Geriausios „GoDaddy“ alternatyvos 2020 m.: [# 1 yra neįtikėtina + 47% nuolaida]

0

Jei ieškote geriausių „GoDaddy“ alternatyvų, tai reiškia, kad nesate patenkinti įmonės teikiamomis paslaugomis. Ir kaip kažkas gali būti patenkintas? Nes jie nėra nuoseklūs teikdami paslaugas.


Klientai dažnai skundžiasi dėl klientų aptarnavimo, veikimo laiko ir greičio. „GoDaddy“ yra labai didžiulė organizacija, kurioje dirba beveik 4000 darbuotojų ir kuri siūlo platų produktų asortimentą.

Be to, bendrovė iki šiol užregistravo nemažą kiekį (77 mln.) Domenų – tai tapo didžiausia domenų vardų registratorė pasaulyje. Bet tai nėra verslo būdas.

Kodėl „GoDaddy“ alternatyvos?

BBB reiškia "Geresnio verslo biuras", vieta, kur galite pranešti apie nusiskundimus įmonėmis. Be to, aukštas įvertinimas BBB rodo, kad įmonė profesionaliai dirba su savo klientais, o klientai yra patenkinti įmonės teikiamomis paslaugomis. Tačiau BBB yra beveik 981 skundų ataskaita, rodanti, kad „GoDaddy“ nesikoncentruoja į klientų pasitenkinimą.

Kita priežastis yra ta, kad įmonė nesilaiko etinių vertybių ir naudojasi seksualinėmis reklamomis, o tai tikrai nėra svarbu reklamuojant paslaugas. Nesuprantu, kodėl jie naudoja seksualinio pobūdžio skelbimus? Nagi, tai prieglobos ir domenų registravimo įmonė. Be to, 2011 m. Pradžioje Zimbabvės generalinis direktorius Bobas Parsonsas nužudė laukinį dramblį, kuris taip pat rodo, kad įmonė nesirūpina etine praktika.

Kita labai didelė priežastis atsisveikinti su Godaddy yra SOPA sąskaita. Įstatymo projektas, kuris prieštarauja interneto laisvei ir beveik visoms įmonėms prieš tai, tačiau „GoDaddy“ iš pradžių jį palaikė. Kai tonos klientų palieka įmonės paslaugas, tada įmonė kreipiasi į SOPA tik dėl savo verslo. Bet dalykas yra tas, kad mes negalime pasitikėti „GoDaddy“. Kokia yra ta pati sąskaita, skirta kitą kartą? Ar GoDaddy vėl palaikys?

Ne per sena, kai įmonės paslaugos kilo kartu su jos priegloba, sumažėjo el. Pašto ir domenų paslaugos. Daugelis laiko serverių neveikė, blogos palaikymo paslaugos tapo jų tradicija ir jie nekreipė dėmesio į kokybę.

Be to, jie sukūrė savo valdymo pultą svetainės valdymui. Taip, tai nėra didelė priežastis susirasti pagrindinį kompiuterį, panašų į „GoDaddy“, nebent mes sužinotume, kad „GoDaddy“ savarankiškai sukurta pritaikyta skydelis yra tikrai sudėtingas ir savotiškas nepatogus.

Jie bando tobulinti geresnį būdą, tačiau dabar yra daugybė kitų patikimesnių ir patikimesnių prieglobos paslaugų teikėjų ir domenų kompanijų. Čia aptarsime kai kurias aukščiausio lygio ir kokybės alternatyvas „Godaddy“.

Geriausios 2020 m. „Godaddy“ alternatyvos patikimam interneto prieglobai ir domenų pirkimui

1. „InMotion Hostingas“ – 56% nuolaida + patikimas priegloba nei „GoDaddy“

„InMotion GoDaddy“ alternatyva

Čia yra „InMotion“ su pritaikytais ir patogiais vartotojams aptarnaujančiais skydais, teikiančiais individualius verslo lygio hostingo planus. Bendrovė, siūlanti „Max Speed ​​Zones“, kad jų paslaugos būtų greitesnės nei kitų. Ne tik tai, nesudėtinga „Google“ programų integracija, daugiau nei 310 programų vienu spustelėjimu diegimo programa, aukščiausios kokybės sauga, šlamšto valdiklis, įvairios kodavimo kalbos ir dar daugiau.

