5 populiariausios „Ahrefs“ alternatyvos 2020 m

27

Kam nepatinka dominuoti tiksliniuose raktiniuose žodžiuose pirmajame paieškos sistemų puslapyje?


Yra daugiau nei 200 veiksnių kad „Google“ naudoja tinklalapių reitingą ir dvi iš jų daro didžiausią įtaką. Pirmasis yra turinys, o sekundės – atgalinės nuorodos. Galite sukurti žudomą turinį, kuris vartotojams teikia didelę vertę, bet kaip analizuoti ar rasti konkurentų nuorodas?

„Ahrefs“ yra vienas iš geriausių konkurentų atgalinių profilių analizės įrankių, taip pat gali būti naudojamas bet kurios svetainės nuorodų stebėjimui. Bet tai šiek tiek kainuoja, ir tai skatina daugelį vartotojų ieškoti alternatyvių alternatyvų. Jei esate SEO srityje ilgą laiką, galite žinoti, kad visi geriausi SEO įrankiai siūlo gana panašias kainas kaip „Ahrefs“.

Taigi, čia yra keletas priežasčių ieškoti alternatyvių ahrefų:

 • Nemokamas planas nebegalimas
 • Tai brangi priemonė
 • Jų raktinių žodžių sunkumų ypatybės nėra tokios tikslios, kaip turėtų būti
 • Trūksta „Google Chrome“ plėtinio

5 geriausios „Ahrefs“ alternatyvos Atgalinėms nuorodoms analizuoti ir kurti

1. SEMrushas

SEMrush geriausia alternatyva ahref

Iš pradžių galite sumaišyti pamatyti SEMrush sąsają dėl funkcijų, esančių visame prietaisų skydelyje. Tačiau iš tikrųjų šia programa naudotis paprasta. Tai yra ne tik SEO įrankis bet apima naudingų dalykų grupę, įskaitant

 • Atgalinės nuorodos analizė
 • Rango sekimas
 • Reklamos planavimas
 • Eismo analizė ir dar daugiau …

Tai yra „viskas viename“ sprendimas skaitmeninei rinkodarai ir pateikdami konkurencinius duomenis, kurie daro ją puikia alternatyva.

Su „Semrush“ yra labai paprasta gauti išsamius duomenis apie konkurentų svetainę. Jums tiesiog reikia įveskite savo konkurento domeną vardą ir tada pasirodys tokia privaloma statistika kaip

 • natūralūs raktiniai žodžiai ir jų pozicijos „Google“
 • atgalinis profilis su inkarais
 • aukščiausio rango raktiniai žodžiai.

Pridėję konkurentų svetainę, šoninėje juostoje tiesiog eikite į organinės paieškos pozicijas. Dabar pamatysite raktinius žodžius kartu su paieškos apimtimi ir reitingu paieškos variklyje. SemRush taip pat įtraukia raktinių žodžių sunkumas kiekvieno raktinio žodžio. Tokiu būdu galite geriausiai išnaudoti „Semrush“ ir patraukti vertingus raktinius žodžius.

Taip pat aprašoma, kokie yra paskutiniai jūsų konkurentų raktinių žodžių judesiai paieškos sistemose. Ir pateikdami vieno konkurento domeno vardą „Semrush“ išvardykite kitus galimus konkurentus ir tokiu būdu padėsite kurti kompetentingesnes SEO strategijas.

Kita reikšminga savybė, labai naudinga, jei žinote apie tikslinę auditoriją, yra vietos pasirinkimas. Priemonė palaiko daugiau nei 100 vietų. Jei pasirinksite JAV, ji nuskaitys ir rodys informaciją tik apie JAV auditoriją. Gavę informaciją tiesiog pridėkite savo projektą SEO audite, tai padės patobulinti puslapio SEO.

SEMrush gali padėti jums planuoti PPC. Naudodamiesi šiuo tik vienu įrankiu galite atlikti reklamos tyrimai ir išanalizuoti konkurentų reklamos strategijos. Jų PPC raktinių žodžių įrankis labai padeda išdėstyti „AdWords“ kampaniją. Kartu su vaizdo skelbimais galite stebėti konkurentų vaizdo įrašų skelbimus ir patys planuoti.

Neseniai jie pristatė raktinių žodžių magijos įrankis kuris yra kelių neatsiejamų tyrimo priemonių derinys ir pateikia labai išsamią informaciją. Pažvelkite į ekrano kopiją.

