13 geriausių „Pingdom 2020“ alternatyvų, skirtų stebėti svetaines

5

Tai panašu į košmarą, kai svetainė uždaroma. Per tą prastovą jūsų pardavimai sumažėjo. Tai ne tik finansiniai nuostoliai, bet ir blogas poveikis svetainės reitingavimui. Štai kodėl veikimo laikas yra daug didesnis nei įkėlimo laikas.


Nes kai svetainei reikia daugiau laiko įkelti, ji vis dar yra internete ir klientas gali į ją patekti. Be to, dalis krovimo laiko yra jūsų rankose. Galite jį sumažinti tinkamai optimizuodami. Taip pat galite įdiegti įvairius papildinius, kad optimizuotumėte savo „WordPress“ svetainę.

Tačiau prastovos yra visiški pardavimo nuostoliai. Žemiau mes paminime keletą galimų padarinių, kuriuos jūsų svetainė gali patirti dėl prastovų.

Pagrindiniai nuostoliai dėl prastovos

Pardavimai

Įsivaizduokite, kaip klientai gali nusipirkti produktą, jei parduotuvių langinės neveikia. Panašiai, jei svetainė veikia neprisijungusi, tada klientas nukreipia į kitą svetainę ir jūs praradote pardavimus bei klientus.

Reputacija

Svetainė, kurioje dažniausiai trūksta prastovų, yra ne tik žemesnė kaip paieškos variklis, bet ir atspausdina baisų vaizdą lankytojų akivaizdoje. Kitą kartą lankytojai, pamatę jūsų svetainę paieškos variklyje, tiesiog praleis jūsų svetainę ir atidarys kitą.

Vartotojo lūkesčiai

Vartotojas tikisi, kad svetainė greitai įkeliama. Internetiniai vartotojai yra labai nekantrūs, todėl prastovos ir vėlavimo įkelti laiką labai paveikė jūsų svetainę. Čia pažiūrėkite į Akamai tai rodo, kad 30% dalyvių nori, kad svetainė atsakytų per sekundę. 18% žmonių nori, kad svetainė būtų įkelta greitai. Taigi turite įvykdyti vartotojo lūkesčius.

Ar prastovos galima išvengti ?

Pirmasis žingsnis – kaip nustatyti prastovą? Žinoma, neįmanoma stebėti interneto, 24x7x365, net ne didelėms korporacijoms. Geriausios pastangos, kurias galite padaryti, yra naudoti įrankį.

Kitas būdas išvengti prastovų? Deja, nėra galimybės visiškai panaikinti prastovos. Visada yra prastovos rizika. Tačiau čia yra keletas žingsnių, kuriuos kažkas gali atlikti.

Pirmiausia pasirinkite gerai žinomą ir patikimą interneto prieglobos įmonę. Tam mes siūlome „A2Hosting“. Retai būna, kad jų paslaugos neveikia. Bendrovė gali užtikrinti 99,9% darbo laiką, tačiau taip, kaip minėjome anksčiau, nepamirškite prastovos atvejų.

Antra, stebėkite serverius. Tam galite naudoti tokį įrankį kaip „Pingdom“. Šis įrankis padeda stebėti svetainę ir tekstiniais pranešimais siųsti įspėjimus net telefonu. Be to, jie siūlo nemokamas paslaugas puslapio įkėlimo laikui įvertinti.

Kodėl „Pingdom“ alternatyvos:

„Pingdom“ yra puikus įrankis, tačiau jis yra brangus ir turi apribojimų. Pažvelkite į kai kurias priežastis;

 • Aukštos kainos, palyginti su daugeliu kitų
 • Norint išbandyti 14 dienų, reikia kreditinės kortelės duomenų
 • Nėra nemokamos sąskaitos

Šis „Pingdom“ alternatyvų sąrašas sudarytas atsižvelgiant į šiuos veiksnius:

 • Monitorių / patikrinimų skaičius
 • Intervalo dažnis, po kurio atliekama analizė
 • Tikrinti tipus (tai apima paslaugų, kurias galite stebėti, tipą)
 • Kainodara
 • Įspėjimai ir pranešimų apie prastovą pranešimų siuntimo būdai

13 geriausių „Pingdom“ alternatyvų 2020 m., Norint stebėti jūsų svetainės Uptime

1. „ServiceUptime“

tarnybos laiko alternatyva pingdomui

Kai svarstome „Pingdom“ alternatyvas, pamiršime paminėti „ServiceUptime“. Nuo 2005 m. Tarnyba stebi svetainių, serverių ir prievadų (DNS, atsisiuntimų ir „MySQL“ serverių ir kt.) Veikimo laiką bei našumą. Aptarnavimo laikas gali suaktyvinti scenarijų naudodamas „Webhook“, kai nutinka kas nors blogo, pavyzdžiui, prastovos. Tuomet galėsite nusiųsti tuos duomenis prieglobos įmonei kaip įrodymą arba pasidalinti su savo svetainės lankytojais.

Šiuo metu jie siūlo 3 planus (standartinį, pažangųjį ir profesionalųjį). Jie siūlo net 10 skirtingų stebėjimo vietų.

Į standartinį planą galite įtraukti iki 10 monitorių. Galimi 8 tikrinimo intervalai, tačiau standartiniame plane galite pasirinkti mažiausiai 3 minučių patikrinimą, kuris leidžia analizuoti svetainę kas 3 minutes.

Sąžiningai, didesnėms svetainėms tai trunka ilgai, todėl siūlome pasirinkti išplėstinį planą, kuris vis dar kainuoja mažiau nei „Pingdom Starter“ planas ir palaikomas 2 minučių tikrinimo dažniu. Prie šio plano galite pridėti daugiausiai 20 monitorių.