Visus prieglobos planus, nesvarbu, ar tai dalijimasis, ar VPS, ar skirtus, maitina SSD priegloba (kietojo kūno diskai), kurie yra žinomi dėl savo didelio skaitymo ir rašymo greičio. Kita vertus, „GoDaddy“ į savo planus neįtraukia SSD diskų ir yra paremta tradiciniais mechaniniais diskais.

Bijote prarasti duomenis? Nesijaudinkite, kad „InMotion“ siūlo nemokamą atsarginių kopijų kūrimo galimybę net pagal pačius pagrindinius planus, kurie automatiškai išsaugo duomenis, ir jūs galite juos atkurti, kai tik jums reikia, vos keliais paspaudimais. Taigi kodėl reikia mokėti papildomus pinigus „GoDaddy“ už duomenų atsarginę kopiją.

„Godaddy“ siūlo tik 30 dienų, per kurias galite išbandyti jų paslaugas, o jei nepatenkino jomis, turite tik 30 dienų atsiųsti prašymą grąžinti pinigus. Tačiau „InMotion“ suteikia 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kitas labai palankus bendrovės žingsnis yra tai, kad galite užsisakyti domeno vardą. Taip, įsigydami prieglobos planą per „InMotion“ vėliau galėsite pasirinkti nemokamą domeną. Bet „GoDaddy“ turite nusipirkti pavadinimą pirkimo metu (kartais mes to neturime galvoje). Taigi skubėkite įsigyti domeną, kurio jums nereikia.

„InMotion“ palaikymo komanda yra labai gerai išmananti, greita ir prieinama visą parą. Kita vertus, žmonės skundžiasi „GoDaddy“ palaikymo paslaugomis. Neseniai išbandėme „GoDaddy“ ir matome, kad jie tobulėja, tačiau atsakymas nėra toks greitas kaip „InMotion“.

Pažvelkite į palyginamąsias savybes:

funkcijos

„InMotion“

Varyk Tėti

Planai (labai paprasta)

Paleisti

Ekonomika

Interneto svetainė

2

1

Nemokamas domenas

Taip

Taip

Disko talpa

Neribota

100 GB

SSD

Taip

Ne

Pralaidumas

Neribota

Neribota

Maksimalios greičio zonos

Taip

Ne

Nemokama atsarginė kopija

Taip

Ne

Pašto adresai

Neribota

100

Gyvas pokalbis

Taip

Ne

Reklamos kreditas

250 USD

Ne

Pinigų gražinimo garantija

90 dienų

30 dienų

Apsilankykite „InMotion“

2. „SiteGround“ – puikus patikimam prieglobai

interneto svetainių talpinimas

„SiteGround“ yra dar viena labai padori „GoDaddy“ alternatyva. „SiteGround“ siūlo gerai paruoštas technologijas, palaikymą ir greičiausius interneto prieglobos planus.

Kompanijos duomenų centrai yra įsikūrę trijuose skirtinguose JAV, Europos ir Azijos-Ramiojo vandenyno žemynuose, kad būtų galima kuo greičiau pristatyti turinį. Nors „GoDaddy“ taip pat naudoja šį požiūrį ir naudoja visame pasaulyje esančius serverius, tačiau didžiulis skundų skaičius ir mūsų statistika nėra patenkinami. Kita vertus, „SiteGround“ aiškiai atitinka pramonės standartus.

