Top 10 najlepších registrátorov domén 2020 [Tip: # 2 je šialene lacný]

4

Základnou nevyhnutnosťou online je webhosting a doménové meno. Tento zoznam najlepších poskytovateľov webhostingu vám pomáha pri výbere kvalitných hostingových služieb podľa vašich požiadaviek v rámci rozpočtu.


Rozhodli ste sa preto začať blog alebo webovú stránku a hľadať najlepšieho registrátora domény?
Niet pochýb, že existuje veľa registrátorov domén, ale ktorý z nich je spoľahlivý a dôveryhodný? Preto sme sa rozhodli tento zoznam zostaviť tak, že budeme mať na pamäti nasledujúce faktory;

Rýchla navigácia

Faktory, ktoré je potrebné zvážiť pred výberom registrátora domény

 • Akreditácia ICANN: Registrátori by mali byť ICANN (Medzinárodná spoločnosť pre pridelené názvy a čísla) akreditovaná. Táto organizácia spravuje všetky domény, ktoré ste zakúpili od spoločnosti. Je preto povinné, aby registrátor registroval ICANN.
 • Podporné služby: Ďalšou veľmi dôležitou vecou, ​​ktorú musíte skontrolovať v registrátorovi domény, je ponuka podporných služieb 24/7? A aké sú ich kanály na pomoc zákazníkom? (Musí sa skontrolovať, či ponúkajú technickú podporu prostredníctvom živého chatu, predaja lístkov, e-mailovej podpory a telefonického hovoru)
 • Povesť: Akú povesť majú? Sú to všeobecne známe spoločnosti? Podvod spoločnosť nielen mrhať peniazmi, ale tiež poškodiť vaše podnikanie / blogovanie. Preto je veľmi dôležité vybrať spoločnosť, ktorá ponúka dobrú povesť a dôveryhodnosť.
 • Freebies: Ponúka zadarmo je skvelý spôsob, ako prilákať zákazníkov. Podľa nášho názoru sú zadarmo zadarmo, ale mali by byť cenné, pretože nikto nechce craps, však? Existujú spoločnosti, ktoré ponúkajú bezplatné súkromie domén.
 • Prenos domény: Niekedy z dôvodov, ako sú vysoké miery obnovenia, možno budete chcieť preniesť svoje doménové meno na iného registrátora. Pred výberom akejkoľvek domény, ktorá predáva spoločnosť, je preto potrebné skontrolovať poplatky za prevod. Najlepšie registrátori domén zvyčajne nepožadujú žiadne poplatky, napríklad NameCheap a GoDaddy.
 • Bezpečnosť: Registrátor by mal byť dôveryhodný z hľadiska bezpečnosti a dostupnosti. Kontrola je dôveryhodná pre existujúcich používateľov? Môžete ľahko nájsť recenzie používateľov o ktoromkoľvek registrátorovi domény.
 • Ovládací panel: Toto je jeden z najzákladnejších faktorov pri výbere registrátora domény. Ľahko použiteľný ovládací panel uľahčuje nastavenie domény a tým šetrí veľa času, ktoré môžete využiť pri iných dôležitých veciach. Jasný, hladký a rýchly ovládací panel sa ľahko naviguje.
 • Poplatky za obnovenie: Online spoločnosti ako webhosting a poskytovatelia doménových mien zvyčajne ponúkajú novým zákazníkom veľkú zľavu pri prvom nákupe. A niektorí z nich v čase obnovy požadujú viac ako bežné poplatky. Musíte preto overiť podmienky obnovenia a poplatky, aby ste predišli vyšším mieram obnovenia.

Niektoré spoločnosti ponúkajú iba registráciu doménových mien, ale väčšina spoločností ponúka doménové meno aj webhosting. Výhody, ktoré získate pri nákupe webových produktov (doména a hosting) od rovnakého poskytovateľa, spočívajú v tom, že ich nemusíte nasmerovať (zmena nastavení DNS) a väčšinu času získate bezplatné doménové meno s predplatným plánu hostenia. Nerobte si starosti nasmerovanie domény pomocou webhostingu, nie je to náročná úloha. Požiadajte svojho registrátora, aby to urobil za vás, radi vám pomôžu.

Podľa nášho názoru, ak vo vašom prípade nezáleží na peniazoch, potom je prihlásenie na odber oboch služieb od tej istej spoločnosti v poriadku. Ale ak sa chcete zbaviť vyšších obnov, zakúpte si doménové meno a webhosting od rôznych spoločností.

prečo?

Pretože podľa našich skúseností poskytovatelia webhostingu požadujú vyššiu cenu za obnovenie názvov domén, ako aj hostingový balík. Výberom spoločnosti, ktorej základnou činnosťou je predaj doménových mien, môžete ušetriť značné peniaze. Napríklad; Ak chcete obnoviť svoje doménové meno pomocou služby BlueHost, musíte platiť približne 15 dolárov ročne, ale NameCheap vyžaduje iba 10,69 dolárov ročne..

Teraz sa porozprávajte o najspoľahlivejších a najlepších registrátoroch doménových mien pri nákupe doménových mien.

Top 10 najlepších registrátorov domén 2020 pre spoľahlivé a kvalitné služby

Po dôkladnej analýze a porovnaní cien, ako aj funkcií, prichádzame s nasledujúcim zoznamom hlavných registrátorov doménových mien?

