Aptauja: Vai Emuāru autori pieņem darbā ārštata darbiniekus?

Lielākā daļa cilvēku tagad zina kādu, kas savu iztiku gūst kā brīvmākslinieks, vai arī izmanto dažādas platformas, lai nopelnītu papildu naudu. GIG ekonomika pēdējo gadu laikā ir strauji augusi, un nav pazīmju, ka tā varētu palēnināties.


Saskaņā ar ASV Darba statistikas birojs, 16,5 miljoni cilvēku tiek uzskatīti par ārštata darbiniekiem tikai ASV. Un a Nākotnes darbaspēka pārskats 2018 no Upwork norāda, ka gandrīz puse (48%) ASV uzņēmumu šobrīd izmanto ārštata darbiniekus, kas ir par 43% vairāk nekā 2017. gadā.

Globālā līmenī brīvmākslinieka vidējā stundas likme ir 19 USD. Tam jābūt pietiekami pievilcīgam, jo ​​vairāk nekā puse (51%) ārštata darbinieku apgalvo, ka nekāda naudas summa nemudinātu viņus atkal ķerties pie tradicionālā darba.

Tas noved pie mūsu jaunākā jautājuma: Vai cilvēki, kas “blogo”, pieņem darbā ārštata darbiniekus? Lai atbildētu uz to, BuildThis.io izveidoja aptauju un nāca ar dažiem interesantiem rezultātiem.

Lietotāju aptauja: Cik daudz naudas emuāru autori tērē ārštata darbinieku algošanai? Pastāsti draugam

Piecas pieejamās aptaujas

Mēs sazinājāmies ar 22 emuāru veidotāju grupu, lai uzzinātu, vai viņi izmanto ārštata darbiniekus, kā viņi tos izmanto, kā arī viņu attieksmi pret darba ārpakalpojumiem vai tā uzturēšanu mājas apstākļos. Pieci galvenie mūsu aptaujas braucieni bija acu atvēršana.

1- 66,7% no emuāru autoriem, kurus mēs intervējām, pieņēma darbā ārštata darbiniekus

Emuāru autoru aptaujaVai emuāru autori pieņem darbā ārštata darbiniekus?

Jautāti, vai viņi algo ārštata darbiniekus, vairākums (66,7%) atbildēja, ka viņi to dara. Atlikušie (33,3%) visu savu darbu veic iekšēji.

Kāpēc emuāru autori nenoalgo ārštata darbiniekus?

No respondentiem, kas nenoalgo ārštata darbiniekus, daži no biežākajiem iemesliem, kādēļ viņi pieņēma lēmumu, bija:

 • Man patīk to darīt pats
 • Budžeta ierobežojumi
 • Bažas par darba kvalitāti
 • Ārpakalpojumiem trūkst autentiskuma

2–50% emuāru veidotāju mēnesī iztērē mazāk nekā 500 ASV dolāru

Cik daudz emuāru autori katru mēnesi pavada, pieņemot darbā ārštata darbiniekus?

Puse (50%) aptaujāto respondentu apgalvo, ka ārštata darbiniekiem tērē mazāk nekā USD 500 mēnesī. 25% iztērē no USD 1,001 līdz USD 3 000, 18,8% tērē no USD 501 līdz USD 1 000, bet atlikušie 6,2% tērē vairāk nekā USD 5000 mēnesī.

Emuāru veidotāju vidū populārākie ir 3 Upwork, Fiverr, Peopleperhour un Freelancer.com

Kur emuāru autori algo savus ārštata darbiniekus?

Lielākā daļa mūsu aptaujāto emuāru autoru izmanto Upwork (31,3%), lai meklētu un nolīgtu piemērotus ārštata darbiniekus. Otra populārākā platforma ir Fiverr (18,8%), kam seko Freelancer.com un Peopleperhour (abiem attiecīgi 12,5%)..

Gan Upwork, gan Fiverr kopā ir pārņēmuši vairāk nekā 50% akciju.

