11+ En İyi Ucuz Bulut Barındırma Hizmeti 2020

12

Bulut barındırma, içeriğinizi bir CDN (İçerik Dağıtım Ağı) hizmeti kullanmak yerine dünyanın her yerinden çok sayıda sunucu üzerinden erişilebilir hale getirmenin en iyi yoludur. Bu altyapı birden çok sunucuyla oluşturulduğundan ve bu nedenle paylaşılan barındırma işleminden biraz daha maliyetlidir. Ucuz bulut barındırma arıyorsanız, en iyisini bulmak için okumaya devam edin.


Cloud Hosting esas olarak maksimum ve kesintisiz hizmet sunmak için tasarlanmıştır. Ve tahmin et nasıl? Bulut barındırmada, birden çok sunucu (paralel olarak) bu şekilde davranacak şekilde bağlanır. Daha basit bir açıklama, yalnızca tek bir sunucuya dayanan paylaşılan barındırma hizmetinin aksine, bulut barındırma birden fazla sunucudan oluşur.

Böylece, arıza süresi, düşük hız ve veri kaybı olasılığını önemli ölçüde azaltır. Geleneksel barındırma daha pahalı yapar ve barındırma bu tür yararlanmak için daha yüksek kaynakları kullanır; daha fazla para ödemek zorundasın. Ancak burada elimizden gelen çabamızdan sonra, en ucuz bulut barındırma sağlayıcılarının bir listesini derledik.

En İyi Ucuz Bulut Hosting

Bulut ve Paylaşımlı Hosting Arasındaki Fark

Yukarıda belirtildiği gibi, bir bulutta barındıran farklı sunucularda bulunan birden çok sunucu bağlanır. Örneğin, bir bulut barındırma planı satın aldınız ve bir noktada bir sunucu arızası. Şimdi ne olacak? Evet, anladınız, eğer herhangi bir sunucu kapanırsa, sitenize hala erişilebilir olacaktır. Paylaşılan barındırmada siteniz kesin olarak kapanıyor.

Başlangıçta, bu tür barındırma çok pahalıydı ve sadece şirketler bunu kullanabilir, ancak son 3 ~ 4 yıldan beri fiyatlar düşer ve şimdi ucuz bulut barındırma hizmetleri de vaat edilen kalitede mevcuttur. Yani, en iyi ama ucuz bulut sağlayıcı barındırma arıyorsanız o zaman bu makale doğru şirketi bulmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü burada en düşük fiyatlarla plan sunan en iyi saygın bulut barındırma hizmetlerinin en son listesini biriktiriyoruz.

En İyi Önerilerimiz

evsahibi

İçin uygun

Değerlendirme

Fiyat

Kamatera ♥

Tüm kullanıcılar

Şimdi kontrol et

Vultr

Küçük ~ Büyük Projeler

Şimdi kontrol et

Gözden A2Hosting

Blogcular, Webmasterlar

Şimdi kontrol et

En Ucuz Bulut Hosting Sağlayıcıları 2020

Yani, burada önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz kullanarak düşük maliyetli ve en ucuz bulut barındırma hizmetleri listesi. Tüm gereksinimlerinize uygun olanı seçmenizi öneririz.

1. Kamatera – 30 Gün Ücretsiz Deneme Alın

Kamatera

1995 yılında kurulan Kamatera, esnek ve ölçeklenebilir çözümlerin yanı sıra tatmin edici bulut barındırma hizmetleri sunmaktadır. Performansın her kullanıcı için en önemli öncelik olduğunu bilerek Kamatera, altyapısını katı hal sürücüler, Intel Xeon E5 v4 işlemci ve küresel mevcudiyet noktaları gibi en son teknolojilerle donattı.

Kamatera, adı altında ucuz bulut sunucuları, blok depolama, yük dengeleyiciler, yönetilen bulut barındırma ve daha fazlası gibi geniş bir ürün yelpazesi sunan özel bir bulut platform sağlayıcısıdır. Makul fiyatlandırmanın yanı sıra en dikkat çeken kısım, şirket ayrıca 30 günlük ücretsiz deneme hesabı sunuyor.

Hız, yalnızca müşteri deneyiminizi değil, aynı zamanda arama motoru sıralamasını iyileştirmede önemli bir rol oynayan önemli faktörlerden biridir. Kamatera’nın sizin için ideal bir seçim olabilmesinin nedeni, dünya çapında 13 veri merkezi konumuna sahip olmalarıdır, böylece site / uygulama içeriğinizi potansiyel kullanıcılarınızın yakınında depolamanıza izin verir. Kitleniz Amerika, Avrupa veya Asya’ya ait olsun, en yakın veri merkezini kolayca seçebilirsiniz.

Anlık ölçeklenebilirlikten yararlanmak istiyorsanız bulut altyapısı mükemmel bir yoldur. Bu, size hızlı bir şekilde ek kaynaklar sağlanacağı ve olası kesintilerden kaçınacağınız anlamına gelir. Kamatera’da bir hesap oluşturduktan sonra, işletim sistemini yükleyebilir veya kaldırabilir veya yükseltebilirsiniz.

