responzivního spisovatelského webuPříklad: Tady vypadá můj web v mobilních zařízeních. Všimněte si, jak jsou všechny prvky k dispozici, ale na menší obrazovce se natahují o něco dále a jsou omezeny na jednu nejnovější verzi najednou nebo na jeden blogový příspěvek najednou. Text a obrázky webu se pro mobilní zařízení mění v velikosti, stále zůstávají čitelné, ale zmenšují se na velikost.

Krok # 6. (Budoucí vylepšení) Najměte někoho, kdo vylepší váš web

Jakmile uděláte vše, co můžete, udělejte krok zpět a podívejte se, co by mohlo chybět. Přejete si, aby pozadí bylo průhledné, ale nedokážete na to přijít vlastní kód CSS? Vzhledem k tomu, že jste odvedli většinu tvrdé práce, nemělo by být příliš drahé najmout si programátora, aby vám napravil několik menších problémů. Můžete zadávat pouze části prací, které vám nejsou pohodlné, nebo najmout různé dodavatele pro úkoly, které jsou odborníky.

Ještě lepší je, požádejte kohokoli, koho najmete, aby vysvětlil, co udělal, abyste se mohli příště naučit a doufejme, že to napravíte. Na internetu můžete také najít spoustu informací o populárnějších tématech, jako je například dvacet šestnáct a dvacet sedmnáct. Zde je několik zdrojů, které procházejí některými populárnějšími úpravami pro dvacet šestnáct a dvacet sedmnáct:

 • Dvacet šestnáct fóra podpory – Oficiální fórum WordPress.org pro pomoc s tématem dvacet šestnácti. Procházet příspěvky nebo položit vlastní otázku.
 • Dvacet sedmnáct fóra podpory – Také na WordPress.org seznam dříve vyřešených otázek a fórum plné odborníků o tom, jak téma použít a vyladit ho podle svých potřeb.
 • Fóra WordPress – Přejděte na fóra WordPress, kde najdete obecné otázky, nebo položte otázky týkající se přizpůsobení CSS do složky. Můžete také hledat podle tématu a zjistit, zda již byla vaše otázka položena a vyřešena. Toto fórum pokrývá více témat, než jen jedno.
 • Kinsta – Pokud se nebojíte kopat do souborů svého motivu a měnit své stylové listy, tato příručka nabízí několik tipů, jak skutečně přizpůsobit dvacet něčích témat. Moderátor také dobře odpovídá na otázky, které čtenáři mohou mít, proto si přečtěte komentáře a zeptejte se na jakékoli dotazy.
 • Vše o základní – Existují typické úpravy, které uživatelé znovu a znovu žádají. Tato příručka prochází některými problémy, které lidé vidí s tématem Dvacet sedmnácti, jako je výška záhlaví na domovské stránce, odstranění názvu stránky a výsledná mezera a odstranění zprávy „Hrdě Powered by WordPress“.

Čím více budete pracovat s WordPress, tím více tomu budete rozumět a budete moci provádět drobné vylepšení buď kódováním nebo pomocí pluginů, díky nimž se vaše portfolio změní na něco vysoce osobního a přizpůsobeného.

Vytvoření autorského webu není něco, co se děje přes noc, ale něco, co se časem buduje.

Příklady webových stránek velkého spisovatele

Janet Dean

Portfolio portfolia společnosti Janet DeanPortfolio portfolia společnosti Janet Dean

Janet Dean je inspirativní autor se sídlem v Indianě. Píše pro Harlequinovu lásku inspirovanou linii. Její web je dobrým příkladem portfolia autorů, protože uvádí její nejnovější knihy a přitom stále ukazuje něco o autorovi. Návštěvníci si mohou zobrazit všechny své knihy ve svém portfoliu na odkazu „knihy“ a také získat přístup k jejím fotkám na různých akcích. Jedna věc, která se mi na této stránce líbí, je její sekce zaměřená konkrétně na média.

Nicholas Sparks

Portfolio portfolia Nicholas SparksPortfolio portfolia Nicholas Sparks

Autor Nicholas Sparks používá webovou stránku svého portfolia autorů, aby se zaměřil na své nejnovější vydání, a zve návštěvníky na „Objednat nyní“ tlačítkem s výzvou k akci. Když se však uživatel posouvá dolů, uvidí další stránky, na které může navigovat, například odkazy na příběhy a další práce. Můžete také získat aktuální informace o událostech a novinkách autorů. Po krátkém pobytu na stránce se objeví vyskakovací okno, které vás vyzve, abyste se zaregistrovali do jeho seznamu adresátů.

Dean Koontz

Portfolio portfolia Deana KoontzePortfolio portfolia Deana Koontze

Autor pozastavení Dean Koontz je bestsellerem New York Times. S autorským portfoliem dělá několik zajímavých věcí. Nejprve uvidíte obálky knih ve své nejnovější sérii rozložených vodorovně v horní části stránky. Poté, když umístíte kurzor myši nad navigační kartu pro knihy, máte k dispozici řadu možností v závislosti na tom, které z jeho sérií vás nejvíce zajímá, například Jane Hawk nebo možnost vytáhnout všechny své knihy najednou. Navigace je velmi intuitivní a odpovídá potřebám různých segmentů jeho publika.

Emily Winfield Martin

Portfolio portfolia Emily Winfield MartinovéPortfolio portfolia Emily Winfield Martinové

Web Emily Winfield Martin je pravděpodobně jedním z nejzajímavějších portfolií. Je autorkou dětí, ale také umělkyní. Když jste zpočátku přistáli na její domovské stránce, nepřivítali jste přebaly knih, ale obrázky jejího umění. Chcete-li zobrazit informace o jejích knihách, musíte skutečně přejít na její stránku Knihy. Dokonce i její internetový obchod se rozpadne na dvě strany její práce, se vstupem do jejího umění nebo do knih svých dětí.

Získejte slovo ven

Nyní, když jste vytvořili krásné, jedinečné portfolio, které zvýrazní vaše psaní, je na čase dostat slovo. Řekněte to celé své rodině a přátelům a požádejte je, aby sdíleli adresu svého webu na svých účtech v sociálních sítích. Vložte svou webovou adresu na vizitky, do svého e-mailového podpisu a sdílejte ji v reklamách. Spojte se s ostatními autory a sdílejte navzájem své webové stránky ve svých zpravodajích.

Jakákoli maličkost, kterou můžete dosáhnout, vám pomůže získat zájem o váš web a knihy. Nakonec máte šanci proměnit ji v podnikání. Vytvořili jste nádhernou webovou stránku pro spisovatele – nyní je čas ji sdílet se světem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map