Geriausi naujokų ir smulkaus verslo internetinių parduotuvių kūrėjai 2020 m

* Atnaujinimai: atnaujinta kainodara ir funkcijos atnaujintos 2020 metams; pridėta DUK skiltis.


Mažmeninė prekyba internetu visame pasaulyje 2017 m. Sudarys 2,3 trilijonus USD, o prognozuojama, kad pajamos 2021 m. Išaugs iki 4,88 trilijono USD (šaltinis). 2019 m. E. Prekyba sudarė daugiau kaip 13% visų mažmeninių pajamų visame pasaulyje.

Internetinės mažmeninės prekybos verslas yra milžiniškas.

Jūs praleidote (daug!), Jei jūsų verslas neišplėtė savo pasiekiamumo internete.

Atsiradus internetinių parduotuvių kūrėjams, dar niekada nebuvo taip lengva sukurti internetinę parduotuvę – net jei esate tik naujokas, neturintis interneto plėtros patirties..

Yra daugybė puikių el. Prekybos svetainių kūrėjų, kurie yra pritaikyti pradedantiesiems, kurie nori tik paprastos ir veikiančios internetinės parduotuvės. Mes susiaurinome jį iki penkių geriausių, kurie puikiai tinka bet kokiems naujokams ar mažų įmonių savininkams, turintiems ribotą biudžetą.

Žvilgsnis: palyginkite geriausius internetinių parduotuvių kūrėjus

Palyginkite funkcijas ir peržiūrėkite internetinių parduotuvių statytojų kainas šioje lentelėje.

funkcijos
Shopify
„BigCommerce“
Voliuzija
Wix
Weebly
Zyro
Programos ir temos1 200 ir daugiau programų & 100 ir daugiau temų470 ir daugiau programų & 110+ temos70 ir daugiau programų & 40+ temosDaugiau nei 260 programų & 500 ir daugiau temųDaugiau nei 270 programų & 50 ir daugiau temųNėra programų & 11 temų
PalaikymasPaštas, tiesioginiai pokalbiai & telefonasPašto adresą & telefonasGyvas pokalbis & telefonasPašto adresąPaštas, tiesioginiai pokalbiai & telefonasGyvas pokalbis & el
Sandorio mokestis0,5–2,0 proc.0%0%2,9 proc.++2,9 proc.++0%
Mokėjimo šliuzai100+ mokėjimo šliuzai visame pasaulyje„60+“ mokėjimo šliuzai visame pasaulyjeAuthroize.net, Digital River, FirePay, PayPal Pro, StripePriimkite pagrindines kreditines kortelesJuostelės, Kvadratas, „PayPal Express“, „Authorize.net“Nežinoma
Geriausias mažos įmonės planasPagrindinis – 29 USD / mėnPlius – 29,95 USD / mėnAsmeniniai – 29 USD / mėnVIP – 35 USD / mėnVerslas – 25 USD / mėnel. komercija – 14,99 USD / mėn
Ką tu gavaiNeribotas produktų kiekis ir saugojimas su išankstinėmis el. Prekybos funkcijomisNeribotas produktų ir pralaidumo diapazonas. Internetinė prekyba iki 150 000 USD per metus10 000 produktų su 10 GB pralaidumu. Prioritetinė parama20 GB saugykla ir neribotas pralaidumas su naudingomis funkcijomisNeribotas kiekis produktų su galimybėmis parduoti internetuIšvardykite iki 100 produktų
TinkaRimtas elektroninės komercijos verslo savininkas, ieškantis geriausių visų pardavimų.Visų dydžių internetinė parduotuvė pagal pajamas; geriausios „Shopify“ alternatyvos.Mažas ar individualus pardavėjas, norintis parduoti fizinius produktusEsamas „Wix“ vartotojas, norintis atnaujinti savo svetainę ir tapti internetine parduotuve.Vartotojai, norintys paprastos ir pigios internetinės parduotuvės savo svetainėje.Pradinės el. Prekybos svetainės
ApsilankymasShopify.com„BigCommerce.com“„Volusion.com“Wix.comWeebly.comZyro.com

Geriausiai įvertinti internetinių parduotuvių statytojai – apžvalgos funkcijos & Kainodara

1. „BigCommerce“

„BigCommerce“ internetinės parduotuvės kūrėjas - esminis planas„BigCommerce“ – 15 dienų išbandykite „BigCommerce“ nemokamai (nereikia kreditinės kortelės), spustelėkite čia.

