Link Bina için 2020 yılında En İyi 5 Ahrefs Alternatifleri

27

Arama motorlarının ilk sayfasında hedef anahtar kelimelere hükmetmeyi kim istemez?


Dan daha fazla var 200 faktör Google’ın web sitelerini sıralamak için kullandığı ve bunlardan ikisinin en fazla etkiye sahip olduğu Birincisi içerik, saniye ise geri bağlantılardır. Kullanıcılara yüksek değer sağlayan ancak rakiplerin geri bağlantılarını nasıl analiz edeceğiniz veya bulacağınız öldürme içeriği oluşturabilirsiniz?

Ahrefs, rakiplerin backlink profillerini analiz etmek için en iyi araçlardan biridir ve herhangi bir web sitesinin geri bağlantılarını izlemek için kullanılabilir. Ancak, kullanıcıların çoğunu ahrefs alternatifleri aramaya teşvik eden biraz maliyetlidir. Uzun bir süre SEO alanındaysanız, tüm en iyi SEO araçlarının Ahrefs ile oldukça benzer fiyatlar sunduğunu biliyor olabilirsiniz..

Ahrefs alternatiflerini aramak için bazı nedenler:

 • Ücretsiz plan artık mevcut değil
 • Pahalı bir araçtır
 • Anahtar kelime zorluk özellikleri olması gerektiği gibi doğru değil
 • Google Chrome uzantısının olmaması

Geri Bağlantıları Analiz Etmek ve Oluşturmak için En İyi Ahrefs Alternatifleri

1. SEMrush

Ahref'e en iyi alternatif SEMrush

İlk başta, tüm kontrol panelindeki özellikler nedeniyle SEMrush arayüzünü görmek karıştırabilir. Ancak gerçekte, programın kullanımı basittir. Bu sadece bir SEO aracı değil ancak aşağıdakiler de dahil olmak üzere yararlı şeyler kümesi içerir

 • Backlink analizi
 • Sıralama izleme
 • Reklam planlaması
 • Trafik analizi ve çok daha fazlası…

O bir dijital pazarlama için hepsi bir arada çözüm ve büyük bir ahrefs alternatifi haline getiren rekabetçi verilerin dökülmesi.

Semrush ile rakibin web sitesi hakkında derinlemesine veri almak çok kolay. Sadece ihtiyacın var rakip alan adınızı girin adı ve sonra gibi zorunlu istatistikleri gösterecektir

 • organik anahtar kelimeler ve Google’daki konumları
 • çapa ile backlink profili
 • en üst sıralarda yer alan anahtar kelimeler.

Rakip siteyi ekledikten sonra, kenar çubuğundan Organik Arama Konumlarına gidin. Artık arama hacmi ve arama motorunda sıralama ile birlikte anahtar kelimeleri göreceksiniz. SemRush ayrıca anahtar kelime zorluğu anahtar kelimeden Bu şekilde Semrush’tan en iyi şekilde yararlanabilir ve değerli anahtar kelimeleri alabilirsiniz.

Ayrıca, arama motorlarında rakip anahtar kelimelerinizin son hareketlerini de açıklar. Ve tek bir rakip alan adı Semrush koyarak diğer potansiyel rakipleri listeler ve böylece daha yetkin SEO stratejileri tasarlamanıza yardımcı olur.

Hedef kitlenizi biliyorsanız çok yararlı olan bir diğer önemli özellik yer seçimidir. Alet 100’den fazla konumu destekler. Şimdi ABD’yi seçerseniz, tarama yapar ve yalnızca ABD kitlesi hakkında bilgi gösterir. Bilgileri aldıktan sonra sadece projenizi ekleyin SEO denetiminde, bu, sayfa içi SEO’nun geliştirilmesine yardımcı olacaktır.

SEMrush PPC’nin planlanmasında size yardımcı olabilir. Bu sadece bir araçla, reklam araştırması ve analiz et rakip reklam stratejileri. PPC anahtar kelime aracı, AdWords kampanyasını özetlemenize yardımcı olur. Görüntülü reklamlarla birlikte, rakip video reklamları izleyebilir ve kendi reklamlarınızı planlayabilirsiniz.

