SiteGround Review 2020: kas see on tõesti parim WordPressi host?

0

SiteGround on üks parimaid veebimajutusteenuseid aastaks 2020, mida alustati juba 2004. aastal. Vaatamata tihedale konkurentsile on nad teinud hea nime. Peaaegu kõik, kes kasutavad SiteGroundi hostimisteenuseid, olenemata sellest, kas eksperdid või algajad tunduvad nende jaoks väga hämmastavad. See saidiplaani ülevaade annab teile ülevaate nende pakutavatest funktsioonidest, plaanidest ja kõigest, mida peate enne ostmist teadma.


Nad on tugiteenuste, tööaja, kiiruse jne pakkumisel ülemisel riiulil ja neil on veebimajutusteenuste valdkonnas suurepärane maine. Samuti on neil paljudes geograafilistes piirkondades servereid, mis on klientidele mugavamad ja hõlpsasti juurdepääsetavad.

Sellel alal on palju kogemusi (rohkem kui kümme aastat), ja SiteGround pakub erinevaid tooteid, nagu Shared, Cloud, Dedicated, VPS ja WordPress Hosting.

Nad pakuvad SSD-draive kõigi oma plaanide abil muuta teenused kiiremaks.

Ettevõtte tehnoloogia areng;

 • Serverite hostimise SSD draivid
 • SuperCacher
 • NGINX veebiserveri tehnoloogia
 • HTTP / 2 protokoll
 • Linuxi konteinerid

Miks ma soovitan SiteGround?

Kuna nende pakutavad teenused on võrreldes hinnaga märkimisväärsed; eriti uptime ja tugiteenused. Lisaks, kuna WordPress on enim kasutatud platvorm, pakub SiteGround mõnda WordPressiga seotud unikaalset funktsiooni, mis osutub väga käepäraseks. On palju muid põhjuseid, mida ma kirjeldan allpool. Vaatame siis ringkäiku

See saidiplaani ülevaade annab teile täieliku ülevaate ettevõtte teenustest. Pärast selle lugemist saate otsustada, kas see sobib teile või mitte?

2020. aasta saidipõhine ülevaade – võrrelgem funktsioone, plaane ja hinnakujundust

Arutame kõigepealt selle parima hostimisteenuse mõned põhifunktsioonid ja eelised.

Uptime

Uptime on teie veebisaidi jaoks ülioluline, kuna tööaeg on aeg, mille jooksul teie veebisait töötab või võime öelda, et see on külastajatele juurdepääsetav.

Teie saidi tööaeg mõjutab külastajaid otseselt, näiteks kui külastaja leidis teie saidi enamasti alla (ligipääsmatu), siis lahkub ta mingil hetkel veebisaidilt, et mitte kunagi tagasi tulla.

Niisiis, peate oma veebisaidi hostima hostimisel, mis pakub silmapaistvat serveri tööaega.

Linuxi konteineritehnoloogia mida kasutab ettevõte, mida tuntakse ressursitõhusana. Nad jälgivad servereid sagedamini kui üldine jälgimine, et teada saada probleemid enne, kui need muutuvad tõsisteks probleemideks.

Veel üks ettevõtte tehnoloogia areng on kontode eraldamise tehnika. w \ Sellega, kui hostikonto mõjutab mõnda probleemi, näiteks liikluse hüppeline suurenemine, alla konto eraldamise tehnika ei lase teist kontot mõjutada.

uptime-2

SiteGroundi pakutav Uptime on 99,99%. Meie kogemuse kohaselt on mõne kuu tööaeg 99,99%. Kõige vähem on meil kogemusi 99,97%, mis näitab selgelt, et nad ei lase teie veebisaiti kunagi alla. 100% Uptime on teostatav ka pühendatud hostimise korral, kuid see on väga kallis.

Paljud teised ettevõtted, kes nõuavad 99,99% -list tööaega, kuid mõte on selles, et kas nad tarnisid selle? Jah, mõned ettevõtted tarnivad selle, kuid nende hostimisplaanid on kallid, samas kui mõned ettevõtted keskenduvad kohaletoimetamise asemel vaid pretensioonidele.

Meie järeldus on, et SiteGround pakub paljude teiste ettevõtetega võrreldes head ja konkurentsivõimelist tööaega. Pöidlad üles! Uptimi jaoks, mida nad klientidele pakuvad.

