7 geriausios internetinių svetainių kūrėjų programinės įrangos programos 2020 – sukurkite stulbinančią tinkinto dizaino svetainę

0

Ką! Negavote norimo savo svajonių svetainės dizaino?


Nežinau kodavimo, bet nori sukurti savo dizainą?

Nenorite išleisti milžiniškų pinigų programuotojams ar svetainių dizaineriams?

Čia yra visų jūsų klausimų sprendimas. Tiesiog išbandykite svetainių kūrimo programinę įrangą, kad sukurtumėte savo sukurtą svetainę.

Paprastai svetainę galima sukurti dviem būdais. Arba galite pereiti sudėtingą kelią ir išmokti koduoti. Antra, suraskite WYSIWYG redaktorių, kuris labai palengvina svetainių kūrimą. Daugelis statybininkų siūlo nuvilkimo funkciją, kur sudėsite daiktus ant tuščios drobės ar iš anksto sukurtų šablonų.

Svetainių kūrimo priemonės pranašumai

 • Visus dalykus galite gauti vienoje vietoje, pvz., Domene, žiniatinklio priegloboje, kūrėju ir pan., O geriausia tai, kad visai nereikia jokių instaliacijų, o geriausia, kad visai nereikia jokių instaliacijų.
 • Nereikia kūrėjo įgūdžių
 • Taupote išlaidas, nes nereikia mokėti už projektavimo ir priežiūros išlaidas.
 • Galima rinktis iš daugybės patrauklių šablonų ir elementų.
 • Beveik visa statybininkų programinė įranga palaiko nuvilkimą ir pan.

Tačiau tikroji problema yra ta, kuri yra tinkama svetainės projektavimo programa? Yra daug svetainių kūrėjų, kurie teigia esantys geriausi pramonėje. Taigi šioje vietoje mes galime jums padėti atsirinkti geriausią.

Nesvarbu, ko ieškote kurdami verslo svetainę, asmeninį tinklaraštį ar parduotuvę, čia yra keletas moderniausių svetainių kūrėjų programinės įrangos.

Geriausi tinklalapių kūrėjai 2020 m. – būdas akimirksniu prisijungti prie interneto

„Wix“ [nemokama + mokama]

internetinių svetainių kūrėjas

„Wix“ yra viena iš pirmaujančių nemokamų svetainių kūrėjų, siūlanti daugybę paruoštų šablonų, susijusių su tinklaraščiais, verslu, el. Komercija, mada ir kt. Be to, kad jie siūlo aukščiausios kokybės versiją, jie siūlo nemokamą prieigą, kad galėtumėte jų paragauti prieš investuodami..

Sukurdami sąskaitą, „Wix“ siūlo 2 redagavimo režimus, kurie yra ADI ir „Wix“ redaktorius. Abi jos pasižymi tapačiomis savybėmis, tačiau jų darbo stilius šiek tiek skiriasi.

„Wix ADI“ (dirbtinio dizaino intelektas) yra automatinis svetainės kūrimo būdas. Tai greitas būdas, prieš pateikiant galutinį dizainą, jie tiesiog užduoda keletą paprastų klausimų. Kiekvieną svetainės dalį galima pritaikyti. Galite pakeisti temą, spalvas, šriftus, antraštę ir dar daugiau. Be to, jie leidžia prie elementų pridėti animacijas, kad tinklalapis būtų patrauklesnis.

Kita vertus, „Wix Editor“ taip pat suteikia puikią vartotojo patirtį. Tai pradedama pasirinkus iš anksto paruoštą šabloną. Yra 100 šablonų, iš kurių galite pasirinkti. Pasirinkus šabloną, įkeliama redaktoriaus sąsaja. Čia siūloma lengvai vilkti ir mesti, taip pat galite pridėti teksto laukelius, slankiklius, mygtukus, kontaktų forumą, socialinius mygtukus, informacinį biuletenį ir tt. Jūs netgi galite pakeisti skelbimo pozicijas. Tiesą sakant, galite tinkinti viską, kas rodoma ekrane.

