11+ parim odavad pilvemajutusteenused 2020

12

Pilvemajutus on parim viis muuta oma sisu kogu maailmas juurdepääsetavaks arvukate serverite kaudu, selle asemel, et kasutada CDN-i (sisu levitamise võrk) teenust. Kuna see infrastruktuur on üles ehitatud mitme serveriga ja seetõttu on see natuke kulukam kui jagatud hostimine. Kui otsite odavat pilvemajutust, lugege selle parimat.


Pilvemajutus on mõeldud peamiselt maksimaalse ja katkematu teenuse pakkumiseks. Ja arvake kuidas? Pilvemajutuses on mitu serverit ühendatud (paralleelselt) viisil, mis toimib nagu üks. Lihtsam selgitus, erinevalt jagatud hostimisteenusest, kes loodavad vaid ühele serverile, koosneb pilvemajutus enam kui ühest serverist.

Seega vähendab see märkimisväärselt seisakuid, väikest kiirust ja andmete kadu. See kasutab suuremaid ressursse kui traditsiooniline hostimine, mis muudab selle kallimaks ja seda tüüpi hostimisest kasu paremaks; peate maksma rohkem raha. Kuid siin koostasime pärast meie kõikvõimalikke pingutusi parimate odavate pilveteenuste pakkujate nimekirja.

Parim odav pilvemajutus

Pilve ja virtuaalserveri erinevus

Nagu eespool mainitud, ühendatakse pilves hostimisega mitu serverit, mis asuvad erinevates kohtades. Näiteks ostsite pilve hostimiskava ja mingil ajahetkel serveri tõrke. Mis siis saab? Jah, said aru, kui mõni server läheb alla, on teie sait endiselt juurdepääsetav. Jagatud hostimise korral langeb teie sait kindlasti alla.

Alguses oli seda tüüpi hostimine väga kallis ja seda saavad kasutada vaid ettevõtted, kuid kuna viimased 3 ~ 4 aastat on hinnad langenud ja nüüd on ka lubatud pilvemajutusteenused lubatud kvaliteediga. Niisiis, kui otsite parimat, kuid odavat pilveteenuse pakkujat, aitab see artikkel teil leida õige ettevõtte. Kuna siin on kogunenud uusim loetelu parimatest mainekatest pilvemajutusteenustest, mis pakuvad plaane madalaimate hindadega.

Meie peamised soovitused

Host

Sobilik

Hinnang

Hind

Kamatera ♥

Kõik kasutajad

Kontrollige kohe

Vultr

Väikesed ~ suured projektid

Kontrollige kohe

A2Hostimine

Blogijad, veebimeistrid

Kontrollige kohe

Parimad odavad pilvimajutuse pakkujad 2020

Niisiis, siin on nimekiri odavatest ja odavamatest pilvemajutusteenustest, mille abil saate märkimisväärselt raha kokku hoida. Soovitame valida see, mis sobib ja vastab kõigile teie nõudmistele.

1. Kamatera – saate 30 päeva tasuta prooviversiooni

Kamatera

1995. aastal asutatud Kamatera pakub rahuldavaid pilvemajutusteenuseid koos paindlike ja skaleeritavate lahendustega. Teades tõsiasja, et jõudlus on iga kasutaja jaoks esmatähtis, relvastas Kamatera oma infrastruktuuri selliste tipptehnoloogiatega nagu tahkismälupulgad, Intel Xeon E5 v4 protsessor ja globaalsed esinemispunktid.

Kamatera on spetsialiseerunud pilveplatvormi pakkuja, mis pakub oma nime all laias valikus tooteid, näiteks odavaid pilveservereid, plokkide hoiustamist, laadimisbilansse, hallatud pilvemajutust ja palju muud. Ja kõige tähelepanuväärsem osa lisaks mõistliku hinnakujundusele pakub ettevõte ka 30-päevast tasuta proovikonto.

Kiirus on üks peamisi tegureid, millel on oluline roll mitte ainult teie kliendikogemuse, vaid ka otsingumootori paremusjärjestuse parandamisel. Põhjus, miks Kamatera võiks olla teie jaoks ideaalne valik, on see, et neil on 13 andmekeskuse asukohta kogu maailmas, mis võimaldab teil oma saidi / rakenduse sisu talletada potentsiaalsete kasutajate lähedal. Nii et kui teie vaatajaskond kuulub Ameerikasse, Euroopasse või Aasiasse, saate hõlpsalt valida lähima andmekeskuse.

Pilveinfrastruktuur on suurepärane võimalus minna, kui soovite kasutada viivitamatut mastaapsust. See tähendab, et teile antakse kiiresti lisaressursse ja väldite võimalikku seiskamist. Pärast Kamatera konto seadistamist saate operatsioonisüsteemi installida, desinstallida või uuendada.

Teil on lubatud kasutada peaaegu kõigi opsüsteemide mis tahes versioone, näiteks Ubuntu, CentOS, Debian, FreeBSD ja OpenSUSE. Lisaks toetab nende server ka kõiki MS Windowsi väljaandeid. Teisest küljest sisaldab Kamatera hõlpsasti kasutatavat juhtpaneeli, mis võimaldab teil hallata funktsioone ja võrgusätteid jne.

