En İyi GoDaddy Alternatifleri 2020: [# 1 İnanılmaz +% 47 İndirim]

0

En iyi GoDaddy alternatiflerini arıyorsanız, şirket hizmetlerinden memnun olmadığınız anlamına gelir. Birisi nasıl tatmin olabilir? Çünkü hizmetlerinde tutarlı değiller.


Müşteriler sık ​​sık müşteri destekleri, çalışma süreleri ve hızlarından şikayet ediyorlar. GoDaddy, yaklaşık 4000 çalışanı olan ve geniş bir ürün yelpazesi sunan çok büyük bir organizasyon.

Ayrıca, şirket şimdiye kadar önemli miktarda (77 milyon) alan adı kaydettirdi ve bu da onu dünyanın en büyük alan adı tescil şirketi haline getirdi. Ama bu iş yapmanın bir yolu değil.

Neden GoDaddy Alternatifleri?

BBB kısaltması "Daha İyi İş Bürosu", Şirketler hakkında şikayetlerinizi bildirebileceğiniz bir yer. Ayrıca, BBB’deki yüksek derecelendirme, müşterileriyle profesyonel olarak ilgilenen şirketin ve müşterilerin şirket hizmetlerinden memnun olduğunu göstermektedir. Ancak BBB’de GoDaddy’nin müşteri memnuniyetine odaklanmadığını gösteren neredeyse 981 şikayet raporu var.

Diğer bir neden ise şirketin etik değerlere uymaması ve hizmetlerin tanıtımı için gerçekten alakasız olan cinsel reklamları kullanmasıdır. Neden cinsel türde reklam kullandıklarını anlamıyorum? Hadi, bu bir hosting ve alan adı kayıt şirketi. Buna ek olarak, 2011’in başlarında Zimbabve’deki CEO Bob Parsons, şirketin etik uygulamaları önemsemediğini gösteren vahşi bir fil öldürdü..

Godaddy’ye veda etmenin bir sonraki çok büyük nedeni SOPA faturası. İnternet özgürlüğüne ve hemen hemen tüm şirketlere karşı olan ancak GoDaddy buna karşı bir tasarıyı destekledi. Tonlarca müşteri şirket hizmetlerinden ayrıldığında, şirket sadece iş uğruna SOPA’ya yöneliyor. Ama mesele şu ki GoDaddy’ye güvenemeyiz. Bir dahaki sefere tasarlanan aynı fatura türü nedir? GoDaddy tekrar destek olacak mı?

Şirket hizmetleri barındırma, e-posta ve alan adı hizmetleriyle birlikte ele geçirildiğinde çok eski değil. Çoğu zaman sunucular çöktü, kötü destek hizmetleri gelenekleri haline geldi ve kaliteye odaklanmadılar.

Ayrıca, site yönetimi için kendi kontrol panelini oluşturdular. Evet, GoDaddy’nin kendi kendine ürettiği özelleştirilmiş panelin gerçekten karmaşık ve dağınık olduğunu bilmedikçe GoDaddy’ye benzer bir ana bilgisayar bulmak için büyük bir neden değil.

Onlar daha iyi bir şekilde geliştirmek için çalışıyoruz ama şimdi daha güvenilir ve güvenilir birçok diğer hosting sağlayıcıları ve alan şirketleri vardır. Burada Godaddy’nin birinci sınıf ve kaliteli alternatiflerinden bazılarını tartışacağız.

Güvenilir Web Hosting ve Alan Adı Satın Alma için 2020’nin En İyi Godaddy Alternatifleri

1. InMotion Hosting – GoDaddy’den% 56 indirim + Güvenilir Hosting

InMotion GoDaddy Alternatif

İşte InMotion, bireysel ve işletme düzeyinde hosting planları sunarak müşterilerine hizmet veren özelleştirilmiş ve kullanıcı dostu paneli ile. Hizmetlerini diğerlerinden daha hızlı hale getirmek için Max Speed ​​Zones sunan şirket. Sadece bu değil, Kolay google apps entegrasyonu, 310’dan fazla uygulama için tek tıklamayla yükleyici, üstün güvenlik, spam denetleyicisi, kodlama için çeşitli diller ve daha fazlası.

İster paylaşım ister VPS veya adanmış olsun tüm barındırma planları, yüksek okuma ve yazma hızlarıyla bilinen SSD barındırma (katı hal sürücüleri) tarafından desteklenir. Öte yandan GoDaddy, planlarında SSD diskleri içermiyor ve geleneksel mekanik sürücülere dayanıyor.