4- Vietnes, kur cilvēki meklē ārpakalpojumus, ir Facebook grupas, LinkedIn un kopiena

Lai gan ir tiešsaistes platformas, kas izveidotas ārštata darbinieku savienošanai ar klientiem, šīs nav vienīgās vietas, kur šīs divas grupas atrod viena otru. Saskaņā ar aptaujas rezultātiem citi emuāru veidotāju ārštata darbinieki ir šādi veidi:

 • Facebook grupas
 • Vietējās kopienas
 • Personīga vai profesionāla atsauce
 • LinkedIn

5- Vispopulārākais ārpakalpojumu uzdevums ir darbs ar tīmekļa dizainu, kam seko satura rakstīšana

Kādi ir uzdevumi, kurus blogeri nodeva ārpakalpojumos?

Tikai tāpēc, ka mēs aptaujājam emuāru autorus, tas nebūt nenozīmē, ka viņi satura veidošanu novirza ārpakalpojumiem (daži to dara). Emuāri ir tiešsaistes rekvizīti, kuriem nepieciešama grafika, SEO un citas īpašas prasmes, lai pārsniegtu vienaudžus.

Daži no visbiežāk sastopamajiem uzdevumiem, kurus emuāru autori nodod ārpakalpojumos:

 • Dizains (mājas lapa, logotips, cita grafika) – 81,3%
 • Rakstīšana saturā – 62,5%
 • Web attīstība – 50%
 • Sociālie mediji – 50%

Nepieciešama palīdzība ārštata darbinieku atrašanā un nolīgšanā?

Reizēm var būt daudz izdevīgāk nolīgt brīvmākslinieku, nekā pašiem izveidot personālu vai pašam veikt kādu uzdevumu. Ārštata darbinieki var strādāt tur, kur viņi atrodas (parasti mājās), kas samazina jūsu galvassāpes, un daudziem ir kādas īpašas prasmes, ko viņi sniedz uz galda.

Bet kāds, kurš sevi dēvē par “brīvmākslinieku”, nenozīmē, ka viņi jums dos to, ko vēlaties un kas jums nepieciešams. Atcerieties – GIG ekonomikā strādā miljoniem ārštata darbinieku, tāpēc pastāv liela iespēja, ka daži no šiem darbiniekiem ir daudz labāki nekā citi.

Tātad, kā jūs atrodat šo labāko talantu? Šeit ir daži padomi, kurus mēs apkopojām no aptaujas dalībniekiem.

1. Nosakiet savu darbības jomu un zināt, kas jums nepieciešams

Tas būs grūts, lai iegūtu kvalitatīvu darbu, ja nevarat sazināties ar nepieciešamo brīvmāksliniekam. Pirms pieņemšanas darbā ir ļoti svarīgi skaidri norādīt uzdevumus, kurus vēlaties nodot ārpakalpojumiem. Skaidri pierakstiet savu darbības jomu un norādiet izpildes termiņus. Iemesls ir izvairīties no neskaidrībām starp jums un ārštata darbiniekiem.

Vēl viens iemesls skaidri definētai darbības jomai ir izvairīties no tā, ka esat darbības jomas šļūde. Jūs, iespējams, nezināt, ka lielākā daļa projektu tiek pamesti nekontrolējama pieprasījuma un apjoma izmaiņu dēļ. Tāpēc šeit ir mūsu respondenta padomi:

Esiet pēc iespējas detalizētāks savās prasībās, jo tas palīdzēs padarīt projektu gludāku un turpināt ceļu. Tas arī palīdz noteikt cerības par to, kādam jābūt gala rezultātam. – Kriss Makara

Esiet ļoti skaidrs par to, ko meklējat, kāds ir darbs jūsu labā un ko jūs sagaidāt no pašreizējām attiecībām. Jo konkrētāk jūs varat iegūt, jo labāk. Es arī gribu norādīt, ka savos sākotnējos paziņojumos jānorāda algas likme, lai pārliecinātos, ka atrodamies vienā un tajā pašā ballīšu laukumā, lai netiktu tērēti viens otra laiks. – Maddy Osman

Nodrošiniet labu piemērotību, nosakot cerības un nodrošinot, ka tās ātri reaģē uz saziņu. – Vinay Koshy

2. Meklēt talantus platformās vai tīklā

Kā redzams no aptaujas rezultātiem, brīvmākslinieka atrašanai ir daudz dažādu vietu. Nomājot darbiniekus ārštata vietnēs, viens no vērtīgākajiem padomiem ir izlasīt paraugus un pārskatus. Atsauksmes ir labākais veiktspējas rādītājs, jo tās nāk no klientiem, kas iepriekš maksā, piemēram, jūs.

