Kaip perkelti savo tinklaraštį iš WordPress.com į WordPress.org

0

Ar norite perkelti savo „WordPress.com“ tinklaraštį į „wordpress.org“?


Jei esate panašūs į daugelį kitų žmonių, kurie pradeda kurti internetinius dienoraščius naudodamiesi nemokamomis WordPress.com paslaugomis, ir dabar norite pereiti į lankstesnę „WordPress.org“ platformą, tai yra puikus vadovas jums.

Tai geras žingsnis, nes gausite tikrąją „WordPress“ pagrindu sukurtos svetainės patirtį neinvestavę nė cento.

Taigi, jei jūs praleidote daug laiko tvarkydami „WordPress“ tinklaraštį, pavyzdžiui, tvarkydami kategorijas, tipografiją, temų tinkinimus ir kurdami naudingą turinį skaitytojams.

Dabar jūsų tinklaraštis pradeda lankyti srautą ir suprantate, kad laikas perkelti savo tinklaraštį iš „WordPress.com“. Žinoma, tai nemokama, bet jei rimtai sužinosite, yra daugybė dalykų, kurie riboja jūsų augimą.

Net jei tai nebus jūsų atvejis greitai, suprasite, kad „WordPress.com“, be abejo, siūlo fantastišką galimybę nemokamai susipažinti su šia nuostabia platforma. Tačiau nemokamas „WordPress.com“ nesiūlo tiek kontrolės, kiek savarankiško prieglobos.

Pvz., Savarankiškame „WordPress“ galite naudoti įvairias reklamavimo programas, galite įdiegti bet kurį trečiosios šalies papildinį ir įdiegti jūsų pasirinktas temas be jokių apribojimų.

Taigi, jei esate pasirengęs perjungti savo svetainę be jokio turinio praradimo, atlikite šį žingsnis po žingsnio vadovą, mes parodysime jums tinkamą ir lengvą būdą pereiti iš WordPress.com į WordPress.org..

Kaip perkelti savo tinklaraštį / svetainę iš WordPress.com į WordPress.org

Čia yra veiksmų, kuriuos apimsime šiame vadove, sąrašas

 • Pirkite žiniatinklio prieglobos planą
 • Įdiekite „WordPress“ naujoje priegloboje
 • Eksportuojamas turinys iš „WordPress.com“
 • „Blogroll“ nuorodų importavimas
 • Nustatykite savo „WordPress.com“ tinklaraštį kaip „Privatus“

1. Įsigykite žiniatinklio prieglobos planą

Pirmas dalykas, kurio jums reikia savarankiškam „WordPress.org“, yra žiniatinklio prieglobos planas ir domeno vardas.

Mes rekomenduojame „Bluehost“, nes jie teikia kokybiškas paslaugas ir visas būtinas priemones tinklaraščiui kurti tinklalapyje wordpres.org už labai prieinamą kainą..

HostSprout.com taip pat pradeda savo kelionę su „Bluehost“. Be to, „Bluehost“ yra vienas iš „WordPress“ rekomenduojamų kompiuterių. Turėdamas nemokamą domeno vardą ir nemokamą SSL sertifikatą, „Bluehost“ yra puikus pasirinkimas.

Jei naudojate tinkintą domeno vardą savo nemokamame „WordPress.com“ tinklaraštyje, tada eikite į priekį ir gaukite „Bluehost“ prieglobos planą, nes jums vis dar reikia žiniatinklio prieglobos. Šiame vadove parodysime, kaip galite išlaikyti tą patį domeną pereidami į WordPress.org neprarasdami paieškos sistemos reitingo.

Kita vertus, jei to nepadarysite, nekeliausite niekur kitur, nes „Bluehost“ siūlo nemokamą domeną kartu su prieglobos planu.

Ir, žinoma, laikykite savo „WordPress.com“ kredencialus su savimi, nes vis dar to reikia norint eksportuoti turinį.

2. Įdiekite „WordPress“ naujame prieglobos plane

Taigi nusipirkę žiniatinklio prieglobos planą iš „Bluehost“, jie neprireiks daug laiko, kad jis būtų paruoštas jums. „Bluehost“ palengvina „WordPress“ diegimą.

Jų priegloba pateikiama su paprastu sąrankos vedliu, kur jums tereikia pasirinkti temą, svetainės pavadinimą, pavadinimo eilutę ir ten, kur einate; jie automatiškai įdiegs „WordPress“. Kol kas galite pasirinkti bet kurią temą, nes visada galėsite ją pakeisti vėliau.