„Wix“ siūlo „App Market“, kuri padeda patobulinti jūsų svetainę. Yra daugybė programų, skirtų pridėti paieškos juostą, komentarus, pokalbius, „skype“ mygtuką, automatinį el. Paštą, rinkodarą ir analizės įrankį. Be to, jei norite sukurti internetinę parduotuvę, „Wix“ yra puikus sprendimas, nes jos siūlo daugybę svarbių programų, tokių kaip integruotos apžvalgos, skambinimo mygtukas, „PayPal“, sąskaitos faktūros, valiutos keitiklis ir kainų lentelės..

Vis dėlto noriu daugiau, jie taip pat leidžia įterpti kodus, HTML kodus ir pridėti „Flash“ (SWF) failus. Be to, „Wix“ pateikia nuoseklų SEO tobulinimo vadovą. Palaikymo paslaugos teikiamos pateikiant bilietus ir žinių bazę.

Kainodara: Nereikia pirkti atskiro žiniatinklio prieglobos plano. „Wix“ planuoja kainuoti nuo 4,50 USD / mėn., Į kurį įeina 1 GB pralaidumas, 500 MB saugyklos vietos. Jums tiesiog reikia nusipirkti domeno vardą ir nukreipti į savo WIX svetainę. Išskyrus patį pagrindinį planą, visi kiti taip pat siūlo nemokamą domeno vardą. Jie palaiko 14 dienų grąžinimo politiką.

DUDA [nemokama + mokama]

„duda“ internetinių svetainių kūrėjo programinė įranga

„Duda“ yra gana akivaizdus dėl patogumo naudoti ir daro vartotojams įspūdį dėl reaktyvaus dizaino ir funkcijų rinkinių. Ji buvo paleista 2010 m. Ir dabar patenka tarp geriausių svetainių kūrėjų, teikiant prieglobos paslaugas naudojant „Amazon“ debesies paslaugas. Kadangi painiavos lygis nėra lygus, tiesiog pasirinkite šabloną iš jų paruoštų modelių ir pradėkite redaguoti.

Iš pirmo žvilgsnio suprasite, kad jį valdyti gana paprasta. Bet kuriuo metu galite gauti darbalaukio, mobiliųjų įrenginių ir planšetinių kompiuterių rodinį tik spustelėdami. „Duda“ nepritaikys jūsų tik jų statybininkui, taigi, jei turite įgūdžių, galite laisvai žaisti su CSS ir HTML kodais.

Be puikių redagavimo parinkčių, galite redaguoti bet kurio konkretaus įrenginio (mobiliojo, stalinio ir planšetinio kompiuterio) šabloną, tokiu būdu įgalindami suprojektuoti labiausiai reaguojančią svetainę, kuri yra labai svarbi klientų / lankytojų patirčiai ir paieškos sistemoms. Kitas puikus dalykas, kurį, skirtingai nuo daugelio statybininkų, „Duda“ gali sujungti su „Google Analytics“ ir pateikti išsamią eismo statistiką..

Įrašuose / puslapyje galima pridėti daugybę valdiklių / elementų, tokių kaip mygtukai, stulpeliai, piktogramos, socialiniai tinklai, paieškos juosta, „Facebook“ & „Disqus“ komentarų sistemos ir daug daugiau. Jie palaiko daugiau nei 100 šriftų stilių. Kiekvieną valdiklį galima pritaikyti pagal stilių, matmenis ir tt. Net su kai kuriais galite pridėti animacijas ir specialiuosius efektus, pvz., Iššokančius langus ir „Anchor“..