Nesvarbu, ar esate rimtas verslo savininkas, ar tik naujokas, „BigCommerce“ siūlo daugybę funkcijų, kurios yra labai patogios vartotojui. Svarbu pažymėti, kad jų svetainė gali šiek tiek painioti naujus lankytojus.

Kadangi „BigCommerce“ turi labai daug funkcijų, ji gali patenkinti daugybę vartotojų. Jie suskirstė savo produktų linijas į du pagrindinius segmentus – „Enterprise“ ir „Essentials“. Jei neveikiate kelių milijardų dolerių įmonės, didesnė tikimybė, kad norėsite pažvelgti į skyrių „Essentials“..

„BigCommerce Essentials“ siūlo vartotojams „viskas viename“ platformą, kuri padeda kiekviename etape nuo prisijungimo iki svetainės operacijų. Nuo nemokamų šablonų, padedančių kuriant dizainą, iki kitų plačių funkcijų, tokių kaip pardavimai keliais kanalais, rinkodaros įrankiai ir dar daugiau – visa tai yra „BigCommerce Essentials“.

Jie taip pat remia labai plačiai, ir tai galima panaudoti keliais būdais. Be įprastų pagalbos kanalų, taip pat galite gauti naudos iš jų kursų pagal pareikalavimą, kurie padės išmokyti pagrindinius jūsų svetainės kūrimo pagrindus..

Galite išbandyti juos naudodami 15 dienų nemokamą bandomąją versiją, nereikia kreditinės kortelės.

Išsamią „BigCommerce“ apžvalgą skaitykite čia.

Pagrindinės „BigCommerce“ savybės

 • Platus temų pasirinkimas – sukurkite gražią internetinę parduotuvę su lengvai pritaikoma tema
 • Parduokite visur – integruokite su „eBay“, „Amazon“, „Facebook“, „Square“, „Google Shopping“ ir kt
 • Siuntimo ir apmokestinimo palaikymas – automatiškai apskaičiuokite gabenimo ir mokesčių tarifus
 • Išsamūs analizės įrankiai – įmontuota parduotuvių analizė ir suderinimas su „Google Analytics“; eksportuokite pardavimo ir produkto duomenis CSV arba XML formatu
 • Laivų pervežimo galimybės – įvairios programos yra prieinamos kraunant verslą
 • Geriausios SEO galimybės – patikimos SEO funkcijos ir palaikymas
 • Jokie operacijų mokesčiai visuose planuose – parduokite ir uždirbkite daugiau naudodami „BigCommerce“

„BigCommerce“ kainodara

 • Standartinis – 29,95 USD per mėnesį
 • „BigCommerce Plus“ – 79,95 USD per mėnesį
 • „Pro“ – 299,95 USD per mėnesį

2. Parduotuvė

„Shopify“ el. Prekybos platforma - kurkite ir plėskite savo verslą internete„Shopify“ – 14 dienų išbandykite „Shopify“ (nereikia kreditinės kortelės), spustelėkite čia.

Vieno langelio sprendimas visiems verslo savininkams, „Shopify“ yra sprendimas tiems, kurie nori valdyti el. Prekybos parduotuvę savo svetainėje. „Shopify“ suteikia jums prieigą prie savo internetinių parduotuvių kūrėjo, kuris leidžia jums sukurti savo svetainę tiksliai taip, kaip norite.

Naudojant iš anksto sukurtus „Shopify“ šablonus, gana lengva sukurti el. Prekybos parduotuvę. Galite pasirinkti iš daugiau nei šimto skirtingų šablonų. Visi profesionaliai atrodantys šablonai yra pritaikyti mobiliesiems.

Jie netgi apima daugybę funkcijų, tokių kaip SEO, rinkodaros ištekliai, socialinės žiniasklaidos integracija, saugūs pirkinių krepšeliai ir netgi palaiko daugiau nei 100 mokėjimo šliuzų. Jei jums reikia papildomų funkcijų išplėsti savo parduotuvę, galite pasirinkti tinkamą priedą iš „Shopify“ programų parduotuvės – tiek su nemokama, tiek su mokama.

