Geriausi domenų vardų registratoriai įmonėms

Domeno vardo pasirinkimas yra sudėtingas.


Pirmiausia turite sugalvoti tinkamą vardą. Daugelis žmonių sukuria svetaines su konkrečiu tikslu ar tema. Jei tikitės domeno vardo, kuris maždaug susijęs su tuo tikslu ar tema, galimybių skaičius dar labiau sumažėja.

Kai apsispręsite dėl vardo, jis taip pat turi būti prieinamas. Jau yra užregistruota daugybė vardų – nuo 2019 m. Trečiojo ketvirčio jų buvo iš viso 359,8 mln jau įregistruoti domenų vardai. Įvertinant tai į kontekstą, antrame Oksfordo anglų žodyno leidime yra visi įrašai 171 476 žodžiai.

Taigi, jei norite domeno, turite tikėtis, kad jis dar nebuvo nupirktas arba kad savininkas nori jį jums parduoti. Norėdami pradėti, atlikite domenų paiešką vienoje iš šių svetainių.

Geriausia domeno vardo paieškos ir pirkimo vieta

1. „Hostinger“

„Hostinger“ domenų tikrintuvasNorėdami rasti unikalius domenus, naudokite „Hostinger“ domenų tikrintuvą.

Hostinger nėra gerai žinomas kaip domenų registratorius. Tačiau jie turi labai nebrangių paketų, iš kurių kai kuriuose yra nemokamas domeno vardas. „Hostinger Premium“ ir „Business“ bendrai naudojamuose žiniatinklio prieglobos planuose (kurie kainuoja tik atitinkamai 2,15 ir 3,45 USD per mėnesį) tiek suteikiama nemokama domeno vardo registracija. Jei perkate tik domeną – .online, .xyz, .tech ir .store parduodami po 0,99 USD per metus.

2. Vardo žvalgyba

„Namecheap“ domenų registratorius - dabar aptarnauja beveik 2 milijonus klientų ir valdo daugiau nei 9 milijonus domenų.„Namecheap“ domenų registratorius – dabar aptarnauja beveik 2 milijonus klientų ir valdo daugiau nei 9 milijonus domenų.

„NameCheap“, įkurtas prieš du dešimtmečius, yra vienas iš didesnių vardų pramonėje ir yra ICANN akredituotas domenų vardų registratorius. Jame yra stiprus prieinamų domenų vardų kainų nustatymas, puikus klientų aptarnavimas ir didžiulis aukščiausio lygio domenų pasirinkimas (.com, .net, .uk ir kt.).

Viena iš geriausių „NameCheap“ formos pirkimo dalių yra ta, kad hey dažnai parduoda domenų vardus, retkarčiais nukritdami iki 0,50 USD. Tačiau atminkite, kad domenų vardų nuolaidos dažnai būna tik pirmaisiais registracijos metais, todėl atkreipkite dėmesį į atnaujinimo procentus!

„NameCheap“ taip pat parduoda domenų vardų, tokių kaip WHOIS privatumo apsauga (su WhoisGuard), pridėtinės vertės paslaugas, garantuojamas jų „PremiumDNS“ sistemos veikimo laikas yra 5 USD per metus ir SSL sertifikatų galimybė, kuri prasideda nuo 9 USD per metus..

3. „GoDaddy“

„Godaddy“ domenų registratorius - visame pasaulyje turi daugiau nei 17 milijonų vartotojų.„Godaddy“ domenų registratorius – visame pasaulyje turi daugiau nei 17 milijonų vartotojų.

„GoDaddy“ tikriausiai yra vienas iš labiausiai atpažįstamų domenų vardų registratorių pasaulyje. Manau, kad tai yra visų paslaugų interneto įmonė, nes jie yra vieno langelio principas viskam, ko jums reikia norint sukurti savo svetainę, nuo domeno vardo iki prieglobos.

