Preskúmanie štvorca

Hodnotenia štvorcov & Zhrnutie prehľadu


Názov: Squarespace

Popis: Štvorcový priestor môže využívať takmer ktokoľvek, kto potrebuje web, aby ho dal rýchlo a ľahko dohromady. Ponúka vopred pripravené šablóny v prostredí, ktoré je veľmi užívateľsky prívetivé. Šablóny dizajnérov robia Squarespace nad konkurenciou.

Operačný systém: Web-based

Kategória aplikácie: Tvorca webových stránok, Tvorca internetového obchodu, Riešenie elektronického obchodu

 • Jednoduchosť použitia

 • šablóny & designs

 • funkcie & flexibilita

 • Hodnota za peniaze

 • Zákaznícka podpora

celkovo

4.2

zhrnutie

Štvorcový priestor sa prikláňa k zdokonaleniu dizajnu. Šablóny koncepcie dizajnérov robia Squarespace vynikajúcou od ostatných konkurentov. Vďaka novej dimenzii editora je proces prispôsobovania plynulejší a prirodzene budú všetky šablóny vyzerať skvele na všetkých zariadeniach. Napriek všetkým nedostatkom je Squarespace platformou, ktorá je veľmi vhodná pre začiatočníkov a je vhodná pre tých, ktorí hľadajú šablóny z krabice..

Uč sa viac

 • Štvorcový priestor – doteraz najjednoduchší staviteľ?
 • Ocenené šablóny
 • Najčastejšie otázky týkajúce sa štvorca
 • Náš rozsudok

Pros

 • LayoutEngine 2 – nová dimenzia editora
 • Prístup k obrázkom z Getty Images a Unsplash
 • Skvelé šablóny optimalizované pre mobilné zariadenia
 • Blogovanie je ľahké
 • Základné funkcie hostenia

Zápory

 • K dispozícii nie je žiadny bezplatný plán
 • Nie sú povolené žiadne nástroje tretích strán ani doplnková aplikácia
 • Plán elektronického obchodu je drahý
 • Obmedzené možnosti pre rast webových stránok
 • Vyskúšajte službu Squarespace zadarmo
 • Pozri Šablóny Squarespace

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@type": "Preskúmanie",
"itemreviewed": {
"@type": "SoftwareApplication",
"názov": "Squarespace",
"popis": "Štvorcový priestor môže využívať takmer ktokoľvek, kto potrebuje web, aby ho dal rýchlo a ľahko dohromady. Ponúka vopred pripravené šablóny v prostredí, ktoré je veľmi užívateľsky prívetivé. Šablóny dizajnérov robia Squarespace nad konkurenciou.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"operačný systém": "Web-based",
"applicationCategory": "Tvorca webových stránok, Tvorca internetového obchodu, Riešenie elektronického obchodu"
},
"reviewRating": {
"@type": "Rating",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"worstRating": 0
},
"autor": {
"@type": "človek",
"názov": "Jason Chow"
},
"reviewBody": "

Štvorcový priestor sa prikláňa k zdokonaleniu dizajnu. Šablóny koncepcie dizajnérov robia Squarespace vynikajúcou od ostatných konkurentov. Vďaka novej dimenzii editora je proces prispôsobovania plynulejší a prirodzene budú všetky šablóny vyzerať skvele na všetkých zariadeniach. Napriek všetkým nedostatkom je Squarespace platformou, ktorá je veľmi vhodná pre začiatočníkov a je vhodná pre tých, ktorí hľadajú šablóny z krabice..

\ R \ n

Uč sa viac

\ R \ n

  \ R \ n
 • Štvorcový priestor – doteraz najjednoduchší staviteľ?
 • \ R \ n

 • Ocenené šablóny
 • \ R \ n

 • Najčastejšie otázky týkajúce sa štvorca
 • \ R \ n

 • Náš rozsudok
 • \ R \ n

"
}

Je to najjednoduchší staviteľ stránok?

V posledných niekoľkých rokoch sme videli spravodlivý podiel tvorcov vizuálnych webových stránok, ktoré uľahčujú vývojárom. Pokiaľ ide o funkčnosť, dizajn a použiteľnosť, vždy sa riadia vzorom.

