Kā izveidot spēli tiešsaistē bez maksas (un rīkus, lai sāktu)

Vai kādreiz domājat, kāpēc mobilo spēļu lietotnes ir tik populāras? Tam, protams, ir iemesls. Mobilo spēļu industrija tiek uzskatīta par visienesīgāko un lielāko biznesa iespēju no iespējamiem ieņēmumiem. Arvien vairāk uzņēmumu izmanto mobilās spēļu lietotnes, jo paredzams, ka globālais spēļu tirgus ienesīs USD 152,1 miljardu 2019. gads.


Arvien pieaugošie skaitļi, kas mudina uzņēmumus zīmolu reklamēšanai radīt ļoti saistošas ​​mobilo spēļu lietotnes. Tā kā rentabilitāte ir galvenais apsvērums, izstrādājot mobilo spēļu lietotni.

Tāpēc šajā vēlamo funkciju sarakstā noteikti ir jāiekļauj mobilā spēle ar ļoti valdzinošām un atkarību radošām funkcijām un pārsteidzošu lietotāja pieredzi..

Šajā rakstā jūs izpētīsit, kā veiksmīgi izveidot mobilo spēļu lietotni. Sāksim ar šiem veiksmes stāstiem jūsu iedvesmai.

Pasaulē veiksmīgākās mobilo spēļu lietotnes

1. Candy Crush

konfekšu simpātija - kā bez maksas izveidot mobilo spēļu lietotniAvots: Daudzstūris

Candy Crush tika uzsākta 2016. gada jūnijā, un līdz šai dienai spēle joprojām ir cilvēku iecienītākā spēle, vēl neliecinot par apstāšanos. Candy Crush panākumu noslēpums ir vienkāršā koncepcija, kas liek spēlētājiem atgriezties vēl vairāk.

Sākotnēji spēle lietotājiem ļauj vienkārši saskaņot trīs vienas krāsas saldumus. Pēc katra līmeņa pabeigšanas lietotāji bija apmierināti. Vēlāk, kad lietotāji iziet dažādus līmeņus, viņi sāk atslēgt dažādas funkcijas, kas ir spēles atkarības spēks. Lietotājiem arī bija jānosūta Candy Crush pieprasījumi draugiem par dzīves atrašanu. Kopumā krāsas, dizains, skaņas efekti un funkcijas ir saistoši un kļūst par lietotnes veiksmes iemeslu.

2. Klanu sadursme

Klanu sadursme - kā bez maksas izveidot mobilo spēļu lietotniAvots: Reddit

Lietotne Clash of Clans, kuru darbina Supercell, kļuva par 2012. gada mega-pārdevēju lietotni. Lietotnes veiksmes noslēpums ir tās vairāku spēlētāju funkcija, laba spēle, koncepcija, grafika un lietojamība. Turklāt gan Clash Royale, gan Clash of Clans 2018. gadā guva 635 miljonu dolāru lielu peļņu no 1,6 miljardu ASV dolāru ieņēmumiem..

Šie bija daži piemēri no pasaules veiksmīgākajām mobilo spēļu lietotnēm, kas nopelnīja lielus ieņēmumus. Tagad jums ir jādomā par savas spēļu lietotnes izveidi? Ja jā, tad šeit ir pilnīgi nolietota, kurā aprakstīti veidi, kā veiksmīgi izveidot bezmaksas spēles lietotni.

Kā izveidot spēles lietotni bez maksas

Pirms jūs uzņemt mobilo spēļu lietotne attīstības ceļojums, ļaujiet mums izskaidrot jums kaut ko svarīgu. Galvenokārt daudzi no mums izveido mobilo spēļu lietotnes, lai gūtu ienākumus, un tam jums ir nepieciešama taisnīga monetizācijas stratēģija.

Izveidojiet savas mobilās spēles lietotnes monetizācijas stratēģiju

Ja veidojat savu mobilo spēļu lietotni peļņas gūšanas nolūkā, tad vispirms jāizveido sava monetizācijas stratēģija. Monetizācijas stratēģija palīdzēs izdomāt, kā no lietotnes gūt maksimālu labumu.