Toetus

support-copy

Kõigepealt vaatame seda videot,

Mis siis, kui juhtus midagi valesti ja te ei tea, mida teha? Siis vajate probleemi lahendamiseks tugiteenuseid. Aga mis siis, kui tugimeeskond ei reageeri teile õigesti või otse. See loob veelgi kohutavama olukorra; kaotate külastajaid ja ka tulusid. Seega ei pea SiteGroundi korral tugiteenuste pärast muretsema.

Nende tugimeeskond on väga aktiivne ja alati abiks. Nende tugimeeskond on väga informatiivne, koolitatud ja vastutulelik, et teie probleemid võimalikult kiiresti lahendada ja suunata kliente võimalikult kiiresti. Lisaks haldavad nad usaldusväärse keskkonna loomiseks veebisaidil oma meeskonna profiile.

Poodide, reaalajas vestluse ja telefoni teel saab nendega ööpäevaringselt ühendust võtta kolmel viisil. Mul on nendega hea kogemus ja tahaksin 9-st 10-ni välja anda. Nii et tugiteenuste pakkumisel ei pea te muretsema ja ostma SG-hostimist ilma igasuguste kahtlusteta.

Kiirus

Teie veebisaidi laadimiskiirus on veel üks oluline ja väga kriitiline tegur, kuna Google juba mainis, et nad peavad seda paremusjärjestuse signaaliks. See tähendab, et teie sait tuleks laadida mõne sekundi jooksul, näiteks maksimaalselt 2 ~ 3 sekundit. Pole tähtis, millist hostimiskava te kasutate SiteGround, pakub serveri silmapaistvat ja hämmastavalt kiiret kiirust.

Mul on hea kogemus ja leidsin, et nad on kiiruse osas rahul. Internetis on saidi kiiruse kontrollimiseks saadaval mitmeid tasuta kiiruse testimise tööriistu, näiteks GTMetrix ja Pingdom. Olen kiirust kogenud mitte ainult üks kord, pigem kontrollime seda sagedamini ja leidsime, et kiirus on ühtlane.

Nii et küsimus on selles, mida nad teevad suurima kiiruse nimel, mis teised pole? Esiteks kasutavad nad SSD-draive isegi virtuaalserveris operatsiooni kiiremaks täitmiseks, võrreldes traditsiooniliste ketastega.

speed-copy

Lisaks kasutavad nad SuperCacheri tehnoloogiat, mis on saadaval kõigi plaanidega, v.a.

StartUp. SuperCacher-tehnoloogia koosneb kolmest kihist; esimene kiht kopeerib staatilise sisu, näiteks pildid, skriptid jne, ja paneb need RAM-i mällu, nii et järgmine kord laaditakse see sisu RAM-i mälust, mis on serveri kõvaketastest laadimisega võrreldes väga kiire.

Teine kiht, mis vahemällu salvestab päringud andmebaasist, ja salvestage need RAM-i, mille tulemusel kuvatakse tulemused kohe, kui nõutakse sama päringut. Viimane on dünaamiline kiht, mis salvestab teie veebisaidi terveid lehti, mis kindlasti vähendab dramaatiliselt sisu laadimisaega.

Teine tehnoloogia, mida nad pakuvad, on CloudFlare CDN cPanelis, mida kasutatakse teie saidi sisu vahemällu salvestamiseks erinevates andmekeskustes geograafiliste piiride kohal. Nii et kui külastaja teie veebisaidile läheneb, laadib ta sisu lähimast andmekeskusest kasutajani.

CloudFlare on parim tasuta teenus teie saidi optimeerimiseks uskumatu kiiruse jaoks. Kui teie peamine mure on saidi kiirus või mõne muu hostiettevõtte aeglane kiirus, peaksite seda kindlasti proovima.

Tasuta varundamine

Kas peate veebisaidi varukoopiaid oluliseks teguriks? Mida teha, kui teie saiti häkitakse või satuvad ohtu? Sisu salvestamiseks peab teil olema varuteenus.

Mitmed arendajad ja programmeerijad loovad teemasid ja pistikprogramme, mis aitavad teil oma veebisaidil soovitud funktsioone saavutada. Kuid mõnikord võib pistikprogramm või teema teie veebisaidi hävitada ja muuta selle täielikult juurdepääsematuks.

Sellest olukorrast ülesaamiseks on varundamine elupäästja. Kvaliteetse varukoopia teenuse saamiseks peavad ajaveebide pidajad / veebimeistrid kulutama 5–30 dollarit kuus. Kuid erinevalt paljudest teistest hostidest pakub SiteGround kõigi plaanide jaoks igapäevast tasuta varundamist.