Jei jūsų internetinė parduotuvė yra JAV ar Kanadoje, galite naudotis „Shopify“ mokėjimu ir pristatymo sprendimu. „Shopify“ mokėjimas yra visiškai integruotas su jūsų parduotuve. Jums nereikia mokėti jokio operacijos mokesčio. Arba jūs imsite iki 2% operacijų mokesčio už kiekvieną pardavimą.

Sužinokite daugiau – perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą „Shopify“.

„Shopify“ pagrindinės savybės

 • Mastelio keitimas – galingas internetinių parduotuvių kūrėjas mažoms ir didelėms įmonėms
 • Parduokite visur – integruokite su „Amazon“, „Facebook“, „Instagram“ ir dar daugiau
 • Integruotas parduotuvės fasado dizainas – daugiau nei 100 profesionalių šablonų el. Prekybos svetainėms (nemokama & premija)
 • „Shopify“ pardavimo vieta – suvienodinkite pardavimus neprisijungę parduotuvėse ir internetu
 • „Shopify“ mokėjimas – priimkite mokėjimą kredito kortele be trečiųjų šalių sąskaitų
 • Siuntimo palaikymas – automatiškai apskaičiuokite siuntimo įkainius ir atsispausdinkite USPS gabenimo etiketes
 • „Shopify“ verslo pavadinimo generatorius – automatinio įrankio pagalba išsirinkite originalų įmonės pavadinimą
 • „Exchange Marketplace“ – lengvai nusipirk, parduok ar perduok „Shopify“ parduotuvę
 • Didžiausias programų ir bendruomenės palaikymas – „Shopify“ palaiko didelė nepriklausomų kūrėjų bendruomenė; „Shopify App Store“ yra daugybė naudingų priedų

„Shopify“ kainodara

 • „Shopify Lite“ – 9 USD per mėnesį (ribotos galimybės)
 • Pagrindinis „Shopify“ planas – 29 USD per mėnesį
 • „Shopify“ – 79 USD per mėnesį
 • „Advanced Shopify“ – 299 USD per mėnesį

3. Voliuzija

Voliuzija„Volusion“ – išbandykite 14 dienų nemokamai (nereikia kreditinės kortelės), spustelėkite čia.

Tiems, kurie nori sukurti sklandžią ir švarią internetinę parduotuvę, „Volusion“ siūlo visus įrankius, kurie geriausiai tinka kurti vizualiai patrauklią elektroninę prekybą, kuri nėra labai „sunki“.

Daugybę „Volusion“ žiniatinklio kūrimo įrankių aspektų galima pritaikyti, kad būtų galima parduoti bet kokio tipo gaminius, tačiau jų dizainas yra skirtas parduoti fizines prekes..

El. Prekybos svetainė, sukurta naudojant „Volusion“, leidžia klientams lengvai naršyti jūsų parduotuvėje ir lengvai naršyti po visus jūsų parduodamus produktus.

Pagrindinės „Volusion“ savybės

 • Mokėjimo palaikymas – priimkite mokėjimą kredito kortele per „Stripe“, „Authorize.net“ ir kt.
 • Produkto puslapis – patrauklus gaminio pristatymo puslapis su mastelio keitimo funkcija ir nuotraukų galerija
 • Atsisakyta krepšelio funkcijos – atgaukite daugiau pardavimų
 • Vartotojo įvertinimai – leiskite vartotojams peržiūrėti ir vertinti jūsų produktus
 • Draugiški mobiliesiems – visos svetainės ir internetinės parduotuvės yra optimizuotos mobiliųjų įrenginių vartotojams

„Volusion“ kainodara

 • Asmeninis – 29 USD per mėnesį
 • Profesionalus – 79 USD per mėnesį
 • Verslas – 299 USD per mėnesį

4. Wix

„Wix“ pagrindinis puslapis - svetainių ir elektroninės prekybos kūrėjas„Wix“ parduotuvės – spustelėkite čia, jei norite išbandyti nemokamai.

