Geriausios el. Pašto rinkodaros paslaugos verslui 2020 m

Daugelis iš mūsų naudojasi el. Laiškais, tačiau mintyse jis yra nukreiptas į galą kaip kažkas savaime suprantamo dalyko, kurį galime naudoti. Kaip žinos kiekvienas skaitmeninės rinkodaros specialistas, el. Pašto rinkodara yra jų veiklos pagrindas.


Tačiau tai taikoma ne tik el. Pašto rinkodaros specialistams, bet ir beveik bet kokiam darbo vaidmeniui, integruojančiam skaitmeninės rinkodaros funkciją. Tai praplečia taikymo sritį įtraukdama daug daugiau žmonių, tokių kaip svetainių ar tinklaraščių savininkai, pardavimo darbuotojai ir dar daugiau.

Turinys

El. Pašto rinkodaros vadovas

 • Ar jums reikia el. Pašto rinkodaros?
 • Geriausios el. Pašto rinkodaros platformos, kurias rekomenduoju
 • Idealios savybės, kurias turėtų turėti geriausios el. Pašto rinkodaros sistemos
 • Galutinės mintys: su kuo eiti?

Paslaugų teikėjai peržiūrėjo

 • Nuolatinis kontaktas
 • „GetResponse“
 • „MailChimp“
 • Aweberis
 • „SendinBlue“
 • „SendPulse“

Atskleidimas: „BuildThis.io“ gauna siuntimo mokesčius iš kai kurių bendrovių, kurias minėjome šioje svetainėje. Čia sužinokite apie tai, kaip mes finansuojame mūsų tinklalapio operacijas ir kaip uždirbti visą informaciją.

Jei iki šiol dar nežinote, kaip šis elementas jums tinka, mes supaprastinsime reikalus vienu klausimu …

Ar jums reikia el. Pašto rinkodaros?

Jei jums reikia pardavimo pavyzdžių, svetainės lankomumo ar dar ko nors, dėl ko turite greitai susisiekti su kuo daugiau žmonių, tuomet turite atlikti rinkodarą el. Paštu..

Nesvarbu, ar neturite tiesioginės prieigos prie žmonių, ar tuo metu tiesiogiai su jais nebendraujate, ar tiesiog negalite tiesiogiai susisiekti su jais bet kuriuo metu, el. Pašto rinkodara padeda palaikyti ryšį su jais..

Sukūrę vieną laišką, susiejantį keletą nustatymų ir vienu spustelėjimu, galite susisiekti ir paliesti ką nors, nepaisydami laiko, informacijos apimties ar prieinamumo.

Pažvelkime į kai kuriuos išsamesnius el. Pašto rinkodaros pranašumus.

Ką el. Pašto rinkodara gali padaryti jums?

El. Pašto rinkodara turi numatomą investicijų grąžą (IG), tai sudaro 3800%, o tai reiškia, kad vidutiniškai kiekvienas į el. pašto rinkodarą investuotas doleris grąžina 38 USD. Be finansinės perspektyvos, yra ir daugybė kitų naudingų el. Pašto rinkodaros aspektų, tokių kaip;

Išplėstinė veikla

Tinklalapių lankytojai ateina ir išeina, tačiau kai jų nebėra, jie niekada negrįžta. Surinkdami el. Pašto informaciją iš lankytojų, galėsite su jais vėl susisiekti. Su el. Pašto sąrašu siunčiate visą sąrašą vertingo turinio, kurio jie galėtų praleisti. Taip pat galite sulaukti papildomo srauto, kai pasirinksite sekti nuorodas į jūsų svetainę, remiantis jiems išsiųsta informacija.

Pardavimų padidėjimas

Pastebėta, kad el. Pašto konversijos lenkia tiek socialinę, tiek natūralią paieškos srautą. Faktiškai, statistika rodo kad socialinės žiniasklaidos bendra įsitraukimo dalis yra tik 0,58%, palyginti su 3,71% el. pašto paspaudimų rodikliu (PR). Pardavimas padidės tiek internetu, tiek parduotuvėje dėl to, ką vartotojas perskaitė el. Laiške, pavyzdžiui, gavęs specialų pasiūlymą ar išskirtinę kainą.