Son zamanlarda tanıttılar anahtar kelime sihirli aracı Bu, birçok entegre araştırma aracının birleşimidir ve çok kapsamlı ayrıntılar sağlar. İşte ekran görüntüsüne bakın.

Semrush anahtar kelime sihirli aracı

Ne yazık ki, hem ahrefler hem de Semrush herkesin karşılayabileceği yazılımlar değildir. Ama ahreflerin aksine Semrush bedava hesap Günde 10 sorgu sunar. Ayrıca, 14 günlük deneme hesabı. Öte yandan, ahrefs ücretsiz hesap vermez ve deneme hesabı için ödeme ayrıntılarını gerektirir.

Semrush harika araçlardan biridir ve karşılayabiliyorsanız kullanmanız gerekir. Ancak yeni başlayan bir blog yazarıysanız, buna ihtiyacınız olmayabilir ve ücretsiz hesaplarına güvenebilirsiniz. Genel olarak, SEMrush, tonlarca özellik sunan harika bir araçtır. farklı biçimlerde raporlar ve kesinlikle her kuruşuna değer.

SemRush’u ziyaret edin

2. SEO Güç Paketi

Ahref için SEO Powersuite Hepsi Bir Arada Alternatif

SEO Power Suite bir yazılım tabanlı program çevrimiçi web aracı yerine. Hizmetlerini kullanmak için, yazılımlarını yerel bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekir. Windows, Mac ve Linux için kullanılabilir. SEO Power Suite tarafından güvenilen 500 binden fazla kullanıcı.

Onların teklifi 4 inanılmaz araçlar

 • Sıra İzleyici
 • SEO SpyGlass
 • Web Sitesi Denetçisi
 • Bağlantı Yardımcısı.

Rank Tracker, kullanıcının Google, Bing, Yahoo ve daha fazlasındaki konumlarını izlemesine yardımcı olur 327 arama motoru. Sadece site adresini ekleyin ve ardından Google Analytics veya AdWords hesabınızı bağlayın. Analiz etmeye başlayacak.

Sitenizle birlikte 10 farklı web sitesi ekleyebileceğiniz iyi bir şey, bu da ilerleme farklılıklarını tahmin etmek için rakipleriniz olabilir. Tek bir tıklama ile en son sıralama sonuçlarını elde edebilir veya sıralamayı izlemek için Otomatik Pilot olarak ayarlayabilirsiniz.

Araç, belirli bir konumdaki sıralamayı izleyebilir. Sıra izleyici, kârlıyı kazmak için çok yararlı bir araç olabilir & kampanyanız için değerli anahtar kelimeler 16 farklı öneri aracından oluşur Google Anahtar Kelime Planlayıcı, Anahtar Kelime Bulma aracı ve SEMRush vb. gibi. Bu, onu harika bir anahtar kelime araştırma aracı ve dolayısıyla ahrefs için en iyi alternatif yapar. Ayrıca, özelleştirilmiş raporları grafiklerle dışa aktarabilirsiniz.

Anahtar kelime araştırma ve analizi, gerekli tüm bilgileri sağlar.

 • ilgili anahtar kelimeler
 • arama hacmi
 • sıralama zorluğu
 • rakip sitelerin sayısı, vb..

SEO SpyGlass SEO Power Suite’teki en dikkat çekici ve en sevdiğimiz araçlardan biridir. SEO SpyGlass’ta siteyi ekledikten sonra, bağlantıların geldiği geri bağlantıların ve alanların toplam sayısının özet bir görünümünü gösterecektir. Ayrıca benzersiz IP’lerin miktarını gösterir.

Seo Power Suite SpyGlass araç istatistikleri

SpyGlass tarafından sunulan detaylar SEO Power Suite’i sektörde mükemmel bir araç haline getiriyor. Algoritması, en son geri bağlantılar hakkında ayrıntılı bir fikir verir. takip ve nofollow etiketleri. Çeşitli sekmelere geçerek ana sayfadan geri bağlantılar, geri bağlantı trafiği ve Bağlantı riski çok vb. Hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, alan ve bağlantıların bağlanmasıyla ilgili bilgiler de vardır. Böylece bu derinlemesine ve önemli ayrıntılarla, yeterli bir bağlantı oluşturma stratejisi oluşturabilirsiniz.

