Najlepšie čierne piatky ponuky 2019 pre malé podniky

Čierny piatok je hneď za rohom a pre majiteľov firiem je to najlepší čas v roku, aby si vzali tie najlepšie ponuky. Od webhostingu až po obchodné nástroje existuje veľa vecí, ktoré môžu podnikom pomôcť v tomto digitálnom veku prosperovať. Podnikanie dnes znamená, že musíte vykonávať viac online aktivít, ako jednoducho mať webovú stránku, ktorá tam stojí.


Niektoré z týchto vecí môžu byť náročné, napríklad nájdenie vhodných nástrojov, ktoré vám pomôžu. Pozrime sa na niektoré z najlepších, ktoré sú v tomto roku k dispozícii, a ako ich môžete využiť na to, aby ste sa dostali do konkurencie..

HandPicked Black Friday Deals pre majiteľov malých firiem

1. MenoCheap

Namecheap black piatok zľavy 2019

NameCheap je uznávané meno je priemysel poskytujúci webhosting a doménové meno. Tento Čierny piatok ponúka zákazníkom niekoľko možností ponuky. Prvým je obrovský predaj – až 97% zľava – na registráciu top domén a 27% na prevody doménových mien. Môžete tiež ušetriť 60% z súkromných e-mailových plánov a až 85% z certifikátov SSL.

Dnešná webová prezentácia už nie je iba možnosťou, ktorá je dobrá, aby sa stala nevyhnutnou pre podniky všetkých úrovní. Aj keď internet priamo nepoužívate na predaj, bez digitálnej prítomnosti by ste mohli prísť o budovanie značky a generovanie potenciálnych zákazníkov..

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že nemusíte kupovať všetky produkty, ktoré potrebujete pre svoje online aktivity, a to všetko na jednom mieste. Môžete sa napríklad rozhodnúť kúpiť si webhosting od jednej spoločnosti, ale názov vašej domény od inej spoločnosti.

Dôvodom je to, že všetky tieto výrobky majú pružnú cenu. Namecheap je jedným z najlepších zdrojov dobrých obchodov s názvami domén a ušetrenie 97% z ceny jedného môže byť pre malú firmu významné.

Aj keď veľa balíkov webhostingu prichádza s určitým príspevkom na spracovanie e-mailov, nie sú vždy vhodné pre obchodné potreby. Napríklad, ak chcete posielať veľké množstvo marketingových e-mailov, pravdepodobne by bolo lepšie mať k dispozícii samostatný hosting súkromných e-mailov.

Nakoniec je tu certifikácia SSL. Je to potrebné dnes, pretože mnoho spoločností internetového prehľadávača sa začalo zameriavať na bezpečnosť. Google tiež penalizuje hodnotenie vyhľadávania na stránkach, ktoré nemajú certifikát SSL.

Čo je dohoda o NameCheap?

 • 97% zľava na registráciu top domén
 • 27% zľava na prevody doménových mien
 • 60% zľava na súkromné ​​e-mailové plány
 • Až 85% zľava na certifikáty SSL

Navštívte NameCheap

2. Envato Elements

Promo film Envato Black Friday 2019

Envato Elements ponúka používateľom prístup k obrovskej zbierke grafiky, ktorú je možné použiť na akýkoľvek účel. To z nich robí takmer nevyhnutnosť pre podniky, najmä pre tie, ktoré chcú osloviť široké publikum prostredníctvom digitálneho marketingu.

Problém s hľadaním obrázka, ktorý sa má použiť pri vašich marketingových aktivitách, je ten, že položky, ktoré nájdete online, patria niekomu inému. Ak ich chcete použiť pre svoje vlastné potreby, musíte sa pokúsiť získať práva na to, čo môže byť dosť starostlivé a náklady sa môžu líšiť..

Tento problém vyriešite prihlásením sa do Envato a prístupom k ich databáze obsahujúcej milióny súborov. Môžu sa opakovane použiť ľubovoľným spôsobom, rýchlo a ľahko. Všetko, čo potrebujete, je jeden odber, ktorý platíte mesačne.

