Kaip sukurti visos „WordPress“ svetainės atsargines kopijas – vadovas su paveikslėliais

0

Atsarginė kopija yra vienas iš svarbiausių „WordPress“ svetainės / tinklaraščio ramsčių. Tarkime, kad jūsų svetainėje atsitiko kažkas negero ir negalite rasti pagrindinių priežasčių arba visa jūsų svetainė tapo pažeidžiama. Tuomet greičiausias ir lengviausias būdas yra atstatyti sukurtą atsarginę kopiją. Sukurti „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją yra labai paprasta. Laikai praėjo, kai visus dalykus turite atlikti rankiniu būdu. Dabar jums tereikia paspausti paspaudimą, ir viskas.


Daug prieglobos paslaugų teikėjai į planus įtraukite nemokamas atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo paslaugas, tačiau turite dar kartą patikrinti jų politiką. Kaip ir „InMotion“, atsarginę kopiją galite atkurti tik kartą per keturis mėnesius. Jeigu „SiteGround“, jie sukuria tik 1 kopiją, ir jūs turite pateikti užklausą, kai norite atkurti. Tai yra fantastiški prieglobos paslaugų teikėjai; mes ne tik nekreipiame dėmesio į jų paslaugas vien dėl atsarginių kopijų apribojimų.

Taigi sprendimas yra sukurti visą savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją įdiegiant paprastą papildinį, kur jums nereikia jokių techninių įgūdžių. Tai labai lengva procedūra, norint padaryti atsarginę kopiją naudojant papildinį. „Updraftplus“ yra geriausias nemokamas ir patikimas papildinys, leidžiantis išsaugoti jūsų darbą.

Kaip greitai sukurti „WordPress“ svetainę / tinklaraštį – „Updraftplus“

„Updraftplus“

„Updraftplus“ yra nemokamas papildinys, leidžiantis nemokamai susikurti atsarginę kopiją ir palaikyti kelias nutolusias vietas, kuriose saugomi atsarginės kopijos failai, tokie kaip „Google“ diskas ir „Dropbox“ ir kt. Galite pasidaryti visos „WordPress“ svetainės arba pasirinktų failų, tokių kaip temos, atsargines kopijas, duomenų bazę, papildinius ir kt. Panašiai, kai norite atkurti, taip pat galite pasirinkti, kurį failą atkurti, ar visą svetainę.

„WordPress“ svetainės atsarginės kopijos kūrimo veiksmai:

 • Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės ir eikite į „Papildiniai“ duotą šoninėje juostoje, tada spustelėkite “Pridėti naują”.

kaip pridėti naują pluguin į

 • Ieškokite „updraftplus“ ir įdiekite papildinį
 • Įdiegę papildinį, jis paprašys jūsų „Suaktyvinti“.

diegti ir įjungti „updraftplus“ papildinį

Dabar turite atlikti keletą būtinų nustatymų. Nesijaudinkite. Tiesiog atlikite žemiau nurodytus veiksmus

 • „WordPress“ prietaisų skydelio šoninėje juostoje užveskite pelės žymeklį virš „Nustatymai“ tada spustelėkite „UpdraftPlus“ atsarginės kopijos.

kaip pasiekti updraftplus nustatymus

 1. Spustelėjus, įskiepio nustatymų skydelis atsidurs priešais jus. Dabar spustelėkite „Nustatymai“ Žiūrėkite žemiau esantį vaizdą
 2. Nustatymo skirtuke turite sukonfigūruoti failų ir duomenų bazių tvarkaraštį, taip pat atsarginių kopijų skaičių. Galite pasirinkti, po kiek laiko turėtų būti sukurta atsarginė kopija.
 3. Čia taip pat galite pasirinkti, kiek kiekvienos atsarginės kopijos turėtų būti saugomos. Žemiau mes pasirenkame savaitinį atsarginį grafiką ir 2 kiekvieno egzemplioriaus kopijas.

„WordPress“ svetainės atsarginės kopijos sudarymo grafikas

 • Po to nustatymų skirtuke, kitas žingsnis yra nurodyti nuotolinę vietą, kurioje norite saugoti atsarginius failus. Šiame vadove paaiškinsime „dropbox“ procedūrą. Nes tai labai lengva ir naujokas gali lengvai jį integruoti. Tiesiog pasirinkite „Dropbox“ kol kas, ir mes sukonfigūruosime vėliau. Čia pažiūrėkite į papildinio galimus nuotolinės vietos pasirinkimus.

