BlueHost vs HostGator 2020 [Kiirus, tööaeg ja funktsioonid üle vaadatud]

0

Kas olete segane, mida valida BlueHost vs HostGator?


Võrdlus BlueHost vs HostGator

Kuna neid kahte tuntakse kui usaldusväärset ja odavat WordPressi hostimise pakkujat, kes loovad veebisaidi suuremate CMS-ide abil, näiteks Joomla, Drupal või WordPress. Ja seetõttu tunduvad inimesed ühe seast valimisel segaduses. Mõlemad hostid pakuvad hostimisplaane peaaegu samade hindadega ja sisaldavad kõiki olulisi funktsioone, näiteks cPanel, ühe klõpsuga installija, uusim PHP versioon ja e-posti kontod jne..

Kiired faktid – BlueHost vs HostGator Review

Nii BlueHost kui ka HostGator kuuluvad EIG-le (Endurance International Group). Grupp omandas ka hulgaliselt muid suuri nimesid hostimistööstuses ning on koostöös WordPress.com, SiteLock ja Comodo jne..

  • BlueHost omandas EIG 2010. aastal.
  • HostGatori omandas EIG 2012. aastal.

Visiem, kas noklusina, tacu

BlueHost vs. HostGator kiire ülevaade

BlueHost on Wordpres.org-is loetletud ühe soovitatava pakkujana. Ettevõte on oma majanduslike hindade tõttu väga kuulus ja sellepärast võõrustas ta üle 2 miljoni veebisaidi. Samuti pakuvad nad mitmesuguseid skaleeritavaid võimalusi, nagu pilve-, pühendatud ja VPS-i hostimine.

Teisest küljest on HostGator ka suur mängija ja annab tööd enam kui 500 töötajale. Nüüd haldavad nad üle 8 miljoni domeeninime ja 400 000 klienti kogu maailmas. Lisaks pakuvad nad ka arvukalt väga mõistlike hinnasiltidega hostimislahendusi.

BlueHost

HostGator

Nii et siin on toodud BlueHost vs HostGator võrdlus, et teil oleks lihtne otsustada. Ja oleme kindlad, et artikli lõpus õnnestub teil see segadus lahendada ja tulla välja parim.

BlueHost vs HostGator võrdlus: kes võidab lahingu?

Maine

Nende kahe pakkuja suhtes on kasutaja reageerimine segane, kuid näeme, et BlueHosti maine on pisut parem kui HostGatoril. Võib olla mõni võimalik põhjus, näiteks BlueHosti soovitab WordPress ametlikult ja ka paljude mõjukate blogijate poolt.

Samuti on BlueHostil suurepärane maine ajaveebide pidajate ja veebimeistrite seas, kes soovivad lihtsalt ajaveebi alustada. Teisest küljest kurdavad paljud, et HostGator üritab algajaid segamini ajada nende taktikalise taktikaga.

Oli aeg, mil HostGatorit peeti üheks suureks teenusepakkujaks, kuid nüüd pole paljud kasutajad rahul oma kvaliteediga, eriti klienditoega. Kuigi BlueHosti teenuste kvaliteedis on tahtmatu kõikumine. Nii et otsime maine osas BlueHosti.

Võitja: BlueHost

Uptime

Peate veenduma, et teie veebisait ei lähe üsna tihti alla, kuna see võib teie saidi mainet rikkuda. Virulentne tõde on, et seisakuid ei saa täielikult kõrvaldada. Kuid seda saab vähendada, kui saite majutada kvaliteetsete hostingu pakkujate poolt.

BlueHost pakub kindlat tööaega. Kasutatav konto toimib asjatundlikult. Siiani pole me puutunud kokku ühegi juhtumiga, kui nende keskmine tööaeg langeb alla 99,9%. Siin on Uptime’i statistika, mille Uptime robot jälgib.

BlueHost Uptime

UptimeTest BlueHosti hostimine

Vastupidi, HostGator toimib ka väga hästi ja suudab mõne kuu jooksul ka 100% Uptime kasutada, kuid neil puudub järjepidevus.

