Gramatika ir imbieras 2020 – kuris yra geresnis?

2

Mes, kaip gimtoji anglų kalba, žinome, kaip svarbu ir naudinga turėti gerą korektūros įrankį. Turinys su kritinėmis problemomis atrodo neprofesionalus, šiurkštus ir gali net priversti lankytoją palikti jūsų svetainę. Tai taip pat gali smarkiai paveikti jūsų patikimumą. Taigi blogeriams, studentams ir rašytojams pravartu turėti patikimą įrankį.


Gramatika ir imbieras yra viena iš labiausiai naudojamų įrankių. Visi šie įrankiai turi savo unikalius pardavimo taškus. Jums tiesiog reikia padaryti nepriekaištingą pasirinkimą, todėl mes įdėjome šias pastangas („Grammarly vs Ginger“ apžvalga).

Vienas dalykas, kurį turite atsiminti, kad korektūra nėra puiki alternatyva žmogaus korektoriui. Be abejo, automatiniai įrankiai yra puikus būdas aptikti daugybę turinio klaidų ir taupyti laiką. Bet taip pat svarbu vieną kartą koreguoti rankomis.

gramatikos ir imbiero apžvalga

Taigi, be jokio papildomo judėjimo į areną

„Gramatika vs. imbieras 2020“ – kuris iš jų geresnis?

Gramatikos apžvalga

Tarp korektūros įrankių populiariausia yra gramatika, kuri patikrina jūsų teksto tikslumą pagal 400 patobulintų gramatinių taisyklių. Tai yra debesų programinė įranga, kuriai visada reikalingas interneto ryšys.

Priedai

Gramatika yra labai lanksti priemonė, kurią galima naudoti. Kompanija siūlo

 • Internetinis redaktorius, kuriame galite patikrinti savo tekstą ir išsaugoti dokumentus kaip juodraštį.
 • „Chrome“, „Safari“ ir „Firefox“ naršyklių plėtiniai, kurie padės beveik kiekviename žiniatinklio redaktoriuje, pvz., „WordPress“. Tai labai naudinga, nes jums nereikia persijungti į internetinį redaktorių.
 • Taip pat yra „Microsoft Office“ ir „Outlook“ priedas. Plačiai naudojamas MS biuras, kuriame nurodomos tik klaidos, todėl integruodami „Grammarly“ priedą galite efektyviai aptikti ir ištaisyti gramatikos rašybos klaidas..

gramatikos biuro priedas

 • Jie taip pat pristatė darbalaukio programą. Dabar jums nebereikia atidaryti internetinės redaktoriaus naršyklės, užuot tiesiog atidarę programą iš darbalaukio ir pradėję rašyti.

Galbūt norėsite perskaityti „Grammarly Review 2019“: geriausias tinklaraštininkų gramatikos įrankis

Savybių apžvalga

Sąsaja

Ar tikrai svarbu programinės įrangos išvaizda? O mūsų atsakymas yra „taip“. Sudėtinga, sena sąsaja užima daug laiko jūsų supratimui.

„Grammarly“ siūlo supaprastintą ir labai aiškią sąsają, kuri padės geriau rašyti. Visos savybės yra tokios ryškios. Apgalvoję, galite pradėti nuo jų prisiregistruodami prie nemokamos ar aukščiausios kokybės sąskaitos.

Žanrai būdingi profiliai

Žodžiai gali turėti skirtingas reikšmes ir struktūrą, atsižvelgiant į temą / nišą, apie kurią rašote. Taigi supratusi „Gramatikos“ komanda pristato kelis profilius. Šie profiliai apima verslo, akademinius, techninius, medicininius, kūrybinius, tinklaraščių ir el. Laiškus ir kt. Pasirinkus konkretų profilį, algoritmas gali pašalinti klaidas, susijusias su konkrečia niša..

Galbūt žinote Amerikos ir Britanijos anglų kalbas, kurios šiek tiek skiriasi rašybos, skyrybos ir gramatikos taisyklėmis. Taigi, „Gramatika“ taip pat leidžia pasirinkti tą, kuris padės geriau rašyti.

Žodyno tobulinimas

„Grammarly pro“ versijoje specialybė yra išradinga žodyno tobulinimo funkcija. Žvelgiant iš rinkodaros perspektyvos, žodžiai daro didelę įtaką. Žodyno teikimas dramatiškai padeda rašyti įvairesnius straipsnius. Remdamiesi rašymo kontekstu, gramatiškai pasiūlykite alternatyvius žodžius, taip pagerindami skaitomumą ir veiksmingumą.