Kai sėkmingai pamatysite „WordPress“ diegimą, taip pat pamatysite tam tikrą informaciją apie diegimą, įskaitant svetainės URL, administratorių, vartotojo vardą ir slaptažodį. Užsirašykite šią informaciją, kiek jums reikia, kad prisijungtumėte prie „WordPress“ prietaisų skydelio.

Įdiegę ir nustatę „WordPress“, dabar pats laikas eksportuoti duomenis, kuriuos norite perkelti į savo naują „WordPress“ svetainę.

3. Turinio eksportavimas iš „WordPress.com“

Eik į priekį, prisijunkite prie savo WordPress.com ir įsitraukite į savo tinklaraščio tvarkymo prietaisų skydelį.

Norėdami patekti į „WordPress“ informacijos suvestinę, galite tiesiog įvesti „Jūsų domenas.wordpress.com/wp-admin“.

Iš šoninės juostos eikite į Įrankiai > Eksportuoti.

eksporto WordPress

Tada „WordPress“ siūlo 2 pervedimo būdus, kai vienas metodas nemokamas, o kitas yra mokamas. Eikite nemokamai ir spustelėkite „Pradėti eksportą“.

nemokamai eksportuoti

Tada jie paklaus jūsų, ką norite eksportuoti. Tiesiog pasirinkite „Visas turinys“ ir spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti eksporto failą“.

Tuo atveju, jei ketinate eksportuoti konkretų turinį, nesivaržykite pasirinkti, nes perkėlimo procesas bus vienodas, nes jūs einate su visu turiniu, ar su pasirinktiniu.

atsisiųskite XML failą

Vietiniame kompiuterio diske atsisiųsite XML, kuriame yra visi jūsų puslapiai, įrašai, komentarai, kategorijos, žymės, laikmena ir visi kiti tinkinimai.

Prieš pereidami prie kito veiksmo, verta paminėti, kad kartais, kai jūsų eksportuotas failas yra didesnis nei 2 MB failo, gali nepavykti importuoti failo į naują prieglobos serverį. Tačiau tai labai retas atvejis, tačiau, jei susidūrėte su tokia problema, nesijaudinkite, ją lengva diagnozuoti.

Yra 2 būdai. Pirmasis būdas – tiesiog susisiekite su savo prieglobos įmone; beveik kiekviena gera prieglobos įmonė siūlo tiesioginius pokalbius, kad galėtų greitai padėti savo vartotojams. Ir antras būdas yra naudoti WXR failų skirstytuvas, kuris padalins failą į valdomus gabalus, kad galėtumėte lengvai įkelti.

Kaip minėjome aukščiau, tai labai retas atvejis, todėl nereikia jaudintis.

4. Importuokite savo turinį į „WordPress“ svetainę, kurioje esate savarankiškai

Norėdami pirmiausia importuoti seną turinį iš „WordPress.com“, turite prisijungti prie savo naujojo žiniatinklio prieglobos, kur įdiegėte visiškai naują žodį wordpress.org. Kaip aprašėme 2 veiksme, gausite prisijungimo URL ir kitus prisijungimo kredencialus sėkmingai įdiegę „WordPress“.

Prisijungę prie savo naujojo „WordPress“ informacijos suvestinės, eikite į įrankiai > Importuoti tada spustelėkite „Install Now“ nuorodos, rodomos po „WordPress“, kaip parodyta žemiau.

„WordPress“ importuotojo įskiepis

Jis automatiškai įdiegs papildinį, pavadintą „WordPress Importer“, kuris yra „WordPress“ sukurtas pareigūnas. Kai pamatysite Vykdyti importuotoją tiesiog spustelėkite nuorodą, kuri pasirodo tame pačiame puslapyje.

paleisti importuotojo nuorodą

Tai nuves jus į puslapį, kuriame jūsų bus paprašyta įkelti XML failą (failą, kurį 3 veiksme eksportavote iš WordPress.com)..

importuoti failą į

Taigi pirmyn, spustelėkite „Pasirinkite failą“ ir suraskite savo „WordPress.com“ XML failą savo kompiuteryje.

Kai spustelėsite mygtuką „Įkelti failą ir importuokite“, „WordPress“ parodys kai kurias parinktis.

Jie klausia jūsų, ar norite priskirti tą patį autoriaus profilį, kurį naudojote „WordPress.com“, ar norite sukurti naują. Taip pat galite priskirti įrašus esamam autoriui savo naujojoje „WordPress“ svetainėje.

