Parimad GoDaddy alternatiivid 2020: [# 1 on uskumatu + allahindlus 47%]

0

Kui otsite parimaid GoDaddy alternatiive, tähendab see, et te pole ettevõtte teenustega rahul. Ja kuidas saab keegi rahule jääda? Sest nad pole oma teenustes järjekindlad.


Kliendid kurdavad sageli klienditoe, tööaja ja kiiruse üle. GoDaddy on väga suur organisatsioon, millel on peaaegu 4000 töötajat ja mis pakub laia tootevalikut.

Lisaks on ettevõte registreerinud seni märkimisväärses koguses (77 miljonit) domeene – tehes sellest suurima domeeninimede registripidaja maailmas. Kuid see pole äri viis.

Miks GoDaddy Alternatiivid?

BBB tähistab "Parema Ettevõtluse Büroo", koht, kus saate esitada kaebusi ettevõtete kohta. Lisaks näitab BBB kõrge hinne, et ettevõte tegeleb professionaalselt oma klientidega ja kliendid on ettevõtte teenustega rahul. Kuid BBB-s on peaaegu 981 kaebuste aruannet, mis näitab, et GoDaddy ei keskendu klientide rahulolule.

Teine põhjus on see, et ettevõte ei austa eetilisi väärtusi ega kasutanud seksuaalreklaame, mis on teenuste reklaamimisel tõesti ebaoluline. Ma ei saa aru, miks nad seksuaalset tüüpi reklaame kasutavad? Noh, see on hostimise ja domeeni registreerimisega tegelev ettevõte. Lisaks tappis Zimbabwes tegevjuht Bob Parsons 2011. aasta alguses metsiku elevandi, mis näitab ka, et ettevõte ei hoolitse eetiliste tavade eest.

Järgmine väga suur põhjus Godaddyga hüvasti jätmiseks on SOPA arve. Interneti-vabadusele ja peaaegu kõigile ettevõtetele vastu suunatud seaduseelnõu, kuid GoDaddy toetas seda algselt. Kui tonn kliendid lahkusid ettevõtte teenustest, pöördub ettevõte SOPA vastu just oma äri huvides. Kuid asi on selles, et me ei saa GoDaddyd usaldada. Milline on järgmine kord järgmine arve? Kas GoDaddy toetab uuesti?

Mitte liiga vana, kui ettevõtte teenused koos hostimisega ohtu saadi, e-posti ja domeeniteenused langesid. Enamik ajast serverid olid maas, halbadest tugiteenustest sai nende traditsioon ja nad ei keskendunud kvaliteedile.

Lisaks ehitasid nad saidi haldamiseks oma juhtpaneeli. Jah, see pole suur põhjus GoDaddyga sarnase hosti leidmiseks, kui me ei tea, et GoDaddy isetehtud kohandatud paneel on tõesti keeruline ja omamoodi räpane.

Nad üritavad paremaid võimalusi parandada, kuid nüüd on palju muid hostingu pakkujaid ja domeeniettevõtteid, kes on usaldusväärsemad. Siin käsitleme mõnda Godaddy tipptasemel ja kvaliteetset alternatiivi.

2020. aasta parimad Godaddy-alternatiivid usaldusväärse veebimajutuse ja domeeni ostmise jaoks

1. InMotion Hosting – 56% soodsam + usaldusväärne server kui GoDaddy

InMotion GoDaddy alternatiiv

Siin on InMotion koos oma kohandatud ja kasutajasõbralike paneelidega, mis teenindavad kliente, pakkudes individuaalseid äritasandi hostimisplaane. Max Speed ​​Zones pakkuv ettevõte muudab oma teenused teistest kiiremaks. Mitte ainult see, lihtne google’i rakenduste integreerimine, ühe klõpsuga installija üle 310 rakenduse jaoks, esmaklassiline turvalisus, rämpsposti kontroller, erinevad keeled kodeerimiseks ja palju muud.

Kõiki hostimisplaane, olenemata sellest, kas tegemist on jagamise või VPS-iga või pühendusega, toidab SSD hostimine (tahkismälupulgad), mis on tuntud oma kõrge lugemis- ja kirjutamiskiiruse poolest. Teisest küljest ei hõlma GoDaddy oma plaanides SSD-draive ja põhineb suuresti traditsioonilistel mehaanilistel draividel.