Izstrādājot mobilo spēli, jūs arī ieguldāt dažas izmaksas, lai to atgūtu, jums ir jābūt monetizācijas stratēģijai. Lai izstrādātu vertikālas monetizācijas stratēģiju, izvēlieties kādu no šiem visizplatītākajiem veidiem.

 • Pirkumi lietotnē – Pirkums lietotnē ir labs veids, kā nopelnīt spēlētājus. Pirkums lietotnē ir pieeja, kas ļauj spēlētājiem iegādāties virtuālus produktus konkrētai spēlei, ar kuru palīdzību izstrādātāji var iegūt naudu.
 • Iekļaujiet reklāmas saturu – Vēl viens lielisks veids, kā gūt ienākumus no spēļu lietotnēm, ir reklāma. Jūs varat apvienot reklāmas ar pirkumiem lietotnē. Kopā abas stratēģijas darbosies neticami, taču noteikti iekļaujiet visatbilstošākās reklāmas, pretējā gadījumā jūs nesaņemsit vēlamos rezultātus.
 • Premium versijas – Premium versijas ļauj spēlētājiem demonstrēt jūsu produktu, pēc tam maksājot, ja viņi vēlas turpināt spēlēt.

Rīki darba sākšanai

Lai izstrādātu savu nākamo mobilo spēli, apskatiet šo īso rokasgrāmatu, kas parādīs dažus būtiskus rīkus, lai izveidotu savu spēļu lietotni.

1. Dators

Pirmkārt un galvenokārt, jums būs nepieciešama sistēma, lai tajā uzstādītu spēļu motoru. Tam var būt personālais dators vai Mac. Ņemiet vērā: ir daži spēļu motori, kas darbojas tikai personālajā datorā vai Mac datorā, tie neatbalsta abas sistēmas.

2. Viedtālrunis

Nākamā lieta, kas jums būs nepieciešama, noteikti ir viens vai divi viedtālruņi, lai pārbaudītu spēli vajadzīgajā platformā. Ja vēlaties palaist savu lietotni gan Android, gan iPhone, ir vērts pārliecināties, ka tā darbojas labi abās platformās.

3. Izstrādātāja konts

Izstrādātāja konts ir nepieciešams, ja vēlaties iesniegt savu spēļu lietotni. Iesniegšanai Play veikalā nepieciešami 25 USD par mūžu un 99 USD gadā App Store. Tas nav līdzīgs lietotņu veidotājiem, tāpēc jums ir jābūt atbildīgam par atjauninājumiem, lai pārliecinātos, ka spēle darbojas visās ierīcēs. Tam varētu būt nepieciešami dažādi jauni atjauninājumi gadā.

4. Spēles noformēšanas rīki

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties attīstīt 2D vai 3D spēli, jums ir nepieciešami spēcīgi spēles aktīvi, lai tā izceltos tirgū. Spēļu aktīvos var ietilpt spēļu rakstzīmes, mūzika, fons un izvēlnes.

5. Tīmekļa mitināšana

Atkarībā no spēles lietotnes rakstura, ja jūsu spēle prasa saglabāt datus tiešsaistē, piemēram, lietotāju profilus, darbību vēsturi utt., Ir nepieciešama uzticama tīmekļa mitināšana. Hostings var būt ļoti daudzos veidos, sākot no datu bāzes glabāšanas līdz servera veiktspējai. Tas, kas jums nepieciešams, ir ļoti atkarīgs no jūsu izstrādātās funkcijas.

Pretējā gadījumā, ja tāda standarta, patstāvīga bezsaistes spēļu lietotne kā Tetris, tā nav nepieciešama.

