Linkide loomiseks on 2020. aastal 5 parimat Ahrefi alternatiivi

27

Kellele ei meeldi domineerida märksõnade otsimootorite esimesel lehel?


Neid on rohkem kui 200 tegurit mida Google kasutab veebisaitide järjestamiseks ja kahel neist on kõige suurem mõju. Esimene neist on sisu ja sekundid on lingid. Saate luua tapmissisu, mis pakub kasutajatele suurt väärtust, kuid kuidas analüüsida või leida konkurentide lingid?

Ahrefs on üks parimaid tööriistu konkurentide lingiprofiilide analüüsimiseks, samuti saab seda kasutada mis tahes veebisaidi lingide jälgimiseks. Kuid see on pisut kulukas, mis ärgitab enamikku kasutajaid otsima alternatiivseid lahendusi. Kui olete SEO valdkonnas pikka aega, siis võite teada, et kõik parimad SEO tööriistad pakuvad üsna sarnaseid hindu kui Ahrefs.

Niisiis, siin on mõned põhjused, miks otsida ahrefi alternatiive:

 • Tasuta kava pole enam saadaval
 • See on kallis tööriist
 • Nende märksõnaraskuste omadused pole täpsed, nagu see peaks olema
 • Google Chrome’i laienduse puudumine

5 parimat Ahrefi alternatiivi lingide analüüsimiseks ja loomiseks

1. SEMrush

SEMrush parim alternatiiv ahrefile

Alguses võite SEMrushi liidese nägemise segadusse ajada kõigi armatuurlaual olevate funktsioonide tõttu. Kuid tegelikkuses on programmi lihtne kasutada. See on mitte ainult SEO tööriist kuid sisaldab kasulike asjade klastrit, sealhulgas

 • Tagasiühenduse analüüs
 • Edetabeli jälgimine
 • Reklaami planeerimine
 • Liikluse analüüs ja palju muud …

See on kõik-ühes lahendus digitaalseks turunduseks ja valades välja konkureerivad andmed, mis muudavad selle suurepäraseks ahrefs-alternatiiviks.

Semrush’iga on väga lihtne saada põhjalikke andmeid konkurendi veebisaidi kohta. Sa lihtsalt pead sisestage oma konkurendi domeen nimi ja siis kuvatakse kohustuslik statistika nagu

 • orgaanilised märksõnad ja nende positsioonid Google’is
 • ankrutega lingiprofiil
 • edetabelis olevad märksõnad.

Pärast konkurendi saidi lisamist liikuge lihtsalt külgribalt orgaaniliste otsingupositsioonide juurde. Nüüd näete märksõnu koos otsingumahu ja paremusjärjestusega otsingumootoris. SemRush värbab ka märksõna raskus iga märksõna kohta. Sel moel saate Semrush’i kõige paremini kasutada ja haarata väärtuslikud märksõnad.

Samuti kirjeldatakse selles, millised on teie konkurendi märksõnade viimased liikumised otsingumootorites. Ja pannes ühe konkurendi domeeninime Semrush loetlege ülejäänud potentsiaalsed konkurendid ja aidates teil seeläbi kujundada pädevamaid SEO strateegiaid.

Teine oluline funktsioon, mis on väga kasulik, kui teate oma sihtrühmast, on asukoha valik. Tööriist toetab enam kui 100 asukohta. Kui valite USA, siis see indekseerib ja kuvab teavet ainult USA vaatajaskonna kohta. Pärast teabe saamist lisage lihtsalt oma projekt SEO auditis, see aitab täiustada lehel leiduvat SEO-d.

SEMrush aitab teid PPC kavandamisel. Selle ainult ühe tööriista abil saate seda teha reklaamiuuringud ja analüüsida konkurendi reklaamistrateegiad. Nende PPC märksõnatööriist aitab teil AdWordsi kampaaniat paremini välja tuua. Lisaks displeireklaamidele saate konkurentide videoreklaamidel silma peal hoida ja oma plaane kavandada.

