Geriausia saugojimo debesyje ir failų bendrinimo paslauga smulkiajam verslui

Failų bendrinimo svetainės per pastaruosius kelerius metus tapo vis populiaresnės, o populiarumas paplito ir verslo reikmėms. Šios svetainės dabar siūlo įmonėms saugų ir patogų būdą dalytis failais su partneriais ir kartais net klientais.


Kodėl verta naudoti „Cloud Storage / File Sharing“ paslaugą?

Dienos, kai pakako el. Pašto, kad būtų galima perkelti failus, kaip priedai, jau seniai praėjo. Netgi dokumentai šiandien yra turtingesnės kokybės ir didesnio dydžio, nes daugelis tekstų tvarkytojų gali įterpti kitus failus.

Dėl šių priežasčių ir dar daugiau, Debesų saugojimo paslaugos išaugo ir auga kaip piktžolės. Internetinių linijų kokybė ir greitis pavertė jas rimtai tinkamu pasirinkimu tiek asmeniniam naudojimui, tiek verslui.

Kai kurios debesies saugyklų ir failų dalijimosi kompanijos netgi pridėjo papildomų funkcijų, įtraukdamos savo pagrindines galimybes į pažangią darbo ekosistemą arba netgi naudodamos verslą, pavyzdžiui, normų laikymąsi.

Nepaisant visų šių savybių ir savybių, pagrindinė priežastis, dėl kurios reikia apsvarstyti galimybę naudoti vieną, yra padidinti jūsų verslo patikimumą. Atsarginės kopijos yra pagrindinis dalykas, o visa kita yra tiesiog torto apledėjimas.

10 geriausių saugojimo debesyje ir failų bendrinimo paslaugų

Kalbant apie verslą, o ne pagal dydį, yra specifiniai poreikiai, kuriuos paprastai reikia patenkinti. Tai svyruoja nuo kainos iki komandos bendradarbiavimo ir ne visus galima rasti kiekvienoje paslaugoje. Šios paslaugos nėra visiškai vienodos, tačiau jomis galima naudotis panašiai.

1. „pCloud“

„pCloud verslui“ prideda funkcionalumo įprastam dalijimuisi debesimis pagrįstais failais, leisdamas vartotojams lengvai patepti failus ir aplankus su komentarais. Visa veikla taip pat stebima ir registruojama, kad administratoriai bet kada galėtų jas peržiūrėti.

Galbūt dvi pagrindinės „pCloud“ savybės yra tai, kad jis yra turtingesnis siūlomoje saugyklos vietoje, taip pat galite pasirinkti mokėti dviem skirtingais režimais. Pirmasis yra tas, ką veikia dauguma „Cloud“ saugyklų prekės ženklų – mokėjimai kas mėnesį. Unikali dalis yra ta, kad jūs taip pat galite pasirinkti mokėti vienkartinį mokestį už gyvenimą.

Verslo ypatybės yra balta etiketė, kurią galite pakeisti kaip savo prekės ženklą, kad klientai matytų bendrinamus failus sistemoje, kuri atrodo kaip jums priklausanti. Vien tik tai suteikia galimybę naudotis daugeliu kitų verslo debesų saugojimo paslaugų.

„pCloud“ kainodara: Nuo 3,99 USD / mėn

Argumentai už

 • Baltų etikečių failų dalijimosi sistema
 • Didelė saugojimo vieta
 • Galimi gyvenimo planai

Minusai

 • Ribota 30 dienų failo istorija / atkūrimas
 • Keletas papildomų funkcijų

Apsilankykite „pCloud“

2. Sinchronizuoti verslą

Jei anksčiau naudojote „OneDrive“, gali būti, kad labai greitai pripratote prie sinchronizavimo. Programa lengvai integruojama su įrenginiais ir parodoma kaip aplankas jūsų sistemoje. Iš čia failus galima išsaugoti „Cloud“ ir lengvai jais dalintis tiek su bendradarbiais, tiek su klientais.

Dalijantis vertėtų pastebėti, kad viskas, ko jums reikės pateikti, yra nuoroda į failą ar aplanką, kurį norite bendrinti – norint jį pasiekti, kolegai nereikia sinchronizavimo paskyros. Individualūs vartotojai gauna trumpą lazdos galą su sąskaitomis, kurių per mėnesį yra 10 USD, tačiau „Sync“ tikrai yra sukurta verslui.

Bendrovės gali gauti naudos iš mažesnių planų už vartotoją, pateiktų kartu su administravimo valdymo įrankiais, kurie leis valdyti visas paskyras vienu požiūriu. Tai apima vartotojų pridėjimą ir pašalinimą, slaptažodžių nustatymą iš naujo, veiklos žurnalų tikrinimą ir dar daugiau.