Kas kardate andmete kadumist? Ärge muretsege, InMotion pakub tasuta varundusfunktsiooni isegi kõige põhilisemate plaanide korral, mis salvestavad andmed automaatselt ja saate need vaid mõne hiireklõpsuga igal ajal taastada. Miks maksta GoDaddyle andmete varundamise eest lisaraha?.

Godaddy pakub ainult 30 päeva, mille jooksul saate nende teenuseid testida. Kui te ei rahuldanud neid, on teil tagasimaksetaotluse saatmiseks ainult 30 päeva. Kuid InMotion annab teile 90-päevase raha tagasi garantii.

Veel üks väga toetav samm ettevõtte poolt on see, et saate domeeninime broneerida. Jah, InMotioni kaudu hostikava ostes saate hiljem valida tasuta domeeni. Kuid GoDaddy-s peate ostmise ajal nime valima (mõnikord pole meil seda nime meeles). Nii kiiresti ostisite domeeni, mida te ei vaja.

InMotioni tugitiim on väga asjatundlik, kiire ja kättesaadav ööpäevaringselt. Teisest küljest kurdavad inimesed GoDaddy tugiteenuste üle. Oleme hiljuti GoDaddyd testinud ja näeme, et need on paranemas, kuid siiski pole reageerimine nii kiire kui InMotioni puhul.

Vaadake võrdlevaid omadusi:

Funktsioonid

Liikumises

GoDaddy

Plaanid (väga lihtne)

Käivita

Majandus

Veebisait

2

1

Tasuta domeen

Jah

Jah

Kettaruum

Piiramatu

100 GB

SSD-d

Jah

Ei

Ribalaius

Piiramatu

Piiramatu

Maksimaalsed kiirustsoonid

Jah

Ei

Tasuta varundamine

Jah

Ei

E-posti aadressid

Piiramatu

100

Live Chat

Jah

Ei

Reklaamikrediit

250 dollarit

Ei

Raha tagasi garantii

90 päeva

30 päeva

Külastage InMotioni

2. SiteGround – suurepärane usaldusväärse hostimise jaoks

saidiplatsi veebimajutus

SiteGround on GoDaddy veel üks väga korralik alternatiiv. SiteGround pakub hästi viimistletud tehnoloogiat, tuge ja kiireimaid veebimajutusplaane.

Ettevõtte andmekeskused asuvad kolmel erineval kontinendil USA, Euroopa ja Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas, et oleks võimalik sisu kiireim kohaletoimetamine. Kuigi GoDaddy kasutab ka seda lähenemist ja globaalselt asuvaid servereid, kuid tohutu arv kaebusi ja meie statistika pole rahul. Teisest küljest vastab SiteGround selgelt tööstuse standarditele.

Samuti kasutab ettevõte SSD-draive koos mitmesuguste vapustavate isetehtud tehnoloogiatega. SiteGround pakub SuperCacherit, HTTP / 2, NGINX, tasuta CDN-i ja PHP 7. SuperCacher salvestas saidi sisu kolmes erinevas kihis. Kõigepealt staatiline sisu, seejärel Memcached ja lõpuks vahemällu salvestatud dünaamiline sisu. Kuid GoDaddy hostimist ei toetata endiselt uusimas PHP-s ega kasutata spetsiaalseid tehnoloogiaid nagu SSD-d, NGINX-serveri kiirus jne jne.

GoDaddy ei kasuta probleemide otsimisel ennetavat lähenemisviisi, miks nad siis nii palju müra tekitavad. Teisest küljest hoiab majasisene SiteGroundi jälgimine tõrke ära ja jälgib servereid ennetavalt. Nii et nad mitte ainult ei paranda viga, vaid üritavad ka enne tõsisesse olukorda sattumist põhjuste kõrvaldamist.

Veel üks atraktiivne võimalus on konto eraldamise mehhanism. Kui mõni konto mõjutab mõnda viirust või pahavara, siis see ei mõjuta teisi. Iga konto on teistest täiesti isoleeritud. See tähendab, et olete täielikult turvatud.

