Aptauja: vai pārvaldītā WordPress mitināšana ir vērts papildu izmaksas?

Maksāt par pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem var būt dārgi, taču vai tiešām ir vērts, ja esat mazo un vidējo uzņēmumu īpašnieks vai emuāru autors?


Tā kā WordPress jauda ir 31,9% no interneta un populārāka uzņēmumu īpašnieku un emuāru veidotāju vidū, nav pārsteidzoši, ka daži cilvēki dod priekšroku papildu piesardzībai, runājot par mitināšanas pakalpojumiem..

Tomēr ne visi pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi ir izveidoti vienādi un dažiem lietotājiem tas varētu pat nebūt vērts. Lai to iegūtu, mēs nolēmām veikt aptauju, kurā lietotājiem vaicāja, vai viņi domā par pārvaldītās WordPress mitināšanas izmaksām.

Turklāt mēs aplūkosim arī dažas tēmas par pārvaldīto WordPress mitināšanu un faktoriem, kas var jums palīdzēt noteikt, vai tie ir papildu izmaksu vērti vai nē.

Satura rādītājs

 • 5 lieli braucieni no mūsu aptaujas
 • Mēs iesakām pārvaldītu WordPress mitināšanu
 • Kas notika, kad cilvēki pārslēdzās uz WP resursdatoru
 • Pārvaldītais WP hostings ir piemērots tieši jums?
 • Kā izvēlēties: Eksperta padoms

5 lielas izņemtās preces no mūsu aptaujas

Nesen mēs izsūtījām aptauju vairākiem cilvēkiem, vaicājot, kādas ir viņu domas un viedokļi par pārvaldīto WordPress mitināšanu. Rezultāti bija diezgan interesanti, maigi izsakoties.

1. 52,2% lietotāju apgalvo, ka pārvaldītā WordPress mitināšana ir papildu izmaksu vērta

Vai jūs domājat, ka pārvaldīts WP hostings ir vērts par papildu izmaksām?52,2% lietotāju domā, ka pārvaldīta WP mitināšana ir papildu izmaksu vērta.

Vairāk nekā puse cilvēku, kas atbildēja uz aptauju, apgalvo, ka pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi noteikti ir vērts papildu izmaksas. Iemesls ir tas, ka jūs saņemat profesionālu atbalstu un kuratoru servera darbības, lai apstrādātu lielu trafika daudzumu.

Aptauja: 52,2% lietotāju domā, ka pārvaldītais WP mitināšana ir papildu izmaksu vērta. Noklikšķiniet uz To Tweet

2. Pārējie uzskata, ka viņi to var izdarīt paši

Lai gan vairāk nekā puse uzskata, ka papildu atbalsts un servera veiktspēja ir papildu izmaksu vērta, pārējie uzskata, ka tas nav tā vērts, jo viņiem ir zināšanas pašiem rīkoties ar visām tehniskajām detaļām, ja tas padara profesionālo atbalstu bezjēdzīgu.

3. Atbalsts satrauc lielāko daļu lietotāju

Atbalsts - lielākais faktors78,3% lietotāju apgalvo, ka WordPress vietne visvairāk satrauc atbalstu.

Viena no lielākajām bažām par lietotāju mitināšanas pakalpojumiem ir tā sniegtā atbalsta kvalitāte. Ņemot vērā, ka pakalpojuma mērķis ir sniegt papildu uzmanību detaļām, labs atbalsts, iespējams, ir galvenais apsvērums, jo īpaši aptaujā iekļautajiem WordPress lietotājiem.

4. Lielākā daļa lietotāju par hostingu maksā 6 USD / mēnesī un vairāk

Tīmekļa resursdatora izmaksas60,9% lietotāju par hostingu maksā vairāk nekā USD 15 mēnesī.

Vismaz 82,6% aptaujāto lietotāju pašlaik maksā 6 USD / mēnesī un vairāk, lai mitinātu viņu vietnes. Tam nevajadzētu būt pārsteigumam, jo ​​vairums koplietojamo mitināšanas, mazo uzņēmumu mitināšanas un WordPress mitināšanas pakalpojumi ietilpst šajā cenu diapazonā.

