Kaip nustatyti „CloudFlare“ nemokamą CDN naudojant „WordPress“ svetainę

0

Ar jūs ieškote galutinio vadovo, kaip nustatyti „CloudFlare CDN“ savo „WordPress“ svetainėje?


Niekam nepatinka lėto krovimo greičio svetainė – nei vartotojui, nei paieškos varikliui. Tačiau yra daugybė dalykų, tokių kaip vaizdai, duomenų bazių optimizavimas, papildiniai ir kt., Kurie pagreitina ir sumažina svetainę. Kalbant apie greitį ir saugumą, CDN yra geriausias sprendimas, kurį turite naudoti.

Dažnas naujokų klaidingas požiūris, kad CDN nustatymas reikalauja daug darbo, tačiau, laimei, beveik kiekvienas žiniatinklio prieglobas savo valdymo skydelyje integruoja „CloudFlare CDN“ parinktį, kurią galite nustatyti naudodamiesi jų sąrankos vedliu. Be to, naudodamiesi antruoju metodu, mes pasidalysime labiau rankiniu būdu ir naudodamiesi tuo galėsite nustatyti „CloudFlare“ CDN, neatsižvelgdami į tai, kokią žiniatinklio prieglobą naudojate..

Kas yra CloudFlare CDN ir jo pranašumai?

CDN yra trumpa turinio pristatymo tinklo forma. Rinkoje yra daugybė CDN paslaugų ir „CloudFlare“ yra viena iš jų. Jei ieškote nemokamų CDN paslaugų, „CloudFlare“ yra geriausios paslaugos, kuriomis galima naudotis.

Tai yra serverių tinklas visame pasaulyje ir, kai kas nors prisijungia prie jūsų svetainės, jis perduoda talpyklos duomenis iš artimiausios vietos tam vartotojui. Tokiu būdu duomenims užtrunka mažiau laiko kelionei pas vartotoją. Kadangi naudodami CDN priglobiate savo svetainės duomenis pasauliniame duomenų centrų tinkle, o ne viename serveryje, tai žymiai pagerina jūsų svetainės įkėlimo laiką.

Kitas dalykas, kuris išskiria „CloudFlare CDN“, kad jie naudoja debesų bazės svetainės ugniasienę ir tarpinį serverį, tai reiškia, kad jis stebi visą į jūsų svetainę gaunamą srautą ir taip blokuoja įtartiną srautą. Tai efektyvi sistema prieš „DDos“ išpuolius ir kenkėjišką eismą, verčianti juos rankiniu būdu įvesti „captcha“ prieš nusileidžiant į jūsų svetainę..

Kadangi „CloudFlare“ CDN blokuoja kenksmingus robotus, pažymėdamas kenkėjiškus IP, taigi dar viena nauda, ​​kurią jis jums teikia, yra išteklių taupymas. Serverio ištekliai, pvz., Pralaidumas, nebus švaistomi tuo nenaudingu kenkėjišku srautu.

CDN be „Cloudflare“ yra puikus pasirinkimas tinklaraščiams ir mažoms įmonėms. Tačiau įsigiję „premium“ planą, padidinsite našumą, optimizuotą ypač mobiliesiems įrenginiams. Jų apmokami planai prasideda nuo 20 USD / mėn.

Kaip mes minėjome prieš naudodamiesi „Cloudflare CDN“ savo „WordPress“ svetainėje, yra labai lengva. Šiame vadove aprašysime 2 būdus, kaip galite nustatyti „Cloudflare“ naudodamiesi žiniatinklio prieglobos valdymo skydeliu ir rankiniu būdu, kuris veiks su kiekvienu žiniatinklio priegloba. Taigi, jei dėl kokios nors priežasties jūsų žiniatinklio priegloboje nėra „CloudFlare“ kompaktinio disko, galite lengvai naudoti „CloudFlare“ savo svetainėje naudodami antrąjį metodą.

Taigi pereikime prie „Cloudflare CDN“ nustatymo vadovo žingsnių ir sužinokime, kaip tai veikia jūsų svetainę.