Daugelio raktinių žodžių magijos įrankis

Deja, tiek „ahrefai“, tiek „Semrush“ nėra programinė įranga, kurią gali sau leisti visi. Tačiau, skirtingai nei ahrefai, Semrush siūlo a nemokama sąskaita kuris teikia iki 10 užklausų per dieną. Be to, jūs taip pat galite gauti 14 dienų bandomoji sąskaita. Kita vertus, ahrefai nesuteikia nemokamos ir bandomosios sąskaitos, tačiau reikalauja informacijos apie mokėjimą.

„Semrush“ yra vienas iš puikių įrankių ir, jei galite sau leisti, turite juo naudotis. Bet jei esate tik pradedantysis tinklaraštininkas, jums to gali nereikėti ir galite pasikliauti jų nemokama paskyra. Apskritai, SEMrush yra puikus įrankis, turintis daugybę funkcijų, pristatančių ataskaitos skirtingais formatais ir tikrai verta savo kiekvieno cento.

Apsilankykite „SemRush“

2. SEO galios rinkinys

SEO galingiausia „viskas viename“ alternatyva „ahref“

„SEO Power Suite“ siūlo programinė įranga pagrįsta programa vietoj internetinio žiniatinklio įrankio. Norėdami naudotis jų paslaugomis, turite atsisiųsti jų programinę įrangą į savo vietinį kompiuterį ir įdiegti. Tai galima naudoti „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. „SEO Power Suite“ pasitiki daugiau nei 500 000 vartotojų.

Jie siūlo 4 nuostabios priemonės, kurios yra

 • Reitingas
 • SEO „SpyGlass“
 • Svetainės auditorius
 • Link asistentas.

Rango sekiklis padeda vartotojui stebėti padėtį „Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir dar daugiau 327 paieškos sistemos. Tiesiog pridėkite svetainės adresą ir tada prijunkite „Google Analytics“ arba „AdWords“ paskyrą. Bus pradėta analizuoti.

Puiku, kad kartu su savo svetaine galite pridėti dar 10 svetainių, kurios galėtų būti jūsų konkurentai, kad įvertintumėte progreso skirtumus. Vienu paspaudimu galite gauti naujausius reitingų rezultatus arba tiesiog nustatykite jį į automatinį pilotą, kad galėtumėte sekti reitingą.

Įrankis gali sekti reitingą konkrečioje vietoje. Rango stebėjimo priemonė gali būti labai naudinga priemonė pelningumui sukaupti & vertingi jūsų kampanijos raktiniai žodžiai susideda iš 16 įvairių pasiūlymų priemonių pvz., „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė, raktinių žodžių paieškos įrankis ir „SEMRush“ ir kt. Tai daro jį puikiu raktinių žodžių tyrimo įrankiu ir todėl geriausia alternatyva ahrefams. Be to, galite eksportuoti tinkintas ataskaitas su grafika.

Raktinių žodžių tyrimas ir analizė pateikia visą reikalingą informaciją

 • susiję raktiniai žodžiai
 • paieškos apimtis
 • reitingo sunkumas
 • konkuruojančių vietų skaičius ir kt.

SEO „SpyGlass“ yra pats įspūdingiausias ir vienas mėgstamiausių įrankių „SEO Power Suite“. Pridėjus svetainę „SEO SpyGlass“, joje bus pateiktas visų nuorodų ir domenų, iš kurių pateikiamos nuorodos, bendro suvestinės vaizdas. Tai taip pat nurodo unikalių IP kiekį.

„SEO Power Suite“ „SpyGlass“ įrankių statistika

Dėl „SpyGlass“ pateiktos informacijos SEO Power Suite yra puikus įrankis pramonėje. Jo algoritmas suteikia jums išsamią informaciją apie naujausias nuorodas su sekite ir nesekite etikečių. Perėję į įvairius skirtukus, iš pagrindinio puslapio galite gauti informacijos apie Atgalinės nuorodos, Atgalinių nuorodų srautas ir Nuorodų gausos rizika ir kt. Taip pat yra įžvalgų apie domenų ir inkarų susiejimą. Taigi, naudodamiesi šiomis išsamiomis ir svarbiomis detalėmis, galite sukurti tinkamą nuorodų kūrimo strategiją.