„Duda“ internetinių svetainių kūrėjo suasmeninimo ypatybės padaro jį stebinančiu įrankiu. „Suasmeninkite“ spustelėję keletą paspaudimų galite nustatyti iššokančius langus, reklamines nuolaidas, sugrąžinti lankytojų įspėjimus, darbo valandas, specialius renginius ir daug kitų įdomių dalykų. Taip pat galite sukurti tinkintą įvykį. Šie renginiai yra labai naudingi, norint sudominti klientus.

Naudodamiesi „Duda“, nereikia lengvai sukurti ir tvarkyti el. Prekybos svetainės, kurioje jūs kontroliuojate funkcijas, susijusias su pardavimais, reklamomis, produktais ir mokėjimais. Pro vartotojams „Duda“ teikia pagalbą tiesioginių pokalbių ir telefono pagalba. Nemokami vartotojai gali naršyti po vadovus ir naudingus straipsnius.

Kainodara: Nemokamas planas yra geriausias būdas pajusti Dūdą. Po to, kai nusprendėte dėl mokamo plano, „Business plus“ prasideda nuo 14,25 USD / mėn. Taip pat galite užsisakyti verslo + plano prenumeratą visą gyvenimą už 299 USD. Plane pateiktas tinkintas domeno vardas, SSL, svetainės atsarginė kopija ir „chrome push“ pranešimai. Be to, naudodamiesi el. Prekybos vartotojų verslu ir planu, galite pridėti iki 10 produktų. Be to, jis palaiko „PayPal“, „Stripe“ ir „Global Gateway“ mokėjimams.

Weebly [nemokama + mokama]

internetinių svetainių kūrėjas

Weebly kitame WYSIWYG svetainės kūrėjui, įkurtam 2007 m., Siūlo gerai supakuotą platformą tinklalapiui kurti. „Weebly“ siūlo šimtus portfelių, el. Prekybos ir asmeninių svetainių šablonų. Lankstus šio nemokamo svetainių kūrėjo pobūdis leidžia integruoti trečiųjų šalių programas.

Naudodamiesi „Weebly“ galite pradėti naudotis nemokamu vartotoju naudodamiesi padomeniu arba paleisti savo profesinę svetainę tinkintu domeno pavadinimu. Gana lengva ir matoma sukurti naują įrašą, tikrinant komentarus, pasiekti puslapius ir svetainės nustatymus. Kaip ir „Wix“, bet kurį elementą galite vilkti, spustelėdami redagavimo parinktis.

Išskirtinis „Weebly“ dalykas yra patogumas. Tai suteikia malonią patirtį naujam vartotojui, kuris anksčiau niekada nenaudojo svetainių kūrimo programinės įrangos. Yra daugybė elementų, tokių kaip tekstas, vaizdas, skaidrių demonstracija, žemėlapis, kainų lentelė, vaizdo įrašų pridėjimas, kontaktų forumas, HTML įdėjimas ir dar daugiau. Be to, jie taip pat įdėjo į jūsų parduotuvę tokias parduotuves, kaip kasos procesas, „PayPal“ integracija, užsakymai, pristatymas ir kt.

Jei nerandate ko nors „Weebly“ redaktoriuje, eikite ir ieškokite jų programų rinkoje, kurioje yra ir nemokamų, ir „premium“ programų. Kad vartotojams viskas būtų paprasčiau, jie programas priskyrė elektroninei prekybai, rinkodarai, SEO, svetainių statistikai, socialinei ir komunikacijos programoms. Sukūrę įrašą nepamirškite peržiūrėti „paskelbimo parinkčių“, kurios leidžia įvesti pavadinimą ir aprašą, kurį norite rodyti paieškos variklyje. Be to, galite planuoti, įjungti / išjungti komentarus ir pridėti žinutes norimoje kategorijoje.

„Weebly“ palaiko pagalbos centrą, kuris leidžia jums skambinti arba siųsti jiems el. Laišką iškilus problemoms. Be to, tiesioginiai pokalbiai galimi nuo 18 iki 18 valandos Ramiojo vandenyno laiku (pirmadieniais – penktadieniais) ir nuo 8 iki 17 valandos Ramiojo vandenyno laiku (šeštadieniais – sekmadieniais). Galite ieškoti jų bendruomenės ir vadovų, kaip rasti sprendimus. Apskritai, tai puikus ir intuityvus svetainių kūrėjas, kurį verta išbandyti.