1. MenoCheap

namecheap top registrátor domény

NameCheap patrí k najlacnejším poskytovateľom domén a poskytovateľom hostiteľských služieb. Mať s nimi doménu bolo príjemným zážitkom. Spoločnosť založená v roku 2001 rýchlo rastie a teraz je v správe viac ako 7 miliónov domén. V minulosti, keď vznikli SOPA a PIPA (účty proti slobode používateľov internetu), je NameCheap v prospech širokej verejnosti. To je naozaj pekné.

Ak väčšina spoločností priťahuje svojich zákazníkov za nízku úvodnú cenu, NameCheap tiež ponúka niektoré exkluzívne úvodné ceny pri nákupe doménových mien a plánoch webhostingu s lacnými obnovami.

Len za 10,69 dolárov si môžete kúpiť doménu .Com s 1 rokom ZADARMO predplatné „WhoisGuard“. Keď doména vyprší, môžete ju obnoviť a stojí iba 10,69 dolárov. Môžete tiež obnoviť službu WhoisGuard už za 2,88 dolárov.

Keďže prípady hackerstva sa každým dňom zvyšujú, je nevyhnutné, aby si každá firma, ktorá má online existenciu, zabezpečila údaje svojich zákazníkov pomocou certifikátu SSL. Pre tento NameCheap ponúkame PositiveSSL certifikát za $ 9,00 / rok.

Spolu so všetkými týmito NameCheap tiež ponúka webhostingové riešenia. Najzákladnejší hostingový plán stojí iba 9,88 dolárov ročne, na ktorom môžete hostiť 3 webové stránky. Spoločnosť má viac dátových centier, ktoré poskytujú spoľahlivý webhosting. Môžete si vybrať buď datové centrum USA alebo dátové centrum Spojeného kráľovstva. Nielen to, že ponúkajú hostingové servery na podnikovej úrovni s hostingovým riešením SSD. Okrem toho si môžete založiť vlastnú hostingovú spoločnosť otvorením účtu predajcu.

NameCheap ponúka služby technickej podpory prostredníctvom bežných kanálov, ako sú lístky, e-maily a live chat. A my neváhame povedať, že sú k dispozícii zakaždým, keď ich kontaktujeme cez Live Chat. Riešenia nájdete aj prostredníctvom obrovského množstva vedomostnej základne. Neexistuje žiadna telefonická podpora. Či už chcete kúpiť hosting alebo nie, ale podľa našich skúseností je NameCheap najlepším registrátorom doménových mien. Odporúčame to bezpochyby.

Navštívte NameCheap

2. iPage

ipage

Tu je ďalší registrátor doménových mien, ktorý slúži zákazníkom od roku 1998. Okrem toho na ich serveroch hostilo viac ako 1 milión webových stránok. Podľa nášho názoru ponúkajú významné hostingové služby pre používateľov, ktorí potrebujú hosting za veľmi lacné ceny. Väčšinou je k dispozícii za výrazné zľavy, ktoré výrazne znižujú ceny. iPage je riadený spoločnosťou EIG; vplyvná obchodná skupina.

Ak si teda chcete kúpiť iba doménové meno, bude to stáť 8,99 dolárov ročne. Okrem toho, ak chcete povoliť ochranu súkromia domény, musíte platiť zvlášť 9,99 $ ročne.

Pri kúpe webhostingového plánu získate bezplatné doménové meno a stojí to iba 24 dolárov ročne. Nie je to super lacnejšie? A môžete inštalovať neobmedzené webové stránky. Okrem toho, ak nie ste spokojní s ich kvalitou služieb, neváhajte požiadať o vrátenie peňazí do 30 dní. Vaše peniaze pošlú späť bez akýchkoľvek otázok.

Spoločnosť ponúka veľa bezplatných služieb, ako sú napríklad blokovanie stránok, bezpečnostné nástroje, 1 GB cloud hosting úložisko a staviteľ stránok atď. Spoločnosť tiež poskytuje bezplatný reklamný kredit vo výške 200 dolárov, čo je skvelé na inzerovanie vašich novovytvorených webových stránok v službách Google a Bing..

Názvy domén sú dodávané s čistým ovládacím panelom, ktorý umožňuje jednoduchú správu. Takže sa nemusíte báť, ak máte rôznych poskytovateľov hostingu a domén. Môžete ich ľahko propagovať. Spoločnosť tiež ponúka škálovateľné možnosti, ako je VPS a špecializované hostingové plány. Je to skvelá voľba, ak chcete hostiť malý projekt a mať obmedzený rozpočet.

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, potom neváhajte a poskytnite pomoc. Nezáleží na tom, aký je deň a odkiaľ patríte. Zavolajte im alebo otvorte živý rozhovor a získajte rýchlu pomoc. Taktiež odošlete lístok, ak nie ste v zhone. iPage udržiava centrum pomoci s obrovskými užitočnými informáciami týkajúcimi sa webhostingu, domén, navrhovania webových stránok a príručiek na správu účtu.

Navštívte aplikáciu iPage

3. ĎALŠIE INFORMÁCIE

Godaddy najväčší registrátor doménových mien

Táto spoločnosť bola založená v roku 1997 a prišla s menom GoDaddy v roku 1999. S viac ako 5 000 zamestnancami a 14 a viac miliónmi zákazníkov môžete hádať, aké veľké a profesionálne sú? GoDaddy známy ako najväčší registrátor domén. A áno, sú, pretože približne 63 miliónov domén je pod ich správou. Ponúkajú širokú škálu webových produktov, ktoré sa týkajú domén, hostingu, e-mailov, bezpečnosti a online marketingu atď.

