NameCheap vs GoDaddy ülevaade 2020 (milline neist on teie jaoks parem?)

1

Kas olete takerdunud NameCheap vs GoDaddy lahingusse, et otsustada, kust domeeninimesid osta? See on kõige segasem olukord, kui kavatsete algajana seadistada ajaveebi või veebisaidi. Kuigi domeeninime saab osta ka paljudes teistes domeeniregistripidajates, kuid domineerivad ja hea mainega mängijad on NameCheap ja GoDaddy.


Alustame!

Need kaks ettevõtet on tuntud ja väga kuulsad oma domeenide registreerimise äri tõttu. Mõlemad on ICANNi akrediteeritud domeeniregistrid. Niisiis, kes võitis nime NameCheap ja GoDaddy võrdluses?

GoDaddy väidab, et haldab üle 77 miljoni domeeni, samas kui NameCheapi hallatav on üle 10 miljoni domeeni. Kuid pelgalt numbrid ei aita teil järeldada, kumb on parim.

Pärast mõlema ettevõtte teenuse kasutamist proovime kirjutada selle põhjaliku nime NameCheap vs GoDaddy, mis aitab teil kindlasti ilma igasuguse ohuta otsuse langetada..

NameCheap vs GoDaddy võrdlusülevaade

NameCheap vs GoDaddy võrdlus 2020

Milline neist on parim registripidaja ja majutusteenuse pakkuja?

Jagasime selle võrdluse mitmeks osaks, et selgitada kõiki funktsioone / tooteid, mida nad pakuvad, näiteks hinnakujundus, pikendamismäärad, SSL-sertifikaat, Freebies, hostimisplaanid, liides ja klienditugi.

Hinnakujundus: kes pakuvad domeene madalaima hinnaga?

Hinnasilt on põhiline tegur enne ostuotsuse tegemist või mitte. Peaaegu kõik ettevõtted pakuvad domeeni mõne dollari väärtuses, kuid juba järgmisel aastal võtavad nad esimese aastaga võrreldes päris palju raha. Nii NameCheap kui ka GoDaddy on kuulsad madalate hinnapakkumiste tõttu uutele klientidele.

See on parim taktika rohkemate klientide ahvatlemiseks, andes neile esimesel aastal eksklusiivse ja suurima allahindluse.

Siin on domeeninime GoDaddy kulustruktuur. Need hinnad kehtivad 1. aastaks, kui kavatsete osta uue domeeni koos uue kontoga ja võivad kõikuda, kuna need pakuvad aeg-ajalt reklaame.

GoDaddy hinnad

 • .Com hinnaga 0,99 dollarit aastas
 • .Org hinnaga 8,99 dollarit aastas
 • .Net hinnaga 11,99 dollarit aastas
 • .Info 2,99 dollarit aastas
 • .Biz hinnaga 7,99 dollarit aastas

Külastage GoDaddy

NameCheap Hinnad

 • .Com hinnaga 8,88 dollarit aastas
 • .Org 12,48 dollarit aastas
 • .Net hinnaga 7,88 dollarit aastas
 • .Info hinnaga 0,88 dollarit aastas
 • .Biz hinnaga 11,88 dollarit aastas

Külastage nime NameCheap

Nagu näete, pakub GoDaddy suuremaid soodustusi. Nii et kui soovite domeeni üheks aastaks, pöörduge kindlasti GoDaddy poole või vaadake järgmisi GoDaddy alternatiive.

Võitja: GoDaddy

Märkus. Kui plaanite domeeni osta kauem kui üheks aastaks, oleks NameCheap’i valimine suurepärane võimalus. Sest GoDaddy nõuab uuendamiseks rohkem raha. NameCheap on pikaajaliselt parim, kuna nende pikendamise määrad on samad, nagu maksate uue domeeninime eest.

Pikendamishinnad

Peaaegu kõik ettevõtted pakuvad soodushinnaga allahindlusi nagu GoDaddy, kuna nad pakuvad esimesel aastal “.com” kõigest 0,99 dollariga. Kuid mäng algab 2. aastast, kui järgmiste aastate tasud on kõrgel taeval. GoDaddy võtab nagu varem mainitud rohkem raha kui tavalised pikendamismäärad, võrreldes NameCheapiga.

Nimi NameCheap abil peate maksma sama raha nagu uue domeeni ostmise eest. Tippdomeeni .com pikendamise hind on 10,69 dollarit, kuid GoDaddy võtab 14,99 dollarit.