# 5: lietotāji izvēlas pārvaldītu WordPress mitināšanu, ja viņi paši to nevar izdarīt

Ja viņiem nebūtu zināšanu vai laika pašiem rīkoties ar tehniskajiem aspektiem, vairums lietotāju izvēlētos izmantot pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumus.

Ieteicamā pārvaldītā WordPress mitināšana

1. Kinsta

Kinsta ir vārds, kas daudziem būtu jāzina, kaut arī viņu niša ir ļoti specifiska. Tie rūpējas tikai par WordPress lietotājiem, kuri vēlas sasniegt visaugstāko veiktspēju par jebkuru cenu. Šajā sakarā tas ir ieguvis milzīgu reputāciju uzņēmumu līmeņa lietotāju vidū, un to ļoti iesaka arī pieredzējuši izstrādātāji.

Viena WordPress vietnes mitināšana ar ~ 20 000 apmeklējumu un 10 GB diska vietas gadā maksā 300 USD.

Apmeklējiet Kinsta

2. WPX mitināšana

WPX hostings piedāvā tikai divas lietas – dedzīgu ātru WordPress mitināšanu un domēna vārdus. Viņu mākoņa bāzes hostings darbojas uz WPX Cloud, kas ir pielāgots CDN, kas apvieno, lai lietotājiem nodrošinātu vislabāko WordPress veiktspēju. Šo resursdatoru jau iepriekš ir ieteikuši slaveni emuāru autori, un tas ir labi darbojies ReviewSignal testos.

Sākuma līmeņa plāns WPX, kas ļauj jums mitināt līdz 5 vietnēm ar 10 GB lielu krātuvi, maksājot 20,83 USD / mēnesī, maksājot katru gadu.

Apmeklējiet WPX hostingu

Kas notika, kad cilvēki pārslēdzās uz pārvaldīto WP resursdatoru?

1. veiksmes stāsts: WHSR + WP Engine

WP dzinējs ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem apkārt, un es esmu personīgi izmēģinājis viņu pakalpojumus. Viena no lietām, kas izcēlās, bija viņu serveru veiktspējas, kuras mēs esam izmantojuši, lai mitinātu mūsu māsu vietnes Web Hosting Secret Revealed (WHSR).

Laiks līdz pirmajam baits (TTFB) no WebpageTest rezultāta parāda 224 ms

Servera ātruma pārbaude Bitcatcha uzrāda labu rezultātu – lielākoties ar 250ms un zemāku

Mums nebija nekas cits kā pārsteidzoši rezultāti ar hostinga jaudu virs 99%, TTFB (laiks līdz pirmais baits) zem 250ms un iegūstot A + novērtējumu Bitcatcha ātruma pārbaudē.

Visas šīs izrādes, neveicot nekādu papildu precizēšanu, nozīmē, ka WP Engine mitināšana ir optimizēta WordPress vietnēm.

2. veiksmes stāsts: Intelisys + LiquidWeb

Mēs neesam vienīgie, kas guva labumu no pārejas uz vairāk WordPress orientētu mitināšanu. Intelisys ir vēl viens uzņēmums, kas ievērojami uzlabojās servera veiktspējas ziņā, kad viņi pārgāja uz pārvaldītu WordPress mitināšanu ar LiquidWeb.

Bet tas pārsniedz tikai tehnisko aspektu. LiquidWeb arī nodrošināja visaptverošu atbalstu Interlisys 24 stundas, 7 dienas nedēļā kā daļu no to paketes. Tas Interlisys deva pārliecību un spēju koncentrēties uz savu darbu, neuztraucoties par tehniskiem jautājumiem.

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir piemērota jums?