GoDaddy má veľmi širokú škálu rozšírení domén. Doména .com je k dispozícii iba za 2,99 dolárov za prvý rok. A ak chcete, aby ochrana osobných údajov skrývala vaše dôležité informácie, ako sú meno, e-mailové adresy, fyzická adresa a telefónne číslo, atď., Musíte zaplatiť 7,99 $ ročne. Pokiaľ ide o obnovu, môžete byť šokovaní, keď uvidíte, že musíte zaplatiť 14,99 dolárov. Je vyššia ako NameCheap.

Z bezpečnostných dôvodov ponúkajú certifikáty SSL od 55,99 dolárov ročne. To je skutočne viac ako v mnohých iných spoločnostiach, môžete si kúpiť lacný SSL od iných počítačov. Na druhej strane ponúkajú tiež hostingové služby od 3,99 dolárov mesačne.

Na základnom pláne (Ekonomika) získate 1 doménu zadarmo. Môže hosťovať 1 webovú stránku a ukladať veľké množstvo údajov (100 GB úložného priestoru). Počet povolených návštevníkov / mesiac navyše nie je nijako obmedzený. GoDaddy je bezpochyby jedným z top registrátorov domén, ale pre webhosting ho nikdy neodporúčame kvôli svojim službám nízkej kvality. Odporúčame nasledovať 10 najlepších poskytovateľov webhostingu.

Či už ide o doménu alebo webhosting, podpora zákazníkov je vždy rozhodujúcim faktorom, ktorý by ste mali vziať do úvahy. Aj keď v prípade domény ste nepotrebovali veľkú pomoc zo strany registrátora, je to však stále veľmi dôležitý faktor. Niektoré podporné kanály sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ako napríklad telefón a e-maily. Live Chat je k dispozícii iba v niektorých konkrétnych hodinách. Ako v prípade domén, zákazník nepotreboval podporné služby veľmi často, takže to bude v poriadku. Alebo odporúčame, aby ich služby boli značné na kúpu názvu domény.

Navštívte GoDaddy

4. Bluehost

registrátor lacných domén

BlueHost nepotrebuje úvod takmer každý pozná svoje meno. Nezáleží na tom, či ste bloger alebo vývojár, alebo potrebujete služby pre webové stránky elektronického obchodu, ktoré uspokoja všetkých používateľov. Zákazníkom začnú slúžiť od roku 2003. Nielen od nás, ale aj od najlepších blogerov odporúčame, ale odporúča to aj WordPress.org. Ak teda chcete vytvoriť webovú stránku pomocou platformy WordPress, BlueHost by bola vynikajúcou voľbou pre spoľahlivé hostingové služby.

BlueHost ponúka bezplatné doménové meno pri nákupe webhostingu od nich. Takže, ak hľadáte top registrátora domén, potom budete samozrejme potrebovať hosting, aby ste mohli ísť online. Preto, prečo minúť ďalšiu cent na registráciu domény, keď môžete získať jednu zadarmo. Neztrácajte tak príležitosť a získajte bezplatnú doménu s lacným hosťovaním na jednom mieste. Spoločnosť ponúka rôzne hostingové služby, ako sú zdieľané, cloudové, vyhradené, WooCommerce a Managed WordPress atď.

Viac ako 2 milióny webových stránok sú spravované a spravované denne. Zakúpením základného plánu môžete hostiť 1 webovú stránku a uložiť až 50 GB údajov a 5 e-mailových účtov. Ponúkajú cPanel na správu, čo je priemyselný tradičný softvér na správu vášho hosťovacieho účtu.

Ak si to môžete dovoliť, skúste zvoliť plán „Plus“, ktorý je dobre vybavený balík a ktorý umožňuje neobmedzené množstvo stránok. Plán tiež zahŕňa neobmedzené úložisko, šírku pásma, e-mailové účty a bezplatné kredity vyhľadávacieho nástroja vo výške 200 dolárov.

Všetky plány majú zabudovanú voľbu CDN, ktorá si vyžaduje aktiváciu služby iba pár kliešťami. CDN je vynikajúca služba na rýchle načítanie webovej stránky. BlueHost umožňuje okamžitú pomoc zákazníkom. Za týmto účelom je vždy k dispozícii live chat. Spoločnosť tiež udržuje systém predaja lístkov a telefónne číslo. Ak teda chcete začať pracovať profesionálne, BlueHost je dôveryhodným poskytovateľom doménových mien a hostingu.

Navštívte Bluehost

5. InMotion

najlepší hosting a doména podľa motivácie

InMotion je jedným z veľkých poskytovateľov hostingu vďaka svojim vynikajúcim podporným službám a bohatým plánom. Často vidíte, že väčšina hostiteľských spoločností poskytuje živý chat, telefón, lístky a e-maily, aby pomohla ich zákazníkom. Tím spoločnosti InMotion sa však zaviazal pokračovať a udržiavať vedenie Skype. Bez ohľadu na to, ktorý kanál chcete používať, sú k dispozícii 24 hodín denne. Dozviete sa tiež informácie vyhľadávaním informácií z databázy znalostí udržiavanej na ich webových stránkach.