Praegu läheb neil hästi, nagu näete allolevast pildist, mis tõestab, et viimase 7 päeva jooksul on nad% 100. Kuid kui tegemist on 30-päevase jälgimisperioodiga, siis keskmine tööaeg saab 99,98%. Ja kui rääkida perioodist enne 30 päeva, siis on ka meil 2 seisakut – esimene kestab ühe minuti ja teine ​​hoiab meie saiti 3 minutit all.

Kuigi need on väikesed seisakuid, kuid tervikuna, muutub see tõsiseks seisakuks.

HostGator Uptime

UptimeTest HostGator Hosting

Jah, igal hostimisteenuse pakkujal on alati seisakuid, kuid vastavalt meie BlueHost vs HostGator uptime statistikale on BlueHost ilmne võitja.

Võitja: BlueHost

BlueHost

HostGator

Kiirus

Kas sa vihkad oodata? Keegi niimoodi, et nende brauser muudkui laadib lehte ja lõpuks laadib saidi purunenud sisuga. Kui serveritel kulub lehe laadimiseks rohkem aega, tähendab see madalat kiirust ja põhjustab seetõttu liikluse vähenemist. Ja kui liiklust pole, siis mis on veebisaidi hooldamise eesmärk. Pärast tööaega on kiirus järgmine hädavajalik element, millega peate arvestama.

Mõlemad ettevõtted on kiiruse statistika võrdlemisel üksteisega väga lähedal

Kiiruskatse BlueHost

Pingdom BlueHosti kiiruskatse

HostGatori kiiruse test

Pingdom HostGatori kiiruskatse

Statistika kokkuvõttes selgitatakse, et mõlemad laadivad lehe enamasti alla ühe sekundi. Kuid mõnikord on sait, mida hostitakse HostGatori serverite maht on 800–155 ms. Kestus on endiselt auväärne, kuid väiksem laadimisaeg tähendab saidi kiiret laadimist, seega teie saidi jaoks parimat.

BlueHosti serveris hostitud saidi lehe suurus on suurem kui HostGatoril, kuid laadimine toimub siiski kiiremini kui HostGatoril.

Võitja: BlueHost

Koormuse löögikatse

Koormustesti tehes saate hinnata serverite kvaliteeti. Et kontrollida, kas mõlemad ettevõtted pakuvad jätkusuutlikku ja usaldusväärset veebimajutust, kasutame kuulsat tööriista nimega LoadImpact.

Selle tööriista abil saadame virtuaalsed kasutajad mõlemal saidil, mida hostitakse nii HostGatoris kui ka BlueHosti serverites.

Parima veebimajutaja leidmiseks kontrollige allpool statistikat.

HostGatori statistika näitab, et kuni 30 virtuaalse kasutaja jaoks on tulemused üsna rahuldavad ja laadimisaeg jääb enamasti alla 630 ms. Kuid pärast seda oli serveri käitumine ebastabiilne ja laadimisaeg tõusis 16 sekundini.

HostGator LoadImpact statistika

LoadImpact Test HostGator Server

BlueHost LoadImpact Statistics

BlueHosti statistika kohaselt võtab nende server esialgu peaaegu 950 ms, kuid pärast seda mängivad serverid laadimisaega vähendades üsna hästi. Vaadeldes näete, et enamasti on saidi laadimisaeg alla 900ms ja on vaid harvad juhud, kui see jõuab 1sek. Järjepidevust saate näha ka laadimisaja reas.

See tähendab, et BlueHosti eraldajad saavad liiklust tõhusalt hallata ka siis, kui aktiivseid kasutajaid on rohkem.

LoadImpact Test BlueHost Hosting

Võitja: BlueHost

Tugiteenused

Kuidas on veebimajutaja tugipoliitikaga? Kas nad pakuvad ööpäevaringset tehnilist tuge? See on üks valdkonda, mis on kõige olulisem nii algajatele kui ka asjatundjatele.

Mõlemad ettevõtted pakuvad ööpäevaringset reaalajas vestlust, telefoni, e-posti, piletimüügisüsteemi ja artiklite täis teadmistebaasi. Kuid kas nad mõlemad on kiired?