Nii et mis tahes tõsise probleemi korral saate kogu saidi kiiresti kiiresti taastada. Nad tegid teie andmetest ühe eksemplari StartUp-is, kuid kõigist teistest kõrgematest plaanidest tegid nad 30 eksemplari. See ei tähenda enam andmete kadumise pärast muret.

Haldaja WordPress Hosting

Veel üks väga atraktiivne pakkumine, mis võib kliente kallutada SiteGroundi hallatava WP-hostimise juurde. Pange tähele, et mitmed teised hosting firmad seda ei paku ja see maksab tavaliselt rohkem kui traditsiooniline hostimine.

Mida tähendab hallatud WordPressi hostimine?

Algaja jaoks kulub aega, et teada saada, kuidas WordPressi veebisaiti korralikult turvata? Kuidas värskendusi ja igapäevaseid varukoopiaid teha? Kuidas säilitada kiirust?

Lahenduseks on Haldaja WordPress Hosting. Selles haldab ettevõte kõiki neid aspekte, nagu turvalisus, kiirus, varundamine jne. Nüüd ei pea te muretsema millegi pärast, vaid keskenduma ainult oma sisule, sest kõik muud asjad muutuvad ettevõtte peavaluks.

Turvalisus

Peate oma veebisaidi turvama, sest nüüd on päeva turvalisus peamine probleem. Häkkerid otsivad alati turvaauke ja igal aastal häkkerite poolt häkitud tuhandeid veebisaite ainult seetõttu, et inimesed ei pööra saidi turvalisusele suurt tähelepanu. Saate vaadata videot, kuidas SiteGround teie veebisaite ja ajaveebid turvab. Palun vaata;

Turvaprobleemide jaoks teeb ettevõte igapäevaseid varukoopiaid, jälgib turvaaukude tuvastamist, värskendusi, pakub pistikprogramme jne. Kontod on isoleeritud isegi jagatud hostimise korral, mis tähendab, kui hostikonto on häkitud või haavatav mõnel põhjusel muude kontode jaoks ei mõjuta.

Igal aastal lisavad nad tulemüüri palju reegleid, et kaitsta WordPressit ja ka teisi platvorme. Ettevõtte turbemeeskond vabastab õige turvalisuse tagamiseks aeg-ajalt palju turvapaiku.

Lisaks filtreerib nende rämpsposti ennetamise süsteem kõiki sissetulevaid ja väljaminevaid e-kirju, kuna haavatavuste levitamine e-kirjade abil on väga lihtne. Nii et kui mõni turvaauk mõjutab pärast teie kõigi turvakihtide petmist teie hostikontot (lõpuks on see peaaegu võimatu), pakub ettevõte teile tasuta kava igapäevaseks varundamiseks kõigist plaanidest; sellisel juhul saate mõne klõpsu abil hõlpsalt taastada.

cPanel 

SiteGround muutis teie kohandatud paneeli teie veebimajutuskonto haldamiseks, uskuge või mitte, nende kohandatud paneeli on sama lihtne kasutada nagu cPaneli. Nad kavatsevad tulevikus cPaneli varsti kraavi lasta.

Ettevõtte pakutavat cPaneli on hostimiskonto haldamine väga lihtne. Mis on cPaneli roll? CPaneli abil saate hallata e-kirju, domeene, alamdomeene, failihaldurit, erinevat statistikat, FTP kontosid, varukoopiate andmebaase ja palju muud. Nad tegid paneeli hõlpsamaks mõistmiseks sõbralikumaks.

Lisaks saate cPaneli kohandada. Ettevõte on kliendi kogemuste parendamiseks selliste kolmandate osapoolte tööriistade nagu Softaculous, SpamExperts jne partner. Teenuste usaldusväärsemaks muutmiseks töötas ettevõte välja mõned oma ainulaadsed tööriistad, nagu automaatvärskendused, SuperCacher jne. Samuti saate veebisaidi tasuta üle viia teiselt hostilt SiteGroundile.

Varjatud tasusid pole

Nüüd arutame siin SiteGroundi ülevaate selles jaotises, kas nad võtavad mingit peidetud tasu?

Noh, nad on väga läbipaistvad ja näitavad kõiki üksikasju oma plaanide kohta väga selgelt. Kui klõpsate võrdlusloendit või plaani üksikasju, kuvatakse võrdlusloendis kõik plaanid, kus kõik tasud ja protsendid on väga selgelt välja toodud. Selle teabe saate haarata, hõljutades lihtsalt hiirekursorit loendis olevale sisule.