Ubuntu, CentOS, Debian, FreeBSD ve OpenSUSE gibi hemen hemen her işletim sisteminin herhangi bir sürümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca, sunucuları MS Windows’un tüm sürümlerini de destekler. Öte yandan Kamatera, özellikleri ve ağ ayarlarını vb. Yönetmenize olanak tanıyan kullanımı kolay bir kontrol paneli içerir..

Bir sunucu kurmaya gelince, Kamatera basit bir süreç tasarladı, vCPU, RAM, depolama ve veri merkezi konumu gibi kaynak sayısını seçebilirsiniz. Ayrıca, büyük bir listeden tercih ettiğiniz işletim sistemini seçebilirsiniz..

Şirket ayrıca cPanel ve genişletilmiş yedeklemeler gibi bazı isteğe bağlı hizmetleri eklemeyi çok daha kolay hale getiriyor. Ayrıca, projeniz büyümeye başladığında, oldukça yüksek özellikli bir altyapıya sahip oldukları için başka bir yere taşınmanıza gerek kalmayacak. Terabayt olarak 20 vCPU, 256 GB RAM ve depolama alanı elde edebilirsiniz.

Kamatera, müşteri sorgularıyla ilgilenmek için canlı sohbet, telefon desteği ve e-posta sistemi sağlar. Birden fazla destek kanalının kullanılabilirliğine sahip olmak, ilk kez bulut barındırma deneyimi yaşayacak yeni başlayanlar için yararlıdır. Sonuç olarak, Kamatera’nın şüphesiz sadece ölçeklenebilir bir çözüm sunmakla kalmayıp, aynı zamanda uygun fiyatlı fiyat aralığında en son altyapı destekli hizmetleri sunan güvenilir bir bulut sağlayıcısı olduğunu söyleyebiliriz..

2. Vultr

vultr

Vultr, ayda 2,50 dolardan başlayan bulut planları sunan çok ucuz bir bulut barındırma sağlayıcısıdır. Vultr planları DigitalOcean’a çok benziyor, aslında daha uygun fiyatlı bulut planları sunuyorlar. En temel planda 20GB SSD depolama alanı, 512 RAM, 1 CPU çekirdeği ve 500GB bant genişliği sadece 2,50 $ / ay. Ve bir sonraki paket 25GB SSD, 1CPU, 1024 RAM ve 1000GB bant genişliği sunuyor. Vultr süper ucuz bulut barındırma sağlayıcıları arasında.

Vultr çok çeşitli veri merkezlerine sahiptir. Şu anda, hedef kitlenize göre veri merkezi konumunu seçebilmeniz için dünya çapında 15 farklı konum sunuyorlar. Şirket, WordPress, Joomla, PrestaShop vb.Gibi tek tıklamayla yükleme uygulamaları sağlar. Bir oyun geliştirirseniz, Vultr bulut sunucularını kullanırsanız, beklentilerinizi kesinlikle karşılayacaklardır..

Şirket güvenliği sıkılaştırdı ve DDOS saldırılarına karşı bir koruma katmanı ekledi. Sistemleri ağı sürekli olarak izler ve en kısa zamanda kötü amaçlı etkinlikleri tespit eder. Ayrıca, Windows, Ubuntu, CentOS ve daha pek çok şeyi istediğiniz gibi işletim sistemini yükleyebilirsiniz. Panel, yeniden başlatma, yeniden yükleme, uygulama yükleme vb.Gibi 1 tıklama seçenekleriyle doludur..

Vultr destek hizmetleri olması gerektiği kadar güvenilir değildir. Tutarlı değiller, bazen cevap hızlıdır, ancak bazen neredeyse bir saat beklemeniz gerekir. Telefonla veya canlı sohbette destek sunmadığı için onlara bir yardım bileti gönderebilirsiniz. SSS bölümünde, faturalandırma ve teknik konular hakkında yardım alabilirsiniz. Ayrıca farklı konularla dolu bir topluluk forumu düzenliyorlar..

Destek hizmetlerini yükseltmeleri ve en azından çok kullanışlı olacak canlı sohbet sunmaları gerektiğini düşünüyoruz. Şirket% 100 çalışma süresi sunuyor ve herhangi bir zamanda şirket bu garantiyi sağlayamazsa, SLA kredisi vermekle yükümlü olacaktır..

3. Bulut Yolları

cloudways

Cloudways yönetiliyor ucuz bulut hosting Sağlayıcı. Sadece 10 $ / ay harcayarak onlarla başlayabilirsiniz. Hosting planları, e-ticaret, blogcular, tasarımcılar, dijital ajanslar ve geliştiricilerle ilgili tüm uygulamaları desteklemektedir. Şu anda, ücretsiz denemeyi sunuyorlar, bu yüzden zaman kaybetmeyin ve deneme hesabını en kısa zamanda alın.

Diğer birçok şirket gibi Cloudways de hizmetleri desteklemeye öncelik verdi. Sorulan çözümleri sohbet ve bilet yoluyla sağlarlar. Ayrıca, SSS de dahil olmak üzere farklı konularda bir bilgi deposu mevcuttur. Tüm destek hizmetleri zaman kısıtlamaları olmadan sunulur, böylece teknik ekiple istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Bilmeniz gereken bir şey, müşterilerine hizmet vermek için DigitalOcean, Amazon, Google, Vultr ve KYUP altyapısını kullanıyor olmalarıdır. Şirketin 25’ten fazla veri merkezine sahip olduğunu iddia ettiği için çok sayıda veri merkezine sahip oldukları anlamına geliyor. Klonlama daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı; Cloudways tek tıklamayla klonlama özelliği sunar. Klonlama, içeriğinizin geri yüklenmesi için kullanabileceğiniz bir kopyasını oluşturur.