Pokiaľ ide o služby domén, ponúkajú domény za 14,99 USD ročne. Ak chcete skryť svoje osobné údaje, mali by ste si predplatiť súkromie WHOIS, ktoré stojí iba 9,99 dolárov. Áno, existuje niekoľko spoločností, ktoré ponúkajú doménu za nízke ceny, ale InMotion je veľmi dôveryhodný a dobre známy poskytovateľ webhostingu WordPress. Majú tiež rating A + od BBB.

Spoločnosť tiež ponúka širokú škálu možností hostenia. Hostingové plány InMotion sú často dostupné so zľavami a pomocou nášho EXKLUZÍVNEHO odkazu môžete ušetriť až 43% z ceny na Obchodný plán.

Úplný základný plán s názvom „Spustenie“, v ktorom môžete hosťovať 2 domény, čo je ideálne pre používateľov s obmedzeným rozpočtom. Táto dohoda zahŕňa všetky základné funkcie, ako je inštalátor CMS na jedno kliknutie, zóna maximálnej rýchlosti, sloboda platforiem s otvoreným zdrojovým kódom a zálohovanie údajov atď. Okrem toho v prípade reklamy na webe ponúkajú všetky plány aj reklamný kredit vo výške 250 dolárov.

Ďalšou pôsobivou funkciou je bezpečné vrátenie. Ak novšia verzia aplikácie nereagovala primerane a preukázala nestabilné správanie, táto funkcia vám umožňuje bezpečne prejsť späť na predchádzajúcu verziu..

InMotion tiež vytvoril špeciálny plán pre používateľov WordPress. Ak teda radi používate WordPress ako my, potom je výber hostenia WordPress skvelý, medzi ktoré patrí predinštalovaný WordPress. Okrem toho je k dispozícii za rovnakú cenu ako zdieľaný hosting. Spoločnosť je veľmi presvedčená o kvalite svojich služieb, a preto poskytujú záruku vrátenia peňazí 90 dní. Je to ako úplná bezriziková investícia. Ich služby sú určite značné, takže si kúpte hostingový plán a získajte jednu bezplatnú doménu.

Navštívte hostenie InMotion

6. 1 a nd1

1 a 1 úvodné domény

Hľadáte lacný hosting a registrátor domén WordPress s nízkymi úvodnými cenami; Tu je 1and1, veľký registrátor domén s hostingovými riešeniami. K dispozícii je veľa rozšírení domén a dokonca si môžete vybrať podľa svojho výklenku alebo firmy, ako je napríklad .restaurant.

Ponúkajú bezplatné doménové rozšírenia ako „.info“ a „.website“ atď. A ak potrebujete doménu „.com“, za prvý rok účtujú iba 0,99 dolárov. Spoločnosť ponúka spolu s doménou .com viacero funkcií vrátane 1 bezplatného e-mailového účtu, doplnku WhoIs a zámku domény atď..

Nielen domény ponúkajú aj širokú kategóriu výrobkov. Tieto produkty súvisia s webhostingom, tvorcom a šablónami stránok, elektronickým obchodom, marketingom a produktmi MS, atď. Môžete si vybrať hosting s tvorcom stránok a navrhnúť si vlastnú šablónu alebo hosting založený na cPaneli. Základný plán „Neobmedzený“, ktorý ponúka dostatok zdrojov. Na jednom účte môžete hosťovať neobmedzené domény, pretože obsahuje neobmedzené úložisko. Tento plán obsahuje aj certifikát SSL.

Na internete "neobmedzený" plán, môžete vytvoriť 20 databáz. V pláne je tiež zahrnutá 1 bezplatná doména. Takže ak ste si rozmysleli kúpiť si od nich hosting, potom nie je potrebné kupovať doménu, pretože ponúkajú bezplatnú doménu aj so základným plánom. Úprimne povedané, ich hosting neodporúčame pre väčšie projekty. Malé projekty však môžete usporiadať s menším počtom návštevníkov. Okrem toho poskytujú 40-dňovú lehotu na vrátenie platby.

Spoločnosť tvrdí, že ponúka 24/7 podporné služby. Okrem telefonického hovoru však neexistuje iný podporný kanál. Áno, telefonát je rýchly spôsob interakcie. Avšak ľuďom, ktorí nemusia byť dobrí v anglickom jazyku alebo mimo USA, môže byť pre pomoc ťažké. Preto nezabudnite pred prihlásením sa na služby. 1 a 1 tiež udržiavali veľa užitočných článkov týkajúcich sa webhostingu, názvu domény, SSL a e-mailových služieb atď. Všetky články sú dobre vysvetlené pomocou obrázkov.

Navštívte 1and1

7. HostGator

hostgator najlepší doménový registrátor 2019

Od roku 2002 HostGator nezaberie príliš veľa času a rýchlo sa pomenoval ako jeden z najlepších poskytovateľov webhostingu. Teraz hostia viac ako 8 000 000 domén. Registrácia domény na server HostGator je veľmi jednoduchá. Namiesto bombardovania ponúka tento postup veľmi jednoduchý postup a zákazník vie, čo si chce kúpiť. Svoju vlastnú doménu získate do 13 dolárov. Podporujú tiež zámok domény, aby sa zabránilo akémukoľvek neoprávnenému prenosu. Súkromie domény je dostupné za relatívne nízku cenu v porovnaní s mnohými inými spoločnosťami.