SiteGround pakub kõigile oma plaanidele tasuta varundamist, kuid nagu teate, võtab GoDaddy andmete varundamise eest tasu. SiteGround uuendas hiljuti oma infrastruktuuri ja väitis, et nad on nüüd seitse korda kiiremad kui varem. Mõlema ettevõtte võrdlemisel on see teie GoDaddy parim alternatiiv oma veebisaitide majutamiseks.

Funktsioonid

SiteGround

GoDaddy

Plaanid (väga lihtne)

StartUp

Majandus

Veebisait

1

1

Tasuta domeen

Jah

Jah

Kettaruum

10 GB-SSD

100 GB-ketramine

SSD-d

Jah

Ei

Ribalaius

10 000 külastust kuus.

Piiramatu

SuperCacher

Jah

Ei

Tasuta varundamine

Jah

Ei

E-posti aadressid

Piiramatu

100

Live Chat

Jah

Ei

Reklaamikrediit

250 dollarit

Ei

Raha tagasi garantii

30 päeva

30 päeva

Külastage saiti SiteGround

3. BlueHos t

sinine vaim sarnane godaddyga

BlueHost, mis kuulub tuntud EIG-i kontsernile ja vastab tõhusalt oma kliendi vajadustele. Isegi see on toe küsimus või etendus, mille BlueHost edukalt pesitseb. Pealegi, kui kavatsete WordPressi kasutada, on teil hea meel kuulda, et WordPress.org soovitab seda ametlikult.

GoDaddy ja BlueHost pakuvad peaaegu sama tüüpi funktsioone, kuid teenuste kvaliteedis on tohutu erinevus. Teie läbi viidud kiirus- ja Uptime-testid on BlueHosti kasuks.

Kui võrrelda mõlema ettevõtte tugiteenuseid, on võitjaks BlueHost. Tugimeeskond on asjatundlik ja asjatundlik probleemidega tegelemiseks. Samuti peab ettevõte varuma videoid, õpetusi, KKK-sid ja mitmesuguseid artikleid.

Kas GoDaddy kaitses kõiki hostikonto ressursse? Ei, ettevõte ei kasuta serveri ressursside tõhusaks jaotamiseks ühtegi tehnikat. Kuid BlueHost kaitseb iga kasutaja ressursse. Kui konto kulutab rohkem ressursse kui limiidid, läheb see ajutiselt teisele serverile.

Kui kavatsete luua e-kaubanduse saidi, siis kuidas inimesed teie pakkumistega tutvuvad? See GoDaddy alternatiiv pakub 150 dollarit teie saidi reklaamimiseks tuntud otsingumootorites. See võimaldab ettevõttel inimestele kiiresti tuttav olla. Kuid GoDaddy ei paku ühelegi oma hostimiskavale reklaamikrediiti.

Kui teil on võimalus kulutada natuke rohkem raha kui GoDaddy hostimisplaan, siis on siin suurepärane pakkumine. Valige BlueHosti “Pluss” plaan, mis sisaldab 200-dollarist turunduskrediiti, piiramatut salvestusruumi, ribalaiust ja alamdomeene & pargitud domeenid, e-posti kontod ja saavad majutada piiramatul arvul veebisaite ühel hostimiskontol.

Funktsioonid

BlueHost

GoDaddy

Plaanid (väga lihtne)

Põhiline

Majandus

Veebisait

1

1

Tasuta domeen

Jah

Jah

Kettaruum

50 GB

100 GB

SSD-d

Ei

Ei

Ribalaius

Mõõtmata

Piiramatu

Ressursside kaitse

Jah

Ei

Tasuta varundamine

Ei

Ei

E-posti aadressid

5

100

Live Chat

Jah

Ei

Reklaamikrediit

Ei

Ei

Raha tagasi garantii

30 päeva

30 päeva

Külastage BlueHosti

4. A2Hosting – kiire hostimisteenus

a2hoting

Veel üks suurepärane GoDaddy alternatiiv on A2Hosting, mis pakub suurepärast tuge ja jõudlust. Ettevõte pakub ka ettevõttesisest tööriista, näiteks A2-saidi optimeeritud saidikiirendi, mis suurendab teie CMS-i toimivust. Mõnikord aeglustab äkiline liikluse kasv veebisaitide surmavat kiirust või võib külastajatele juurdepääsematuks jääda. Sellise olukorra lahendamiseks võite osta Performance Plusi tööriistu kõigest 1,45 dollari eest. See kahekordistab teie hostimisressursse, näiteks protsessorit ja muutmälu, et säilitada saidi kättesaadavus liikluse kasvu ajal.

