10 geriausių „SquareSpace“ alternatyvų ir konkurentų 2020 m

2

Taigi, jūs nusileidote šiame puslapyje norėdami pasirinkti geriausią „Squarespace“ alternatyvą, kuriai reikalingi minimalistiniai techniniai įgūdžiai, tačiau siūlanti puikų funkcionalumą..


„Squarespace“ yra vienas iš paprasčiausių statybininkų naudojamų elementų. Tai elegantiški internetinių parduotuvių, tinklaraščių, mados svetainių ir kt. Šablonai..

Gone yra dienų, kai kuriant svetainę išsklaidyti netvarka išskyrus pirkimo domeno ir prieglobos planą. Norėdami sukurti gerą savo svetainės išvaizdą, turite daug nuveikti, įskaitant kodavimų parametrus.

Tačiau laikui bėgant viskas pasidarė paprastesnė, kai atsirado svetainių kūrėjai – beveik nereikia atlikti jokių techninių darbų ir paleisti svetainę per kelias minutes. „Squarespace“ yra viena iš geriausių rinkoje esančių svetainių kūrimo programinės įrangos.

Nors „Squarespace“ komplektuojama su daugybe funkcijų, tačiau nė viena neturi teisės laikyti tobula svetainės kūrėja. Vienintelis dalykas, kurį galite gauti, yra geriausias jums.

Taigi, jei „Squarespace“ neatitinka jūsų reikalavimų – ypač elektroninės komercijos tinklalapiuose, jie turi labai ribotus mokėjimų šliuzus.

Nesijaudinkite, nes yra svetainių kūrėjų, panašių į „Squarespace“, turinčių keletą funkcijų, kurių galbūt nerandate „Squarespace“..

Taigi, pažiūrėkime į mūsų populiariausių prekių kolekciją.

10 geriausių kvadratinių erdvių alternatyvų 2020 m. – patikimi kvadratų erdvės konkurentai

1. Wix

„Wix“ - geriausia alternatyva kvadratinei erdvei

„Wix“ yra vienas populiariausių svetainių kūrėjų, padedantis klientams beveik be pastangų kurti svetaines. Pradėti nuo jų yra labai lengva, sąrankos vedlys padeda pasirinkti tarp ADI ir Wix redaktoriaus.

ADI redaktorius geriausiai tinka naujokams, nes tai yra daug automatinis būdas, kai jie užduoda tik keletą paprastų klausimų, kad gautų sukurtą svetainę.

„Wix“ redaktorių taip pat labai lengva naršyti ten, kur pradedate, pasirinkdami iš 100 nemokamų gražiai atrodančių šablonų. Tai priklauso skirtingoms kategorijoms, tokioms kaip internetinė parduotuvė, fotografija, kelionės ir tinklaraščiai ir tt. „Wix“ redaktorius leidžia atlikti pakeitimus beveik kiekvienoje dalyje. tinklalapių, nesusipainioję su kodavimu.

Galite pasirinkti tinklalapio išdėstymą, kurti kategorijas ir atlikti įvairius redagavimus iš jų įrankių juostos. Be to, galite tiesiog vilkti elementus, kad padėtumėte juos ten, kur norite.

Naudodami „Wix“ gausite prieigą prie jų programų rinkos, kuri suteiks šimtams programų lengvą įdiegimą ir žymiai pagerins pritaikomumą. Galite sklandžiai įtraukti socialines programas, rinkodaros įrankius, pokalbių parinktis, el. Prekybos programas ir dar daugiau.

„Wix“ yra labai lanksti, o kodų įdėjimas yra puiki priemonė vaikinams, mėgstantiems daryti kodavimą. Pagrindinė „Wix“ problema yra tai, kad esate susisieję su šablonu ir tam tikru momentu, jei jaučiate, kad norite jį pakeisti, turite atstatyti svetainę..

Kai dirbate su internetinėmis paslaugomis, jums visada reikia palaikymo paslaugų iš įmonės techninių ekspertų. Deja, jie neturi tiesioginio pokalbio funkcijos, tačiau siūlo klientų palaikymą telefonu ir el. Be to, jie suteikia prieigą prie savo nuoseklių vaizdo įrašų vadovų.

Galite pradėti nemokamai naudotis „Wix“ tik dėl skonio. Kaip nemokamas vartotojas, turite 500 MB saugyklos vietos ir 1 GB pralaidumo. Ir kai jums patinka, atnaujinkite savo norimą priemokų planą.