Po strávení niekoľkých hodín v službe Squarespace som celkom presvedčený, že je to jeden z dokonalých príkladov toho, čím by mali byť stavitelia stránok..

Hneď na začiatku hry vám pomôže začať všetko od začiatku – od registrácie novej domény a začlenenia témy do vašich webových stránok..

Tu je rýchly pohľad na funkcie Squarespace:

1. Správa vizuálnych prostriedkov je jednoduchá

Pretože dizajn je jedným z najvyšších bodov programu Squarespace, prichádza so správcom obrázkov typu drag-and-drop. To vám môže pomôcť usporiadať, rozšíriť a optimalizovať vašu knižnicu vizuálnych prostriedkov bez problémov.

Nižšie sú uvedené niektoré z vecí, ktoré môžete urobiť so správcom obrázkov spoločnosti Squarespace:

 • Prístup k 40 miliónom obrázkov
  Ak potrebujete jedinečný odporúčaný obrázok pre úplne nový blogový príspevok, môžete využiť integráciu služby Squarespace Getty Images. Poskytuje vám prístup k viac ako 40 miliónom obrázkov, ktoré môžete použiť za primeranú cenu.
 • Rýchlejší výkon webových stránok
  S cieľom zabezpečiť špičkový výkon vašich webových stránok poskytuje spoločnosť Squarespace bezplatnú CDN – skratku pre sieť na doručovanie obsahu. Funguje tak, že distribuuje zaťaženie prenosu obsahu do siete globálne distribuovaných dátových centier.
 • Citlivý zavádzač obrázkov
  Vždy, keď nahráte obrazový súbor, SquareSpace automaticky vygeneruje množinu obrázka v rôznych mierkach. V závislosti od displeja používateľa sa potom načíta obrázok vhodnej veľkosti.
 • Predveďte svoje vizuálne diela
  Ak chcete predviesť svoje vizuálne diela, môžete si vytvoriť „Bloky galérie“, ktoré je možné umiestniť kdekoľvek na vašom webe. Ak chcete, aby bola vaša galéria vynikajúca, môžete zahrnúť aj videá a použiť efekty zobrazenia.

2. Nové rozmery kontroly

Editor stránok Squarespace poskytuje používateľom nové a ľahké ovládanie prispôsobenia.

S „LayoutEngine 2“, Vždy máte k dispozícii nastavenia na ľavom paneli a živý náhľad napravo. Na rozdiel od platforiem ako WordPress.org, ktoré sa spoliehajú na pokus a chyby, funkcia Squarespace uľahčuje dosiahnutie presného dizajnu, ktorý chcete.

Prispôsobte požadovaný vzhľad webovej stránky novým rozmerom kontrolyVďaka novým rozmerom kontroly môžete prispôsobiť požadovaný vzhľad webových stránok.

Každý prvok na stránke môžete tiež priamo upraviť tak, že ich vyberiete v okne náhľadu.

Pokiaľ ide o úpravu obsahu, môžete rýchlo pridať prvky stránky, ako sú tlačidlá, prezentácie, kalendáre a útržky kódu. Stačí kliknúť na tlačidlo plus (+) v pravom dolnom rohu editora príspevkov.

editor štvorcovEditor štvorcov.

Každý prvok má, samozrejme, svoju vlastnú stránku s komplexnými nastaveniami. Je to užitočné pre používateľov, ktorí majú veľké nápady, ale nemajú potrebné technické zručnosti, aby ich mohli dosiahnuť.

Napríklad, ak kliknete na novo pridané tlačidlo, môžete ľahko zmeniť jeho vzhľad, interakciu a umiestnenie.

úprava štvorcovÚprava štvorcového priestoru.

3. Blogovanie je ľahké

Bez ohľadu na vaše miesto a ciele je časť blogu nepopierateľne jednou z najdôležitejších funkcií vášho webu. Môže vám pomôcť riadiť opakujúci sa prenos, preukázať dôveryhodnosť odborníka a vylepšiť SEO.