Bendrovė taip pat naudoja SSD diskus kartu su įvairiomis pasakiškomis pačių sukurtomis technologijomis. „SiteGround“ siūlo „SuperCacher“, „HTTP / 2“, „NGINX“, „Free CDN“ ir „PHP 7.“. „SuperCacher“ talpykloje talpina tris skirtingus sluoksnius. Pirmiausia statinis turinys, tada įsimenama ir pabaigoje talpinama dinaminio turinio informacija. Tačiau „GoDaddy“ priegloba vis dar nepalaikoma naujausiais PHP ir nenaudojamos jokios specialios technologijos, tokios kaip SSD, NGINX serverio greitis ir kt..

„GoDaddy“ nenaudoja aktyvaus požiūrio problemoms surasti, jei tada jie kelia tiek daug triukšmo. Kita vertus, vidinis „SiteGround“ stebėjimas apsaugo nuo klaidų ir aktyviai stebi serverius. Taigi jie ne tik ištaiso klaidą, bet ir sunkiai siekia pašalinti priežastis, kol jos nepavirsta į rimtą situaciją.

Kitas patrauklus pasirinkimas yra sąskaitos atskyrimo mechanizmas. Tokiu atveju, jei abonementą paveikė virusas ar kenkėjiška programa, tai neturės įtakos kitiems. Kiekviena sąskaita yra visiškai atskirta nuo kitų. Tai reiškia, kad esate visiškai užtikrintas.

„SiteGround“ siūlo nemokamą visų savo planų atsarginę kopiją, tačiau, kaip žinote, „GoDaddy“ imasi duomenų atsarginę kopiją. Neseniai „SiteGround“ atnaujino savo infrastruktūrą ir tvirtino, kad dabar jie yra 7 kartus greitesni nei anksčiau. Palyginę abi kompanijas, jums tai yra geriausia „GoDaddy“ alternatyva priglobti jūsų svetaines.

funkcijos

„SiteGround“

Varyk Tėti

Planai (labai paprasta)

Pradėti

Ekonomika

Interneto svetainė

1

1

Nemokamas domenas

Taip

Taip

Disko talpa

10 GB-SSD

100 GB verpimas

SSD

Taip

Ne

Pralaidumas

10 000 vizitų per mėnesį.

Neribota

„SuperCacher“

Taip

Ne

Nemokama atsarginė kopija

Taip

Ne

Pašto adresai

Neribota

100

Gyvas pokalbis

Taip

Ne

Reklamos kreditas

250 USD

Ne

Pinigų gražinimo garantija

30 dienų

30 dienų

Apsilankykite „SiteGround“

3. „BlueHos“ t

mėlynasis vaizdinys panašus į godaddy

„BlueHost“ priklauso žinomai EIG grupei ir efektyviai patenkina savo klientų poreikius. Net tai yra palaikymo ar „BlueHost“ sėkmingai atlikto spektaklio reikalas. Be to, jei ketinate naudoti „WordPress“, tada jums bus malonu išgirsti, kad tai oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“.

„GoDaddy“ ir „BlueHost“ siūlo beveik tas pačias funkcijas, tačiau paslaugų kokybė labai skiriasi. Jūsų atlikti greičio ir Uptime testai yra „BlueHost“ naudai.

Jei palygintume abiejų kompanijų palaikymo paslaugas, tada nugalėtojas būtų „BlueHost“. Palaikymo komanda yra išmananti ir turinti kompetenciją spręsti problemas. Be to, įmonė palaiko vaizdo įrašų, vadovėlių, DUK ir įvairių straipsnių atsargas.

Ar „GoDaddy“ apsaugojo kiekvieno prieglobos paskyros išteklius? Ne, įmonė nenaudoja jokios technologijos, kad efektyviai paskirstytų serverio išteklius kiekvienam vartotojui. Tačiau „BlueHost“ saugo kiekvieno vartotojo išteklius. Jei sąskaitoje sunaudojama daugiau išteklių nei limituota, laikinai ji pereis į kitą serverį.