BlueHosti tugiteenused on kiiremad kui HostGator. Kui vajame abi või mingit teavet, alustame reaalajas vestlust ja saame 5–7 minuti jooksul ühendust.

Aga kui me räägime HostGator Live’i vestlus on kohutav. Alustate reaalajas vestlust, et kiiresti vastust saada. Kuid keskmiselt võtab see aega peaaegu 10 – 40 minutit ja isegi mõnikord peate ootama peaaegu tund. Oletame, et soovite rohkem ressursse või teie saidil on mingi tõrge ja vajate viivitamatult abi, kuid need lihtsalt magavad. See on märk sellest, et “kliendid ei hooli”.

Võitja: BlueHost

BlueHost

HostGator

HostGator vs BlueHost hosting funktsioonid

Panipaigad

Kui palju vajate saidi sisu salvestamiseks salvestusruumi? Lihtne informatiivne veebisait ei vajanud tavaliselt palju ruumi. BlueHosti pakkumine 50 GB salvestamine põhiplaanis, samal ajal kui HostGator pani nende salvestuse nimeks “Piiramatu”.

Piiramatu tähendab, et piirangut pole, kuid kui ettevõte arvab, et teie sait tarbib rohkem ressursse, teavitab ta teid kava uuendamiseks. Tavaliselt tähendab see, kui pakkuja ütleb piiramatu või mõõtetu, peaaegu 100 GB. Kuid HostGatori kasutajad saavad hõlpsalt üles laadida kuni 200 GB sisu ja pärast seda võib olla vaja neid uuendada.

Võitja: HostGator

Ribalaius

Ribalaius on andmeedastus, kui iga külastaja teie saiti külastab. Samuti võime öelda, et teie saidil on külastajaid. Kui ribalaius on väljaspool, ei saa keegi teie saiti külastada.

Kuid muret ei ole, sest nii BlueHost kui ka HostGator pakuvad mõõtetu ribalaiust kõigis plaanides.

Võitja: Tie

E-posti kontod

Brändinimega e-posti konto näib olevat professionaalsem ja annab teile suurema kontrolli.

Seetõttu vali teenusepakkuja, kes lubab teil luua palju e-posti kontosid. BlueHost lubab igal kontol kuni 5 e-posti kontot ja 100 MB e-posti salvestusruumi. See on piisav summa, kuna enamasti on üksikutasemel veebisaitidel üks või kaks e-posti aadressi, et oma külastajatega ühendust pidada.

HostGator pakub piiramatut arvu e-posti kontosid kõigi nende plaanide kohta mis annab neile selles voorus selge võidu BlueHosti üle. Pange tähele, et mõlemad hostingu pakkujad toetavad veebipostitust, POP-i ja IMAP-i.

Võitja: HostGator

BlueHost

HostGator

Kontrollpaneel

Keerukas taustapaneel mitte ainult ei tööta süngelt, vaid raiskab ka väärtuslikku aega. Pole tähtis, et kui ettevõte pakub oma valmistatud paneeli või tööstusstandardit cPanel, kuid mõte on selles, et seda peaks olema lihtne mõista.

Mõlemad pakkujad pakuvad cPaneli, mis on intuitiivse olemuse tõttu turul väga levinud.

BlueHosti juhtpaneel

BlueHosti juhtpaneeli armatuurlaud

HostGatori juhtpaneel

HostGatori juhtpaneeli armatuurlaud

Nii et kui kasutate praegu cPaneli, ei põhjusta BlueHosti või HostGatorile üleminek segadust. Ausalt öeldes on BlueHost cPanel värvikirevam ja sisaldab WordPressi tööriistu. Kuna mõlemad pakuvad cPaneli, on see lips.

Võitja: Tie

[Märkus. Isiklikult armastame BlueHosti juhtpaneeli rohkem kui HostGatorit.]

BlueHost

HostGator

Rakenduste installija

Möödas on päevad, mil peate õppima käske veebirakenduse (skripti) installimiseks nagu WordPress. Nüüd on tutvustatud kõik parimad WordPressi hostingu pakkujad Ühe klõpsuga installija mis võimaldab kiiret paigaldamist. See on vaid mõne klõpsu küsimus.