Bir ekibiniz var, ancak sitenin önemli bilgilerini görmesini istemiyorsanız veya kaynaklara tam kontrol vermek istemiyorsanız, CloudWays’ın farklı erişime sahip rolleri içeren bir ekip kontrol panosu oluşturduğundan endişelenmeyin. kısıtlamalar.

GoDaddy gibi bazı şirketler varsayılan güvenlik duvarını bile sunmaz, ancak Cloudways otomatik olarak bir güvenlik duvarı oluşturur ve sizi güvende tutmak için kötü amaçlı yazılımları izlemek için sunucuları izler. Ayrıca şirket, güvenlik protokollerine sahip sunucuları güncel tuttuklarını ve kendilerini yamalar olduklarını iddia ediyor.

Şirket, ThunderStack olarak adlandırılan kendi hazırlanmış teknolojisini sundu. NGINX, Apache ve Memcached vb. Üzerinde çalışan bir önbellekleme aracıdır. Ayrıca, Git geliştirme kiti, SSH sunar & SSF ve SSL’yi tek tıklamayla yükleme. SSL kurulumunu test etmedik, ancak basit ve kolay olduğundan eminiz. Onlarla başlayabilirsiniz, çünkü Cron Job, Project grouping, HTTP / 2 ve uzun bir özellik listesi gibi bir dizi özellik sunarlar.

Plan fiyatları harika; 1GB RAM, 1 çekirdekli CPU, 25GB web alanı ve 1 TB bant genişliği içeren harika ve kullanışlı özellikleri sadece 10 $ içinde alabilirsiniz. Ayrıca sizin için hiçbir ücret ödemeden site geçişi yaparlar.

4. Host1Plus | Heficed

Host1Plus Bulut Barındırma

Esneklik ile güvenilir bulut barındırma burada Host1plus arıyor. Çalışma süresi ve yükleme süresi web hosting arayan herkesin önceliğidir. Host1plus ile bunlar hakkında endişelenmenize gerek yok. Çünkü onlarla web siteniz sadece tek bir sunucuya bağlı değildir. Şirket, sitenin çeşitli kopyalarını oluşturur ve bunları birden fazla sunucuda depolar ve böylece maksimum çalışma süresi.

Müşterilere dünya çapında hizmet vermek için en iyi performans için farklı veri merkezlerine sahip olmaları iyi bir şey. Yükleme süresi çok zorunludur, çünkü kimse bir web sitesine bağlı kalmamak ve sayfanın tamamen yüklenmesini beklemek istemez. Ziyaretçi sadece sitenizi terk ve böylece büyük bir kayıp. Host1Plus size en yakın konumu seçmenizi ve böylece site yükleme süresini azaltmanızı sağlayan veri merkezi seçeneği sunması nedeniyle kitlenizin nereye ait olduğu önemli değildir..

Bulut barındırma hakkında sevdiğimiz en iyi şey kolay ölçeklenebilirliktir. Çok çeşitli planlar gereksinimlerinizi kolayca karşılayabilir ve istediğiniz zaman kaynaklar üzerindeki sınırı artırabilir veya azaltabilirsiniz. Tüm bulut barındırma kullanıcıları için büyük bir nimet ve aynı zamanda maliyeti azaltmaya yardımcı olur. Host1plus hem Linux hem de Windows tabanlı sunucular sunar. İlk ve temel plan “LIN1”, ilk düzey projeleri yürütmek için harika olan 512 MB RAM ile 1 çekirdekli CPU, 20GB depolama sağlar. Ayrıca, tüm planlar arasında 1-ücretsiz yedekleme, 1-ücretsiz IPv4, Intel Xeon işlemciler, Decent API ve diğer birçok özellik bulunur.

CentOS, Debian, Fedora ve Ubuntu sunuyorlar. Ve bir cPanel sevgilisiyseniz ve komut satırı çalışması hakkında bilmiyorsanız, WordPress gibi web uygulamalarını yüklemek zorlaşır. Eğer cPanel istiyorsanız, o zaman 15 $ mal olacak. İnternet üzerinden web uygulamalarını yüklemek için çok fazla öğretici mevcut değil..

Ne yapacağınızı veya sorunu nasıl çözeceğinizi bilmiyorum. Onlardan yardım almaktan çekinmeyin. Canlı sohbet sunmuyorlar, ancak bilet sisteminde yanıt oldukça hızlı. Ve en önemlisi onlar çok cana yakın. Kaynakları takip etmek için, kullanıcının duruma göre harekete geçebilmesi için tam istatistikler sağlarlar. Bu yüzden zaman kaybetmeyin çünkü 14 günlük deneme süresi sunuyorlar.