Hiljuti tutvustasid nad märksõna maagia tööriist mis on mitme lahutamatu uurimisvahendi kombinatsioon ja pakub väga põhjalikke üksikasju. Siit vaadake ekraanipilti.

Semrush märksõna maagiline tööriist

Kahjuks pole nii ahrefid kui ka Semrush tarkvarad, mida kõik saavad endale lubada. Kuid erinevalt ahrefidest pakub Semrush a tasuta konto mis pakub kuni 10 päringut päevas. Lisaks võite ka saada 14-päevane proovikonto. Teisest küljest ei paku ahrefid tasuta kontot ja proovikonto jaoks, kuid nad nõuavad makse üksikasju.

Semrush on üks suurepärane tööriist ja kui saate seda endale lubada, peate seda kasutama. Kuid kui olete alles algaja blogija, siis ei pruugi te seda vajada ja võite loota nende tasuta kontole. Üldiselt on SEMrush suurepärane tööriist, millel on palju funktsioone, mis seda tutvustavad aruanded erinevates vormingutes ja kindlasti väärt oma iga senti.

Külastage SemRushit

2. SEO Power Suite

SEO Powersuite kõik-ühes alternatiiv ahref

SEO Power Suite pakub a tarkvarapõhine programm veebitööriista asemel. Nende teenuste kasutamiseks peate alla laadima nende tarkvara oma kohalikku arvutisse ja seejärel installima. See on saadaval Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks. SEO Power Suite on usaldusväärne rohkem kui 500 000 kasutajat.

Nad pakuvad 4 hämmastavad tööriistad, mis on

 • Edetabeli jälgija
 • SEO SpyGlass
 • Veebisaitide audiitor
 • Lingi assistent.

Asetuse jälgija aitab kasutajal jälgida positsiooni Google’is, Bingis, Yahoo-s ja mujal 327 otsimootorit. Lisage lihtsalt saidi aadress ja seejärel ühendage oma Google Analyticsi või Adwordsi konto. See hakkab analüüsima.

Hea, et saate oma saidile lisada veel 10 veebisaiti, mis võiksid olla teie konkurendid edusammude erinevuste hindamiseks. Ühe klõpsuga saate kõige uuemad paremusjärjestuse tulemused või võite selle paremusjärjestuse jälgimiseks seada automaatpilootiks.

Tööriist saab jälgida paremusjärjestust konkreetses asukohas. Edetabelijälgija võib olla väga kasulik vahend kasumliku kaevamiseks & väärtuslikud märksõnad teie kampaaniale koosneb 16 erinevast ettepanekutööriistast nagu Google’i märksõnade plaanija, märksõnaotsimise tööriist ja SEMRush jne. See teeb sellest suurepärase märksõnade uurimise tööriista ja seega parima alternatiivi ahrefidele. Lisaks saate eksportida kohandatud aruandeid koos graafikaga.

Märksõna uurimine ja analüüs pakub kogu olulist teavet

 • seotud märksõnad
 • otsingumaht
 • järjestamisraskused
 • – konkureerivate saitide arv jne.

SEO SpyGlass on kõige tähelepanuväärsem ja üks meie lemmikriistu SEO Power Suite’is. Pärast saidi lisamist SEO SpyGlassi kuvab see kokkuvõtte lingide ja domeenide koguarvust, kust lingid pärinevad. Samuti näitab see kordumatute IP-de arvu.

Seo power suite SpyGlass tööriista statistika

SpyGlassi esitatud üksikasjad muudavad SEO Power Suite’i tööstuses täiuslikuks tööriistaks. Selle algoritm annab teile üksikasjaliku ülevaate viimastest lingidest jälgi ja ei jälgi silte. Erinevatele vahekaartidele liikudes saate kodulehelt üksikasju lingide, tagasilinkide liikluse ja lingi ohtuse kohta jne. Samuti on ülevaade domeenide ja ankrute linkimisest. Nende põhjalike ja oluliste üksikasjade abil saate luua piisava lingi loomise strateegia.