Veri kaybından korkuyor musunuz? Endişelenmeyin InMotion, verileri otomatik olarak kaydeden çok temel planlarında bile ücretsiz yedekleme olanağı sunar ve ihtiyacınız olduğunda istediğiniz zaman sadece birkaç tıklamayla geri yükleyebilirsiniz. Peki neden veri yedekleme için GoDaddy’ye ekstra para ödüyorsunuz?.

Godaddy, hizmetlerini test edebileceğiniz sadece 30 gün sunuyor ve onlardan memnun kalmadıysanız, geri ödeme talebi göndermek için sadece 30 gününüz var. Ancak InMotion size 90 gün para iade garantisi veriyor.

Şirket tarafından çok destekleyici bir başka adım da alan adı için rezervasyon yapabilmenizdir. Evet, InMotion üzerinden bir barındırma planı satın alırken daha sonraki bir tarihte ücretsiz bir alan adı seçebilirsiniz. Ancak GoDaddy’de satın alma sırasında adı seçmelisiniz (bazen adı aklımızda yoktur). Aceleyle ihtiyacınız olmayan alanı satın aldınız.

InMotion destek ekibi çok bilgili, hızlı ve 7/24 hazır. Öte yandan insanlar GoDaddy destek hizmetlerinden şikayet ediyorlar. Son zamanlarda GoDaddy’yi test ettik ve geliştiklerini görüyoruz, ancak yine de yanıt InMotion kadar hızlı değil.

Karşılaştırmalı özelliklere göz atın:

Özellikleri

Hareket halinde

GoDaddy

Planlar (Çok Temel)

Başlatmak

ekonomi

İnternet sitesi

2

1

Ücretsiz Alan Adı

Evet

Evet

Disk alanı

Sınırsız

100GB

SSD en

Evet

Hayır

Bant genişliği

Sınırsız

Sınırsız

Maksimum Hız Bölgeleri

Evet

Hayır

Ücretsiz Yedekleme

Evet

Hayır

E-mail adresleri

Sınırsız

100

Canlı sohbet

Evet

Hayır

Reklam Kredisi

250 $

Hayır

Para iade garantisi

90 gün

30 gün

InMotion Sitesini Ziyaret Edin

2. SiteGround – Güvenilir Hosting için Mükemmel

siteground web barındırma

SiteGround, GoDaddy’nin çok iyi bir alternatifidir. SiteGround, iyi hazırlanmış teknoloji, destek ve en hızlı web barındırma planları sunar.

Şirket veri merkezleri, içeriğin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlamak için ABD, Avrupa ve Asya-Pasifik olmak üzere üç farklı kıtada bulunmaktadır. Her ne kadar GoDaddy de bu yaklaşımı kullanıyor ve küresel olarak bulunan sunucuları kullanıyor ancak çok fazla şikayet ve istatistiklerimiz tatmin edici değil. Öte yandan SiteGround, endüstri standartlarını açıkça karşılıyor.

Şirket ayrıca SSD sürücülerini, kendi kendini yaratan çeşitli harika teknolojilerle birlikte kullanıyor. SiteGround, SuperCacher, HTTP / 2, NGINX, Free CDN ve PHP 7 sunar. SuperCacher site içeriğini üç farklı katmanda önbelleğe aldı. Öncelikle Statik içerikler sonra Memcached ve sonunda Dinamik içerikleri önbelleğe aldı. Ancak GoDaddy hosting hala en son PHP’yi desteklemiyor ve SSD’ler, NGINX sunucu hızı vb.Gibi özel teknolojiler kullanmıyor..

GoDaddy problemleri bulmak için Pro-aktif bir yaklaşım kullanmıyorsa, neden onlara karşı bu kadar çok gürültü varsa. Diğer yandan, şirket içi SiteGround izleme hatayı önler ve sunucuları etkin bir şekilde izler. Yani sadece hatayı düzeltmekle kalmıyor, aynı zamanda ciddi duruma dönüşmeden önce nedenleri ortadan kaldırmak için çaba gösteriyorlar..