Nagu me teame, ei ole GoDaddy serverid ülemääraste seisakuprobleemide tõttu nii usaldusväärsed. Siin vaadake klientide arvustusi ja kaebusi. Mis siis, kui ettevõte garanteerib uskumatu 99,9% tööaja kasutamise? Jah, A2 Hosting annab 99,9% -lise garantii ja ärge laske oma saidil kunagi alla, isegi kui olete väga lihtsa ja odava plaani järgi. Nõuetekohase turvalisuse, varukoopia ja ekspertide isikliku jälgimise olemasolu serverites võimaldab ööpäevaringset serveriserveri kättesaadavust.

A2-hosting kavandas ka tööriistu, mis on mõeldud eranditult WordPressi fännidele. Nad töötasid välja pistikprogrammi nimega “A2 Optimized”. See pistikprogramm konfigureerib teie saidi automaatselt turvalisuse ja toimivuse perspektiividest lähtuvalt. Ehkki GoDaddy ei paku endiselt mingeid spetsiaalseid tööriistu nende teenuste usaldusväärsuse tagamiseks.

Kui te pole turvameetmetest teadlik, ärge muretsege, laske A2-meeskonnal sellega hakkama saada. KernelCare, tulemüüri topeltkihid, Brute Force Defense, skannimine ja jälgimine hoiavad teie saidi turvalisena.

A2-hostimine on ka suurepärane võimalus e-kaubanduse saidi loomiseks. SSD relvastatud hostimiskavad pakuvad ühe klõpsuga installimist Magento, PrestaShop, OpenCart jms jaoks. Lisaks sisaldavad kavad integratsiooni PayPal ja tasuta SSL-sertifikaati turvalisteks tehinguteks.

Kõigi nende eraldiseisvate tehnoloogiate kõrval hõlbustab ettevõte kliente ka tasuta varundamise, PHP uusima versiooni, ID-kaitse ja paljude tasuta pakkumiste abil (reklaamikrediit, Tesla kujunduse allahindlus, otsingumootorite hõlpsasti edastamise tööriist ja palju muud)..

Funktsioonid

A2Hostimine

GoDaddy

Plaanid (väga lihtne)

Lite

Majandus

Veebisait

1

1

Tasuta domeen

Ei

Jah

Kettaruum

Piiramatu

100 GB

SSD-d

Jah

Ei

Ribalaius

Piiramatu

Piiramatu

A2 automaatne optimeerija

Jah

Ei

Tasuta varundamine

Jah

Ei

E-posti aadressid

25

100

Live Chat

Jah

Ei

Reklaamikrediit

50 dollarit

Ei

Raha tagasi garantii

Ükskõik millal (kuid täielik tagasimakse 30 päeva jooksul)

Külastage A2Hostingut

30 päeva

5. HostGator

hostgatori veebimajutaja

Ükskõik millist hostimistüüpi siin soovite, on HostGator, mis pakub palju madala hinnaga. GoDaddy parimateks alternatiivideks peetakse nende ühiskasutatavat, hallatavat WordPressi, pilve, edasimüüjat, VPS-i ja pühendatud hostimisplaane. Firma kuulus ka EIG-ile, samale ettevõttele, kes omandas palju teisi kuulsaid nimesid. Siit näete seda.

Olete uus ja muretsete oma saidi kujunduse pärast. Siin on lahendus HostGatoris, kuna nad pakuvad teie veebisaidile 4500 tasuta malli. Neid malle saate ka soovi korral muuta. Kas sa arvad, et GoDaddyl on nii palju malle? Ei!

Live Chat, piletisüsteem, telefon on alati teie teenistuses. Samuti võite foorumites küsida küsimusi. Samuti haldab ettevõte videote galeriid erinevatel teemadel, näiteks Webmail, WordPress, phpMyAdmin jne. Mõnikord muutub Live Chat pisut reageerimata. Kuid sellegipoolest said nad servi GoDaddy üle, kes isegi ei paku reaalajas vestlust.