Siin on pikendamismäärade võrdlus:

GoDaddy Renwals

 • .Com hinnaga 14,99 dollarit aastas
 • .Org hinnaga 17,9 dollarit aastas
 • .Net hinnaga 11,69 dollarit aastas
 • .Info 2,99 dollarit aastas
 • .Biz hinnaga 7,99 dollarit aastas

Külastage GoDaddy

NameCheap Renewals

 • .Com hinnaga 10,69 dollarit aastas
 • .Org 12,48 dollarit aastas
 • .Net hinnaga 12,88 dollarit aastas
 • .Info 2,99 dollarit aastas
 • .Biz hinnaga 7,99 dollarit aastas

Külastage nime NameCheap

Nii et kui teil on eesmärk domeeni hoida kauem kui aasta, siis peaksite selle kindlasti NameCheapist ostma. Kui ostate GoDaddy-st, võite 1. aastaks natuke raha säästa, kuid hiljem peate maksma rohkem raha kui NameCheap.

Võitja: NameCheap

Freebies

Jah, me armastame tasuta kingitusi ja kõiki teisi, kuid teate, et piiratud arv ettevõtteid pakub kasulikke tasuta pakkumisi. NameCheap vs GoDaddy võitis võistluse NameCheap.

NameCheap pakub esimesel aastal tasuta WhoisGuard’i ja hiljem ainult 2,88 dollarit. WhoisGuard on loodud teie privaatsuse kaitsmiseks. See kaitseb teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja hoiab neid salajas, et vältida rämpsposti, domeeni kaaperdamist või mis tahes soovimatut olukorda.

Teiselt poolt ei sisalda G o Daddy ühtegi Ilmaistarjoat. Nad nõuavad privaatsuse kaitse eest 7,99 dollarit ning privaatsuse ja ärikaitse eest 14,99 dollarit (sisaldab veel mõnda kaitset), mis on palju kui NameCheap.

Võitja: NameCheap

SSL-sertifikaat

Räägime nüüd SSL-sertifikaadist. Põhimõtteliselt on see turvaprotokoll, mis kaitseb kliendi olulist teavet, näiteks krediitkaardinumbrid, parool ja kasutajanimed jne.

Siin saime domeeni registreerimisega nimega NameCheap veel ühe eelise. Nad võtavad ainult 9 dollarit aastas, kuid soovitame teil seda tellida rohkem kui aastaks, kuna see alandab hinda 8,95 dollarini aastas. See on kohaldatav ühe saidi jaoks.

Kui GoDaddy võtab esimesel aastal tasu 55,99 dollarit aastas ja pikendamisel 69,99 dollarit aastas. Seda saab kasutada ka ühe saidi turvamiseks.

Võitja: NameCheap

Armuaeg

Armuaeg on ajavahemik, mille jooksul ettevõte hoiab teie aegunud domeeninime. Erinevatel domeenilaienditel on erinev ajapikendus. Kui teie domeen aegub ja pärast selle kehtivusaja lõppu uuendate, saadab ettevõte teile mitu e-kirja.

Kui me räägime NameCheapist, soovitavad nad teie aegunud domeeninime uuesti aktiveerida 27 päeva jooksul. Pange tähele, et see ajapikendus on kohaldatav .com, .net, .org, .info ja .biz.

Kuigi GoDaddy sai siin juhtpositsiooni, pakuvad nad 41 päeva. Täpselt 42 päeva pärast tühistavad nad teie domeeni. Seda ajapikendust saab kasutada .com, .net, .info, .biz, .cc, .org jne.

Võitja: GoDaddy

 • Samuti võiksite lugeda: NameChepi alternatiivid ja konkurendid domeeni ostmiseks

Ostuprotsess & Upsell

Upsell on strateegia, kus ettevõte pakub müügi suurendamiseks erinevaid seotud tooteid. See on äri seisukohast hea strateegia, kuid liiga suur müügihind võib potentsiaalsed kliendid hüljata.

Räägime kõigepealt GoDaddyst. Nad ei hooli sellest, kas kliendid on nende müügi strateegia tõttu segaduses või pahased, nad lihtsalt näitavad aastaid.

Kui olete uus ja ei koge kunagi ostuprotseduuri, siis olge ettevaatlik, sest lauldes peaksite pärast terve lehe vaatamist minema järgmiste sammudeni..

Kui sisestate oma domeeninime ja klõpsate nupul „otsi“, näete järgmisel lehel mitut müügihinda, mis alguses meelitavad teid. Pärast selle sammu läbimist järgmisel lehel on loend seotud toodetest, nagu privaatsuse kaitse, hostimine, saidi koostaja ja e-posti teenused.