Bir diğer cazip seçenek de Hesap Yalıtımı mekanizmasıdır. Bir hesap herhangi bir virüs veya kötü amaçlı yazılımdan etkilenirse, diğerlerini etkilemez. Her hesap diğerlerinden tamamen ayrı tutulur. Bu tamamen güvende olduğunuz anlamına gelir.

SiteGround tüm planlarında ücretsiz yedekleme sunar, ancak bildiğiniz gibi veri yedekleme için GoDaddy ücreti. SiteGround yakın zamanda altyapısını yükseltti ve şimdi eskisinden 7 kat daha hızlı olduklarını iddia ediyor. Her iki şirketi karşılaştırdığınızda, web sitelerinizi barındırmak en iyi GoDaddy alternatifi olacaksınız.

Özellikleri

SiteGround

GoDaddy

Planlar (Çok Temel)

Başlamak

ekonomi

İnternet sitesi

1

1

Ücretsiz Alan Adı

Evet

Evet

Disk alanı

10 GB-SSD

100 GB-İplik

SSD en

Evet

Hayır

Bant genişliği

10.000 ziyaret / aylık.

Sınırsız

SuperCacher

Evet

Hayır

Ücretsiz Yedekleme

Evet

Hayır

E-mail adresleri

Sınırsız

100

Canlı sohbet

Evet

Hayır

Reklam Kredisi

250 $

Hayır

Para iade garantisi

30 gün

30 gün

SiteGround’u ziyaret edin

3. BlueHos t

godaddy benzeri mavi ev sahibi

BlueHost, tanınmış EIG grubuna aittir ve müşterilerinin ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılamaktadır. Hatta bir destek meselesi veya BlueHost’un başarılı bir şekilde bastırma performansı. Üstelik WordPress kullanacaksanız, WordPress.org tarafından resmi olarak önerildiğini duymaktan memnuniyet duyacaksınız..

GoDaddy ve BlueHost neredeyse aynı türde özellikler sunar, ancak hizmet kalitesinde büyük bir fark vardır. Yaptığımız hız ve Çalışma Süresi testleri BlueHost’un lehine.

Her iki şirketin destek hizmetlerini karşılaştırırsak kazanan BlueHost olur. Destek ekibi bilgilidir ve sorunlarla başa çıkmak için uzmanlığa sahiptir. Ayrıca şirket video, öğretici, SSS ve çeşitli makaleler stoklarını bulundurur.

GoDaddy her bir hosting hesabı kaynağını korudu mu? Hayır, şirket sunucu kaynaklarını her kullanıcıya verimli bir şekilde tahsis etmek için herhangi bir teknik kullanmamaktadır. Ancak BlueHost her kullanıcı kaynağını korur. Bir hesap sınırlardan daha fazla kaynak tüketiyorsa, geçici olarak başka bir sunucuya geçecektir.

Bir e-ticaret sitesi kuracaksanız, insanlar tekliflerinizi nasıl tanıyacaklar? GoDaddy’nin bu alternatifi, sitenizi tanınmış arama motorlarında tanıtmak için 150 $ sunar. Bu, işletmenin hiçbir zaman insanlara aşina olmasını sağlayacaktır. Ancak GoDaddy, hosting planlarının hiçbirinde reklam kredisi sunmuyor.

GoDaddy hosting planından biraz daha fazla para harcamak durumunda iseniz, burada büyük bir teklif. 200 $ pazarlama kredisi, sınırsız depolama alanı, bant genişliği, alt alan adlarını içeren BlueHost “Artı” planını seçin & park edilmiş alanlar, e-posta hesapları ve tek bir barındırma hesabında sınırsız web sitesi barındırabilir.

Özellikleri

BlueHost

GoDaddy

Planlar (Çok Temel)

Temel

ekonomi

İnternet sitesi

1

1

Ücretsiz Alan Adı

Evet

Evet

Disk alanı

50GB

100GB

SSD en

Hayır

Hayır

Bant genişliği

Unmetered

Sınırsız

Kaynak Koruması

Evet

Hayır

Ücretsiz Yedekleme

Hayır

Hayır

E-mail adresleri

5

100

Canlı sohbet

Evet

Hayır

Reklam Kredisi

Hayır

Hayır

Para iade garantisi

30 gün

30 gün

BlueHost’u ziyaret edin

4. A2Hosting – Yüksek Hızlı Hosting Hizmeti

a2hoting

Bir başka harika GoDaddy alternatifi, mükemmel destek ve performans sunan A2Hosting’dir. Şirket ayrıca, A2 Optimize edilmiş site hızlandırıcısı gibi şirket içinde oluşturulan bir araç sunuyor ve hangi CMS’yi kullanmak istediğinizi artırır. Bazen ani bir trafik artışı, web sitelerinin ölümcül hızını yavaşlatır veya ziyaretçilerin erişememesine neden olabilir. Bu tür durumlarla başa çıkmak için Performance Plus araçlarını sadece 1,45 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Trafik ani anda site kullanılabilirliğini korumak için CPU ve RAM gibi barındırma kaynaklarınızı ikiye katlar.