Jā:

Pārvaldīts WordPress resursdators ir piemērots tieši jums, ja meklējāt…

1. Ātrums

Pārvaldīto WordPress saimnieku optimizācijas veids padara to perfektu WordPress vietņu darbināšanai. Lai gan precīzs ātrums mēdz atšķirties, jūs sagaidāt labāku sniegumu kopumā, salīdzinot ar dalīto mitināšanu.

Kinsta servera atrašanās vieta Daži pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumi piedāvā vairākas datu centra atrašanās vietas, kas var būt ļoti noderīgi, lai uzlabotu ielādes ātrumu, ja mērķauditorija tiek atlasīta noteiktās vietās (ti, Āzijā, Eiropā, Amerikas Savienotajās Valstīs utt.). Piemēram, Kinsta piedāvā 20 dažādas datu centra vietas kas ir pieejami visā pasaulē. Tādā veidā jūs varat izvēlēties datu centru, kas vislabāk atbilst jūsu auditorijai.

2. Uz WordPress orientēti rīki

No bezmaksas tēmām līdz daudzfunkcionāliem rīkiem, piemēram, JetPack, varat sagaidīt, ka jūsu rīcībā būs pieejams daudz WordPress specifisku.

3. WordPress atbalsts

Tā kā jūs izmantojat WordPress, iespējams, ka jums būs nepieciešami WordPress eksperti, lai palīdzētu jums. Izmantojot pārvaldīto WordPress mitināšanu, visu atbalstu sniedz profesionāļi eksperti ar WordPress saistītos jautājumos, kas var jums palīdzēt.

4. Izstrādātājiem draudzīga vide

Ja esat izstrādātājs vai vēlaties interesēties par savu vietni, pārvaldītie WordPress mitinātāji piedāvā rīku komplektu, kas ir orientēts uz izstrādātāju. Tātad, ja vēlaties veikt pielāgotus labojumus vai spēlēties ar savu sistēmu, varat to izdarīt, neuztraucoties par savas vietnes iznīcināšanu..

Nē:

Lai gan pārvaldītā WP mitināšana daudziem izklausās pēc utopijas, ir iemesli, ka šāda veida pakalpojumi jūsu vietnei nav piemēroti. Šeit ir divi lielākie pārvaldītā WordPress resursdatora trūkumi.

1. Cena

Kopumā pārvaldīts WordPress mitināšana būs dārgāka nekā dalīta mitināšanas pakalpojumi. Tas var pārsniegt budžetu emuāru autoriem vai vietņu īpašniekiem, kuri tikai sāk darbu.

2. Tikai WordPress

Kā norāda nosaukums, pārvaldītā WordPress mitināšana ir paredzēta tikai WordPress vietnēm. Ja jūs domājat izmēģināt citu CMS, jums būs jāsāk no jauna.

Kā izvēlēties: kas jāņem vērā, reģistrējoties pārvaldītā WordPress resursdatorā

Kā redzat no mūsu aptaujas rezultātiem, ir virkne interesantu statistiku par lietotājiem un to, kā viņi uztver pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumus.

Bet kā ir ar jums?

Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums vai strauji augošs emuāru autors, vai jūs varat pamatot cenu zīmi pārvaldīta WordPress mitināšanas lietošanai?

Atbilde: Viss ir atkarīgs no tā, kādas ir jūsu vietnes vajadzības.

Tāpēc, pirms jūs apņematies pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu, ieteicams apsvērt šādus faktorus, lai palīdzētu jums izlemt, vai tie ir papildu izmaksu vērti.

1. Laiks un zināšanas

Tas bieži ir lielākais izšķirīgais faktors pārvaldīta WordPress mitināšanas lietošanai vai nē, un par to, vai viņiem ir vērts maksāt mazliet papildus, nekā vidējie WordPress mitināšanas plāni.

Ja esat kāds, kurš spēj un pārzina WordPress mitināšanu, iespējams, ka jums nav jāpieņem darbā kāds cits, lai rūpētos par tehniskajiem aspektiem.

Liela daļa mūsu aptaujas dalībnieku ir priecīgi paši rīkoties ar savu vietni un uzskata, ka pārvaldīta WordPress mitināšana nav papildu vērts, ja viņi to var izdarīt paši.