Web Sitesi Denetçisi aracı sayfalarınızın sağlığını kontrol edebilir. Bulur

 • bozuk bağlantılar
 • HTML kodları
 • başlıkları
 • açıklamalar ve dahili bağlantılar.

Ayrıca, dost üretebilir Site haritası ve sosyal profillerinizin etkinliğini izler.

Power Suite’in bağlantı yardımı aracı bağlantı kurma fırsatlarını bulabilir. Bağlantılar, çapa ve kalite faktörü gibi çeşitli metriklerle verilir. Rakiplerinize bağlantılar içeren yetkili siteleri bulmanıza yardımcı olabilir. Bu şekilde onlara da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca o geri bağlantılarınızı izler ve size bunların sitenize değer katmak ya da vermemek. Bağlantı yardımı aracı, e-posta hizmetleri için temiz ve temiz bir arayüz sunar.

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, SEO gücü bütçe bilinçli blogcular ve işletme sahipleri için ceplerde ciddi bir delik açabilir. Profesyonel plan 499 dolar, Kurumsal plan ise 1199 dolar. Bu iki plan arasındaki temel fark, Profesyonel planın müşteriler için bazı raporların dışa aktarılmasına izin verememesi.

Sonuç olarak, araç sizin için pahalı olabilir, ancak bağlantı kurma, geri bağlantı analizi ve araştırma için mükemmel bir hepsi bir arada seçimdir. Kesinlikle denemelisin.

SEO PowerSuite’i ziyaret edin

3. Serpstat

serpstate ana sayfası

Serpstat, 5 araçtan oluşan hepsi bir arada bir SEO platformudur:

 • Sıralama izleme
 • Anahtar kelime araştırması
 • Rekabet Analizi
 • Site denetimi
 • Backlink analizi

Benzer backlink analizi, Serpstat, geri bağlantı profilinizi analiz eder, yeni ve kayıp geri bağlantıları izler, bağlantılarınızı gösterir ve bağlantının yetkisini ölçer. Ayrıca, rakiplerin geri bağlantılarını araştırır. Bu özellik sayesinde, hangi sitelerin ve sayfaların rakiplerinize bağlandığını öğrenebilir, bağlantı kurma stratejilerini tahmin edebilir ve bazı fikirleri veya web sitelerini kendi stratejinize alabilirsiniz.

serpstate kontrol paneli

Ayrıca, en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan çok çeşitli özelliklere sahiptir. anahtar kelime araştırması Ahrefs’e benzer. Normal bir anahtar kelime seçimine ek olarak şunları sunar:

 • ilgili anahtar kelimeler: Bu özellik, birincil anahtar kelimenizle (LSI anahtar kelimeler) anlamsal olarak alakalı çok sayıda anahtar kelime listesi sağlar. Bir sayfayı birden çok anahtar kelime için optimize etmek ve içeriğinizin daha doğal görünmesini sağlamak için anahtar kelime listenizi eşanlamlılar, farklı kelime öbekleri çeşitleriyle genişletmenize yardımcı olur.
 • Arama Önerileri: Sorgunuzu Google aramasına yazmaya başladığınızda, Google, insanların Google’da aradıkları yaygın anahtar kelimeleri önerir. Serpstat tüm bu uzun kuyruklu anahtar kelimeleri sizin için toplar.
 • Soruları Ara: Bunlar sorgusu biçiminde arama önerileri.
 • Anahtar Kelime Zorluğu: Bu metrik, anahtar kelimenin ne kadar rekabetçi olduğunu gösterir. Bu bilgi ile KW’nin para ve zaman harcamaya değer olup olmadığını anlayabilirsiniz.
 • Anahtar Kelime Amacı: Araç, sorgunuz için hangi özel öğelerin gösterildiğini gösterir (harita, yanıt kutusu, alışveriş vb.) Orada öne çıkmak için doğru KW’leri bulmanıza yardımcı olabilir.
 • Anahtar Kelime Kümeleme: Kümeleme, anahtar kelimeleri anlam ve alaka düzeyine göre gruplandırır. Bu, bir sayfayı birden çok sorgu için optimize etmeye ve çok büyük bir anahtar kelime listesi oluşturmaya yardımcı olur.
 • Rekabetçi Anahtar Kelime Araştırması: URL’nizi ve rakibinizin URL’sini karşılaştırabilir ve kaçırdığınız SEO / PPC anahtar kelimelerini bulabilirsiniz.