„GoDaddy“ kainos yra daugiau ar mažiau standartinės, tačiau jos turi paslaugą, leidžiančią nusipirkti keletą specialių domenų vardų per aukcionas. Čia galite rasti puikių domenų vardų, kurie jau yra įregistruoti, bet kurių savininkai nori atsisakyti – už kainą. Kitos jų teikiamos funkcijos yra WHOIS privatumas, SSL sertifikatai ir, žinoma, interneto priegloba.

4. Užveskite pelės žymeklį

„Hover“ - svetainės domenų vardų registratorius„Hover“ – svetainės domenų vardų registratorius

„Hover“ orientuojasi tik į tai, kad yra domenų registravimo svetainė, ir čia galite gauti domeną už maždaug 5 USD per metus. Jų kainodaros sistema yra labai skaidri, o atnaujinimo ir kitų priemonių, pavyzdžiui, pervedimų, išlaidos nurodytos tame pačiame puslapyje. Jei perkate didelius kiekius (daugiau nei 10 domenų vardų) vienu metu, galimos nuolaidos. Čia galite gauti standartinius ALD, pvz., .Com ar net kai kuriuos nTLD, pvz., .Io.

Kaip minėta, „Hover“ nesiūlo žiniatinklio prieglobos, todėl jūs turėsite žinoti, kaip nukreipti DNS į reikiamus serverius, jei perkate iš jų. Vienas privalumas yra tai, kad jie apima nemokamą WHOIS privatumo apsaugą visais jų domenų vardais.

Buvimas domenų vardų specialistu taip pat turi savo privalumų, nes jie turi puikias papildomas paslaugas, tokias kaip el. Pašto persiuntimas į jūsų domeno vardą ar net leidžia sukurti domeno gautuosius už 20 USD per metus..

5. Gandi

„Gandi“ domenų registratorius - jau dirba beveik 20 metų.„Gandi“ domenų registratorius – jau dirba beveik 20 metų.

Nesuklysime su panašiai vadinamu Indijos aktyvistu, Gandi yra vienas iš ilgiausiai veikiančių domenų vardų registratorių pramonėje. Jų pranašumas buvo domenų vardų registravimo nerūpestingumas ir paprastai jie pernelyg nesiblaško klientų, užvaldydami juos pasirinkimo galimybėmis ir pasiūlymais..

„Gandi“ taip pat turi vieną didžiausių domenų vardų plėtinių pasirinkimų, kuriuos galima rinktis iš daugiau nei 700. Čia viskas, kas prasideda nuo .abogado iki .zine. Jie taip pat turi aukščiausio lygio domenų parinkčių sąrašą, kuris reguliariai atnaujinamas, taip pat straipsnius, kuriuose aptariami nauji būsimi TLD.

Kainos gali būti prieinamos atsižvelgiant į domeno vardo pratęsimą, kai kurios jų kainuoja tik nuo 0,50 USD per metus. Naudodami domenų vardus gausite nemokamą WHOIS privatumo apsaugą ir dvi el. Pašto dėžutes su iki 1000 slapyvardžių.

6. Freenomas

„Freenom“ - gaukite domeno vardą nemokamai„Freenom“ – gaukite domeno vardą nemokamai

„Freenom“ pirmiausia buvo įsteigta kaip konkretaus domeno vardo plėtinio (.tk), kuris išduodamas nemokamai, registratorius. Kai „Freenom“ ieškote domeno vardo, jame taip pat rodomi kiti galimi plėtiniai, kuriuos galite užregistruoti per jų platformą kaip „upsell“ formą..

Šiandien jie taip pat siūlo kitų nemokamų domenų vardų plėtinius, tokius kaip .ml, .ga, .cf ir .gq, taip pat parduodami su kitais plėtiniais. „Freenom“ taip pat turi nemokamą DNS paslaugą, kuria galite naudotis, jei neketinate naudoti savo.

