SiteGround vs BlueHost Review 2020: milline neist on kiire ja usaldusväärne veebimajutaja?

0

Kas soovite teada, millist neist valida saidi SiteGround vs BlueHost jaoks?


Kui soovite lihtsalt ajaveebi alustada, siis sobivad nende pakkujate põhiplaan teile hästi, kuid segadus on see, mida valida. Mõlemad on hästi tuntud, tuntud ja tuntud WordPress.org-i soovitusloendis.

Mõlemad ettevõtted pakuvad skaleeritavaid valikuid, nii et kui teie ajaveeb kasvab, saate hõlpsalt leidliku plaani juurde liikuda.

BlueHosti omanik on EIG, mis on suurim veebimajutuste grupp, samal ajal kui SiteGround töötab iseseisva mängijana ja seda juhivad tehniliselt asjatundlikud poisid.

Eriala:

SiteGround: nad on tuntud oma täiustatud infrastruktuuri, turvaalgatuste ja ettevõttesiseste tööriistade, näiteks SuperCacher, NGINX kiirusserveri ja varusüsteemi tõttu.

Võimaldage valida andmekeskus kogu maailmas, konto eraldamine ja SSD-toega serverid.

BlueHost: seda peetakse uute veebisaitide jaoks atraktiivseks lahenduseks.

Ettevõte kipub sageli pakkuma suuremaid allahindlusi.

Kiire kokkuvõte

BlueHost asutati 2003. aastal ja EIG omandas selle 2010. aastal. Ettevõte kasvab nii stabiilselt ja tal on nüüd üle 2 miljoni kliendi. Nad on tuntud ka kiirete teenuste ja allahindluste poolest, mis teevad sellest uute blogijate jaoks hea valiku.

SiteGround teeb sisenemise 2004. aastal ning on tuntud oma erakordse infrastruktuuri ja klientide eest hoolitsemise tõttu. Nad toodavad mitmesuguseid sisemisi tööriistu, et muuta oma teenused kiiremaks ja turvalisemaks. Nüüd pakub ettevõte põhitaset ettevõtte tasemel hostimisele ja võõrustas üle 500 000 domeeni.

Nii et kui olete segaduses ja ei tea, milline neist osutub teie ajaveebi parimaks hostingu pakkujaks, siis siin paljastame sisemise loo võrdluse abil.

SiteGround ja BlueHosti ülevaade 2020

Tehnoloogia

Uusima tehnoloogia kasutuselevõtt näitab, et ettevõte on pühendunud oma klientide suurema teeninduse tagamisele. SiteGround Developer meeskond püüab alati pakkuda klientidele midagi ainulaadset, mille tulemusel pakutakse SuperCahcerit, oma varusüsteemi, HTTP / 2, ennetavat jälgimist, NGNIX serveritehnoloogiat ja palju muud.

SiteGround seab turvalisuse prioriteetide hulka ja tutvustab kindla tulemüüri loomiseks sageli erinevaid turvapaiku. Pole kahtlust, et nad on teinud kõik endast oleneva, et teie kaitsmiseks kasutusele võtta häkkerivastane süsteem, kuid ka kasutaja peab võtma endalt mõned ettevaatusabinõud. Siit saate lugeda, kuidas kaitsta WordPressi ajaveebi.

Teisest küljest ei ole BlueHost lahke tehnofookusega mängija. Nad kipuvad oma infrastruktuuri parendamise asemel keskenduma rohkem turundusele. Siiani ei ole nad kasutusele võtnud mingeid sisemisi tööriistu ja neil on väga piiratud arv andmekeskusi. Näib, et need on suunatud individuaalsetele hostimisvajadustele ja väikeettevõtetele.

SiteGround tutvustab uhkusega oma serverite spetsifikatsioone. Nad kasutavad V3 Intel Xeon E5-2690 protsessorit. Need serverid on samuti relvastatud 265 GB RAM-i ja tahkismäluseadmetega, kasutades RAID 10-d. Linuxi konteiner muudab serverid tõhusamaks, parandades lugemist & kirjutamiskiirus ja 2-kordne protsessori võimsus. Kuigi BlueHost ei avalikustanud oma serveri spetsifikatsioone. Isegi kui me räägime, keeldusid nad lihtsalt serveriteabe avaldamisest.

Võitja: SiteGround

SSD draivid

Võib-olla olete kuulnud pooljuht draividest. Erinevalt ketramisajamitest on SSD-d operatsioonide (lugemine ja kirjutamine) teostamisel kiiremad ja tõhusamad. Sellepärast hakkasid paljud ettevõtted kiire jõudluse tagamiseks kasutama SSD-toega servereid.

SiteGround on üks parimaid SSD hostimise pakkujaid. Tipptasemel kõvakettad aitavad neil pakkuda hämmastavalt kiiret ja usaldusväärset veebimajutuse lahendust kui traditsiooniline veebi.