Taip pat yra galimybė atsisiųsti ir importuoti failų priedus. Įsitikinkite, kad pažymėjote šį langelį, kad jame būtų visi medijos failai, kuriuos naudojote savo žinutėse ir puslapiuose. Taigi jūs turite pažymėti šį langelį.

importuotojo papildinį priskiriantis autorius

5. „Blogroll“ nuorodų importavimas

Jei naudojate „Blogroll“ nuorodas, galbūt žinote apie šį terminą. Tačiau paprastais žodžiais tariant, „Blogroll“ nuorodos yra nuorodų sąrašas, kuris paprastai rodomas jūsų svetainės šoninėje juostoje. Tai yra nuorodos į kitus tinklaraščius, kurie gali priklausyti jūsų draugams. Taip pat galite susieti su savo svetainėmis.

Taigi, jei naudojate „Blogroll“ nuorodas, atlikite šį veiksmą; kitu atveju tiesiog slinkite žemyn ir praleiskite šį veiksmą.

„Blogroll“ nuorodos yra OPML formato, ir jūs galite išsaugoti jos failą XML formatu, kuris visus failus eksportuos ir importuos..

Taigi kaip rasti tą OPML failą? Tai paprasta. Jei naudojate nemokamą padomenį, kurį jums suteikė „WordPress.com“, tiesiog įveskite tokį padomenio pavadinimą žiniatinklio naršyklėje, kaip šis

„yourfreedomain.wordpress.com/wp-links-opml.php“

Tačiau, jei naudojate pasirinktinį domeno vardą savo „WordPress.com“ tinklaraštyje, turite pasiekti žemiau esantį URL žiniatinklio naršyklės skirtuko lape, kad galėtumėte pasiekti OPML failą.

jūsų domenas.com/wp-links-opml.php

Paspaudę mygtuką „Enter“, jūsų naršyklė atidarys OPML failą, kurį turite išsaugoti. Tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite puslapį ir failo išsaugojimui naudokite „išsaugoti kaip“ arba tiesiog „Ctrl + S“. Tai padės išsaugoti failą XML formatu. „Mac“ vartotojas gali tai išsaugoti naudodamas „Command + S“.

Kai jau išsaugote tą OPML failą, kitas žingsnis yra eksportuoti jį į savo paties priglobtą „WordPress“. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress.org“ nėra nuorodų tvarkyklės, todėl turite ją įjungti atsisiųsdami ir suaktyvindami papildinį.

Nuorodų tvarkytojas yra vienas iš puikių įskiepių, sukurtų daugelį metų, sukurtas „WordPress“. Suaktyvinus papildinį, elementas „Nuorodos“ bus įtrauktas į „WordPress“ prietaisų skydelį.

tinklaraščio URL

Norėdami tvarkyti savo „WordPress.com“ tinklaraščių nuorodas, taip pat turite įdiegti kitą papildinį. Arba tiesiog eikite į Papildiniai > Pridėti naują. Ieškokite OPML importuotojas įdiekite ir suaktyvinkite.

Dabar, norėdami importuoti failą OPML, vėl turite apsilankyti Įrankiai > Importuoti. Tada spustelėkite „Vykdyti importuotoją“.

internetinių dienoraščių importuotojas

Kai tik paspausite ant jo, pamatysite puslapį, kuriame bus prašoma įkelti savo OMPL failą, kurį išsaugojote anksčiau. Spustelėkite Pasirinkti failą ir suraskite savo OMPL failą. Po to paspauskite mygtuką „Importuoti OPML failą“.

importuoti OPML failą į WordPress

Dabar „WordPress“ automatiškai pradės importuoti nuorodas ir nuorodų kategorijas iš ką tik įkelto failo. Kai procesas bus baigtas, pamatysite sėkmės pranešimą.

6. Nustatykite savo „WordPress.com“ tinklaraštį į Privatus matomumas

Importuodami turinį iš WordPress.com į WordPress.org, neištrinsite turinio, kurį paskelbėte savo senajame „WordPress.com“ tinklaraštyje. Ir, žinoma, nenorite, kad jūsų įrašai, puslapiai ir kategorijos būtų dubliuojami.

Taigi yra du būdai.

Vienas iš būdų yra, jei nenorite nukreipti savo „WordPress.com“ srauto į savo naująją svetainę, jums tereikia atlikti paprastą veiksmą – senasis tinklaraštis nustatomas kaip „Privatus“..