6. Spēļu dzinējs

Spēles motors ir vissvarīgākais rīks mobilās spēles lietotnes izstrādei. Atkarībā no jūsu spēles lietotnes prasībām tirgū ir pieejami dažādi spēļu motori; jūs varat izvēlēties no visvienkāršākā līdz ļoti sarežģītam spēļu dzinējam.

Spēļu motoru var klasificēt, pamatojoties uz šādām funkcijām:

Spēles veidne

Spēles veidne ir veids, kā sākt. Tas neļauj veikt vairākas izmaiņas, izņemot rakstzīmes, mūziku un fonu. Lai izvēlētos spēļu veidnes, varat pārbaudīt daudzus tiešsaistes risinājumus, piemēram AppyPie vai ChupaMobile.

Turklāt ir maz WordPress spēļu veidņu, kas noderēs iesācējiem, daži labi piemēri ir minēti zemāk:

Arcane mobilās spēles lietotnes veidneArkāns mobilās spēles lietotnes veidne

Arcane izturīgā WordPress spēles veidne ietver fantastiskas iespējas un iespējas, lai izveidotu masīvas spēļu kopienas. Tā ir laba veidne tiem, kas vēlas izveidot turnīrus un komandu karus. Arcane veidnes galvenās iezīmes ir:

 • Viegla komandu karu un turnīru izveidošana
 • Pielāgoti lietotāju profili
 • Pielāgotas komandas lapas
 • Priekšdaļas formas
 • Pilnīgi atsaucīgs dizains
 • Vizuālais komponists PB
 • Kājenes opcijas
 • Neierobežotas krāsas
 • SEO iespējas
 • Savietojams ar dažādiem pārlūkiem
 • Animēti attēli un ikonas
 • Instalēšana ar vienu klikšķi

eSport mobilo spēļu veidneeSports mobilās spēles lietotnes veidne

eSport ir vēl viena spēļu vietnes veidne, kas piemērota iesācējiem. Tas nāk ar nevainojamu lietošanai gatavu materiālu, kas ļauj jums darīt lietas savā veidā, vienlaikus atjaunojot tā izskatu tā, kā vēlaties. eSport piedāvā spēcīgas funkcijas, tostarp: neierobežotas spēles, armatūru, spēlētājus un slīdņus, sponsoru sadaļu, funkciju saraksts varētu būt nebeidzams.

Vilkt un nomest

Iesācējiem velciet un nometiet ir piemērota pieeja. Tas sniedz jums darbību sarakstu, un jums tas jāpiemēro tikai jūsu spēles objektiem. Pieņemsim, ka, ja jūs veidojat 2D kvadrātu, velciet un nometiet pieeja novirzīs jūs ar dažiem virzieniem. Tas jums parādīs, ka, nospiežot kādu noteiktu taustiņu, jūsu kvadrāts sāks lēkāt.

Vizuālie skripti

Vizuālā skriptēšana ir viegls process, kas nodrošina iespēju kodēt bez kodēšanas. Tas ir uzlabots risinājums, kas ļauj izveidot mezglus, kas attēlo darbības jūsu spēles objektiem. Tajā parādīta diagramma, kas attēlo katru darbību, kas notiek jūsu spēles logā.

Kodēšana

Tagad spēles dzinēja vissvarīgākā iezīme ir kodēšana. Ja vēlaties tikai izveidot lietotni nopelnīšanai, tad varat izvēlēties spēles motoru, kas piedāvā vienkāršu skriptu valodu, kas ir viegli saprotama iesācējiem. Tomēr, ja vēlaties redzēt sevi kā profesionālu izstrādātāju, jums jāsāk mācīties, kā kodēt spēles lietotni.

Lasiet vietnes @CubixWorldwide padomus – rīki un spēļu veidnes, lai bez maksas izveidotu spēles lietotni. Pastāsti draugam

Spēļu dzinēju piemēri

Tāpat kā minēts iepriekš, spēles dzinējs ir vissvarīgākā lieta, veidojot jūsu spēles lietotni. Ja jums nav ne mazākās nojausmas par to, kurš spēles dzinējs jums ir vislabākais, tad īsumā apskatiet dažus ieteikumus.

