Spocket piegādā kravas pārvadājumus citā līmenī

Kā salīdzinoši jauns uzņēmums, Kabatas to varēja viegli sajaukt kā vēl vienu izsalkušu startapu, kurš cenšas to padarīt lielu ienesīgo kravas piegādes pakalpojumu tirgū.


Tomēr, kad mums bija jārunā Izpilddirektors Saba Mohebpour, tā mūs sagaidīja, ka viņi nav tikai vēl viens tehnoloģiju uzņēmums, kas vēlas izjust lielu pauzi. Faktiski Spocket ir vadījis apsūdzību par revolūciju, kā tiek apstrādāti kravas pārvadājumi, un tai ir bijuši panākumi, lai to paveiktu..

Mūsu intervija dziļi izplata Spocket pirmsākumus un to, kā viņi gatavojas gūt panākumus, stāvot jūrā, kurā tiek piegādāti kravas pārvadāšanas pakalpojumi, kamēr viņi joprojām atrodas.

Vietnes Spocket mājaslapa

Kabatas pirmsākumi

Kamēr uzņēmums tika oficiāli dibināts 2017. gadā, Spocket ideja bija saistīta ar izpilddirektora un dibinātāja Saba Mohebpour darbiem viņa koledžas dienu laikā atpakaļ UBC..

Mohebpour vaļsirdīgi atgādina, kā YouTube videoklips ir bijis viņa katalizators, lai viņš varētu iekļūt programmēšanas pasaulē.

(Mani iedvesmoja) YouTube video no 17 gadu vecuma, kurš pārdeva lietotni Yahoo, es sāku mācīties programmēšanu un sāku lietotni ar nosaukumu Vendchat. Kamēr mums tas bija jāslēdz, es daudz ko uzzināju, izmantojot pieredzi un voila! Dzimis Spocket.

Bet pirms Spocket faktiski varēja pacelties, bija jautājums par e-komercijas tirgus iepazīšanu un mēģinājumu ielauzties nozarē.

Mohebpour un komandai loģisks solis bija izveidot tiešsaistes veikalu, taču viņi drīz vien saprata, ka uzticamu piegādātāju atrašana, katra produkta manuāla pasūtīšana un krājumu glabāšana: uzņēmumam, kas joprojām cenšas atrast savu pamatu, tas šķita neticami nepraktiski..

Saba Mohebpour, Spocket dibinātājs un komanda.

Tieši viņa pētījuma laikā Mohebpour saprata, ka krājumu glabāšana ir milzīga problēma daudziem mazumtirgotājiem. Šī bija dzirkstele, kas nepieciešama, lai izveidotu Spocket pamatu: e-komercijas risinājumu bez riska.

Tāpat kā lielākajai daļai jaunizveidoto uzņēmumu, Spocket bija jātiek galā ar dažiem izciļņiem ceļa garumā, pirms viņi sevi nodibināja, bet viens konkrēts ceļa sasitums bija pilnīgi ārpus viņu rokām. Tas bija Sietlas Techstars programma, kuru uzņēmums tika pieņemts 2017. gada decembrī, ka Mohebpour bija grūti apmeklēt, jo bija stingrāka ceļošanas politika.

Par laimi, tas viss beigās izdevās.

Es tolaik būdams Irānas pilsonis un ņemot vērā Trump jauno politiku, es to nevarētu panākt. Bet mana komanda piedalījās uzņēmuma vārdā! Kopš tā laika mēs tikko esam iekarojuši jaunus augstumus – sākot ar pārsteidzošo finansēšanas kārtu un beidzot ar mazumtirgotāju skaita pieaugumu mūsu platformā. Tas ir ārkārtīgi aizraujošs projekts! ”, Viņš piebilda.

Izceļas, kamēr iederas

Protams, kāju uzstādīšana dropshipping nozarē bija kas vairāk nekā tikai uzņēmuma izveidošana un tā sniegšana. Spocket komandai bija jāsaprot, kādas problēmas ir saistītas tikai ar “krājumu glabāšanu” un “riska samazināšanu” tiešsaistes mazumtirgotājam.

Ja viņi vēlējās izcelties starp kravas piegādes pakalpojumu jūru un lieliski iekļauties klienta vai klienta vajadzībām, viņiem vajadzēja saprast, kas ir lielākās problēmas kravas piegādes laikā un kā Spocket plāno tos risināt atšķirīgi.

Kravu pārvadājumi parasti ir ierobežoti ar Ķīnas piegādātājiem. Mēneša garie piegādes laiki precīzi nedarbojas šajā tūlītējās gandarījuma gadsimtā. Lai mazumtirgotājiem būtu godīgas izredzes gūt panākumus, saskaroties ar tādiem milžiem kā Amazon, piegādes laikiem jābūt īsiem un konkurētspējīgiem..