Kita patogi savybė, kurią apima visi planai, yra patikros patikrinimas. Galite pasirinkti gedimų skaičių, po kurio „ServiceUptime“ turėtų jus įspėti, kaip po pirmo, antro ar trečio gedimo. Pateiktos net penkios galimybės.

Jie siunčia įspėjimus el. Paštu ir SMS. Be to, jei svetainėje yra daugiau nei vienas administratorius ir visi nori gauti perspėjimą, tuomet galite lengvai pridėti kelias paskyras ir telefono numerius. Jie niekada neištrina ankstesnės statistikos, kad vartotojas galėtų peržiūrėti visus pakilimus ir nuosmukius.

Matome, kad standartiniame plane yra tam tikrų apribojimų, pavyzdžiui, tik 5 SMS įspėjimai. Už kitas 10 SMS žinučių turite sumokėti 2 USD. Paslaugų teikimo laikas siūlo bandomąją ir nemokamą paskyrą. 30 dienų bandomosios sąskaitos nereikia kreditinės kortelės ir ji gali atlikti 10 000 patikrinimų. Nors nemokamoje sąskaitoje yra daug apribojimų, pavyzdžiui, jie patikrina po 60 minučių. Tai juokinga. Taigi galite pasirinkti priemokos planą pagal savo reikalavimus.

Kas mums patinka:

 • Labai maža kaina, konfigūruojamas čekių jautrumas, leidžia vartotojui pridėti kelis kontaktus, praeities statistinius duomenis apie gyvenimą, nemokamą planą sudaro visi čekių tipai

Kas mums nepatinka:

 • Standartinis plano bandymo testas po 3 min., Tik 5 SMS perspėjimai, 60 min. Tikrinimo laikotarpis nemokamame pakete

Apsilankykite „ServiceUptime“

2. Svetainė24×7

„Site24x7“ stebėjimo įrankis

Neteisinga sakyti, kad „Site24x7“ yra artima „Pingdom“ alternatyva. Visas pagrindines funkcijas gausite vos už 9 USD, kur „Pingdom“ siūlo panašių funkcijų už daugiau nei 11 USD. Tai galima gauti 10 kalbų, įskaitant anglų, kinų, prancūzų, italų ir kt.

Galite atsisiųsti „Site24x7“ programą „Andriod“, „iPhone“ ir kt., Kad gautumėte tiesioginius pranešimus. Jie taip pat siūlo darbalaukio programą, skirtą perspėjimams apie prastovą, todėl nereikia kasdien lankytis pašto dėžutėje.

Remdamiesi savo tiksline auditorija, galite pasirinkti 8 vietą iš 60. Galite stebėti ir „Linux“, ir „Windows“ serverius. Jis gali stebėti daugybę patikrinimų tipų, įskaitant SSL, DNS, duomenų bazes, „Ping“, FTP ir „Amazon“ žiniatinklio tarnybas ir kt..

„Standartiniame“ plane galite pridėti iki 10 monitorių (svetainių), o verslo plane – iki 40 svetainių. Manome, kad įrankis bus patogesnis, jei jame bus ieškoma kenkėjiškų programų.

Operacijų procesai, tokie kaip registracija, mokėjimas, išsiregistravimas ir kt., Yra svarbi svetainių dalis, ypač el. Prekybos svetainėje. Taigi labai svarbu stebėti, ar procesai veikia gerai, ar ne.

Norėdami stebėti tokius procesus, „Site24x7“ galite pridėti vieną sintetinį interneto sandorį, kaip ir „Pingdom“. Kiekvieną mėnesį vartotojui suteikiama 50 SMS / balso kreditų, kad jie galėtų pakeisti telefoną. Jie siūlo palaikymo paslaugas el. Paštu ir forumuose. Bet dėl ​​visų kitų aukštesnių planų jie padeda klientams pokalbių ir telefono skambučių pagalba.

Ataskaita siunčiama į jūsų sąskaitą pagal pasirinktą laikotarpį (dieną, savaitę ir mėnesį). Siekiant užkirsti kelią melagingiems perspėjimams, visuose planuose yra pakartotinio tikrinimo funkcija, kuri gauna patvirtinimą iš 3 skirtingų vietų.

Bendrovė siūlo 30 dienų bandomąją versiją, nepridedant kreditinės kortelės. Kartu su jumis taip pat gausite 30 dienų grąžinimo politiką už mėnesinį abonementą, o 45 dienas – už metinę prenumeratą. Mes radome „Site24x7“ gerai suplanuotą įrankį su daugybe funkcijų, todėl jis yra pranašesnis, palyginti su „Pingdom“. Ir tai, žinoma, bus verta pinigų.

Kas mums patinka:

 • Stebėti 10 svetainių, 60 sekundžių tikrinimo dažnį, 30 dienų bandomąją versiją ir 30 dienų grąžinimo politiką, programas galima naudoti tiek „Android“, tiek „iOS“, daug integracijų („Slack“, „Hipchat“, „AlarmsOne“ ir kt.)

Kas mums nepatinka:

 • Naujajam vartotojui prietaisų skydelis gali būti šiek tiek sudėtingas, o papildomų monitorių pridėjimas yra brangus

Apsilankykite „Site24x7“

3. „StatusCake“

Aptikite prastovas naudodami „StatusCake“

„StatusCake“ yra įspūdingas jūsų svetainės stebėjimo įrankis ir geriausia „Pingdom“ alternatyva. Jie teigia, kad turi daugiau nei 75000 vartotojų, įskaitant EA ir NETFLIX ir tt. Čia mes jį apibūdiname kaip gerą alternatyvą „Pingdom“ ir verta išbandyti. Sąsaja yra labai draugiška ir jums nieko nereikia mokytis. Jie taip pat palaiko pokalbių liniją ir žinių bazę, jei kiltų kokių nors klausimų.