Tomēr, ja jums nav šīs tehniskās zināšanas vai arī jums vienkārši nav laika efektīvi uzturēt WordPress vietni, pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums var jums viegli palīdzēt rūpēties par visu tehnisko informāciju.

Es jau esmu pieradusi pie WordPress un varu pārvaldīt lielāko daļu lietu. Es gadiem ilgi darbojos ar web dizainu / attīstību, un šajās dienās ļoti reti ir kādas problēmas. Bet es domāju, ka varētu būt noderīgi tiem, kuri WordPress ir jauni un kuriem nav lielas pieredzes ar Pārvaldīto WordPress mitināšanas vietnēm. – Marina Barajeva

Laimīgs, kur esmu! Es esmu uz speciāla servera ar HostGator. Es izbaudu šī pakalpojuma brīvību, daudzpusību un ātrumu. – Ēriks Emanuelli

Man personīgi ir pietiekami daudz tehnisko prasmju, lai pats pārvaldītu visu mūsu mitināšanu. Es arī neesmu WordPress platformas fane, lielākoties tāpēc, ka viņi pārāk pārdod monetizācijas modeli. – Aleksejs Veimans

2. Vietnes trafiks

Pieņemsim, ka jums ir WordPress emuārs vai vietne, un tā piedzīvo milzīgu izaugsmi, un jūs saņemat lielu trafika pieaugumu, iespējams, ka labāka izvēle būs pārvaldīta WordPress mitināšana..

Parasti parastie dalītās mitināšanas plāni nav pietiekami, lai apstrādātu lielu trafika daudzumu, jo jūsu servera resursi tiek koplietoti ar citiem lietotājiem. Tātad, ja esat iztērējis visus vietnei paredzētos resursus, jūs beigsit lapu ar lēnu ielādi un jums būs jājaunina uz citu plānu.

Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, pieejamais servera resursu daudzums var palīdzēt jums tikt galā ar milzīgu ienākošās trafika līmeni.

Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka, ja jūs konsekventi nesaņemat tik lielu trafika līmeni, tad jūs galvenokārt maksājat papildus par servera resursiem, kurus pat neizmantojat.

Ir svarīgi apzināties savas vietnes trafiku un aktivitātes, lai jūs varētu labāk izprast, kādi servera resursi ir nepieciešami jūsu WordPress vietnei.

Es domāju, ka tas ir atkarīgs no satiksmes līmeņa. Es noteikti apsvērtu iespēju maksāt papildus, kad mana vietne iegūs regulāru intensīvu satiksmi, ko koplietojamais hostings nevar atbalstīt un kas nav WordPress optimizēta, lai ar to rīkotos. Es uzskatu, ka dažu labu hostinga uzņēmumu koplietotās hostinga paketes ir piemērotas lielākajai daļai emuāru autoru un papildu izmaksu samaksa par pārvaldītu WordPress mitināšanu viņiem nav rentabla. Personīgi es nemaksāšu, kamēr neredzu regulāru vietņu trafiku. – Harpreet Siddhu

Pārvalda WordPress hostinga paketes parasti ir dārgākas nekā tradicionālie dalītā hostinga piedāvājumi. Pirms izvēlaties šo mitināšanas pakalpojumu, ieteicams apsvērt savu datplūsmas statistiku un vietnes lielumu. Lielākoties maziem emuāriem pietiek ar dalītas mitināšanas resursiem. – Deveša Šarma

3. Bažas mitināšanas uzņēmumā

Savā aptaujā mēs uzskaitījām vairākas bažas, no kurām lietotāji var izvēlēties (un viņi var izvēlēties vairāk nekā vienu iespēju), kad runa ir par bažām par WordPress vietni.