Kuigi BlueHost sõltub nende traditsioonilisest infrastruktuurist ja salvestage andmed ketravate draivide kohta. Isegi kui nad tegutsevad enne SiteGroundi, ei teinud nad siiski vajalikke muudatusi.

Võitja: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Uptime

Uptime tähendab seda, millal teie sait on Interneti kaudu juurdepääsetav. Kas kujutate ette oma saidi majutamist mõne hostingu pakkuja serveris, kes pole pühendunud maksimaalse tööaja pakkumisele? Muidugi mitte. Ja seisakuid tähendab, et veebikülastajad ei pääse teie saidile juurde. Niisiis, see tähendab, et tööaeg on palju olulisem kui saidi kiirus ja see peaks teie veebimajutuse valimisel olema peamine prioriteet.

Sinine vaim

BlueHost pole halb, kui võrrelda mõlema ettevõtte tööaega, kuid nagu näete allpool meie saiti, mis on majutatud Bluehost serverites, seisab hiljuti seisakuid ja seega on viimase 24 tunni tööaeg 99,97%. Seisakuid on peaaegu 4 minutit, mis tähendab, et kliendid ei saa selle 4 minuti jooksul teie veebisaiti osta ega sirvida.

Uptimerobot pakub ka saidi reageerimise aja statistikat. Altpoolt näete, et keskmine tööaeg on üsna madal, mis on hämmastav, kuid teil on suurem teravik, mis näitab, et mingil ajahetkel võtab sait reageerimiseks peaaegu 4–5 sekundit. Sellegipoolest on tulemused vastuvõetavad, kuna on vaid üksikuid juhtumeid, kui saidi reageerimine võtab natuke aega.

BlueHosti tööajaaruande üksikasjad

SiteGround

Teisest küljest ei seisnud meie saidi SiteGround testimisseisakud seisakuid. Allpool olev statistika näitab, et see oli viimase 30 päeva jooksul võrgus ja ükski elektrikatkestus ei toimunud. Praegu hostitakse HostSprout.com ka SiteGroundi serverites. Ja oleme väga rahul, sest viimase 4 kuu jooksul ei seisnud me seisakuid, mis näitab, et nad on teenuse kvaliteedis üsna ühtlased.

Kui me räägime SiteGroundi reageerimise ajast perioodil, siis on see palju rahuldavam kui Bluehost. Nagu näete, võtab meie testi sait vastuseks keskmiselt 282,09ms. Graafikus on ka võrreldes BlueHostiga väiksemaid naelu ja maksimaalne teravik läheneb peaaegu 2 sekundile, mis on vastuvõetav. See tähendab, et Siteground ei täida mitte ainult hämmastavalt tööaega, vaid on ka väga hea reageerimisajaga.

saidiplaani tööaja statistika

Võitja: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Kiiruskatse tulemused

Parima WordPress-i hostimisettevõtte valimisel on tähtsuselt järgmine kiirus. Ehkki on palju pistikprogramme ja teenuseid, mis on saidi kiiruse parandamisel abiks, näiteks W3 kogu vahemälu ja CDN jne. Kuid kiirus sõltub suuresti hostiserverite kvaliteedist. Ja selleks tegime kiirteste, et mõõta, milline neist on kiire hostimise pakkuja.

Mõlemad hostimisteenuste pakkujad pakuvad üsna kiiret kiirust, kuid saidiplats saavutab saidi laadimiskiiruses pisut eelise. Sellepärast peaksite kiiruse osas minema saidiplatsile. Lisaks, kuna Siteground pakub kiiruse jaoks mitmeid tehnoloogilisi eeliseid, näiteks SSD-d, SuperCacher, HTTP / 2 ja NGINX jne, on ka SiteGround tõenäoliselt kiiruses ühtlasem.

BlueHost

Pingdomi kiiruskatse

SiteGround

SiteGround Pingdomi kiiruskatse

Võitja: SiteGround

LoadImpact Test

Koormusaeg muutub olulisemaks, kuna see ei mõjuta mitte ainult teie positsiooni otsingumootori paremusjärjestuses, vaid ka klientide kogemusi. A uuring võttis Akamai näitab, et enamik kasutajaid soovib, et veebisait laadiks alla 2 sekundi, samal ajal kui 40 protsenti kasutajatest ei oota rohkem kui 3 sekundit. Lisaks märkisid nad ka, et kliendid näitavad üles lojaalsust nende saitide suhtes, kus laaditakse kiiresti koormusi. See tähendab, et laadimisaeg on üks edu võtmeid.

Tarkvara BlueHost LoadImpact Test

Kui saadame virtuaalseid kasutajaid oma Bluehost’i hostitud testimissaidile, on meil hea meel näha tulemusi. Kuna nende serverid toimivad järk-järgult paremini, kuna saidil on rohkem kasutajaid. See võtab ainult aega alguses ja siis on ka järjepidevus ning aeg jääb enamuse ajast alla 1-sekundi.