Zažívame ich zdieľaný hosting a stále ich používame, sú úžasné. Nedávno sme sa zaregistrovali do služby Managed WordPress, ktorá je neuveriteľne rýchla a bezproblémová. K dispozícii sú 3 spoločné plány hosťovania. Získate neobmedzenú šírku pásma, databázy MySQL a e-mailové účty. K dispozícii sú tiež tony skripty, ktoré môžete nainštalovať bez námahy. HostGator ponúka marketingový kredit Google 100 USD a Bing 100 dolárov. Tu nezabudnite na spoločnosť Google, aby ste mohli využívať tieto kredity vo výške 100 USD, musíte najskôr minúť 25 EUR.

HostGator ponúka 45 dní politiku vrátenia peňazí. Je to dlhé obdobie a dosť na testovanie služieb. Okrem toho je tiež nad obdobím, ktoré prevláda v tomto odvetví. Okrem zdieľaného hostingu existujú aj iné typy hostingu za relatívne nízke ceny, ako je Cloud, VPS a dedikovaný atď.

Okrem toho, na zabezpečenie webu potrebujete zálohovať údaje, takže spoločnosť poskytuje služby CodeGuard, ktoré stoja 1,67 USD mesačne. Celkovo ponúkajú cenný hosting s 99,9% zárukou dostupnosti, 45-dňovou politikou vrátenia platby, inštalačným programom s jedným kliknutím, šablónami ton webových stránok. Nie je to perfektné len za 3,95 dolárov mesačne?

Podpora je k dispozícii 24/7/365 s bezplatným číslom. K dispozícii je tiež live chat a systém predaja lístkov pre jednoduchosť zákazníkov. Pre vizuálnu pomoc ponúkajú bezplatný prístup k hromadám videonávodov. Táto lacná registrátor domén a hostingová spoločnosť navyše vytvára fórum, kde môžete komunikovať s ostatnými členmi. Takže, ak potrebujete všetky riešenia na jednom mieste, potom sú tou najlepšou voľbou.

Navštívte HostGator

8. Zaregistrujte sa

register.com najlepší registrátor 2019

Register.com je jedným z najstarších poskytovateľov webových služieb a tiež najlepším registrátorom domén. V tomto odvetví pôsobia od roku 1994. V súčasnosti ich spravuje približne 2 milióny domén a stovky tisíc spokojných zákazníkov ich používajú. Preto sme ich nazvali jedným z najlepších registrátorov doménových mien.

Spoločnosť ponúka takmer 50 rôznych produktov vrátane domén, hostingu, e-mailového marketingu a SSL atď. Proces platby je tak jednoduchý, stačí zadať názov požadovanej webovej stránky a kliknúť na Pridať do košíka a vyplniť podrobnosti o platbe. A je hotovo. Teraz okamžite pripravia vaše doménové meno. Večera je ľahká.

V súčasnosti sú prípony .com a .net dostupné iba za 0,50 USD. Docela lacné, hm! Budete však šokovaní, keď už budúci rok za obnovu domény účtujú 35 dolárov. Ak teda potrebujete doménu na 1 rok, potom je register.com úžasný. Ďalším trikom, ktorý môžete použiť, je kúpiť doménu a keď jej platnosť vyprší, preneste ju do iného lacného registrátora domén, ako je napríklad NameCheap. Týmto spôsobom môžete získať ich propagačnú zľavu a tiež sa môžete ušetriť pred vysokými obnovami.

Môžete tiež zapnúť ochranu WHOIS iba za 10 dolárov. Ak z nejakého dôvodu nemôžete svoju doménu obnoviť, zaistia ju na 1 rok. Okrem toho, ak chcete nejaké prémiové meno, môžete ho prehľadať podľa kategórie a pridať kľúčové slovo do sekcie prémiových domén.

Môžete si tiež kúpiť produkty súvisiace s blogmi a elektronickým obchodom. Ak potrebujete e-mailový hosting, môžete tak urobiť a vytvoriť si vlastný e-mailový účet. Register.com ponúka hosting s bohatými funkciami, ako je úložisko 300 GB a neobmedzená šírka pásma, ale ich hosting sme neodporúčali. Okrem toho, 20 GB tiež pridelilo na ukladanie e-mailov v rámci svojho najzákladnejšieho plánu. Na výber sú hostingové plány pre Windows aj Linux. Ponúkajú tiež úvodný balík za pouhých 1,96 dolárov / mesiac vrátane domény aj hostingu.

Naviac, 24/7 podporné služby a časté otázky sú vždy veľmi užitočné. Vyberte telefón a zavolajte im alebo jednoducho pošlite e-mail. Udržiavali rôzne linky na hosťovanie, predaj, fakturáciu a technickú podporu. Okrem toho sa na spojenie môžu použiť aj bezplatné čísla v USA a Kanade. Môžete sa tiež dozvedieť veľa vecí z tipov a návodov, ktoré zdieľajú v sekcii vedomostnej základne.