Bildiğimiz gibi, GoDaddy sunucuları aşırı kesinti sorunları nedeniyle o kadar güvenilir değil. Buraya müşteri inceleme notuna ve şikayetlerine bakın. Bir şirket% 99,9 gibi inanılmaz bir çalışma süresi sunmayı garanti ederse ne olur? Evet A2 Hosting% 99,9 garanti sağlar ve çok temel ve ucuz planda olsanız bile sitenizi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Uygun güvenlik, güç yedekleme ve uzman personelin sunucuları izlemesi, 7/24 hizmet kullanılabilirliğini mümkün kılar.

A2 hosting ayrıca WordPress Hayranları için özel olarak tasarlanmış araçlar da tasarladı. “A2 Optimize Edilmiş” adlı bir eklenti geliştirdiler. Bu eklenti sitenizi güvenlik ve performans perspektiflerinden otomatik olarak yapılandırır. GoDaddy hala hizmetlerini güvenilir kılmak için herhangi bir özel araç sunma modunda değilken.

Güvenlik önlemlerinin farkında değilseniz, A2 ekibinin bunu halletmesine izin vermeyin. KernelCare, Çift katmanlı Güvenlik Duvarı, Brute Force Defense, tarama ve izleme sitenizi güvenli ve güvenli tutacaktır.

A2 Hosting de e-ticaret sitesi kurmak için harika bir seçenektir. SSD silahlı barındırma planları Magento, PrestaShop, OpenCart vb. İçin tek tıklamayla kurulum imkanı sunar. Ayrıca, planlar güvenli işlem için PayPal entegrasyonu ve ücretsiz SSL sertifikası içerir.

Tüm bu farklı teknolojilerin yanı sıra şirket, ücretsiz yedekleme, PHP’nin en son sürümü, kimlik koruması ve çok sayıda freebies (Reklam kredisi, Tesla Temaları indirimi, Kolay arama motoru gönderme aracı ve çok daha fazlası) ile müşterileri kolaylaştırıyor..

Özellikleri

Gözden A2Hosting

GoDaddy

Planlar (Çok Temel)

Hafif

ekonomi

İnternet sitesi

1

1

Ücretsiz Alan Adı

Hayır

Evet

Disk alanı

Sınırsız

100GB

SSD en

Evet

Hayır

Bant genişliği

Sınırsız

Sınırsız

A2 otomatik Doktor

Evet

Hayır

Ücretsiz Yedekleme

Evet

Hayır

E-mail adresleri

25

100

Canlı sohbet

Evet

Hayır

Reklam Kredisi

50 $

Hayır

Para iade garantisi

Herzaman (ancak 30 gün içinde tam para iadesi)

A2Hosting’i ziyaret edin

30 gün

5. HostGator

hostgator web barındırıcısı

İstediğiniz barındırma türleri hangisi olursa olsun, düşük fiyatlar ile çok şey sunan HostGator’dur. Paylaşılan, Yönetilen WordPress, Bulut, Bayi, VPS ve Özel barındırma planları, GoDaddy’nin en iyi alternatifleri olarak kabul edilir. Şirket ayrıca diğer birçok ünlü ismi alan aynı şirket olan EIG’ye aittir.. İşte gör.

Site tasarımınız konusunda yenisiniz ve endişelisiniz. İşte web siteniz için 4500 ücretsiz şablon sundukları için HostGator’da çözüm. Ayrıca bu şablonları isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Sizce GoDaddy’nin bu kadar çok şablonu var mı? Hayır!

Canlı Sohbet, Bilet sistemi, Telefon her zaman hizmetinizdedir. Ayrıca Forumlarda soru sorabilirsiniz. Şirket ayrıca Webmail, WordPress, phpMyAdmin vb. Gibi farklı konularda video galerisini korur. Bazen Canlı Sohbet biraz tepkisiz hale gelir. Ama yine de Canlı Sohbet sunmayan GoDaddy’nin üstünlüğü var.