Wixas baigė 154 milijonai registruotų vartotojų 190 šalių ir toliau sparčiai auga. Verslo įmonėms, kurios nori pradėti mažą veiklą elektroninės prekybos pasaulyje, „Wix“ yra puikus interneto kūrimo sprendimas, nes jūs galite turėti svetainę parengtą per kelias minutes.

Vienas iš nuostabių „Wix“ dalykų yra tai, kad jie padeda tiems, kurie neturi jokios žinios apie interneto įkūrimą. Nuo šablonų pateikimo iki šriftų pasirinkimo jie šaukštu suteikia jums visą pagalbą, kurios jums prireiks norint turėti svetainę.

Nors „Wix“ yra labiau žinoma apie bendrą svetainę, jie taip pat turi patikimą elektroninės komercijos svetainės kūrimo įrankį, kuris yra gana galingas.

Čia skaitykite mūsų išsamią „Wix“ apžvalgą.

„Wix“ parduotuvių pagrindinės savybės

 • Paprastas naudoti redaktorius – sukurkite savo parduotuvę naudodami nuvilkimo įrankį
 • „Wix Logo Maker“ – kurkite pasirinktinį logotipą, atitinkantį jūsų prekės ženklą
 • Verslo vardo generatorius – pasirinkite originalų ir įsimenamą savo įmonės pavadinimą
 • Draugiški mobiliesiems – visos svetainės ir internetinės parduotuvės yra optimizuotos mobiliųjų įrenginių vartotojams
 • Galimi internetiniai dienoraščiai – lengvai pridėkite tinklaraščio funkcijų savo el. Prekybos svetainėje
 • Internetinių parduotuvių šablonai – daugiau nei 500 pritaikomų šablonų „Wix“ parduotuvėse

„Wix“ parduotuvių kainodara

 • Verslas neribotas – 17 USD per mėnesį
 • Verslas neribotas – 25 USD per mėnesį
 • Verslo VIP – 35 USD per mėnesį

5. Weebly

„Weebly“ internetinė parduotuvė„Weebly“ internetinė parduotuvė – spustelėkite čia, jei norite išbandyti nemokamai.

„Weebly“ siūlo galingą tinklalapio kūrimo platformą, tačiau ji vis dar prieinama verslininkams, kurie tik pradeda veiklą. Šalia „Wix“ „Weebly“ yra gana panašios pagal jų siūlomas funkcijas.

Kai kurios puikios jų siūlomos funkcijos yra galimybė leisti klientui ieškoti ir filtruoti norimus produktus jūsų svetainėje.

Bet, žinoma, didžiausias „Weebly“ pranašumas yra jų kainos. Ir už 12 USD už mažiausią el. Prekybos planą yra tikrai lengviau ir ne taip skaudu jūsų piniginėje, kad turėtumėte el. Prekybos svetainę..

Čia skaitykite mūsų išsamią „Weebly“ apžvalgą.

Pagrindinės „Weebly“ internetinės parduotuvės savybės

 • Prieinama kaina – pigiausia internetinių parduotuvių statytoja rinkoje, pradedant tik 12 USD / mėn
 • Automatinis mokesčių skaičiuoklė – galimybė nustatyti mokesčių tarifus jūsų klientų vietose
 • Mokėjimo palaikymas – priimkite mokėjimus per „Square“ ar trečiųjų šalių teikėjus
 • Paprastas parduotuvės valdymas – atsargų valdymo įrankis su prekių ženkleliais ir kvadratinėmis dovanų kortelėmis
 • Geras SEO palaikymas SEO įrankiai, skirti pagerinti jūsų svetainės ir produkto matomumą

„Weebly“ kainodara

 • Pro – 12 USD per mėnesį
 • Verslas – 25 USD per mėnesį
 • „Business Plus“ – 38 USD per mėnesį

6. Zyro

„Zyro“ internetinė parduotuvė – pradėkite kurti savo internetinę parduotuvę nemokamai.

„Zyro“ tikslas – padaryti interneto svetainių kūrimą lengvai prieinamą masėms, įskaitant internetines parduotuves. Dvigubos jų galimybės reiškia, kad nauji vartotojai gali pereiti kelią net pradėdami nuo nemokamų planų – ir vėliau jie gali atnaujinti verslą savo svetainėse.. 