Kainodara: Mažiausiai apmokami planai kainuoja vos 8 USD / mėn. Su nemokamu domeno vardu. Be to, neribota saugykla, 100 USD „Google“ rinkodaros kreditai ir galimybė naudotis išplėstine svetainės statistika. Į pagrindinį planą taip pat įtrauktos kelios elektroninės komercijos funkcijos, tokios kaip kasos procesas ir iki 10 produktų pridėjimas. Taigi pirmiausia įvertinkite savo reikalavimus ir tada išsirinkite planą.

Erdvės plotas [bandymas + mokama]

kvadratinės erdvės svetainės dizaineris

„Squarespace“ yra dar viena puikiausia svetainių kūrimo programinė įranga, skirta šimtams elegantiškų šablonų, susijusių su kiekviena kategorija, pavyzdžiui, internetine parduotuve, tinklaraščiu, fotografija, kelionėmis ir pan., 14 dienų galite laisvai išbandyti jų paslaugas. Ir kai išsiaiškinsite, kad būtent to ir ieškote, įsigykite priemoką.

Sukurti svetainę „Squarespace“ yra labai paprasta. Tiesiog sukurkite paskyrą, išsirinkite savo šabloną, atsakykite į daugybę klausimų ir jūs ten eisite. Sukurti navigaciją ir puslapius yra gana paprasta. Bet kuriuo metu galite modifikuoti dizainą naudodami jų redaktorių. Be to, užvedus pelę virš bet kurio temos elemento, pasirodys redagavimo parinktys.

„Squarespace“ lengvai pasiekiamos kai kurios puikios funkcijos. Kaip ir tik keliais paspaudimais, galite parodyti skelbimų juostą ir informacijos mobiliesiems juostą. „Squarespace“ pateikia kelių svetainių srauto statistiką, kad galėtumėte atidžiai stebėti lankytoją. Jie teikia informaciją apie srauto šaltinius, populiarų turinį ir paieškos sistemų užklausas ir kt.

Nors šablonai nėra tiek pritaikomi, kiek „Wix“, tačiau naudodamiesi tvarkinga ir švaria prietaisų skydeliu gavote prieigą prie visų būtiniausių variantų. Tam tikram patobulintam pritaikymui jie suteikia galimybę pridėti pasirinktinius CSS kodus. „Squarespace“ yra iš anksto sukurtos SEO, rinkodaros ir saugumo parinktys. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasiekti nustatymus ir užpildyti reikiamus laukus, kad šie dalykai veiktų gerai. Galite atlikti URL žymėjimą, 404 puslapių projektavimą, bendrinti socialinius tinklus, sujungti el. Pašto paslaugas ir dar daugiau.

Be abejo, jums reikia pagalbos esant nelengvai situacijai, o naudodami „Squarespace“ ją gausite naudodamiesi tiesioginiais tiesioginiais pokalbiais (nuo pirmadienio iki penktadienio 4–8 val. Rytų laiku), el. Paštu, vadovais, vaizdo įrašais ir žinių baze. Be to, jie taip pat turi bendruomenės forumą.

Kainodara: „Squarespace“ padeda klientui teisingai pasirinkti planą, suskirstant į svetaines ir el. Prekybos paketus. Planas prasideda nuo 12 USD / mėn. Su neribotu priegloba ir pralaidumu. Tai apima nemokamą domeno vardą ir SSL sertifikatą.

El. Prekybos optimizuotas pagrindinis planas jums kainuos 26 USD / mėn., Įskaitant nemokamą domeno vardo registraciją, neribotą kiekį produktų, SSL, nuolaidas, mokesčių ir užsakymų kontrolę ir kt..