Kui rääkida serveri seadistamisest, on Kamatera kavandanud lihtsa protsessi, saate valida ressursside arvu, näiteks vCPU, RAM, salvestusruum ja andmekeskuse asukoht. Samuti saate tohutult nimekirjast valida oma eelistatud opsüsteemi.

Ettevõtte abil on ka mõnede valikuliste teenuste, näiteks cPaneli ja laiendatud varukoopiate lisamine palju lihtsam. Lisaks ei pea te oma projekti kasvades enam kuskile mujale rändama, kuna neil on üsna kõrge tehniline kirjeldus. Võite kasutada kuni 20 vCPU, 256 GB RAM-i ja salvestusruumi terabaitides.

Kamatera hooldab oma klientide päringute eest reaalajas vestlust, telefoni tuge ja e-posti. Mitme tugikanali olemasolu on kasulik algajatele, kes esmakordselt kogevad pilvemajutamist. Kokkuvõtteks võime öelda, et Kamatera on kahtlemata usaldusväärne pilveteenuse pakkuja, mis mitte ainult ei paku skaleeritavat lahendust, vaid pakub ka uusimaid infrastruktuuriga tagatud teenuseid taskukohase hinnavahemiku piires.

2. Vultr

vultr

Vultr on väga odav pilvemajutusteenuste pakkuja, mis pakub pilveplaane alates 2,50 dollarist kuus. Vultri plaanid on väga sarnased DigitalOcekesega, tegelikult pakuvad nad soodsamaid pilveplaane. Kõige elementaarsem plaan sisaldab 20 GB SSD salvestusruumi, 512 muutmälu, 1 protsessori tuuma ja 500 GB ribalaiust vaid 2,50 dollarit kuus. Ja juba järgmine pakett pakub 25 GB SSD, 1CPU, 1024 muutmälu ja 1000 GB ribalaiust ainult hinnaga 5 USD. Nii seisab Vultr üliodavate pilvemajutuse pakkujate hulgas.

Vultril on lai valik andmekeskusi. Praegu pakuvad nad 15 erinevat asukohta kogu maailmas, nii et saate andmekeskuse asukoha valida vastavalt oma sihtrühmale. Ettevõte pakub palju ühe klõpsuga installimisrakendusi nagu WordPress, Joomla, PrestaShop jne. Kui arendate mängu, siis kasutage Vultri pilveservereid, mis kindlasti vastavad teie ootustele.

Ettevõte muutis turvalisuse tihedaks ja lisas kaitsekihi DDOS-i rünnakute vastu. Nende süsteemid jälgivad võrku pidevalt ja tuvastavad pahatahtliku tegevuse nii kiiresti kui võimalik. Lisaks saate installida OS, kuhu soovite Windows, Ubuntu, CentOS ja palju muud. Paneel on täis ühe klõpsuga valikuid nagu taaskäivitamine, uuesti installimine, rakenduse installimine jne.

Vultri tugiteenused pole nii usaldusväärsed, kui peaks olema. Need pole järjepidevad, mõnikord on reageerimine kiire, kuid mõnikord peate ootama peaaegu tund. Võite neile abipileti saata, kuna nad ei paku telefoni teel ega otsevestluse teel tuge. KKK jaotises saate abi arvelduse ja tehniliste aspektide kohta. Samuti peavad nad kogukonnafoorumit, mis on täis erinevaid teemasid.

Arvame, et nad peaksid oma tugiteenuseid uuendama ja vähemalt pakkuma reaalajas vestlust, mis on väga käepärane. Ettevõte pakub 100% tööaega ja kui ettevõte ei suuda seda garantiid mingil ajal saavutada, väljastavad nad SLA krediidi.

3. CloudWays

cloudways

Cloudways on hallatav odav pilvemajutus pakkuja. Nendega võite alustada kulutades vaid 10 dollarit kuus. Nende hostimiskava toetab kõiki e-kaubanduse, ajaveebide pidajate, disainerite, digitaalagentuuride ja arendajatega seotud rakendusi. Praegu pakuvad nad tasuta prooviversiooni, nii et ärge raisake aega ja haarake proovikonto võimalikult kiiresti.

Nagu paljud teised ettevõtted, seadis ka Cloudways tugiteenuste prioriteedid. Nad pakuvad küsitud lahendusi vestluse ja piletite kaudu. Samuti on saadaval teadmiste kogum erinevatel teemadel, sealhulgas KKK. Kõik tugiteenused osutatakse ilma ajapiiranguteta, et saaksite igal ajal tehnilise meeskonnaga suhelda.

Üks asi, mida peate teadma, on see, et nad kasutavad oma klientide teenindamiseks DigitalOcean, Amazon, Google, Vultr ja KYUP infrastruktuuri. See tähendab, et neil on palju andmekeskusi, kuna ettevõte ise väidab, et omab üle 25 andmekeskuse. Kloonimine polnud kunagi varem olnud lihtne; Cloudways pakub ühe klõpsuga kloonimisfunktsiooni. Kloonimine teeb teie sisust koopia, mida saate kasutada taastamiseks.