BH LoadImpact Test

SiteGround LoadImpact Test

Ja kui me näeme SiteGroundi statistikat, siis pole ükski teravik, kui nende server võtab aega, nagu näiteks BlueHost, võtke alguses 2 sekundit. SiteGroundi laadimisaeg jääb teise alla isegi siis, kui saidil on rohkem virtuaalseid kasutajaid. Mõlemad on kandevõime statistika võrdlemisel väga lähedal. Kuna SiteGround pakub üsna järjepidevat kogemust ja pole teravust, siis on nad selle vooru võitjad.

SG hostimise LoadImpact Test

Võitja: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Tugiteenus

Niisiis jõuab teie väravasse keset ööd küsimus ja teil pole aimugi, kuidas seda lahendada? Parim viis on võtta ühendust oma hostingu pakkujaga. Sest nad saavad olukorraga paremini hakkama. Aga mis siis, kui need pole sel ajal saadaval? Sellepärast on väga vaja kontrollida, kas need on saadaval ööpäevaringselt.

Kui me räägime SiteGroundist, siis on need kindlasti saadaval ööpäevaringselt. Vajate abi reaalajas vestluse avamiseks, telefonikõne avamiseks või pileti esitamiseks. Kui vajame abi, võtame nendega otsevestluse kaudu ühendust ja ühe minuti jooksul ilmub inimene abi saamiseks. Töötajad on asjatundlikud ja reageerivad väga kiiresti. Lisaks näeb nende vestlusliides õrn välja.

Samuti on teil juurdepääs videoõpetustele ja teadmistebaasile, mis on täis juhendeid ja informatiivseid artikleid. Lisaks liigitavad nad kasutaja hõlbustamiseks õpetused WordPressi, Joomla, Drupali ja Magento jne alla..

BlueHost on tuntud ka kiirete tugiteenuste poolest ja on saadaval kliendi abistamiseks ööpäevaringselt. Kuid kui toimub SiteGround vs BlueHost võistlus, siis kahtlemata võime öelda, et SiteGround on kiirem. Enne hostikava ostmist pöörduge lihtsalt vestluse kaudu ja näete olulist erinevust.

Reaalajas vestluse avamisel võtab BlueHost ühenduse loomiseks peaaegu 6-10 minutit. See ei ole pikk kestus, kuid madalam kestus on hea, sest kellelgi pole piisavalt aega oodata, kuni teise otsa inimene saab aega otsija abistamiseks. Samuti saate Bluehosti klienditoe meeskonnaga ühendust võtta e-posti, telefoni ja pileti esitamise kaudu. Lisaks saate teadmiste baasist otsida näpunäiteid ja juhendeid.

Ehkki mõlemad tegutsevad klientide teenindamiseks, siis teeb SiteGround parema töö kui BlueHost.

Võitja: SiteGround

SiteGround vs Bluehost hostimisfunktsioonide võrdlus

Panipaigad

Salvestusruum on koht, kuhu plaanite salvestada pilte, veebilehtede sisu, audiosid ja videoid. Kui palju salvestusruumi vajate? See sõltub sellest, millist veebisaiti soovite majutada.

Kui soovite hostida veebisaiti, kus lihtsalt artikleid avaldate, ei vaja te palju salvestusruumi, kuna 10 GB salvestusruum on aastateks piisav. Kuid kui postitate liiga palju videoid, pilte ja graafilisi postitusi, kaaluge rohkem ruumi.

SiteGround on natuke piiratud ja pakub StartUp-kavas 10 GB ruumi. Teisest küljest ei pea BlueHosti puhul hoiustama salvestusruum, kuna need pakuvad põhiplaanis 50 GB.

Võitja: BlueHost

BlueHost

SiteGround

Ribalaius / külastajate arv

See viitab inimeste arvule, kes saavad teie saiti kuu jooksul külastada. Paljud selle valdkonna ettevõtted lubavad piiramatuid külastajaid isegi põhiplaanide järgi. Piiramatu ribalaius hoiab teie saiti elus, kui juhtub ootamatuid liikluse kasvu.

BlueHost pakub kõigile oma plaanidele mõõtmata ribalaiust, mis tähendab, et külastajate arvule pole piiranguid, kuid kui tarbite liiga palju ressursse, saadavad nad teile kasutamise vähendamiseks meili.

Selliseid juhtumeid ei ole me kunagi silmitsi, kuna need pakuvad väikesemahuliste veebisaitide haldamiseks piisavat ribalaiust. Kuid soovitame, kui teie sait suureneb, proovige minna kõrgema plaani juurde.

SiteGround seevastu piirake külastajate arvu kuus. Need võimaldavad 10 000 külastust kuus. Niisiis, kui kavatsete lihtsalt veebisaiti luua, võib sellest piisata.