„Shopify“ [bandymas + mokama]

apsipirkite kurdami el. prekybos parduotuvę

Jei jūs kada nors svajojate sukurti elektroninės prekybos parduotuvę, tačiau sustojate dėl jos sudėtingumo, čia yra tiesioginis sprendimas, kuris yra „Shopify“ pavidalu. Jų platformoje yra beveik 500 000 aktyvių parduotuvių. Įvertinimo tikslais galite pradėti naudodami 14 dienų bandomąją sąskaitą. Suteikta daugiau nei 100 nemokamų ir mokamų šablonų.

„Shopify“ siūlo nepaprastą pritaikymo lygį, kur galite formuoti iš anksto paruoštas temas kaip norite. Be to, vartotojas taip pat gali įkelti savo šablonus. Bet jei norite peržengti tai, „Shopify“ leidžia įterpti / pakeisti CSS ir HTML kodus. Parduotuvė yra draugiška mobiliesiems telefonams, o klientas gali atsiskaityti naudodamas „Android pay“ ir „iOS pay“ ir kt.

Labai lengva elgtis parduotuvėje. Kaip ir pridedant produktus, tiesiog eikite į produktų skirtuką redaktoriuje ir pridėkite naujausią informaciją. „Kliento užsakymų“ skirtuko lape galite sekti ir valdyti klientų užsakymus ir atsisakymus. Norėdami padidinti pardavimus, galite suprojektuoti nuolaidas. Be to, įrankyje pateikiama skirtinga analizė, pvz., Bendras užsakymų skaičius, konversijos rodiklis, kliento naudojamas įrenginys, pakartotinis klientas, vieta, srauto šaltinis ir daugelis kitų..

Norėdami patobulinti parduotuvę, „Shopify“ siūlo išplėstinę programų parduotuvę, kurioje yra daugiau nei 1000 nemokamų ir mokamų programų, susijusių su pardavimais, rinkodara, socialine žiniasklaida, inventoriumi, pristatymu ir tt. Dėl savo lankstumo, leidžiantį įtraukti įvairius pardavimo kanalus. Be to, „Shopify“ pardavimo vietoje programa leidžia veikti naudojant „Android“, „iPad“ ar „iPhone“ ir turėti kitų funkcijų rinkinį.

„Shopify“ siūlo 24 valandas per parą palaikančias paslaugas nemokamai vartotojams. Galite užmegzti kontaktą skambučio, tiesioginių pokalbių, el. Pašto ar tviterio pagalba. Tiesioginių pokalbių metu nemokamiems vartotojams gali tekti ilgai laukti, tačiau mokamiems vartotojams jų paslaugos yra gana geros. „Shopify“ yra gana iš anksto, bet vis tiek, jei suklaidinsite, patikrinkite daugybę vadovų jų pagalbos centre.

Kainodara: Šiuo metu „Shopify“ turi tris paketus. Pats pagrindinis planas prasideda nuo 29 USD. Pagal šį planą 2% operacijos mokestis bus imamas, jei naudositės trečiųjų šalių atsiskaitymo šliuzais, o mokesčio nebus, jei „Shopify“ mokėjimai bus naudojami jūsų. Be to, joje yra neribota saugykla, pralaidumas ir produktai. Į planą įtrauktas nemokamas SSL, užtikrinantis saugias operacijas. Be to, leiskite kurti tinklaraštį kartu su parduotuve.

Svetainių kūrimo priemonė [nemokama + mokama]

„wesitebuilder“ svetainės kūrėjas

Tinklalapių kūrėjas yra puikus pasirinkimas pradėti ne tik todėl, kad lengvai suprantamas, bet ir pateikia tūkstančius iš anksto paruoštų šablonų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tiesiog pasirinkite dizainą ir pradėkite poliruoti. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, nesuklysite apžiūrėję redagavimo skydą net iš pirmo žvilgsnio, nes jis yra gana aiškus ir gerai suplanuotas. Galite pakeisti svetainės foną, spalvas, šriftus ir kt., Eidami į dizaino skirtuką.