Reikia pažymėti, kad šis paprastumas gali būti dviašmenis kardas. Vartotojams, kurie yra patyrę el. Prekybos veteranai, tai, kas čia yra, gali būti ribota. Tačiau jei esate naujas, greičiausiai lengvai adaptuositės.

Kadangi tai yra nauja paslauga, kyla dantų kėlimo problemų, tačiau „Zyro“ komanda sunkiai dirbo, kad išspręstų problemas. Viskas, ko jums reikia, yra susisiekti su jais, o jų palaikymas sutvarkys visa kita.

Bet kokiu atveju, turėdami amžiną bandomąją sąskaitą, kas gali nutikti??

Pagrindinės „Zyro“ savybės:

 • Paprastas naudoti internetinių parduotuvių statybininkas
 • Iš anksto sukurti šablonai
 • Pridedami naudingi verslo įrankiai, tokie kaip logotipų gamintojas
 • SEO optimizuotos svetainės
 • Jokie operacijų mokesčiai neimami
 • Daugiakanalių pardavimų palaikymas

„Zyro“ kainodara:

 • e-komercija – 14,99 USD per mėnesį
 • e-komercija + – 21,99 USD per mėnesį

Ar jums tinka internetinių parduotuvių kūrėjas?

Daugiau nei 40 proc. „BuiltWith“ populiariausių 1 000 000 svetainių priglobtų sprendimų naudoja internetinių parduotuvių kūrėjai: „Shopify“, „Shopify Plus“ ir „BigCommerce“ (šaltinis: Pastatytas).

El. Prekybos ar internetinių parduotuvių kūrėjas yra programinė įranga, sukurta pasiūlyti visišką sprendimą sukurti svetainę ir parduoti internetu.

Programinė įranga sunkiai veikia kuriant internetinę parduotuvę, tokią kaip svetainių kūrimas, parduotuvės fasado nustatymas, atsargų skaičiavimas, pristatymo mokesčių skaičiavimas, atsargų valdymas, pardavimo ataskaitos, mokėjimų šliuzų integracija, parduotuvių dizainas ir kt .; kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslo valdymą.

Internetinės parduotuvės statytojas dažniausiai tinka technikos specialistams ir ekspertams. Viskas, ko jums reikia, yra išmokti naudotis tomis iš anksto užprogramuotomis funkcijomis, kaip ir naudojant „MS Words“ ar WYSIWYG žiniatinklio rengyklę..

Tačiau, kaip ir visi geri dalykai gyvenime, internetinių parduotuvių statytojai turi nemažą dalį pranašumų.

Pažvelkime į privalumus ir trūkumus, susijusius su internetinės parduotuvės kūrėjo naudojimu:

Privalumai Internetinės parduotuvės statybininkas

Bendri internetinės parduotuvės kūrėjo naudojimo pranašumai yra šie:

 • Kodavimo nereikia – lengvai sukurkite ir redaguokite internetinę parduotuvę naudodami „drag and drop“ rengyklę. Palyginimui, norint sukurti internetinę parduotuvę nuo nulio, naudojant atvirojo kodo sprendimą (pvz., „PrestaShop“ ar „Magento“ svetainę), jums reikia pažangių interneto plėtros įgūdžių.
 • Techninis aptarnavimas po pardavimo – tokioms platformoms kaip „BigCommerce“ ir „Shopify“ teikiamas platus aptarnavimas po pardavimo, pagalba (dažniausiai) yra tik vieno el..
 • Paruošta, gražiai suprojektuota parduotuvė (keletą geriausių nemokamų šablonų rasite čia)
 • Apsaugokite įmontuotas saugos funkcijas ir bendrus SSL sertifikatus
 • Plėskite savo verslą keliuose kanaluose ir platformose („Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „Amazon“ ir kt.)
 • Lengvai gaukite mokėjimą įvairiomis valiutomis per kelias mokėjimo sąsajas
 • Kai kurie parduotuvių statytojai leidžia vienoje vietoje valdyti pardavimus tiek internetu, tiek neprisijungus (pvz., „Shopify Pos“).
 • Vykdomas svetainės palaikymas (įskaitant apsaugą ir programinės įrangos atnaujinimą) be papildomų mokesčių