Võitja: BlueHost

Puhverdamise teenus

Blogi kiiremaks muutmiseks kasutavad blogijad vahemälu pluginaid, nagu W3 kogu vahemälu. Pistikprogramm töötab suurepäraselt ning enne ja pärast selle kasutamist on suur erinevus. Samuti pakuvad mõned ettevõtted oma spetsiaalseid tööriistu, et teenus oleks kiirem, sujuvam ja reageeriv.

 • Võite lugeda olulisi WordPressi pistikprogramme

SiteGroundi arendajate meeskond on teinud suurepärase töö, tutvustades SuperCacherit. See on ettevõttesisene leiutis, mis võib aktiveerida saidi vahemälu loomise erinevad valikud. Alguses toodavad nad staatilise sisu vahemälu. Teine võimalus on väga tõhus, mis vahemällu salvestab dünaamilise sisu, näiteks HTML-i väljundid.

Järgmine võimalus on Memcached, mis vahemällu salvestab andmebaasikarjäärid. Samuti tutvustab ettevõte pilve jaoks spetsiaalset võimalust ja spetsiaalseid hostimisplaane.

Sellel SiteGround vs BlueHosti võistlusel ei pakkunud konkurent BlueHost oma teenuste kiiremaks muutmiseks ühtegi enda loodud tööriista. Kuigi SiteGround pakub oma StartUp-plaani kasutajatele ainult ühte SuperCacheri võimalust, on see siiski seda väärt.

Võitja: SiteGround

Andmekeskuste valik

Mõni veebimajutusettevõte annab andmekeskuse valimise kontrolli kliendi kätte. See tegur võib mängida rolli teie saidi kiiruse parandamisel. Kui valite oma sihtrühma / klientide lähedal asuva andmekeskuse, võimaldab see sisu kiiret kohaletoimetamist.

Oletame, et meil on USA-põhine liiklus, siis võib USA-s asuva andmekeskuse valimine olla hea otsus. Tavaliselt on see valik hea, kui alustate e-kaubanduse saiti, sest seda tüüpi veebisaitidel saate oma sihtrühma paremini hinnata.

SiteGround võimaldab klientidel valida andmekeskusi. Nad pakuvad viit andmekeskust, mis on paigutatud strateegiliselt klientide teenindamiseks kõikjalt maailmast (USA, Aasia ja Euroopa). Lisaks võimaldavad need andmekeskuse valimist ka siis, kui ostate kõige põhipaketi (StartUp).

Kuigi BlueHost ei lubanud oma klientidel andmekeskust valida. Neil on ainult üks USA-s asuv andmekeskus jagatud hostimise klientidele, kus ettevõte majutab nende kliendi veebisaite.

Võitja: SiteGround

BlueHost

SiteGround

MySQL & PostgreSQL andmebaasid

Võib-olla olete andmebaasidest teadlik. Need on veebimajutuse korral kõige olulisemad, kuna ilma andmebaasita ei saa te oma veebisaiti hallata. Üldiselt luuakse andmebaas veebisaidi kohta. Liigse hulga andmebaaside olemasolu võib teie tööd lihtsustada ja on tõenäoline, et peate oma blogimisreisil rohkem vaja minema.

Kui olete uustulnuk, ärge sattuge segadusse, kuna nüüd pakub hostimine palju lihtsust ja automaatselt loodud andmebaasid. Keskendute lihtsalt oma saidile.

SiteGround pakub piiramatut arvu MySQL-i ja PostgreSQL-i kõigi nende plaanide jaoks ning saate neid hallata vastavalt phpMyAdmini ja phpPgAdmini kaudu. Kuigi BlueHost toetab 20 andmebaasi, olenemata tüübist.

Võitja: SiteGround

.htaccess-fail

„.Htaccess“ annab teie käes rohkem kontrolli. Selle faili abil saate konkreetseid IP-aadresse kaitsta, lubada ja blokeerida. Lisaks kasutati seda ümbersuunamiste ja tõrkelehtede jms loomisel. Enne selle faili loomist ja redigeerimist võib teil vaja minna tehnilisi oskusi.

Mõlemad hostiteenuse pakkujad võimaldavad kasutajatel serverisse .htaccesss faili üles laadida. .Htaccess-faili saate vabalt luua ja redigeerida.

Võitja: Tie

Kontrollpaneel

Juhtpaneeli pakkumine majutusteenuse pakkuja poolt on koht, kus saate hallata domeene, alamdomeene, FTP kontosid, varukoopiaid ja e-posti kontosid jne. Lisaks näitab see ka erinevat salvestusruumi, ribalaiuse ja andmebaasidega seotud statistikat.

Nii SiteGround kui ka BlueHost pakuvad cPaneli, mida on ülilihtne kasutada ja isegi kui olete algaja, ei aja see teid segadusse. SiteGround cPanel on väga puhas ja jagatud mitmeks sektsiooniks, näiteks domeenid, automaatseadistajad, andmebaasid ja turvalisus jne..