 • Top 10 najlepších webhostingových služieb z roku 2019
 • Najlepší najlepší lacný hosting WordPress 2019

Navštívte Register

9. Dreamhost

Dreamhost najnovšie ceny domén

DreamHost ponúka nielen to najlepšie hostingové riešenie WordPress, ale je známe aj ako najlepší registrátor domén. Názov webových stránok je iba 13,95 dolárov a rovnaká miera obnovy. Nákup domény od DreamHost zahŕňa aj bezplatné súkromie domény, aby vás ochránil pred škodlivými činmi. Môžete vytvoriť početné subdomény.

V súčasnosti ponúkajú viac ako 350 doménových rozšírení vrátane .com, informácií a .org atď. Existujú tri možnosti obnovenia, ako napríklad „auto“, „manuálne“ a „opýtajte sa ma“. Na zabezpečenie domény máte tiež možnosť uzamknúť svoju doménu, čím sa zabráni neoprávnenému prenosu.

DreamHost ponúka zdieľaný, spravovaný WordPress, Dedicated a VPS hosting a tvrdí, že hosťuje takmer 1,5 milióna webových stránok a blogov pod správou. Poskytujeme zdieľaný hosting za 7,95 dolárov s inštalačným programom na jedno kliknutie, ktorý vám umožňuje plynule inštalovať skripty. Sú trochu drahé pre začiatočníkov, ale môžete hosťovať neobmedzené weby, úložisko a šírku pásma. Podpora plánov hostenia sa šifruje a kliknutím môžete aktivovať certifikát SSL / TLS, ktorý môže pomôcť pri hodnotení vyhľadávacieho nástroja..

Dáta uložené na jednotkách SSD znižujú čas načítania stránky a zlepšujú celkový výkon stránok. Plány hostingu zahŕňajú aj ľahkú integráciu CloudFlare s automatizovaným skenovaním škodlivého softvéru. Jedinečné veci, ktoré ponúkajú, sú záruka vrátenia peňazí. Môžete počuť záruku vrátenia peňazí približne 15 dní a 30 dní. Ale DreamHost prichádza s 97 dňovým obdobím. To je dosť veľké obdobie.

Spoločnosť má v súčasnosti vlastný tím zákazníckej podpory a poskytuje prispôsobený ovládací panel pre správu funkcií hostingu. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom primárnych kanálov (e-maily, telefón, živý chat atď.) A tiež prostredníctvom Twitteru.

Interný podporný tím znamená, že podporný personál prijíma pracovníkov od samotnej spoločnosti. Tím jednoznačne vie, ako pomôcť zákazníkom a vyriešiť ich problémy. Vo svojom voľnom čase sa tiež môžete veľa naučiť z ich vedomostnej základne. Poskytujú drahé služby, ale podľa nášho názoru sú tieto služby hodné.

Navštívte DreamHost

10. Name.com

lacný a najlepší registrátor domén

Táto spoločnosť s akreditáciou ICANN začína fungovať od roku 2003. Name.com vedie rozsiahly katalóg produktov. Ponúkajú webhosting, e-mail, domény, SSL, nástroj na tvorbu stránok a oveľa viac digitálnych produktov. Nemusí to byť nízkonákladový poskytovateľ, ale tu v tomto zozname je naším cieľom opísať najlepších registrátorov domén. Ale nie sú príliš drahé, môžete si ich kúpiť len za 12,99 dolárov. Nielen to, ak doména súvisiaca s vašimi kľúčovými slovami nie je k dispozícii, môžete skontrolovať údaje o doméne, ktorých platnosť vypršala.

Pretože protokol SSL je rozhodujúci najmä pre webové stránky elektronického obchodu, čo je bezpečnostný protokol na ochranu informácií o zákazníkovi. Môžete ho ľahko povoliť niekoľkými kliknutiami a bude stáť 8,49 dolárov ročne. Na ochranu vašich osobných informácií budete možno potrebovať službu WhoisGuard, ktorá bude stáť 4,99 dolárov. Tým, že míňajú iba pár dolárov, poskytujú vám bezpečný spôsob, ako sa pripojiť online. Tento proces je celkom jednoduchý a čistý, stačí vyhľadať meno, pridať do košíka a vyplniť údaje o platbe, ktoré sú k dispozícii.

Pozrime sa na malý prehľad o ich hostingových službách. Hostingový plán prichádza s bezplatným certifikátom SSL a šírkou pásma 100 GB. Umožní vám vytvoriť 10 databáz MySQL a uložiť na svojich serveroch 10 GB údajov za 4,99 dolárov / mesiac. keď sa prihlásite na odber najmenej jeden rok. Ďalej si môžete založiť neobmedzené FTP účty.

Poskytujú tiež možnosť predinštalovaných skriptov (50+). Medzi ďalšie funkcie patrí bezplatné zálohovanie, skenovanie nevyžiadanej pošty, špeditéri a viac ako 100 e-mailových účtov. Vaša investícia je tiež bezpečná na základe pravidiel vrátenia platby za 30 dní.

Ponúkajú tiež SEO a hosting súvisiace produkty. Prostredníctvom lektora SEO vám poskytnú konkurenčné kľúčové informácie a návrh na zvýšenie viditeľnosti vašej stránky. Bohužiaľ nie je k dispozícii žiadny vyhradený live chat. Môžete ich však kontaktovať pomocou služieb Facebook a Twitter atď. Pre ďalšie stránky name.com je udržiavaná dobre spravovaná informačná báza. Nie sme fanúšikmi ich hostingových služieb, ale na registráciu domény je name.com značnou možnosťou.