Jie turi įvairių planų, pradedant nuo 4,50 USD / mėn., Kurie leidžia prisijungti pasirinktinį domeną. Norėdami įkurti internetinę parduotuvę, jie siūlo e-komercijos planą, kurio kaina yra 8,25 USD / mėn. Ir kuriame kainuoja daugiau nei 100 USD vertės nemokamų paslaugų.

2. Parduotuvė

Parduokite parduotuvėje kvadratinės erdvės alternatyvą

Jei ieškote „Squarespace“ alternatyvų internetinės parduotuvės atidarymui, tada „Shopify“ yra turbūt geriausia vieta.

Jų e-komercijai skirtas statybininkas palengvina sudėtingus darbus ir taip pat pelnė keletą apdovanojimų. Jie maitina daugiau nei 500 000 internetinių parduotuvių. Norėdami sukaupti patirties, čia galite nuvažiuoti 14 dienų.

Jie teikia beveik 100 nemokamų ir mokamų šablonų internetinėms parduotuvėms. Deja, dauguma jų yra mokamos, tačiau pateiktos nemokamos temos taip pat gražiai atrodo.

Puikus pasirinkimas pasirenkant „Shopify“ yra tai, kad jums nereikia gaišti laiko tvarkant užrašų parametrus, nes tai gana paprasta, net pradedantysis vartotojas gali tai suprasti per trumpą laiką.

Savo „Shopify“ prietaisų skydelyje galite valdyti įvairias parduotuvės perspektyvas, tokias kaip produktai, užsakymai, nuolaidos ir kt. Jie taip pat teikia įžvalgas, pvz., Konvertavimo kursą, kliento buvimo vietą, pakartotinį klientą, bendrą užsakymą ir daug daugiau..

Kitas dalykas, dėl kurio jis yra geresnis pasirinkimas nei „Squarespace“, yra galimybė įsigyti 1 000 programų, kurias galite įtraukti keliais paspaudimais. Tiesiog su prietaisų skydeliu eikite į programų parduotuvę ir rasite programų, susijusių su siuntimu, mokėjimo šliuzais, socialinėmis, apskaitos ir atsargų tvarkymo programomis..

Jie palaiko daugiau nei 100 mokėjimo šliuzų, o „Squarespace“ – tik „Stripe“ ir „PayPal“. Panašiai kaip „Squarespace“, „Shopify“ taip pat ima operacijos mokestį (skiriasi pagal pasirinktą planą).

Klientų palaikymo kanalai, tokie kaip tiesioginiai pokalbiai, telefonas ir el. Pašto adresai, yra prieinami 24 valandas per parą nemokamiems ir premium vartotojams. Be to, jie prižiūrėjo vadovėlių skyrių ir bendruomenės forumą.

Kitas „Shopify“ naudojimo per „Squarespace“ pranašumas yra kainų nustatymas.

Yra 3 skirtingi „Shopify“ siūlomi planai. Pats paprasčiausias planas kainuoja 29 USD / mėn. Ir apmokestina 2% operacijos mokestį, kai naudojama trečiosios šalies mokėjimo šliuzas..

Nors jis yra šiek tiek didesnis nei daugelis kitų rinkoje esančių el. Prekybos įrankių, todėl žmonės ieško jo alternatyvų, tačiau jo kainodara verta jų paslaugų, išskyrus operacijos mokestį, kuris gali šiek tiek pakenkti.

3. Pixpa

„Pixpa“ kvadrato kvadrato konkurentas

„Pixpa“ yra „viskas viename“ platforma, skirta kūrybingiems profesionalams kurti savo svetainę su integruota e-komercijos parduotuve, klientų galerijomis, tinklaraščiu ir dar daugiau.

„Pixpa“ tapo ypač populiaria „Squarespace“ alternatyva, ypač tarp fotografų, menininkų ir dizainerių, kurie mėgsta visapusiškas galimybes ir rentabilius kainų planus.

Sukurti stulbinančias svetaines yra daugybė nepriekaištingų pikselių, visiškai pritaikytų temų. Visos svetainės yra patogios mobiliesiems ir puikiai veikia visuose įrenginiuose.

Jos paprastas, bet galingas, „nukelk ir numeta“ svetainių kūrėjas siūlo paprastą sprendimą visiems, neturintiems kodavimo įgūdžių, kurti ir valdyti visą savo buvimą internete vienoje vietoje. Jų palaikymo komanda visą parą ir visą parą veikia tiesioginiuose pokalbiuose ir el. Paštu, kad padėtų jums, kai jums reikia pagalbos.