Lisaks sai SiteGround siin cPanelis natuke eelise, lisades sinna WordPressi ja Joomla tööriistad, kus saate hallata oma WordPressi ja Joomla saidi erinevaid aspekte, nagu automaatvärskendused, SuperCacheri ja tööriistakomplekti aktiveerimine jne. Siit saate vaadata SiteGround cPaneli

Teisest küljest teeb BlueHost ka suurepärast tööd ja on varustatud puhta ja värvika cPaneliga. Samuti lisasid nad WordPressi tööriistu erinevate toimingute teostamiseks ühest kohast. Saate hõlpsasti juurde pääseda turvalisuse, andmebaaside, programmeerimise ja veebisaidi tööriistadele. Siin on pilk allpool olevale BlueHosti nupule.

Võitja: Tie

BlueHost

SiteGround

Rakenduse installimine

Niisiis, kuidas saate installida selliseid veebirakendusi nagu WordPress. Hiljuti ostsime hostingu pakkujalt pilvemajanduse konto ja pärast ostmist saime teada, et see töötab käsuridadel. Ainult WordPressi installimiseks peame kirjutama mitu käsku. See võtab suure osa meie ajast.

Mõlemad ettevõtted, saidid SiteGround ja BlueHost, pakuvad juhtpaneelil (cPanel) ühe klõpsuga installijat. SiteGround pakub Softaculous’i installijat, mis võimaldab ühe klõpsuga installida enam kui 400 skripti jaoks, nagu WordPress ja Joomla jne..

WordPressi installimiseks ühe klõpsuga installeriga klõpsake lihtsalt cPanelis WordPressi ikooni või klõpsake Softaculous ja valige WordPress.

Kuigi BlueHost integreerib Mojo turu nende cPanelisse ühe klõpsuga installimiseks. Klõpsake hostimise juhtpaneelil nuppu ühe klõpsuga installida ja näete palju automaatseks installimiseks mõeldud skripte, nagu WordPress, Joomla ja muud rakendused.

Võitja: Tie

E-posti kontod

Veebisaidi loomisel on väga oluline luua oma kaubamärgiga e-posti aadress. Näiteks kui teie saidi nimi on bestmotors.com, saate teha e-posti aadressi nagu [e-posti aadress on kaitstud]

Lisaks tekitab @Outlook e-posti aadressi, millel on teie saidi nimi (brändi nimi), mitte @Gouting, kliendi usaldustunnet. Niisiis, see peab olema funktsioon.

BlueHost pakub 5 e-posti kontot ja 100 MB salvestusruumi konto kohta. Kuigi SiteGround lubab oma kasutajatel luua piiramatul arvul e-posti kontosid ja e-posti salvestusvõimalused pole piiratud.

Mõlemad pakuvad veebimeili integreerimist. Mõlemad pakuvad ka POP- ja IMAP-protokolle, mis aitavad kasutajal e-kirju lugeda näiteks rakenduse kaudu, nagu Outlook.

Võitja: SiteGround

Krüptime

Veebis töötades peate kaitsma oma kliendi andmeid. Selleks peate rakendama SSL-protokolli. SSL-sertifikaati kasutatakse kliendi andmete, näiteks krediitkaardi numbri, telefoni ja e-posti aadressi krüpteerimiseks. Algselt oli see oluline neile, kes pakkusid registreerumisprotsessi või haldavad e-poe veebisaite.

Kuid nüüd saab see oluliseks osaks igat tüüpi veebisaitidel ja Google annab ka SSL-i rakendavatele saitidele teatud paremusjärjestuse. CloudFlare’i kaudu saate tasuta SSL-i, konfigureerides mõned sätted. Mis on SSL aktiveerimiseks lihtne lahendus?

Mõned hostiettevõtted pakuvad oma kasutaja lihtsuse huvides tasuta SSL-i, mille saab aktiveerida vaid ühe klõpsuga. Nii BlueHost kui ka SiteGround pakuvad nende juhtpaneelil tasuta funktsiooni Let’s Encrypt SSL, kus peate lihtsalt tegema mõne klõpsu ja hakkama oma saiti kaitsma. See ei vaja konfiguratsioone.

Võitja: Tie

Konto eraldamine – parandage oma saidi turvalisust ja kaitske oma ressursse

See tehnoloogia viitab viisile, kuidas iga kontot käsitletakse eraldi kontona. Tavaliselt juhtub see kallite hostimisteenuste (nt VPS ja Dedicated jne) korral. Jagatud teenuse tõttu on tõenäoline, et kui konto on haavatav, võib see mõjutada teisi. Kuid SiteGround arendas BaseOSi abil isoleeritud keskkonna. Kui konto mõnevõrra muutub haavatavaks, ei pääse sissetungija teiste kontole juurde.