„StatusCake“ imasi daugiau nei „Pingdom“, tačiau jų planas nėra ribojamas. Čekis bus atliekamas kas 1 minutę iš 8 skirtingų vietų. Aptikęs prastovą, jis gauna patvirtinimą iš kelių vietų ir įspėja.

Be to, jie taip pat patikrina Vid. Įkrovimo laikas. Testų skaičius neribojamas. Jie vykdo neribotus SSL, domeno ir serverio („Linux“ pagrindų interneto prieglobos) stebėjimo testus. „Pingdom“ atlieka tik 10 patikrinimų ir nesiūlo jokių pokalbių ir turi tik 6 bandymo vietas.

Jie ne tik stebės, bet ir atliks viruso nuskaitymą aukštesnio plano (pagrindiniame) intervale po 1 valandos, tuo tarpu aukštesnių planų laikas bus mažesnis. Į planą taip pat įeina 25 SMS pranešimai. „StatusCake“ taip pat siunčia įspėjimus, kai jūsų domenas artėja prie galiojimo pabaigos.

Pranešimų gavimui galite integruoti „Pushover“, „Pushbullet“, „HipChat“ ir „Slack“ bei daugelį kitų programų. Be to, visuose „premium“ planuose yra turinio atitikimo funkcija. Iki šiol jie nepaminėjo jokios istorinių duomenų politikos, tačiau galite peržiūrėti maksimalią 3 mėnesių senumo analizę.

Kompanija nesiūlo jokios grąžinimo politikos, tačiau galite pamėginti „StatusCake“, nes jie taip pat siūlo nemokamą planą, kad prieš pirkdami galėtumėte patikrinti paslaugų kokybę. Bet tai apima įvairius apribojimus, tokius kaip bandymas atliekamas po 5 minučių ir patikrinkite svetainę iš atsitiktinių vietų. Apskritai ši priemonė yra puiki. Iš pradžių kaina gali atrodyti aukšta, tačiau planai tikrai verti jūsų pinigų.

Kas mums labiausiai patinka:

 • Neribotas patikrinimas, SSL stebėjimas, giliųjų virusų skenavimas, palaikymo paslaugos naudojantis pokalbių linija

Kas mums nepatinka:

 • Brangūs, nedaug SMS pranešimų

Apsilankykite „StatusCake“

4. UptimeDoctor

„Uptimedoctor“ geriausia 2017 m

Nesvarbu, ar norite stebėti svetainę, ar serverį, „UptimeDoctor“ gali tai padaryti akimirksniu. Pridėję testą galite išnagrinėti ne tik Uptime, bet ir našumą. Kaip ir „Pingdom“, prie šio įrankio galite pridėti 10 monitorių (testų), tačiau tarp kainų yra didelis skirtumas.

Pagrindinis „UptimeDoctor“ planas kainavo tik 7,95 USD. Ir jei mes sakysime, kad jų planai yra tarsi neriboti, tada nebus neteisinga. Jie siūlo įvairius stebėjimo dažnius, tokius kaip 1, 2, 3, 5, 10, 15, 30 ir 60 min.

Greitąjį testą galite atlikti bet kada, pasirinkdami vietas visame pasaulyje (Azijoje, Europoje ir Šiaurės Amerikoje). Jie leidžia įtraukti neribotą kontaktą net į pagrindinį planą. Tai puiku, kai norite pridėti daugiau nei vieną adresatą pranešimams gauti

Įspėjimų gavimas per išmaniuosius telefonus yra labai tikslingas būdas. Veikiantis gydytojas siūlo neribotus „push“ pranešimus tiek „Android“, tiek „IOS“, naudojantis tokiomis paslaugomis kaip „Pushover“, „Push bullet“ ir „Prowl“ ir kt..

Norėdami išvengti nuostolių, turite išmatuoti našumo tendencijas, naudodamiesi saugomais duomenimis. Tai siūlo saugojimo visą gyvenimą laiką. Šiuo metu jie siūlo 29 vietas. Tai padeda pašalinti klaidingus įspėjimus. Ir aptikęs klaidą, jis patvirtins tą klaidą iš mažiausiai dviejų skirtingų vietų.

Be to, vietas galite pridėti iš sąrašo. Įrankis yra gana paprastas naudoti, tačiau vis tiek jie siūlo techninę pagalbą ir 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„UptimeDoctor“ taip pat pateikia nemokamą planą, leidžiantį jums pridėti 5 svetaines ar serverius. Paketas palaiko 2 SMS, 50 „Push“, neribotus įspėjimus el. Paštu ir taip pat apima neribotus kontaktus. Ji analizuoja tik 1 minutę ir saugo duomenis vienerius metus. Be to, gausite 14 dienų grąžinimą pagal priemokų planą, o po 14 dienų jie grąžins proporcingą grąžinamąją išmoką.

Kas mums patinka:

 • Išanalizuokite beveik visus svarbiausius protokolus, tokius kaip HTTP, HTTPS, prievadus, „Ping“ ir kt., Daugybę vietų, viso gyvenimo duomenų išsaugojimą, tiesioginių pranešimų signalus, greitą atsakymą el. Paštu.

Kas mums nepatinka:

 • Nėra pasirinktinių prievadų, nėra nemokamų SMS pranešimų, tačiau jūs turite galimybę įsigyti; priešingu atveju yra neribotas tiesioginių pranešimų ir el. pašto pranešimų įtraukimas nemokamai.