Viena nemokamų domenų vardų plėtinių naudojimo problema yra ta, kad dažnai jais piktnaudžiaujama ir jie yra įgyti gana bloga reputacija per daugelį metų. Taip pat yra daugybė spąstų, todėl turėtumėte atidžiai perskaityti smulkųjį atspaudą, jei planuojate gauti nemokamą domeno vardo plėtinį.

Kas yra domeno vardas?

Domeno vardo pavyzdys.Pavyzdys – amazon.com yra domeno vardas.

Domeno vardas iš esmės yra jūsų svetainės adresas. Internetiniai žmonės naršo, kur yra jūsų svetainės priegloba. Pagalvokite apie tai kaip apie fizinį gatvės adresą, kuris leidžia žmonėms rasti kelią į vietą.

Kai kurie žmonės klaidina domenų vardus, skirtus interneto prieglobai, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad jie ne. Domeno vardas ir interneto priegloba yra du atskiri elementai kurie kartu padeda svetainės funkcijai. Domenų vardų pavyzdžiai yra –

„Apple.com“ USA.gov „Amazon.com“ BBC.co.uk

Kiekvienas domeno vardas pasaulyje turi būti unikalus.

Jums nebus leista registruoti domeno vardo, kuris jau priklauso kažkam kitam. Tam yra keletas įspėjimų. Norėdami suprasti, kaip gali egzistuoti du panašiai atrodantys domenų vardai, turite suprasti domenų vardų plėtinius..

Domeno vardo plėtiniai

Kai aukščiau išvardijau kelis domenų vardų pavyzdžius, galbūt pastebėjote, kad po kiekvieno vardo buvo rašoma „“. – kažkas. Tai vadinama domeno vardo plėtiniu. Norint dirbti, domenų vardai visada turi būti papildomi plėtiniais.

Kai žiniatinklis dar tik kūrėsi, buvo įdiegti tik keli domenų vardų plėtiniai. Jie buvo vadinami aukščiausio lygio domenais (TLD) ir jų pavyzdžiai:

.com .net .org

Dėl žiniatinklio augimo greičio reikėjo daugiau domenų plėtinių ir atsirado šalies kodo ALD (ccTLD). Jie buvo naudojami norint identifikuoti svetaines, kurių kilmės šalys yra konkrečios šalys, pvz

.uk. cn .sg

Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje ir Singapūre.

Netrukus kiti TLD buvo įtraukti ir įvairiais tikslais, pavyzdžiui,

.dev .travel .biz .store .guru .inc

Jie buvo pavadinti naujais bendraisiais TLD (gTLD arba nTLD).

Dabar atsimeni, kur aš sakiau, kad gali būti du panašūs domenų vardai? Taip yra dėl domeno vardo plėtinio pobūdžio. Vėlgi, visi domenų vardai turi būti unikalūs ir dėl to, jei pirkote savo vardą.com, visiškai įmanoma, kad kažkas kitas nusipirks jūsų vardą.biz.

Domenų vardo idėjos: Kaip pasirinkti tobulą domeną

Dabar, kai žinote, kas sudaro domeno vardą ir kai kurias galimas sistemos spragas, kaip išsirinksite gerą domeno vardą?

Nors techniškai jūs galite užregistruoti bet kurį domeno vardą, jei tik tam tinkate, yra bendrų rekomendacijų, kaip pasirinkti geresnius domenų vardus.

1. Laikykite savo domeną trumpą ir paprastą

Trumpi domenų vardai yra labai paklausūs ir, jei nesirinksite nTLD, nepanašu, kad labai lengvai rasite tinkamą. Jau užregistruota daug trumpų domenų vardų, pvz., One.com arba g.cn.

Trumpesnius domenų vardus lankytojams lengviau įvesti, taip pat atsiminti. Tai ypač naudinga, jei nesate pasaulinis prekės ženklas, pavyzdžiui, „Nike“ ar „Coca Cola“.