Tento Čierny piatok ponúkajú zľavy na ročné aj mesačné predplatné. Mesačné ceny predplatného sa znižujú z 33 dolárov za mesiac na 19 dolárov za mesiac, zatiaľ čo ak platíte ročne, ušetríte ešte viac rýchlosťou 14 dolárov mesačne..

Porovnajte to v porovnaní s databázami snímok, ako sú fotografie iStock, ktoré účtujú poplatok 12 dolárov za jeden kredit (niektoré obrázky stoja viac ako 1 kredit) a môžete zistiť, čo môže ukradnúť predplatné s Envato..

Ich obchody s čiernym piatkom sa začínajú 2. decembra 2019 o 12:00 AEDT a trvajú do 17:00. AEDT 3. decembra 2019.

Čo je dohoda o Envato?

 • 50% zľava na všetky predplatné plány

Navštívte Envato

3. Zdieľaný hosting A2

Hosting A2 čierneho piatka 2019

Ak spoločnosť Namecheap tento Čierny piatok ponúka skvelé ponuky doménových mien a ďalšieho príslušenstva, služba A2 Hosting vás pokryla, ak ste na trhu zdieľaného hostingu. A2 Hosting je jedným z najlepších mien v podnikaní a ak nie ste spokojní so svojím súčasným hostingom, je to skvelé miesto, kam sa teraz presunúť.

Znížili ceny zdieľaného hostingu až na kosť a tieto plány začínajú už od 1,98 dolárov. Vďaka tomu sú mimoriadne cenovo dostupné. Najlepšie na tom je, že 67% diskontná sadzba na zdieľaný hosting sa vzťahuje na celý rozsah zdieľaného hostenia, čo znamená, že ak hľadáte viac zdrojov na zdieľanom hostovaní, ušetríte ešte viac.

Ak ste sa trápili nad málo výkonným webovým hostiteľom, pohybom sa tu teraz môžete nielen ušetriť peniaze, ale aj oni za vás zvládnu migráciu vašich webových stránok. Nechajte ich starať sa o technické detaily!

Využite tieto špeciálne zľavnené ceny z hostingu A2 od 26. novembra 2019 do 23:00 hod. 3. decembra 2019.

Čo je dohoda o hostovaní A2?

 • 67% zľava na všetky zdieľané plány hostenia

Navštívte A2 Hosting

4. KnownHost VPS Hosting

Známe ponuky Host Black Friday 2019

KnownHost je kompletný poskytovateľ webhostingových služieb, ale je tiež známy (prepáčte slovnú hračku) za vynikajúce plány VPS, ktoré má. Toto je step-up forma pravidelného zdieľaného hostingu a často si môžete zvoliť, koľko presne chcete z hľadiska zdrojov. Tieto zdroje sú tiež ľahko škálovateľné.

Ak bol váš web úspešný, nezabudnite si prečítať informácie o využívaní zdrojov a naplánovať rozšírenie. Zdieľaný hosting, ak je často neodpúšťajúci, ak prekročíte mieru využívania zdrojov, môže mať za následok prerušenie služieb ovplyvňujúce vašu firmu.

Pozrite sa čoskoro na plány VPS, najmä teraz, keď spoločnosť KnownHost ponúka tento Čierny piatok špeciálne ponuky. Za akýkoľvek plán VPS, s ktorým sa prihlasujete, získate nielen zľavy z cien, ale aj ďalšie výhody.

Použitie kupónového kódu KHBLKFRI5030 Ak sa rozhodnete pre balíčky Managed VPS alebo Managed KVM Cloud, získate nielen zľavu 50%, ale pri príležitostiach na obnovenie vám budú tiež poskytované opakujúce sa zľavy vo výške 30%. Zdvojnásobujú tiež vaše hostiteľské zdroje VPS, takže získate viac zo všetkého. Kombinácia predstavuje solídny dlhodobý prínos pre fungovanie vášho firemného webu.

Chyťte tieto obchody od spoločnosti ZnámeHost tento Čierny piatok, platný od 6. novembra 22.00 do 22. novembra 2019 do polnoci 1. decembra 2019..

Čo je dohoda o KnownHost?