Visų pirma, elementus galite vilkti kur norite, svetainės srityje. Tada spustelėjus elementą pasirodys mažas redagavimo langas, kuriame yra įvairios redagavimo parinktys, tokios kaip dizaino, stiliaus, pozicijų ir matmenų keitimas ir tt Be to, jei norite, galite pridėti animaciją prie tam tikro elemento ar visos svetainės. Elementų dydį pakeisti yra tikrai patogu, nes dabar, užuot rašę matmenis, pelės žymekliu galite tiesiog padidinti arba sumažinti dydį.

Kūrėjas sąžiningai pašalina kodavimo įgūdžių poreikį, nes žinutėse ir puslapiuose yra daugybė elementų, kuriuos reikia pridėti. Kaip ir tik mygtukas, yra beveik 6 dizainai. Be to, yra daugybė kitų naudingų elementų, tokių kaip socialiniai tinklai, langeliai, kontaktų forumas, HTML / puslapio įdėjimas, „Google“ žemėlapiai, informacinis biuletenis, vaizdo įrašų ir įvairių formų pridėjimas ir kt..

„WebsiteBuilder“ yra suderinamas su daugeliu kitų SEO, „Analytics“, „Social“ ir pajamų gavimo programų. Sklandžiai galite įtraukti „Bing“ ir „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankius. Jie taip pat apima raktinių žodžių tankį, svetainės žemėlapių generatorių ir „AdSense“ integraciją. Svetainių kūrėjas nėra vien tik svetainių kūrimas. Su ja galite sukurti įspūdingą el. Prekybos parduotuvę. Atminkite, kad visos integracijos ir parduotuvių funkcija prieinama aukščiausios klasės vartotojams. Bet laisvas vartotojas gali beribiu būdu mėgautis savo nemokamų svetainių kūrėju.

Veikiant internetu, labai svarbu turėti ekspertų palaikymo komandą. Taigi „WebsiteBuilder“ siūlo pagalbą el. Paštu ir telefono skambučiais. Be to, žinių bazėje yra išsamūs straipsniai apie redaktorių, SEO, domenus ir socialinę mediją. Apskritai, tai puikus svetainių kūrėjas, turintis turtingą redagavimo parinktį ir daugybę šablonų.

Kainodara: Mažiausių priemokų planai prasideda nuo 5,99 USD / mėn., Įskaitant nemokamą domeno vardą ir reklamos kreditą. Šis planas taip pat leidžia integruoti SEO ir rinkodaros priemones. Atminkite, kad neleidžia tinkinto el. Pašto adreso. Norėdami naudoti pasirinktines el. Pašto paskyras, turite užsiprenumeruoti jų verslo plano prenumeratą. Jie siūlo atskirą planą el. Prekybos vartotojams, kainuojantiems 11,99 USD / mėn. Su nemokamu domenu, prioriteto lygio palaikymu ir tinkintais el. Pašto adresais..

„Ucraft“ [takas + mokama]

„Ucraft“ svetainių kūrimo programinė įranga

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Ucraft“ teikia greitą svetainės ar nukreipimo puslapių kūrimo sprendimą. Visiems prieinama 14 dienų bandomoji sąskaita, kad būtų galima patikrinti kokybę. Jie siūlo didžiulį sąrašą šablonų, iš kurių galite rinktis. Be to, jų prieglobą teikia „Google“ debesies prieglobos platforma, kad būtų užtikrintas maksimalus pasiekiamumas, ir jums nereikia jaudintis dėl pralaidumo apribojimų.