Pealegi, nagu Google, arendavad nad ka mehhanismi häkkimise kontrollimiseks ja teile hoiatamiseks, sest kui Google näeb turvaaukudega veebisaiti, ütleb see lihtsalt kõigile, märkides need, mis põhjustavad liikluse vähenemist.

Lisaks tutvustas SiteGround hiljuti Hackalertit, mis skannib teie saiti iga päev ja saadab teile meili turvaprobleemide kohta. Samuti arendavad nad 1H Hawki süsteemi võitluseks julma jõu rünnaku vastu. Nad pakuvad hädas täielikku tuge. Kõik need ettevaatusabinõud näitavad, et ettevõte võtab turvalisuse oma prioriteediks.

Kui me räägime BlueHostist, siis nad ei võta selliseid ettevaatusabinõusid ega käivitanud oma serverite kaitsmiseks ühte majasisese tööriista. Jah, häkkerite vastu võitlemiseks pakuvad nad tulemüüri kaitset ja rämpsposti filtreid. Kuid nad reklaamivad jätkuvalt saitide turvalisuse tagamiseks sellist premium-tööriista nagu SiteLock, mis maksavad 95 dollarit aastas.

Võitja: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Varundamine

Veebis töötamine ilma varukoopiata on väga riskantne. Sest mõnikord on varukoopia taastamine ainus viis, kuidas kõike õigesti teha. Paljud hosting firmad pakuvad tasuta varundamise teenust iga päev, nädal või kuu.

Kui loote varukoopia ja mingil ajahetkel on teie sait segadus pahavara ja pahatahtlike koodidega, saate varundamise hõlpsalt taastada, et sait probleemidest välja saada..

SiteGround teeb 1 eksemplari päevasest tasuta varukoopiast, kuid kui soovite selle varundada, peate maksma 39,95 dollarit. Nii et see pole tegelikult tasuta teenus.

Teiselt poolt saate BlueHosti abil oma saidi turvamiseks luua tasuta igapäevaseid, iganädalasi ja igakuiseid varukoopiaid. Lisaks on varunduste taastamine täiesti tasuta.

Võitja: BlueHost

FTP kontod

Kas teie hostiettevõte pakkus FTP kontosid? Nii SiteGround kui ka Bluehost pakuvad piiramatuid FTP-kontosid. FTP-kontot kasutatakse suuremate või väiksemate failide edastamiseks arvuti ja serveri vahel. Nii saate failide (nt varukoopia oma arvutisse) ülekandmiseks kasutada FTP-d (failiedastusprotokoll) ja seejärel uuesti üles laadida, kui vajate.

See võib aidata teil ka saidi käsitsi teisaldamisel, näiteks saidi sisu oma arvutisse alla laadida ja seejärel teise serverisse üles laadida. Niisiis, see hea võimalus.

Võitja: Tie

Pargitud domeenid

Pargitud domeen tähistab viisi, kuidas osutate domeeninime olemasolevale domeenile. Näiteks on teie peamine domeen mydomain.com ja siis parkida mydomains.com oma peamisele domeenile. Kui nüüd külastavad saidi mydomains.com külastajad, suunavad nad automaatselt ümber teie peamise domeeni ja vaatavad sisu.

Domeenide parkimise võimalus on hädavajalik, kui arvasite, et inimesed võivad teie primaarset (tegelikku) domeeninime valesti kirjutada või võivad domeeni pikendust valesti kirjutada. See osutub teile heaks funktsiooniks ka siis, kui keegi soovib sarnase domeeni abil teie saidi liikluse varastada.

BlueHosti põhiplaanis saate parkida ainult 5 domeeni. Kuid SiteGround annab kasutajatele vaba käe, lubades piiramatu arvu pargitud domeene isegi põhiplaanil (StartUp).

Võitja: SiteGround

Alamdomeenid

Alamdomeeni kasutades saate luua täiesti uue saidi. Kuid alamdomeen sisaldab põhidomeeni nime. Näiteks kui peamine domeen on hostingsprout.com, saate luua alamdomeeni nagu blog.hostingsprout.com.

Alamdomeenid on kasulikud, kui soovite luua uue domeeni ilma uut domeeni ja hostikonto ostmata. Samuti on hea, kui soovite oma saidi teatud osa eraldada. Alamdomeene saate hõlpsalt luua domeeni jaotise cPaneli kaudu.

BlueHosti abil saate luua kuni 25 alamdomeeni, samas kui SiteGround lubab piiramatuid alamdomeene. 25 on ilus summa, kuid omades piiramatut tundub hea.

Võitja: SiteGround

CloudFlare CDN

CDN on kogu maailmas asuvate andmekeskuste võrk. Teenus võib teie saidi laadimisaega lühendada, salvestades saidi sisu vahemällu ja levitades selle erinevate andmekeskuste vahel. Kui külastaja avab teie saidi, edastab ta saidi sisu lähimast keskusest ja laadib teie saidi kiiresti.