Veebisaidi audiitori tööriist saab kontrollida teie lehtede tervist. See saab teada

 • katkised lingid
 • HTML-koodid
 • pealkirjad
 • kirjeldused ja sisesed lingid.

Lisaks võib see luua sõbraliku Saidiplaan ja jälgib teie sotsiaalsete profiilide tõhusust.

Power Suite’i lingi abistamise tööriist leiate lingi loomise võimalused. Lingid antakse erinevate mõõdikutega, näiteks ankrute ja kvaliteedifaktoriga. See aitab teil leida autoriteetseid saite, millel on lingid teie konkurentidele. Sel moel saate neile ka läheneda. Ka see jälgib teie lingid ja oskan öelda, kas need ka on mis annab teie saidile mingit väärtust või mitte. Lingiabitööriist teenindab e-posti teenuste korrektse ja puhta liidese.

Nii et kui tegemist on hinnakujundusega, võib SEO võimsus teha eelarveteadlikele blogijatele ja ettevõtete omanikele tõsise tasku augu. Professionaalse plaani hind on 499 dollarit, samas kui äriplaani hind on 1199 dollarit. Peamine erinevus nende kahe plaani vahel on see, et professionaalne plaan ei võimalda klientidele mõne aruande eksportimist.

Kokkuvõttes võib tööriist olla teile kallis, kuid see on suurepärane kõik-ühes valik linkide loomiseks, lingide analüüsimiseks ja uurimiseks. Peate seda proovima.

Külastage SEO PowerSuite’i

3. Serpstat

serpstate'i koduleht

Serpstat on kõik-ühes SEO platvorm, mis koosneb viiest tööriistast:

 • Edetabeli jälgimine
 • Märksõna uurimine
 • Konkurentsianalüüs
 • Kohapealne audit
 • Tagasiühenduse analüüs

Mis puutub lingi analüüs, Serpstat analüüsib teie lingiprofiili, jälgib uusi ja kadunud linke, näitab teie ankruid ja mõõdab lingi autoriteeti. Samuti uurib ta konkurentide lingid. Selle funktsiooni abil saate teada saada, millised saidid ja lehed teie konkurentidega seovad, hinnata nende linkide loomise strateegiat ja haarata mõned ideed või veebisaidid teie enda strateegia juurde.

serpstate armatuurlaud

Sellel on ka lai valik funktsioone, mis aitavad teil maksimaalselt ära kasutada märksõna uurimine sarnane Ahrefsile. Lisaks tavalisele märksõnavalikule pakub see:

 • Seotud märksõnad: See funktsioon pakub teile tohutu loendi märksõnadest, mis on semantiliselt seotud teie peamise märksõnaga (LSI märksõnad). See aitab teil laiendada märksõnaloendit sünonüümide, fraaside erinevate variatsioonidega, et optimeerida ühte lehte mitme märksõna jaoks ja muuta teie sisu loomulikumaks.
 • Otsingusoovitused: Kui hakkate oma päringut Google’i otsingusse tippima, soovitab Google tavalisi märksõnu, mida inimesed Google’is otsivad. Serpstat kogub teie jaoks kõik need pika sabaga märksõnad.
 • Otsinguküsimused: Need on otsingusoovitused küsitleval kujul.
 • Märksõna raskus: See mõõdik näitab märksõna konkurentsivõimet. Selle teabe abil saate aru, kas KW on väärt raha ja aja kulutamist.
 • Märksõna kavatsus: Tööriist näitab, milliseid spetsiaalseid elemente teie päringus näidatakse (kaart, vastustekast, sisseostud jne). See võib aidata teil leida õigeid KW-sid, et seal neid tutvustada.
 • Märksõnade rühmitus: Märksõnade rühmitamine tähenduse ja asjakohasuse järgi. See aitab optimeerida ühte lehte mitme päringu jaoks ja mõtestada hiiglaslikku märksõnaloendit.
 • Konkurentsivõimeline märksõnauuring: Saate võrrelda oma konkurendi URL-i ja URL-i ning leida SEO / PPC märksõnu, mille olete unustanud.