Vastuvõtmiseks võib GoDaddy odavate plaanide tõttu teid meelitada. Kuid me soovitaksime InMotioni hostimist ja B lu ehosti, kuna need on üks parimaid hostingu pakkujaid. G o Daddy on odav, kuid ei vääri teie professionaalsete saitide majutamist. Aeglane serverireaktsioon, alla keskmise tugiteenuste ja kõrge uuendamismäära, on GoDaddy traditsioon.

Kui me räägime NameCheap upsell-taktikast, on registreerumisprotseduur üsna lihtne ja puhas. Jah, nad pakuvad küll mõnda seotud toodet, kuid siiski ilusa lehega. Nii et kui olete uus domeeni ostja, ostke see NameCheapilt, kuna meie arvates protsess ei nurja teid. Veelgi enam, kui vajate mis tahes etapis selgitust, saate seda teha, alustades reaalajas vestlust.

Nagu me teame iga ettevõtet, kes müüb lõksusid, on mõned ettevõtted selle protsessi segaseks ajanud ja lõpuks ostab uus klient soovimatuid funktsioone. Enne tellimuse vormistamist eemaldage kindlasti kõik soovimatud pakkumised. NameCheapi ostumenetlus on palju lihtsam kui GoDaddy.

Võitja: NameCheap

Automaatne uuendamine

Automaatne pikendamine on valik, mis aitab makse automaatselt teha siis, kui teie domeen aegub. Kui te ei uuendanud oma domeeni, läheb teie sait võrguühenduseta.

Automaatne uuendamine on suureks abiks siis, kui unustasite domeeni käsitsi või mõnel muul põhjusel seda ei pikendatud. Selleks peate lihtsalt krediitkaardi lisamise kontol hoidma piisavalt raha ja lubama pikendamise võimaluse.

Nii et järgmine kord, kui aeg kätte jõuab, arvab ettevõte pikendamissumma maha ilma languseta.

Võitja: Tie

Juhtpaneeli liides

Domeeni juhtpaneel annab teile võimaluse konfigureerida kõiki domeene, alamdomeene, e-kirju, edastamise ja DNS-i funktsiooni jne. Halvasti kavandatud juhtpaneel raiskab kasutaja väärtuslikku aega.

Kuidas oli kogemus nende juhtpaneelide kohta? Sest see on domeenide registripidaja valimisel kõige hinnatum tegur. Armatuurlaual, mida on lihtne navigeerida, on kasutajasõbralik kogemus. Kes on võitja NameCheapi ja GoDaddy võistluste vahel?

NimiCheap juhtpaneeli ülevaade

Hiljuti uuendas NameChea p oma domeeni halduspaneeli ja nüüd on uus paneel väga sujuv ja tõrgeteta. NameCheapi armatuurlaual saate hõlpsalt hallata mitut domeeni ja täita kõiki vajalikke toiminguid, näiteks domeeni uuendamine, nimeserveri redigeerimine ja kontrollida ka SSL-sertifikaadi üksikasju. DNS / nimeserveri muutmiseks klõpsake lihtsalt domeeninimel, mille jaoks soovite uusi kirjeid lisada, ja sisestage sinna NS-kirjed.

GoDaddy domeeni juhtpaneel

GoDaddyl on ka suurepärane, hõlpsalt navigeeritav ja algajatele sõbralik domeenihalduspaneel. Nii nagu NameCheap, saate ka päris armatuurlaual uuendada domeeninimesid, lisada WHOIS Guardi, redigeerida domeeni ja DNS-i sätteid mõne minuti jooksul. Üldiselt pakuvad mõlemad ettevõtted kasutajasõbralikku juhtpaneeli ja ühe kuulutamine parimaks kui teine ​​oleks sobimatu.

Võitja: Tie

Klienditugi

Pole vahet, kas ostate hostimiskava või domeeninime, klienditugi on alati oluline, kuna mõnikord vajate abi mõne raskesti mõistetava päringu korral. Leidsime, et GoDaddy reageerimise aeg on e-posti toega võrreldes aeglane.

Ostsime domeeni GoDaddylt. Tavaliselt kulub teie e-kirjale vastamiseks üks päev ja see on ebajärjekindel. Mõnikord saabub nende vastus ühe päeva jooksul ja mõnikord unustasid nad pärast mitme päeva möödumist isegi vastata.

