Kaip lengvai pridėti inkarų nuorodas į „WordPress“ ir kodėl?

0

Mes pasinaudojame tvirtinimo nuorodomis mūsų ilguose „WordPress“ įrašuose, kad padėtume vartotojams greitai pereiti prie ieškomos temos.


Pažvelkite į mūsų domenų registratorių įrašą. Čia pamatysite inkaro nuorodų pavyzdžius skiltyje „Greita navigacija“. Inkaro nuorodos paprastai dedamos į turinį, todėl tam tikro turinio ieškantis vartotojas gali greitai prieiti prie to.

Be to, tai taip pat gerai iš SEO pusės, nes „Google“ gali rodyti sąrašą žemiau jūsų svetainės paieškos sistemų rezultatuose.

Jame nėra raketų mokslo, taigi, jei esate pradedantysis, jaustumėtės laisvai, tai yra labai lengvas procesas.

Inkaro nuorodos gali būti naudojamos dviem būdais: rankinis ir automatinis. Mes čia diskutuosime abu.
Taigi, eikime į priekį ir pradėkime nuo gyvų inkarinių nuorodų pavyzdžių. Žemiau yra sąrašas temų, kurias ketiname nagrinėti.

Spustelėkite temą, apie kurią norite mokytis, ir ji nuves jus į vietą.

Greita naršymas

Kas yra „Inkaro nuoroda“ / žyma?

Inkaro nuoroda yra tam tikros rūšies nuoroda pranešime, skirta peršokti į konkrečią vietą tame pačiame pranešime / puslapyje. Tai pritraukia vartotojus prie konkretaus įrašo turinio, kuris juos domina labiausiai. Taigi tai yra tikrai naudinga ranka vartotojams, kurie nusileidžia jūsų svetainėje.

Paprastas vartotojas užtrunka maždaug nuo dviejų iki trijų sekundžių, ar likti svetainėje, ar ne. Taigi atėjo laikas jiems likti jūsų svetainėje.

Geriausias būdas juos įtikinti yra pateikti juos dominantį turinį. Štai ir inkaro nuorodos vaidina būtiną vaidmenį. Spustelėję nuorodą, vartotojai gali praleisti kitą turinį ir pereiti į norimą skaityti dalį.

Inkaro žymos pranašumas?

Pagalba organizuojant turinį: Naudodamiesi inkarais, galite tvarkyti reikalus. Pvz., Turite ilgesnį įrašą. Naudodami tvirtinimo žymą galite ją sutvarkyti ir pagerinti vartotojo patirtį. Be to, užuot padaliję turinį į skirtingus įrašus, inkarai leidžia žiniatinklio valdytojui laikyti viską vienoje vietoje nesupainiodami turinio.

Sutaupykite laiko ir nereikia slinkti: Beveik didžiausias jūsų auditorijos pranašumas, kad jie neprivalės slinkti iki galo, kad perskaitytų turinį, kurį įdėjote įrašo pabaigoje. O kartais, greitai slenkant, jūs net perimate ieškomą turinį, o tai kelia painiavą. Taigi pereiti prie reikiamo turinio tvirtinimo žymų yra tikrai naudinga vartotojams.

SEO / paieškos variklių naudojimui: Kitas viliojantis pranašumas yra tas, kad tokios paieškos sistemos kaip „Google“ paieškos rezultatuose naudoja inkaro nuorodas, kad vartotojai galėtų tiesiogiai nusileisti tam konkrečiam turiniui, į kurį jūs susiejate. Taigi tai yra pliusas norint padidinti srautą ir pagerinti paieškos sistemų reitingą

inkaro nuoroda „Google“

Pakanka kalbėjimo, pereikime prie proceso, kaip galite jį pridėti.

Kaip rankiniu būdu įtraukti „Inkaro nuorodą“ į „WordPress“:

Rankinis procesas paprastai yra priimtinesnis, kai į savo straipsnį norite įtraukti mažiau konkrečių nuorodų. Jį sudaro du etapai.

 1. Inkaro nuoroda naudojant # ženklą. Čia vartotojas spustelėja norėdamas perskaityti turinį
 2. Vieta, kur norite nusileisti vartotojui, arba galime pasakyti pagrindinį turinį, į kurį jūs nukreipiate.