Šeit ir dažas no populārajām iznomāšanas platformām, kurās varat sākt meklēt talantus:

Upwork

upwork - platformas ārštata darbinieku algošanaiUpwork ir galvenā ārštata platforma, kurā jūs varat meklēt kvalificētus ārštata darbiniekus un profesionālas aģentūras visu veidu uzdevumiem un projektiem (apmeklējiet tiešsaistē).

Fiverr

fiverr - ārštata platformaFiverr ir ārštata kopiena ar daudziem talantīgiem ārštata darbiniekiem un profesionāļiem. Bieži vien Fiverr piedāvā ātrus, īstermiņa un budžeta pakalpojumus, kurus daudzi darba devēji deva priekšroku (apmeklējiet tiešsaistē).

Ja vēlaties dziļāk izpētīt atšķirību starp abām platformām, izlasiet mūsu rakstu Upwork vs Fiverr. Tomēr jums, iespējams, būs nepieciešami ārštata darbinieki, lai strādātu ar konkrēto platformu, piemēram, viens no mūsu respondentiem šeit:

Es neesmu īpašs, man vienkārši rūp, lai viņi uzņemtos SimbiRikijs

Papildus platformām tas, kas mūsu respondentiem jāsaka, meklējot ārštata kandidātus?

1) Pētījums vispirms par VA. Kā viņi strādā? Kā viņi vēlas saņemt algu? Cik daudz laika viņi plāno ieguldīt? Cik lielu līdzdalību viņi prasa no jums? 2) Ja jūs meklējat VA, tad es teikšu, ka nemeklējiet lēto. Vienmēr atcerieties, ka kvalitāte nenāk ar mazāku. Jūs saņemat to, par ko maksājat. Tā ir mana līdz šim lielākā mācība. 3) Pārbaudiet atsauksmes, ja īrējat exp VA. Bet nevilcinieties strādāt ar jaunu. Jaunais VA strādā tik smagi, lai jūs padarītu laimīgu. 4. Nekādas sarunas ar jauno VA. – Bhawana

Pirmā lieta jebkurai tīmekļa attīstības ārpakalpojumu sniedzējai ir izvēlēties pareizo ārpakalpojumu partneri. Tad pajautājiet viņiem iepriekšējās atsauces, piemēram, klientus un iepriekšējos produktus. Neaizmirstiet novērtēt komunikācijas plūsmu, jo sūdzību izskatīšana ir sāpīga un laikietilpīga. – Džerijs Zems

Padarītā darba kvalitāte un savlaicīgums – Enstine Muki

Pieredze un cenas – Azlinas Miswan

3. Pielāgojiet savas prasības viņu pieredzei

Ja jums ir nepieciešams kāds, kurš atkārtoti kodē jūsu vietni, iespējams, vēlēsities nolīgt kodētāju nevis grafisko dizaineru. Jūs varētu vēlēties kādu, kurš tradicionālās grāmatvedības kārtošanas vietā var pārvaldīt jūsu finanšu grāmatvedību, izmantojot BigCommerce.

Citiem vārdiem sakot, saskaņojiet darbu ar brīvmākslinieka prasmēm un pieredzi. Ja jums ir skaidri uzrakstīta prasība, piemēram, tā, ko es minēju pirmajā punktā, varat pārlūkot brīvmākslinieku profilus, lai atrastu piemērotus kandidātus.

Brīvmākslinieka profila un kandidāta pieredzes piemērs. Uzmanīgi izlasiet, lai uzzinātu, vai tas ir īstais kandidāts jūsu uzdevumam (avots).