Apsilankykite „UptimeDoctor“

5. Pingometras

Pingometro uždarymo pindomo alternatyva

Pingometras yra puikus būdas stebėti svetainę be jokių pauzių. Jie siūlo 4 skirtingus planus, kaip patenkinti individualius įmonės poreikius. Pats pagrindinis planas pavadintas SMALL ir leidžia jums pridėti 5 monitorius. Galite nepamiršti pakilti & monitoriai žemyn, vidutinis veikimo laikas ir vidutinis greitis tik iš vienos prietaisų skydelio.

Jis tiria tokius patikrinimų tipus kaip HTTP, HTTPS, RUM, POP3, Sandoriai ir daugelis kitų protokolų. Čia atminkite, kad mažajame plane nebuvo SSL ir duomenų patikrų. Testavimo vietų skaičius priklauso nuo jūsų pasirinkto plano, pvz. Mažame plane jie siūlo 3 vietas, o X didelis (didžiausias planas) siūlo net 10 vietų.

Vienas dalykas, kuris mus tikrai sužavėjo, yra „Pingometer“ prietaisų skydelis. Tuo galite lengvai pereiti prie stebėjimo, įspėjimų ir paskyros. Galite lengvai integruoti savo el. Paštą, „Twitter“, telefono numerį ir žiniatinklio kablį.

Nors įrankis yra paprastas ir veikia puikiai, tačiau vis tiek, jei jums reikia pagalbos, galite tai padaryti el. Paštu ir telefono linija. „Mažojo plano“ apribojimas yra tas, kad jis leidžia tik vieną kontaktą. Tai priimtina atskirai svetainei, turinčiai vieną administratorių. Taigi, jei norite išsiųsti įspėjimus daugiau nei vienam kontaktui, eikite į „Vidutinis“ planą.

„Pingometras“ siūlo nemokamą sąskaitą, kurią naudodamiesi galite patikrinti vieną svetainę iš vienos JAV vietos 1 minutės intervalu ir stebėti įkrovos greitį. Be to, nemokamoje paskyroje taip pat yra įvairių ataskaitų, tokių kaip veikimo laikas ir reagavimo laikas, kad būtų galima įvertinti našumo tendencijas.

Apskritai, „Pingometras“ yra puikus įrankis su tvirtu skydeliu. Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri yra puiki tuo atveju, jei pirkdami esate nepatenkinti.

Kas mums patinka:

 • Stebėjimas visą parą, draugiška informacijos suvestinė, 30 dienų visos grąžinimo taisyklės, pagrindiniai palaikymo protokolai, mažos kainos, įspėjimo integracija su „Twitter“ ir telefono numeriu ir kt..

Kas mums nepatinka:

 • Mažame plane galite pridėti tik vieną kontaktą (grupę), tik 24 val. Patikrinkite saugyklą

Apsilankykite „Pingometer“

Naršykite žiniatinklio prieglobos vadovus:

SSD kompiuteriai | „Linux“ prieglobos | „Windows“ priegloba | PHP prieglobos | „MongoDB“ priegloba | „Tomcat“ priegloba

6. „NodePing“

Geriausias mazgų nustatymo svetainės stebėjimo įrankis

„Nodeping“ siūlo lanksčią ir ekonomišką paslaugą, skirtą svetainės veikimo ir prastovų stebėjimui. Ne tik svetainėse, bet ir daugelyje kitų paslaugų, tokių kaip POP3, IMAP4, DNS, „Ping“, SSL stebėjimas ir daug daugiau.

Mazgas nustatomas iš įvairių regionų (33), apimančių Šiaurės Ameriką, Europą, Rytų Aziją ir Lotynų Ameriką. Taip pat galite pasirinkti atsitiktinę vietą pasirinkdami pasaulinę parinktį.

Pradinis planas geriausiai tinka atskiroms svetainėms, kuriose galima naudotis net 5 monitoriais ir neribotam skaičiui vartotojų. Be to, papildomų monitorių galima pridėti tik už 0,50 USD už monitorių. Įspėjimai vartotojams gali būti siunčiami el. Paštu, SMS, „Twitter“ ir „Pushover“.

Jie siūlo platų tikrinimo dažnių diapazoną nuo 1 min iki 1 dienos. Mazgas įdėdamas patikrinimo jautrumą į vartotojo rankas. Čia galite pasirinkti pakartotinių patikrinimų skaičių, po kurio jie patvirtins prastovą ir pranešti apie tai.

Jei įgalinate pakartotinį patikrinimą, gali būti klaidingų įspėjimų, todėl siūlome pasirinkti bent 2 pakartojimus, kad būtų išvengta nereikalingų pranešimų. Rezultatai gali būti išnagrinėti skaičiais ir diagrama. Bendrovė taip pat siūlo rankinį testą skirtuke Diagnostikos įrankiai, kuris leidžia išbandyti puslapio įkėlimo laiką, ping, dig ir traceroute ir kt..

„Nodeping“ nesiūlė jokios grąžinimo politikos, tačiau jie siūlo bandomąsias sąskaitas nustatytam laikotarpiui (15 dienų). Bet kurį iš planų galite padalinti net ir labiausiai vertinamą paketą, neįdėdami kreditinės kortelės informacijos. Jų paslaugomis taip pat pasitiki daugybė klientų, įskaitant „Rippleit“ ir „Pureweb“ ir kt. Dėl gerai matomų planų „Nodeping“ yra puiki „Pingdom“ alternatyva..

Taigi rinkitės planą pagal jūsų reikalavimus ir pradėkite stebėti, kol nepatirsite didelių nuostolių.