Aizvien pieaug priekšroka vietējiem produktiem, kā arī kvalitātes pārbaudītajiem, ētiski ražotajiem produktiem, un, ņemot vērā to, galvenokārt uz ASV un ES, mēs ieradāmies pie piegādātājiem, lai samazinātu nosūtīšanas laiku un nodrošinātu, ka kvalitāte neuztrauc.

Paši sevi pozicionējot kā pakalpojumu, kas nodrošina ne tikai labāku nosūtīšanas laiku, bet arī augstas kvalitātes vietējos produktus, padara tos par vienu soli virs vidējā kravas piegādes pakalpojuma.

Kopsavilkuma plāns un cenas no 2019. gada marta (avots)

Bet Spocket komandu tas neapmierināja. Jo īpaši Mohebpour saprata, ka liela daļa piegādātāju iepakojuma mēdz aizēnot mazumtirgotāja zīmolu. Lai to apkarotu, viņi ir izveidojuši partnerattiecības ar galvenajiem piegādātājiem, lai tiktu izmantoti tikai neitrāli iepakojumi, un piegādātājs rūtiņu pievienos mazumtirgotāja rēķinam.

Lai pievienotu ķiršu virsū, Spocket ļauj tirgotājiem viegli pārbaudīt produktus pirms pievienošanas savam veikalam, izmantojot pasūtījumu paraugus, kas ir pieejami tieši viņu meklēšanas lapā.

Risinot visus šos jautājumus un nodrošinot pakalpojumu, kas nodrošina gan kvalitāti, gan ātrumu, Spocket sevi iestata par galveno tiešsaistes preču mazumtirdzniecības pakalpojumu piegādi tiešsaistē..

Ne tikai pakalpojums, bet arī risinājums

Neskatoties uz to, ka Spocket darbojas uz visiem cilindriem, Mohebpour un viņa komanda nekad nav aizmirsuši, kāds ir uzņēmuma mērķis. Un tas ir vairāk nekā tikai cits pakalpojumu uzņēmums, bet drīzāk risinājums mazumtirgotājiem.

Tas nozīmēja uzlauzt galvu par to, kā atrisināt problēmu, kas jau ilgāku laiku nomoka tiešsaistes mazumtirgotājus.

Mēs risinām 1,1 triljonu dolāru krājumu sagrozīšanas problēmu, izveidojot pakalpojumu, kas ļauj uzņēmējiem veidot savu zīmolu, vienlaikus veicot preču piegādi, iegūt kvalitatīvus produktus no vietējiem pārdevējiem un padarīt sūtīšanu ātru.

Spocket automatizē visus “garlaicīgos” biznesa veidus, lai mazumtirgotāji varētu koncentrēties uz mārketingu, zīmolu veidošanu un reklāmguvumiem.

Tas ir milzīgs uzdevums uzņēmumam, kas ir tikai vairāk nekā gadu vecs (!), Bet uzņēmumam Spocket tas nozīmē ne tikai kārtējo veiksmes stāstu, bet arī plaisas mazināšanu starp mazumtirgotājiem un digitālo tirgu..

“Mēs esam piedalījušies šajā lielajā e-komercijas revolūcijā, kas ļauj ikvienam, kam ir interneta savienojums, izveidot veikalu un padarīt to lielu. Mēs pārliecināmies, ka jūsu kā mazumtirgotāja pieredzei nav žagas produktu iegūšanas un piegādes jomā! ”

Produktu platforma palīdz mazumtirgotājiem iegādāties produktus

Tomēr dienas beigās tas, kas motivē Spocket, ir viņu lietotāji, un Mohebpour stāsta mums, cik svarīgi un iepriecinoši ir redzēt mazumtirgotājus, kuri izmanto Spocket tiešsaistes biznesam.

“Mūsu lielākā motivācija ir dot iespēju uzņēmējiem dot spēku: liecinieks, kā tūkstošiem mazumtirgotāju sāk savu biznesu, izmantojot Spocket, ir sirreāli. Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi un satraukti par satriecošo veikalu skaitu, kas krāj Spocket produktus un padara to par savu, ar savu unikālo stilu. ”

Ar nulles sākotnējām izmaksām, automatizētu apstrādi un pārbaudītiem produktiem Spocket spēja uz pusi samazināt veikala celtniecības laiku un mazumtirgotājiem nodrošināt uzticamus avotus: viņu patiesā ietekme uz tirgu liek viņiem censties sasniegt vairāk!