Jei ketinate sukurti elektroninės prekybos svetainę, kaip žmonės susipažins su jūsų pasiūlymais? Ši „GoDaddy“ alternatyva siūlo 150 USD reklamuoti jūsų svetainę žinomuose paieškos varikliuose. Tai leis verslą greitai pažinti žmonėms. Bet „GoDaddy“ nesiūlo jokio reklamos kredito jokiame savo prieglobos plane.

Jei galite išleisti šiek tiek daugiau pinigų nei „GoDaddy“ hostingo planas, tuomet čia yra puikus pasiūlymas. Pasirinkite „BlueHost“ „Plus“ planą, kuris apima 200 USD rinkodaros kreditą, neribotą saugyklą, pralaidumą, padomenius & rezervuotus domenus, el. pašto abonementus ir gali talpinti neribotas svetaines vienoje prieglobos paskyroje.

funkcijos

„BlueHost“

Varyk Tėti

Planai (labai paprasta)

Pagrindinis

Ekonomika

Interneto svetainė

1

1

Nemokamas domenas

Taip

Taip

Disko talpa

50 GB

100 GB

SSD

Ne

Ne

Pralaidumas

Neįvertinta

Neribota

Išteklių apsauga

Taip

Ne

Nemokama atsarginė kopija

Ne

Ne

Pašto adresai

5

100

Gyvas pokalbis

Taip

Ne

Reklamos kreditas

Ne

Ne

Pinigų gražinimo garantija

30 dienų

30 dienų

Apsilankykite „BlueHost“

4. A2Hosting – didelės spartos prieglobos paslauga

a2hoting

Kita puiki „GoDaddy“ alternatyva yra „A2Hosting“, siūlanti puikų palaikymą ir našumą. Bendrovė taip pat siūlo įmonėje sukurtą įrankį, pvz., „A2 Optimized site Accelerator“, kuris padidins našumą, atsižvelgiant į tai, kurią CMS norite naudoti. Kartais staigus srauto padidėjimas mirtinai sulėtina svetainių greitį arba gali tapti neprieinamas lankytojams. Norėdami išspręsti tokio tipo situacijas, galite įsigyti „Performance Plus“ įrankių vos už 1,45 USD. Tai padvigubins jūsų prieglobos išteklius, tokius kaip CPU ir RAM, kad būtų pasiekiama svetainė prieigos srauto metu.

Kaip žinome, „GoDaddy“ serveriai nėra tokie patikimi, nes kyla daug prastovų. Čia pamatyti klientų apžvalgų įvertinimą ir nusiskundimus. Ką daryti, jei įmonė garantuoja neįtikėtiną 99,9 proc. Taip, A2 priegloba suteikia 99,9% garantiją ir niekada nenuleis savo svetainės, net jei esate pagal pagrindinį ir pigų planą. Tinkamas saugumas, atsarginiai maitinimo šaltiniai ir ekspertų asmeninis serverių stebėjimas suteikia galimybę naudotis serveriais visą parą ir visą parą.

A2 priegloba taip pat sukūrė įrankius, skirtus tik „WordPress“ gerbėjams. Jie sukūrė papildinį pavadinimu „A2 Optimized“. Šis papildinys automatiškai sukonfigūruoja jūsų svetainę iš saugos ir našumo perspektyvų. Nors „GoDaddy“ vis dar nesiūlo jokių specialių įrankių, kad jų paslaugos būtų patikimos.

Jei nežinote apie atsargumo priemones, nesijaudinkite, kad „A2“ komanda tai sutvarkytų. „KernelCare“, dvigubi ugniasienės sluoksniai, „Brute Force“ gynyba, nuskaitymas ir stebėjimas užtikrins jūsų svetainės saugumą.

A2 priegloba taip pat yra puiki galimybė sukurti elektroninės prekybos svetainę. SSD ginkluoti prieglobos planai siūlo diegimą vienu paspaudimu „Magento“, „PrestaShop“, „OpenCart“ ir kt. Be to, planuose yra „PayPal“ integracija ir nemokamas SSL sertifikatas saugioms operacijoms..