Kaip nustatyti „CloudFlare CDN“ naudojant „WordPress“ svetainę

1 metodas: „Cloudflare“ įdiegimas per „Hostingas“ valdymo skydelį

 • Pirmiausia prisijunkite prie prieglobos valdymo skydelio, kuris paprastai yra „cPanel“. „Bluehost“ yra populiari interneto priegloba, o jų prieglobos planą teikia „cPanel“. Prisijungimas prie „cPanel“ Laukia „CloudFlare“ piktogramos, kuri dažniausiai būna po domeno skyriumi.

„bluehost“ debesies ugnies CDN

 • Norėdami pirmiausia nustatyti „Cloudflare“ sąranką, pirmiausia turite sukurti paskyrą. Taigi eik į Debesuota svetainėje spustelėkite prisiregistruoti. Nesijaudinkite, kad tai nemokama sąskaita, kuriai nereikia mokėti net nė cento.
 • Įveskite savo darbinį el. Pašto adresą ir slaptažodį ir paspauskite mygtuką Kurti sąskaitą.
 • Dabar grįžkite į prieglobos „cPanel“. Spustelėkite „CloudFlare“ piktogramą ir įdėkite išsamią informaciją, kurią naudojote prisiregistruodami.
 • Tada nukreipsite į „Cloudflare“ nustatymų puslapį. Tiesiog spustelėkite nuorodą „suaktyvinti“, rodomą šalia domeno vardo.

Kaip „Google“ teigė, kad SSL suteikia jūsų svetainei nedidelį SEO pranašumą, todėl dabar ne tik elektroninė prekyba naudoja SSL sertifikatą, bet ji tampa būtina kiekvienai svetainei. Čia pastebimas dalykas, kad jūsų žiniatinklio prieglobos pateiktas SSL sertifikatas nesuderinamas su nemokama „Cloudflare“ paskyra. Tačiau gerai yra tai, kad „Free CloudFlare“ taip pat yra su SSL sertifikatu, todėl reikia pasirinkti „CloudFlare SSL“.

Suaktyvinę „Cloudflare“, jūsų žiniatinklio prieglobos įmonė pasirūpins likusiais nustatymais. Bet kuriuo metu galite peržiūrėti „CloudFlare“ statistiką. Be to, jei norite atlikti kokius nors pakeitimus, kurie jums patinka talpyklos išsaugojimo lygis, mažinimas ir saugos nustatymai ir tt, galite tai padaryti tiesiogiai iš „cPanel“.

„CloudFlare“ nustatymas naudojant „SiteGround“ prieglobos valdymo skydelį

„SiteGround“ yra dar vienas gerai žinomas vardas, tenkinantis daugybės žmonių poreikius. Jei naudojate „SiteGround“, kuri yra puiki žiniatinklio priegloba, labai rekomenduojame individualiems tinklaraščiams ar verslo svetainėms. Be geriausių technologijų, ramybės suteikia ir jų palaikymo paslaugos.

Anksčiau „SiteGround“ teikė „cPanel“ savo prieglobos paskyrą, tačiau neseniai jie perėjo į naują valdymo skydą.

Prisijunkite prie „SiteGround“ valdymo skydelio. „Cloudflare“ galite rasti skirtuke Greitis. Spustelėkite „Cloudflare“, tada – „SET UP“ mygtuką.

svetainių debesų užsidegimo nustatymas

Pasirodys iššokantis pranešimas, arba sukurkite naują sąskaitą, arba, jei turite, susiekite esamą. Jei dar nesukursite paskyros, pamatysite, kad vyksta CDN aktyvinimas. Kai tik jis užbaigs „Cloudflare“ CDN bus aktyvus jūsų „WordPress“ svetainėje.

2 metodas: Neautomatiškai nustatykite „Cloudflare“ savo „WordPress“ svetainėje

Ši parinktis skirta tiems, kuriems jūsų žiniatinklio prieglobos įmonėje nėra vieno paspaudimo „Cloudflare“ diegimo funkcijos. Naudoti šį metodą taip pat lengva nustatyti „Cloudflare“, tačiau jis apima dar kelis veiksmus. Taigi, pradėkime

 • Norėdami sujungti „Cloudflare“ su savo svetaine, turite sukurti paskyrą Debesuota Interneto svetainė.