Tiksliai suderinkite savo operacijas

Kadangi el. Pašto rinkodara grindžiama statistika, šiuos duomenis rinkti ir analizuoti įmanoma. Tada ši informacija gali būti naudojama dar labiau patobulinti jūsų el. Pašto kampanijas, siekiant padidinti efektyvumą. Pvz., Sužinokite apie mėgstamus, nemėgstamus ir įdomius jūsų vartotojų ratus ir atsiųskite jiems reikalingos medžiagos.

Geriausios el. Pašto rinkodaros platformos, kurias rekomenduoju

Žodžiu, šiomis dienomis yra daugybė el. Pašto rinkodaros sistemų, ir jums bus sunku jų nespausti akmeniu (jei mesti). Kaip ir verslo prieglobos platformos, išsirinkti tinkamą el. Pašto rinkodaros platformą gali būti nemalonu, todėl išbandžiau ir pasirinkau šešias geriausias el. Pašto rinkodaros paslaugas..

Daugelis el. Pašto rinkodaros sistemų turės panašias funkcijas, tačiau beveik visose jose yra nemokamas bandymas. Labai rekomenduočiau užsiregistruoti ir išbandyti juos prieš pirkdamas, kad įsitikintumėte, ar sistema jums tinka.

1. Nuolatinis kontaktas

„ConstantContact“ el. Pašto rinkodaros programinė įranga - spustelėkite čia, kad išbandytumėte nemokamai

Svetainė: https://www.constantcontact.com

Pastovus kontaktas yra vienas iš labiausiai žinomų vardų el. Pašto rinkodaros sistemos versle. Rinkoje per dešimtmetį ji vystėsi bėgant laikui ir šiandien aptarnauja daugiau nei 650 000 klientų. Remdamiesi savo pagrindine kompetencija el. Pašto rinkodaros srityje, jie puikiai nuveikė.

Be veiksmingos ir lengvai naudojamos sistemos, jie pridėjo daugybę neįkainojamų funkcijų, tokių kaip įvykių valdymas, socialinės kampanijos galimybės ir netgi vartotojų apklausos priemonės. „Viskas viename“ aukščiausio lygio sprendimui tai yra vyrukai.

Parama taip pat yra išsami gyvų pokalbių, el. Pašto ir forumo su didele bendruomene forma. Geriausia, kad galite prisiregistruoti su jais gauti vieno mėnesio nemokamą bandomąją versiją, kad išbandytų jų paslaugas. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, kainos skiriasi priklausomai nuo jūsų turimų el. Pašto adresų skaičiaus.

Taip pat – skaityti Timothy’o nuolatinė nuolatinė kontaktų peržiūra WHSR.

Pradinė kaina: Nemokamas bandymas prasideda nuo 20 USD / mėn

Geriausiai tinka: Nuo mažų iki didelių verslų ir įmonių, turinčių nišinius reikalavimus, tokius kaip renginių valdymas

2. „GetResponse“

„GetResponse“ el. Pašto rinkodaros programinė įranga - spustelėkite čia, kad išbandytumėte nemokamai

Svetainė: https://www.getresponse.com

„GetResponse“ patikrina visus tinkamus el. Pašto rinkodaros sistemos langelius. Galite įkelti adresų sąrašą į jų serverius, tada susikurti rinkodaros laiškus, kad jie būtų išsiųsti į sąrašą. Netgi automatizacija pasirūpinta, ir jūsų duomenų rinkimo poreikiams yra išsami analizės komplektas.

Šiuo metu jie turi apie 350 000 abonentų 183 pasaulio šalyse ir parduoda save kaip vieną iš lengviausiai naudojamų rinkoje. Dėl lokalizacijos į 27 kalbas pasiekiamumas yra labai didelis, todėl ja naudotis gali bet kas iš bet kurios vietos. Jei kyla problemų, palaikymą galima gauti gyvai kalbant, telefonu ir el. Paštu (žinoma!).

Jų planai yra atskirti pagal el. Pašto adresų skaičių jūsų duomenų bazėje, tačiau visi pagrindiniai „GetResponse“ sistemų pranašumai yra prieinami visiems planams. Tai apima nemokamus šablonus, reaguojančius el. Laiškus (todėl bus pasirūpinta ir žiūrėjimu mobiliuosiuose!) Ir el. Pašto segmentavimu, kad būtų galima efektyviau prekiauti.