Kas mums labiausiai patinka:

 • Neribotas pranešimų skaičius, įskaitant SMS, palaiko beveik visų tipų protokolus ir paslaugas, ekonomiškas kainas, neribotą kiekį vartotojų

Kas mums nepatinka:

 • Pradiniame plane nėra prieigos prie API, todėl kūrėjams tai nėra gerai, kitaip puikus pasirinkimas

Apsilankykite „Nodeping“

7. „UptimeRobot“

pigi „pingdom“ alternatyva - „UptimeRobot“

Tai nėra per sena paslauga, pradėta teikti 2010 m., Tačiau netrukus žinoma kaip viena geriausių tarnybinių stočių stebėjimo paslaugų, kuria dabar pasitiki daugiau nei 360 000 vartotojų. Kalbant apie paslaugų rūšis, įrankis yra ribotas, nes jis tik stebi veiksnumą, o „Pingdom“ siūlo veiksnumo laiką, realų vartotojo stebėjimą, operacijų stebėjimą ir kt..

Neveikiančio roboto įtraukimo į sąrašą priežastis yra žema kaina, tikslumas ir paprastumas naudoti. Be to, jei norite tik stebėti veiksnumą, tada „UptimeRobot“ yra nemažas pasirinkimas.

Vienoje paskyroje galite stebėti 50 svetainių ir pateikti HTTP, HTTPS, raktinius žodžius, „Ping“ ir pasirinktinius prievadus. Sukurti svetainę paprasta, tiesiog įdėkite URL ir viskas. Kiekvieną minutę jis stebi jūsų svetainę iš skirtingų mazgų, esančių skirtinguose žemynuose (JAV, JK, Vokietijoje ir Kanadoje ir kt.), Ir, pastebėjęs prastovą, siunčia įspėjimus. Net jie siūlo žemos kainos planą; vis tiek turite 30 dienų paprašyti grąžinti visą pinigų sumą, jei nesate patenkinti paslaugų kokybe.

Dalykas, dėl kurio puikus veiksnumo laikas yra robotas, yra išankstinis pranešimas. Galite pasirinkti tik vieno prastovos perspėjimų skaičių ir prastovos trukmę, po kurios jie jus informuos. Tai padės nepaisyti mažų prastovų.

Taigi, kaip jūs gaunate įspėjimus? Jie siūlo 10 nemokamų SMS ir neribotų el. Laiškų, kad vartotojams būtų siunčiami prastovos ir įjungimo įspėjimai. Be to, jis gali būti integruotas su kai kuriais dideliais kanalais, tokiais kaip „Twitter“, „Pushover“, „Slack“, „HipChat“, „Boxcar“, „webhook“ ir kt..

Dar nesibaigė, „UptimeRobot“ kaupia praėjusių 1 metų duomenis ir vienu mygtuko paspaudimu galite lengvai atsisiųsti stebėjimo žurnalus „Excel“. Kaip ir daugelyje kitų įmonių, atsakymą galite rasti DUK puslapyje arba tiesiog siųsti jiems el. Laišką. Šiuo metu jie taip pat siūlo nemokamą planą, kuriame yra 50 monitorių ir 5 minučių stebėjimo dažnis. Be abejo, jų planai yra daug verti ir vertingi.

Kas mums labiausiai patinka:

 • Gali išnagrinėti 50 monitorių, paprastą ir suprantamą, žemų kainų planus, leisti dalintis statistika su lankytojais, grąžinti 30 dienų politiką

Kas mums nepatinka:

 • Nėra paslaugų įvairovės (tik darbo laikas ir prastovos)

Apsilankykite „UptimeRobot“

8. Aukštyn

„updown.io“ nemokamos svetainės monitorius

„Updown.io“ siūlo paslaugas, tačiau kitokiu stiliumi. Užuot pirkę planą, jums tereikia nusipirkti kreditus. Iš pradžių užsiregistravę gausite 100 000 kreditų nemokamai. Gerai tai, kad jie taip pat leidžia žinoti, kiek laiko šie kreditai trunka atsižvelgiant į esamą monitorių skaičių ir tikrinimo dažnį. Ir, žinoma, jos siūlo neprilygstamas kainas. Kreditams įsigyti naudokite kreditinę kortelę, „Paypal“ ar „Bitcoins“.

Aptakus prietaisų skydelis suteikia labai draugišką patirtį. Tiesiog įveskite URL ir pasirinkite stebėjimo intervalą. Prietaisų skydelyje taip pat galite pamatyti reagavimo laiko tendencijas. Jei netoleravote net kelių sekundžių prastovos, tada „Updown.io“ yra jums.

Jie leidžia vartotojui pasirinkti 30 sekundžių stebėjimo dažnį. Kai pasirenkame 1 min. Intervalą, jie rodo, kad galime stebėti svetainę daugiau nei 2 mėnesius. Nuostabi ya!

Jūsų svetainė yra stebima iš 8 skirtingų miestų, esančių skirtinguose žemynuose. Be to, vienu mygtuko paspaudimu galite įjungti ir išjungti bet kurią vietą. Kitas pastebimas bruožas yra statistikos pristatymai.

Kai įsigilinate į išsamią informaciją, pirmiausia pateikiami veiksnumo statistiniai duomenys ir tada kiekvienos vietos reakcijos laikas su gražia grafika. Galų gale galite pamatyti paskutinių 6 mėnesių duomenis kartu su įvykiais.

Įspėjimams jie siūlo silpną integraciją, el. Laišką ir SMS. Kitos paslaugos apima turinio atitikimą ir SSL testavimą. Jei norite stebėti tam tikrą teksto eilutę, tada atitikimas turiniui yra puikus būdas įspėti, kai nerandate tos eilutės (teksto).