HostGator, geliştiriciler için de çok iyi bir seçenektir. Şirket, geliştiricilerin kendi özel tasarımlarını oluşturabilmeleri için birçok dil sunuyor.

Sadece bu değil, 200 $ reklam kredisi, ücretsiz site geçişi,% 99,9 Çalışma süresi garantisi, ücretsiz veri yedekleme ve ölçülmemiş kaynaklar hizmetlerini karşı konulmaz hale getirdi.

HostGator ile gitmek istiyorsanız, o zaman bizce “Bebek Planı” nı seçmelisiniz. Diğer pek çok yararlı özelliği içerdiğinden, “kuluçka planından” birkaç dolar daha pahalıya mal olduğu için.

Özellikleri

HostGator

GoDaddy

Planlar (Çok Temel)

Hatchling

ekonomi

İnternet sitesi

1

1

Ücretsiz Alan Adı

Hayır

Evet

Disk alanı

Unmetered

100GB

SSD en

Hayır

Hayır

Bant genişliği

Unmetered

Sınırsız

Ücretsiz Yedekleme

Evet

Hayır

E-mail adresleri

Sınırsız

100

Canlı sohbet

Evet

Hayır

Reklam Kredisi

$200 dolar

Hayır

Para iade garantisi

45 günler

30 gün

HostGator’u ziyaret edin

6. DreamHost

dreamhost barındırma

1.5 milyondan fazla siteye ve 2016 müşteri hizmetleri ödüllü şirkete ev sahipliği yapıyor. Öyleyse GoDaddy’den daha iyi olan şeyleri konuşalım?

Planları GoDaddy ile karşılaştırıldığında pahalı olsa da, kullanıcıların hayal ettiği kaliteyi sağlıyorlar.

Her şeyden önce% 100 Çalışma Süresi garantisi verilir. Bu hosting hesabı hayatı boyunca siteniz her zaman müşteriler ve ziyaretçiler için kullanılabilir anlamına gelir. Üstelik destek ekibi şirketinin dış kaynak kullanımı kendi personel yeteneklerine güveniyor ve kendi şirket içi destek ekibini sunuyor.

97 gün para iade garantisi sunarak tüm şirketleri geri ödeme politikasında yeniyorlar. BT, hizmetlerine çok güven duydukları anlamına gelir. Ayrıca DreamHost hosting planı SSL / TLS Sertifikaları, Reklam kredisi ve Gizlilik koruması gibi bazı harika freebies ile birlikte gelir.

CloudFlare, site içeriğinin hızlı bir şekilde teslim edilmesi için çok iyi bir seçenektir. GoDaddy hiçbir CloudFlare entegrasyonu içermez. CloudFlare hizmetlerini istiyorsanız, yeni bir kişi için baş ağrısı olabilecek CloudFlare resmi sitesini ziyaret ederek sitenizi manuel olarak entegre etmeniz gerekir. Ancak burada Dream ana bilgisayarında, sadece bir tıklama ile etkinleştirebileceğiniz otomatik bir CloudFlare entegrasyonu var.

El haddelenmiş kontrol panelini sunan şirket. Ancak, kullanıcı dostu olarak oluşturduklarından endişelenmeyin. Çok basit ve kullanımı kolaydır. İster e-posta yönetimi ister veritabanları olsun, her seçeneğe kolayca gidebileceğiniz tüm seçenekler açıkça görüntülenir.

1 ücretsiz etki alanı, katı hal sürücülerinde sınırsız depolama alanı, PHP 5, Perl, Python, Rails destekli ve bir barındırma planında istediğiniz her şeyi sunar. Ciddi ve profesyonel olarak çevrimiçi çalışmaya başlamak istiyorsanız DreamHost kesinlikle beklentilerinizi karşılayacaktır..