Samuti näitavad nad tugijaotisel teile antud prioriteete vastavalt teie valitud plaanile. Samuti näitavad nad oma veebisaidil kogu kuu ja aasta jooksul olevate teenuste kasutust. Niisiis võite ostmise ajal julgelt tutvuda ja enne plaani valimist lugege see teave läbi.

SiteGroundi kasutamise piirang

Niisiis, ma olen jaganud kõiki nende pakutavaid funktsioone, kuid ootame, et oleks ka puudusi, räägime sellest.

Piiratud külastajad

Erinevalt teistest hostimisettevõtetest on SiteGround (jagatud ja WP hallatud) plaanid piiratud kindla külastaja arvuga kuus. Külastajate arv varieerub plaanide kaupa.

Kõige põhiplaan on StartUp, mis lubab 10 000 külastajat kuus. See on väike arv külastajaid, kuid see külastuste arv sobib väga uue ajaveebi ja väikeste veebisaitide jaoks.

Kui kavatsete alustada uut ajaveebi, on see suurepärane valik alustada SG-ga. Nii et kuigi plaani ostmisel vali see oma vajaduste järgi arukalt, ära mine suuremate plaanide poole.

Saate osta „StartUpi“ plaani hinnaga 3,95 dollarit kuus, kuna meie eksklusiivset linki kasutades on 60% allahindlus, see plaan maksab tavaliselt 9,95 dollarit..

Kulukas

SiteGround on natuke kallis, kui võrrelda seda salvestusruumi, võõrustatavaid veebisaite ja lubatud külastajaid kuus. Paljud teised hostiettevõtted pakuvad põhiplaanides rohkem salvestusruumi, näiteks 50 GB või 100 GB, kuid SiteGround pakkus ainult 10 GB.

Lisaks on mõnedele ettevõtetele antud piiramatu ribalaius suhteliselt madalate hindadega. Kui hinnakujundus on teie puhul tõesti oluline, siis on ka palju muid hostimisettevõtteid, näiteks InMotion (meie soovitatav WordPressi hostimine) vastasel juhul on SiteGround kindel valik.

Seega on selge, et hinnad on natuke kõrged, kuid pakuvad kiirust, Uptime’i, turvalisust ja tuge, mis muudavad need kulukaks..

Piiratud salvestusruum

Kui võrdleme salvestusruumi teiste hostiettevõtetega, siis on see natuke madalam. Kuid salvestusruum ei pruugi olla probleem kirjeldava tüüpi ajaveebi / veebisaidi korral.

Kirjeldava olemuse all peame silmas seda, kui teie ajaveeb põhineb peamiselt teksti sisul, siis piisab ettevõtte pakutavast ruumist “StartUp plaanis”.

Kuid see võib osutuda probleemiks, kui kasutate seda tarkvara ja samalaadse rohkem ruumi nõudva sisu üleslaadimiseks. Niisiis, kui olete uustulnuk, sobib StartUp-kava peaaegu igat tüüpi veebisaitidele ja kui teie liiklus kasvab, siis minge kõrgema paketi juurde.

SiteGround’i hostimiskavade ülevaade

Räägime SG hostimisplaanidest. Praegu pakub SiteGround kolme paketi StartUp, GrowBig ja GoGeek jagatud ja WordPressi majutamise kategoorias.

Niisiis, ma jagan ainult üksikasjalikku teavet nende plaanide kohta (jagatud hostimine). Jagatud ja WP Hosting paketid sobivad kõigile suurematele CMS-idele nagu WordPress, Joomla, Drupal jne ning ka keskpärastele liiklussaitidele. Kui teie sait kogub palju liiklust, sobib VPS või spetsiaalne server teile.