Pavyzdžiai:

voice.com 360.com draudimas.com rise.com pingdom.com tikslas.com

2. Venkite slengo

Kadangi tiek daug domenų vardų jau nusipirkta, norimo rasti gali būti varginantis ir varginantis procesas. Tačiau pabandykite vengti slengo, pvz., „Jūs“ pakeisdami „u“ arba „dešinė“ „apeiga“, nes tai padidina tikimybę, kad lankytojai sudarys klaidų..

3. Venkite specialių simbolių

Tai grįžta prie aukščiau pateikto punkto apie slengo vengimą. Skaičių (1, 2, 3 ir kt.) Arba simbolių, pvz., Brūkšnelių (-) vartojimas tarp žodžių gali padėti lengviau rasti domeno vardą, tačiau juos sunku įvesti, o lankytojai yra linkę daryti klaidas. Šie veiksniai lengvai sukelia painiavą ir gali sukelti potencialių lankytojų nusivylimą.

4. Naudokite strateginius žodžius savo domene

Vėlgi, tai gali būti labai sunku padaryti, tačiau gali būti naudinga naudoti raktinį žodį, susietą su jūsų verslo pobūdžiu. Tai veikia asociatyviai žmonėms, kurie tai girdi, ir gali padėti jums pakelti koją ir SEO srityje.

Pvz., Toks domeno vardas kaip „BostonLocksmith“ gali būti naudingas šaltkalviui, aptarnaujančiam Bostono sritį.

5. Būkite atsargūs taikydami pagal plotą

Nors aukščiau pateikiau Bostono pavyzdį, būtų protinga pasirūpinti, kaip jis naudojamas. Internetinės įmonės, pvz., El. Prekybos parduotuvės, dažnai neturi sienų ir domeno pavadinime naudoti pagal vietovę taikomą raktinį žodį nebūtų taip efektyvu. Tiesą sakant, ji dažnai gali būti klaidinanti ir gali prarasti potencialų verslą.

6. Pasirinkite tinkamą domeno plėtinį

Domenų vardų plėtiniai labai skiriasi ir būna skirtingomis kainomis, net jei nusipirkote naujų. Tiesą sakant, yra keletas domenų vardų plėtinių, tokių kaip .tk, kurie yra visiškai nemokami. Naudokite juos atsargiai, nes dažnai buvo piktnaudžiaujama nemokamais domenų vardų plėtiniais ir daugelis jų įgijo labai blogą reputaciją.

Asmeniškai aš rekomenduoju naudoti patikimus ALD arba bent jau ccTLD, ypač jei dirbate versle.

7 – Išbandykite domenų vardų generatorių

Jei tikrai negalite nuspręsti dėl gero domeno vardo ir jums pritrūksta idėjų ar draugų paklausti, yra dar viena galimybė. Pabandykite naudoti vieną iš daugelio nemokamų domenų vardų generatorių, plūduriuojančių internete (žr. Žemiau). Net jei nerandate idealaus domeno vardo, kai kurie pasiūlymai gali suteikti jums naujos perspektyvos ir šiek tiek įkvėpimo.

Žemiau yra keletas nemokamų domenų vardų generatorių, kuriais galima naudotis.

Galite naudoti nemokamus domenų vardų generatorius

Pažvelkime į kai kuriuos domenų vardų siūlymo įrankius, kurie gali padėti šiek tiek supaprastinti šį procesą.

1. Lean domeno paieška

„LeanDomainSearch“ - nemokamas domenų vardų generatorius jūsų svetainei„LeanDomainSearch“

Jei norite padėti tiems, kuriems yra smegenų blokada ar kuriems pritrūko vardų, išbandyti, „LeanDomainSearch“ gali būti naudinga. Tai yra nemokamas domeno vardo siūlymo įrankis, leidžiantis įvesti kai kuriuos terminus, kuriuos norite susieti, ir tada išspjaunama daugybė derinių, kurie gali būti naudingi.

Aš sakau, galbūt todėl, kad daugelis iš jų neturi prasmės ir iš esmės yra nepageidaujami. Vis dėlto keisčiausia, kad šis didžiulis sąrašas gali suteikti šiek tiek įkvėpimo patikslinti paieškos terminus ir bandyti dar kartą. Juk tai šiek tiek praverčia.