Pradinė kaina: Nemokamas 30 dienų bandymas, po kurio $ 15 / mėn 1000 abonentų

Geriausiai tinka: Smulkus ir didelis verslas

3. „MailChimp“

„Mailchimp“ el. Pašto rinkodaros programinė įranga - spustelėkite čia, kad bandytumėte nemokamai

Svetainė: https://mailchimp.com/

Aš labai gerai atsimenu „MailChimp“, nes jis yra vienas iš pirmųjų elektroninio pašto rinkodaros įrankių, kuriuos aš kada nors naudojau. Tai labai paprasta naudoti ir naudojama jau nuo amžiaus pradžios (taip, taip ilgai!). Šiandien jis šiek tiek nukrito nuo daugumos sunkių el. Pašto rinkodaros specialistų radaro, tačiau išlieka nepaprastai populiarus tarp svetainių savininkų ir mažų įmonių.

Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad „MailChimp“ turi nemokamą planą, kaip ir kai kurie modeliai svetainių kūrėjai sekti. Vien tai daro jį ypač patrauklų mažo biudžeto įmonėms, kurios vis dar siekia panaudoti el. Pašto rinkodaros galimybes.

Nors yra nemokamas planas, „MailChimp“ nesinaudoja funkcijomis ir turi plačias ataskaitų teikimo galimybes bei galingą vaizdinių šablonų rengyklę jūsų el. Laiškams. Taip pat yra daugybė „MailChimp“ integracijos galimybių ir ji siūlo gerą „viskas viename“ sprendimą.

Pradinė kaina: LAISVAS

Geriausiai tinka: Dienoraščiai, verslininkai ir smulkusis verslas

4. „AWeber“

„Aweber“ el. Pašto rinkodaros programinė įranga - spustelėkite čia, kad bandytumėte nemokamai

Svetainė: https://www.aweber.com

Tomas Kulzeris įkūrė 1998 m., „AWeber“ gali būti laikomas pramonės pionieriumi ir šiandien aptarnauja apie 100 000 klientų. Jis gerai veikia kaip pagrindinės funkcijos, kaip el. Pašto rinkodaros sistema, ir siūlo gerą integraciją su nemaža dalimi kitos programinės įrangos.

Tai vis dar yra tvirtas sprendimas, ypač jei turite pagrindinių poreikių ir nenorite būti priblokšti netvarkos, nei turi pasiūlyti sistema „mes turime viską!“. Į jų duomenų bazę galite importuoti kelis failų formatus ir stebėti vykstančias rinkodaros kampanijas, kas yra labai naudinga.

Viena stiprių „AWeber“ savybių yra platus el. Pašto šablonų pasirinkimas, o tai yra puiku, jei esate žaidimo pradininkas. Ji taip pat turi labai plačias klientų aptarnavimo galimybes, pastaruosius trejus metus apdovanojusi JAV nacionalinės klientų asociacijos „Stevie Awards“ apdovanojimus..

Pradinė kaina: 30 dienų nemokamas bandymas, tada 19 USD / mėn

Geriausiai tinka: Dienoraščiai, smulkusis verslas ir verslininkai

5. „Sendinblue“

„SendinBlue“ el. Pašto rinkodaros programinė įranga - spustelėkite čia, kad bandytumėte nemokamai

Svetainė: https://www.sendinblue.com

Kai pirmą kartą bandžiau pasiekti „SendinBlue“, šiek tiek nustebau, kad turėjau įveikti „reCaptcha“, kad galėčiau patekti į svetainę. Vienintelė priežastis, apie kurią galėjau pagalvoti, buvo ta, kad aš naudoju labai platų monitorių, kuris galėjo būti pažymėtas netradicinių ekranų dydžiais.

Kaip ir „MailChimp“, „SendinBlue“ taip pat siūlo nemokamą prenumeratos paketą, tačiau tai yra tik tiek, kiek galite siųsti. Nemokamas sandėris yra skirtas tik iki 300 el. Laiškų per dieną, o tai man labiau primena pratęstą bandomąją versiją, nei bet kokią realią nemokamą paslaugą. Kai jūs peržengsite tai savo abonentų planuose, siuntimų skaičius labai padidės (kaip ir jų kainos)..