Teine suurepärane tööriist on Edetabeli jälgimine. Saate seadistada iga päev, iga 3 päeva tagant või iganädalaselt värskendusi. Veelgi enam, saate jälgida oma positsioone konkurentide positsioonide kõrval ühes projektis, ilma et peaksite lisaprojekte looma ja täiendavaid limiite kulutama.

 Saidi audit tööriist hindab saidi tehnilise optimeerimise taset. Serpstat leiab kõik vead, mis on seotud metaandmete, pealkirjade, HTTP olekukoodi, indekseerimise, linkide ja ümbersuunamiste, laadimiskiiruse, serveri parameetritega jne. See sorteerib vead prioriteedi järgi, annab teile linkide loendi, kus vead asuvad, ja soovitab viisi neid parandada.

Lisaks saate hinnata konkurentide PPC-reklaame, leida reklaamide näiteid, leida märksõnu, millele nad pakuvad, võrrelda mitme domeeni reklaame. Peaaegu iga selle tööriista funktsioon sobib nii konkureerivaks analüüsiks kui ka teie enda veebisaidi analüüsimiseks, muutes selle kõige sobivamaks Ahrefsi alternatiiviks.

Tasuta versioon on saadaval, kuid selle funktsioonid, päringud päevas ja tulemused aruande kohta on piiratud. Tasulised versioonid algavad 19 dollarist kuus, kuid odavaimast plaanist ei piisa tavaliselt korraliku analüüsi jaoks. Muud isiklikuks kasutamiseks mõeldud plaanid maksavad 69–299 dollarit kuus, äriotstarbel 499–2500 dollarit kuus.

Kuna plaan B (69 dollarit) on mitme saidi käitamiseks ja optimeerimiseks täiesti piisav, näib, et Serpstat pakub turul ühte parimat hinna ja kvaliteedi suhet..

Külastage SerpStat

4. Moz

MOZ parim linkide loomise tööriist

Moz on erakordselt tuntud tööriist ja seda peetakse tugeva ahrefi alternatiiviks. Moz alustas oma teekonda 2004. aastal SEO konsultatsiooniettevõttena, kuid nüüd pakuvad nad mitut toodet. Seda kasutavad laialdaselt väikesed kuni ekspertide tasemel blogijad, arendajad ja ettevõtted parema SEO ja märksõnade uurimiseks.

Nende kõige populaarsemad mõõdikud on Domeeni ja lehe autoriteet skaala vahemikus 0–100, mida mõõdetakse mitut tegurit arvesse võttes. Kõrge autoriteediga veebisait tähendab, et sellel on suur mõju.

Mozi toodete hulka kuuluvad

 • Märksõnade uurija
 • Avage saidi uurija
 • Pingeridade ja optimeerimise tööriistad.

Nad pakuvad ka Moz baar kõigile nende kasutajatele. Tööriistariba saate installida Chrome’i poest. See näitab olulisi mõõdikuid, nagu näiteks domeeni ja lehe volituse statistika iga Google’i otsingutulemuse all, samuti lingid. See on väga kasulik, kui saate kontrollida, kui mõjukad mängijad järjestavad teie Google’is tippitud märksõna.

Moz avatud saidi uurija meelitab enamikku kasutajaid Mozi tellimuse registreerimisel tasuta või lisatasu eest. Neil on tohutu indeksi suurus ja suurendades seda ka ajakavavärskendustega. Linkimisprofiili uurimiseks pange lihtsalt saidi aadress ribale ja vajutage sisestusklahvi. See kuvab kõik lingid, mis sellele veebisaidile tulevad. enamgi veel, see räägib iga lingi nofollow-sildid, rämpsposti skoor ja ankrutekst koos domeeni ja lehtede volitusmõõdikutega.