2. „Shopify“ verslo pavadinimo generatorius

Norėdami ieškoti pageidaujamo domeno vardo, naudokite „Shopify“ verslo vardų generatorių„Shopify“ verslo pavadinimo generatorius

„Shopify“ verslo pavadinimo generatorius veikia pagal panašią koncepciją kaip „LeanDomainSearch“, tačiau jei pamėginsite, netrukus pastebėsite, kad tai kitoks žvėris. Užuot atsitiktinai derinęs paieškos terminus, atrodo, kad šis žodis yra šiek tiek intelektualesnis.

Tai nėra skirta padėti jums surasti domeno vardą, o veikiau įmonės pavadinimas ir tokiu būdu įterpia papildomus jūsų paieškos terminus. Tarkime, kai ieškojau „Tech Magazine“, vienas iš rezultatų buvo „Mantis Tech Magazine“. Tačiau vis tiek galite juos naudoti domeno vardo paieškai.

3. Paleisties vardo patikrinimas

Paleisties vardo tikrintuvas

Paleisties vardo tikrinimas yra nemokamas ir paprastas Peterio Thaleikio sukurtas įrankis. Paleisties vardo tikrinimas padeda patvirtinti domenų vardus trijuose skirtinguose ALD (.com, .io, .co) ir naudotojų vardus daugelyje platformų – įskaitant „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“..

4. Krūtinės vardas

„Bust A Name“ - domeno vardo siūlymo įrankis, veikiantis įvairiomis kalbomisKrūtinės vardas

„Bust a name“ yra dar sudėtingesnis nei abu anksčiau paminėti įrankiai ir leidžia tinkinti kai kuriuos paieškos terminus. Pvz., Galite pasirinkti suteikti pirmenybę pradžios ar pabaigos žodžiams arba apriboti domeno vardo ilgį. Jūs netgi galite pasirinkti, kad jis veiktų įvairiomis kalbomis!

Taip pat galite pasirinkti, kad sistema nurodytų jums, kurie iš paieškos rezultatų jau naudojami keliems aukščiausio lygio domenams. Svetainė atrodo panašiai kaip seniausių interneto dienų relikvija su jos senovine sąsaja, tačiau ji turi savo reikmių. Pvz., Jei uždarote skirtuką, kuriame jis atidarytas, vėl naršydami ten suteiksite galimybę tęsti ten, kur baigėte.

Viena iš labai įdomių „Bust A Name“ dalių yra ta, kad ji turi savo mokymo skyrių, kuriame yra keli patarimai apie vaizdo įrašus. Aš nebūčiau pamanęs, kad to tikrai reikia, bet jie, matyt, patikrino sistemą idiotais.

5. Domeno mįslė

Galite naudoti sudėtingą domenų vardų generatoriųDomeno mįslė

Šis nemokamų domenų vardų generatorius yra dar sudėtingesnis ir manau, kad tai šiek tiek klaidina, ypač pirmą kartą vartotojams. Yra daugybė galimybių ir iš jos galite gauti tiek mažai, tiek daug pagalbos, jei norite. Svarbus dalykas yra tai, kad be siūlymų dėl domenų vardų, „Domain Puzzler“ taip pat leidžia žinoti apie jų prieinamumą.

Pavyzdžiui, kai pridėjau keturis raktinius žodžius. Sistema man davė keturis derinius, bet taip pat praneškite, kad .com variantai jau buvo priimti. Galite pasirinkti ieškoti beveik bet kokio ALD, pradedant nuo .com ir net .travel ir .aero.

6. „NameBoy“

Geriausias nemokamų domenų vardų generatorius„NameBoy“

Ši svetainė yra sukurta „BlueHost“ ir teigia, kad yra viena iš seniausių egzistuojančių domenų vardų generatorių. Galite įvesti raktinių žodžių derinį, o generatorius išskaidys daugybę derinių, kad galėtumėte pasirinkti iš ala LeadDomainSearch stiliaus.