Pradėkime

1 žingsnis:

Atidarykite „WordPress“ įrašą, kuriame norite naudoti tvirtinimo nuorodas. Dabar pasirinkite norimą susieti tekstą ir tada įterpkite nuorodos mygtuką, kurį galite rasti „WordPress“ redaktoriuje

kaip įterpti inkaro nuorodą

Spustelėjus mygtuką Įterpti, pasirodys mažas langas, kuriame paprastai dedate nuorodas. Šį kartą norėdami prisijungti, naudokite # ir įveskite raktinius žodžius, susijusius su skiltimi, į kurią norite nukreipti vartotoją.

Ir tada paspauskite mygtuką Taikyti. Čia yra keletas greitų patarimų, kai įvedate nuorodą #.

 • Nenaudokite ilgų ir sudėtingų sakinių.
 • Naudokite raktinius žodžius, kuriuos susiejate.
 • Brūkšneliai nėra būtini, tačiau tai tik daro tekstą lengviau skaitomą, todėl pasinaudokite tuo.

Iki šiol sėkmingai sukūrėte inkaro nuorodą, tačiau spustelėję ją nieko nepadarysite. Taip yra todėl, kad neįdėjote nuorodos ID, taigi naršyklė niekur neveda jūsų.

2 žingsnis:

2 žingsnis taip pat labai lengvas kaip pirmasis žingsnis ir apima paprastą kodo eilutę. „WordPress“ redagavimo priemonėje, likdami įraše, slinkite žemyn iki turinio, kuriame norite naršyti, kai spustelėjo pirmame žingsnyje sukurtą inkaro nuorodą..

Pavyzdžiui, norime, kad vartotojas pereitų į pastraipą, parodytą žemiau esančiame paveikslėlyje.

inkaro žyma

Dabar spustelėkite „Tekstas“ mygtuką, pateiktą „WordPress“ redaktoriaus viršutiniame dešiniajame kampe.

Eikite į pastraipą ir įveskite šią kodo eilutę

 

Vietoj skyriaus pavadinimas, įdėkite tą patį pavadinimą, kurį naudojate atlikdami pirmąjį veiksmą, bet be priešdėlio #. Žiūrėkite žemiau esantį vaizdą.

Norėdami pamatyti, ar įdėjote inkarą, ar ne, „WordPress“ redaktoriuje galite grįžti į „Visual“ režimą. Galite pamatyti tokį mažą ženklą

Sveikiname! Sėkmingai įdėjote inkaro nuorodą / žymą. Dabar išsaugokite įrašą ir „Peržiūra“, kad patikrintumėte, ar jis veikia, ar ne.

Greita santrauka

 • Pasirinkite tekstą, kurį norite naudoti kaip tvirtinimo saitą. Naudokite įterpimo nuorodą ir užuot pateikę kito puslapio URL, įveskite raktinį žodį #. Pavyzdžiui # greičiausi automobiliai
 • Dabar pereikite prie turinio skyriaus, kuriame norite, kad jūsų vartotojai pereitų, kai jie spustelėja inkaro nuorodą.
 • Perjunkite į „WordPress“ rengyklės režimą „Tekstas“. Tada įdėkite šį kodą

Kaip bus mūsų pavyzdyje, tai bus

Kaip automatiškai pridėti inkaro nuorodas naudojant papildinį?

1 metodas

Naudoti „WordPress“ įskiepį yra lengviausias būdas pridėti inkaro nuorodas į ilgesnius įrašus. Taigi eikite į „WordPress“ papildinius ir įdiekite „TinyMCE Advanced“. Tai yra vienas iš geriausių priedų, skirtų inkarams pridėti, naudojant 2M + diegimus. Įdiegę ir suaktyvinę papildinį pamatysite, kad jis prideda keletą papildomų funkcijų „WordPress“ redaktoriuje

įskiepiai, kad būtų pridėta inkaro nuoroda

1 žingsnis:

Įdiegę ir suaktyvinę dabar eikite į savo įrašą ir atlikite šiuos veiksmus

 • Pasirinkite tekstą, kurį norite naudoti kaip inkaro nuorodą
 • Naudokite įterpimo nuorodos mygtuką

kaip įterpti inkaro nuorodą

 • Dabar užuot susieję su kitu puslapiu / įrašu, tiesiog įveskite raktinį žodį #, susijusį su tekstu, į kurį susiejate.