StartUp

See on väga lihtne plaan, mis on praegu saadaval hinnaga 3,95 dollarit kuus, kuna 60% -line ajaline allahindlus on saadaval. See plaan sobib keskmise suurusega ajaveebi või ettevõtte veebisaidile, kuna see plaan lubab vaid 10 000 külastust kuus.

saidiplatsi jagatud käivitusplaan

Selle plaani ostmisel pidage meeles, et saate sellel majutada ainult ühte veebisaiti. Olulised omadused on järgmised:

 • HTTP / 2 lubatud serverid
 • Piiramatu e-kirju & DB-d
 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • 10 GB SSD salvestusruum
 • 10 000 kuus külastajat
 • Tasuta krüptige SSL-id
 • Igapäevane tasuta varundamine
 • Tasuta seadistamine & Ülekanne
 • Tasuta veebisaitide koostaja
 • cPanel & SSH-juurdepääs
 • Tasuta CloudFlare CDN
 • Minu SQL DB on piiramatu
 • 30-päevane raha tagasi garantii

GrowBig

Teie ajaveebi või veebisaidi kasvades saate üle minna kõrgemale, näiteks GrowBigi paketile. See plaan võimaldab teil majutada mitut veebisaiti. See plaan sobib ka siis, kui teil on mitu keskmise liiklusega veebisaiti ja see hõlmab kolmetasandilist SuperCacher-tehnoloogiat.

GoBig Sitegroundi hostipakett

Plaan lubab 25000 külastust kuus. Tavaliselt on see plaan saadaval hinnaga 14,95 dollarit, kuid nüüd, 45% -lise allahindluse tõttu, saate selle haarata vaid 7,95 dollariga. See plaan sisaldab kõiki olulisi funktsioone, sealhulgas esmaklassilisi:

 • Tehniline tugi prioriteetide alusel
 • Eksklusiivne SuperCasher tehnoloogia
 • 20 GB andmesalvestust
 • Hea 25k kuukülastajatele
 • Võite hostida mitut veebisaiti
 • Lisatasu eest tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Ülimalt kiire serverikiirus
 • Piiramatu MySQL andmebaas
 • Tasuta veebisaidi migratsioon
 • Üks aasta tasuta metamärgi SSL
 • Tasuta rakenduste installijad
 • Igapäevased varukoopiad
 • 30 varukoopiat

GoGeek

Kui teil on raha ja otsite kõrgjõudlusega hostimist, siis valige „GoGeek“. See plaan on mõeldud tiheda liiklusega veebisaitidele, kuna see võimaldab 100 000 külastust kuus.

See plaan hõlmab ka kolmekihilist SuperCacher-tehnoloogiat. Ettevõtte sõnul on igas serveris vähe ressursse jagavaid kasutajaid.

Tavaliselt maksab see plaan 29,95 dollarit, kuid nüüd on see saadaval 60-protsendise allahindlusega, seega saab sellest summast 11,95 dollarit. Sellepärast ärge raisake lihtsalt lingil klõpsamist ja haarake seda enne, kui liiga hilja saab.

GoGeek Sitegroundi hostipakett

See plaan sisaldab selliseid olulisi ja esmaklassilisi funktsioone nagu:

 • Võite hostida piiramatu arvu veebisaite
 • PCU tasuta vastavus
 • Asendusvõimalus WordPressi ja Joomla jaoks
 • Mõõtmata liiklus ja andmebaas
 • cPanel ja SSH
 • Tasuta e-posti kontod
 • Ööpäevaringne tehniline tugi
 • SuperCacher suurema kiiruse jaoks
 • 1-aastane tasuta WildCard SSL
 • 30 varukoopiat
 • 1-klõps Git Repo loomine
 • Tasuta veebisaitide koostaja
 • 30 GB SSD-põhine veebiruum
 • Igapäevane tasuta varundussüsteem
 • 30 päeva raha tagastamise võimalus

Joomla ja WordPressi geekad lavastusriistad, mis võimaldavad teil enne materjali veebis esitamist muudatusi testida.

Tasuta PCI-vastavus: see sertifikaat tagab turbestandardid, mis on vajalikud juhul, kui teie veebisait võtab krediitkaardid vastu, ja aitab säilitada turvalist keskkonda.

Järeldus

Kui otsite kiiret, tööaega ja kiiret veebimajutust, siis ostke ilma igasuguste kahtlusteta SiteGround. Meeles tuleb pidada pakettide hindu ja piiramist.

Lisaks hinnakujundusele ja piirangutele pakuvad nad tasuta funktsioone. Kui teil on tohutu liiklusega veebisait, on SiteGround parim.

Meie arvates on hinnad sobivad, kuna need pakuvad nii palju. Kui hind pole teie jaoks oluline, siis minge saidile SiteGround.

Lisaks pakuvad nad praegu StartUp-i plaanist 60% soodsamalt, nii et hinnad on peaaegu võrdsed teiste odavate hostinguettevõtte plaanidega, klõpsake lihtsalt alloleval lingil ja haarake tohutu allahindlus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map