Svetainės auditoriaus įrankis gali patikrinti jūsų puslapių sveikatą. Tai sužino

 • nutrūkę saitai
 • HTML kodai
 • pavadinimai
 • aprašymai ir vidinės nuorodos.

Be to, tai gali sukurti draugišką Svetainės schema ir stebi jūsų socialinių profilių efektyvumą.

„Power Suite“ nuorodų pagalbos įrankis gali rasti nuorodų kūrimo galimybes. Pateikiamos nuorodos su įvairiomis metrikomis, tokiomis kaip inkarai ir kokybės faktorius. Tai gali padėti rasti autoritetingas svetaines su nuorodomis į jūsų konkurentus. Tokiu būdu galite kreiptis ir į juos. Taip pat, tai stebi jūsų nuorodas ir gali pasakyti, ar tokie yra tam tikros vertės jūsų svetainei suteikimas ar ne. Nuorodų pagalbos įrankis tarnauja tvarkingai ir švariai el. Pašto paslaugų sąsajai.

Taigi, kai kalbama apie kainodarą, SEO galia gali padaryti rimtą skylę kišenėse biudžetą suprantantiems tinklaraštininkams ir verslo savininkams. Profesinis planas yra 499 USD, o įmonės planas kainuoja 1199 USD. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų planų yra tas, kad profesionalus planas negali leisti eksportuoti kai kurių ataskaitų klientams.

Apskritai, įrankis gali būti jums brangus, tačiau jis yra puikus pasirinkimas „viskas viename“ nuorodų kūrimui, nuorodų analizei ir tyrimui. Jūs turite tai išbandyti.

Apsilankykite SEO „PowerSuite“

3. Serpstatas

serpstate pagrindinis puslapis

„Serpstat“ yra „viskas viename“ SEO platforma, kurią sudaro 5 įrankiai:

 • Rango sekimas
 • Raktažodžių tyrimas
 • Konkurencijos analizė
 • Vietos auditas
 • Atgalinės nuorodos analizė

Kalbant apie grįžtamojo ryšio analizė, „Serpstat“ analizuoja jūsų atgalinės nuorodos profilį, stebi naujas ir pamestas atgalines nuorodas, rodo jūsų inkarus ir matuoja nuorodos autoritetą. Taip pat tiria konkurentų nuorodas. Naudodami šią funkciją galite sužinoti, kurios svetainės ir puslapiai sieja su jūsų konkurentais, įvertinti jų nuorodų kūrimo strategiją ir įsitraukti į savo strategiją keletą idėjų ar svetainių..

serpstate prietaisų skydelis

Jis taip pat turi platų funkcijų spektrą, padedantį jums išnaudoti visas galimybes raktinių žodžių tyrimas panašus į Ahrefą. Be įprasto raktinių žodžių pasirinkimo, jis siūlo:

 • Susiję raktiniai žodžiai: Ši funkcija suteikia jums didžiulį raktinių žodžių, semantiškai susijusių su pagrindiniu raktiniu žodžiu, sąrašą (LSI raktiniai žodžiai). Tai padeda išplėsti raktinių žodžių sąrašą su sinonimais, skirtingais frazių variantais, kad optimizuotumėte vieną puslapį keliems raktiniams žodžiams ir padarytumėte turinį natūraliau atrodantį.
 • Paieškos pasiūlymai: Pradėjus įvesti užklausą „Google“ paieškoje, „Google“ siūlo įprastus raktinius žodžius, kurių žmonės ieško „Google“. „Serpstat“ jums surenka visus šiuos ilgo uodegos raktinius žodžius.
 • Paieškos klausimai: Šie yra paklausimo formos paieškos pasiūlymai.
 • Raktinio žodžio sunkumas: Ši metrika parodo, koks yra raktinis žodis. Turėdami šią informaciją galite suprasti, ar KW verta leisti pinigus ir laiką.
 • Raktinio žodžio intencija: Įrankis parodo, kurie specialūs elementai yra rodomi pagal jūsų užklausą (žemėlapis, atsakymo dėžutė, apsipirkimas ir tt). Tai gali padėti rasti tinkamus KW, kad galėtumėte juos ten pamatyti..
 • Raktinių žodžių grupavimas: Klasifikuokite raktinius žodžius pagal reikšmę ir atitikimą. Tai padeda optimizuoti vieną puslapį kelioms užklausoms ir įprasminti didžiulį raktinių žodžių sąrašą.
 • Konkurencingi raktinių žodžių tyrimai: Galite palyginti savo ir konkurento URL ir rasti SEO / PPC raktinius žodžius, kurių praleidote.