Norėdami tai padaryti, prisijunkite prie savo „WordPress.com“ tinklaraščio informacijos suvestinės.

Iš šoninės juostos eikite į Nustatymai nustatyti dienoraščio privatumą į Privatus tada „Išsaugoti nustatymus“. Dabar tik jūs arba jūsų patvirtintas vartotojas gali pasiekti seną „WordPress.com“ tinklaraštį.

pakeisti tinklaraščio privatumą į privatų

Kitas būdas yra tas, kad jei jūs kurį laiką rašote, o jūsų tinklaraštyje yra lankytojų, tada nebūtų protinga juos kabinti prie senojo tinklaraščio.

Gauti srautą naujame tinklaraštyje nėra lengva; tai reikalauja laiko ir daug pastangų, kodėl gi ne peradresuojant senus tinklaraščio vartotojus į naująjį tinklaraštį. Laimei, nepadarę įtakos paieškos varikliui, galite lengvai nukreipti senus vartotojus į naują tinklaraštį atlikdami kitą veiksmą.

6. Nukreipkite savo „WordPress.com“ vartotojus į „WordPress.org“ svetainę

Peradresavimas užtikrins, kad neprarasite jokio paieškos variklio įvertinimo, automatiškai nukreipdami vartotoją į naują svetainę, kas pasiekia jūsų senąjį adresą.

Standartinis sprendimas nukreipti vartotojus į naują vietą yra naudoti 301 antraštes nepažeidžiant paieškos sistemos reitingo. Tačiau čia yra apribojimas, kad atlikdami tokią užduotį turite pasiekti failą access.htaccess. Kadangi WordPress.com nesuteiks jums prieigos prie .htaccess, šio metodo naudoti negalima.

Deja, „WordPress.com“ siūlo tik mokamą svetainės peradresavimo įrankį, turintį mažą kainų etiketę, t. Y. Tik 13 USD per metus.

Taigi, jei manote, kad jūsų sename WordPress.com yra pakankamai srauto, už kurį verta mokėti 13 USD per metus, turite grįžti į savo WordPress.com informacijos suvestinę. Šoninėje juostoje spustelėkite „Nustatymai“ ir spustelėkite „peradresavimas“.

Tada jie paprašys įvesti savo domeno vardą ten, kur norite nukreipti auditoriją. Įvedę domeno pavadinimą, spustelėkite mygtuką „Eiti“.

mokamas svetainės peradresavimas iš wordpress.com į wordpress.org

Po to jūsų bus paprašyta užpildyti mokėjimo informaciją, kad būtų baigtas pirkimas.

Sveikiname, tai padaryta dabar; visi jūsų vartotojai ir paieškos varikliai peradresuos į naują domeną.

Jei su „WordPress.com“ naudojote tinkintą domeną, tai beveik padaryta. Jums tiesiog reikia pakeisti DNS įrašą į naują žiniatinklio prieglobą, ir viskas bus gerai, įskaitant paieškos variklius.

Kita vertus, jei keičiate domeną, turite pakeisti įrašų URL. Turite atnaujinti URL, kurie yra susieti su įrašais. Taigi pirmyn atlikite žemiau nurodytus veiksmus

 1. Eikite į savo „wordpress.org“ informacijos suvestinę.
 2. Įdiekite ir suaktyvinkite „Velvet Blues“ atnaujinimo URL
 3. Eikite į „Įrankiai“ > Atnaujinkite URL
 4. Pateikite seną ir naują URL ir pasirinkite, kurį URL reikėtų atnaujinti. Ir viskas.

Išvada

Apskritai, ši migracija iš WordPress.com į WordPress.org yra gana nesudėtinga. Viskas, ko jums reikia atlikti šiuos veiksmus

 • Eksportuokite XML naudodami WordPress.com informacijos suvestinę
 • Gaukite naują domeną ir prieglobos planą. Įdiekite „WordPress“ savo naujame prieglobos plane
 • Įdiegę „WordPress“ „WordPress“ prietaisų skydelyje pasirinkite Įrankiai > Eksportuoti. Norėdami eksportuoti daugialypės terpės failus, būtinai pažymėkite priedo langelį.
 • Tai viskas.

Tikiuosi, kad ši instrukcija padės jums perkelti savo „WordPress.com“ svetainę į savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį. Jei jums reikia papildomos pagalbos, nedvejodami klauskite komentarų skiltyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map