Loe ka:

 • 10 parimat SemRush alternatiivi ja konkurenditeenused
 • SPyFu alternatiivid konkurentide nuhkimiseks ja märksõnade uurimine

Selle teabe hankimisel saate nuhkida oma konkurendi profiili ja otsustada, kui tugevat sidumist vajate paremusjärjestuse jaoks. Selle tööriista abil saate kontrollida sissetuleva lingi profiil postituse või terve saidi kohta.

Lisaks võimaldavad nad teil seda teha rakendage filtreid teatud tüüpi teabe jaoks nagu näidata välist linki või sisemisi linke või mõlemat. Samuti saate filtreerida 301, 302, jälgida, nofollow, omakapitali, ilma omakapitali linke või alamdomeenide ja juurdomeeni linke jne.

MozSEO saidi uurija statistika

Nüüd, kus on nii palju teavet, saate kujundada tee, kust vajate lingid ja kui lingid peaksid olema mõjusad. Lingivõimaluste funktsioon mängib samuti olulist rolli, näidates 302, 4xx, 5xx. Veel üks fantastiline omadus on lüli ristuvad mis aitavad teil leida saite, mis seovad teie konkurentidega, kuid mitte teiega.

Kasutage neid parimal viisil märksõnade uurija enne mis tahes märksõna pimesi kirjutamist. Tippige märksõna märksõnade uurimise ribale, siis kuvatakse see kord kuus otsingumaht, raskusaste ja võimaluste määr. Võimaluse määr viitab eeldatavale klikkimise määrale. Samuti on olemas prioriteeditaseme mõõtur, kus eelistatavamaks peetakse kõrgema hindega märksõnu. Märksõnad Explorer pakub ka väga pikka soovituste loendit ja SERP-analüüsi.

Moz Pro plaan sisaldab lehe optimeerimise ja asetuse jälgimise tööriistu. Lehe optimeerimine genereerib aruanded, mis põhinevad 27 erinevat lehel leiduvat tegurit ja annab SEO hinde. SEO-skoori saate parandada, järgides soovitusi. Moz pakub ka Followerwonki sotsiaalse profiili jälgimiseks. API arendajatele pakuvad nad Mozscape API kolme erineva plaanina.

Võite registreeruda tasuta konto mis on märksõnade uurija tööriista jaoks piiratud 5 karjääriga päevas, samal ajal kui saidi uurija töötab piiramatult. Kuni 2 kasutaja ja 24-tunnise tugiteenuse eest võetakse tavalise (põhipaketi) paketi eest 99 dollarit kuus. Plaani saate vabalt valida, arvestades taskut ja vajadusi.

Veelgi enam, Moz artiklid on väga abiks SEO õppimisel. Moz on muljetavaldav tööriist, mis aitab suuresti uut märksõna uurida ja konkurente analüüsida ning aitab teil tõhusat plaani nende ületamiseks..

Külastage Mozit

5. Majesteetlik

majesteetlik, suurima indeksiga

Järgmine nimekirjas on Majestic. Selle omanik on Suurbritannias asuv ettevõte Majestic-12 Ltd. See ühe lingi loomise tarkvara pakub mitut tööriista ühes kohas, näiteks

 • Saidi uurija
 • Lingide analüüs
 • Domeenide võrdlemine
 • Search Explorer
 • Ja võimas API arendajatele.

Samuti on olemas brauserilaiendid.

Armatuurlaual näete saidi uurija riba, kuhu peate panema saidiaadressi, mille kohta vajate teavet. Nüüd ühel armatuurlaual näitab see teile välised lingid, viitavad domeenid ja ankru teksti üksikasjad. Selles tuuakse eraldi välja valitsuse ja hariduse lingid.

Lisateabe saamiseks peate klõpsama vahekaartidel. Nagu vahekaardil Lingid, näitab programm kõiki jälgi ja ei jälgi lingid ja kust need lingid kuuluvad. Kustutatud linke saate peita või näidata. Tore, et need võimaldavad teil lingide andmeid oma kohalikku draivi eksportida.