Debesų ugnies registracija

 • Įveskite naujos el. Pašto adresą ir slaptažodį.

susikurkite sąskaitą naudodamiesi „cloudflare“

 • Tada tiesiog įveskite savo svetainę ir po to jie paprašys jūsų pasirinkti planą. Tiesiog eik naudodamiesi „Free“ ir spustelėkite.

pridedant svetainę prie debesies

 • Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti planą. Vadovėliui čia renkamės nemokamą planą. Tada paspauskite mygtuką „Patvirtinti planą“.

debesų plano parinkimas

 • Po to „Cloudflare“ pradės automatinį nuskaitymą ir pateiks jums DNS nustatymų, kuriuos turite patvirtinti, sąrašą. Nesijaudink, kad tai paprasta. Jei tarpinio serverio būsena šalia DNS įrašo rodo oranžinę debesies piktogramą, tai reiškia, kad DNS įrašas įjungtas naudojant „Cloudflare“. Ir jei debesies piktograma yra pilka, tai reiškia, kad DNS įrašas nebus perduotas per „Cloudflare“.

Čia dažniausiai nieko nereikia keisti. Tiesiog įsitikinkite, kad jis įgalintas jūsų domene (oranžinė debesies piktograma) ir išjungtas dėl kitų dalykų, tokių kaip ftp, paštas ir kt. (Pilka debesies piktograma).

patikrinkite DNS, kad įjungtumėte debesų liepsną

 • Patikrinę DNS įrašą spustelėkite mygtuką „Tęsti“.
 • Kitas yra paskutinis žingsnis, kai „Cloudflare“ prašo atnaujinti savo vardų serverius. Jie teikia jums „Cloudflare“ vardų serverius. Šiuos vardų serverius turite įklijuoti į savo domenų registratoriaus nustatymus (kur jūs perkate savo domeno vardą, kuris gali būti įmonės, kuriai perkate prieglobos paskyrą.)

Pastaba: pakeitus vardų serverius, jų platinimas internete trunka iki 24 valandų. Jos metu gali būti, kad jūsų svetainė gali būti neprieinama kai kuriems vartotojams, tačiau paprastai ji veikia gerai.

Norėdami pakeisti vardų serverius, turite prisijungti prie paskyros, kurioje užregistravote domeną. Čia pateikiame „NameCheap“ pavyzdį.

 • Taigi, jei jūs taip pat turite domeną su „NameCheap“, prisijunkite prie savo paskyros.
 • Eikite į skirtuką „Domenų sąrašas“. Ten pamatysite skyrių „NAMESERVERS“. Įsitikinkite, kad pasirinkote Individualus DNS tada įklijuokite vardų serverius, kuriuos teikia „Cloudflare“.

keičiant vardų serverius vardų rinkinyje

 • Pakeitę vardų serverius, grįžkite į „Cloudflare“ paskyrą. Eikite į skyrių „Apžvalga“, kuriame rasite Dar kartą patikrinkite dabar Tai atliks tiesioginį vardų serverio patikrinimą.

„Cloudflare“ papildinio nustatymas „WordPress“

„Cloudflare“ sukūrė oficialų papildinį, kuris suteikia lengvą prieigą prie „Cloudflare“ funkcijų. Naudodami šį papildinį galite greitai išvalyti talpyklą, nustatyti žiniatinklio programų taisykles ir dar daugiau. Taigi tai reiškia, kad jums nereikia prisijungti prie „Cloudflare“, nes papildinys suteikia galimybę valdyti „Cloudflare“ funkcijas tiesiai iš „WordPress“ informacijos suvestinės.

Taigi pirmyn įdiekite ir suaktyvinkite Debesuota Prijunkite.

Įjungus „Cloudflare“ pasirodys jūsų „WordPress“ prietaisų skydelyje Nustatymai >> Debesuota.

Spustelėję jie pamatys puslapį, kuriame bus užrašas „Sukurkite nemokamą sąskaitą“ arba prisijunkite, jei jau turite sąskaitą. Tiesiog spustelėkite prisijungti.

Tada jie paprašys įvesti el. Pašto adresą ir API raktą.

API galite rasti „Cloudflare“ svetainėje, savo paskyros srityje. Turite nukopijuoti visuotinį API raktą.