(Kol kas tai tas pats procesas, kurį atlikome atlikdami 1 veiksmą, kai aprašėme rankinio inkaro nuorodų pridėjimą.)

2 žingsnis:

2 veiksme atlikite šiuos veiksmus

 • Pereikite į pastraipą, kurioje norite naršyti, kai jie spustelės jūsų sukurtą tvirtinimo saitą 1 žingsnis.
 • Pasirinkite tekstą, kurį norite susieti.
 • Tada iš rodomų papildinio funkcijų spustelėkite „Įterpti“, tada „Inkaras“.

pridėti inkaro nuorodas automatiškai

 • Įveskite vardą, kurį davėte atlikdami 1 veiksmą, kaip mes darome Balyje-Indonezijoje, bet nenaudokite # įvesdami ID.

Sveikiname! Jūs sėkmingai tai padarėte. Šis papildinys taupo daug jūsų brangaus laiko, nes jums nereikia palikti „Visual“ į „Text“ redaktoriaus. Be to, nereikia įvesti jokios kodo eilutės rankiniu būdu.

2 metodas:

Kitas būdas naudoti inkaro nuorodas siekiant pagerinti vartotojo patirtį yra kito įskiepio naudojimas. Tai procesą daro dar greitesnį nei aukščiau paminėtas įskiepis. Lengva turinys yra vienas iš geriausių papildinių, labai naudingų žiniatinklio valdytojams, kurie naudojasi ilgų straipsnių publikavimu. Jame įdiegta daugiau nei 100 000 diegimų, kurių reitingas yra gana geras.

Eikite į „WordPress“ papildinių skyriaus paiešką Lengvas stalo turinys ir įdiekite ir suaktyvinkite.

Šis papildinys beveik automatiškai atlieka didžiąją dalį darbo. Tai sukurs turinio lentelę su inkarinėmis nuorodomis atspėjus antraštes kaip turinio skiltį, kur norite nukreipti auditoriją. Tačiau iš papildinio nustatymų galite tinkinti pagal savo poreikius.

Taigi, pradėkime

1 žingsnis

 • Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 • Dabar eikite į papildinio nustatymus, kaip parodyta žemiau

įskiepio nustatymas automatiniam inkarui

 • Pagal numatytuosius nustatymus papildinys įgalintas puslapiuose, todėl skyriuje „Įgalinti palaikymą“ įgalinkite jį skelbimams.

 • Parinktis „Automatinis įterpimas“ leidžia automatiškai pridėti visų įrašų tvirtinimo saitus. Bet jei norite jį parodyti pasirinktuose įrašuose, panaikinkite šios parinkties žymėjimą.

 • Šiek tiek slinkite žemyn, kur galite sukonfigūruoti nustatymus, pvz., Kur rodyti lentelę, kada ją rodyti ir pan.

turinio inkarinių nuorodų lentelė

 • Kiti parametrai apima jo išvaizdą.
 • Į „Išplėstinė“ nustatymus, galite pasirinkti, kurią antraštę įtraukti arba neįtraukti iš lentelės.
 • Atlikę norimą nustatymą, nepamirškite paspausti mygtuko „Išsaugoti pakeitimus“.

2 žingsnis

Taigi, kaip sudėti turinio lentelę žinutėse?

 • Jei įgalinsite Automatinis įterpimas, papildinys automatiškai pridės visų įrašų turinį.
 • Norėdami įterpti inkarų nuorodų turinio lentelę rankiniu būdu, pereikite prie to konkretaus įrašo.
 • Kai būsite „WordPress“ įrašų redaktoriuje, slinkite žemyn iki galo ir pamatysite „Turinio lentelę“, kurioje galite patikrinti parinktį „Įterpti turinį“..
 • Išsaugokite pakeitimus ir patikrinkite peržiūra.

Papildinys automatiškai rodo turinio lentelę jūsų nustatymuose.

Išvada:

Net jei esate pradedantysis, beveik be vargo galite naudoti tvirtinimo elementus. Aukščiau mes paminėjome įvairius būdus, kaip rankiniu būdu ir automatiškai įterpti inkaro nuorodas. Jei paprastai skelbiate ilgus straipsnius, geriausias būdas padėti auditorijai greitai pasiekti prieigą prie turinio, naudojant tvirtinimo nuorodas. Be to, paieškos sistemos požiūriu jis taip pat siūlo jums pliusą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map