„Pixpa“ aplenkia „Squarespace“ gana daug, kai reikia rodyti, dalintis, parduoti ir pristatyti vaizdus. „Pixpa“ galerijose yra daugybė funkcijų, tokių kaip daugialypės terpės turinio palaikymas, 15-ies ir daugiau galerijų maketų pasirinkimas, IPTC duomenų importavimas, galingi vaizdų galerijos įrankiai ir daug daugiau.

Taip pat galite sukurti galerijas, kuriose naudojama e-komercija, kad galėtumėte parduoti vaizdus kaip atspaudus ar atsisiuntimus. Integruota klientų galerijų platforma leidžia vartotojams supaprastinti darbo eigą ir dalintis, parduoti bei pristatyti vaizdus klientams.

Taip pat galite sukurti visa apimančią integruotą el. Prekybos parduotuvę naudodami „Pixpa“. Fizinius produktus, skaitmeninius produktus ar paslaugas galite pradėti pardavinėti per kelias minutes. Kai daugelis platformų ima mokestį už kiekvieną operaciją, jos iš viso nemoka jokio mokesčio. Taigi, visas pelnas yra jūsų.

Geriausia, kad „Pixpa“ visa tai siūlo už nedidelę „Squarespace“ kainos kainą, kai kainos prasideda tik nuo 6 USD / mėn..

Tai funkcijos, rentabilūs kainų planai ir 24 x 7 palaikymas, todėl tai yra geriausia reklaminių skelbimų ir smulkaus verslo platforma visame pasaulyje..

Vis dėlto sumišęs nusprendi, ar turėtum pasirinkti? Nesijaudinkite, jau yra 15 dienų nemokama bandomoji versija, eik į priekį ir išbandyk.

4. Duda

duda prietaisų skydelis

„Duda“ yra dar vienas puikus „Squarespace“ konkurentas, turintis pagrįstą kainų struktūrą. Jūsų svetainė veiks sklandžiai, maksimaliai veikdama, nes „Duda“ „Amazon“ debesų struktūrą naudoja turinio prieglobai.

„Duda“ internetinių svetainių kūrėjas gali naudotis nuo 2010 m. Ir yra puikus sprendimas tiems, kuriems trūksta techninių žinių ir kitų svetainių valdymo įgūdžių. Jame yra integruotos atsarginės kopijos, SEO ir analizės funkcijos.

Svetainių kūrimo laikas dramatiškai sutrumpėja dėl jų nuvilkimo funkcijos. Galite pridėti elementų į savo svetainę paprastais pelės paspaudimais.

Skirtingai nei „Squarespace“, „Duda“ pateikia daugybę turimų valdiklių, tokių kaip mygtukas, pridedant tekstą, naujausius pranešimus ir paieškos juostą ir kt. Jų įrankis palaiko 100 ir daugiau šriftų..

Tiesiog vilkite norimą elementą ir įmeskite jį į tinklalapį, kur tik norite. Asmeniškai mums pasirodė, kad jį naudoti patogiau nei „Squarespace“.

„Duda“ leidžia bet kada pakeisti svetainės dizainą. Galite naudoti vaizdo įrašus ir vaizdus kaip foną ir sukurti gražų tinklalapį.

Be to, jų turinio importavimo funkcija leidžia jums importuoti iš esamos svetainės, nesigilinant į techninius darbus.

Jūs netgi galite pasirinkti kitą išdėstymą mobiliesiems, planšetiniams kompiuteriams ir darbalaukiams. Be to, tinklalapio suasmeninimas nekelia daugiau problemų pradedantiesiems vartotojams, pavyzdžiui, pridedant iššokančius langus, pranešimų juostą, skambinant mums ir ne darbo valandomis taisykles ir tt.

„Duda“ pristatė elektroninės prekybos parduotuvių kūrėją su savo įrankiu. Tiesiog eikite į šoninės juostos parduotuvių funkcijas, kuriose galite valdyti pardavimus, produktus ir reklamas.

Be to, pristatymas, mokesčiai, sąskaita faktūra, mokėjimo būdai ir daugelis kitų parametrų yra lengvai sukonfigūruojami.