1. GameSalad

spēles salāti - spēles dzinēja piemērsAvots VB

Iesācējiem tas ir izdevīgi. GameSalad funkcijas velciet un nometiet izvēlni ar intuitīvu saskarni. Vislabākais ir tas, ka tajā ir mobilais skatītājs, kas ļauj pārbaudīt spēli dažādās ierīcēs.

2. BuildBox

BuildBox - spēles dzinēja piemērsAvots: BuildBox

BuildBox ir jauns spēļu dzinējs, un tajā tika uzskaitītas 100 spēles, izmantojot to platformu, un dažas no šīm spēlēm App Store veica labākās lejupielādes, ieskaitot The Line Zen un Color Switch. BuildBox ietver vairākas funkcijas, ieskaitot vilkšanu un nomešanu, spēļu veidnes, lielisku saskarni, 2D grafikas (sprites) redaktoru un animatoru.

3. GameBuilder studija

Gamebuilder Studio - spēles dzinēja piemērsAvots: Gamebuilder studija

Tāpēc GameBuilder Studio izmanto vizuālo skriptu veidošanu, tāpēc, lai sāktu ar to, jums ir jāpārbauda visas video pamācības, lai iegūtu pamatus. GameBuilder Studio ietver šādas funkcijas: vizuālais redaktors, spēles fizika, spraudņu tirgus, labas apmācības, 2D animācijas.

4. CryEngine

Cry Engine - spēles dzinēja piemērsAvots: Cry Engine

CryEngine ir universāls spēļu dzinējs, kas lietotājiem nodrošina pilnu motora pirmkodu kopā ar pilnām funkcijām bez autoratlīdzības, bez saistībām un bez licences maksas. CryEngine funkcijas ietver smilšu kaste un rīki, vizuālie materiāli, rakstzīmes un animācijas, platformas un audio / fizika.

5. Godot dzinējs

Godot Engine - spēles dzinēja piemērsAvots: GitHub

Godot Engine ir uzlabots, jaudīgs spēles dzinējs. Tas ir vairāku platformu, 2D un 3D atvērtā koda spēļu dzinējs. Godot Engine nodrošina dažu detalizētu rīku komplektu, ieskaitot mezglus dažādām pielāgotajām darbībām, elastīgu sižeta sistēmu, vizuālo redaktoru, rediģēšanu tiešsaistē un citus pielāgotos rīkus. Tas ir izdevīgi, lai izveidotu ļoti profesionālas mobilo spēļu lietotnes.

Izmantojiet šos spēļu dzinējus, lai izveidotu bezmaksas spēļu lietotnes >> GameSalad, BuildBox, CryEngine utt. Izpētiet vairāk. Pastāsti draugam

Esiet gatavs izveidot savu nākamo spēli

Mobilās spēles ir pietiekami interesantas ne tikai spēlētājiem, bet arī izstrādātājiem. Ja jūs pārāk neiesaistāties izstrādes procesā, ir pieejamas platformas, kurām nav nepieciešama kodēšana, un jūs varat izveidot brīnišķīgu produktu ar dažu gatavu veidņu palīdzību.

Gadījumā, ja spēles izstrāde ir jūsu aizraušanās, tad varat iemācīties kodēt ar miljoniem pieejamo tiešsaistes resursu. Izmantojiet laiku, lai izveidotu nākamo lielāko mobilo spēļu lietotni, un izbaudiet radīšanu. Tā varētu radīt iespēju pārvērst savu mobilo spēļu lietotni par rentablu biznesu.

Rameezs Ramzāns ir vadītāja vietnieks – digitālā mārketinga jomā Vašingtonā, slavenā programmatūras un produktu attīstības uzņēmumā Cubix. Viņš specializējas apmaksātā mārketingā, SEO un SMM un vietņu auditos, lai palīdzētu vietnēm darboties labāk. Sazinieties ar Rameez on LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map