5. Dijital Okyanus

dijital bulut barındırma

Digital Ocean saygın bir şirket ve kullanıcılarından büyük beğeni topluyor. Dijital Okyanus, özellikle geliştiriciler için mükemmel bir seçenektir. Bir dakikada “damlacıklar” oluşturabilir ve işletim sistemi seçimi de dahil olmak üzere yönetimine tam erişim sağlayabilirsiniz. Aylık 5 $ ‘dan başlayan çok çeşitli planlar sunuyorlar. Aylık abonelik için bir plan satın alabilir veya saatlik aboneliğe geçebilirsiniz.

Temel plan 25GB SSD depolama alanı, 1 TB veri aktarımı, 1 GB bellek ve 1 Çekirdekli işlemciyi ayda sadece 5 $ ‘dan alıyor, en ucuz bulut barındırma hizmeti değil mi? Web alanı sizin için bir sorunsa, endişelenmeyin, ölçeklenebilir SSD depolama birimi de mevcuttur. 0,10 $ / GB’dan daha fazla depolama alanı satın alabilirsiniz. Şirket ayrıca kurumsal düzeyde planlar da sunuyor. Bu planlar depolama, RAM ve işlemci gibi kaynaklar açısından zengindir..

Görüşümüze göre, bulut barındırma deneyiminin harika bir yolu, 5 $ / mo gibi ucuz bulut planlarından bazılarını satın almaktır. Yeterli anlayışa sahip olduğunuzu ve ciddi bir çalışmaya başlamaya hazır olduğunuzu hissettikten sonra, kolayca ölçeklenebilir bir çözüm var. Hiçbir zaman içinde daha fazla kaynak elde etmenizi sağlayacaktır.

Sunucular, veri merkezi sayısı ile% 99,99 çalışma süresi ile kullanılabilir. Herhangi bir ay içinde başarısız olurlarsa kredi vereceklerdir. Şirket, San Francisco (2), Toronto (1), New York (3), Londra (1), Amsterdam (2), Frankfurt (1), Bangalore (1) ve Singapur’da (1) veri merkezlerini sürdürdü. Ayrıca WordPress, Magento, Joomla, Drupal, Ruby on Rails ve Horizon, vb.Gibi tek tıklamayla yükleme uygulamaları da vardır..

Digital Ocean destek için bilet sistemi sunuyor. Ayrıca, anında yardım alabileceğiniz geniş bir bilgi tabanı oluştururlar. Topluluk altında, farklı eğitimlerden yararlanabilir ve sorular sorabilirsiniz. Telefon veya canlı sohbet yoluyla destek sunmazlar.

DO benzeri bir hizmet mi arıyorsunuz? İşte bazı DigitalOcean alternatifleri.

6. InterServer

Sunucular Arası Bulut

Kolay ölçeklenebilirlik, bulut barındırma güzelliği ve Interserve’den aldığınız şeydir. Web sitenizin çok fazla trafik kazandığını düşünün. Yani ziyaretçi bu tür işlemek için ölçeklenebilir bir web hosting gerekir. Plan aylık $ 6’dan başlıyor. 1 GB RAM, 25 GB web alanı ve 1000 GB (1 TB) bant genişliği içerir. Ayrıca gereksinimlerinize göre bir plan yapabilirsiniz. Bu onu uygun maliyetli bir seçim yapar.

Sitenizi Interserve’de barındırarak, SSD sürücüler,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, 16’ya kadar işletim sistemi seçeneği vb. Gibi birçok avantaj elde edersiniz. Linux ve Windows sunucusu arasında seçim yapabilirsiniz. Burada cPanel istiyorsanız, 10 $ ek ücret ödemeniz gerektiğini unutmayın. Ayrıca, şirket, maksimum hızda en yüksek hizmet kullanılabilirliğini sağlamak için birden fazla veri merkezine sahiptir. Sayfa yükleme süresi de tatmin edicidir, ancak bazen sayfaları yüklemek yaklaşık 765ms sürer. Ama bu nadiren oldu.

Destek hizmetleri 7/24 mevcuttur. Ancak üzücü haber, canlı sohbet sunmamaları. Canlı sohbetin sorunları daha hızlı çözmenin en iyi yolu olduğunu düşünüyoruz. Hızlı destek istiyorsanız, telefonla onlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, müşterilere yardımcı olmak için e-posta ve bilet sistemleri de mevcuttur. Ayrıca, şirket bir topluluk forumu ve tonlarca ipucu da sağlıyor.

Sunucular PHP, Perl ve Python gibi birden çok dili destekler. Diğer göze çarpan özellikler arasında yedekleme, anlık görüntüler, DNS yöneticisi, IPV6 ve çok daha fazlası bulunur. Ayrıca, ücretsiz göç hizmetleri de sunmaktadırlar. İsterseniz deneme süresi sunmazlarsa yeni kullanıcılar için harika olur. Sonuç olarak, Interserver’ın benzersiz bir özellik sağlamadığını söyleyebiliriz, ancak hizmetleri iyi özellikli, ancak düşük fiyatlar web hosting söz konusu olduğunda kullanmaya değer.

7. A2Hosting [% 99,99 Çalışma Süresi]

a2hosting depolama

A2Hosting yıllar boyunca büyük bir ün kazandı, şimdi dünya çapında binlerce müşteriye hizmet veriyor. Sitelerinizi / uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için sadece% 300 daha hızlı değil, yüksek performanslı ve ultra güvenilir bir altyapıya sahiptir. Ayrıca, hızlı hızlı hizmetler sunmak için en iyi SSD ana bilgisayarlarından biridir. Planınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz ve bu ekstra masrafları önleyecektir.