Lisaks tugevdab CloudFlare ka saidi turvalisust, filtreerides pahatahtlikku liiklust. Samuti kaitseb see teie saiti DDoS-i rünnakute eest. SiteGround pakub tasuta CDN-kontot koos hostikontoga, mille saab teie saidiga integreerida.

BlueHost pakub nende juhtpaneelil ka valikut CloudFlare ja mõne klõpsuga saate selle suurepärase teenuse aktiveerida. Külasta CloudFlare kui soovite rohkem teada saada.

Võitja: Tie

BlueHost

SiteGround

Saidi ülekandmine

Kui te pole oma olemasoleva hostingu pakkujaga rahul ja soovite oma saiti üle kanda, on see funktsioon teile väga mugav. Selles uues hostiettevõttes (kuhu soovite kolida) tegelege kõigi küsimustega ja viige oma saidi sisu olemasolevalt hostiteenuse pakkujalt uuele.

SiteGround pakub saidi tasuta ülekandmist. Peate neile lihtsalt juurde pääsema, näiteks eelmise hostimisettevõtte sisselogimisandmed, ja laskma neil kõigil asjadel üle minna. Pealegi pole teie saidi ülekandmisel seisakuid.

Kuid üllatate, kui näete, et BlueHosti arve migratsiooni eest on 149,99 dollarit. Saidi ülekandmine pole liiga keeruline protsess, mille eest BlueHost nõuab nii kõrget hinda. Nii et SiteGround teeb siin oma kasutajatele suurepärast tööd.

Võitja: SiteGround

Keelte arendamine

See ei pruugi kõigile kasulik funktsioon olla, sest mitmesuguste arenevate keelte toetamine on programmeerijatele veebimajutusettevõtte valimisel oluline kaalutlus.

Nii SiteGround kui ka BlueHost toetavad Perli ja Pythoni kõigis nende plaanides. Kuid pange tähele, et SiteGround ei hõlma jagatud hostimiskavades “Ruby on Rails”, samas kui BlueHost toetab Ruby.

Võitja: BlueHost

Lavastus

Lavastus on väga oluline funktsioon, kuid kahjuks ei lisanud BlueHost ühtegi toredat funktsiooni oma kavasse. Selle valiku abil saate luua originaalsaidi koopia. Nüüd saate oma uusi koode ja pistikprogrammi testida kloonitud saidil, selle asemel, et algset saiti otse testida. Kuna uute pistikprogrammide ja koodide katsetamine otse reaalajas on riskantne ja see võib teie turvalisust, saidi paigutust ja sisu kahjustada.

Seda tüüpi valik sobib väga hästi arendajatele ja neile, kes teevad oma saitidel sageli muudatusi. Pärast muudatuste tegemist, kui olete kindel, et kõik on korras, on vaja reaalajas käivitamiseks paar klõpsu. Samuti loob enne muudatusi koopia, mis on kasulik juhuks, kui soovite minna üle eelmisele versioonile.

SiteGround ei pakkunud nende põhiplaanis lavastusfunktsiooni, selleks peate tellima nende GoGeek-kava. Seega, kui kavatsete majutada väikese taseme veebisaiti, on teil hea minna. Kuid kui kavatsete veebisaiti luua arendamise eesmärgil, on sellise funktsiooni omamine väga mugav.

Kuna Bluehost ei lisanud oma plaanidesse lavastamist, samal ajal kui Siteground pakkus seda kõrgemas plaanis, kuid siiski, kuna nad pakuvad, seepärast on SiteGround selle vooru võitja.

Võitja: SiteGround

Saidi ehitaja

Kui teil on veebisaidi kujundus, soovite selle ise konstrueerida. Ärge muretsege, kui te ei tunne kodeeringut, kuna lohistamise ehitaja teeb teile hõlpsaks selle, kus peate lihtsalt eseme valima ja selle sinna, kuhu soovite paigutada..

Mõlemad hostiteenuse pakkujad sisaldavad oma plaanidesse tasuta Weebly saidiehitajat, millest piisab ka lõbutsemiseks. Kuna tasuta saidiehitajal on mõned piirangud, näiteks piiratud arv lehti, reklaame ja piiratud funktsionaalsus jne. Seega võib see sobida lõbutsemiseks või piiratud lehtedega veebisaitide jaoks.

Võitja: Tie

Raha tagasi garantii

Mis siis saab, kui te pole oma hostingu pakkuja teenuse kvaliteediga rahul? Saate lihtsalt oma raha tagasi, kui te ei saanud seda, mille eest maksate. Mõlemad ettevõtted pakuvad oma tähtaja jooksul tagastamisvõimaluseta küsimust.

SiteGround ja BlueHost pakuvad raha tagastamise garantiiks 30 päeva. Kui nad ei vastanud teie ootustele, küsige 30 päeva jooksul tagasimakset. Siinkohal pidage meeles, et kui ostate domeeni koos hostikontoga, tagastavad nad ainult hostikonto ostmiseks kasutatud raha. Domeeninimi jääb teie omandusse.