Başka bir harika araç Sıra Takibi. Günlük, 3 günde bir veya haftalık güncellemeler ayarlayabilirsiniz. Dahası, ek projeler oluşturmak ve ekstra sınırlar harcamak zorunda kalmadan, konumlarınızı bir projede rakiplerinizin pozisyonlarıyla yan yana izleyebilirsiniz..

 Site Denetimi aracı, sitenin teknik optimizasyon düzeyini tahmin eder. Serpstat, meta veriler, başlıklar, HTTP durum kodu, dizin oluşturma, bağlantılar ve yönlendirmeler, yükleme hızı, sunucu parametreleri vb. İle ilgili tüm hataları bulur. Hataları öncelikli olarak sıralar, hataların bulunduğu bağlantıların bir listesini verir ve bir yol önerir. Onları düzeltmek için.

Ayrıca, rakiplerin PPC reklamlarını tahmin edebilir, reklam örnekleri bulabilir, teklif verdikleri anahtar kelimeleri bulabilir, birkaç alandaki reklamları karşılaştırabilirsiniz. Bu aracın hemen hemen her özelliği, kendi web sitenizin analizi için olduğu kadar rekabetçi bir analiz için de en uygun Ahrefs alternatifidir..

Ücretsiz sürüm mevcuttur, ancak özellikler, günlük sorgular ve rapor başına sonuçlarla sınırlıdır. Ücretli versiyonlar ayda 19 $ ‘dan başlıyor ancak en ucuz plan genellikle uygun bir analiz için yeterli değil. Kişisel kullanım için diğer planlar aylık 69 $ – 299 $, iş kullanımı için aylık 499 $ – 2.500 $.

B planı (69 $) birkaç siteyi çalıştırmak ve optimize etmek için yeterli olduğundan, Serpstat piyasadaki en iyi fiyat-performans oranından birini sunuyor gibi görünüyor.

SerpStat’ı ziyaret edin

4. Moz

MOZ en iyi bağlantı kurma aracı

Moz, son derece iyi bilinen bir araçtır ve güçlü ahrefs alternatifi olarak kabul edilir. Moz, 2004 yılında SEO danışmanlık şirketi olarak yolculuğuna başladı, ancak şimdi birden fazla ürün sunuyor. Küçük ve uzman düzeydeki blogcular, geliştiriciler ve işletmeler tarafından daha iyi SEO ve anahtar kelime keşifleri için yoğun bir şekilde kullanılır.

En popüler metrikleri Alan Adı ve Sayfa Yetkisi çoklu faktörler dikkate alınarak ölçülen 0-100 arası ölçeklerdir. Yüksek otoriteye sahip bir web sitesi, yüksek etkiye sahip olduğu anlamına gelir.

Moz ürünleri şunları içerir:

 • Anahtar Kelime Gezgini
 • Site gezginini aç
 • Sıralama ve optimizasyon araçları.

Ayrıca bir Moz çubuğu tüm kullanıcıları için. Araç çubuğunu Chrome mağazasından yükleyebilirsiniz. Her Google arama sonucunun altındaki Alan Adı ve Sayfa Yetkilisi istatistikleri gibi önemli metriklerin yanı sıra geri bağlantılar da gösterilecektir. Bu, oyuncuların Google’da yazdığınız anahtar kelimede ne kadar etkili olduğunu kontrol etmek için çok yararlıdır.

Moz açık site gezgini Moz aboneliğine kaydolmak için kullanıcıların çoğunu ücretsiz veya premium olarak cezbeder. Büyük bir dizin boyutuna sahipler ve ayrıca program güncellemeleriyle artırıyorlar. Bağlantı profilini incelemek için site adresini çubuğa koyun ve Enter tuşuna basın. Bu web sitesine gelen tüm bağlantıları gösterecektir. Dahası, söyler alan adı ve sayfa yetki metrikleriyle birlikte her bir bağlantının nofollow etiketleri, spam puanı ve bağlantı metni.