Ve elbette destek hizmetleri, ucuz bulut hosting Canlı Sohbet seçeneğini bile sunmuyor. A2Hosting bu boşluğu doldurur ve 7/24/365 destek hizmetleri sunar. Müşterilere Canlı Sohbet, Telefon, bilet ve bilgi tabanı üzerinden hizmet vermektedir. Farklı yönleriyle gerçekten kullanışlı olan farklı makaleler yayınladıkları için bloglarını da ziyaret etmelisiniz. Söylemek istediğimiz bir şey, destek ekipleri bilgili ve arkadaş canlısı.

A2 QuickInstaller aracılığıyla bir kullanıcı herhangi bir büyük CMS’yi kolayca ve hızlı bir şekilde kurabilir. Herhangi bir CMS yüklemenin yanı sıra, Node.js gibi web geliştirme araçlarını da ayarlayabilirsiniz. Daha hızlı sayfa yükleme için hızlı sunucular ve SSD’ler gibi gelişmiş teknoloji, sitenizin performansını önemli ölçüde artırır.

512 MB DDR3 RAM, 2 TB bant genişliği, 20 GB depolama alanı, 1 Çekirdek CPU ve Webuzo ile CentOS 7 içeren “Giriş” olarak adlandırılan 5 dolarlık plan. Eklentileri ek maliyetle de dağıtabilirsiniz.

Bulut barındırma tamamen özelleştirilmiştir ve Linux işletim sistemi seçimi üzerinde kontrolünüz vardır. Alışveriş sayfasında CentOS, Fedora, Debian, vs. sürümünü seçebilirsiniz. Şirket ayrıca dosyaları, veritabanlarını ve diğer hayati özellikleri yönetebileceğiniz kullanıcı dostu kontrol paneli sunar. Ve cPanel istiyorsanız, lisansı uygun fiyatlara aldıktan sonra kullanacaksınız.

Bir geliştiriciyseniz, Cloud Disaster Recovery sizin için mükemmel bir seçenektir. Bir geliştirici olarak, kod yazmanın karmaşık bir iş olduğunun farkında olabilirsiniz ve bazen algılanması zor veya bazen bir hata ciddi hasara neden olabilir. Bu nedenle, kodlamada herhangi bir değişiklik yapmadan önce, önceki sürümü geri yüklemek için kullanabileceğiniz bir yedek kopya almalısınız.

Ek olarak, A2Hosting% 99,9 sunucu çalışma süresi garantisi ve Yüksek Kullanılabilirlik Yük Devretme sunar. Bulut teknolojisinin arkasındaki temel kavram yüksek kullanılabilirliktir. Bir sunucu başarısız olduğunda, siteniz herhangi bir kesinti olmadan otomatik olarak başka bir operasyonel sunucuya geçer. Yüksek kullanılabilirlik.

Tüm bu şirket ile birlikte her zaman para iade garantisi talep. Ancak 30 gün içinde tam fon alacaksınız ve kullanılmayan hizmetler için orantılı fon geri ödenecektir.

Ayrıca okumak isteyebilirsiniz: 10 En Ucuz VPS Sunucu Barındırma Hizmetleri

8. BlueHost [Blogcular için En İyisi]

blue-host

BlueHost, bulut ve WordPress barındırma söz konusu olduğunda en sevdiğimiz şirketlerden biridir. WordPress’in tavsiye ettiği hosting firmalarının da üst rafındalar. Böyle mükemmel bir üne sahip şirket, tüm müşterilerine önem verir ve genellikle 9,99 $ / ay’dan başlayan bulut planını (Başlangıç ​​planı) sunar..

Zaten onlarla paylaşılan bir barındırma hesabınız varsa ve bulut barındırma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, otomatik geçiş konusunda endişelenmeyin, kısa süre içinde yeni pakete geçebilirsiniz. Tamamen yönetilen bulut barındırma hizmeti sunarlar, yani güvenlik yamaları, güncellemeleri, bağlantı noktası erişimi ve bunun gibi konular hakkında endişelenmenize gerek yoktur..

Her zaman destek hizmetlerinde endüstriyi yönetiyorlar ve Telefon, Canlı Sohbet ve Biletler için 7/24 destek sunuyorlar. Ayrıca WordPress, etki alanları, hesap ve kontrol paneli vb. Gibi ana konuları da vurgulamaktadırlar, böylece bunlarla ilgili bir sorununuz varsa, cevabınızı kolayca bulabilirsiniz. Video eğitimleri öğrenmenin harika bir yoludur ve BlueHost ayrıca bir bilgi tabanı ve video eğitimleri stoğu sunar.

Başlangıç ​​planı, barındırabileceğiniz 1 web sitesi, 1 ücretsiz alan adı, 100 GB depolama alanı, Ölçülmemiş Bant Genişliği, 2 GB Ram ve 2 çekirdek işlemci içerir. Ayrıca, pazarlama ve yerel önbellekleme hizmetleri için 50 $ içerir. Tüm bunları 6,95 $ / ay’dan alabilirsiniz. Ancak 8,95 $ / ay maliyetle “Performans” planını seçmenizi tavsiye ederiz, ancak karşılığında birçok özelliğiniz vardır. Performans planı aşağıdaki ayırt edici özellikleri içerir: Barınacak sınırsız web sitesi, sınırsız depolama alanı, 4GB RAM, 4 çekirdek CPU ve 200 $ pazarlama kredisi.