Kitas puikus įrankis yra Rango sekimas. Galite nustatyti kasdien, kas 3 dienas ar kas savaitę atnaujinimus. Be to, jūs galite stebėti savo pozicijas greta konkurentų pozicijų viename projekte, nereikia kurti papildomų projektų ir išleisti papildomų limitų.

 Svetainės auditas įrankis įvertina svetainės techninio optimizavimo lygį. „Serpstat“ randa visas klaidas, susijusias su metaduomenimis, antraštėmis, HTTP būsenos kodu, indeksavimu, nuorodomis ir peradresavimais, įkėlimo greičiu, serverio parametrais ir kt. juos ištaisyti.

Be to, galite įvertinti konkurentų PPC skelbimus, rasti skelbimų pavyzdžių, rasti raktinius žodžius, dėl kurių jie pasiūlo, palyginti kelių domenų skelbimus. Beveik kiekviena šio įrankio savybė yra tinkama konkurencinei analizei, taip pat jūsų svetainės analizei, todėl ji yra tinkamiausia „Ahrefs“ alternatyva..

Galima naudoti nemokamą versiją, tačiau joje yra ribotų funkcijų, užklausų per dieną ir rezultatų ataskaitoje. Mokamos versijos prasideda nuo 19 USD / mėn., Bet pigiausio plano paprastai nepakanka tinkamai analizei. Kiti asmeninio naudojimo planai kainuoja nuo 69 USD iki 299 USD per mėnesį, verslo reikmėms – nuo 499 USD iki 2500 USD per mėnesį.

Kadangi plano B (69 USD) pakanka paleisti ir optimizuoti kelias svetaines, atrodo, kad „Serpstat“ siūlo vieną geriausių kainos ir kokybės santykį rinkoje.

Apsilankykite „SerpStat“

4. Moz

MOZ geriausias nuorodų kūrimo įrankis

„Moz“ yra ypač gerai žinomas įrankis ir laikomas stipria „ahrefs“ alternatyva. „Moz“ savo kelionę pradėjo 2004 m. Kaip SEO konsultacijų įmonė, tačiau dabar jie siūlo kelis produktus. Jį labai naudoja mažo lygio ekspertai, tinklaraštininkai, kūrėjai ir įmonės, norėdami patobulinti SEO ir raktinius žodžius.

Jų populiariausia metrika yra Domeno ir puslapio autoritetas skalė nuo 0 iki 100, kuri matuojama atsižvelgiant į įvairius veiksnius. Aukštą autoritetą turinti svetainė reiškia, kad ji daro didelę įtaką.

„Moz“ produktai apima

 • Raktinių žodžių naršyklė
 • Atidaryti svetainės naršyklę
 • Reitingavimo ir optimizavimo įrankiai.

Jie taip pat siūlo „Moz“ baras visiems jų vartotojams. Įdiegti įrankių juostą galite iš „Chrome“ parduotuvės. Tai parodys svarbią metriką, tokią kaip domeno ir puslapio autorizacijos statistika po kiekvienu „Google“ paieškos rezultatu, taip pat atgalines nuorodas. Tai labai naudinga norint patikrinti, ar įtakingi žaidėjai reitinguoja jūsų įvestą raktinį žodį „Google“.

„Moz“ atviros svetainės tyrinėtojas pritraukia daugumą vartotojų nemokamai arba priemoką už „Moz“ prenumeratos pasirašymą. Jie turi didžiulį rodyklės dydį, be to, didindami jį atnaujindami tvarkaraštį. Norėdami ištirti susiejimo profilį, tiesiog įdėkite svetainės adresą į juostą ir paspauskite Enter. Jame bus pateiktos visos nuorodos, pateikiamos į tą svetainę. Be to, tai pasakoja kiekvienos nuorodos „nofollow“ žymas, šlamšto balą ir inkaro tekstą, taip pat domeno ir puslapių autoritetingumo metriką.

Taip pat skaitykite:

 • 10 geriausių „SemRush“ alternatyvų ir konkurentų paslaugų
 • „SPyFu“ alternatyvos šnipinėti konkurentus ir raktinių žodžių tyrimai

Gavę šią informaciją, galite šnipinėti savo konkurento profilį ir nuspręsti, koks stiprus susiejimas reikalingas reitingui. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite patikrinti atvykstamojo saito profilis pašto ar visos svetainės.