V službe Squarespace sú blogové príspevky stavebnými kameňmi štruktúry webových stránok. Môžete ich upraviť pomocou plávajúceho editora, ktorý sa podobá primárnej aplikácii na spracovanie textu.

Blogovanie je s programom Squarespace jednoduchéBlogovanie je s programom Squarespace jednoduché.

Môže to vyzerať jednoducho, ale editor Squarespace zbiera iba nevyhnutné informácie, pokiaľ ide o publikovanie blogových príspevkov. Môžete ich usporiadať do kategórií, použiť značky, povoliť komentáre a ďalšie. Prechod na „Možnosti“ vám tiež môže pomôcť optimalizovať kľúčové aspekty vášho príspevku, od výpisu po miniatúru.

Môžete ich usporiadať do kategórií, použiť značky, povoliť komentáre a ďalšie. Prechod na „Možnosti“ vám tiež môže pomôcť optimalizovať kľúčové aspekty vášho príspevku, od výpisu po miniatúru.

Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti blogovacieho systému Squarespace patrí:

 • podcast
  Môžete vytvoriť zvukové bloky na publikovanie rozhovorov, zaznamenaných webinárov a iných foriem podcastov. Podporuje označovanie iTunes, ktoré vám umožňuje propagovať kanál podcastu pre viac používateľov.
 • Viacerí autori
  Štvorcový priestor umožňuje spoluprácu s prispievateľmi obsahu. Ako vlastník stránok môžete upravovať ich prístupové oprávnenia, napríklad pridávanie nových príspevkov a zmenu motívu stránky.
 • Sociálne zdieľanie
  S programom Squarespace je ľahké vkladať tlačidlá sociálneho zdieľania do vašich blogových príspevkov. Medzi podporované siete patria Reddit, Facebook, Twitter a Tumblr.

4. Predávajte produkty z vášho webu

Ak chcete predávať produkty priamo z vášho webu, môžete využiť vstavané funkcie elektronického obchodu spoločnosti Squarespace. Môžete sledovať objednávky, spravovať svoj inventár a sledovať zákazníkov – to všetko v zjednotenej časti Obchod.

Môžete sledovať objednávky, spravovať svoj inventár a sledovať zákazníkov – to všetko v zjednotenej časti Obchod.

predávať výrobky z webových stránokSpravovanie predaja pomocou elektronického obchodu Squarespace je jednoduché.

Štvorcový priestor vám tiež umožňuje vytvárať zľavy na zľavy, ktoré môžu stimulovať vyšší predaj. Môžu byť ponúkané ako automatické zľavy, ktoré bežia na určité obdobie, alebo prostredníctvom exkluzívnych propagačných kódov.

štvorcové zľavySpravovať zľavu v službe Squarespace je ľahké.

Šablóny a aplikácie v štvorci

Môže existovať veľa tvorcov stránok, ktorí ponúkajú desiatky profesionálne vyzerajúcich tém, ale zbierka spoločnosti Squarespace je jednoducho vizuálne ohromujúca.

V súčasnosti má Squarespace viac ako 40 šablón dizajnérov, ktoré sú rozdelené do rôznych kategórií vrátane, ale nielen, online obchodov, zdravia, hudby a fotografie..

Len prehliadanie oficiálnej kolekcie šablón spoločnosti Squarespace vás môže na chvíľu priviazať:

profesionálne navrhnuté šablóny a témyNámestie témy sú určené pre veľké fotografie a silnú typografiu.

Napriek snímkam s vysokým rozlíšením tieto témy využívajú minimalistický a plochý prístup všade inde. To znamená, že vaše budúce webové stránky sa načítajú rýchlo a budú fungovať plynulo, len čo budú k dispozícii.

Všetky šablóny programu Squarespace sú tiež navrhnuté tak, aby reagovali na mobil hneď po vybalení z krabice, čo zaisťuje, že používateľské prostredie zostane konzistentné na viacerých platformách. Umožňuje tiež zmeny CSS na ďalšie vylepšenie vašich šablón.