„Internet Store Store Builder“ trūkumai

Įprasti internetinių parduotuvių kūrėjo naudojimo trūkumai yra

 • Verslo maržos sumažinimas – daugelis internetinių parduotuvių statytojų imasi operacijų mokesčio už pardavimą (ty „Shopify“ mokestis yra 0,5–2,0%).
 • Kai kurie internetinių parduotuvių kūrėjai susiduria su SEO problemomis (URL struktūra, .htaccess prieiga ir kt.), Kurių negalite išspręsti
 • Jūsų parduotuvės gyvenimas ir mirtis priklausomai nuo platformos. Jei platforma neveikia, taip ir jūsų parduotuvė

Kaip pasirinkti: Kuris el. Prekybos svetainių kūrėjas jums tinka?

Internete galima rasti įvairių internetinių parduotuvių kūrėjų ir pasirinkti sau tinkamą platformą priklauso nuo to, ko jums ir jūsų verslui iš tikrųjų reikia..

Tai yra tarsi apsipirkimas automobiliu. Pagrindinis jo tikslas yra nuvežti jus iš taško A į B, tačiau bandant išsirinkti yra dar daugiau. Internetinės parduotuvės platformoje pagrindinis tikslas yra parodyti parduodamą produktą, sudėti jį į pirkinių krepšelį ir duoti pinigų. Kaip ir perkant automobilį, yra ir daugiau.

Kai reikia pasirinkti geriausią jūsų verslui tinkančią el. Prekybos svetainę, iš anksto reikėtų atsižvelgti į šiuos veiksnius:

1. Koks jūsų biudžetas??

Jūsų biudžetas nuspręs, ką galite sau leisti gauti. Jei turite didesnį biudžetą, galite įsigyti didesnį automobilį. Tas pats pasakytina apie internetines parduotuves ir el. Prekybos parinktis. Didesnis biudžetas tikrai suteiks jums įdomesnių platformų, siūlančių daugiau įmontuotų funkcijų. Kita vertus, prieinamos kainos bus paprastesnės ir suprantamesnės.

 • Parduotuvių statytojas be jokių operacijų mokesčių: „BigCommerce“, „Volusion“
 • Pigiausias parduotuvės statytojas: Weebly

2. Patogumas vartotojui?

Ieškodami internetinės parduotuvės kūrėjo, turite suprasti skirtumą tarp to, kas veikia ir kažkas yra patogus vartotojui. Kai kurie statytojai daugiausiai dėmesio skirs dizainui, o ne funkcijoms ar atvirkščiai. Jei neprieštaraujate žinynui ir vartotojo vadovams, galbūt norėsite turėti daugiau funkcijų ir parinkčių. Kai kurie gali norėti paprasto ir aiškaus neaiškių funkcijų dizaino.

 • Labiausiai verslui palanki parduotuvių statytoja: „Shopify“, „BigCommerce“

3. Ar jums reikia papildomos paramos??

Visada puiku turėti palaikymą, ypač kai galite paskambinti kažkam pagalbos. Deja, tai taip pat gali kainuoti pinigus. Nors kai kuriems gali būti gerai, jei turite standartizuotą pagalbą arba viską darote patys, jei jums reikia papildomos pagalbos, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę paslėpti kūrėją..

 • Parduotuvių statytojas su geriausia palaikymo bendruomene: „Shopify“

4. Ar jums reikia pardavimo / atsargų neprisijungus??

Naudodami el. Prekybos platformas galėsite tvarkyti savo užsakymus ir atsargas. Tačiau kai kurios platformos leis sinchronizuoti ją ir su neprisijungus vykdomais pardavimais. Jūs netgi galite naudoti kai kuriuos kaip užsakymo neprisijungus sistemą, kad atsargos / mokėjimai galėtų sklandžiai veikti internetinėje parduotuvėje ir neprisijungus.