Šeit ir rezultāti, sākot ar vismazākajām bažām:

 1. 78,3% lietotāju izvēlējās atbalstu kā WordPress vietņu vislielākās bažas.
 2. 69,6% vienlīdz nobalsoja, ka galvenā problēma ir drošība un ātruma optimizēšana.
 3. 30,4% ir norūpējušies par savas WordPress vietnes uzturēšanu.
 4. Pārējās bija lietas, par kurām lietotājiem bija vismazāk vai kas nemaz neuztraucās saistībā ar WordPress vietnēm, piemēram, atjaunošanas izmaksas, SSL atbalsts, WHM un cPanel interfeiss.

Šeit ir runa, ja dalāties daudzās ar mūsu aptaujas dalībniekiem satraucošajās lietās, tad reģistrēšanās pārvaldītā WordPress mitināšanas vietnē palīdzēs mazināt daudzas no šīm bažām.

Iesācējiem ir daudz priekšrocību, ko iegūstat pārvaldītajā WordPress, salīdzinot ar parastajiem koplietotajiem hostinga plāniem, piemēram, labāka drošība, ātrums un klientu atbalsts.

Es nekad neatgriezīšos pie parastās dalītās mitināšanas. Sākumā jebkurš parasts koplietojamais resursdators nevarētu apstrādāt trafiku. Un tas ir neticami svarīgi.

Bet, pat ja es sāktu vietni no nulles, es joprojām dotos ar pārvaldītu WordPress resursdatoru, jo arī viss pārējais ir daudz labāks. Īpaši atbalsts.

Piemēram, es mitinu BloggingWizard.com, izmantojot WPX hostingu. Viņi atbild uz lielāko daļu atbalsta biļešu 10 minūšu laikā, un viņu serveri darbojas ātri.

Dalītajiem mitinātājiem ir sava vieta, un tie ir izdevīga iespēja, ja jums ir budžets, taču tie ne vienmēr ir tikpat izdevīgi kā tie, kas, šķiet, ir uz virsmas. – Adam Connell

(Nepārslēdzos uz parasto koplietojamo mitināšanu), jo Pārvaldīts ir labāks tik aizņemtam emuāru veidotājam kā es. – Raiens Biddulfs

4. Sagatavošanās vietņu izaugsmei

Faktors, kas jums jāņem vērā, runājot par WordPress mitināšanu, ir tas, vai varat palielināt hostinga plānus, pieaugot arī jūsu vietnei. Ja jūs izmantojat koplietotu mitināšanas plānu, tad biežāk nekā neizmantojat servera resursus, jo ir ļoti maz vietas mērogojamībai.

Izmantojot pārvaldītu WordPress mitināšanu, vietnei ir labāka mērogojamība, salīdzinot ar koplietoto mitināšanas plānu.

Ja jums ir WordPress vietne, kurā ir daudz apmeklētāju, iespējams, jūs vēlēsities pēc iespējas palielināt sava servera resursus. Noteikti iesaku izmantot pārvaldītu WordPress mitināšanu, ja esat ar mieru maksāt mazliet vairāk.

Jā, es apsveru iespēju maksāt vairāk par pārvaldītu WordPress mitināšanu. Pārvaldītā WordPress mitināšana parasti ir augstvērtīgāka, un tā ir precīzāk pielāgota darbam ar WordPress. Vēl viena būtiska priekšrocība ir tā, ka audzēšanai bieži ir labāka mērogojamība nekā dalītam mitināšanai. Salīdzinot pārvaldīto WordPress mitināšanu ar parasto koplietojamo mitināšanu, ir vairāk priekšrocību, piemēram, drošība, ātrums un labāks atbalsts.

Tad jūs varat uzdot jautājumu, vai visiem ir nepieciešama pārvaldīta WordPress mitināšana? Mana atbilde uz to ir: Nē, visiem nav jāizmanto pārvaldīt WordPress mitināšanu?

Ja jums ir labi apmeklēta WordPress vietne, vēlaties lielāku mērogojamību un vēlaties maksāt nedaudz vairāk, tad es ieteiktu pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Ja esat iesācējs, iesācējs-blogeris, varbūt jums ir mazs emuārs? Tas ļoti labi darbojas ar kopīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas mēnesī maksā pāris dolārus.