Be visų šių išskirtinių technologijų, bendrovė klientams taip pat palengvina nemokamą atsarginę kopiją, naujausią PHP versiją, ID apsaugą ir daugybę nemokamų programų (reklamos kreditas, „Tesla“ temų nuolaida, lengvas paieškos variklio pateikimo įrankis ir dar daugiau)..

funkcijos

A2Namas

Varyk Tėti

Planai (labai paprasta)

Lite

Ekonomika

Interneto svetainė

1

1

Nemokamas domenas

Ne

Taip

Disko talpa

Neribota

100 GB

SSD

Taip

Ne

Pralaidumas

Neribota

Neribota

A2 automatinis optimizatorius

Taip

Ne

Nemokama atsarginė kopija

Taip

Ne

Pašto adresai

25

100

Gyvas pokalbis

Taip

Ne

Reklamos kreditas

50 USD

Ne

Pinigų gražinimo garantija

Bet kada (bet visa grąžinimas per 30 dienų)

Apsilankykite „A2Hosting“

30 dienų

5. „HostGator“

žiniatinklio priegloba

Kad ir kokį hostingo tipą čia norėtumėte, yra „HostGator“, siūlantis daug mažomis kainomis. Jų bendri, valdomi „WordPress“, „Cloud“, perpardavinėtojų, VPS ir specialiojo prieglobos planai yra laikomi geriausiomis „GoDaddy“ alternatyvomis. Bendrovė taip pat priklausė EIG – tai pačiai įmonei, įsigijusiai daugybę kitų garsių vardų. Čia tai pamatyti.

Esate naujas ir nerimaujate dėl savo svetainės dizaino. Čia yra sprendimas „HostGator“, nes jie siūlo 4500 nemokamų šablonų jūsų svetainei. Šiuos šablonus taip pat galite modifikuoti pagal savo norą. Kaip manote, ar „GoDaddy“ turi tokią didelę dalį šablonų? Ne!

Tiesioginis pokalbis, bilietų sistema, telefonas visada yra jūsų paslaugose. Taip pat galite užduoti klausimą forumuose. Bendrovė taip pat prižiūri vaizdo įrašų galeriją įvairiomis temomis, tokiomis kaip „Webmail“, „WordPress“, „phpMyAdmin“ ir kt. Kai kada „Live Chat“ tampa šiek tiek nereaguojanti. Bet vis tiek jie įgijo pranašumą prieš „GoDaddy“, kuris net nesiūlo tiesioginių pokalbių.

„HostGator“ taip pat yra labai tinkamas pasirinkimas kūrėjams. Bendrovė siūlo daugybę kalbų, kad kūrėjai galėtų sukurti savo individualų dizainą.

Ne tik tai, 200 USD reklamos kreditas, nemokamas svetainės perkėlimas, 99,9% Uptime garantija, nemokama duomenų atsarginė kopija ir neišmatuoti ištekliai padarė jų paslaugas nenugalimas.

Jei norite vykti su „HostGator“, tada, mūsų nuomone, turėtumėte pasirinkti „Kūdikio planą“. Nes jame yra daug kitų naudingų funkcijų, tačiau jis kainuoja keliais doleriais daugiau nei „liukų planas“.

funkcijos

„HostGator“

Varyk Tėti

Planai (labai paprasta)

Perinti

Ekonomika

Interneto svetainė

1

1

Nemokamas domenas

Ne

Taip

Disko talpa

Neįvertinta

100 GB

SSD

Ne

Ne

Pralaidumas

Neįvertinta

Neribota

Nemokama atsarginė kopija

Taip

Ne

Pašto adresai

Neribota

100

Gyvas pokalbis

Taip

Ne

Reklamos kreditas

200 USD

Ne

Pinigų gražinimo garantija

45 dienos

30 dienų

Apsilankykite „HostGator“

6. „DreamHost“

„dreamhost“ priegloba

Pritaikyta daugiau nei 1,5 milijono svetainių ir 2016 m. Klientų aptarnavimo apdovanojimų laimėtoja. Taigi, pakalbėkime apie tai, ką jie gavo, kas yra geriau nei „GoDaddy“?