Be to, jie leidžia jums taikyti filtrus tam tikros rūšies informacijai pvz., rodyti išorinius saitus ar vidinius saitus, arba abu. Be to, galite filtruoti 301, 302, sekti, „nofollow“, nuosavybės vertybinius popierius, jokių nuosavybės nuorodų ar nuorodų į padomenius ir šaknies domenus ir kt..

„MozSEO“ svetainės tyrinėtojo statistika

Turėdami tiek daug informacijos, galite suprojektuoti kelią, iš kurio jums reikia nuorodų ir kiek įtakingos turėtų būti nuorodos. Ryšio galimybių funkcija taip pat vaidina svarbų vaidmenį, rodant 302, 4xx, 5xx. Dar viena nuostabi savybė yra jungčių susikirtimas kurios padeda rasti svetaines, kurios nukreipia į jūsų konkurentus, bet ne į jus.

Geriausiai išnaudokite juos raktinių žodžių tyrinėtojas prieš rašydami aklai pagal kokį nors raktinį žodį. Įveskite raktinį žodį raktinių žodžių naršyklės juostoje, tada jis bus rodomas kas mėnesį paieškos apimtis, sunkumas ir galimybių procentas. Galimybių procentas nurodo apskaičiuotą paspaudimų rodiklį. Taip pat yra prioritetinio lygio matuoklis, kai labiau vertinami aukštesnio balo raktiniai žodžiai. „Keywords Explorer“ taip pat pateikia labai ilgą pasiūlymų sąrašą ir SERP analizę.

„Moz Pro“ planas apima puslapio optimizavimą ir reitingo stebėjimo įrankius. Puslapio optimizavimas generuoja ataskaitas remiantis 27 skirtingi veiksniai puslapyje ir suteikia SEO rezultatą. SEO balą galite pagerinti laikydamiesi rekomendacijų. „Moz“ taip pat teikia „Followerwonk“ socialinio profilio stebėjimui. API kūrėjams jie teikia „Mozscape“ API pagal tris skirtingus planus.

Galite užsiregistruoti nemokama sąskaita kuris yra apribotas iki 5 karjerų per dieną raktinių žodžių naršyklės įrankiui, o svetainių naršyklė veikia neribotai. Jie imasi 99 USD / mėn. Už standartinį (pagrindinį) planą iki 2 vartotojų ir palaikymo paslaugas visą parą. Galite laisvai pasirinkti planą, atsižvelgdami į savo kišenę ir poreikius.

Negana to, Mozas straipsniai yra labai naudinga mokantis SEO. „Moz“ yra įspūdingas įrankis, kuris labai padeda ištirti naują raktinį žodį ir išanalizuoti konkurentus, taigi padeda sugalvoti efektyvų planą, kaip juos pralenkti..

Aplankykite Moz

5. Didingas

didinga su didžiausiu indeksu

Kitas sąraše yra „Majestic“. Jį valdo JK įsikūrusi bendrovė „Majestic-12 Ltd“. Ši vienos nuorodos kūrimo programinė įranga siūlo keletą įrankių vienoje vietoje, pvz.,

 • Svetainių naršyklė
 • Atgalinių nuorodų analizė
 • Domenų palyginimas
 • Paieškos naršyklė
 • Ir galinga API kūrėjams.

Taip pat yra naršyklės plėtinių.

Prie prietaisų skydelio pamatysite svetainių naršyklės juostą, kurioje turite nurodyti svetainės adresą, apie kurį jums reikia įžvalgų. Dabar prie vieno prietaisų skydelio jis jums parodys išorinės nuorodos, nukreipiantys domenai ir inkaro teksto detalės. Tai atskirai nurodys vyriausybės ir švietimo ryšius.

Norėdami gauti daugiau informacijos, turite spustelėti skirtukus. Kaip ir skirtuke Atgalinės nuorodos, programa rodo visus sekite ir nesekite nuorodas ir iš kur šios nuorodos priklauso. Galite paslėpti arba parodyti ištrintas nuorodas. Puiku, kad jie leidžia eksportuoti atgalinių nuorodų duomenis į vietinį diską.