Vai jūs apsvērtu iespēju maksāt papildus par pārvaldīto WordPress mitināšanu? Jā, es gribētu! Pārvaldītā WordPress mitināšana ir noteikti labāks risinājums nekā dalītā mitināšana. – Pēteris Nīlsons

5. WordPress fokusētās funkcijas

Viena no WordPress orientēta mitināšanas pakalpojuma priekšrocībām ir tā, ka tajos parasti ir iekļautas funkcijas, kas sniegs labumu jūsu WordPress vietnes veiktspējai. Zemāk ir dažas ar WordPress saistītas funkcijas, kuras varat sagaidīt no pārvaldīta WordPress mitināšanas plāna.

WordPress funkcijas:

Par pārvaldītu WordPress plānu jūs varat gaidīt, ka maksāsiet no USD 19,95 līdz USD 37,50 mēnesī, tomēr papildus tādām kopīgām funkcijām kā bezmaksas SSL, tās nodrošina arī papildu funkcijas, piemēram, bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un noņemšanu, uzņēmuma līmeņa DDoS aizsardzība, un bezmaksas CDN.

Parasti vidējs dalīta mitināšanas uzņēmums nepiedāvā šos pakalpojumus kā daļu no sava plāna. Tā vietā jūs, visticamāk, izmantojat ārēju pakalpojumu sniedzēju vai pakalpojumu, lai iegūtu visas šīs funkcijas (un tie mēdz kļūt dārgi!).

Absolūti nē (pārslēdzoties uz parasto koplietojamo mitināšanu), man nav laika to sajaukt, un sniegums parasti ir sliktāks. – Šaņa

Es, iespējams, neuzskatītu iespēju atgriezties pie parastā dalītā hostinga (no pārvaldītā WordPress mitināšanas), ja vien man trūkst budžeta. Kopīgotā mitināšana ir lieliski piemērota maziem emuāriem, kur galvenā problēma ir budžets un resursiem nav lielas nozīmes. Bet, ja jūs vadāt uzņēmējdarbību vai profesionālu vietni, iegūt sev pārvaldītu mitināšanu, tas nodrošinās jums mieru, pilnīgu kontroli pār jūsu emuāru un vairāk resursu.- Ammāra Ali

(Nepārslēdzoties uz parasto dalīto mitināšanu) Vienkārši tāpēc, ka pārvaldītā WordPress mitināšana ir drošāka un labāk pielāgota veiktspējai nekā parastā dalītā mitināšana. – Abhijit Rawool

Lasīt uz Vai pārvaldītais WordPress mitināšana ir papildu cenas vērts? ieslēgts Quora

Lasīt uz Vai pārvaldītais WordPress mitināšana ir papildu cenas vērts? ieslēgts Quora

Lasīt uz Kādas ir WordPress vietnes mitināšanas problēmas? ieslēgts Quora

Kopsavilkums

Pārvaldīta WordPress mitināšana var būt lielisks arsenāls, bet tikai tad, ja to pieprasa jūsu vietne. Ja jūs atbilstat visām nepieciešamajām prasībām, noteikti ir vērts maksāt par pārvaldītu WordPress mitināšanas plānu papildu izmaksām. Bils Acholla, Maddy Osman, Bridžeta M Villarda, Džeimss Hunts, un Marša Kelija ir to vietņu īpašnieki / emuāru autori, kuri uzskata, ka Pārvaldītais WordPress mitināšana ir vērts papildu izmaksas.

Tomēr, ja jūs sākat darbu un joprojām esat mazs emuārs vai vietne, iespējams, nav vērts tajā tērēt tik daudz naudas. Janice Wald, Bils Gasets, Adrians Džoks, un Ešlija ir vieni no dalībniekiem, kuri par to nemaksās papildu cenu.

Bottom line, ne visiem ir jāizmanto WordPress pārvaldīts mitināšana, taču, ja jūs to darāt, tas noteikti ir tā vērts!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map