Plagiato tikrintojas

Greta patobulintos gramatikos tikrinimo priemonės, prie gražios programinės įrangos pridedamas ir plagiato tikrintuvas. Tai naudinga savybė internetiniams leidėjams, mokytojams ir studentams. Šis įrankis padeda rasti teksto unikalumą, palyginti su 8 milijardais tinklalapių, ir yra prieinamas tik mokamiems vartotojams. Nors tai nėra tiek įgudę, kiek tokie įrankiai, kaip „Plagiarism checkerX“, „Copyscape“ ir kt., Tačiau vis dėlto verta tuo naudotis..

Padėti skaityti

Jei skaitant straipsnius angliškai susiduriate su problemomis, džiugi žinia yra ta, kad „Grammarly“ padės jums suprasti prasmę, nerašydami žodžių žodyne vėl ir vėl. Taigi tai taip pat taupo laiką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti žiniatinklio naršyklės plėtinį, spustelėkite jį ir tada įgalinkite.

Jei rasite kai kuriuos jums nežinomus žodžius, tada tiesiog dukart spustelėkite, kad jie tame pačiame ekrane pateiktų prasmę ir paaiškinimą.

gramatikos paaiškinimo dėžutė

Kai kurios kitos naudingos gramatikos ypatybės

 • Kurti asmeninį žodyną: Galite pridėti žodžių asmeniniame gramatikos žodyne, todėl kitą kartą jie nebus išryškinti kaip klaidos.
 • Rašyba ir teisinga pora: Tai aptinka rašybos klaidas ir pasiūlymus, kaip naudoti dešinę žodžių porą.
 • Pasyvus balsas: Programa žymi perdėtą pasyvaus balso turinio naudojimą.
 • Skyrybos ženklai: Pabrėžia trūkstamas ir netinkamas skyrybos ženklus.
 • Žodiškumas: Tai automatiškai išsiaiškins būdą sutrumpinti sakinius glaustam paaiškinimui.
 • Pakartojimas: Jei konkretus žodis kartojasi vėl ir vėl, įrankis siūlo jį pakeisti.
 • Pasiūlymas: Gramatika taip pat nurodo supainiotus prielinksnius.

Yra daug daugiau, ką galite ištirti išbandydami

Nemokama gramatika su ribotomis funkcijomis
„Premium Grammarly“ mėgaujasi visomis funkcijomis

Patirti gramatiką

Būti tinklaraštininke „Grammarly“ žiniatinklio programa mums yra labai naudinga. Programą rasite palaikomoje naršyklės parduotuvėje arba tiesiog eikite į „Grammarly“ prietaisų skydelio programų skyrių. Jis automatiškai integruojamas į beveik žiniatinklio rengyklės teksto lauką, pvz., „Gmail“, „Facebook“, „Twitter“, „WordPress“ ir kt., Pradžioje jau minėjome kitus „Grammarly“ priedus..

Čia pažiūrėkite į „WordPress“ redaktorių;

gramatika WordPress redaktoriuje

Gramatikos žiniatinklio programoje rodomas kritinių ir pažangių klaidų skaičius. Aukščiau esančioje ekrano kopijoje yra tik 1 kritinė klaida. Nors galite pamatyti pasiūlymus, užveskite žymeklį ant žodžio. Jei norite paaiškinimo, tiesiog spustelėkite „Žiūrėti daugiau“. Atsiranda gramatikos redaktorius, kuriame taip pat galite ištaisyti klaidas ir pamatyti žodžių, kurie skaičiuojami kaip klaida, paaiškinimą.

Nemokami ir „Premium“ planai

Gramatika gali naudotis tiek nemokami, tiek mokami vartotojai. Nemokamoje paskyroje yra ribotų funkcijų, tokių kaip 150 gramatikos taisyklių, tuo tarpu jos teigia, kad priemoka gali patikrinti jūsų turinį apsvarstydama daugiau nei 400 čekių.

„Premium“ planai prasideda nuo 29,95 USD už mėnesinę prenumeratą, o jūs galite smarkiai sutaupyti išlaidų, užsisakydami metinę prenumeratą, kurios kaina yra 11,66 USD / mėn..

Argumentai už

 • Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, tai yra geriausia priemonė
 • Tai labai naudinga gramatikos mokymosi bazė
 • Konkrečios kontekstinės klaidos aptikimas
 • Labai naudingas įrankis studentams, tinklaraštininkams ir įmonėms
 • Integruotas turinio dubliavimo tikrinimo įrankis
 • Nuskaitykite savo sakinio struktūrą, rašybos klaidas, skyrybos ženklus ir daugelį kitų.