BlueHost ile veri kaybı konusunda endişelenmeyin, verilerinizi diğer 3 sunucuya kopyalarlar, böylece herhangi bir sorun durumunda diğer kopya otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. BlueHost ayrıca, kaynakları yeniden başlatmadan artırmanıza olanak tanıyan ölçekleme seçeneği de sunar. Otomatik Yük Devretme özelliği, donanım arızası durumunda otomatik olarak sitenizi başka bir sunucuya kaydırır. Tüm bunların yanında BH, 30 gün para iade garantisi sunuyor.

9. DreamHost

dreamhost bulut barındırma

Çok fazla deneyime sahip olan DreamHost, en iyi WordPress barındırma sağlayıcılarında listelenmesini sağladı. Onlar Paylaşılan, Yönetilen, VPS, Dedicated ve Cloud hosting her türlü sunuyoruz. Şirket bulut hizmetleri ucuz ve kullanıma değer.

DreamHost, MongoDB, Redis, Python, Perl ve daha fazlası gibi çeşitli açık kaynak platformlarını destekler. OpenStack yardımıyla kişiye özel bir sunucu oluşturulabilir. Şirket bellek, depolama ve CPU gibi kolay ölçeklenebilir yükseltmeler sunduğundan DreamHost ile tam root erişimine sahip olursunuz. Yazılım / işletim sistemi ve sürümünü tam olarak seçebilirsiniz. Sunucuları Linux, BSD ve Windows işletim sistemini çalıştırabilir.

Müşterilere, bulut hizmetlerini basit ve kullanımı kolay hale getiren en son teknoloji ile hizmet vermektedir. Gelişmiş bir kontrol paneli, kullanıcıların anlık görüntü oluşturma, ağı yönetme ve depolama alanı ayırma gibi görevleri gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Ek olarak, tüm planlar verilerinizi daha sık (3 kez) kaydeden Ceph depolama ile birlikte gelir, böylece herhangi bir kötü olay durumunda geri almak için.

Asıl önemli olan destek hizmetleridir. Canlı Sohbet ve e-posta yoluyla destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, bilgi tabanları altında çok sayıda çözüm vardır. Genel Konular (PHP. Güvenlik Barındırma vb.), Ürün Desteği (Özel barındırma, VPS Barındırma, E-postalar, vb.) Gibi çözümleri ve bulut ürünleri desteğini sınıflandırırlar. Sorununuzu göndererek tartışma forumlarına katılabilirsiniz ve cevaplarınızı alacaksınız. Forum şu anda 26.440 kayıtlı üyeye sahiptir. Şirket, durum blogu, Hizmetin çalışır durumda olup olmadığını öğrenmek için hizmetlerinin durumunu alabilirsiniz..

Planları 512MB RAM, 1 Çekirdek CPU, 80GB SSD depolama ve 100 GB blok depolamadan 4,50 $ / ay’dan başlıyor. Tam root erişimi, API ve farklı işletim sistemi, SSD’ler, bulut yedekleri ve WordPress için otomatik yedekleme vb. Seçeneklerinden dolayı bu fiyatın oldukça uygun olduğunu düşünüyoruz..

10. Linode

linode

Linode, 400.000 müşteriye sahip ve geliştiriciler, tasarımcılar, blogcular, vb. İçin güvenilir hizmetler sunan bir bulut barındırma hizmetidir. Ayrıca SSD özellikli planlar da sunmaktadır. Veri merkezleri Asya Pasifik, Kuzey Amerika ve Avrupa’nın üç farklı bölgesinde bulunmaktadır.

Linode Cloning, kullanıcının içeriğinin tam kopyasını yapmasını ve IP yük devretme özelliğiyle bağlantı kurmasını sağlar, böylece herhangi bir düşüş durumunda otomatik olarak aynı yapılandırmaya sahip diğer sunucuya geçer.

Ölçekleme, özellikle daha fazla kaynağa ihtiyacınız olduğunda önemlidir ve ölçekleme özelliğini destekler. Birçok şirket hala bunu sunmuyor. Ölçeklendirme seçeneği olmayan bir plan satın aldığınızı ve gelecekte yalnızca ekstra depolama alanı istediğinizi varsayalım, o zaman gerçekten ihtiyaç duymadığınız birçok ekstra kaynağa sahip daha yüksek planı satın almak yerine seçiminiz olmaz. Böylece ölçekleme yalnızca mevcut planınızda istediğiniz özelliği verecektir.

NodeBalancer, şirketin yükü dağıtmasına yardımcı olan bir tekniktir. Bir sunucuda yük artarsa, tüm kullanıcıların performansını etkiler. Böylece, Linode, hizmetlerin eksikliğini önlemek için yükü çeşitli sunucular arasında böler.