Dideli parodymai, pagrįsti dviem rodyklės ypatybėmis, vadinamomis Gaivus ir istorinis. Pasirinkus istorinį rodyklę pateikiama išsami informacija, pagrįsta visais jų turimais duomenimis, o „Fresh“ rodyklė – paskutinių 90 dienų informacija. Šios parinktys padidina jūsų atgalinio susiejimo strategijas, pateikdamos istorinę ir naujausią konkurentų atgalinių ryšių istoriją.

Leisk mums tai išsiaiškinti didingas nesiūlo SEO paslaugų. Dažniausiai pradedančiųjų lygio tinklaraštininkai siekia pagrindinės informacijos, tokios kaip numatytas raktinių žodžių kiekis, sunkumų reitingavimas, raktinių žodžių padėties stebėjimas, duomenys apie natūralų srautą ir susiję raktiniai žodžiai ir t. T., Bet didingiems trūksta visų šių dalykų..

Taigi kas yra Didenybė? Jis gali atlikti geresnę grįžtamojo ryšio analizę naudodamas skirtingas metrikas, tokias kaip citavimo srautas, aktualus srautas ir pasitikėjimo srautas. Jie turi turtingą Atgalinių nuorodų rodyklę.

Pasitikėjimo srautas: Apibrėžkite pagal patikimoje svetainėje pateikto URL paspaudimų skaičių.

Citavimo srautas: Tai daugiausia lemia nuorodų skaičių ir jų poveikį domenui.

Aktualus srautas: Tai matuoja URL įtaką konkrečioje kategorijoje.

„Majestic Bulk Backlink“ įrankis padeda analizuoti iki 400 URL vienu metu. Geriausia, kai norite išanalizuoti savo kelis konkurentus.

Norėdami atsispirti savo konkurentui, jums taip pat reikia atgalinio profilio, panašaus į juos. Čia „Clique Hunter“ įrankis gali jums padėti. Jei pridėsite tris konkurentų URL, tada bus parodyta, kuri bendroji svetainė siunčia nuorodą į visus juos. Gavo ilgą funkcijų sąrašą, įskaitant Buzzsumo, kaimynystės tikrintuvą, URL teikėją ir kt.

Galite gauti nemokama „Majestic“ sąskaita, tiesiog pateikite reikiamą informaciją ir užsiregistruokite. Nors jis pasižymi ribotomis funkcijomis, tačiau gali būti naudingas labai pagrindinei jų analizei ar testavimui. „Lite“ planas kainuoja tik 41,67 USD per metus, o funkcijos tuo metu ribotos „Pro“ planas apima daugybę funkcijų ir kainuoja 83,33 USD. „Majestic“ yra nuostabi priemonė, jei jūsų pagrindinis tikslas yra stebėti nuorodas.

Aplankykite „Majestic“

Premijos įrankis: Rėkianti varlė SEO voras

Rėkianti varlė yra viena geriausių ahrefų alternatyvų dėl ilgo funkcijų sąrašo ir išsamios informacijos. Jį taip pat naudoja dideli prekių ženklai, tokie kaip „Apple“, „Disney“, „Amazon“ ir kt SEO voras įrankis galima įdiegti „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ sistemose ir naudodamiesi šiuo vienu įrankiu galite nuskaityti rezultatus realiuoju laiku.

Tiesiog pridėkite URL programinėje įrangoje ir spustelėkite Pradėti. Nemokama versija, jis gali nuskaityti 500 nuorodų priemokos planas nuskaito neribotas nuorodas. Perjungdami įvairius skirtukus, gausite informacijos apie vidinius & išorinės nuorodos, H1, H2, meta aprašymas ir puslapių pavadinimai. Be to, jame taip pat rodomos sąsajos su HTTP ir HTTPS protokolais.

Rėkianti varlė yra geriausias būdas taupyti laiką rūpinantis puslapyje esančių SEO veiksnių. Galite lengvai rasti išeinančias ir atvykstamąsias nuorodas kartu su URL. SEO voras nustato nuolatinį ir laikiną peradresavimus. Be to, joje pateikiamos nuorodų sekimo ir pašalinimo žymės.

Senesnėms svetainėms, nutrūkę saitai yra galvos skausmas ir tai gali užmušti jūsų svetainės SEO. SEO voras rodo ne tik 404 puslapius, bet ir 301. Taigi galite imtis veiksmų greitai pašalinti paveiktas nuorodas. Kai programinė įranga baigs nuskaityti iki 100%, tada eikite į „Atsakymo kodai“ skirtuką ir pritaikykite filtrą „Client Error 4xx“. Dabar, norėdami rasti neveikiančių nuorodų šaltinį, spustelėkite skirtuką Inlinks, pateiktą programinės įrangos apačioje.