Nors jų planai yra brangūs, palyginti su „GoDaddy“, tačiau jie teikia tokią kokybę, apie kokią svajojo vartotojai.

Pirmiausia jiems suteikiama 100% Uptime garantija. Tai reiškia, kad prieglobos sąskaitos metu jūsų svetainė visada bus prieinama klientams ir lankytojams. Be to, užimtumo palaikymo komandos įmonė pasikliauja savo personalo galimybėmis ir siūlo savo vidaus paramos komandą.

Jie muša visas įmones, siekiančias grąžinti pinigus, siūlydami 97 dienų pinigų grąžinimo garantiją. IT reiškia, kad jie labai pasitiki savo paslaugomis. Be to, „DreamHost“ prieglobos plane yra keletas nuostabių nemokamų programų, tokių kaip SSL / TLS sertifikatai, skelbimų kreditas ir privatumo apsauga..

„CloudFlare“ yra labai puikus pasirinkimas norint greitai pristatyti svetainės turinį. „GoDaddy“ neapima jokios „CloudFlare“ integracijos. Jei norite „CloudFlare“ paslaugų, tuomet turite neautomatiškai integruoti savo svetainę apsilankę oficialioje „CloudFlare“ svetainėje, nes tai gali sukelti galvos skausmą naujam asmeniui. Bet čia, „Dream host“, yra automatinė „CloudFlare“ integracija, kurią galite suaktyvinti vos vienu spustelėjimu.

Savo rankomis valdomą valdymo pultą siūlanti įmonė. Nesijaudinkite, kad jie sukurti kaip patogūs vartotojui. Tai labai paprasta ir lengva naudoti. Visos parinktys yra aiškiai rodomos, nesvarbu, ar tai el. Pašto tvarkymas, ar duomenų bazės, kuriomis galite lengvai pereiti prie kiekvienos parinkties.

Siūlo 1 nemokamą domeną, neribotą saugojimą kietojo kūno diskuose, PHP 5, „Perl“, „Python“, palaikomas „Rails“ ir viską, ko norite prieglobos plane. Jei esate rimtas ir profesionaliai norite pradėti dirbti internete, tada „DreamHost“ tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

funkcijos

„DreamHost“

Varyk Tėti

Planai (labai paprasta)

Pagrindinis

Ekonomika

Interneto svetainė

Neribota

1

Nemokamas domenas

Taip

Taip

Disko talpa

Neribota

100 GB

SSD

Taip

Ne

Pralaidumas

Neribota

Neribota

Nemokama atsarginė kopija

Taip

Ne

Pašto adresai

Neribota

100

Gyvas pokalbis

Taip

Ne

Reklamos kreditas

100 USD

Ne

Pinigų gražinimo garantija

97 dienos

Apsilankykite „DreamHost“

30 dienų

7. „GreenGeeks“

greengeeks

„GreenGeeks“ siekia apsaugoti aplinką ir naudoja atsinaujinančios energijos projektus, kad suteiktų savo mechanizmams daugiau galimybių. Našumą didinančiai įmonei, naudojančiai PHP7, SSD ir CDN, savo svetainių kūrimas buvo greitas.

Kaip ir kitos garsios įmonės, „GreenGeeks“ taip pat siūlo tiesioginius pokalbius, telefoną, el. Paštą, vaizdo įrašų mokymo programas ir žinių bazę, kad padėtų savo klientams. Lengvas „drag and drop“ kūrimo būdas leidžia vartotojui kurti svetainę be jokių programavimo kalbų.