Kui teil on meeskond, kuid te ei soovi, et nad näeksid saidil olulist teavet, või ei soovi neile ressursside üle täielikku kontrolli anda, siis ärge muretsege, et CloudWays lõi meeskonna juhtpaneeli, mis sisaldab erinevaid juurdepääsuõigusega rolle piirangud.

Mõned ettevõtted, näiteks GoDaddy, isegi vaikimisi tulemüüri ei paku, kuid Cloudways loob automaatselt tulemüüri ja jälgib serverites pahatahtlikkust, et teid turvalisena hoida. Veelgi enam, ettevõte väidab, et nad ajakohastavad turvaprotokollide ja plaastritega servereid ise.

Ettevõte pakkus oma viimistletud tehnikat, mille nimi oli ThunderStack. See on vahemälutööriist, mis töötab NGINX, Apache ja Memcached jne. Lisaks pakuvad nad Giti arenduskomplekti, SSH & SSF ja SSL-i installimine ühe klõpsuga. Me ei testinud SSL-i installimist, kuid oleme üsna kindlad, et see on lihtne ja hõlbus. Võite nendega alustada, kuna need pakuvad kimbu funktsioone, näiteks Cron Job, projektirühmitus, HTTP / 2 ja pikka funktsioonide loendit.

Plaanihinnad on fantastilised; võite haarata lahedaid ja kasulikke funktsioone vaid 10 dollari piires, mis sisaldab 1 GB muutmälu, 1 tuuma protsessorit, 25 GB veebiruumi ja 1 TB ribalaiust. Samuti teostavad nad teile tasuta saitide migratsiooni.

4. Host1Plus | Heficed

Host1Plus pilvemajutus

Usaldusväärsete ja paindlikult pakutavate pilvemajutuste otsimiseks on siin Host1plus. Uptime ja laadimisaeg on prioriteetsed kõigile, kes veebimajutust otsivad. Host1plus’i kasutamisel ei pea te nende pärast muretsema. Sest koos nendega ei sõltu teie veebisait ainult ühest serverist. Ettevõte teeb saidi mitmesuguseid koopiaid ja salvestab need mitmesse serverisse ja seega maksimaalse tööaja.

Hea on see, et neil on erinevad andmekeskused parima jõudluse tagamiseks, et kliente kogu maailmas teenindada. Laadimisaeg on väga hädavajalik, kuna keegi ei taha veebisaidiga kleepida ja oodata, kuni leht täielikult laaditakse. Külastaja lahkub lihtsalt teie saidilt ja nii on suur kaotus. Pole tähtis, kuhu teie vaatajaskond kuulub, kuna Host1Plus pakub andmekeskuse valikut, mis võimaldab teil valida lähima asukoha ja lühendada saidi laadimisaega.

Pilvemajutuse juures meeldib meile kõige rohkem lihtne mastaapsus. Teie nõudmistele saab hõlpsasti vastata mitmesuguseid plaane ja igal ajal saate ressursside ülempiiri ka suurendada või vähendada. See on suur õnnistus kõigile pilve majutavatele kasutajatele ja aitab ka kulusid vähendada. Host1plus pakub nii Linuxi kui ka Windowsi põhiseid servereid. Esimene ja põhiplaan “LIN1” pakub ühetuumalist protsessorit, 20 GB salvestusruumi 512 MB muutmäluga, mis on suurepärane ka algtaseme projektide käsitlemiseks. Lisaks sisaldavad kõik kavad 1 tasuta varundamist, 1 tasuta IPv4, Intel Xeoni protsessoreid, korralikku API-d ja paljusid muid funktsioone.

Nad pakuvad CentOS, Debian, Fedora ja Ubuntu. Ja kui olete cPaneli väljavalitu ja te ei tea käsuridadest, siis on veebirakenduste nagu WordPress installimine keeruline. Nii et kui soovite cPaneli, maksab see 15 dollarit. Interneti kaudu on veebirakenduste installimiseks käskude abil saadaval palju õpetusi, see pole suur asi.

Ei tea, mida teha või kuidas probleemi lahendada. Võite neilt abi saada. Nad ei paku reaalajas vestlust, kuid piletisüsteemis reageeritakse sellele üsna kiiresti. Ja mis kõige tähtsam – nad on väga sõbralikud. Ressursside jälgimiseks pakuvad nad täielikku statistikat, et kasutaja saaks vastavalt olukorrale tegutseda. Nii et ärge raisake aega, sest nad pakuvad ka 14-päevast prooviperioodi.

5. Digitaalne ookean

digitalocean pilve hostimine

Digital Ocean on hea mainega ettevõte, mis pälvib selle kasutajatelt palju tunnustust. Digitaalne ookean on suurepärane võimalus, eriti arendajate jaoks. Saate minutiga luua „tilgad“ ja saada täielik juurdepääs selle haldamisele, sealhulgas OS-i valimisele. Nad pakuvad laia valikut plaane alates 5 dollarist kuus. Saate osta kuutellimuse paketi või minna üle tunni tellimusele.