Võitja: Tie

BlueHost

SiteGround

BlueHost vs SiteGround hinnavõrdlus

Sellel konkurentsi ajastul on ettevõttel väga raske nõuda kõrgeid summasid ilma rahalist väärtust pakkumata. Nii BlueHost kui ka SiteGround pakuvad konkurentsivõimelisi hindu.

Tasuta domeeninimi

Esimese aasta tasuta domeeni omamine võib mõne teie raha kokku hoida. Kuid juba järgmisel aastal peate selle domeeni nime säilitamiseks maksma hinna.

BlueHost pakub tasuta domeeninime esimesel aastal, kui ostate neilt hostimiskonto. Ja pärast esimest aastat peate pikendamise eest maksma 15,99 dollarit. See pole liiga palju, sest enamus ettevõtteid nõuab domeeni uuendamisel 16 dollari piiri.

SiteGround ei paku tasuta domeeninime. Nad pakuvad domeeninime kõigest 14,95 dollariga ja järgmisel aastal peate maksma sama summa uuendamise eest. Nii saate saidi SiteGround abil igal uuendamisel kokku hoida dollari lähedal. Kuid pidage meeles ka seda, et maksate alguses 14,95 dollarit, kus BlueHost ei maksa midagi.

Võitja: BlueHost

Kui teile ei meeldi SiteGroundi ja BlueHosti domeenide hinnakujundus, peaksite külastama parimate domeenide registripidajate nimekirja.

BlueHosti ja SiteGroundi majutuse hinnad

Mõlemad ettevõtted pakuvad 3, 3 hostimiskava. BlueHosti põhiplaanis saate majutada 1 domeeni, samal ajal kui külastajate arv pole piiratud. BlueHost rakendab sama strateegiat nagu enamik hostimistööstuse ettevõtteid, st mida pikem on tellimuse kestus, seda madalam on hind.

Nii et koos BlueHostiga saate põhiplaani haarata 3,95 dollarit kuus. ainult siis, kui olete nende teenuseid tellinud vähemalt 3 aastat. See on naljakas, sest kui tagasimakseperiood on möödas, siis jäite nendega vahele. Ja lühikeseks ajaks, näiteks üheaastaseks, muutub hostimiskava kulukaks.

Bluehost hinnastabel

Teisalt ei harjuta SiteGround sellist taktikat. Nad pakuvad oma põhiplaani (StartUp) 3,95 dollarit kuus. isegi kui olete aasta tellinud. See on hea ja te ei jää kunagi pikema aja jooksul nende külge. See tähendab, et need on odavamad kui BlueHost.

Samuti pakub erinevalt BlueHosti saidiväljast piiramatu arv e-posti kontosid, alamdomeene ja pargitud domeene.

SiteGround plaanide kulud

Võitja: SiteGround

BlueHost

SiteGround

Järeldus

Ülaltoodud SiteGroundi ja BlueHosti võrdluse põhjal on selge, et SiteGround on võitja. Vähesed asjad, mis võivad kliente SiteGroundi valimist takistada, on salvestusruum ja külastuste arv kuu kohta. Kuid see pole sisupõhiste veebisaitide jaoks probleem.

Uue veebisaidi jaoks sobib hästi nende StartUp. Meil on veel üks sisupõhine ajaveeb rohkem kui 3 aastat ja see tarbib siiski kuni 800 MB. Ja ribalaius on piisav ka uute veebisaitide loomiseks.

Lisaks nendele on need hämmastavad nagu 99,99% Uptime, lõõskav kiire klienditugi ja madal laadimisaeg jne. Lisaks näitab paljude teiste kasutajate ülevaade positiivset vastust aadressil BBB.

SiteGround on meie parim soovitus

Miks soovitame SiteGroundi kasutada üle BlueHosti?

 • Hämmastavad tugiteenused, kindel tööaeg ja laadimisaeg
 • SiteGround teeb oma teenuste kiiremaks muutmiseks palju algatusi, näiteks SSD-d, NGINX, HTTP / 2 ja ettevõttesisese vahemälu pistikprogramm.
 • Pakkuge konto isoleerimist ja kõrgetasemelist turvalisust häkkide ja nõrkade kohtade vastu.
 • Need pakuvad tööstuses tipptasemel tehnoloogiat, näiteks Linux Containeri meetodit, 256 GB muutmäluga servereid, Intel Xeon E5-2690v3 jne..
 • Samuti arendavad nad välja oma kiire varusüsteemi ja ettevõttesisese ennetava serveri jälgimise.

SiteGround

BlueHost ei ole halb valik, kuid SiteGround on tulevikus sobivam valik, kui teie saidi nõuded suurenevad, siis saate hõlpsalt kõrgemale plaanile üle minna ja nautida nende vahetuid teenuseid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map