 • 50% zľava na spravované VPS alebo spravované cloud KVM
 • 30% zľava na opakujúce sa účty

Navštívte stránku KnownHost

5. Neustály kontakt

Kontakt Kontakt Čierny piatok Promo 2019

Neustály kontakt je jedným z najlepších mien v oblasti digitálneho marketingu. Majú solídny rozsah funkcií, ktoré im umožňujú ponúknuť podnikanie ľubovoľnej veľkosti pokrývajúce rôzne oblasti digitálneho marketingu. Od e-mailového marketingu po automatizáciu marketingu. Sú to vaše jednorazové aktívum digitálneho marketingu.

Digitálny marketing môže podnikom pomôcť v mnohých smeroch a je mocným nástrojom na ich využitie. Neustály kontakt môže pomôcť nielen osloviť vašich zákazníkov, ale aj v správnom čase a so správnymi ponukami. Zvýšte svoju generáciu elektród ľahko a rýchlo.

Pre používateľov, ktorí začínajú s neustálym kontaktom, môžete počas prvých troch mesiacov predplatného využiť zľavu 50%. Cena predplatného závisí od počtu e-mailových adries, ktoré máte vo svojom zozname e-mailov.

Dohoda sa vzťahuje aj na používateľov, ktorí majú bezplatnú skúšobnú verziu, takže sa nemusíte báť, pre tých z vás, ktorí sú v prvých troch mesiacoch stále k dispozícii 50% zľava.

Táto dohoda je platná od 25. novembra 2019 do 1. decembra 2019. Ak ju vynecháte, pri registrácii medzi 2. decembrom 2019 a 4. decembrom 2019 vám ušetrí 40% z prvých troch mesiacov.

Čo je dohoda o neustálom kontakte?

 • Zľava 50% počas prvých troch mesiacov predplatného

Navštívte stály kontakt

6. WP Rocket

WP Rocket Black Friday Promo 2019

WP Rocket je doplnok WordPress určený na urýchlenie vašej stránky. S toľkými webmi, ktoré dnes používajú WordPress, je to populárna voľba, ktorá nie je iba výkonná, ale ako doplnok sa ľahko používa. Stačí nainštalovať z doplnku WordPress a nastaviť ho tak, ako chcete.

WordPress je fantastická platforma, ale z dôvodu spôsobu, akým sa správa, je niekedy tiež trochu zdrojom ošípaných. Toto má väčší vplyv na obchodné weby, pretože ich webové stránky nielenže predávajú alebo generujú potenciálnych zákazníkov, ale sú aj digitálnou tvárou ich značky.

Potrebujete web, ktorý dokáže v najlepšom prípade predviesť svoje podnikanie, a práve tam sa hodí nástroj ako WP Rocket. Musíte ho tiež nakonfigurovať iba raz a vaša stránka bude bežať dlho v špičkovom stave.

Tento Čierny piatok môžete získať zľavu 30% WP Rocket bez ohľadu na to, pre ktorú licenciu sa rozhodnete. Dohoda trvá od 26. novembra 2019 do 3. decembra 2019.

Čo je dohoda o WP Rocket?

 • Zľava 30% na všetky licencie

Navštívte WP Rocket

Vyskúšajte – Vybraté čierne piatok ponuky pre majiteľov malých firiem prostredníctvom @ BuildThis_io povedzte priateľovi

Záver: Ušetrite veľké a zintenzívnite svoje podnikanie

Čierny piatok je často ten najlepší čas na zabezpečenie veľkého množstva, ale platí to najmä pre malé podniky, ktoré musia pozorne sledovať výdavky. Tohtoročná zbierka obchodov s čiernym piatkom, ktoré sme tu zhromaždili, pokrýva mnoho častí digitálneho podnikania pre vás.

Pre podniky je digitálna prítomnosť nielen „viditeľná online“, ale existuje veľa spôsobov, ako môžete využiť svoje online prostriedky na podporu svojej firmy..

Mnoho z týchto nástrojov nepovažujte za voliteľné, ale potenciálne za neoceniteľné spôsoby, ako môžete zvýšiť podnikanie. V každom prípade je to dobré, ale pri prudkých zľavách sa to ešte zlepšuje. Využite výhody nižších cien a zvýšte svoj digitálny výkon ihneď.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map