Ja jūs meklējat ārštata darbiniekus ar īpašām prasmēm, šeit ir nišas ārštata platformas piemērs:

Kodējams

Kodējama - ārštata platformaKodējams ir brīvdomātāju platforma tiem, kam nepieciešamas WordPress prasmes. Vietnē Codeable varat atrast WordPress ekspertus, kuri var jums palīdzēt ar WordPress saistītos jautājumos (apmeklējiet tiešsaistē).

Papildus tam šeit ir teikts dažiem no blogeriem:

Vispirms veiciet pētījumu. Iepazīstieties ar viņu portfeli un sarunājieties, lai pārliecinātos, ka ārštata darbinieki var darīt to, ko jūs viņus nolīgt. Otrkārt, noteikti skaidri, īsi un skaidri termiņi. Vienmēr iestatiet termiņu pāris dienas, pirms jums ir nepieciešams saturs, lai dotu iespēju kaut kādai kustībai. – Šarona Hērlija zāle

Meklējiet pieredzējušu brīvmākslinieku, kuram ir atbilstošas ​​prasmes jūsu darbam. – Bils Acholla

Neaizmirstiet viņus intervēt. – Džo Koks

4. Kārtojiet pēc ārštata darbiniekiem un viņu intervijām

Tieši tā, neaizmirstiet intervēt izvēlētajā kandidātu!

Tā kā jūs, visticamāk, iegūsit lielu interesi par jūsu amatiem vai projektiem, pirms algot kādu, vēlēsities intervēt savus galīgos kandidātus. Šeit ir daži jautājumi, kurus varat uzdot pirms lēmuma pieņemšanas:

 • Kā jūs vērtētu jūsu pēdējais klients?
 • Kāds ir jūsu parastais apgrozījuma laiks?
 • Kā jūs mani atjaunināsit?
 • Kurā laika joslā jūs strādājat?
 • Kā jūs redzat šo pozīciju ilgtermiņā??

Pievērsiet uzmanību viņu atbildēm un neuzņemieties, ka kandidātiem ir tāda pati darba kultūra kā jums. Izmantojot šos pamatjautājumus, jūs varat uzzināt vairāk par kandidātiem un izveidot pamatu labākām ārpakalpojumu attiecībām.

Papildu padomi no mūsu respondenta šajā jautājumā ir:

Nesteidzieties, lai rūpīgi pārbaudītu cilvēkus. Nomājot darbiniekus ārštata vietnēs – un īpaši pieņemot darbā rakstniekus -, jūs bieži nonāksit situācijās, kad kopīgotie paraugi patiesībā nav lietas, ko pieteikuma iesniedzējs ir uzrakstījis. Jūs arī iepazīsities ar scenārijiem, kad pretendenti dalās ar lietu paraugiem, kurus viņi faktiski ir uzrakstījuši, bet tos ir tik ļoti rediģējis kāds cits, ka galīgie melnraksti naktī un dienā atšķiras no oriģinālajiem rakstiem. – Tabitha Naylor

Es labprātāk nolīgtu dažus un tad visiem uzticētu to pašu uzdevumu atrast labāko starp atlasītajiem. Pārliecinieties arī, vai amata aprakstā ir kaut kas dīvains, lai filtrētu tos, kuri nelasa visu (piem .: sāciet pavadvēstuli ar Īrijas galvaspilsētu) – Khalid Farhan

5. Izveidojiet ilgtermiņa attiecības

Brīvmākslinieka nolīgšana ir nedaudz darba, tāpēc tas nav kaut kas, ko vēlaties atkārtot katru reizi, kad ir jāveic kāds uzdevums. Ir vērts nodibināt ilgtermiņa attiecības ar šiem darbiniekiem.

Ja vēlaties izveidot ilgtermiņa attiecības ar ārštata darbiniekiem, šeit ir daži statistikas dati, kas jums jāzina. Saskaņā ar MBO partneri, ārštata darbinieki no sava klienta sagaida vairāk, izņemot naudas, piemēram:

 • Lai viņu darbs tiktu novērtēts – 96%
 • Kontrolēt viņu grafiku – 89%
 • Kontroli pār viņu darbu – 88%
 • Par izturēšanos pret komandas biedru – 83%

Īsāk sakot, jums jāuzticas viņu kompetencei.