Taigi, kodėl gi laukti tiesiog prisiregistruokite dabar nemokamai ir, jei prisiregistruosite per mus, gausite 100 000 papildomų kreditų.

Kas mums labiausiai patinka:

 • Paprastas ir pigus, 30 sekundžių intervalas, nemokami 100K kreditai visiems, patvirtinimas iš daugelio vietų prieš perspėjimą, greitos palaikymo paslaugos

Kas mums nepatinka:

 • Kainų nustatymas eurais gali suklaidinti kai kuriuos klientus, SMS perspėjimai yra brangūs (7500 kreditų / SMS)

Apsilankykite „Updown“

9. Uptime.com

Uptime.com

Įvairūs privalumai čia ateina Uptime.com. Naudodamiesi šiuo vienu įrankiu galite akimirksniu išanalizuoti DNS, „Web Server“, pašto serverius ir kenkėjiškas programas. Tai taip pat gali atlikti PING stebėjimą. Jie siūlo 30 vietų visame pasaulyje išbandyti. Bendrovė teigia, kad turi keletą milžiniškų laimingų klientų, įskaitant AMD, IBM, CISCO ir kt. Taigi, kas padaro juos pranašesnius nei Pingdom?

Uptime.com siūlo 4 skirtingus planus nuo 10 USD iki 400 USD. Pagrindinis planas yra gerai parengtas atskiroms svetainėms. Nepriklausomai nuo plano, visi gali atlikti analizę 1 minutės dažniu.

Pagrindinis planas, labiausiai tinkantis svetainėms, kurios daugiausia remiasi JAV auditorija (JAV tiksline auditorija). Priežastis ta, kad tai tikrinama tik iš JAV vietovių, o ne į skirtingas vietas aplink žemynus. Į šį planą taip pat įeina 50 patikrinimų (monitorių), o „Pingdom“ pagrindiniame (starterio) plane yra tik 10 patikrinimų.

Ankstesni duomenys gali būti labai svarbūs priimant techninius ir kitus sprendimus. Taigi, „Uptime“ saugo paskutinių 4 mėnesių duomenis. Be to, jie suderina turinį, kuris ieško tam tikros eilutės jūsų svetainėje, ir jei tos eilutės nėra, tada gausite įspėjimą. Taip pat galite pridėti pasirinktinius prievadus, SSL stebėjimą ir generuoti RUM ataskaitas, kad stebėtumėte vidutinį įkėlimo laiką.

Jie palaiko kelis kanalus, norėdami įspėti vartotojus apie tokius nemalonius įvykius kaip prastovos ir pan. Jūs gausite įspėjimus SMS žinutėmis, el. Laiškais, „Twitter“, „Webhook“ ir tiesioginį pranešimą („HipChat“ ir „Pushover“ ir kt.). Iškilus nesklandumams, pagalbos galite gauti el. Paštu arba atidaryti bilietą. Taip pat suteikiamas telefono numeris, o savipagalbos tikslais jie išlaikė didelę žinių bazę.

Uptime.com nesiūlo jokių bandomųjų ar nemokamų paskyrų, tačiau „Pingdom“ siūlo 14 dienų bandomąją versiją. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite nemokamai patikrinti domeno būklę. Prietaisų skydelis yra paprastas ir draugiškas, ir mes nemanome, kad naujokui gali kilti kokių nors sunkumų.

Kas mums patinka:

 • 50 patikrinimų, išsami informacija apie veikimo laiką ir apkrovą ir tt, išsami informacija apie domeno būklę, daugybė perspėjimo kanalų, 1min bandymo dažnis, virusas & kenkėjiškų programų nuskaitymas, RUM statistika

Kas mums nepatinka:

 • Tik JAV vieta pagrindiniam planui išbandyti, vieno vartotojo abonementas
 • Atrodo brangu, turint tik 20 čekių
 • Aukščiausio lygio planų priemoka

Apsilankykite „Uptime“

10. Laimingos programos

„Happyapps“ svetainės pasiekiamumo ir našumo testas

Palaikydamas daugybę patikrinimų tipų, tokių kaip svetainės, programos, „Ping“, duomenų bazės, „Postgres“, „Sockets“ ir kt., „HappApps“ tinka visų tipų bandymams. Jie siūlo daugiau vertės, palyginti su „Pingdom“.

Pagrindinis „HappyApps“ planas yra mažesnis nei 10 USD, o „Pingdom“ – 11,95 USD. Be to, „Pingdom“ jie suteikia galimybę pridėti 10 čekių (monitorių ar svetainių ir kt.), O „HappyApps“ palaiko net 25 čekius. Taigi puikus pasirinkimas, jei turite kelias svetaines.

Trumpas stebėjimo dažnis leidžia jums nuolat stebėti. Taigi „HappyApps“ jie siūlo 1 minutės dažnį. Kartu pateikiama ir reakcijos laiko statistika.

Čekį galite nutildyti bet kuriuo metu. Tai labai naudinga, kai darote techninę priežiūrą ir nenorite gauti įspėjimų. Tiesiog spustelėkite pridėtą čekį, tada spustelėkite vėliavą, pateiktą viršutiniame dešiniajame kampe, ir ten jūs einate, dabar tai yra nutildymo režimas.

Jei norite analizuoti vidurkius, galite naršyti praėjusių 30 dienų istoriją. El. Paštas yra vienintelis būdas susisiekti su jais internete arba naršyti pagalbos centre. Bet mes manome, kad pagalbos nereikia, nes naujas žmogus gali lengvai suprasti, kaip ja naudotis.