Galite peržiūrėti ir atlikti pakeitimus konkrečioje platformoje, pavyzdžiui, staliniame, mobiliajame ir planšetiniame kompiuteryje. Nemokami vartotojai gali naudotis gidais ir bendruomenės palaikymu, o mokami vartotojai taip pat gauna pagalbą visą parą ir visą parą gyvų pokalbių metu bei 18 valandų per dieną palaikymą telefonu.

Prieš pirkdami jie siūlo geriausią galimybę, siūlydami nemokamą sąskaitą, o ne kelių dienų bandomąją versiją. Nemokamoje versijoje tam tikru mastu galite naudoti ir jų el. Prekybos funkcijas.

Mokami planai prasideda nuo 7,13 USD / mėn., Kai prenumeruojate kasmet, ir apima pasirinktinį domeną, HTTPS, atsarginę kopiją ir kūrėjo režimą. Palyginti su „Squarespace“, „Duda“ neima jokio operacijos mokesčio, užuot nustatęs kiekvienoje pakuotėje esančių produktų skaičių.

5. Weebly

panašus į kvadratinę erdvę

Daugybė funkcijų, gerai suprojektuoti šablonai ir puikus patogumas padaryti „Weebly“ puikia alternatyva „Squarespace“..

Dirba nuo 2007 m. Ir dabar suteikia daugiau nei 40 milijonų verslininkų, kurie naudojasi „Weebly“. Šio tinklalapio kūrėjo grožis, kad jūs galite valdyti svetainę naudodami ir „Android“, „iPhone“ bei „iPad“ įrenginius.

Pasirinkę šabloną, pateksite į jų redaktorių. Jų svetainės redaktorius yra labai paprastas, ir jūs greitai priprasite, net jei niekada anksčiau nebandėte statybininko. Tai veikia labai sklandžiai, viskas, ko jums tereikia nutempti elementą.

Galite pakeisti spalvą, šriftus ar net visą temą be jokio žagsėjimo. Kūrėjams jie integruoja labai patogų CSS / HTML redagavimo režimą, rodo įvairias temos dalis, pvz., Antraštę, stilius, išteklius ir kt., Leidžiančius greitai naršyti.

Kiekvienas jūsų svetainės puslapis yra lengvai pritaikomas ir jame yra integruotas SEO įrankis, skirtas pagerinti paieškos sistemos matomumą svetainėje. Kūrinyje yra daugybė elementų, kurie padeda rašyti tinklaraščio įrašą ir kurti tinklalapius.

Pvz., Norite sukurti puslapį „Susisiekite su mumis“, viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti puslapį ir vilkti elementą „Kontaktų forma“ iš šoninės juostos. Programų rinkoje yra šimtai programų, kurios daro jį galingiausiu „Squarespace“ konkurentu nei bet kuris kitas statybinis įrankis.

„Weebly“ yra pakankamai geras norint sukurti internetinę parduotuvę. Elegantiškai suprojektuotas prietaisų skydelis yra naudingas pridedant produktus, dovanų korteles, kuponus ir tt.

Galite vykdyti ir stebėti užsakymus, taip pat apleistus vežimėlius. Taip pat yra daugybė funkcijų, reikalingų el. Parduotuvės veikimui.

Jie prižiūri tikriausiai visus kanalus, kad padėtų savo klientams, pavyzdžiui, tiesioginius pokalbius, el. Paštą, bendruomenės vietą ir platų vadovą bei vaizdo įrašus. Palaikymą telefonu teikia „Pro“ ir „Verslo“ planų vartotojai. Pagrindinis „Weebly“ trūkumas yra tas, kad jame yra ribotos šablonų redagavimo galimybės.

Norėdami išbandyti važiavimą, galite pradėti naudotis nemokamu vartotoju, turėdami jų padomenį ir 500 MB saugyklos vietos. Jie suskirstė planus į „interneto svetaines“ ir „internetines parduotuves“. Taigi svetainės planas svyruoja nuo 8 USD / mėn. Iki 25 USD / mėn., Kai mokama kasmet.

Į pagrindinį planą įeina nemokamas domeno vardas, 100 USD „AdWords“ ir neribota saugykla. „Internetinės parduotuvės“ planui „Weebly“ yra šiek tiek brangus sprendimas, nes jie pirmuose dviejuose planuose ima 3% operacijos mokestį ir ribotus produktus. Pakuotės prasideda nuo 8 USD iki 38 USD / mėn.