Tinklalapis yra padalintas į atskirus blokus su pritaikomomis parinktimis ir taip, kad būtų patrauklus akiai. „Ucraft“ siūlo įvairius elementus, tokius kaip pastraipų, antraščių, mygtukų, vaizdo įrašų ir atgalinės atskaitos laikmačių pridėjimas ir kt. Jie taip pat turi kalbų perjungimo funkciją. Be to, galite integruoti „Instagram“, „SoundCloud“ ir „Twitter“ sklaidos kanalus.

„Ucraft“ prietaisų skydelis suteikia prieigą prie įvairių funkcijų, įskaitant SEO tvarkyklę, domenus ir komandos narių įtraukimą. Be to, jie teikia logotipų kūrimo įrankį. Iš šio skydelio galite pridėti kategorijas ir valdyti įvairius įrašų ir puslapių laukimo variantus. Jie palaiko daugybę programų integracijų, įskaitant “Zendesk” pokalbius, “Google Analytics”, “hotjar” ir kt.

Kūrėjas suteikia galimybę savo puslapio elementams pridėti specialiųjų efektų. „Ucraft“ siūlo dizainerio įrankį, kurio papildomos išlaidos yra tik 2,99 USD / amžinai. Tai „Photoshop“ įkvėptas įrankis, galintis redaguoti išdėstymą, stilius, tipografiją ir UI rinkinio redagavimą. Patirtis rodo, kad paprastas redagavimo skydelis, daugybė šablonų, daugybė ir „Google Cloud“ palaikymas yra pakankami, kad jis išliktų tarp geriausių svetainių kūrėjų programų..

Ekrane, kur pradedate pokalbį su „Ucraft“ nariais, visada pasirodo pokalbio piktograma. Paprastai tai lėta, atsakymą gausite per kelias valandas. Be to, jie turi paramos centrą, kuriame yra gairių beveik visomis temomis.

Kainodara: Už papildomą prenumeratą „Ucraft“ prasideda nuo 8 USD / mėn. Galite kurti neribotą kiekį interneto puslapių. Taip pat yra straipsnių, SEO ir daugiakalbių programų. Kainos žymiai mažesnės, jei mokėjote už visus metus, kurie kainuoja tik 77 USD. Metiniame pakete yra 1 nemokamas domeno vardas. Ir tik už 149 USD gausite „Ucraft“ prieigą visą gyvenimą.

Išvada

Apskritai, geriausia svetainių kūrimo programinė įranga yra puikus būdas sukurti internetinę svetainę ar elektroninės prekybos parduotuves. Jums nereikia išmokti koduoti, nes „WYSIWYG“ statybininkai dirba vilkdami ir nuleisdami principą. Statybininkai ne tik taupo laiką, bet ir taupo jūsų išlaidas kurdami pasirinktinį dizainą iš kūrėjų.

Kadangi svetainių kūrimo įmonė valdo beveik viską, todėl galite sutelkti dėmesį į svetainės kūrimą, užuot dirbę su serveriu ir kitais techniniais aspektais.

Visi aukščiau paminėti statybininkai yra tiesmuki ir teikia labai patogią patirtį.

Taigi, kuri iš jų yra geriausia svetainių kūrimo programinė įranga?

Svetainės kūrėjo pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių. Mes rekomenduojame Wix interneto svetainėms kurti. Joje buvo šimtai šablonų ir turtinga programų rinka. Be to, jų ADI režimas yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems.

Norėdami nustatyti elektroninės prekybos svetainė, siūlome pabandyti Shopify nes daug lengviau valdyti parduotuvę, net jei neturite jokios ankstesnės patirties.

Ir už mados, kelionių ir fotografijos tinklaraščiai, „Squarespace“ siūlo gana svarbius ir stulbinančius šablonus, kuriuos galima redaguoti „nuvilkti“.

Taigi kurį pasirinksite?

Ar jūs naudojote ką nors aukščiau paminėtą?

Mes laukiame jūsų vertingų komentarų ir, jei turite kokių nors neišspręstų klausimų, susijusių su svetainių kūrėjais, nedvejodami klauskite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map