Sinchronizuoti kainą: Verslo planai prasideda nuo 10 USD / mėn

Argumentai už

 • Visiškai suderinamas su „Microsoft Office“
 • Apriboti bendrintų failų atsisiuntimus (tik žiūrėti)
 • 365 dienų failo atkūrimas

Minusai

 • Ribotas 99,9% veikimo laikas SLA
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas tik pagal įmonės planus

Apsilankykite sinchronizavime

3. „OneDrive“ verslui

Be jokios abejonės, „Microsoft“ yra karalystė tiek operacinių sistemų, tiek verslo programų srityje. Dėl šios galingos ekosistemos gali būti nepaprastai viliojanti dirbti su „OneDrive for Business“, ypač kai ji taip gerai integruota į daugelį „Microsoft“ produktų, tokių kaip „Windows“ ir „Office“..

„OneDrive for Business“ leidžia saugoti dokumentus ir kitus failus „Cloud“ ir dirbti su jais, nesvarbu, kur esate. Tai taip pat įgalina pagrindines verslo funkcijas, tokias kaip dalijimasis ir bendradarbiavimas, visa tai užtikrinama šifravimu, atitinkančiu daugelio organizacijų turimus saugumo poreikius..

„OneDrive“ verslo kainai nustatyti: Nuo 5 USD per mėnesį

Argumentai už

 • „Microsoft“ ekosistemų integracija
 • Palyginti pigu

Minusai

 • Gali neblogai integruotis su ne „Microsoft“ produktais

Apsilankykite „OneDrive“

4. „Dropbox“ verslui

Kai vartotojiškoji „Dropbox“ versija siūlo daugiausia tik saugyklos vietą „Cloud“, „Dropbox“ verslui yra kitokio pobūdžio žvėris. Remdamasis savo pagrindinėmis saugojimo galimybėmis, „Dropbox for Business“ prideda gyvybiškai svarbų bendradarbiavimo elementą.

Verslo vartotojams tai suteikia vieną požiūrio tašką, kuris sutelkia visas darbo erdves, derindamas turinį ir įrankį. Galite lengvai sinchronizuoti ir dirbti su vietiniais failais, turiniu iš debesies ir „Dropbox“ popieriaus dokumentais, ir bendrinti juos su savo komanda.

„Dropbox“ verslo kainai nustatyti: Nuo 12,50 USD / vartotojui / mėn

Argumentai už

 • Didelė saugojimo vieta
 • Labai saugus

Minusai

 • Minimalios darbo eigos savybės

Apsilankykite „Dropbox“

5. „Google“ diskas

Kur „Microsoft“ valdo operacinę sistemą ir „Office“, „Google“ valdo internetą ir mobilųjį įrenginį. Taigi, tai yra rimtas varžovas, kai kalbama apie „Cloud“ erdvę, ypač turint plačią ir judrią „G Suite“ programų.

„Google“ diskas gerai veikia toje ekosistemoje ir gali būti naudojamas ne tik failams saugoti, bet ir komandiniam darbui bei bendradarbiavimui kuriant dokumentus. Tai dar labiau pasaldina internetinių įrankių, leidžiančių dirbti su visais tais failais iš bet kurios naršyklės, turinčios interneto ryšį, ar net neprisijungus, sandorį..

„Google“ diskas verslo kainai: Nuo 5,40 USD / vartotojui / mėn

Argumentai už

 • „G Suite“ integracija
 • Geros bendradarbiavimo savybės

Minusai

 • Gali būti per daug orientuota į „Google“

Apsilankykite „Google“ diske

6. „FileCloud“

„FileCloud“ yra tie, kur žaidžia dideli berniukai ir verslo vartotojams siūlo visą „Cloud Storage“ sprendimų asortimentą. Jis nebuvo sukurtas paprastiems vartotojams ir net žemoje skalės dalyje padeda sukurti saugią failų bendrinimo aplinką visiems serveriams..

Tai padeda įmonėms sukurti savo failų mainų serverių ir susijusių klientų sąskaitų ekosistemą, leisdama joms visiškai valdyti ir valdyti duomenis. Kai kuriose organizacijose ir net kai kuriose šalyse tai yra gyvybiškai svarbu, kad būtų laikomasi duomenų reguliavimo įstatymų verslui. Be abejo, galite pasirinkti ir jų serverius.

„FileCloud“ kainodara: Nuo 4,20 USD / vartotojui / mėn

Argumentai už

 • Gali pasirinkti savarankiško serverio naudojimą
 • Kelios taisyklės atitinka

Minusai

 • Nėra vartotojo pasirinkimo

Apsilankykite „FileCloud“

7. „ShareFile“

„ShareFile by Citrix“ yra dar viena konkrečiam verslui pritaikyta „Cloud“ saugojimo sistema, integruojanti daugybę funkcijų, būtinų didelėms įmonėms. Tai apima ne tik dalijimąsi failais ir bendradarbiavimo ypatybes, bet ir daugybę kontrolės priemonių, siekiant geresnio valdymo.