Kaip mes visi žinome, kad paieškos varikliams nepatinka šio įrankio kopijavimas, galite efektyviai atrasti viską kopijų puslapių pavadinimai, meta aprašymai ir mažo turinio puslapiai ir tt. „SEO Spider“ gali patikrinti CSS, „Javascript“ ir „Flash“ nuorodas. Jūs netgi galite sukonfigūruoti nuskaityti visus padomenius.

Vienas iš pagrindinių elementų yra tai, kad jis gali atsisiųsti „Google“ analizės duomenis ir „Search Console“ duomenis bei pateikti visą jų informaciją tik viename prietaisų skydelyje. Galite lengvai eksportuoti tinkintą svetainės schemą.

Įrankis apima daugybę kitų svarbių funkcijų, tokių kaip

 • URL, kuriuos blokuoja robots.txt
 • „Hreflang“ atributų ir „Ajax“ ir kt. Auditas.

Tarp viso to, „premium“ versijoje, a techninė komanda visada yra jūsų pagalba. Kilus bet kokiems sunkumams, jų vadove galite naudotis jų interneto svetainėje.

„Screaming Frog“ taip pat siūlo daugybę kitų paslaugų, pavyzdžiui, paieškos sistemų optimizavimą, nuorodų kūrimą ir PPC valdymą ir kt., Tačiau už tokias funkcijas turite sumokėti papildomą sumą. „Voratinklio“ įrankis negali pateikti tokios statistikos kaip raktinių žodžių pasiūlymai, paieškos apimtis, konkurencija ir kt., O daugiau dėmesio skiria jūsų svetainės optimizavimui, kad ji taptų patogi paieškos varikliui. Šiuo metu ji yra 149,00 svarų sterlingų ir įgalintos visos jų funkcijos.

„Screaming Frog SEO Spider“ turi turėti įrankį, į kurį įtraukta daugybė dalykų, susijusių su SEO vienoje vietoje, taigi sutaupysite daug laiko. Tu gali eksportuoti duomenis į skaičiuoklę ir kitus standartinius formatus. Nesvarbu, ar esate tinklaraštininkas, ar SEO agentūra, tai, be abejo, atneš daugiau nei jūsų sumokėti pinigai.

Apsilankykite šaukiančioje varle

Išvada

Mūsų nuomone, tai yra keletas geriausių alternatyvų. Bet pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų poreikių. Patinka, jei jūsų pagrindinė koncentracija yra akys, kad stebėtumėte konkurentus, kurie susieja profilį Didingas yra puikus įrankis išbandyti, nes jie turi didžiulį rodyklę ir pateikia išsamią analizę.

Tam, kad viskas viename sprendimas, SEO PowerSuite yra puikus pasirinkimas. Jų reitingo stebėjimo įrankis veikia bendradarbiaujant 16 įvairių įrankių. Jų „SEO SpyGlass“ yra fantastiškas įrankis, turintis tiek daug statistikos, o svetainės auditorius gali suteikti naudingos informacijos puslapio SEO. Tačiau jų kainos yra aukštos, o tai gali padaryti didelę įtaką daugumai klientų.

Taip pat galbūt norėtumėte skaityti:

 • Geriausias plagiato tikrintojas unikaliam turiniui gaminti
 • Labai rekomenduojamos ir geriausios SSD talpinimo paslaugos

Taigi, kas yra geriausia, apimanti visus svarbiausius veiksnius ir įrodanti, kad tai yra patogus SEO įrankis?

Dėl to rekomenduojame kreiptis SEMrushas dėl jų daugiafunkcinių priemonių. Galite šnipinėti konkurentų veiksmus, gauti ilgą sąrašą galimų konkurentų, raktinių žodžių sunkumų & sekimas, planavimas Ekranas & Vaizdo įrašų reklama ir palaikymas daugiau nei 100 vietų. Be to, jie siūlo konkurencingas kainas ir 14 dienų nemokamą bandomąją sąskaitą.

Taigi tai yra pasiūlymai. Nesivaržykite pasidalyti tuo, kuris įrodo jums pačią geriausią alternatyvą. Mes labai vertiname jūsų atsiliepimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map