Şirket şeffaf bir yaklaşım kullanıyor; bu, kullanıcıların istatistikleri izlemesine ve darboğazlarla ilgili işlem yapmalarına yardımcı olur. Grafiklere ve diğer bilgilere tam erişiminiz vardır, böylece problemleri kolayca tespit edebilirsiniz. Ayrıca, işlemci, kullanım, bağlantı ve sunucu durumunun tüm ayrıntılarını tek bir sayfada bulacaksınız. Bu tür bilgiler sizi proaktif yapar ve ciddi sorunlardan kaçınabilirsiniz.

Planlar 2GB RAM, 1 CPU Core, 24GB-SSD sürücüler ve 2 TB veri aktarımını içeren 10 $ / ay’dan başlıyor. Hizmetlerini saatlik olarak da kiralayabilirsiniz. Onlardan memnun değilseniz, tam fonunuzu almak için 7 gününüz var.

Herhangi bir sorun olduğunda destek ekibiyle iletişim kurma seçeneğiniz vardır. E-posta, Bilet, Telefon, Faks ve topluluk sohbeti sunarlar. Ayrıca, güvenlik ve diğer sorunları ayrı ayrı raporlayabilirsiniz, böylece şirketin ele alınması ve kalıcı bir çözüm sağlaması endişe duyar. Yani, zaman kaybetmeyin onlarla çevrimiçi olalım.

11. Atlantic.Net

Atlantic Cloud Sunucu

İşte çok geniş bir yelpazede planlar sunan Atlantic.net, ancak listede belirtilen diğer ucuz bulut hostingleri değil. Şirket, planı en iyi RAM’e ihtiyaç duyanlar için tasarlanmış olan Bellek optimizasyon planı gibi kaynaklara göre sınıflandırır. Satın aldıktan sonra, fazla zaman almayacak ve 30-45 saniye içinde sunucuyu sizin için hazır hale getirmeyeceklerdir. Hepimizin bildiği gibi SSD diskler kullanıcıların temel gereksinimi haline geliyor. Dahası, hız SEO faktörlerinden biridir ve Atlantic.net bu zorunluluğu sunucularına ekledi.

Ayrıca, bu özellik için biraz kuruş ödeyerek verilerinizin yedeklerini günde bir kez otomatik olarak alırlar. Planla birlikte bir IP adresi alacaksınız ve daha fazlasını istiyorsanız, 2,19 $ / ay veya 0,003 $ / saat ücret alacaktır. Linux tabanlı genel planları 1GB RAM, 40GB depolama, 3TB veri aktarımı ve sadece 10 $ / ay maliyetiyle 1 çekirdek işlemci ile geliyor. Aynı özelliklere sahip Windows tabanlı planları 15 $ / ay olarak da satın alabilirsiniz. Ücretsiz ve sınırsız gelen trafik için 10 TB giden trafik sağlarlar. Giden trafik sınırını aşarsanız GB başına 0,02 ABD doları alınır..

Şu anda 6 aktif veri merkezi var ve Singapur’da yeni bir tane açmayı hedefliyorlar. Ayrıca, her zaman ölçeklenebilirlik ve cPanel’e de izin verilir. Onlar ücretsiz cPanel teklif vermedi lisans satın almak zorunda, hangi $ 14.97 / ay maliyet. Ayrıca, web uygulaması, kaynaklar, işletim sistemi ve uygulama geliştirme vb. Yönetmenize yardımcı olan RESTful API ile barındırma hizmeti sunarlar..

Şirket, destek hizmetleriyle ilgili tüm endüstri standartlarını yerine getirmektedir. Bulut barındırma söz konusu olduğunda destek hizmetlerinin daha önemli olduğunu düşünüyoruz çünkü çok manuel bir barındırma paketi. Bir kullanıcının herhangi bir zamanda yardıma ihtiyacı varsa, barındırma sağlayıcısı bu konuda proaktif olmalıdır. Atlantik uzmanları her zaman telefon, canlı sohbet ve posta yoluyla size yardımcı olmak için oradalar. Ayrıca, sorununuzu topluluk forumuna göndererek yardım alabilirsiniz.

  • En İyi 7 En İyi SSD Barındırma Servis Sağlayıcıları
  • En Hızlı 10 Web Hosting Sağlayıcısı

12. GoDaddy

godaddy bulut sunucuları

Sadece paylaşılan hosting onlar da ucuz bulut sağlayıcıları barındırma vardır. En temel planları 20 GB web alanı, 512 MB RAM, 1 çekirdek ve 1 TB veri aktarımını içerir. Paylaşılan barındırma işleminin aksine, daha hızlı performans için SSD donanımlı sunucular sunar. Şu anda, ABD tabanlı sunucularda% 99,9 Çalışma Süresi ile 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunan şirket.

Şirket, depolama, donanım ve uygulama geliştirme, vb. Ayırmanıza olanak sağlayan kolay ve temiz bir API sunar. Veri yedekleme, Anlık Görüntü ve Yedekleme gibi iki seçeneğiniz vardır. Anlık Görüntü ile, otomatik yedekleme her iki günde bir otomatik olarak ilerleme kaydederken verilerinizi istediğiniz zaman kaydedebilirsiniz.