Mitte ainult WordPress mõlemad veebimajutajad pakuvad arvukalt skripte, näiteks Joomla, Drupal ja PrestaShop jne. installatsioonide hõlpsaks teostamiseks.

Võitja: Tie

PHP versioon

PHP on kõige kuulsam programmeerimiskeel ja hõlmab peaaegu 82% veebisaite. Nii palju on teie jaoks oluline valida ettevõte, mis toetab uusimat PHP versiooni?

Vastus on lihtne Viimane PHP versioon nagu 7.0, 7.1 võib saidi kiirust märkimisväärselt parandada. Siin saate PHP kohta rohkem teada saada.

Nii HostGator kui ka BlueHost toetavad viimast versioonid. Võite aga minna vanemale versioonile, näiteks 5.6 või 5.4.

Võitja: Tie

BlueHost

HostGator

Pargitud domeenid

Te ei pruugi kohe alguses tunda pargitud domeenide vajalikkust, kuid kui olete kuulus, kasutage seda ühte kaubamärgi ja liikluse kindlustamiseks. Näiteks teil on domeen abc.com ja saate märkimisväärset liiklust. Mis siis saab, kui keegi loob teiega sarnase domeeninime nagu abc.net? Võib juhtuda, et ta saab mõne teie potentsiaalse külastaja.

Pargitud domeen kaitseb teid selliste juhtumite eest. Koos BlueHosti põhiplaanis saate parkida 5 domeeni. See tähendab, et kui ostate abc.neti, saate osutada sellele oma domeeninime (abc.com) ja iga kord, kui külastaja avab abc.neti, suunab ta teie saidi automaatselt (abc.com)..

Kuid HostGator ei pakkunud oma Hatchlingi (põhiplaanis) plaanis domeenide parkimiseks ühtegi võimalust. Seega, kui domeeni parkimine on teie puhul kindlasti vajalik, siis pole HostGatori Hatchlingu plaan hea valik.

Võitja: BlueHost

Automaatne saidi migratsioon

Saidi migratsioon osutus mugavaks võimaluseks, kui mõtlesite oma blogi / veebisaidi olemasolevalt pakkujalt teisele üle viia. Migratsioonil võib olla mitu põhjust, näiteks skaleeritavate võimaluste puudumine. Teine põhjus võib olla see, et olemasolev pakkuja pole enam kvaliteediteenuse pakkuja.

Nii et kui soovite vanalt pakkujalt HostGatorile üle minna, täitke lihtsalt nende üleandmisvorm ja nad kannavad kõik asjad üle nagu andmebaasid, sisu ja skriptid jne tasuta. Pidage meeles, et registreerumise esimese 30 päeva jooksul on teil õigus automaatsele migratsioonile. Ja 30 päeva pärast aitab administraator ainult teid.

Teisest küljest olete seda nähes šokeeritud Saidi automaatse migratsiooni eest võtab BlueHost 149,99 dollarit. Nii et kui soovite oma saiti BlueHosti serverites nihutada, siis tehke seda parem ise teha. Internetis on palju õpetusi.

Võitja: HostGator

Krüptime SSL-i

Alguses oli SSL oluline osa saitidel, mis tegelevad klientide isikuandmetega, nagu nimed, aadress, krediitkaardinumbrid jne. Seda kasutatakse kasutaja isiklike andmete krüpteerimiseks, rakendades turbeprotokolle turvalisuse ja privaatsuse suurendamiseks.

Kuid nüüd muutub see Google’i hiljutise teadaande tõttu iga veebisaidi ja ajaveebide kohustuslikuks osaks, olenemata sellest, kas teil on, sisupõhist ajaveebi või e-kaubanduse saiti. Kuna otsimootorid (Google) annavad SSL-iga saitidele teatud paremusjärjestuse.

BlueHosti cPanel on esile toodud koos krüptimisvõimalusega Let’s Encrypt kõigis nende plaanides. See võimaldab kasutajal SSL-i aktiveerida vaid mõne hiireklõpsuga. Kuid HostGator ei tutvustanud seni sellist automatiseeritud ja käepärast funktsiooni (olgem siis krüptimist). Muidugi pakuvad nad kõigi oma plaanide jaoks ka SSL-i, kuid selle aktiveerimiseks peate tegema tehnilisi töid ja maksma lisatasusid.