Özellikleri

DreamHost

GoDaddy

Planlar (Çok Temel)

Temel

ekonomi

İnternet sitesi

Sınırsız

1

Ücretsiz Alan Adı

Evet

Evet

Disk alanı

Sınırsız

100GB

SSD en

Evet

Hayır

Bant genişliği

Sınırsız

Sınırsız

Ücretsiz Yedekleme

Evet

Hayır

E-mail adresleri

Sınırsız

100

Canlı sohbet

Evet

Hayır

Reklam Kredisi

100 $

Hayır

Para iade garantisi

97 gün

DreamHost’u ziyaret edin

30 gün

7. Yeşiller

greengeeks

İşte çevreyi korumayı ve makinelerini güçlendirmek için yenilenebilir enerji projelerini kullanmayı hedefleyen GreenGeeks. PHP7, SSD’ler ve CDN kullanan performans geliştirme şirketi için web sitelerini hızlı hale getirmek.

Diğer ünlü şirketler gibi GreenGeeks de müşterilerine yardımcı olmak için Canlı Sohbet, Telefon, E-posta, video eğitimleri ve bilgi tabanı sunmaktadır. Kolay sürükle ve bırak oluşturucu, kullanıcının siteyi herhangi bir programlama dili olmadan oluşturmasını sağlar.

Şu anda şirket sadece tek bir paylaşılan barındırma planı sunuyor. Ancak bu tek barındırma planı, düşük maliyetli ve çok sayıda “Sınırsız” etiketli özellik nedeniyle çok caziptir. Sınırsız web sitesi barındırabileceğiniz gibi, sınırsız alt alan adı, sınırsız bant genişliği ve depolama alanı ve çok daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Şirket ayrıca site gönderme ve arama motoru optimizasyonu araçları ile birlikte bir pazarlama paketi sunuyor. Tek ve benzersiz barındırma planları, Parola Korumalı Dizinler, Şifreleme araçları, SSL ve farklı Arabalar sunarak e-ticaret sitesiyle de uyumludur.

Her kullanıcı için güvenlik ve site performansı temel gereksinimlerdir. Böylece Otomatik Bruteforce Algılama, Spam Suikastçısı, 7/24 İzleme ve yedeklemeler sizi güvenlik tarafından güvende tutar. Daha hızlı sayfa yükleme için şirket, Sıcak Veri Önbelleğe Alma ve yerleşik önbellekleme hizmetleri gibi çeşitli önbellekleme teknikleri sunar.

Özellikleri

Greengeeks

GoDaddy

Planlar (Çok Temel)

Temel

ekonomi

İnternet sitesi

Sınırsız

1

Ücretsiz Alan Adı

Evet

Evet

Disk alanı

Sınırsız

100GB

SSD en

Evet

Hayır

Bant genişliği

Sınırsız

Sınırsız

Ücretsiz Yedekleme

Evet

Hayır

E-mail adresleri

Sınırsız

100

Canlı sohbet

Evet

Hayır

Reklam Kredisi

Hayır

Hayır

Para iade garantisi

30 gün

30 gün

GreenGeeks’i ziyaret edin

8. WebHostin gHub

webhostinghub

Webhostinghub sadece paylaşılan barındırma planlarında uzmanlığa sahiptir ve Spark, Nitro ve Dinamo olarak üç plan sunar. Size bir barındırma planı satın alma ile birlikte ücretsiz alan sunuyor veya herhangi bir ücret ödemeden mevcut alan adınızı aktarabilirsiniz. Ayrıca, sitenizi kesinti olmadan aktarırlar.

Hosting planları ile tamamen ücretsiz gelen BOLDGRID web sitesi oluşturucu sunuyoruz. Temalar müzik, iş, blog, Fotoğrafçılık vb.Gibi farklı kategorilere aittir. Böylece istediğiniz şablonları seçebilir ve çevrimiçi hale getirebilirsiniz..

7/24 ABD merkezli müşteri desteği sunan WHH. Müşteriler Telefon, Canlı Sohbet ve skype destek ekibiyle iletişim kurabilir. Ayrıca şirket, eğitim ve makalelerle dolu bir yardım merkezini sürdürmektedir..

Her bir barındırma planında farklı miktarda Reklam kredisi sunarlar. Çok temel hosting planında 75 $ ve Nitro üzerinde 175 $ ve Dinamo hosting planında 250 $ ‘dır. Şirket, ödeme işlemi sırasında WordPress’i seçebileceğiniz WordPress kurulum sürecini basitleştiriyor, ardından hosting planı önceden yüklenmiş WordPress ile geliyor.