Deja, dauguma derinių atrodo nepaprastai keistai ir nesu tikras, ar galite juos naudoti. Kreipsiuosi į tai pas kitą „idėjų generatorių“, kur jūs turėsite patys atlikti pagrindus, perskaitę pasiūlymus.

Akivaizdu, kad svetainę palaiko „BlueHost“, todėl joje bus reklamų ir daugybė nuorodų, kurios bandys jus nukreipti į tą svetainę, kad galėtumėte prisiregistruoti su jomis.

Apžvalga: Kaip nusipirkti domeno vardą

Tikrasis domeno vardo registracijos procesas yra tai, ką reikėtų lengvai atlikti keliais paprastais žingsniais. Pagrindinis formatas yra: ieškokite, pasirinkite, tada nusipirk. Nors kai kurie domenų vardus parduodančių svetainių terminai gali skirtis, procesas turėtų būti panašus.

1. Ieškokite norimo vardo

Užregistruokite domeną „Hostinger“Eikite į „Hostinger“ domenų tikrintuvą. 1) Paieškos juostoje įveskite norimą domeno vardą; 2) Spustelėkite „Patikrinti“.

Daugelis registratorių turės skyrių, skirtą domenų vardams. Čia turėtumėte rasti paieškos laukelį, kuriame galite įvesti norimą domeno vardą. Aš rekomenduoju įvesti visą domeno vardą, įskaitant ALD.

Norėdami atlikti domeno paiešką, tiesiog eikite į „Hostinger“ domenų tikrintuvą.

2. Pasirinkite iš turimo sąrašo

Užregistruokite domeną „Hostinger“3) patikrinkite, ar yra jūsų domeno vardas; 4) Norėdami įsigyti, spustelėkite „Pridėti į krepšelį“.

Įvedę norimą domeno vardą, sistema atliks paiešką ir patikrins, ar jis yra prieinamas. Nepriklausomai nuo to, ar jis galimas, ar ne, jums dažnai bus rodomas to paties domeno vardo sąrašas su įvairiais kitais plėtiniais, kurių galbūt norėtumėte.

Jei nė viena iš šių parinkčių jums nepatinka, grįžkite į 1 veiksmą ir pakartokite procesą, kol rasite tai, kuo esate patenkintas ir prieinamas. Kai kurios svetainės leidžia vienu metu ieškoti daugiau nei vieno domeno vardo.

3. Užbaikite pirkimą

Užregistruokite domeną „Hostinger“5) Pasirinkite norimą registracijos terminą (laikotarpis – 1/2/3 metų), jei reikia, pasirinkite prieglobos planą (pradedant nuo 0,80 USD / mėn.); 6) Norėdami tęsti užsakymą, spustelėkite „Checkout Now“.

Pasirinkę norimą įsigyti domeno vardą, svetainė dažnai paklaus, ar yra priedų, kurių taip pat norėtumėte. Atkreipkite dėmesį į tai, ką jie siūlo, nes kai kurie iš jų jums suteikia didesnį privatumą.

Taip pat turite pasirinkti pirkimo terminą, tai reiškia, kiek laiko jūs norite užsiregistruoti. Trumpiausias domeno vardo registravimo laikotarpis yra vieneri metai. Kai tai bus padaryta, viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumokėti už pirkinį, o išsami informacija apie domeno valdymą jums bus atsiųsta el. Paštu..

Kiek turėčiau mokėti už domeno vardą?

Domenų vardai yra tokie patys kaip ir bet kurio kito produkto, kurį galite nusipirkti parduotuvėse. Kaina skirsis priklausomai nuo to, kada jūs perkate ir iš kur jūs perkate. Pvz., Svetainėse laikas nuo laiko gali būti parduodami domenų vardai.