GoDaddy’nin bilgisayar korsanlarının ve e-posta, etki alanı ve bir dereceye kadar ‘barındırma’ dahil olmak üzere hizmetlerin çoğunun saldırısına uğradığı bir zaman geldi. Şirket ayrıca SOPA’yı ve cinsel reklamı desteklemenin olumsuz eylemleri nedeniyle acı çekiyor. Ancak şimdi şirket çok gelişiyor ve tutarlı hizmetler sunuyor.

Sıkıştıysanız ve sorunla nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsanız, endişelenmeyin, telefonla sohbet ve sohbet sunarlar. Ayrıca, çok sayıda aktif üyeye sahip bir yardım merkezi ve topluluk forumları size kesinlikle yardımcı olacaktır..

Kaynakları web tabanlı bir kontrol paneli aracılığıyla kontrol etmek için bir diğer çok iyi seçenek OpenStack’tır. Bu açık kaynak platformu, işleme ve diğer kaynakları kolayca tahsis etmenizi sağlar. GoDaddy, CMS, e-ticaret, altyapı, geliştirici araçları ve çok daha fazlası ile ilgili tonlarca uygulama sunar. Sadece bir tıklama vurmak gerekir ve kurulum hiçbir zaman içinde yapılır.

Bilmeniz gereken bir şey, herhangi bir özel plan sunmamalarıdır. Bu, ihtiyaçlarınıza göre kaynakları azaltma veya artırma izninizin olmadığı anlamına gelir. GoDaddy’yi yalnızca küçük projeler ve test amaçları için öneriyoruz.

13. HostGator Bulut

hostgator bulut barındırma

HostGator her zaman WordPress için ucuz barındırma sağlamak için çabalıyor ve nispeten düşük maliyetli planlarla güvenilir bulut hizmetleri sunuyorlar. Biz de gerçekten bizi şaşırttı paylaşılan barındırma planları kullanılır. Ancak Canlı Sohbet destek hizmetleriyle ilgili sorunlarımız var. Şirket bunu geliştirmeli ve müşteriye öncelikli olarak yanıt vermelidir. Öte yandan şirket, Bilet sistemi, Canlı Sohbet, video eğitimleri ve Forumlar ile birlikte Telefon desteğinden oluşan bir destek merkezi bulunduruyor..

Genel olarak şirket cazip indirimleri nedeniyle her zaman göz alıcıdır. Şu anda Hatchling, Baby ve Business olarak adlandırılan üç bulut barındırma planı mevcuttur. Kuluçka planı ayda sadece 4,95 $ ‘dan alınabilir ve 2 GB RAM ve 2 çekirdekli işlemci ile bir alana izin verilir. Bebek ve İş planında sınırsız alan adına ev sahipliği yapabilirsiniz. Depolama alanı ve bant genişliği kullanımında sınır yoktur, ancak akıllıca kullanmalısınız..

Kolay ölçeklenebilirlik, işletmeniz büyüdükçe herhangi bir kesinti olmadan birkaç tıklamayla kaynakları artırmanıza olanak tanır. Gösterge tablosunu iyi cilaladılar ve oldukça basitleştirdiler. Kullanıcıların sitenizde çoğunlukla gördüğü kullanımı, indirme hızını, içerik eğilimlerini ve diğer istatistikleri kolayca izleyebilirsiniz.

HostGator, statik içeriği normalden daha hızlı yüklemeye yardımcı olan entegre bir vernik önbellekleme aracı sunar. Ayrıca, her plan cPanel ve Veri Yansıtma’yı içerir. Veri Yansıtma, verilerinizin üç kopyasını güvenlik için farklı konumlarda bulunan çeşitli cihazlara dağıtan bir tekniktir. Yani, yangın gibi ciddi bir sorun nedeniyle tüm bir veri merkezi çökerse, yine de verilerinize farklı bir konumda bulunan diğer sunuculardan erişebilirsiniz..

Tarama planında özel IP adresinin avantajlarından yararlanamazsınız. Özel IP için, Bebek planına geçmeniz ve ek bir 4 $ / ay karşılığında satın almanız gerekir. Google, insanların sitelerini daha güvenli hale getirmek için SSL sertifikası kullanmalarını yavaş yavaş gerekli kılmaktadır. Tüm HostGator planlarında ücretsiz paylaşılan SSL bulunurken, iş planında Özel SSL bulunur. HostGator mükemmel ve bütçeye uygun bir barındırma sağlayıcısıdır ve harika özelliklere sahip ucuz bir bulut barındırma satın alabilirsiniz.

Sonuç

Söylemek istediğimiz en önemli şey, tamamen ucuz hizmetlere güvenemeyeceğiniz. Uzun vadeli projelerinizi ağırlamak için Vultr gibi en iyi bulut barındırma sağlayıcılarını seçin. Daha uzun bir süre için bir bulut planına ihtiyacınız varsa, kesin olarak herhangi bir belirsizlik olmadan seçmelisiniz.

Düşük fiyatlı ucuz bulut barındırma paketlerine sahip olan, ancak bir ölçüde güvenilir olan şirketleri askere almak için elimizden geleni yapıyoruz. Bize göre, Host1Plus geliştiriciler ve ileri düzey kullanıcılar için en iyisidir.

Yani yukarıda ucuz bulut makul fiyatlarla güvenilir hizmetler sunan sağlayıcıları barındırma vardır. Sitenizin / uygulamanızın ihtiyacına göre en iyisini seçin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map