Võitja: BlueHost

BlueHost

HostGator

Andmete varundamine

Varundamine on viimane lootus, kui kõik on segamini ja te ei näe mingit lahendust. Varukoopia taastamisega nihkub teie sait sinna, kus viimati varukoopia lõite. Sellepärast on vaja varukoopia luua. Veebisaidi kogu või valitud elementide varundamiseks on palju tasuta ja tasulisi teenuseid.

Varunduse loomise võimalus, mille pakub hostiettevõte koos plaaniga, mis tavaliselt antakse juhtpaneelil, ja te ei pea installima ühtegi pistikprogrammi.

BlueHost pakub nii tasuta kui ka tasulisi varuteenuseid. Saate teenuse konfigureerida looma igapäevaseid, iganädalasi ja igakuiseid varukoopiaid. Veelgi enam, kui soovite varukoopia oma arvutisse alla laadida, saate seda teha FTP kaudu. Samuti pole varundamise taastamine tasuline.

HostGator teeb siin halba tööd. Ettevõtte sõnul pakuvad nad tasuta varundamist ja jah, neil on õigus, kuid alati, kui soovite varukoopia taastada, nõuavad nad 15 dollarit. Tõsiselt? Oleme tõsised. Mida me siis teeme tasuta teenustega, mis saavad ainult varundada, kuid mitte lubada tasuta taastamist?

Võitja: BlueHost

Hinnakujundus

Hind on veel üks väga oluline element, mida tuleb arvestada, eriti nende jaoks, kellel on piiratud rahalised vahendid. Peaksite tagama, et saate oma raha eest väärtust. Mõlemad ettevõtted pakuvad jagatud WordPressi, VPS-i ja pühendatud hostimisplaane.

Tasuta domeeninimi

Domeeninimi on mis tahes ajaveebi või veebisaitide veebiaadress. Ilma selleta ei saa te ajaveebi seadistada. Paljud hostingu pakkujad pakuvad seda tasuta, kui ostate hostimiskava. BlueHost pakub koos veebimajutusega ka tasuta domeeninime. Esimese aasta eest ei pea te isegi senti maksma.

HostGator ei pakkunud oma klientidele tasuta domeeninime. See on esimesel aastal natuke rohkem kui BlueHost.

Võitja: BlueHost

BlueHost

HostGator

Domeenid & Privaatsuse valvur

Mis siis, kui soovite osta ainult domeeninime? Ehkki leidub ka mõnda teist parimat domeeniregistripidajat, on BlueHost ja HostGator ka erandlik kaalutlus. Nende hindade vahel on väike erinevus.

BlueHost võtab .com domeeni eest 11,99 dollarit, HostGator pakub aga 12,95 dollarit. Kuid lugu pole veel lõppenud. Pärast ühte aastat maksis BH 15,99 dollarit, samas kui HG nõuab uuendamiseks 15 dollarit. Nii et kui lähete BH-sse, saate säästa ühe dollari ühe korra, kuid maksate pikendamise korral rohkem kui HG.

Domeeni privaatsuse valvur on lisandmoodul, mis peidab teie isiklikku teavet, näiteks e-posti aadressi jne, et säästa teid pahatahtlike e-kirjade ja turundusettevõtete eest. Kuid pange tähele, et see pole kohustuslik lisandmoodul. Seega, kui soovite selle aktiveerida, pakub BlueHost seda hinnaga 11,88 dollarit, HostGator aga 12,95 dollarit.

Esimese aasta jooksul saate säästa peaaegu 2 dollarit, kui ostate BlueHostilt domeeni ja privaatsuse kaitset ning uuendamisel säästate paar senti. Kuna erinevused on väikesed, on see selge seos.