Kitas domeno vardo kainą lemiantis veiksnys yra plėtinys. Skirtingi domenų vardų plėtiniai turi skirtingas pirkimo ir pratęsimo kainas. „.Win“ ALD kaip pavyzdys gali kainuoti tik 1,74 USD, o kasmet atnaujinti – 2,23 USD.

Kažkada svetainės taip pat sumažins domenų vardų kainas, atsižvelgiant į tai, kiek laiko jūs vykdote pradinę registraciją. Vienerių metų registracija yra įprasta, tačiau jie gali sumažėti, jei tuo pačiu metu registruositės dvejus ar daugiau metų.

Dėl to nėra „standarto“, kiek jums kainuos domeno vardas. Laimei, panašiai kaip ir lėktuvų bilietai, yra ir tokių vietų TLD sąrašas, kur galite greitai surinkti šią informaciją ir nusipirkti norimą domeno vardą už mažiausią kainą.

Kaip bendra rekomendacija, dauguma ALD kainuos apie 10–15 USD per metus. Jei perkate seną domeno vardą, tai kainuos daug daugiau, atsižvelgiant į amžių ir raktinius žodžius. Žinoma, nemokamas domeno vardas yra nemokamas, tačiau dažnai reikia atspausdinti daug puikių atspaudų, kuriuos turite žinoti.

Gero domeno vardo registratoriaus pasirinkimas?

Šiandien domeno vardą galite nusipirkti praktiškai bet kurioje interneto vietoje. Nuo specialių domenų vardų svetainių iki žiniatinklio prieglobos įmonių jos yra prieinamos visur. Tačiau ne visos vietos yra vienodos ir yra keletas punktų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį prieš įregistruodami domeno vardą iš kažkur.

Geri domenų vardų registratoriai (svetainės, įgalioti parduoti domenų vardus) dažnai pasižymi panašiomis savybėmis, kurios suteikia pranašumą prieš konkurentus. Idealiu atveju norėtumėte rasti registratorių, kuris yra akredituotas ICANN, kurio skaidrūs kainų ir pratęsimo mokesčiai, geras klientų aptarnavimas ir, svarbiausia, turi sistemą, leidžiančią lengvai valdyti domeno vardą.

ICANN akreditacija

Paskirtų vardų ir skaičių interneto korporacija (ICANN) yra pagrindinė ne pelno organizacija, stebinti ir kontroliuojanti visą domenų vardų pramonę. Visada įsitikinkite, kad visur, kur planuojate pirkti domeno vardą ICANN akredituota.

Šie registratoriai turi laikytis ICANN taisyklių ir yra išleistos gairės kurios užtikrina, kad tie, kurie pasirašo per akredituotus registratorius, būtų apsaugoti. Ne visos įmonės, parduodančios domenų vardus, yra ICANN akredituotos.

Kainų nustatymas ir atnaujinimas

Aš domenų vardus laikau paslaugomis, o ne prekėmis, nes jūs turite mokėti atnaujinimo mokesčius, kad galėtumėte išlaikyti domeno vardą. Dėl šios priežasties svarbu užtikrinti, kad registratorius, iš kurio perkate domeno vardą, turėtų skaidrią kainų nustatymo ir atnaujinimo struktūrą..

Kaip ir įprastos vartojimo prekės, domenų vardai dažnai parduodami, o kai kurie registratoriai gali siūlyti nebrangius domenų vardų sandorius. Atminkite, kad šie pardavimai dažnai taikomi tik registruojant naujus domenų vardus ir tik tą laiką, per kurį juos perkate. Atnaujinimai bus įprasti.

Geros domenų verslo praktikos pavyzdys – „NameCheap“ vykdydama TLD reklamą, įmonė užsakymo puslapyje aiškiai nurodo atnaujinimo kainą..

Visada stebėkite bet kokio domeno vardo, kurį perkate, pirkimo kainą ir atnaujinimo kainą. Skirtingi registratoriai taip pat turi skirtingas kainas, todėl prieš apsispręsdami nusipirkite parduotuvę.