Navštívte meno

Stručné tipy na vytvorenie najlepšieho doménového mena

Ak hľadáte iba doménové meno, odporúčame NameCheap, pretože ich ceny sú oveľa nižšie ako ceny ostatných a tiež zahŕňajú rôzne užitočné zadarmo. Urobme to.

Máte na mysli meno a chcete si ho kúpiť, ale čo keď nie je k dispozícii? Takže nikdy nezávisí od jediného mena. Nezabudnite na nasledujúce návrhy.

Nika / téma: Aká je vaša nika (téma)? Potom premýšľajte o slovách týkajúcich sa vašej témy. Napríklad, ak sa vaša téma týka potravín, vrátane varenia, hada atď. Je dobré. Téma Napríklad, čo si myslíte o foodgeek.com a Receipeshub.com? Relevantné doménové meno je pre návštevníkov prvý dobrý dojem. Ak nemáte predstavu, môžete použiť napríklad generátor mien Shopify a BusinessNameGenerator.

Možnosti rozšírenia: Odporúčame vám vybrať názov, ktorý pokrýva pole. Napríklad, ak si kúpite doménu recipehub.com a v budúcnosti ju môžete tiež použiť na zdieľanie akéhokoľvek typu receptu.

Pamätné: Pokúste sa vybrať meno, ktoré sa dá ľahko zapísať. Nezabudnuteľné meno je tiež veľmi potrebné. Nepoužívajte zlé kúzla ako garmnty na odevy, pretože je ťažké niekomu povedať.

Čísla: Môže zmiasť používateľov a tiež môže pôsobiť škaredo. Len si predstavte meno-012.com. Je to zložité.

Krátka: Názov domény s dĺžkou 3 až 4 slová je takmer preč. Tak čo teraz? Stačí sa pokúsiť vybrať čo najkratší názov. Názov s takmer 10 až 12 znakmi je vynikajúci, pokiaľ sa dá ľahko rozprávať a písať.

Rozšírenie: Existuje mnoho rozšírení, ako sú .com, .org, .info. Odporúčame vám vybrať .com, pretože je to najpoužívanejšie rozšírenie. Okrem toho, ak chcete zacieliť na publikum konkrétnej krajiny, ako je Anglicko, potom by bolo dobré použiť reťazec .uk, pretože to bude mať aj prínos pre niektoré vyhľadávače..

Tip: Ak sa v tom čase nechcete zaregistrovať, skúste sa vyhnúť dostupnosti online názvov domén. Pretože spoločnosť nakupuje názov zriedkavo, predajte ho. Z tohto dôvodu vyberáme spoločnosti s dobrým menom, ale napriek tomu chceme, aby ste boli v tejto perspektíve aktívny.

Ak budete pamätať na vyššie uvedené pokyny, môžete prísť s vynikajúcim názvom domény.

Ako kúpiť doménu

Zo zoznamu si môžete vybrať ľubovoľného registrátora domén, pretože uprednostňujeme program NameCheap, ktorý vám pomôže oboznámiť sa s postupom nákupu domény. Ak si vyberiete inú spoločnosť, nemusíte mať obavy, pretože takmer všetky registrátory domén majú podobný postup.

Prejdite na Name Cheap a potom napíšte názov domény, ktorú chcete kúpiť

Ako kúpiť doménu na namecheap

Potom vám ukážu, či je doména k dispozícii alebo nie. Okrem toho tiež zobrazujú veľa návrhov ďalších doménových mien s rôznymi príponami. Teraz kliknite na ikonu Pridať košík. Vizuálnu pomoc nájdete na obrázku nižšie.

pridať názov domény do košíka

Zároveň sa na pravej strane obrazovky zobrazuje tabuľka výdavkov. Stačí kliknúť na ikonu "Pohľadnica" Tlačidlo. Tu nepotrebujete nič iné.

cena vybranej domény

Ďalej sa zobrazí trvanie, za ktoré si chcete kúpiť doménové meno. Trvanie je obdobie, po ktorom vyprší platnosť vášho doménového mena. Je to všetko na vašom rozpočte a ak si to môžete dovoliť, potom nakupujte na dlhšie obdobie. Napríklad sa prihlásime na odber na 3 roky. Dlhšie trvanie môže ušetriť nejaký cent.

Možnosť automatického obnovenia tiež daná spoločnosťou na automatické obnovenie vašej domény.

Vezmite na vedomie, že na úspešné obnovenie musíte túto čiastku ponechať na pripojenom bankovom účte; inak vám pošlú rôzne upozornenia.

Povolíme tiež službu WhoisGuard, ktorá sa poskytuje bezplatne na 1. rok a v ďalšom bude účtovať veľmi malé množstvo. A ak ju chcete obnoviť po 1 roku, je tu opäť možnosť automatického obnovenia.

WhoisGuard

WhoisGuard je doplnok domény, ktorý chráni vaše súkromné ​​informácie, ako sú meno, telefónne číslo, adresa, e-mailové identifikačné číslo atď.

Prečo chrániť informácie

Pretože, ak ste nepovolili ochrannú vrstvu, všetci uvidia vaše osobné informácie. Mali by ste mu preto umožniť ochranu pred spamermi a hackermi, ak si to môžete ľahko dovoliť. Upozorňujeme však, že to nie je nevyhnutný doplnok.