Ayrıca okuyun:

 • En İyi SemRush Alternatifleri ve Rakip Hizmetleri
 • Rakiplerinizi Casuslamaya ve Anahtar Kelime Araştırmalarına SPyFu Alternatifleri

Bu bilgileri alarak, rakibinizin profilini gözetleyebilir ve sıralama için ne kadar güçlü bağlantıya ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz. Bu araçla, gelen bağlantı profili bir yayının veya tüm sitenin.

Ayrıca, belirli bilgi türleri için filtreler uygulayabilir harici bağlantıyı veya dahili bağlantıları veya her ikisini de göstermek gibi. Ayrıca, 301, 302’yi filtreleyebilir, takip edebilir, nofollow, eşitlik, hisse senedi bağlantısı veya alt alanlara ve kök alan adına bağlantılar vb..

MozSEO site gezgini istatistikleri

Şimdi çok fazla bilgi ile, geri bağlantılara ihtiyaç duyduğunuz yerden ve bağlantıların ne kadar etkili olması gerektiği konusunda bir yol tasarlayabilirsiniz. Bağlantı fırsatları özelliği de 302, 4xx, 5xx göstererek önemli bir rol oynar. Bir başka harika özellik de bağlantının kesişmesidir rakiplerinize bağlantı veren, ancak size olmayan siteleri bulmanıza yardımcı olan.

Bunlardan en iyi şekilde yararlanın anahtar kelime gezgini herhangi bir anahtar kelimeye körü körüne yazmadan önce. Anahtar kelime gezgin çubuğuna anahtar kelimeyi yazın, ardından aylık olarak gösterilir arama hacmi, zorluk ve fırsat oranı. Fırsat oranı, tahmini tıklama oranını ifade eder. Ayrıca, daha yüksek skorlu anahtar kelimelerin daha fazla tercih edildiği öncelik düzeyi göstergesi vardır. Anahtar Kelimeler Gezgini ayrıca çok uzun bir öneri listesi ve bir SERP analizi sağlar.

Moz Pro planı Sayfa optimizasyonu ve sıralama izleme araçlarını içerir. Sayfa optimizasyonu, aşağıdakileri temel alan raporları oluşturur: 27 farklı sayfa faktörü ve SEO puanı verir. Önerileri izleyerek SEO puanını artırabilirsiniz. Moz, sosyal profili izlemek için Followerwonk’a da sahiptir. API geliştiricileri için üç farklı planda Mozscape API’sı sağlıyorlar.

İçin kaydolabilirsiniz bedava hesap site gezgini sınırsız olarak çalışırken anahtar kelime gezgini aracı için günde 5 taş ocağı ile sınırlıdır. En fazla 2 kullanıcı ve 7/24 destek hizmetleri için standart (temel) plan için 99 $ / ay ücret alırlar. Cebinizi ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak planı özgürce seçebilirsiniz.

Dahası, Moz nesne çok SEO öğrenme için yararlı. Moz, yeni anahtar kelimeyi keşfetmenize ve rakipleri analiz etmenize ve böylece onları geride bırakmak için etkili bir planlama oluşturmanıza yardımcı olan etkileyici bir araçtır..

Moz’u ziyaret edin

5. Görkemli

en büyük endeksi ile görkemli

Listede bir sonraki Majestic. Bu, İngiltere merkezli bir şirket olan Majestic-12 Ltd’ye aittir. Bu tek link oluşturma yazılımı, tek bir yerde birden fazla araç sunar.

 • Site Gezgini
 • Geri bağlantı analizi
 • Alan adı karşılaştırma
 • Arama Gezgini
 • Geliştiriciler için güçlü bir API.

Tarayıcı uzantıları da var.

Gösterge tablosunda, hakkında bilgi edinmek istediğiniz site adresini eklemeniz gereken site gezgini çubuğunu göreceksiniz. Şimdi bir gösterge tablosunda, size harici geri bağlantılar, Etki Alanları ve bağlantı metni ayrıntıları. Hükümet ve Eğitim bağlantılarını ayrı ayrı gösterecektir.

Daha fazla ayrıntı için sekmeleri tıklamanız gerekir. Geri Bağlantılar sekmesinde olduğu gibi, program tüm takip et ve takip yok bağlantılar ve bu bağlantıların ait olduğu yer. Silinen bağlantıları gizleyebilir veya gösterebilirsiniz. Geri bağlantı verilerini yerel sürücünüze aktarmanıza izin verdikleri harika şey.