Tai tikrina daugumą tradicinių el. Pašto rinkodaros sistemos parinkčių, bet taip pat turi operacijų pranešimų funkciją. Tai suteikia jums papildomų galimybių, pavyzdžiui, siųsti užsakymo patvirtinimus, kvitus ir kitus panašius el. Laiškus su jūsų prekės ženklu. Į tai reikia atkreipti dėmesį, nes ne visos el. Pašto rinkodaros sistemos jį palaiko.

Pradinė kaina: LAISVAS

Geriausiai tinka: Dienoraščiai, verslininkai, smulkusis verslas

6. „SendPulse“

„SendPulse“ el. Pašto rinkodaros programinė įranga - spustelėkite čia, kad bandytumėte nemokamai

Svetainė: https://sendpulse.com/

Bendrovė įsteigė kaip startupą, siekdama pristatyti didelius el. Pašto sprogimus ir netrukus sulaukė pelnyto populiarumo tarp rinkodaros specialistų. Šiuo metu įmonė yra tapusi rinkodaros automatizavimo platforma, kuri turi daug ką pasiūlyti internetinės reklamos srityje.

Dabar vartotojai gali siųsti masinius el. laiškus, SMS žinutės, žiniatinklio siuntimo pranešimai.

„SendPulse“ komanda sunkiai dirba, kad neatsiliktų nuo skaitmeninės rinkodaros tendencijų, ir išleido „Facebook Messenger“ pokalbių programą. „Chatbot“ gali būti sukurtas tarnauti kaip pirmoji klientų aptarnavimo linija, taip pat paprašyti kontaktinės informacijos, kad būtų galima toliau naudoti švino.

Kalbant apie el. Pašto rinkodaros paslaugas, be daugelio kitų funkcijų, „SendPulse“ siūlo el. Pašto šablonų rengyklę, tinkintas prenumeratos formas, operacijų el. Laiškus ir statistinius duomenis apie jūsų el. Pašto rinkodaros kampanijas..

Pradinė kaina: LAISVAS

Geriausiai tinka: Dienoraščiai, smulkusis verslas, rinkodaros specialistai

Eikite į „SendPulse“

Idealios savybės, kurias turėtų turėti geriausios el. Pašto rinkodaros sistemos

1. Projektavimo galimybės

Kadangi rinkodaros el. Laiškai yra skirti patraukti gavėjų dėmesį, vizualusis aspektas yra gana svarbus. Tai reiškia, kad patraukli, glausta ir naudinga kopija turėtų kreiptis į juos.

Ieškokite el. Pašto rinkodaros paslaugos, leidžiančios gerai valdyti vizualinius el. Pašto rinkodaros kampanijų aspektus. Tai apima gerą šablonų sklaidą, stiprų komponentų rinkinį ir galingus papildinius, kad būtų galima išplėsti funkcionalumą.

Iš anksto sukurti el. Pašto šablonai „MailChimp“ bibliotekojePavyzdys – „MailChimp“: iš anksto sukurti el. Pašto šablonai, skirti patenkinti įvairius poreikius.

2. CRM integracija

Pardavimai ir rinkodara yra simbiotiniai, todėl jūsų CRM platforma turėtų gerai veikti su kuria pasirinkta el. Pašto rinkodaros sistema. Tai padės sutaupyti daug prakaito ir ašarų iš abiejų komandų bei padės sukurti daug geresnį analizės potencialą.

Pavyzdžiui, tinkamai integruoti jūsų el. Pašto rinkodaros duomenys gali padėti sukurti automatines pardavimo kampanijas ir atvirkščiai. Dar geriau, kadangi šios funkcijos yra integruotos ir kompiuterizuotos, šias funkcijas galima apdoroti realiuoju laiku, o tai suteikia verslui dar daugiau lankstumo.

Integracija į nuolatinį kontaktąPavyzdys – nuolatinis kontaktas: susisiekite su populiariais CRM, parduotuvių statytojais ir socialine žiniasklaida, kad surinktumėte išsamią informaciją apie klientus ir sukurtumėte segmentus..

3. Duomenų analizė

Ką tik paminėję analizės pranašumus aukščiau, svarbu, kad bet kurioje el. Pašto rinkodaros sistemoje būtų įrengti analizės įrankiai. Tai neįkainojama bet kuriam rinkodaros specialistui, nes tai padeda suprasti informaciją, kuri gaunama remiantis jūsų rinkodaros kampanijomis.