HostGator on ka arendajatele väga korralik võimalus. Ettevõte pakub palju keeli, et arendajad saaksid luua oma kohandatud kujunduse.

Mitte ainult see, 200-dollarine reklaamikrediit, tasuta saitide migratsioon, 99,9% Uptime’i garantii, tasuta andmete varundamine ja mõõtmata ressursid tegid nende teenused vastupandamatuks.

Kui soovite minna HostGatoriga, siis peaksite meie arvates valima “beebi plaan”. Kuna see sisaldab palju muid kasulikke funktsioone, kuid maksab paar dollarit rohkem kui “koorumisplaan”.

Funktsioonid

HostGator

GoDaddy

Plaanid (väga lihtne)

Luukpära

Majandus

Veebisait

1

1

Tasuta domeen

Ei

Jah

Kettaruum

Mõõtmata

100 GB

SSD-d

Ei

Ei

Ribalaius

Mõõtmata

Piiramatu

Tasuta varundamine

Jah

Ei

E-posti aadressid

Piiramatu

100

Live Chat

Jah

Ei

Reklaamikrediit

200 dollarit

Ei

Raha tagasi garantii

45 päeva

30 päeva

Külastage HostGatorit

6. DreamHost

unistuste hostimine

Üle 1,5 miljoni saidi majutamise ja 2016. aasta klienditeeninduse auhinna võitnud ettevõte. Räägime siis sellest, mis nad said, mis on parem kui GoDaddy?

Nende plaanid on GoDaddyga võrreldes küll kallid, kuid nad pakuvad kvaliteeti, millest kasutajad unistasid.

Esiteks antakse neile 100% Uptime garantii. See tähendab, et kogu hostimiskonto eluea jooksul on teie sait klientidele ja külastajatele alati kättesaadav. Lisaks tugineb tugimeeskonna ettevõtte sisseostmine oma töötajate võimalustele ja pakub oma sisemist tugimeeskonda.

Nad peksavad kõiki ettevõtteid oma tagasimaksepoliitikas, pakkudes 97 päeva jooksul raha tagasi garantii. IT tähendab, et nad on oma teenustes väga kindlad. Lisaks on DreamHosti hostimisplaanis kaasas mõni vinge tasuta pakkumine, näiteks SSL / TLS-sertifikaadid, reklaamikrediit ja privaatsuse kaitse.

CloudFlare on väga hea võimalus saidi sisu kiireks edastamiseks. GoDaddy ei sisalda ühtegi CloudFlare’i integreerimist. Kui soovite CloudFlare’i teenuseid, siis peate oma saidi käsitsi integreerima, külastades CloudFlare ametlikku saiti, mis võib uuele inimesele peavalu valmistada. Kuid siin, Dream hostis, on automaatne CloudFlare integratsioon, mille saate aktiveerida vaid ühe klõpsuga.

Ettevõte, mis pakub oma käsitsi valtsitud juhtpaneeli. Kuid ärge muretsege, et nad on ehitatud kasutajasõbralikuks. See on väga lihtne ja hõlpsasti kasutatav. Kõik suvandid kuvatakse selgelt, olenemata e-posti haldamisest või andmebaasidest, kus saate hõlpsalt iga valiku juurde navigeerida.

Pakutakse ühte tasuta domeeni, piiramatut salvestusruumi tahkisketastel, PHP 5, Perl, Python, toetatud rööpad ja kõik, mida soovite hostimiskavas. Kui olete tõsiseltvõetav ja soovite professionaalselt veebis tööd alustada, täidab DreamHost kindlasti teie ootused.