Majestic, iki dizin özelliğine dayanan bilgileri gösterir Taze ve Tarihi. Geçmiş endeks seçeneği, sahip oldukları tüm verilere dayanarak kapsamlı ayrıntılar verirken, Fresh endeksi son 90 günün bilgilerini verir. Bu seçenekler, rakiplerinizin tarihi ve en son backlink geçmişini sağlayarak geri bağlantı stratejilerinizi daha verimli hale getirir.

Bir şeyi temizleyelim majestic SEO hizmetleri sunmuyor. Çoğunlukla başlangıç ​​düzeyindeki blogcular, tahmini anahtar kelime hacmi, sıralama zorluğu, anahtar kelime konumu izleme, organik trafikle ilgili veriler ve ilgili anahtar kelimeler vb. Gibi temel ayrıntıları takip ederler..

Peki Majestic ne işe yarar?? Alıntı akışı, Topikal akış ve Güven akışı gibi farklı metriklerle daha iyi backlink analizi gerçekleştirebilir. Zengin bir geri bağlantı indeksine sahipler.

Güven Akışı: Güvenilen sitede verilen URL’deki tıklama sayısına göre tanımlayın.

Atıf Akışı: Temel olarak geri bağlantı sayısını ve bunların etki alanı üzerindeki etkisini belirler..

Topikal Akış: URL’nin belirli kategorideki etkisini ölçer.

Görkemli Toplu Backlink aracı aynı anda 400 adede kadar URL’yi analiz etmenize yardımcı olur. Birden fazla rakibinizi analiz etmek istediğinizde en iyisi.

Rakiplerinize karşı durmak için, onlara benzer bir geri bağlantı profiline de ihtiyacınız vardır. Buraya Clique Hunter aracı size yardımcı olabilir. Üç rakip URL eklerseniz, hangi ortak sitenin hepsine bir bağlantı gönderdiğini gösterir. Majestic, Buzzsumo, Mahalle Denetleyicisi ve URL göndericisi gibi uzun bir özellik listesine sahipti..

Alabilirsiniz Majestic ücretsiz hesabı, sadece gerekli bilgileri sağlayın ve kaydolun. Özelliklerle sınırlı olmasına rağmen, çok temel analiz veya hizmetlerini test etmek için iyi olabilir. “Hafif” plan sadece 41.67 $ / yıl maliyet, bu özelliklerle sınırlı iken “Pro” plan ton işlevsellik içerir ve maliyeti 83.33 $. Majestic, ana hedefiniz geri bağlantıları izlemek için harika bir araçtır.

Majestic’i ziyaret edin

Bonus Aracı: Çığlık Kurbağa SEO Örümcek

Screaming Frog, uzun özellik listesi ve ayrıntılı bilgileri nedeniyle ahrefs için en iyi alternatiflerden biridir. Ayrıca Apple, Disney ve Amazon gibi büyük markalar tarafından kullanılıyor. SEO örümcek aracı Windows, Mac ve Linux sistemlerinize yüklenebilir ve bu tek araçla gerçek zamanlı sonuçları tarayabilirsiniz.

URL’yi yazılıma eklemeniz ve Başlat’a tıklamanız yeterlidir. Ücretsiz sürümde, 500 bağlantı tarayabilir prim planı sınırsız bağlantı tarar. Çeşitli sekmeler arasında geçiş yaparak dahili & harici bağlantılar, H1, H2, Meta Açıklama ve Sayfa başlıkları. Ayrıca, HTTP ve HTTPS protokolleriyle olan bağlantıları da gösterir.

Screaming Frog, sayfa içi SEO faktörleri. URL’lerle birlikte giden ve gelen bağlantıları kolayca bulabilirsiniz. SEO örümcek kalıcı ve geçici yönlendirmeleri tanımlar. Ayrıca, bağlantılar için takip ve nofollow etiketleri sağlar.

Daha eski siteler için, bozuk bağlantılar bir baş ağrısı ve bunlar sitenizin SEO öldürebilir. SEO örümcek sadece 404 sayfa değil, aynı zamanda 301 dikkat çekiyor. Böylece etkilenen bağlantıları hızlı bir şekilde düzeltmek için harekete geçebilirsiniz. Yazılım% 100’e kadar taramayı bitirdiğinde “Yanıt Kodları” sekmesine gidin ve İstemci Hatası 4xx filtresini uygulayın. Şimdi bozuk bağlantıları bulmak için yazılımın altında verilen Inlinks sekmesine tıklayın.