 • Parduotuvių statybininkas su įmontuota POS sistema: „Shopify“

5. Kokios yra pagrindinės internetinės parduotuvės savybės?

Geras internetinės parduotuvės kūrėjas turėtų pasiūlyti pagrindines funkcijas, kurių jums prireiks el. Prekybos svetainėje, tokias kaip SSL sertifikatai, krepšelio funkcijos, svetainės SEO funkcijos, pardavimo ir atsargų ataskaitos, kortelių atkūrimas ir operacijų papildiniai. Kai kurie pasiūlys daugiau funkcijų ir papildinių, tačiau kompromisas reiškia, kad reikia spręsti sudėtingesnę sąsają.

 • Internetinių parduotuvių kūrėjas, pasižymintis geriausiomis savybėmis: „BigCommerce“

Dažnai užduodami klausimai apie el. Prekybos svetainių kūrėjus

Ar galiu naudoti savo domeną pas internetinės parduotuvės kūrėją?

Taip, tai galite padaryti su dauguma internetinių parduotuvių statytojų. Visos penkios šiame straipsnyje rekomenduojamos platformos leidžia vartotojams lengvai susieti savo domeno vardą.

Ar reikia pirkti internetinėje parduotuvėje specialius SSL sertifikatus?

Daugelis internetinių parduotuvių statytojų turi nemokamą bendrai naudojamą SSL sertifikatą – todėl nereikia jokių papildomų išlaidų ar darbų. Tačiau parduotuvėje galite nusipirkti ir įdiegti asmeninį SSL sertifikatą. Turėti SSL sertifikatą yra labai svarbu ne tik klientų saugumui internete, bet ir „Google“ reitingavimui. „Google“ aiškiai tai pareiškė HTTPS šifravimas yra reitingo signalas 2014 m. Rugpjūčio mėn.

Kiek reikia sumokėti operacijų mokesčius internetinių parduotuvių statytojui?

Ne visi internetinių parduotuvių kūrėjai imasi operacijų mokesčių – pavyzdžiui, „BigCommerce“ neima mokesčių už operaciją visuose savo planuose. Tačiau jei jie tai daro, mokesčiai paprastai svyruoja nuo 0,5% iki 3% – priklauso nuo jūsų naudojamo plano.

Štai du pavyzdžiai:

„Shopify“ operacijų mokesčiai
Pagrindinis „Shopify“: 0 – 2% išorinių mokėjimų šliuzams
„Shopify“: nuo 0 iki 1% išorinių mokėjimų šliuzams
„Advanced Shopify“: nuo 0 iki 0,5% išorinių mokėjimų šliuzams

Norėdami naudotis visomis pagrindinėmis kreditinėmis kortelėmis („Visa“, „Mastercard“, „American Express“, „JCB“, „Discover“ ir „Diners Club“ debeto ir kreditinėmis kortelėmis), turėsite ją nustatyti, eidami į kreditinių kortelių skyrių ir pasirinkdami „Shopify“ mokėjimus..

„Weebly“ operacijų mokesčiai
„Weebly“ prideda 2,9% aptarnavimo mokestį + 0,30 USD operacijos mokestį „Stripe“, „Authorize.net“ ir „PayPal“. Iš jų pradedančiųjų ir profesionalių planų „Weebly“ imasi papildomus 3% mokesčius, tačiau galite pasirinkti verslo planą, kad išvengtumėte papildomo mokesčio.

Ar turėčiau naudoti nemokamą el. Prekybos svetainių kūrėją?

Ne. Mes nerekomenduojame naudoti nemokamos el. Prekybos svetainių kūrimo priemonės, nes jos paprastai yra labai paprastos. Kurdami el. Prekybos svetainę, jūs gaunate tai, už ką mokate, o dažnai už tai mokate už galimybę naudotis įrankiais ir funkcijomis, reikalingomis internetinei parduotuvei..

Kas yra internetinė parduotuvė su nuolaida?

„Dropshipping“ yra verslo modelis, kai galite parduoti fizinius produktus neturėdami realių daiktų su savimi. Kai klientas pateikia užsakymą, parduotuvių savininkams tereikia susisiekti su tiekėju. Tada tiekėjas pristatys užsakymą tiesiogiai klientams. Peržiūrėkite mūsų naujausią atvejo analizę ir sužinokite, kaip galite pradėti laivo pristatymo verslą naudodamiesi „Shopify“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map