Özellikleri

WebHostingHub

GoDaddy

Planlar (Çok Temel)

Kıvılcım

ekonomi

İnternet sitesi

2

1

Ücretsiz Alan Adı

Evet

Evet

Disk alanı

Sınırsız

100GB

SSD en

Evet

Hayır

Bant genişliği

Sınırsız

Sınırsız

Ücretsiz Yedekleme

Hayır

Hayır

E-mail adresleri

Sınırsız

100

Canlı sohbet

Evet

Hayır

Reklam Kredisi

75 $

Hayır

Para iade garantisi

90 gün

30 gün

WebHostingHub’ı ziyaret edin

GoDaddy Alternatiflerinin Genel Özeti

Yukarıda en iyi GoDaddy alternatifleri olduğunu ve hizmetlerini barındırırken karşılaştığınız sorunların üstesinden geldik..

Çünkü GoDaddy’den daha fazlasını sunan her şirkette ve bunun ötesinde diğerlerinin de herhangi bir sorunu DÜZELTMEK için Canlı Sohbet var .

Ancak alternatifleri daha açık bir şekilde listelersek, I n Motion, SiteGround ve B lu eHost’u seçeriz. DreamHost da çok iyi bir seçenek ama listedeki diğerlerinden pahalı.

Şimdi bu en iyi üç barındırma hizmeti sağlayıcısının özelliklerini karşılaştırarak basitleştirelim.

Özellikleri

Hareket halinde

SiteGround

BlueHost

Planlar

Başlatmak

Başlamak

Temel

İnternet sitesi

2

1

1

Ücretsiz Alan Adı

1

1

1

Disk alanı

Sınırsız

10GB

50GB

SSD en

Evet

Evet

Hayır

Bant genişliği

Sınırsız

10.000 ziyaret / aylık.

Unmetered

Ücretsiz Yedekleme

Evet

Evet

Hayır

E-mail adresleri

Sınırsız

Sınırsız

5

Reklam Kredisi

250 $

Hayır

Hayır

Şirket hazırlanmış teknoloji

Maksimum Hız Bölgeleri

SuperCacher

Kaynak Tahsisi

Geri ödeme politikası

90 gün

30 gün

30 gün

Fiyat

$ 5.99 / mo

3,95 $ / ay

$ 2.95 / mo

InMotion Sitesini Ziyaret Edin

SiteGround’u ziyaret edin

BlueHost’u ziyaret edin

Bu tartışmayı başlatalım ve önerimiz InMotion’a gitmenizdir. Çünkü tabloyu görebileceğiniz gibi tonlarca özellik sunuyorlar.

Ancak bu, diğer şirketlerin InMotion’ın çok gerisinde olduğu anlamına gelmez.

Başlıkta “En İyi” dediğimiz gibi, hepsi iyi demektir.

Ancak daha fazla özlülük ve çevrimiçi dünyada yeni olanlar için hepsini bir şirkette çıkarıyoruz.

GoDaddy Alan Adlarını Satın Almak İçin En İyi Alternatifler

Şüphesiz GoDaddy en büyük alan adı kayıt şirketi ve alan adını ucuz fiyatlarla sunuyor. GoDaddy yeni .com alan adını neredeyse ücretsiz sunuyor (ilk yıl için 0,99 ABD doları), ancak yenileme çok pahalı.

Neredeyse 15.17 $ yenileme ile ödemek zorunda. Ancak, alan adlarını daha düşük oranlarda sunan bazı harika alternatifler olduğunu biliyor muydunuz? İşte bazı büyük isimler;

namecheap

($ 10.69 / yıl)

 • Endüstrideki en popüler ve tanınmış isim
 • Yenilemeler .com TLD için $ 10,69
 • 0.18 $ ICANN ücreti alıyorlar
 • WHOIS Guard için 2.88 $ / yıl
 • Pazarda ÜCRETSİZ Alan Adı listesi
 • Özelleştirilmiş kullanıcı dostu kontrol paneli

NameCheap’ten Alan Adı Satın Alın

(Önerilen)

NameSilo

($ 8.99 / yıl)

 • NameCheap ile karşılaştırıldığında çok popüler değiller
 • .Com TLD için aynı fiyattan $ 8.99
 • ICANN ücreti yok
 • ÜCRETSİZ WHOIS Muhafızı
 • NameSilo pazarında ÜCRETSİZ Alan adı satışı
 • Kullanıcı dostu kontrol paneli

NameSilo’dan Domain Satın Alın

Kupon Kodunu Kullan "HostingSprout" 1 $ tasarruf için

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map