Live Chat on saadaval ainult esmaspäevast reedeni kindlatel tundidel. Siiski saate nendega telefoni teel ööpäevaringselt ühendust võtta. Kuid mitte kõik ei taha telefoni teel ühendust võtta, enamik inimesi kasutab reaalajas vestlust, kus saavad oma probleemid mugavalt kirjutada.

Teisalt on NameCheapi tugiteenused üsna usaldusväärsed ja saadaval ööpäevaringselt. Nad ei pakkunud tugiteenuseid telefoni teel, kuid saate nendega ühendust võtta reaalajas vestluse kaudu, mis on tõesti hea. Ehkki piletite esitamisega on kohapeal repone hilinemine, on live-vestlus väga hõlpsasti kättesaadav.

Me pole ainult need, kellel on GoDaddyga halb tugikogemus, vaid ka palju kasutajaid kaebab oma tugiteenuste üle. Nii et meie kogemuste põhjal tehtud NameCheap vs GoDaddy võrdluses on NameCheap võitja.

Võitja: NameCheap

Veebimajutusplaanid

Mõlemad ettevõtted on tuntud kui üks tippdomeenide registripidajaid, kuid hiljem pakuvad nad ka odavaid hostimiskavasid. Mõlemad pakuvad peaaegu sama tööaega ja serverite kiirust. Kui olete aga uus, on NameCheap teile kasulik, kuna nad pakuvad ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge. Lisaks pakub NameCheap madalaimate kuludega hostimist hinnaga 9,88 dollarit aastas, samas kui GoDaddy maksab 59,88 dollarit aastas. Jah, N ameChe ap pakub ühe aasta hostimispaketti alla 10 dollari

NameCheap Hosting plaan sisaldab ka pahavara skannerit, varundamist (kaks korda nädalas), tasuta saidiehitajat ja SSD kiirendatud salvestusruumi. See pole veel möödas, kui saate hostida 3 domeeni plaanis „Väärtus” (põhiline), mis on tõepoolest atraktiivne võimalus algajatele ja neile, kelle eelarve on väga piiratud.

Kuid GoDaddyl on palju rohkem janu janu raha järele. Nad maksavad tagasi 23,88 dollarit aastas & taastage, 17,88 dollarit pahavara skannimise eest, tasuta saidiehitajat pole ja teil on nende majanduse (põhiprogrammi) plaanis lubatud majutada ainult ühte veebisaiti.

Kui soovite oma saiti majutada nende kahe seast, koostame siin võrdlustabeli, mis aitab teil õiget valida.

Funktsioonid

NameCheap

GoDaddy

Tasuta domeen

Jah

Jah

Veebisaidid

3

1

Ladustamine

20 GB-SSD kiirendatud

100 GB – pole SSD-d

Ribalaius

Piiramatu

Piiramatu

Tagastamispoliitika

14 päeva

30 päeva

Klõpsake ühe klõpsuga Installer

Jah

Jah

Tugi 24/7 (reaalajas vestlus)

Jah

Ei

Hind

9,88 dollarit aastas

Külastage nime NameCheap

59,88 dollarit

Külastage GoDaddy

Meie soovitus majutamiseks

Kui soovite veebimajutust just kogemuste saamiseks, siis võib odav hostimine olla arvestatav võimalus. Soovitame teil tutvuda odavate WordPress-i hostiteenuse pakkujate nimekirjaga.

Professionaalse või ettevõtte veebisaidi jaoks soovitame kasutada InMotion Hostingi. Samuti on mõned tuntud mainega hostimisettevõtted, siin vaadake parimate WordPressi veebimajutusettevõtete nimekirja.

Osta InMotioni hostimine kohe!
lorem ipsum dolor

Niisiis, kes on võitja NameCheap ja GoDaddy võistlustel?

Nagu näete, on võitja NameCheap. Jah, GoDaddy on hea valik ka domeeni ostmiseks, kuid miks maksta kõrgeid pikendamismäärasid? Mõlemad on tuntud ettevõtted ega tegele ühegi pettusega.

Soovitame domeeni osta domeenist NameCheap, kuna uuendamismäärad on GoDaddyga võrreldes üsna madalad ning hostimisteenuse puhul tuleb arvestada InMotioni hostimisega. Lisaks saate NameCheapist ka esimest aastat tasuta WhoisGuard’i ja hästi sisustatud juhtpaneeli, et seda hõlpsalt hallata..

Palun ärge kartke jagada seda nimevaadet vs Godaddy sotsiaalmeedias.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map