Panākumu gūšana un pavērsienu izpildīšana

Spocket ir bijis tikai apmēram gadu, bet jau tagad viņiem ir izdevies uzkrāt diezgan daudz atskaites punktu un panākumu. Izpilddirektors Mohebpour atklāti atgādina, kā viņiem izdevās piesaistīt investorus Techstars programmas laikā un paplašinoties WooCommerce.

Viss Spocket ceļojums ir bijis milzīgs amerikāņu kalniņš ar manu nespēju doties uz Techstars programmu, neskatoties uz nokļūšanu 1,5 miljonu sarunu kārtā ar tādiem investoriem kā Mistral Venture Partners, 7 Gate Ventures, Panache Ventures un akseleratoru Plug and Play..

… Mēs paplašinājāmies līdz WooCommerce pagājušajā mēnesī (2018. gada augustā), nodrošinot vairāk mazumtirgotāju iespēju pilnveidot savu biznesu, un tas ir liels pagrieziena punkts.

Lietotne Spocket Shopify (lejupielādēt)

Spocket WordPress spraudnis (lejupielādēt)

Vēl viens milzīgs pagrieziena punkts Spocket bija sasniedzis 25 000 mazumtirgotāju mazāk nekā gada laikā, un to skaits joprojām pieauga. Pietiek teikt, ka viņu smagais darbs atmaksājas.

Mūsdienās Spocket atbalsta mazumtirgotājus visos piecos kontinentos, palīdzot viņiem atvērt un paplašināt tiešsaistes veikalus. Runājot par pašu komandu, viņi ir izveidojuši divu locekļu komandu ar centrālo atrašanās vietu Vankūverā līdz 11 dalībniekiem ar dizaineriem Indijā, izstrādātājiem Brazīlijā un operācijām Filipīnās. Tas viss parāda arī uzņēmuma spēku dažādībā.

Ēka nākotnei (un lietotājiem)

Cik lielu veiksmi šobrīd bauda Spocket, Mohebpour un komandai joprojām ir skats uz nākotni, ko viņi uzņēmumam plāno lielas lietas.
Saba Mohebpour, Spocket dibinātājs

“Mēs plānojam Spocket piedāvāt citām platformām, izņemot WooCommerce un Shopify, lai neatkarīgi no tā, kur atrodas uzņēmējs internetā, tās varētu straujāk augt, izmantojot Spocket.

Mēs ļoti vēlamies izveidot zināšanu bāzi, kas attiecas uz mazumtirgotājiem, sākot no šī episkā ceļojuma, un vissvarīgāk mēs ceram piedāvāt ātrus risinājumus vairāk mazumtirgotāju visā pasaulē. ”

Labākas platformas izveidošanā ar Spocket galvenā loma ir saprast to lietotājus. Maziem un vidējiem uzņēmumiem tas nozīmē sevi pozicionēt kā ideālu platformu, kas lietotājiem palīdz attīstīt biznesu.

Spocket ir izveidots, lai palīdzētu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Uzņēmumiem augot, ir diezgan grūti izsekot krājumiem vai individuāli apstrādāt katru pasūtījumu: mēs pārvaldām un automatizējam visu manuālo darbu, lai tirgotāji varētu visu savu uzmanību veltīt reklāmai, mārketingam, veikala optimizēšanai un klientu saglabāšanai: viss svarīgais veiksmīga tiešsaistes veikala darbības daļas.

Mohebpour turpina: “Mazumtirgotāji var pievienot produktus no vairākiem piegādātājiem bez liekām atļaujām un līgumiem, jo ​​mēs to apstrādājam: tas ļauj mazumtirgotājiem piedāvāt plašāku produktu klāstu, nemaz nerunājot par mūsu ekskluzīvajām dziļi diskontētajām cenām. Spocket ir ieguvis ātrāku, vienmērīgāku un labāku biznesu! ”

Dropshipping citā līmenī

Jebkuram uzņēmumam vai jaunizveidotam uzņēmumam ir grūti izcelties, kad jūs saskaras ar konkurentu jūru, taču, neskatoties uz to, ka esat tikai viens gads vecs, Spocket ir spējis ne tikai to paveikt ar savu dropshipping pakalpojumu, bet arī to dara kopumā atšķirīgs līmenis.

Bet sasniegt šādu panākumu līmeni nebija viegli, un tas viss bija atkarīgs no patiesi kaislīgas komandas. Izpilddirektors Saba Mohebpour to vislabāk saka, aprakstot Spocket ļaudis:

Mēs esam komanda, kuru veido aizrautīgi, zinātkāri cilvēki no visas pasaules; mēs uzklausām klientus un pastāvīgi iesaistāmies Spocket pilnveidošanā līdz labākai versijai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map