Minusai

 • Kol kas jokio „MS Office“ priedo „Mac“ vartotojams nėra.
 • Mokama kas mėnesį atsiskaitant, todėl rekomenduojame prenumeruoti kasmet
 • Kartais nustokite veikti arba nustokite atpažinti klaidas, kol iš naujo atidarysite turinį „Gramatikos“ redaktoriuje

Pirkite „Grammarly“ už daugiau nei 400 gramatikos patikrinimų tik už 11,66 USD / mėn

Imbierų apžvalga

Imbieras taip pat yra geriausias korektūros įrankis ir senasis. Dėl daugybės naršyklių, MS produktų ir kitų programų priedų programinė įranga yra labai patogi naudoti. Nors tai yra ne tokia pažengusi kaip gramatika, vis dar verta išbandyti ir dažnai laikoma gramatikos alternatyva, daugiausia dėl rūpesčių dėl kainų. Kaip ir „Grammarly“, „Ginger“ taip pat reikia interneto ryšio.

Priedai

Kalbant apie platformas, kuriose galite mėgautis „Imbier“ paslaugomis, ji yra patogesnė kaip „Grammarly“.

 • Internetinis įrankis jų tinklalapyje nereikalauja paskyros sukūrimo. Tiesiog įdėkite tekstą ir patikrinkite. Tai atliks ribotų žodžių patikrinimą.

imbiero korektūra internete

 • Norėdami dirbti naudodamiesi darbalaukiu, jie turi „Windows“ palaikomą programą, kurią nemokamai galima įdiegti ir kurią galima rasti jų svetainėje.
 • Jei norite, kad „Ginger“ dirbtų su internetinio redagavimo dėžėmis, tokiomis kaip „Facebook“, „Gmail“, „Twitter“, „WordPress“, tiesiog įdiekite savo naršyklės plėtinį, kurį galima naudoti „Chrome“ ir „Safari“..
 • Imbieras yra daugiau nei „Grammarly“, siūlydamas mobiliąsias programas „Android“ ir „iOS“. Viskas, ką turite padaryti, įdiekite jų rašymo programą iš programų parduotuvės ir koreguokite savo turinį. Programa leidžia naudoti ir kitas funkcijas. Taip pat yra klaviatūros programa.

Sąsaja

Imbieras nesiūlo internetinio redaktoriaus, pavyzdžiui, „Grammarly“, o ne skatina vartotojus naudotis jų priedais. Darbalaukio programos sąsaja yra labai paprasta, kaip ir „Grammarly“, kur viskas yra labai aiški. Pažvelk į tai.

imbiero sąsaja

Refrazeris

Sakinių perfrazatorius yra puiki savybė, leidžianti atvaizduoti jūsų tekstą, kad galėtumėte išreikšti savo mintis geresniais žodžiais. Tai patikrins jūsų teksto sakinį po sakinio ir pateiks pasiūlymus su sinonimais, posakiais ir frazėmis ir pan. Asmeniškai tai yra naudinga funkcija, bet rankinis turinio sakinio patikrinimas rankiniu būdu užima daug laiko..

Asmeninis treneris

„Ginger’s Personal treneris“ yra speciali mokymo programa, skirta mokantiems klientams. Tai mokymosi programa, pagal kurią sudaromos anglų kalbos pamokos pagal jūsų klaidas, kad ateityje galėtumėte išvengti tų pačių klaidų. Taigi, užuot sutelkęs dėmesį į bendrą anglų kalbos „Ginger“ asmeninį trenerį, galite susikoncentruoti į silpnąsias vietas, pritaikydamas pritaikytas pamokas.

Iš rašto į kalbą

Ar jūs silpnai tariate? Jei taip, tai labai padeda mokytis. Nors dabar turime nemokamą „Google“ vertėją, kuris gali tarti žodžius, tačiau „Imbieras“ suteikia įvairių kitų funkcijų. Bet kada galite pasirinkti skaitymo greitį, vyro / moters balsą, JAV / JK akcentą ir leisti arba pristabdyti. Be to, jis išryškins šiuo metu skaitomą tekstą, kad galėtumėte jį laikyti. Deja, ši funkcija nėra prieinama nemokamiems vartotojams, jūs turite nusipirkti jų premium prenumeratą.

Vertėjas

Imbieras yra puiki programinė įranga, padedanti įveikti kalbos barjerą. Tai nemokama paslauga, kuri verčia jūsų turinį į daugiau nei 40 kalbų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tiesiog įklijuokite tekstą programinėje įrangoje ir pasirinkite išvesties kalbą. Tai nėra naujausias bruožas Google vertėjas taip pat siūlo tą patį funkcionalumą.

Padėti skaityti

Skaityti straipsnius internete yra šiek tiek nepatogu, jei nemoki angliškai. Kaip „Grammarly“, „Imbieras“ jums padės, kai jūs tiesiog du kartus spustelėjote žodį ir pasirodys laukelis, paaiškinantis reikšmę. Spustelėję „Daugiau“, gausite daugiau paaiškinimų tame pačiame ekrane.