Nepopuliarūs el. Pašto adresai gali atitolinti potencialius klientus, todėl labai svarbu, kad jūsų pirštas būtų jūsų klientų pulsas. Tai galite padaryti analizuodami duomenis ir optimizuodami kampanijas remdamiesi ta informacija.

Jūsų rinkodaros duomenys gali jums pasakyti;

 • Kas neveikia ar neveikia
 • Koks jūsų siunčiamas turinys, tuo patrauklesnis
 • Kokius įrenginius linkę naudoti jūsų klientai
 • Kas turi demografiją, kas domina

… ir dar.

„Analytics“ ir ataskaitų teikimas nuolatiniame kontaktePavyzdys – nuolatinis kontaktas: vaizdiniai grafikai ir lentelės, siekiant parodyti vartotojams, kaip klostėsi kampanijos, palyginti su kiekviena, ir giliau pažvelgti į kiekvieną ataskaitą, kurioje pateikiami atviri įkainiai ir paspaudimų rodikliai..

4. Atitikimas

Dėka tokių reglamentų kaip GDPR ir Duomenų apsaugos įstatymas, Daugelis el. pašto rinkodaros specialistų pažymėjo, kad jų turinys pažymėtas kaip šlamštas. Akivaizdu, kad tai neveiksminga, todėl norėsite el. Pašto rinkodaros sistemos, galinčios analizuoti jūsų turinį. Tai padės patikrinti, ar jis atitinka teisės aktus ir ar gerai tinka jūsų nuorodos (svarbu!).

GDPR „MailChimp“Pavyzdys – „MailChimp“: Integruotas GDRP laukas „Form Builder“ programoje, skirtas vartotojų sutikimui surinkti.

5. Automatika

Verslas linkęs dirbti iš anksto, ir el. Pašto rinkodaros sistemos, turinčios automatikos funkcijas, gali būti labai naudingos. Pvz., Tarkime, kad vykdote internetinį mažmeninės prekybos verslą, tačiau atostogų metu jūsų darbuotojai nedirba.

Iš anksto suplanuokite ir automatizuokite kampanijas, kad pasinaudotumėte piko sezono pranašumais, net kai jūsų žmonių nėra. Kitos automatikos funkcijos gali apimti ataskaitų teikimą, kuponų platinimą, atsakymus el. Paštu ir panašiai.

6. Plėtotė ir kaina

Šiandien jūs išsiunčiate 1000 el. Laiškų, bet kaip bus, kai jūsų verslas auga ir išsiunčiama 50 000? Kiek mastelio yra el. Pašto rinkodaros sistema, į kurią žiūrite, ir kiek jums kainuos išplėtimas su jomis?

Geriausia pasirinkti sprendimą, kuris atitiktų jūsų verslą plečiantis ir pasinaudojant tuo, kad laikui bėgant jūsų poreikiai gali pasikeisti. Ar jūsų ieškoma sistema suteikia lankstumo tokiems pokyčiams? Ji neprivalo tiesiogiai siūlyti šių papildomų galimybių, bet galbūt ji gali gerai veikti su kitomis trečiųjų šalių sistemomis?

7. Klientų aptarnavimas

Kaip verslo savininkas, jūs žinote, kad kiekvieno verslo pagrindas yra jūsų klientų aptarnavimas. Pirkdami paslaugą, tai taip pat tiesa. Sužinokite, kokio lygio palaikymą gausite iš kompanijos, siūlančios el. Pašto rinkodaros sistemą, ir ar yra pakankamai didelė bendruomenė, kad ją palaikytų.

Paskutinės mintys: geriausia el. Pašto rinkodaros paslauga

Vėlgi – beveik visose el. Pašto rinkodaros sistemose yra nemokamas bandymas. Aš labai rekomenduočiau užsiregistruoti ir išbandyti juos prieš pirkdamas.

Kadangi tai yra mano rekomendacijos, aš siūlyčiau, jei esate didelis verslas, tada būtų gera idėja atidžiau pasidomėti „Constant Contact“ ir „GetResponse“. Jei naudojate tinklaraštį, mažą svetainę ar dar ką nors, nedvejodami žiūrėkite bet kurią iš šešių populiariausių el. Pašto rinkodaros sistemų, kurias rekomendavau..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map