Funktsioonid

DreamHost

GoDaddy

Plaanid (väga lihtne)

Põhiline

Majandus

Veebisait

Piiramatu

1

Tasuta domeen

Jah

Jah

Kettaruum

Piiramatu

100 GB

SSD-d

Jah

Ei

Ribalaius

Piiramatu

Piiramatu

Tasuta varundamine

Jah

Ei

E-posti aadressid

Piiramatu

100

Live Chat

Jah

Ei

Reklaamikrediit

100 dollarit

Ei

Raha tagasi garantii

97 päeva

Külastage DreamHost

30 päeva

7. GreenGeeks

greengeeks

Siin on GreenGeeks, mille eesmärk on kaitsta keskkonda ja kasutada taastuvenergia projekte oma masinate tugevdamiseks. PHP7, SSD ja CDN-i kasutava jõudluse suurendamise ettevõtte jaoks on nende veebisaidid kiireks muudetud.

Nagu teisedki kuulsad ettevõtted, pakub ka GreenGeeks oma klientide abistamiseks reaalajas vestlust, telefoni, e-posti, videoõpetusi ja teadmistebaasi. Lihtne lohistamise ja languse loomine võimaldab kasutajal luua saidi ilma programmeerimiskeelteta.

Praegu pakub ettevõte ainult ühte jagatud hostimiskava. Kuid see ühtne hostimisplaan on odavate ja rohkete “Piiramatu” märgisega funktsioonide tõttu väga atraktiivne. Nagu saate hostida piiramatu arvu veebisaite, saab luua piiramatuid alamdomeene, piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi ning palju muud.

Ettevõte pakub ka turunduspaketti koos saidi esitamise ja otsingumootori optimeerimise tööriistadega. Nende ainulaadne ja ainulaadne hostimiskava ühildub ka e-poe saidiga, pakkudes parooliga kaitstud katalooge, krüptimisriistu, SSL-i ja erinevaid vankreid.

Nagu iga kasutaja jaoks, on põhinõuded turvalisus ja saidi toimivus. Nii hoiab automaatne pruutjõu tuvastamine, rämpspostitaja, ööpäevaringne jälgimine ja varundamine teid turvalisuse poolel turvalisena. Lehe kiiremaks laadimiseks pakub ettevõte mitmesuguseid vahemälutehnikaid, sealhulgas Hot Data Caching ja sisseehitatud vahemäluteenused.

Funktsioonid

GreenGeeks

GoDaddy

Plaanid (väga lihtne)

Põhiline

Majandus

Veebisait

Piiramatu

1

Tasuta domeen

Jah

Jah

Kettaruum

Piiramatu

100 GB

SSD-d

Jah

Ei

Ribalaius

Piiramatu

Piiramatu

Tasuta varundamine

Jah

Ei

E-posti aadressid

Piiramatu

100

Live Chat

Jah

Ei

Reklaamikrediit

Ei

Ei

Raha tagasi garantii

30 päeva

30 päeva

Külastage GreenGeeksi

8. WebHostin gHub

webhostinghub

Webhostinghub omab teadmisi ainult jagatud hostimisplaanide osas ja pakub kolme plaani nagu Spark, Nitro ja Dynamo. Nad pakuvad teile koos majutamisplaani ostmisega tasuta domeeni või saate olemasoleva domeeni tasuta maksmata. Lisaks annavad nad teie saidi üle ilma seisakuid andmata.

Nad pakuvad BOLDGRID veebisaidi ehitajat, mis on hostimiskavadega täiesti tasuta. Teemad kuuluvad erinevatesse kategooriatesse, nagu muusika, äri, ajaveeb, fotograafia jne. Nii et saate valida oma mallid, redigeerida seda ja saada veebis kasutamiseks.

WHH, kes pakub 24-tunnist USA-s asuvat klienditugi. Kliendid saavad tugimeeskonnaga suhelda telefoni, reaalajas vestluse ja skype’i kaudu. Samuti peab ettevõte hoolduskeskust, mis on täis õpetusi ja artikleid.

Nad pakuvad igas hostimiskavas erinevat kogust reklaamikrediiti. Kõige põhilisemas hostimiskavas on summa 75 dollarit, Nitro puhul 175 dollarit ja Dünamo hostimisplaanil 250 dollarit. Ettevõte lihtsustab WordPressi installiprotsessi, nagu näiteks makseprotsessi ajal saate valida WordPressi, siis on hostiplaan kaasas eelinstalleeritud WordPressiga.