Šeit ir dažas papildu domas no viena respondenta:

Pieņemot darbā kādu, domājiet ilgtermiņā. Nelietojiet nevienu tikai 1 vai 2 mēnešus (vai 1 vai 2 projektus). Apmāciet viņus, mācieties no viņiem un mēģiniet tos saglabāt pēc iespējas ilgāk. Tas ne tikai veido veselīgākas attiecības, bet arī jūsu darbu uztvers patiešām nopietni. – Anil Agarwal

6. Nepieņemiet lēmumu, pamatojoties tikai uz cenu

Brīvmākslinieka izmantošana var būt pieņemams veids, kā paveikt darbu savā emuārā, taču tas nenozīmē, ka izvēlaties lētāko variantu. Tā vietā jūs vēlaties pieredzējušus ārštata darbiniekus, kuri varētu atbilst jūsu vajadzībām.

Jūs varat atrast izlases veida brīvmākslinieku, kurš var atrisināt jūsu problēmu par pusi no cenas, ko piedzīvo pieredzējis cilvēks. Tomēr iespējams, ka risinājuma rezultāts arī būs mazāk profesionāls.

To šajā jautājumā saka viens no aptaujas dalībniekiem:

Tas pats, kas “pērc jauki, tāpēc nepērc divreiz” – nolīgsi labus ārštata darbiniekus, lai vairāk netērētu slikta darba labošanai. – Suraja

Nepieciešama palīdzība ārštata darbinieku algošanā? Nepieņemiet lēmumu, pamatojoties tikai uz cenu. Uzziniet, kāpēc. Pastāsti draugam

Noslēguma domas

Ne visi uzņēmumi (emuāru veidošana ir bizness) labprāt pieņem darbā ārštata darbiniekus, taču jūs nevarat visu izdarīt pats un gaidāt, ka jūsu dienā būs brīva minūte. Par laimi, tehnoloģija ir radījusi būtiskas izmaiņas mūsu pieejā darbam, kas nozīmē, ka jūs varat saņemt kvalitatīvu palīdzību savam emuāram par pieņemamu cenu.

Tomēr redzēsim, kādi ir daži no iemesliem, kāpēc emuāru autori nenoalgo ārštata darbiniekus:

Rakstīt man ir tik viegli un jautri, ka pats to daru. Tiešsaistes karjeras laikā esmu uzrakstījis vairāk nekā 10 000 rakstu, tāpēc es rakstu bez maksas un viegli – Raiens Biddulp

Es uzskatu, ka autentiskums ir panākumu atslēga, it īpaši, ja mēs runājam par satura mārketingu. Es vienmēr iesaku blogeriem publicēt ziņas, kurās runāts par viņu pieredzi, viedokļiem un zināšanām. Un tāpēc es neatbalstu izlases veida ārštata darbinieku algošanu savām vajadzībām. – Shane Barker

Auditorija ir inteliģenta. Viņi pamanīs pat vismazāko toņa maiņu un šķietamo autentiskuma trūkumu. Man ir svarīgi paziņot savu patiesību, un tas ir kaut kas sasniedzams, pieņemot darbā ārštata darbiniekus. – Roda stils

Man šobrīd tāds nav vajadzīgs. Es to darīšu nākotnē un esmu noraizējies, ka būs nepieciešams pārāk daudz laika, lai viņus apmācītu tam, kas man vajadzīgs. – Īleane B. Smita

Budžeta ierobežojums un rakstīšanas kvalitāte – Jans Dzjans

Tā kā es pats to varētu izdarīt. – Wong Zhi Xin

Pat ja jūs esat bijis viens no tiem, kas ir visizturīgākais attiecībā uz brīvmākslinieka algošanu, šiem rezultātiem vajadzētu būt pārdomām. Jūsu vienaudži arvien vairāk izmanto tiešsaistes platformas un citus resursus, lai sazinātos ar speciālistiem, lai uzlabotu viņu vietņu kvalitāti un uzlabotu vietnes apmeklētāju vispārējo pieredzi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map