Pagalba klientams

Geras klientų aptarnavimas yra būtinas bet kuriai įmonei, ir tai taip pat taikoma domenų vardų registratoriams. Prieš užsisakydami bet kokius produktus iš registratoriaus, pabandykite susisiekti su jų palaikymo personalu, kad suprastumėte, kokie jie jautrūs ir paslaugūs. Greitai reaguojančios įmonės turi geresnę palaikymo sistemą, skirtą iškilusiems klausimams spręsti.

Domenų vardų valdymas

Registratoriai, ne tik leisdami jums pirkti ir atnaujinti domenų vardus, turės pateikti jums sistemą, leidžiančią valdyti domeno vardą. Tai apima domeno vardo DNS nustatymą arba kitas funkcijas, pvz., Perkėlimą į kitą registratorių.

Kai kurie registratoriai turi baisias sistemas, todėl gali būti sunku naudotis jūsų sąskaita. Aš rekomenduoju užsiregistruoti pas jus dominantį registratorių ir šiek tiek ištirti jų sistemą prieš pirkdami. Aš kažkada pasirašiau registratorę, kuri turėjo tokią baisią sistemą, kad ji praktiškai nebuvo naudojama.

Piktnaudžiavimas domenų vardais

Vienu žvilgsniu du panašūs domenų vardai gali būti klaidingai susieti, nebent atkreipsite dėmesį į domeno vardo plėtinį. Ši sistema dažnai naudojama domenų vardų pritūpimai kurie užgrobia domenų vardus arba registruoja panašius domenų pavadinimus apyniuose, kad teisėtos įmonės iš jų pirks tuos domenų vardus.

Citibank.tk

Vienas iš pavyzdžių yra tas, jei sukčiai užregistruoja tokį domeno vardą kaip „Citibank.tk“ ir bando perduoti jį kaip tikrąją „Citibank“ svetainę. Kai kuriuos lankytojus svetainė gali apgauti ir per klaidą įvesti asmeninius duomenis. Net ir nesukurdami sukčių svetainių, domenų vardų savininkai dažnai pažeidžia prekių ženklus, dažnai turėdami tikslą parduoti juos padidintomis kainomis tų prekių ženklų savininkams..

SteveJob.com

Kitas pavyzdys yra SteveJob.com domeno atvejis. Anksčiau domenas priklausė Pietų Korėjai, kuri vadinasi Steve Jobs Kim. Domeną jis naudojo su technologijomis susijusioms naujienoms ir straipsniams skelbti. Byla buvo išspręsta 2019 m. Gruodžio mėn. – Steve Jobs Archive, LLC, Steve Jobs našlės Laurene Powell Jobs vadovaujamas patikos fondas., laimėjo teisę turėti domeno vardą.

Kai kuriais atvejais panašumai gali būti visiškai nekalti, pavyzdžiui, Kanados paauglio Mike’o Rowe, kuris savo internetinio dizaino versle įregistravo domeną „MikeRoweSoft“, atveju.. „Microsoft“ (įmonė) nebuvo linksminami ir nebuvo iškelta į teismą, paskelbti nutraukimo ir atsisakymo pranešimus.

Išvada: geras domenas, vertas daugiau, nei jūs manote

Nors šis vadovas skirtas geriau suprasti, kur ir kaip gauti savo domeno vardą, pastebėsite, kad aš įtraukiau domenų vardo pasirinkimo proceso skyrius ir kitą informaciją apie smulkmenas.

Nesvarbu, ar esate asmuo, norintis sukurti mažą tinklaraštį, ar smulkusis verslas, siekiantis išplėsti skaitmeninę plėtrą, domeno vardas yra daug daugiau nei tik pigi vardo žyma. Iš esmės tai atspindi jus skaitmeniniame pasaulyje ir turi visas su tuo susijusias pasekmes.

Jį reikia kurti ir puoselėti, kaip ir savo reputaciją realiame pasaulyje. Atidžiai rinkitės, pirkite ir saugokite savo domeno vardą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map