Trečiasis planas kainuoja 25 USD / mėn. (Mažesnis nei „Shopify basic“) ir leidžia neribotą kiekį produktų, SSL sertifikatą ir nereikia mokėti už operaciją. Taigi galite išbandyti „Wix“ arba apsilankyti „Shopify“ alternatyvose čia.

6. „WooCommerce“

„WooCommerce“ - internetinių parduotuvių kūrimo alternatyva kvadratinei erdvei

„WooCommerce“ yra „WordPress“ papildinys ir laikomas stipria „Squarespace“ alternatyva, kai reikia valdyti ir nustatyti kainas. „WordPress“ yra populiariausia CMS tinklalapiui ar tinklaraščiui kurti. „WooCommerce“ ir „WordPress“ gali laisvai naudotis ir teikia geriausią sprendimą internetinei parduotuvei įkurti.

Vienintelis trūkumas, su kuriuo gali susidurti kai kurie naujokai, yra susijęs techninis darbas, pavyzdžiui, domeno vardo pirkimas, interneto priegloba, CMS diegimas, SSL sertifikatas ir visų jų valdymas..

Tačiau tokie dalykai taip pat suteikia daugiau kontrolės. Laimei, dabar žiniatinklio prieglobos įmonės tokius dalykus palengvina ir visus komponentus galite gauti vienoje vietoje. Be to, kai kurie netgi siūlo iš anksto įdiegtą CMS, taip pat „WooCommerce“.

„WooCommerce“ yra pirmaujanti programinė įranga, kuria naudojasi beveik 28% internetinių parduotuvių. Įdiegę papildinį vedlys padės nustatyti visus būtinus parduotuvės veiksmus.

Temų sąrašo nėra, tačiau gausite nemokamą stulbinančią numatytąją „Storefront“ temą. Taip pat yra keletas vaikų temų. Be to, jei norite, galite naudoti bet kurią trečiosios šalies temą, nes „WooCommerce“ suderinama su visomis.

Nemokami ir mokami plėtiniai yra „WooCommerce“ grožis. Galima įdiegti daugiau plėtinių nei bet kurią kitą platformą. Prie prietaisų skydelio, skirtuko „WooCommerce“, rasite šimtus plėtinių. Yra daugybė mokėjimo šliuzų, tokių kaip juostelė, „PayPal“, „Square“ ir kt.

„WooCommerce“ yra nemokama ir jūs galite visiškai valdyti papildinį. Ir jei jūs susiduriate su kokia nors problema, jie turi platų žinių pagrindą, taip pat vaizdo įrašų vadovus.

Norėdami pasikalbėti su savo ekspertais, pateikite tik bilietą ir jie jums padės geriausiai. Tai tikra ekonomiškai efektyvi „Squarespace“ alternatyva su daugiau funkcijų. Jums tereikia išsirinkti suderinamus „WooCommerce“ interneto prieglobos paslaugų teikėjus, kad sklandžiai veiktų.

7. „BigCommerce“

„BigCommerce“ už kvadratinės erdvės alternatyvą 2017 m

Apkraunama daugybe funkcijų, „BigCommerce“ siūlo sprendimą atidaryti el. Prekybos internetinę parduotuvę. Tai verta „Squarespace“ alternatyva ir labai panaši į „Shopify“ parduotuvių kūrėją. Jie leidžia lengvai integruoti, kad būtų galima demonstruoti savo produktus „Amazon“, „Facebook“, „eBay“ ir sklandžiai su daugybe POS programinės įrangos ir tt, taigi galite padidinti konversijos koeficientą..

Jie siūlo daugybę pažangių redagavimo funkcijų jūsų rankose. Be to, yra didelis sąrašas reaguojančių nemokamų ir mokamų temų, kuriose kiekviena turi daugybę redagavimo galimybių. J

Prie prietaisų skydelio šoninės juostos eikite į skirtuką „Parduotuvė“, kuriame galite redaguoti įvairias temos perspektyvas ir visą dizainą..

Galite naudotis visomis funkcijomis iš pagrindinės programos, kad atliktumėte tokias užduotis kaip produktų pridėjimas, užsakymų valdymas ir klientų valdymas ir kt. Be to, nustatydami patikros procesą, dovanų pakavimą, trečiosios šalies temos eksportą, tiesioginius pokalbius ir daugybę kitų. įskaitant.

Be to, jų programų parduotuvėje galite naudoti įvairias funkcijas, susijusias su rinkodara, mokėjimais, apskaita, stebėjimo įrankiais ir dar daugiau..