Võitja: Tie

Veebimajutus

BlueHost pakub jagatud kategoorias 3 veebimajutusplaani. Praegu pole kulude erinevust, pakkuja mõlemad hinnad on samad, välja arvatud põhiplaanid. Oma põhiplaanis pakub BlueHost 1 tasuta domeeninime, 50 GB salvestusruumi (enam kui piisavalt) ja mõõtmata ribalaiust. Selles plaanis saate majutada ühte domeeni. See on väga sobiv, kui soovite majutada väikest isiklikku ajaveebi.

HostGator pakub oma koorumisplaanis mõõtmata salvestusruumi ja ribalaiust, kuid piirdub ühe domeeninime hostimisega. Erinevalt BlueHostist ei anna nad teile hostingukonto ostmisel esimest aastat tasuta domeeni.

Kui räägime Plus (BlueHost) ja Baby (HostGator) plaanidest, on need põhiplaani kõrval üsna sarnased. Võite majutada piiramatuid domeene. See sobib kõige paremini kasutajatele, kes plaanisid lähitulevikus luua mitu veebisaiti ilma täiendavat raha kulutamata. Nagu näete, pole kõrgemate plaanide vahel ühtegi silmatorkavat erinevust, võrreldes põhiplaaniga, nii et me ühendame selle jaotise nagu ülalpool.

Võitja: Tie

BlueHost

HostGator

Tagastamispoliitika

Tagasimakse poliitikat võib kirjeldada ka kui raha tagasi garantii. Ettevõte saab püüda ainult kõiki oma kliente rahuldada. Ei ole mingit garantiid, et kui kasutaja on täielikult rahul ja seega ka teine. Siin tuleb mängu tagasimaksepoliitika ja see säästab teie raha.

Pärast BlueHosti kasutajaks registreerumist saate tagasimakset küsida esimese 30 päeva jooksul. Nii et kui teile tundub, et nende teenused pole rahuldavad, siis saate kindlasti oma raha tagasi. Pidage meeles, et pärast 30 päeva pole teil õigust tagasimakset küsida.

Ehkki HostGator järgib 45-päevast tagasimakse poliitikat, tähendab see, et enne, kui otsustate tagasimakse taotlemise või mitte, on teil veel rohkem päevi nende teenuste testimiseks.?

Niisiis, otsustades BlueHosti või HostGatori vahel raha tagasi garantii osas, pole parima valimine nii keeruline. Pole päris lihtne?

Võitja: HostGator

Järeldus

Seega on aeg teha järeldus BlueHost vs HostGator kohta. Kui räägime muudest aspektidest, näiteks tasuta SSL, siis on ka BlueHost eelis HostGatoriga võrreldes. Lisaks sisaldab BlueHost oma kõige põhilisemas kavas ka tasuta varundamist, domeeni parkimist, tasuta domeeninime ja hästi sisustatud juhtpaneeli.

Teisest küljest pakub HostGator palju muid funktsioone, nagu näiteks piiramatu e-posti konto, alamdomeenid, suurem e-kirjade salvestusruum ja 4500 tasuta veebisaidimalli. Kuid nad peaksid kaaluma tasuta SSL-i, mida krüpteerime, kuna see on SEO jaoks oluline.

Tasuta SSL-i saate CloudFlare-st. Mõnes meie ajaveebis kasutame juba CloudFlare’i tasuta SSL-i ja kõige soodsam on see, et te ei pea selle rakendamiseks tehnilisi asju õppima. Siin on täielik juhend et lubada CloudFlare’i tasuta SSL teie WordPressi toega veebisaitidel.

Kokkuvõttes on BlueHosti plaanid hästi läbi mõeldud ja muudavad nende kiirete teenuste maksimaalse kättesaadavuse efektiivsemaks, nii et soovitame teile BlueHosti.

Oleme kindlad, et ülevaade annab teile kõik selgeks ja pole enam segadust selles, mille valida BlueHost vs HostGator vahel?

BlueHost

HostGator

Kui arvate, et unustame katta mõne olulise funktsiooni, mida tuleks võrrelda, palun andke meile sellest kommentaarides teada. Meil on hea meel lugeda teie ettepanekuid ja tagasisidet.

Kui vajate endiselt abi ja olete segane HostGator vs BlueHosti osas, võtke kindlasti ühendust. Oleme alati siin, et aidata teil leida parim veebi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map