Päris põhikava sisaldab 25 GB SSD salvestusruumi, 1 TB andmeedastust, 1 GB mälu ja 1 tuumaga protsessorit vaid hinnaga 5 dollarit kuus, kas pole odavaim pilvemajutus teenus? Kui veebiruum on teie jaoks probleem, siis ärge muretsege, et ka skaleeritav SSD-mäluseade on saadaval. Rohkem salvestusruumi saate osta hinnaga 0,10 USD / GB. Ettevõte pakub ka ettevõtte tasemel plaane. Need plaanid on ressursirikkad, nagu salvestusruum, muutmälu ja protsessor jne.

Meie arvates on suurepärane võimalus pilvimajutuse pakkumiseks osta mõni nende odav pilveplaan, näiteks 5 dollarit kuus. Pärast kogemusi, kui tunnete, et teil on piisavalt mõistmist ja valmis alustama tõsist tööd, on olemas hõlpsasti skaleeritav lahendus. See võimaldab teil kiiresti kasutada rohkem ressursse.

Serverid on 99,99% tööajaga andmekeskuste arvuga. Kui nad mõne kuu jooksul ebaõnnestuvad, väljastavad nad krediidi. Ettevõttel olid andmekeskused San Franciscos (2), Torontos (1), New Yorgis (3), Londonis (1), Amsterdamis (2), Frankfurdis (1), Bangalores (1) ja Singapuris (1). Seal on ka tonni ühe klõpsuga installimisrakendusi, nagu WordPress, Magento, Joomla, Drupal, Ruby on Rails ja Horizon jne..

Digital Ocean pakub tugiteenuste jaoks piletimüügisüsteemi. Samuti loovad nad laialdase teadmistebaasi, kust saate kohe abi saada. Kogukonna all saate kasutada erinevaid õpetusi ja esitada küsimusi. Nad ei toeta telefoni ega live-vestlust.

Kas otsite sarnast teenust nagu DO? Siin on mõned DigitalOcexi alternatiivid.

6. InterServer

InterServeri pilv

Lihtne mastaapsus on pilvemajutuse ilu ja see, mida saate Interservest. Mõelge sellele, et teie veebisait saab tohutult liiklust. Nii et seda tüüpi külastajatega tegelemiseks on vaja skaleeritavat veebimajutust. Plaan algab 6 dollarist kuus. ja sisaldab 1 GB muutmälu, 25 GB veebiruumi ja 1000 GB (1 TB) ribalaiust. Samuti saate oma vajadustele vastava plaani koostada. See muudab selle kulutasuvaks valikuks.

Oma saiti Interserve’is hostides saate mitmeid eeliseid, näiteks SSD-draivid, 99,9% tööaja garantii, kuni 16 OS-i suvandit jne. Võite valida Linuxi ja Windowsi serveri vahel. Pange tähele, et kui soovite cPaneli, peate maksma täiendava summa 10 dollarit. Lisaks on ettevõttel mitu andmekeskust, et tagada maksimaalne teenuste kättesaadavus maksimaalse kiirusega. Ka lehtede laadimisaeg on rahuldav, kuid mõnikord näeme, et lehtede laadimine võtab peaaegu 765 ms. Kuid seda juhtus harva.

Tugiteenused on saadaval ööpäevaringselt. Kuid kurb uudis on see, et nad ei paku reaalajas vestlust. Arvame, et vestlus on parim viis probleemide kiiremaks lahendamiseks. Nii et kui soovite kiiret tuge, saate nendega telefonitsi ühendust võtta. Samuti on klientide abistamiseks saadaval e-posti ja piletisüsteemid. Lisaks haldab ettevõte ka kogukonna foorumit ja hulgaliselt näpunäiteid.

Serverid toetavad mitmeid keeli, nagu PHP, Perl ja Python jne. Muude oluliste funktsioonide hulka kuuluvad varundamine, hetktõmmised, DNS-i haldur, IPV6 ja palju muud. Samuti pakuvad nad tasuta rändeteenuseid. Nad ei paku ühtegi prooviperioodi, mida me soovime, kui nad seda teevad, siis on see uutele kasutajatele suurepärane. Kokkuvõtteks võib öelda, et Interserver ei paku ühtegi ainulaadset funktsiooni, kuid nende teenuseid on väärt suurepärase, kuid madala hinnaga veebimajutuse korral väärt kasutamist..

7. A2Hosting [99,99% Uptime]

a2hosting salvestusruum

A2Hosting teenis aastate jooksul tohutu maine, teenindades nüüd tuhandeid kliente kogu maailmas. Sellel pole oma saitide / rakenduste sujuvaks käitamiseks mitte ainult 300% kiirem, vaid ka suure jõudlusega ja ülimalt usaldusväärne infrastruktuur. Nad on ka üks parimatest SSD-hostidest, mis pakuvad lõõskavaid kiireid teenuseid. Plaani saate kohandada vastavalt oma vajadustele ja see hoiab ära lisatasude maksmise.