Norint įdiegti tokią funkciją, nereikia jokių techninių darbų. Tiesiog įdiekite žiniatinklio priedą ir jis yra paruoštas. Sąžiningai, mes manome, kad gramatika daro gerą darbą nei Gingeris.

imbiero paaiškinimas

Kai kurios kitos naudingos funkcijos imbieruje

 • Rašybos pataisa: Kaip ir kiti korektūros įrankiai, imbieras yra efektyvus aptikti klaidingai parašytus žodžius.
 • Ištaisyti viską: Programinė įranga leidžia ištaisyti visas klaidas vienu metu arba visus pakeitimus galite anuliuoti vienu spustelėjimu.
 • JAV / JK anglų kalba: Galite persijungti iš vienos kalbos į kitą, taigi programinė įranga aptinka problemas labiau.
 • Skyrybos ženklai: Skyrybos ženklus reikiamoje vietoje visada svarbu, imbiero skyrybos tikrintuvas jums padės tai padaryti.
 • Asmeninis žodynas: Pridėkite savo žodžius prie asmeninio žodyno, kad ateityje juos laikytumėte klaidomis.
 • Sinonimai: Jame yra sinonimai ir jų apibrėžimo skyrius. Tiesiog, naudodamiesi „Ginger“ redagavimo priemone, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite žodį ir pasirinkite sinonimų funkciją.

Patirti imbierą

Jei dirbate internete, tada labiau tinka bandyti naršyklės priedą, kurį galima įdiegti iš „Chrome“ parduotuvės arba tiesiogiai per „Ginger“ svetainę. Jis veikia su beveik visais internetiniais redaktoriais ir nurodo klaidas, kurias galite pamatyti „WordPress“ redaktoriuje žemiau.

Programinė įranga pabrėžia klaidas ir jūs turite parinkčių – pridėti žodį asmeniniame žodyne arba tiesiog ištaisyti žodį jų pasiūlymu.

imbieras WordPress

Nemokami ir „Premium“ planai

Imbieras siūlo ir nemokamus, ir „premium“ planus. Nemokami vartotojai gali naudotis ribotu gramatikos tikrinimu ir sakinių perfrazavimu. Nors aukščiausios klasės vartotojas gali naudoti sakinio perfrazę, asmeninis treneris, teksto skaitytuvas ir vertimo įrankis yra beribis.

Šiuo metu mėnesinis planas galimas tik už 14,98 USD / mėn., O metinė prenumerata jums kainuoja apie 74,88 USD / metus (6,24 USD / mėn.).

Argumentai už

 • Asmeninio trenerio funkcija padeda sumažinti galimybes dar kartą padaryti tą pačią klaidą.
 • „Android“, „iOS“, „MS Office“, naršyklių ir darbalaukio plėtiniai.
 • Aptikti gramatines, skyrybos ir rašybos klaidas
 • Geba perfrazuoti sakinius, kad būtų geriau suformuluotas ir aiškus

Minusai

 • Į „Imbierą“ neįeina nė vienas plagiato tikrinimo įrankis.
 • Nėra MAC OS skirtos programos. Bet jūs turite „Safari“ priedą.

Gramatika ir imbieras: Verdiktas

Taigi, mūsų nuomone, „Grammarly“ yra pažangiausias korektūros įrankis, prieinamas rinkoje. Bendrovė nuolat tobulina našumą ir dabar gali aptikti klaidas, remiantis 400 ir daugiau veiksnių. Labai protinga rasti kontekstinės klaidos ir pateikti teisingų žodžių pasiūlymus. Jį galite naudoti bet kur, pavyzdžiui, „MS Office“, interneto naršyklėje ar įdiegti darbalaukio programą.

Kita vertus, Imbieras taip pat yra gana nuostabus, tačiau užpildytas nereikalingomis paslaugomis, tokiomis kaip vertėjas ir teksto skaitytuvas ir kt., Nes „Google“ vertėjas gali efektyviai atlikti šią užduotį. Nors „Ginger“ taip pat praleido plagiato tikrintuvą, kuris gali pasirodyti patogus pasirinkimas internetiniams leidėjams.

Aplankykite „Imbierą“

Apsilankykite „Grammarly“

Leiskite mums žinoti, kuris iš gramatikos ir imbiero siūlo geresnį našumą. Ar manote, kad verta naudoti „grammarly“ plagiato tikrintuvą, ar jis tikrai skirtas bet kokiam plagiato turiniui? Nedvejodami pasidalykite savo mintimis komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map