Kiekvieną mėnesį jums siunčiama 20 SMS pranešimų, kad gautumėte įspėjimus apie veikimo ir prastovos laiką. Tačiau jie apima neribotą įspėjimą el. Paštu. Be to, jie taip pat siūlo 30 dienų grąžinimo politiką.

Vis dėlto, jei dvejojate, pabandykite „HappyApps“ pasirašyti nemokamą sąskaitą, kurioje galite pateikti net 3 svetaines stebėjimui. Be to, joje yra mažiausiai 5 min. Dažnis, neribotas įspėjimas el. Paštu ir 7 dienų istorija.

Mes žinome, kad 5 min. Intervalas yra ilgas laiko tarpas, kai konkrečiai norite stebėti veikimo laiką. Bet prie nemokamos sąskaitos galite pridėti visų rūšių čekius, todėl gali būti naudinga draugiškai susipažinti su jų prietaisų skydeliu.

Kas mums patinka:

 • 25 patikrinimai, 1 minutės stebėjimas, draugiškas ir paprastas naudoti, leidžiama keliems vartotojams su vaidmenimis, daugybė patikrinimų rūšių

Kas mums nepatinka:

 • Pasirinktinis čekio tipas galimas tik tada, kai planas yra labiausiai vertinamas, grąžinimo politika netaikoma

Apsilankykite „HappyApps“

11. „Host-Tracker.com“

pigiausia „pingdom“ alternatyva 2017 m

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Host-tracker“ gali patekti į „Pingdom“ alternatyvų sąrašą, yra viliojanti kaina. Pagrindinis jų planas yra nemažas pasirinkimas mažesnėms svetainėms. Mazgai yra daugiau nei 140 vietų, o dabar jie turi daugiau nei 43 000 klientų. Be to, įmonė įgijo kai kurių milžinų, tokių kaip “Microsoft”, “Panasonic”, “Kaspersky” ir kt., Pasitikėjimą.

Pagal asmeninį planą galite stebėti iki 5 URL. Jų skiriamasis bruožas yra vietos, kuriose stebima jūsų svetainė. Vietas galite laisvai pasirinkti, atsižvelgdami į savo tikslinę auditoriją.

Yra daugybė paslaugų, tokių kaip HTTP, „ping“, prievadai, pažymėjimų galiojimo laikas, duomenų bazės, CPU, HDD stebėjimas ir daug daugiau. Bet jums prieinamos paslaugos priklauso nuo jūsų pasirinkto plano.

Asmeniniame plane jie patikrina po 10 minučių. Mes žinome, kad tai atrodo ilgalaikė trukmė, tačiau mažesnėms svetainėms tai vis dar yra perspektyvus pasirinkimas. Galite pridėti 5 adresatus. El. Paštu siunčiamų įspėjimų skaičius neribojamas, tačiau SMS įspėjimai ribojami iki 50.

Pagrindinio kompiuterio stebėjimo priemonė naudoja įvairias priemones, tokias kaip „Skype“, „Viber“, „Hangout“ ir kt., Kad informuotų vartotojus, kai svetainė mažėja. Jie taip pat stebi reagavimo laiką.

Šiuo metu „Host Tracker“ priima 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Bet jūs taip pat galite užsisakyti 30 dienų bandomąją versiją arba nemokamą sąskaitą – viskas jums tiks. Jei turite didesnę svetainę, tuomet siūlome pasirinkti "Verslo planas" kuri apima daugybę naudingų paslaugų, įskaitant DNS juodojo sąrašo patikrinimą ir palaikymą iki 25 monitorių ir 300 SMS įspėjimų.

Kas mums patinka:

 • Labai mažos kainos, daugybė kanalų („Skype“, „Hangout“ ir kt.) Pranešimams, daugybė patikrintų perspėjimų mazgų, padaro stebėjimą efektyvesnį teikiant savaitines ar metines ataskaitas

Kas mums nepatinka:

 • Didelis asmeninio plano stebėjimo intervalas, praleiskite daug asmeninio plano funkcijų, tokių kaip turinio atitikimas ir API ir kt.

Apsilankykite „Host-Tracker“

12. Uosto monitorius

Uosto monitoriaus būklės patikrinimas

Nenorite įsigilinti į paslaugų sudėtingumą, tada čia yra „PortMonitor“, turintis žemų kainų planus. Prie prietaisų skydelio galite pridėti svetainę, DNS, serverį ir pasirinktinius prievadus. Prietaisų skydelis atnaujinamas automatiškai, kad būtų pateikta naujausia informacija. Čia pateikiama paskutiniųjų parų, 7 dienų ir 30 dienų darbo laikas ir reagavimo laikas.

„PortMonitor“ siūlo 6 iš anksto paruoštus planus su skirtinga specifikacija, taip pat, jei jums reikia pritaikyto plano, tai galite padaryti susisiekdami su forumu. Pirmieji du planai kainuoja nedaug, jei palyginsime juos su pagrindiniu „Pingdom“ planu.

Pirmąjį paketą sudaro 10 monitorių, o antrojo plano – 20 monitorių. Automatinis paleidimas atliekamas kas 1 minutę, kad būtų galima įvertinti, ar jūsų svetainė patiria prastovas ar neveiklumą, ir koks yra reakcijos laikas.

Įspėjimus galite gauti el. Paštu ir „Pushover“ dviem būdais. Eikite į nustatymų skirtuką skydelyje ir tada pasirinkite el. Pašto pranešimus, kad būtų siunčiami įspėjimai el. Paštu. O norint gauti įspėjimus išmaniajame telefone, tereikia sukonfigūruoti skirtuką „Pushover“.