Kvôli rozšíreniu výkonu vašich webových stránok po celom webe podporuje program Squarespace niekoľko integrácií aplikácií.

Tieto integrácie môžu pomôcť rozšíriť funkčnosť vašich webových stránok. Medzi populárne aplikácie patria platformy G Suite, Xero, Facebook, Disqus, Google Analytics a e-mailové marketingové platformy.

Štvorpriestorový SEO

Squarespace ponúka kompletnú analýzu webových stránok, ktorá vám pomôže pri rozhodovaní o SEO.

Môžete sa spoľahnúť na vstavaná analytika Squarespace na zlepšenie výkonu vašich webových stránok v priebehu času. Zahŕňa metriky, ako sú zdroje návštevnosti, vyhľadávacie dopyty na webe, populárny obsah a celkový počet jedinečných návštevníkov.

Viac informácií o Squarespace (FAQ)

Je služba Squarespace zadarmo?

Nie. Squarespace neponúka bezplatný plán, na rozdiel od iných ako Wix a Weebly. Program Squarespace však ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže môžete testovať Squarespace bez akýchkoľvek nákladov.

Získate bezplatnú doménu s programom Squarespace?

Pri registrácii s ročným fakturačným plánom si môžete bezplatne zaregistrovať jednu doménu. Bezplatná doména je platná jeden rok. Čo znamená, že po prvom roku budete musieť zaplatiť štandardný poplatok za obnovenie domény vo výške 20 USD ročne.

Koľko sa služba Squarespace účtuje za transakciu?

V prípade elektronického obchodu zahŕňa program Squarespace 2 typy transakčných poplatkov – poplatok za platobnú bránu (0,30 $ + 2,9%) a poplatok za transakciu v rámci programu Squarespace pre podnikateľský plán (3%). V prípade plánov elektronického obchodu nie sú zahrnuté žiadne poplatky za transakciu v štvorci.

Koľko sú webové stránky spoločnosti Squarespace?

Squarespace má 4 plány – 2 pre web a 2 pre eCommerce: 1) Osobný plán – 12 dolárov mesačne, 2) Obchodný plán – 18 dolárov mesačne, 3) Základný obchodný plán – 26 dolárov mesačne, 4) Pokročilý obchodný plán – 40 dolárov mesačne

Potrebujete hosting pre Squarespace?

Na používanie služby Squarespace nepotrebujete hosting. Vaše webové stránky budú hostené v ich plne spravovanom cloudovom hostovaní. Aj keď Squarespace nestanovuje limity zdrojov pre balíčky, musíte dodržiavať ich pravidlá používania.

Preskúmanie štvorca: Náš verdikt

Vráťme sa k otázke, je Squarespace, doteraz najjednoduchší tvorca stránok? Pravdepodobne áno, ale nie príliš veľa v porovnaní s inými ľahko použiteľnými platformami ako Weebly a Wix.

Celkovo vzaté je Squarespace veľmi platná platforma pre začiatočníkov. Vďaka množine funkcií vám môže pomôcť vytvoriť konkurencieschopnú webovú stránku za menej ako hodinu. Aj keď existuje krivka učenia sa, každý sa môže naučiť svoju cestu dosť rýchlo.

Ako začať

Či už ste začiatočník alebo skúsený obchodník s obsahom, program Squarespace má všetko, čo budete kedy potrebovať. Je dokonca vybavený 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, ktorá umožňuje platforme trochu vyskúšať.

Zverejnenie FTC

BuildThis.io získava províziu z sprostredkovania návštevníkov produktov, služieb a softvéru prostredníctvom partnerského partnerstva.

Naše stránky sa zameriavajú na pomoc malým podnikom a jednotlivcom, ktorí chcú stavať úžasné veci online. Podporte nás uskutočnením nákupu prostredníctvom našich pridružených odkazov, aby sme mohli naďalej vyrábať bezplatného a užitočného sprievodcu, ako je tento.

Alternatívy štvorcového priestoru

Hľadáte alternatívu? Tu sú ďalšie populárne tvorcovia webových stránok.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map