Kitaip nei „Squarespace“, jokiam planui „Bigcommerce“ netaiko jokio operacijos mokesčio. Jie padeda klientui tiesioginiais pokalbiais, telefonu ir el. Paštu. Be to, galite pasižiūrėti į jų vadovus. „BigCommerce“ universitetas pateikia daugybę vaizdo įrašų arba užduoda klausimą bendruomenės forume.

Galimų planų įvairovė – nuo 29,95 iki 249,95 USD / mėn. Nors pagrindinis planas atrodo brangus, tačiau jis yra gana žemesnis nei „Squarespace“.

Be to, yra daugiau mokėjimo šliuzų ir jie leidžia jums įtraukti savo parduotuvę į didesnes prekyvietes. Taip pat su specialiais SSL pažymėjimais pateikiami visi saugių operacijų planai. Apskritai, kuriant internetinę parduotuvę, „BigCommerce“ yra daug geresnė nei „Squarespace“.

8. Jimdo

„Jimdo“ tinklalapio kūrėjas

„Jimdo“ nėra tokia turtinga šablonų įvairove, kaip „Squarespace“, tačiau patogumas naudoti, kainos nustatymas ir gausus valdiklių pasirinkimas paverčia „Jimdo“ artima „Squarespace“ alternatyva..

Geriausia tai, kad jie leidžia jums naudotis jų mobiliąja programa, pasiekiama „Android“ ir „iOS“ vartotojams. Tai puikus sprendimas laisvai samdomiems darbuotojams ir verslo svetainėms.

„Jimdo“ siūlo du būdus: „Jimdo Dolphin“ ir redaktorių. „Dolphin“ sukuria svetainę vėsioje vietoje, kur užduoda daugybę klausimų, o po kelių minučių jūsų svetainė paruošiama naudoti tiesiogiai.

Įdiegta programinė įranga SEO įrankis gali pagerinti internetinės parduotuvės ir antrinių puslapių matomumą, kad daugiau klientų galėtų nuvažiuoti į jūsų svetainę..

Galite pakeisti šablonų stilių, foną arba, jei norite patobulinti įgūdžių tobulinimą, tiesiog žaiskite naudodami HTML ir CSS.

„Jimdo“ statybininkas siūlo funkcijas, kad būtų galima atidaryti visiškai veikiančią elektroninės prekybos parduotuvę. Priimdami mokėjimus galite pridėti juostelių ir „Paypal“ ir kt. Be to, labai lengva užsisakyti užsakymų valdymą, atsargas ir sukurti nuolaidas. Ir svarbiausia, kad jie neima jokio sandorio mokesčio.

Didelis „Jimdo“ pranašumas, palyginti su „Squarespace“, yra galimybė įsigyti valdiklių, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės, kad gautumėte daugiau funkcijų.

Įrankiai, susiję su elektronine prekyba, svetainėmis, komunikacijos priemonėmis ir dar daugiau, yra vos keliais paspaudimais. Dėl klientų palaikymo, deja, jie nesiūlo palaikymo telefonu. Kilus bet kokiai problemai, galite gauti ekspertų pagalbos el. Paštu ar pasidaryk pats vadove.

Šiuo metu yra du premium planai. Pirmasis planas kainuoja 7,50 USD per mėnesį už metinę prenumeratą. Gaunate nemokamą domeno vardą, 5 GB saugyklą, 10 GB pralaidumą ir požiūrį į pagrindines parduotuvės funkcijas (15 produktų).

Kitaip nei dauguma statybininkų, „Jimdo“ apima vieną el. Pašto sąskaitą su pagrindiniu planu. Didesniems projektams užsiprenumeruokite savo 20 USD / mėn. Planą, kuriame yra neribota saugykla & pralaidumas, neribotas produktų skaičius ir prioritetinis palaikymas.

9. Ryškiai

Įspūdingai paprasta kvadrato alternatyva

Įspūdingai ieškoma „Squarespace“ konkurento. Dėl savo supaprastintos sąsajos tampa sudėtinga kurti ir valdyti svetainę.

Galite pasižvalgyti po jų paslaugas kaip laisvas vartotojas, kur pasirenkate iš beveik 25 temų, o tada priešais jus ateina redaktorius. Mūsų nuomone, „Strikingly“ labiau tinka kurti vieno puslapio svetaines ir stulbinančius tinklalapius.