Be to, bet kuriuo metu galite peržiūrėti ataskaitas ir įvykius, taip pat jie siunčia savaitines ir mėnesines ataskaitas el. Paštu. Kūrėjams jie siūlo REST API, kuri leidžia lengvai integruoti Uosto monitorių su svetaine ir programa ir kt.

Vis dėlto, jei nesate įsitikinę, galite išbandyti nemokamą jų sąskaitą, kuri yra geriausias būdas įvertinti paslaugų kokybę. Tai apima ne daugiau kaip 2 monitorius, 60 sekundžių stebėjimo dažnį, el. Pašto ir Push perspėjimo signalus ir kt.

Kas mums patinka:

 • Mažos kainos, neribotas el. Pašto ir „Push“ pranešimai, praėjus 1 metams duomenys saugomi, 1 minutės tikrinimo dažnis, leisti kelis kontaktus, patikrinimas prieš sukuriant gedimo įvykį

Kas mums nepatinka:

 • Nėra SMS perspėjimų. Jei jie leidžia „Twitter“ ir „Hangout“ integruoti, tada tai bus patogu

Apsilankykite „PortMonitor“

13. R apidspi ke

Rapidspike alternatyva pingdomui

Gali būti, kad jie brangiai kainuoja, ir taip. Jų įtraukimo priežastis ta, kad vienoje vietoje gausite daugybę sprendimų. Kaip žiniatinklio valdytojas turi didesnę svetainę ir turi mažiau laiko sutelkti dėmesį į stebėjimo paslaugas, perjungdamas įvairius prietaisų skydelius? Čia žaidžia „RapidSpike“.

Tai siūlo intervalas nuo 1 iki 60 min., Pasirinkimas yra jūsų. Profesionalų planą galima pasidalyti tarp 5 vartotojų ir leisti pridėti neribotą kiekį monitorių. Tai puiku, kai dirbate grupėje.

Tai stebi svetaines, serverius, prievadus, SSL, SEO statistiką ir dar daugiau. Pridėję monitorių, netgi galite sekti konkrečius savo svetainės puslapius. Kiekvieną mėnesį suteikiama 25 SMS / balso skambučių kreditai. Be to, galite sukonfigūruoti funkciją „Slack“, „Webhooks“ ir „Pager“, kad gautumėte įspėjimus.

„Rapidspike“ taip pat siūlo patobulintą stebėjimą, įskaitant WHOIS ir SSL, taip pat rodo jų galiojimo laiką ir kitą statistiką. Jei „Google“ įtraukia juodąjį sąrašą į jūsų svetainę dėl kenkėjiškų programų, tada „Google“ ieško jūsų svetainės pažymėdama perspėjimo ženklu ir lankytojai gauna įspėjimus, kai tik bando įeiti, todėl gali nelankyti jūsų svetainės..

„Rapidspike“ stebi „Google“ saugaus naršymo sąrašą ir siunčia įspėjimus apie kenkėjiškas programas ir kenksmingą turinį. Tik viename prietaisų skydelyje galite stebėti savo svetainės SEO naudodamiesi „Alexa Rank“, „Google Analytics“, „Moz rank“ ir „backlink“ statistika.

Nebaigta; jų yra daugiau, galite stebėti našumą naudodamiesi tikru vartotojo stebėjimu. Jie siūlo TV režimą, kuriame pateikiama tiesioginė statistika, kad galėtumėte greitai užfiksuoti problemas. Tai yra naudinga funkcija, jei turite atskirą ekraną.

„Rapidspike“ vykdo visuotinį stebėjimą, generuoja grafines ataskaitas ir leidžia vartotojams konfigūruoti įspėjimo jautrumą. Be to, sukurdami viešos būsenos puslapį, galite dalintis statistika su kitais. Tai labai naudinga priemonė, jei galite sau leisti. Prisiregistruokite dabar ir gaukite 30 dienų bandomąją versiją.

Kas mums patinka:

 • Siūlo neribotą kiekį monitorių, SEO stebėjimą, kenkėjiškų programų aptikimą, SSL & WHOIS stebėjimas, integracija su daugybe įrankių, apima 1 min. Intervalo stebėjimą.

Kas mums nepatinka:

 • Aukštos kainos, paslaugų bombardavimas gali supainioti naujokus

Apsilankykite „RapidSpike“

Išvada:

Taigi aukščiau mes paminėjome keletą puikių „Pingdom“ alternatyvų, kad galėtumėte nuolat sekti savo svetaines. Daugelis sąraše esančių bendrovių siūlo planus mažesnėmis kainomis nei „Pingdom“, įskaitant visas svarbiausias savybes. Tai viskas tavo pasirinkimas.

„UptimeRobot“ yra geras pasirinkimas, nes palaiko įvairius tikrinimo tipus, 50 monitorių ir 1 minutės bandymo intervalą. Bet tik ribotas yra budėjimo laiko stebėjimas. Kita vertus, „Statuscake“ ir „Rapidspike“ teikia naudingų funkcijų, tačiau yra aukštos kainos.

Geriausias būdas pasirinkti paslaugą yra nepamiršti daugybės veiksnių, tokių kaip tikrinimo intervalas, monitorių skaičius, perspėjimų tipai, duomenų saugojimas ir mazgų vietos. Be abejo, kainodara taip pat yra būtina.

Mes laukiame jūsų minčių ir praneškite mums apie savo patirtį. Ar yra kokia nors geriausia „Pingdom“ alternatyva, kurią, jūsų manymu, reikėtų išvardyti čia? Prašau pasiūlyti komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map