Ja muidugi tugiteenuseid, palju odav pilvemajutus ei paku isegi reaalajas vestluse võimalust. A2Hosting täidab selle lünga ja pakub tugiteenuseid 24/7/365. Nad teenindavad kliente reaalajas vestluse, telefoni, pileti ja teabebaasi kaudu. Peaksite külastama ka nende ajaveebi, kuna nad avaldasid erinevaid artikleid, mis on eri aspektidest tõesti käepärased. Üks asi, mida tahame öelda, on nende tugimeeskond teadlik ja sõbralik.

A2 QuickInstalleri kaudu saab kasutaja hõlpsalt ja kiiresti installida kõik suuremad CMS-id. Lisaks mis tahes CMS-i installimisele saate seadistada veebiarenduse tööriistu, näiteks Node.js jne. Täiustatud tehnoloogia, näiteks kiirserverid ja SSD-d lehe kiiremaks laadimiseks suurendavad dramaatiliselt teie saidi toimivust.

5-dollarine plaan nimega „Entry”, mis sisaldab 512 MB DDR3 RAM-i, 2TB ribalaiust, 20 GB salvestusruumi, 1 tuum-CPU ja Webuzo-ga CentOS 7. Lisatasu eest saate ka lisandmooduleid juurutada.

Nende pilvemajutus on täielikult kohandatud ja teil on kontroll Linuxi opsüsteemi valiku üle. Ostulehel saate valida CentOS, Fedora, Debiani jne versiooni. Ettevõte pakub ka kasutajasõbralikku juhtpaneeli, kus saate hallata faile, andmebaase ja muid olulisi funktsioone. Ja kui soovite cPaneli, siis kasutate seda pärast litsentsi saamist taskukohaste hindadega.

Kui olete arendaja, on Cloud Disaster Recovery teie jaoks suurepärane võimalus. Arendajana teate, et koodide kirjutamine on keeruline töö ja mõnikord võite esineda tõrkeid, mida on raske tuvastada, või põhjustab viga mõnikord tõsist kahju. Enne kodeeringus muudatuste tegemist peaksite tegema varukoopia, mille abil saate taastada eelmise versiooni.

Lisaks pakub A2Hosting 99,9% serveri tööaja garantii ja kõrge saadavuse tõrkefunktsiooni. Pilvetehnoloogia peamine kontseptsioon on kõrge kättesaadavus. Kui server ebaõnnestub, nihkub teie sait automaatselt ilma tööseisakuteta teisele töötavale serverile, seda nimetatakse Suur kättesaadavus.

Koos kõigi selle ettevõttega nõuavad ka igal ajal raha tagasi garantii. Kuid kogu raha saate 30 päeva jooksul ja pärast seda makstakse kasutamata teenuste eest proportsionaalse fondi raha tagasi.

Samuti võiksite lugeda: 10 odavaimat VPS-serveri hostimisteenust

8. BlueHost [parim blogijatele]

blue-host

BlueHost on üks meie lemmikettevõtteid, kui rääkida pilve ja WordPressi hostimisest. Need asuvad ka WordPressi soovitatud hostimisettevõtete ülemisel riiulil. Sellise suurepärase mainega ettevõte hoolib kõiki oma kliente ja pakub pilveplaani hinnaga 6,95 dollarit kuus (stardiplaan), mis algab tavaliselt 9,99 dollarist kuus.

Kui teil on juba nendega jagatud hostimise konto ja soovite pilvemajutust nautida, siis ärge muretsege automatiseeritud migratsiooni pärast, saate uue ajakohasema paketi üle minna kohe. Nad pakuvad täielikult hallatud pilvemajutust, mis tähendab, et te ei pea muretsema turvapaikade, värskenduste, sadamatele juurdepääsu ja selliste probleemide pärast.

Nad valitsevad tugiteenuste valdkonnas alati valdkonda ja pakuvad ööpäevaringset tuge telefonis, live-vestluses ja piletites. Samuti tõstetakse esile peamised teemad, nagu WordPress, domeenid, konto ja juhtpaneel jne, nii et kui teil on nendega seotud probleem, saate vastuse hõlpsalt leida. Videoõpetus on suurepärane õppimisviis ning BlueHost pakub ka teadmistebaasi ja hulga videoõpetusi.

Stardipakett sisaldab 1 majutatavat veebisaiti, 1 tasuta domeeni, 100 GB salvestusruumi, mõõtmata ribalaius, 2 GB muutmälu ja 2 tuumprotsessorit. Nende hulka kuulub ka 50 dollarit turunduse ja kohalike vahemäluteenuste eest. Kõike seda saate haarata hinnaga 6,95 dollarit kuus. Kuid soovitame valida „Performance” plaan, mis maksab 8,95 dollarit kuus, kuid teil on vastutasuks palju funktsioone. Toimimisplaan sisaldab järgmisi eripärasid: piiramatu veebisaitide majutamine, piiramatu salvestusruum, 4 GB muutmälu, 4 tuuma CPU ja 200 dollari turunduskrediit.