„Cloudflare“ API raktas

Spustelėjus „Peržiūrėti“ pasirodys iššokantis langas, kuriame bus prašoma įvesti slaptažodį. Įvedę slaptažodį, jie pateiks API raktą.

API raktas

Dabar grįžkite į „WordPress“ informacijos suvestinę ir įveskite el. Pašto adresą bei API raktą.

 • Po to pasirodys „Cloudflare“ nustatymų puslapis. Norėdami įjungti „Cloudflare“ 1 paspaudimo optimizavimą „WordPress“, spustelėkite mygtuką „Taikyti“.
 • Mes rekomenduojame įjungti „Automatinį talpyklos valdymą“. Tai leidžia „Cloudflare“ automatiškai išnaikinti senąją jūsų svetainės talpyklos versiją, kai atnaujinate savo svetainę.
 • Nustatymų meniu yra keletas naudingų parinkčių, kurias galite konfigūruoti taip, kaip norite.
 • „Analytics“ yra tokios informacijos, kaip „Cloudflare“ užblokuotos grėsmės, išsaugotas pralaidumas ir lankytojai ir kt.

Keli esminiai nustatymai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

Automatinis HTTPS

Jei ketinate naudoti „Cloudflare“ daugiausia dėl SSL sertifikato, ši parinktis yra jums. Naudodamiesi visomis http: // nuorodomis, konvertuosite į https: //

Visada prisijungęs

Tai yra viena iš nuostabių „Cloudflare“ funkcijų. Įjungę šią parinktį lankytojai aptarnaus talpykloje išsaugotą jūsų svetainės versiją, kai neteks jūsų prieglobos serverio. Taigi rekomenduojama tai įjungti.

Pagal atakos režimą

Įjunkite šį režimą tik tada, kai jūsų svetainė yra užpulta. Įjungus šį režimą, kiekvienas lankytojas maždaug 5 sekundes matys tarpinį puslapį. Turėtumėte naudoti šią funkciją, kai jūsų svetainė užpulta DDoS.

Plėtros režimas

Ši parinktis pateikiama nustatymų puslapyje. Jei esate „Cloudflare“ svetainėje, šią parinktį galite įjungti / išjungti „Talpyklos“ puslapyje. Kai įgalinate šį režimą, tai reiškia, kad norite apeiti „Cloudflare“ talpyklą, kad realiuoju laiku galėtumėte pamatyti pakeitimus. Turėtumėte naudoti šias parinktis atlikdami kai kuriuos dizaino pakeitimus ar kai kuriuos kūrimo darbus.

Saugumo lygis

Paprastai pagal nutylėjimą šis nustatymas yra vidutinio lygio. Taigi, ką tai reiškia? „Cloudflare“ parodys „captcha“ labiausiai grėsmingiems lankytojams, taip pat vidutinio lygio grėsmės lankytojams. Šiuo atžvilgiu debesų liepsna yra per daug atsargi.

Taigi išlaikyti jį vidutiniu lygiu gali būti nenaudinga. Žmonės, apsilankę jūsų svetainėje ir pamatę „captcha“, gali juos erzinti kiekvieną kartą lankantis jūsų svetainėje. Taigi mes siūlome jums tai išlaikyti žemą.

Išvada

Taigi, jei jūs ieškote paketo, kuris padidins jūsų svetainės saugumą ir greitumą, „Cloudflare“ yra puikus dalykas, kurį reikia panaudoti. Stebina tai, kad nemokama jos versija yra tikrai naudinga norint pakeisti. Taigi, jei norite išsaugoti savo pralaidumo pralaidumą ar dažnai patirti atakų, rekomenduojame naudoti „Cloudflare“.

Be to, visi nori užimti aukštą vietą paieškos sistemų rezultatuose. „Google“ suteikia nedidelį pranašumą svetainėms, naudojančioms „SSL Cloudflare“, kad tai būtų įmanoma jums net neinvestuojant nė cento.

Tikimės, kad šis vadovas padės jums nustatyti „Cloudflare“. Mes stengiamės viską paaiškinti paprastais žodžiais, tačiau jei vis tiek kyla painiavos, nedvejodami kreipkitės į mus, žemiau pateikdami komentarą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map