Palyginti su „Squarespace“, stulbinamai palaikykite programų parduotuvę, kurioje yra tik kelios programos. Kai kurios jų jau integruotos priemonės, tokios kaip SEO, “Google” analizė, bendradarbiavimas ir socialinė žiniasklaida ir kt.

Jei šiek tiek žinote apie kodavimą, galite pridėti pasirinktinių kodų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik atidaryti „nustatymus“ ir pakeisti savo nustatymus.

Paprastas įrankis leis pakeisti tik šriftus ar visą šabloną. Taip pat galite pakeisti svetainės išdėstymą ir foną. Be to, yra daugybė animacijos efektų, skirtų puslapio fono, slinkties ir užvedimo nuorodoms.

Labai ribotas redagavimo parinkčių skaičius ir kelios integracijos gali tapti kliūtimi jums bandant stulbinamai atidaryti el. Prekybos parduotuvę. Taigi, trūkstant funkcijų įvairovės „Ryškiai“, internetinis parduotuvė nebus tinkamas pasirinkimas.

Tuo tarpu „Stulbinantis“ nėra geriausias svetainių kūrėjas, jei norite sukurti sudėtingą svetainę. Bet tai tikrai verta ir patogiau naudoti nei „Squarespace“ ieškant asmeninių ir verslo svetainių kūrėjų su puošniais iš anksto pagamintais projektais.

Daugelis statybininkų šioje pramonės šakoje palaiko pokalbių palaikymą, o naudodamiesi „Strikesly“ jūs turėtumėte jaustis laisvai dėl tiesioginių pokalbių, forumų, el. Pašto, vaizdo įrašų ir vadovų..

Pagal jų padomenį galite sukurti nemokamą abonementą, kuriame būtų susiaurintos kai kurios funkcijos su 5 GB pralaidumu. Šiuo metu yra du „premium“ planai, pirmasis kainuoja 8 USD, o antrasis – 16 USD.

Antrame plane yra išskirtinių funkcijų, tokių kaip prieiga prie programų parduotuvės, HTML / CSS / „JavaScript“ įdėjimas, veiksmas mobiliesiems ir įvairūs šriftai. Be to, jis išlaiko neribotą pralaidumą. Abiem atvejais suteikiamas nemokamas domenas ir 14 dienų pinigų grąžinimo garantija už metinius atsiskaitymus.

10. Voliuzija

„Volusion“ - geriau nei kvadratinis plotas parduotuvėje

Ieškote svetainių kūrėjo, pvz., „Squarespace“, kuriame yra išsamūs internetinės parduotuvės funkcijų rinkiniai? Tada čia ateina „Volusion“. Dėl savo vilkite ir upuść funkciją, jums nebus reikia laiko sukurti nuostabų parduotuvę. Jie teigia, kad padėjo padidinti iki šiol beveik 26 milijardų JAV dolerių pardavimus.

Šiuo metu „Volusion“ siūlo 11 nemokamų ir 38 mokamų įspūdingų šablonų, ir jūs galite pasižvalgyti po jų statytoją 14 dienų bandomoji sąskaita. Jų patogus prietaisų skydas niekada neleis jums painioti ir padės nepriekaištingai valdyti užsakymus, klientus, atsargas ir kt. Be to, jie taip pat padės pirmą kartą.

Dėl integruotų įrankių „Volusion“ palengvina rinkodarą. Tiesiog eikite į skirtuką „Rinkodara“, kuriame galite parduoti „Amazon“, „Facebook“ ir „eBay“ ir kt. Be to, galite suprojektuoti kuponus ir dienos sandorį, kad pritrauktumėte daugiau klientų. Taip pat yra SEO parinkčių, taip pat svetainės žemėlapių generatoriaus, skirto tinkamam nuskaitymui ir indeksavimui.

Kitas puikus dalykas yra tai, kad „Volusion“ neapmokestina jokių operacijų procentų. Mokėjimo šliuzai, tokie kaip „Authorize.net“, „Skrill“, „Stripe“ ir kt., Yra prieinami nemokamai. Nėra programų rinkos, kuri galėtų išplėsti parduotuvės funkcijas, užuot įtraukusios beveik kiekvieną įrankį, suteikia daugiau laiko susitelkti į parduotuvę.

Klientų aptarnavimo paslaugos teikiamos tiesioginiais pokalbiais, telefonu ir el. Paštu. Be to, jie išlaikė didelę žinių bazę, kaip padėti sau.