Tai padeda automatizuoti darbo eigą, kurią galima pritaikyti atsižvelgiant į kiekvienos organizacijos specifinius poreikius. Valdikliai gali stebėti dokumentų srautą ir kištis realiuoju laiku, teikdami savo atsiliepimus ar net atlikdami patvirtinimus ar atlikdami pakeitimus.

Vienareikšmiškai, sistema gali palaikyti teisiškai įpareigojančių elektroninių parašų atpažinimą visoje sistemoje ir stebėjimą realiuoju laiku bei aukštą šifravimo lygį, kad visa tai būtų užtikrinta..

„ShareFile“ kainodara: Nuo 10 USD / vartotojui / mėn

Argumentai už

 • Neribota saugykla
 • Išsamus failų bendrinimas

Minusai

 • Gali būti brangus

Apsilankykite „ShareFile“

8. Dėžutė

JAV įsikūrusi „Box“ yra dar viena į verslą orientuota „Cloud“ saugojimo sistema, labai orientuota į turinio valdymą. Tai veikia ne tik įmonės ekosistemoje, bet ir plečia bendradarbiavimo ir dalijimosi funkcijas partneriams ir klientams.

Sistema yra labai saugi ir atitinka daugybę įmonių valdymo reikalavimų, įskaitant pasaulinius reglamentus, tokius kaip GDPR, HIPPA ir dar daugiau. Be saugojimo ir bendradarbiavimo, „Box“ taip pat turi tvirtą ataskaitų teikimo sistemą, skirtą tvarkyti visą darbo eigą.

Kainos kaina: Nuo 5,80 USD / vartotojui / mėn

Argumentai už

 • Labai orientuota į verslą
 • Labai išsami darbo eigos kontrolė

Minusai

 • Kiekvienam planui reikia mažiausiai 3 vartotojų

Apsilankykite dėžutėje

9. Hightail

Stengdamasi pasklisti plačioje vartotojų auditorijoje, „Hightail“ turi įvairių planų, tinkamų tiek asmenims, tiek verslui. Užuot sutelkęs savo energiją į „Cloud“ saugyklą ar didelių failų siuntimą, ji bando tai padaryti su keistais rezultatais.

Pvz., Nors tai leidžia siųsti didelius failus, tikslus šios funkcijos naudojimas nėra tiksliai tikras, nes mokamuose planuose taip pat yra neribotos vietos saugykloje. Paprasta nuorodos bendrinimas veiktų geriau, užuot turėjęs abejotiną parinktį siųsti failus, kurių dydis yra didesnis nei 100 GB.

Aukštakulnių kainodara: Mokami planai nuo 12 USD per mėnesį

Argumentai už

 • Galimi keli planai
 • Daugiausia dėmesio skirta failų bendrinimui

Minusai

 • Ne tiek daug, kiek bendrų bruožų

Apsilankykite „Hightail“

10. „SugarSync“

Kai „hightail“ siekia universalių tikslų, „SugarSync“ yra labai išskirtinė. Užuot teikęs tikras verslo pranašumų savybes, šis teikėjas sutelkia dėmesį į pasiūlą stulbinamą atminties plotą skirtingomis kainomis.

Jis elgiasi labai panašiai kaip sinchronizavimas ir kaupimas, kurį teikia daugybė „Cloud“ saugyklų paslaugų, su keletu pagrindinių redagavimo ir bendradarbiavimo funkcijų. Svarbu tai, kad jis išsiskiria tuo, ką daugelis įmonių galėtų padaryti geriau – paprastumu.

„SugarSync“ kainodara: Nuo 7,90 USD per mėnesį

Argumentai už

 • Paprasta naudoti
 • Aukštas saugumas

Minusai

 • Minimalios darbo eigos palaikymo funkcijos

Apsilankykite „SugarSync“

Išvada: koks gyvybiškai svarbus jūsų verslo saugojimas debesyje?

Kaip tikriausiai galite pasakyti iš šių „Cloud Storage“ ir failų mainų teikėjų sąrašų, yra didelis paslaugų, kurias siūlo kiekvienas paslaugų teikėjas, skirtumas. Vieni išsiskiria vartotojų lygiu, o kiti eina visą šerną, norėdami patenkinti verslo vartotojus.

Svarbiausias elementas renkantis geriausią paslaugų teikėją sau ar verslui yra tas pats kaip visada – atidžiai apsvarstykite savo poreikius. Kaip pavyzdį, nors „Box“ siūlo ypač išsamias savybes, ne visoms įmonėms reikės laikytis daugelio reglamentų ir tokių. Tokiais atvejais, kaip pagrindinė „Google“ ekosistema, gali būti geresnis pasirinkimas vartotojui palankesnis pasirinkimas.

Išvardykite tiksliai tai, ko, jūsų manymu, jūsų verslui reikia prieš renkantis, galite sutaupyti daugybę sielvarto susidūrę su daugybe funkcijų, kurių nenaudojate, ir už kurias dar mokate..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map