Šiuo metu įmonė siūlo tik vieną bendro hostingo planą. Bet tas bendras prieglobos planas yra labai patrauklus dėl mažų kainų ir daugybės „Neribotų“ etikečių funkcijų. Kaip ir jūs galite priglobti neribotą kiekį svetainių, galite sukurti neribotus padomenius, neribotą pralaidumą ir saugyklą bei daug daugiau.

Bendrovė taip pat siūlo rinkodaros paketą kartu su svetainės pateikimu ir paieškos sistemų optimizavimo įrankiais. Jų atskiras ir unikalus prieglobos planas taip pat suderinamas su el. Prekybos svetaine, siūlant slaptažodžiu apsaugotus katalogus, šifravimo įrankius, SSL ir įvairius krepšelius..

Kaip ir kiekvieno vartotojo saugumas ir svetainės našumas yra pagrindiniai reikalavimai. Taigi automatinis bruteformos aptikimas, šlamšto žudikas, 24/7 stebėjimas ir atsarginės kopijos saugo jus nuo saugumo pusės. Greitesniam puslapio įkėlimui įmonė siūlo įvairius kaupimo talpykloje būdus, įskaitant „Hot Data Caching“ ir įmontuotas talpyklos paslaugas.

funkcijos

„GreenGeeks“

Varyk Tėti

Planai (labai paprasta)

Pagrindinis

Ekonomika

Interneto svetainė

Neribota

1

Nemokamas domenas

Taip

Taip

Disko talpa

Neribota

100 GB

SSD

Taip

Ne

Pralaidumas

Neribota

Neribota

Nemokama atsarginė kopija

Taip

Ne

Pašto adresai

Neribota

100

Gyvas pokalbis

Taip

Ne

Reklamos kreditas

Ne

Ne

Pinigų gražinimo garantija

30 dienų

30 dienų

Apsilankykite „GreenGeeks“

8. „WebHostin gHub“

webhostinghub

„Webhostinghub“ turi tik bendro hostingo planų patirtį ir siūlo tris „Spark“, „Nitro“ ir „Dynamo“ planus. Jie siūlo jums nemokamą domeną kartu su hostingo plano įsigijimu arba galite perkelti turimą domeną nemokėdami jokio mokesčio. Be to, jie perduos jūsų svetainę be prastovų.

Jie siūlo „BOLDGRID“ svetainių kūrėją, kuris su hostingo planais yra visiškai nemokamas. Temos priklauso skirtingoms kategorijoms, tokioms kaip muzika, verslas, tinklaraštis, fotografija ir tt. Taigi galite pasirinkti norimus šablonus, redaguoti ir prisijungti.

WHH siūlo 24/7 JAV klientų aptarnavimą. Klientai gali bendrauti su palaikymo komanda telefonu, tiesioginiais pokalbiais ir „skype“. Be to, įmonė prižiūri pagalbos centrą, kuriame pilna mokymų ir straipsnių.

Kiekviename prieglobos plane jie siūlo skirtingą skelbimo kredito sumą. Pačiame pagrindiniame prieglobos plane suma yra 75 USD, 175 USD už „Nitro“ ir 250 USD už „Dynamo“ hostingo planą. Bendrovė supaprastina „WordPress“ diegimo procesą, pavyzdžiui, per patikros procesą galite pasirinkti „WordPress“, tada prieglobos planas pateikiamas su iš anksto įdiegta „WordPress“.

funkcijos

„WebHostingHub“

Varyk Tėti

Planai (labai paprasta)

Kibirkštis

Ekonomika

Interneto svetainė

2

1

Nemokamas domenas

Taip

Taip

Disko talpa

Neribota

100 GB

SSD

Taip

Ne

Pralaidumas

Neribota

Neribota

Nemokama atsarginė kopija

Ne

Ne

Pašto adresai

Neribota

100

Gyvas pokalbis

Taip

Ne

Reklamos kreditas

75 USD

Ne

Pinigų gražinimo garantija

90 dienų

30 dienų

Apsilankykite „WebHostingHub“

Bendra „GoDaddy“ alternatyvų santrauka

Mes svarstėme aukščiau esančias geriausias „GoDaddy“ alternatyvas ir įveikėme problemas, su kuriomis susiduriate priegloba jų paslaugoms.