Po výbere trvania a ďalších možností kliknite na „Potvrdiť objednávku".

meno s ochranou osobných údajov

Teraz vás požiadajú o vytvorenie účtu. Je to také ľahké, stačí vyplniť požadované polia a to je všetko. Tento účet pomôže sledovať rôzne faktory, ako sú zoznam domén a domén, ktorým končí platnosť, atď.

Po vytvorení účtu sa pred vami objaví stránka s kontaktnými informáciami, v ktorej je potrebné vyplniť údaje, ako je adresa, mesto, provincia, PSČ, telefónne číslo atď..

Po vyplnení detailov kliknite na „Pokračovať“. Na nasledujúcich stránkach zobrazia rôzne informácie. Nie je nič zvláštne, len sa na to pozerajte a potom pokračujte.

Ďalším krokom je výber spôsobu platby. NameCheap ponúka 3 spôsoby, ako uskutočniť platbu za nákup. Vyberte spôsob platby a stlačte tlačidlo „Pokračovať“.

ako platiť peniaze za doménu

Potom uvidíte na pravej strane malý box. Kliknite na tlačidlo „Paypal“. Presmeruje sa na vašu stránku PayPal, kam stačí uviesť prihlasovacie údaje, a to je všetko.

vykonať platbu pomocou paypal

Spracovanie objednávky bude trvať niekoľko sekúnd. A urobilo sa to, že názov domény je váš. Namecheap tiež ponúka live chat počas spievania. Takže v prípade akýchkoľvek ťažkostí s nimi môžete hovoriť. Sú dosť rýchle.

Keď sa zaregistrujete do domény pri nákupe webhostingu od spoločnosti NameCheap, nemusíte prepojiť doménu a hosting, pretože spoločnosť to automaticky urobí za vás. Ale keď si kúpite doménu a hosting od inej spoločnosti, aby ste sa vyhli vysokým mieram obnovy.

Keď sa zaregistrujete do domény pri nákupe webhostingu, nemusíte prepojiť doménu a hosting, pretože spoločnosť to automaticky urobí za vás. Ale keď si kúpite doménu a hosting od rôznych spoločností, aby ste sa vyhli vysokým mieram obnovy, musíte ich prepojiť, nazýva sa to smerovanie domén..

Ako nasmerovať doménu na hosťovanie

 • Je to oveľa jednoduchšie ako vaše myslenie. Keď si kúpite doménu, spoločnosť vám poskytne ovládací panel pre správu domény. Ak neviete, kde sa nachádza ovládací panel, musíte skontrolovať svoje e-maily odoslané registrátorom domény. Alebo len choďte na stránku svojho registrátora domén a spievajte.
 • Keď sa prihlásite do ovládacieho panela domény, potom vstúpite na kartu Zoznam domén / domén.
 • Potom kliknite na tlačidlo Spravovať v blízkosti domény, ku ktorej sa chcete pripojiť k hostiteľovi

ako nasmerovať doménu na hosťovanie

Teraz prejdite nadol, kým nenájdete sekciu „Názov servera“. Potom kliknite na šípku rozbaľovacej ponuky a vyberte možnosť „Vlastné“.

Teraz musíte vložiť „Name Server 1“ a „Name Server 2“.

vložte dns do menných serverov

Ak chcete získať „Name Server 1 and 2“ znova, skontrolujte svoj e-mailový účet. Teraz však otvorte e-mail, ktorý vám zaslala hostiteľská spoločnosť. Ak ste však nenašli server názvov, prihláste sa do ovládacieho panela hostingu alebo sa obráťte na hostiteľskú spoločnosť.

· Keď sa prihlásite na hostiteľský ovládací panel / panel riadenia účtu, potom vyhľadajte „Informácie o účte“, ktoré sa väčšinou nachádzajú na bočnom paneli.

Názvové servery vyzerajú takto

ns1.bluehost.com

ns2.bluehost.com

Použite názov servera, ktorý vám dal váš poskytovateľ hostingu.

 • Teraz skopírujte Name servery a prilepte ich do časti „Name Server“, ktorá je zobrazená na obrázku vyššie.
 • Potom uložte zmeny. Teraz bude trvať 4 až 48 hodín, kým sa úplne propaguje váš webhosting a názov domény.
 • A to je všetko.

Teraz si myslíme, že je jasné, ako si doménu kúpiť a potom ju prepojiť s webhostingom. Napriek tomu, ak máte niečo nejasné, neváhajte nás kontaktovať.

Záver – Takže, čo je najlepší registrátor domén?

Toto je zoznam najlepších registrátorov doménových mien, ale aké sú naše osobné odporúčania? Podľa nášho názoru, ak potrebujete iba doménu, je NameCheap skvelým registrátorom domén, pretože ponúka domény za lacné ceny a cena za obnovenie je primeraná. Obnovenie SSL a WhoisGuard sú tiež veľmi lacné.

Ak však hľadáte webhosting vrátane názvu domény, choďte na BlueHost, pretože to podporuje aj WordPress.org. Sú cenovo dostupným a kvalitným poskytovateľom hostingu WordPress a získate bezplatné doménové meno.

Toto je náš návrh, ktorý si teraz vyberiete podľa svojho rozpočtu a požiadaviek. A ak ste už niekoho vyskúšali, môžete sa s nami podeliť o to, ktorý z nich je najlepším registrátorom domén.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map