Funktsioonid

WebHostingHub

GoDaddy

Plaanid (väga lihtne)

Säde

Majandus

Veebisait

2

1

Tasuta domeen

Jah

Jah

Kettaruum

Piiramatu

100 GB

SSD-d

Jah

Ei

Ribalaius

Piiramatu

Piiramatu

Tasuta varundamine

Ei

Ei

E-posti aadressid

Piiramatu

100

Live Chat

Jah

Ei

Reklaamikrediit

75 dollarit

Ei

Raha tagasi garantii

90 päeva

30 päeva

Külastage WebHostingHubi

GoDaddy alternatiivide üldine kokkuvõte

Eespool pidasime parimateks GoDaddy alternatiivideks ja probleemide ületamiseks, millega nende teenuste majutamisel kokku puutute.

Sest igal ettevõttel, kes tarnib enamat kui GoDaddy ja lisaks sellele on ka teistel olemas Live Chat, et probleeme lahendada .

Kui aga loetleme alternatiivid kokku lahkemalt, valime I n Motion, SiteGround ja B lu eHost. DreamHost on ka väga hea variant, kuid kallim teistest nimekirjast.

Lihtsustagem nüüd seda, kui võrrelda nende kolme parima hostimisteenuse pakkuja funktsioone.

Funktsioonid

Liikumises

SiteGround

BlueHost

Plaanid

Käivita

StartUp

Põhiline

Veebisait

2

1

1

Tasuta domeen

1

1

1

Kettaruum

Piiramatu

10 GB

50 GB

SSD-d

Jah

Jah

Ei

Ribalaius

Piiramatu

10 000 külastust kuus.

Mõõtmata

Tasuta varundamine

Jah

Jah

Ei

E-posti aadressid

Piiramatu

Piiramatu

5

Reklaamikrediit

250 dollarit

Ei

Ei

Ettevõtte meisterdatud tech

Maksimaalsed kiirustsoonid

SuperCacher

Ressursside eraldamine

Tagastamispoliitika

90 päeva

30 päeva

30 päeva

Hind

5,99 dollarit kuus

3,95 dollarit kuus

2,95 dollarit kuus

Külastage InMotioni

Külastage saiti SiteGround

Külastage BlueHosti

Lõpetagem see arutelu ja meie soovitus on, et peaksite kasutama InMotioni. Kuna need pakuvad tabelist nähes palju funktsioone.

Kuid see ei tähenda, et teised ettevõtted jäävad InMotionist kaugele maha.

Nagu me pealkirjas mainime “Parim”, mis tähendab, et kõik on head.

Kuid kokkuvõtlikkuse huvides ja neile, kes on veebimaailmas uued, tõmmame kõik kokku ühes ettevõttes.

GoDaddy parimad alternatiivid domeenide ostmiseks

Pole kahtlust, et GoDaddy on suurim domeenide registripidaja ja pakub domeeni odavate hindadega. GoDaddy pakub uut .com-domeeni peaaegu tasuta (esimesel aastal 0,99 dollarit), kuid uuendamine on väga kallis.

Peate maksma peaaegu pikendamise korral 15,17 dollarit. Kuid kas teadsite, et on olemas mõni suurepärane alternatiiv, mis pakub domeeninimesid madalama hinnaga. Siin on mõned suured nimed;

NameCheap

(10,69 dollarit aastas)

 • Kõige populaarsem ja mainekam nimi tööstuses
 • Tippdomeeni .com pikendamine 10,69 dollarit
 • Nad nõuavad 0,18 dollarit ICANN-i tasu
 • WHOIS Guard’i jaoks 2,88 dollarit aastas
 • TASUTA domeeninimekiri turul
 • Kohandatud kasutajasõbralik juhtpaneel

Osta domeeni saidilt NameCheap

(Soovitatav)

NimiSilo

(8,99 dollarit aastas)

 • Need pole NameCheapiga võrreldes kuigi populaarsed
 • Pikendamine sama hinnaga 8,99 dollarit .com-i tippdomeeni eest
 • ICANN-i tasu pole
 • TASUTA WHOISi valvur
 • TASUTA domeeni müümine NameSilo turul
 • Kasutajasõbralik juhtpaneel

Osta domeeni firmalt NameSilo

Kasutage kupongikoodi "HostingSprout" kokkuhoid 1 dollar

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map