Kuna BlueHost ei muretse andmete kadumise pärast, siis nad kopeerivad teie andmed teistesse 3 serverisse, nii et iga probleemi korral hakkab teine ​​koopia häireteta töötama. BlueHost pakub ka skaleerimise võimalust, mis võimaldab teil ressursse suurendada ilma taaskäivituseta. Automatiseeritud tõrkefunktsioon viib teie saidi riistvara rikke korral teie saidi teise serverisse. Lisaks kõigele pakub BH 30-päevast raha tagasi garantii.

9. DreamHost

unistuste pilve hostimine

Omades palju kogemusi, aitas DreamHost olla noteeritud WordPressi kõige populaarsemate pakkujate hulgas. Nad pakuvad igat tüüpi hostimist jagatud, hallatud, VPS, pühendatud ja pilve. Ettevõtte pilveteenused on odavad ja väärt kasutamist.

DreamHost toetab mitmesuguseid avatud lähtekoodiga platvorme nagu MongoDB, Redis, Python, Perl ja palju muud. OpenStacki abil saab luua kohandatud serveri. Kuna ettevõte pakub hõlpsasti skaleeritavaid versiooniuuendusi nagu mälu, salvestusruum ja protsessor jne. DreamHostiga saate täieliku juurjuurdepääsu. Saate täieliku valiku tarkvara / OS-i ja selle versiooni. Nende serverid on võimelised käitama Linuxit, BSD-d ja Windowsi opsüsteemi.

Nad pakuvad klientidele tipptasemel tehnoloogiat, mis muutis pilveteenused lihtsaks ja hõlpsasti kasutatavaks. Keerukas armatuurlaud aitab kasutajatel täita selliseid ülesandeid nagu hetktõmmiste loomine, võrgu haldamine ja salvestusruumi eraldamine. Lisaks on kõigi plaanidega kaasas Cephi salvestusruum, mis salvestab teie andmeid sagedamini (3 korda), et halbade juhtumite korral need välja laadida..

Tõsiselt oluline on tugiteenused. Live-vestluse ja e-posti kaudu saate tugiteenuseid kasutada. Samuti on nende teadmistebaasi all suur osa lahendusi. Nad kategoriseerivad selliseid lahendusi nagu üldteemad (PHP. Turvalisuse hostimine jne), tootetugi (spetsiaalne hostimine, VPS-i hostimine, e-kirjad jne), samuti pilvetoodete tugi. Võite osaleda nende arutelufoorumis, saates oma teema ja saate oma vastused. Foorumil on praegu 26 440 registreeritud liiget. Ettevõttel oli a oleku ajaveeb, kust saate nende teenuse oleku, et teada saada, kas see töötab või mitte.

Nende plaan algab 512 MB RAM-ist, ühetuumalise CPU-st, 80 GB SSD salvestusruumist ja 100 GB plokkmälust hinnaga 4,50 USD / kuus. Arvame, et see hind on üsna taskukohane, kuna sisaldab täielikku juurjuurdepääsu, API-sid ja erinevate OS-ide valikut, SSD-sid, pilve varukoopiaid ja WordPressi automaatset varundamist jne..

10. Linode

linode

Linode on veel üks pilvemajutusteenus, millel on 400 000 klienti ja mis pakub teenuseid, mis on usaldusväärsed arendajatele, disaineritele, ajaveebide pidajatele jne. Samuti pakuvad nad SSD-dega tutvustatud kavasid. Andmekeskused asuvad Aasia ja Vaikse ookeani, Põhja-Ameerika ja Euroopa kolmes erinevas piirkonnas.

Linode kloonimine võimaldab kasutajal teha nende sisu täieliku koopia ja siduda selle IP-failiversioonifunktsiooniga, nii et mis tahes languse korral lülitub see automaatselt teisele sama konfiguratsiooniga serverile..

Skaleerimine on kriitilise tähtsusega, eriti kui vajate rohkem ressursse, ja need toetavad ka skaleerimise funktsiooni. Paljud ettevõtted ei paku seda endiselt. Oletame, et ostate paketi, millel pole skaleerimise võimalust, ja tulevikus soovite ainult täiendavat salvestusruumi, siis pole teil muud valikut, kui osta kõrgem plaan, millel on palju lisaressursse, mida te tegelikult ei vaja. Niisiis annab skaleerimine olemasolevas plaanis ainult soovitud funktsiooni.

NodeBalancer on tehnika, mis aitab ettevõttel koormust jaotada. Kui koormus ühes serveris suureneb, mõjutab see kõigi kasutajate jõudlust. Niisiis, Linode jagab koormuse erinevate serverite vahel, et vältida teenuste puudust.