Nes kiekviena įmonė, tiekianti daugiau nei „GoDaddy“, be to, visos kitos taip pat turi tiesioginį pokalbį, kad pašalintų bet kokią problemą .

Bet jei trumpiau išvardinsime alternatyvas, tada pasirenkame „I n Motion“, „SiteGround“ ir „B lu eHost“. „DreamHost“ taip pat yra labai geras pasirinkimas, tačiau brangus iš kitų sąraše esančių.

Dabar padarykime tai paprasta, palygindami šių trijų geriausių prieglobos paslaugų teikėjų ypatybes.

funkcijos

„InMotion“

„SiteGround“

„BlueHost“

Planai

Paleisti

Pradėti

Pagrindinis

Interneto svetainė

2

1

1

Nemokamas domenas

1

1

1

Disko talpa

Neribota

10 GB

50 GB

SSD

Taip

Taip

Ne

Pralaidumas

Neribota

10 000 vizitų per mėnesį.

Neįvertinta

Nemokama atsarginė kopija

Taip

Taip

Ne

Pašto adresai

Neribota

Neribota

5

Reklamos kreditas

250 USD

Ne

Ne

Bendrovės meistriškai sukurta technika

Maksimalios greičio zonos

„SuperCacher“

Išteklių paskirstymas

Grąžinimo politika

90 dienų

30 dienų

30 dienų

Kaina

5,99 USD / mėn

3,95 USD / mėn

2,95 USD / mėn

Apsilankykite „InMotion“

Apsilankykite „SiteGround“

Apsilankykite „BlueHost“

Baigkime šią diskusiją ir mes siūlome, kad turėtumėte kreiptis į „InMotion“. Nes jie siūlo daugybę funkcijų, kaip matote lentelę.

Bet tai nereiškia, kad kitos įmonės smarkiai atsilieka nuo „InMotion“.

Kaip pavadinime „Geriausias“, tai reiškia, kad visi yra geri.

Bet norint glaustumo ir tiems, kurie yra nauji internetiniame pasaulyje, mes ištraukiame visus į vieną kompaniją.

Geriausios „GoDaddy“ alternatyvos domenams pirkti

Be jokios abejonės, „GoDaddy“ yra didžiausias domenų registratorius ir siūlo domenus pigiais tarifais. „GoDaddy“ siūlo naują .com domeną beveik nemokamai (pirmaisiais metais – 0,99 USD), tačiau atnaujinimas yra labai brangus.

Jūs turite sumokėti beveik atnaujindami 15,17 USD. Bet ar žinojai, kad yra keletas puikių alternatyvų, siūlančių domenų vardus mažesnėmis kainomis. Štai keletas didžiųjų vardų;

„NameCheap“

(10,69 USD per metus)

 • Populiariausias ir žinomiausias vardas pramonėje
 • Atnaujinama 10,69 USD už .com TLD
 • Jie imasi 0,18 USD ICANN mokesčio
 • 2,88 USD per metus WHOIS apsaugai
 • NEMOKAMAS domenų sąrašas prekyvietėje
 • Individualus vartotojui patogus valdymo pultas

Pirkite domeną iš „NameCheap“

(Rekomenduojamas)

„NameSilo“

(8,99 USD per metus)

 • Jie nėra daug populiarūs, palyginti su „NameCheap“
 • Atnaujinimai už tą pačią kainą 8,99 USD už .com TLD
 • Nėra ICANN mokesčio
 • NEMOKAMA WHOIS sargyba
 • NEMOKAMAS domenų pardavimas „NameSilo“ prekyvietėje
 • Patogus naudoti valdymo pultas

Pirkite domeną iš „NameSilo“

Naudokite kupono kodą "„HostSprout“" už 1 USD taupymą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map