„dropbox“ atsarginėms kopijoms išsaugoti

 1. Dabar toliau slinkite žemyn ir pasirinkite visus failus, jei norite padaryti visos „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Taip pat galite pasidaryti tam tikrų dalykų, tokių kaip temos, papildiniai, duomenų bazės ir kt., Atsarginę kopiją.
 2. Be to, pažymėkite langelį El. Paštas, kad gautumėte ataskaitas, susijusias su atsarginėmis kopijomis.
 3. Įveskite savo el. Pašto adresą, kuriuo norite gauti ataskaitas.
 4. Pabaigoje paspauskite “Išsaugoti pakeitimus”.

visas

Įrašę pakeitimus dabar, turite susieti nuotolinę vietą su papildiniu. Čia sužinokite, kaip prijungti „Dropbox“, kad būtų išsaugoti atsarginės kopijos failai, ir, jei norite, atsisiųskite tuos failus į vietinį diską.

Kaip prijungti „Dropbox“ norint išsaugoti „WordPress“ svetainės atsarginių kopijų failus naudojant „Updraftplus“:

 • Spustelėkite nuorodą, pateiktą iššokančiajame lange, kuris rodomas iškart po pakeitimų išsaugojimo arba „Slinkti aukštyn“ ir spustelėkite nuorodą, kaip parodyta paveikslėlyje, pateiktame žemiau arba

susieti updraft su „dropbox“ debesies saugykla

 • Spustelėjus atidaromas „Dropbox“ svetainės puslapis, kuriame klausiama “Prisijungti”. Jei neturite paskyros, sukurkite naują.
 • Po prisijungimo pasirodo pranešimas, kuriame prašoma prieigos. Dabar spustelėkite „Leisti“ tada atlikite sąranką.
 • Kai spustelėsite „Užbaigti sąranką“, jis automatiškai grįš į „Updraftplus“ skydelį. Spustelėkite „Atsarginė kopija dabar“ padaryti „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Paprastai ji automatiškai pradės kurti išsamią svetainės atsarginę kopiją.
 • Jei norite padaryti atsarginę kai kurių konkrečių failų kopiją, spustelėkite „Atsarginė kopija dabar“ viduje konors “Dabartinis statusas” skirtukas. Atsiras langas failams pasirinkti. Tarkime, kad norime sukurti atsarginę duomenų bazės ir papildinių atsarginę kopiją, tada pažymėti tik tuos langelius. Žemiau pateiktame paveikslėlyje

Pasirinkite failus, norėdami tinkinti „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją

 • Viduje konors “Dabartinis statusas” „Updraftplus“ skirtuke galite pamatyti atsarginės kopijos kūrimo eigą. Tai viskas, ką sėkmingai sukūrėte svetainės atsarginės kopijos kūrimui.

Kaip išsaugoti “WordPress” svetainės atsarginę kopiją vietiniame diske

Jei norite išsaugoti atsarginius failus savo kompiuterio kietajame diske, tiesiog atsisiųskite aplanką iš „Dropbox“. Norėdami užtikrinti didesnį saugumą, visada patartina failus laikyti keliose vietose.

 • Prisijunkite prie savo „Dropbox“ paskyros
 • Pasirinkite aplanką ir spustelėkite atsisiųsti.

atsisiųskite „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją į savo vietinį diską

Kaip atkurti atsarginius failus:

Kai atsarginė kopija bus baigta, jūsų svetainės turinys yra beveik saugus. Jei atsitiko kažkas negero ir jūsų svetainė užstrigo, turite nedelsdami ją atkurti. Nes jei to nepadarėte, yra tikimybė, kad tuo laikotarpiu prarasite lankytojų skaičių.

 • Norėdami atkurti, spustelėkite „Esamos atsarginės kopijos“ tada spustelėkite “Atkurti”.

kaip atkurti WordPress dienoraščio atsarginę kopiją

 • Bus parodytas langas, kuriame bus pasirinkti failai, kuriuos norite atkurti. Tiesiog pažymėkite visus langelius, jei norite atkurti visus dalykus.

Taigi taip galite sukurti išsamią „WordPress“ svetainės / tinklaraščio atsarginę kopiją ir kaip atkurti? Jei vis tiek kyla problemų dėl atsarginės svetainės kopijos kūrimo, nedvejodami kreipkitės pagalbos. Mums bus malonu jums padėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map