Siekdami patenkinti įvairių klientų poreikius, jie suprojektavo skirtingas pakuotes. Planai prasideda nuo 15 iki 135 USD / mėn. Su įvairiomis specifikacijomis. Pirmasis „Mini“ planas leidžia paskelbti iki 100 produktų ir 1 GB pralaidumo. Jūs turite mokėti už SSL papildomai. Taigi rinkdamiesi bet kurią iš „Volusion“ paslaugų, atsargiai numatykite savo ateities poreikius.

11. „WebFlow“

interneto srauto svetainės kūrėjas

„Webflow“ yra dar vienas įrankis, panašus į „Squarespace“, tačiau siūlo daugiau pritaikymo galimybių. Prieš investuodami, galite pradėti nuo nemokamos sąskaitos.

Susipažinsite su jų prietaisų skydeliu, kuriame yra daug funkcijų, užtruks beveik valandą. Programinė įranga, sukurta taip, kad būtų galima maksimaliai pritaikyti, neliesdami kodų.

Norėdami pridėti tokius elementus kaip tekstas, vaizdai, vaizdo įrašai, stulpeliai ir dar daugiau, tereikia jį vilkti ir nuleisti ant norimos vietos. Redagavimo parinktys yra geriausia šios programinės įrangos dalis.

Tiesiog spustelėkite bet kurį elementą ir dešinėje pusėje pamatysite daugybę variantų. Be to, galite nustatyti suveikimą pagrįstus veiksmus. Platforma palaiko tik keletą integracijų, tokių kaip „Google“ žemėlapiai, analizė ir socialinė žiniasklaida.

Nors yra „WebFlow“ redagavimas, kuris yra lengvas ir neturi jokių kodavimo įgūdžių, galite formuoti svetainę taip, kaip norite, tačiau tiems, kurie turi kodavimo žinių, galite sklandžiai pakeisti „JavaScript“, HTML ir CSS kodus..

„WebFlow“ suteikia jums galimybę perjungti įvairius vaizdus, ​​pvz., Darbalaukį, planšetinį kompiuterį ir mobilųjį. Tai ne tik patogu, bet ir atlikti pakeitimus tam tikruose įrenginiuose. Tai geriausias būdas reaguojančioms svetainėms kurti.

Jei susipainiojote, kai apžiūrėjote pagrindinius parametrus, turite peržvelgti vaizdo įrašų vadovus, paskelbtus žinių bazės skyriuje. Be to, jie teikia palaikymą el. Paštu, bendruomenės forumą ir daugybę vadovų.

Pagrindinis „WebFlow“ trūkumas yra tas, kad jame nėra elektroninės komercijos galimybių. Redaktorius sutelkia dėmesį tik į informacinių svetainių / tinklaraščių kūrimą.

Nemokamas „WebFlow“ planas suteikia ribotą prieigą prie jų funkcijų. „Premium“ planai prasideda nuo 12 USD / mėn. Ir leidžia lankytis 25 tūkst. Tai taip pat apima neribotas atsargines kopijas, SSL sertifikatus ir CDN.

Mūsų požiūriu, jų kainos yra didesnės nei kitų konkurentų, tokių kaip „Wix“, „Duda“ ir „Weebly“. Tačiau didelis lankstumas, CMS funkcijos ir gausūs redagavimo įrankiai leidžia jį pasirinkti laisvai samdomiems darbuotojams, dizaineriams ir įmonėms..

Taigi, kuri yra geriausia alternatyva kvadratui?

Kaip jau minėjome anksčiau savo straipsnyje, kad niekas negali būti vadinamas „geriausiu“, turite atsižvelgti į savo prioritetus ir pasirinkti iš aukščiau paminėtų „Squarespace“ konkurentų. Rasite pigesnių, lengvai naudojamų ir funkcijomis turtingų paslaugų.

Mūsų patirtis, Shopify yra geriausias pasirinkimas internetinėms parduotuvėms ir paprastoms svetainėms kurti Wix yra puikus pasirinkimas.

Taigi, prieš priimdami bet kokį sprendimą, kuriame yra jūsų poreikiams ir poreikiams tinkamas įrankis, patikrinkite visų paminėtų paslaugų ypatybes.

Komentarų skiltyje praneškite mums apie savo pasirinkimą ir patirtį su bet kuria „Squarespace“ alternatyva.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map