Hepimizin bildiği gibi, arama motorları çoğaltmayı sevmiyor ve bu araçla, hepsini verimli bir şekilde keşfedebilirsiniz yinelenen sayfa başlıkları, Meta açıklamalar ve düşük içerik sayfaları vb. SEO Spider CSS, Javascript ve flash bağlantılar için bir kontrol gerçekleştirebilir. Tüm alt alanları taramak için bile yapılandırabilirsiniz.

Birincil unsurdan biri, Google analizlerinin yanı sıra Arama konsolu verilerini de alabilmesi ve tüm bilgilerini tek bir gösterge tablosunda sunabilmesidir. Özelleştirilmiş site haritasını kolayca dışa aktarabilirsiniz.

Araç, aşağıdakiler gibi birçok önemli özelliği içerir:

 • Robots.txt tarafından engellenen URL’ler
 • Hreflang özniteliklerini ve Ajax vb. Denetleme.

Tüm bunlar arasında, premium versiyonda, teknik ekip yardımınız için her zaman yanınızda. Herhangi bir zorluk durumunda web sitesinden kullanıcı kılavuzunu boşuna.

Screaming Frog ayrıca arama motoru optimizasyonu, link oluşturma ve PPC yönetimi gibi birçok hizmet sunar, ancak bu tür özellikler için ek miktar ödemeniz gerekir. Örümcek aracı, anahtar kelime önerileri, arama hacmi ve rekabet vb. Gibi istatistikler sağlayamaz. Bunun yerine sitenizi arama motorunu daha kolay hale getirmek için optimize etmeye odaklanır. Şu anda, tüm özellikleri etkinken £ 149,00 geliyor.

Kurbağa SEO Spider Screaming bir yerde SEO için çok şey içeren bir araç olması gerekir ve böylece size çok zaman kazandırır. Yapabilirsin verileri dışa aktar bir e-tabloya ve diğer standart biçimlere. Blogcu veya SEO ajansı olduğunuz önemli değil, elbette ödediğiniz paradan daha fazlasını sunacak.

Screaming Frog’u ziyaret edin

Sonuç

Bize göre, bunlar en iyi ahrefs alternatiflerinden bazılarıdır. Ancak seçim tamamen gereksinimlerinize bağlıdır. Ana konsantrasyonunuz, profili bağlayan yarışmacılara keskin bir göz atmak gibi Görkemli büyük bir endekse sahip oldukları için denemek için muhteşem bir araçtır ve bu nedenle derinlemesine bir analiz sağlar.

Bir … için hepsi bir arada çözüm, SEO PowerSuite mükemmel bir seçimdir. Onların rütbe takip aracı 16 farklı araç işbirliği ile çalışır. Site denetçisi sayfa içi SEO için yararlı bilgiler sağlayabilirken, SEO SpyGlass pek çok istatistik ile harika bir araçtır. Ancak fiyatlandırmaları gök yüksek, müşterilerin çoğu için büyük bir anlaşma kırıcı olabilir.

Ayrıca aşağıdakileri okumak isteyebilirsiniz:

 • Benzersiz İçerik Üretmek için En İyi İntihal Denetleyicisi
 • Şiddetle Tavsiye Edilir ve En İyi SSD Barındırma Hizmetleri

Peki tüm önemli faktörleri kapsayan ve kullanışlı bir SEO aracı kanıtlayan en iyisi nedir?

Bunun için, SEMrush çünkü çok fonksiyonlu aletleri. Rakiplerinizin hareketlerini gözetleyebilir, olası rakiplerin uzun bir listesini, anahtar kelime zorluğunu alabilirsiniz & izleme, planlama Ekran & Video reklam ve 100’den fazla yer desteği. Ayrıca, rekabetçi fiyatlandırma ve 14 günlük ücretsiz deneme hesabı sunuyorlar.

Yani bunlar öneriler. Sizin için en iyi ahrefs alternatifini kanıtlayanı paylaşmaktan çekinmeyin. Geri bildirimlerinizi çok takdir ediyoruz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map