Majesteetlik teave, mis põhineb kahel indeksi tunnusel, mida nimetatakse Värske ja ajalooline. Suvand Ajalooline indeks annab põhjalikke üksikasju, mis põhinevad neil kõigil andmetel, samas kui värske register annab teavet viimase 90 päeva kohta. Need valikud muudavad teie tagasilinkimisstrateegiad produktiivsemaks, pakkudes konkurentide ajaloolist ja viimast lingi ajalugu.

Tehkem selgeks see üks asi majesteetlik ei paku SEO teenuseid. Enamasti algajate tasemel blogijad, kes järgivad põhilisi üksikasju nagu märksõna hinnanguline maht, järjestamisraskused, märksõnade positsiooni jälgimine, orgaanilise liikluse andmed ja seotud märksõnad jne, kuid majesteetlikel puuduvad kõik need asjad.

Mis on Majesticile hea? See suudab paremini teostada tagasilingi analüüsi erinevate mõõdikutega, näiteks tsiteerimise voog, päevakajaline voog ja usaldusvoog. Neil on rikkalik lingide register.

Usalduse voog: Määratlege usaldusväärse saidi URL-ile tehtud klõpsude arvu järgi.

Viitevoog: Peamiselt määrab see lingide arvu ja nende mõju domeenile.

Aktuaalne voog: See mõõdab URL-i mõju konkreetses kategoorias.

Majesteetlik hulgilinkide tööriist aitab teil analüüsida kuni 400 URL-i korraga. Parim on siis, kui soovite analüüsida oma mitut konkurenti.

Konkurendi vastu astumiseks on vaja ka nendega sarnast lingiprofiili. Siin Clique Hunteri tööriist saab sind aidata. Kui lisate kolm konkurentide URL-i, siis kuvatakse see, milline tavaline sait saadab neile kõigile lingi. Majestic sai pika funktsioonide loendi, sealhulgas Buzzsumo, naabruse kontrollija ja URL-i edastaja jne.

Saad a Majesticu tasuta konto, lihtsalt edastage vajalik teave ja registreeruge. Kuigi see on piiratud funktsioonidega, võib see olla hea nende põhiliste analüüside tegemiseks või nende teenuste testimiseks. “Lite” plaan maksab ainult 41,67 dollarit aastas, mis on piiratud funktsioonidega “Pro” plaan sisaldab tonni funktsioone ja maksab 83,33 dollarit. Majestic on fantastiline tööriist, kui teie peamine eesmärk on lingide jälgimine.

Külastage Majesticut

Boonusriist: Karjuv konn SEO ämblik

Karjuv konn on ahrefide jaoks üks populaarsemaid alternatiive nende pika funktsioonide loetelu ja üksikasjaliku teabe tõttu. Seda kasutavad ka suured brändid nagu Apple, Disney ja Amazon jne. Nende hämmastav SEO ämblikriist saab installida Windowsi, Maci ja Linuxi süsteemidesse ning selle ühe tööriista abil saate indekseerida reaalajas tulemusi.

Lisage lihtsalt tarkvaras URL ja klõpsake nuppu Start. Tasuta versioonis, see suudab indekseerida 500 linki samal ajal lisatasukava skannib piiramatuid linke. Erinevate vahekaartide vahel vahetades saate üksikasju sisemise kohta & välised lingid, H1, H2, metakirjeldus ja lehepealkirjad. Lisaks näitab see ka seoseid HTTP ja HTTPS protokollidega.

Karjuv konn on parim viis aja säästmiseks lehel olevad SEO tegurid. Välja- ja sissetulevad lingid leiate hõlpsalt koos URL-idega. SEO ämblik tuvastab alalised ja ajutised ümbersuunamised. Samuti pakub see linkide jaoks jälgimis- ja nofollow-silte.

Vanemate saitide jaoks, katkised lingid on peavalu ja need võivad teie saidi SEO ära tappa. SEO ämblik näitab mitte ainult 404 lehte, vaid ka 301. Nii saate tegutseda mõjutatud linkide kiireks parandamiseks. Kui tarkvara lõpetab 100% -lise indekseerimise, siis minge lihtsalt üle „Vastusekoodid” ja rakendage filter Client Error 4xx. Nüüd katkiste linkide allika leidmiseks klõpsake tarkvara allosas asuval vahekaardil Lingid.