Ettevõte kasutab läbipaistvat lähenemist; see aitab kasutajatel statistikat jälgida ja kitsaskohtadele reageerida. Teil on täielik juurdepääs graafikutele ja muule teabele, nii et teil oleks probleeme lihtsam tuvastada. Lisaks saate ühel lehel täieliku teabe protsessorite, kasutamise, ühenduse ja serveri seisukorra kohta. Seda tüüpi teave muudab teid ennetavaks ja saate tõsiseid probleeme vältida.

Plaanide hind on 10 dollarit kuus, mis sisaldab 2 GB muutmälu, 1 protsessori tuuma, 24 GB-SSD draivi ja 2 TB andmeedastust. Nende teenuseid saate palgata ka tunnitasu alusel. Ja kui te pole nendega rahul, on teil kogu fondi saamiseks aega 7 päeva.

Teil on palju võimalusi probleemide korral tugimeeskonnaga ühendust võtta. Nad pakuvad e-posti, piletit, telefoni, faksi ja kogukonna vestlust. Lisaks võite eraldi teatada ka turvalisuse ja muudest probleemidest, nii et selle käsitlemine ja püsiva lahenduse pakkumine oleks ettevõtte mure. Nii et ärge raisake aega, laske nendega võrgus olla.

11. Atlantic.Net

Atlandi pilve peremees

Siin on Atlantic.net, mis pakub väga laia valikut plaane, kuid see pole nii odav pilvemajutus kui teised nimekirjas nimetatud. Ettevõte liigitab plaani ressursside põhjal, näiteks mälu optimeerimise plaan on need, mis on mõeldud peamiselt neile, kes vajavad rohkem muutmälu. Pärast ostmist ei võta need palju aega ja muudavad serveri teie jaoks 30–45 sekundi jooksul valmis. Nagu me kõik teame, et SSD-draivid muutuvad kasutajate põhinõueteks. Pealegi on kiirus üks SEO teguritest ja Atlantic.net on lisanud selle vajaduse oma serveritesse.

Samuti teevad nad teie andmetest üks kord päevas automaatselt varukoopiaid, makstes selle funktsiooni eest vähe senti. Saate plaaniga ühe IP-aadressi ja kui soovite rohkem, siis võtavad nad tasu 2,19 dollarit kuus või 0,003 dollarit tunnis. Nende Linuxi põhises üldplaanis on 1 GB muutmälu, 40 GB salvestusruum, 3TB andmeedastus ja 1 tuum protsessor, mis maksavad vaid 10 dollarit kuus. Saate osta ka samade spetsifikatsioonidega Windowsi põhiseid plaane hinnaga 15 dollarit kuus. Nad pakuvad 10TB väljaminevat liiklust tasuta ja piiramatut sissetulevat liiklust. Kui ületate väljamineva liikluse limiiti, võetakse GB-st 0,02 dollarit.

Praegu on neil 6 aktiivset andmekeskust ja nende eesmärk on käivitada uus Singapur. Lisaks on igal ajal lubatud mastaapsus ja cPanel. Nad ei pakkunud tasuta cPaneli, peate ostma litsentsi, mis maksis 14,97 dollarit kuus. Lisaks tutvustavad nad hostimist RESTful API-ga, mis aitab teil hallata veebirakendusi, ressursse, opsüsteemi ja rakenduste arendust jne. Atlantic väidab, et pakub kõigi plaanide jaoks muljetavaldavat 99,99% serveri tööaega..

Ettevõte täidab kõiki tugiteenustega seotud tööstusstandardeid. Arvame, et tugiteenused on pilvemajutuse puhul olulisemad, kuna see on palju käsitsi hostimispakett. Kui kasutaja vajab mis tahes ajal abi, peaks hostingu pakkuja olema selles osas ennetav. Atlandi eksperdid on alati abiks telefonitsi, otsevestluse ja posti teel. Samuti saate abi, kui postitate oma probleemi kogukonna foorumisse.

  • 7 parimat SSD hostimise teenuse pakkujat
  • 10 kiireimat veebimajutusteenuse pakkujat

12. GoDaddy

godaddy pilveserverid

Need pole mitte ainult jagatud hostimine, vaid ka üks odavate pilveteenuste pakkujaid. Nende kõige põhiplaan sisaldab 20 GB veebiruumi, 512 MB RAM-i, 1 südamiku ja 1 TB andmeedastust. Erinevalt jagatud hostimisest pakuvad nad kiirema jõudluse tagamiseks SSD-ga varustatud servereid. Praegu pakub ettevõte USA-s asuvates serverites 30-päevast tasuta prooviperioodi 99,9% Uptimega.

Ettevõte pakub sõbralikku ja puhast API-liidest, mis võimaldab teil eraldada salvestusruumi, riistvara ja rakenduste arendamist jne. Teil on kaks võimalust – andmete varundamine, hetkeseis ja varundamine. Snapshoti abil saate oma andmeid igal ajal salvestada, samas kui automaatne varundamine salvestab edusammud automaatselt iga paari päeva tagant.

Kätte jõudis aeg, kus GoDaddy kannatas häkkerite rünnaku all ja enamik teenuseid, mis varjati, sealhulgas e-posti, domeeni ja mingil määral ka hostimist. Samuti kannatab ettevõte SOPA toetamise ja seksuaalreklaami ebasoodsate tegude tõttu. Kuid nüüd on ettevõte palju parandanud ja osutab järjepidevaid teenuseid.

Kui olete ummikus ega tea, kuidas seda probleemi lahendada, siis ärge muretsege, et nad pakuvad tuge telefoni teel ja vestlevad. Kindlasti aitavad teid ka abikeskus ja kogukonna foorumid, kus on tohutult palju aktiivseid liikmeid.

Teine väga hea võimalus ressursside juhtimiseks veebipõhise armatuurlaua kaudu on OpenStack. See avatud lähtekoodiga platvorm võimaldab teil töötlemis- ja muid ressursse hõlpsalt eraldada. GoDaddy pakub hulgaliselt rakendusi, mis on seotud CMS-i, e-kaubanduse, infrastruktuuri, arendaja tööriistade ja palju muuga. Peate lihtsalt klõpsama ja installimine toimub kiiresti.

Üks asi, mida peate teadma, on see, et nad ei paku kohandatud plaani. See tähendab, et teil pole luba oma ressursside vähendamiseks või suurendamiseks vastavalt oma vajadustele. Soovitame GoDaddy-d kasutada ainult väikeste projektide jaoks ja katsetamise jaoks.

13. HostGatori pilv

hostgatori pilve hostimine

HostGator püüab alati pakkuda WordPressile odavat hostimist ja suhteliselt madalate kuludega pilveteenuseid pakuvad nad suhteliselt odavalt. Kasutasime ka nende jagatud hostimiskavasid, mis meid tõesti üllatasid. Kuid meil on probleeme Live Chat tugiteenustega. Ettevõte peaks seda täiustama ja vastama kliendile prioriteetselt. Teisest küljest hooldab ettevõte tugikeskust, mis koosneb telefonitoest koos piletisüsteemiga, reaalajas vestlusega, videoõpetustega ja foorumitega.

Üldiselt on ettevõte oma atraktiivsete allahindluste tõttu hea ja alati pilkupüüdev. Praegu on saadaval kolm pilve hostimiskava, mille nimi on Hatchling, Baby ja Business. Hatchlingukavast saab haarata vaid 4,95 dollarit kuus ja ühes domeenis on lubatud 2 GB muutmälu ja 2 tuumprotsessorit. Lapse- ja äriplaanis saate majutada piiramatuid domeene. Salvestuse ja ribalaiuse kasutamisel pole piiranguid, kuid peaksite seda targalt kasutama.

Lihtne mastaapsus võimaldab teil oma ressursside suurenemisel ressursse suurendada, klõpsates teie ettevõtte kasvades paar klõpsu ilma seisakuid. Nad poleerisid armatuurlaua hästi ja muutsid selle üsna lihtsaks. Saate hõlpsalt jälgida kasutamist, allalaadimiskiirust, sisutrende, mida inimesed teie saidil enamasti näevad, ja muud statistikat.

HostGator pakub integreeritud lakkide vahemällu salvestamise tööriista, mis aitab staatilist sisu tavalisest kiiremini laadida. Lisaks sisaldab iga kava cPaneli ja andmete peegeldamist. Andmete peegeldamine on tehnika, mis levitab ohutuse tagamiseks teie andmete kolme eksemplari eri seadmetes, mis asuvad erinevates kohtades. Niisiis, kui terve andmekeskus langeb mõne tõsise probleemi, näiteks tulekahju tõttu, saate ikkagi oma andmetele juurde pääseda teistest serveritest, mis asuvad teises kohas.

Luukimisplaanis ei saa te kasutada pühendatud IP-aadressi eeliseid. Spetsiaalse IP jaoks peate minema üle beebi plaanile ja ostma selle täiendava 4 dollari eest kuus. Google muudab aeglaselt, et inimesed peaksid oma saitide turvalisemaks muutmiseks kasutama SSL-sertifikaati. Kõik HostGatori plaanid sisaldavad tasuta jagatud SSL-i, samas kui äriplaan sisaldab privaatset SSL-i. HostGator on suurepärane ja eelarvesõbralik hostimisteenuse pakkuja ning saate osta odavate pilvemajutuse suurepäraste võimalustega.

Järeldus

Peaasi, et tahame öelda, et te ei saa täielikult odavatele teenustele tugineda. Pikaajaliste projektide majutamiseks valige mõni parim pilvemajutuse pakkuja, näiteks Vultr. Kui vajate pilveplaani pikemaks ajaks, peaksite selle kindlasti valima ilma ebamäärasuseta.

Teeme kõik endast oleneva, et kaasata ettevõtteid, kellel on odavad pilvepaketipaketid, kuid mis on mingil määral usaldusväärsed. Meie arvates on Host1Plus parim arendajatele ja edasijõudnutele.

Nii on ülaltoodud odavad pilveteenuse pakkujad, mis pakuvad usaldusväärseid teenuseid mõistliku hinnaga. Valige parim vastavalt oma saidi / rakenduse vajadusele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map