Nagu me kõik teame, ei meeldi otsimootoritele dubleerimine ja selle tööriista kasutamine, saate kõik tõhusalt avastada duplikaatlehtede pealkirjad, metakirjeldused ja madala sisuga lehed jne. SEO Spider saab kontrollida CSS-i, Javascripti ja välklinke. Saate seda isegi kõigi alamdomeenide indekseerimiseks konfigureerida.

Üks peamisi elemente on see, et see saab tuua Google’i analüütikat ja otsingukonsooli andmeid ning esitada kogu nende teabe vaid ühel juhtpaneelil. Kohandatud saidiplaani saate hõlpsalt eksportida.

Tööriist sisaldab paljusid muid olulisi funktsioone, näiteks

 • Robots.txt blokeeritud URL-id
 • Hreflangi atribuutide ja Ajaxi jne auditeerimine.

Kõike seda, premium versioon, a tehniline meeskond on teie abistamiseks alati olemas. Mis tahes raskuste korral saate kasutada nende veebisaidi kasutusjuhendit.

Karjuv konn pakub ka palju muid teenuseid, näiteks otsingumootori optimeerimine, linkide loomine ja PPC haldamine jne, kuid selliste funktsioonide eest peate maksma lisatasu. Spider-tööriist ei saa pakkuda statistikat, näiteks märksõnasoovitusi, otsingumahtu ja konkurentsi jne, pigem keskendub see teie saidi optimeerimisele, et muuta see otsingumootori sõbralikuks. Praegu on selle hind 149,00 naela ja kõik nende funktsioonid on lubatud.

Karjuv konn SEO Spider peab olema tööriist, mis sisaldab palju asju SEO jaoks ühes kohas ja säästab seega palju aega. Sa saad eksportige andmed arvutustabelisse ja muudesse standardvormingutesse. Pole tähtis, kas olete ajaveeb või SEO agentuur, loomulikult annab see teile rohkem kui teie makstud raha.

Külastage karjuvat konna

Järeldus

Meie arvates on need mõned parimad ahrefi alternatiivid. Kuid valik sõltub täielikult teie vajadustest. Nagu siis, kui teie peamine kontsentratsioon jälgib konkurente, kes siis profiili ühendavad, silma peal hoidma Majesteetlik on suurepärane vahend proovimiseks, kuna neil on tohutu indeks ja see pakub põhjalikku analüüsi.

Jaoks kõik-ühes lahendus, SEO PowerSuite on suurepärane valik. Nende asetuse jälgimise tööriist töötab 16 erineva tööriista koostöös. Nende SEO SpyGlass on fantastiline tööriist, millel on nii palju statistikat, kui saidi audiitor saab pakkuda lehel oleva SEO jaoks kasulikku teavet. Kuid nende hinnakujundus on kõrge, mis võib enamiku klientide jaoks suuresti murda.

Samuti võiksite lugeda:

 • Parim plagiaadikontroll unikaalse sisu tootmiseks
 • Äärmiselt soovitatav ja parim SSD hostimisteenus

Mis on parim, mis hõlmab kõiki olulisi tegureid ja tõestab käepärast SEO tööriista?

Selle jaoks soovitame teil minna SEMrush nende multifunktsionaalsete tööriistade tõttu. Saate luurata oma konkurentide käike, saada pika nimekirja võimalike konkurentide kohta, märksõnaraskused & jälgimine, planeerimine Kuvar & Videoreklaamid ja toetavad enam kui 100 asukohta. Lisaks pakuvad nad konkurentsivõimelist hinda ja 14-päevast tasuta proovikonto.

Nii et need on ettepanekud. Jagage julgelt seda, mis osutub teie jaoks parimaks ahrefi alternatiiviks. Hindame teie tagasisidet kõrgelt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map