10 geriausių parduotuvių alternatyvų ir konkurentų jūsų el. Prekybos svetainėms

0

„Shopify“ yra patogus, bet ne galutinis sprendimas. Jei dėl tam tikrų priežasčių ieškote „Shopify“ alternatyvų, tada nusileidote tinkamoje vietoje.


Tai yra viena iš populiariausių svetainių kūrėjų programinės įrangos el. Prekybos svetainėms, kuri ne tik suteikia lengviausią būdą ir galingų įrankių derinį, bet ir reikalauja labai minimalių techninių įgūdžių..

„Shopify“ palaiko daugybę mokėjimo šliuzų ir plėtinių, skirtų patobulinti naudojimą. Bet tai nereiškia, kad tai geriausiai atitinka kiekvieno poreikius.

Be to, jei nesate tikri dėl „Shopify“, tuomet galite išbandyti juos užsiregistravę nemokamas 14 dienų bandomasis laikotarpis.

Dėl skirtingos produktų įvairovės poreikiai svyruoja tarp žmonių. Taigi yra tikimybė, kad iš „Shopify“ negausite funkcijos, kurios tikrai norite.

Taigi čia pateikiame geriausią „Shopify“ alternatyvą įskaitant išsamią kiekvieno apžvalgą.

Kai kurie pakaitalai talpinami ten, kur dauguma techninių aspektų yra tvarkomi pačios įmonės, tačiau jie gali skirtis nuo „Shopify“.

Nors nedaugelis jų yra apgyvendinami savarankiškai, kur didžiąją dalį valdymo ir techninio darbo tebėra jūsų rankose, pvz., Galite nusipirkti prieglobą, įdiegti programinę įrangą, įdiegti SSL ir nešiotis atnaujinimus ir kt..

Jei „Shopify“ kaina jus išjungia, atrodo, kad savarankiškas sprendimas yra daugiau galimybių.

Geriausia „Shopify“ alternatyva 2019 m

Geriausios 2020 m. „Shopify“ alternatyvos ir konkurentai el. Prekybos svetainėse ir parduotuvėse

„BigCommerce“

„BigCommerce“ yra gerai žinoma elektroninės komercijos platforma, užimanti didelę rinkos dalį. Jums nereikia būti išmanančiu techniką ar samdyti kūrėją.

Tai yra Patalpinta platforma o tai reiškia, kad „BigCommerce“ techninė komanda rūpinasi žiniatinklio priegloba, SSL, saugos pataisomis ir kitais atnaujinimais.

Be to, norėdami atsikratyti techninio darbo, galite nukreipti savo domeną, įsigytą iš kito domenų registratoriaus, arba tiesiog nusipirkti „BigCommerce“.

Pradėję nuo dviejų asmenų, dabar jie turi šimtus darbuotojų. Ir iki šiol jie sudarė sąlygas prekybai daugiau nei 8 milijardais dolerių.

Kaip ir „Shopify“, „BigCommerce“ taip pat lengvai naudojasi administracine lenta. Jei kada nors naudositės „WordPress“ prietaisų skydeliu, tada tikiu, kad nepatirsite problemų, susijusių su temomis ir kitais parametrais.

Atvirai kalbant, labai lengva, nesvarbu, ar turite ankstesnę patirtį, ar ne.

„BigCommerce“ prietaisų skydelis

„Bigcommerce“ savo kauše įgijo daugiau funkcijų nei „Shopify“. Jie teikia 15 dienų bandomasis laikotarpis bandomajam važiavimui. Yra daugybė nemokamų ir mokamų temų su daugybe pritaikomų variantų.

Nepaisydami pagrindinių funkcijų, susijusių su produktais, mokėjimų šliuzais, temomis, programomis ir kt., Galėsite pasiekti ir išplėstinius nustatymus, tokius kaip kasa, dovanų pakavimas, filialo stebėjimas, inventorius ir pranešimas apie užsakymą..

Atspėkite, ką „Shopify“ imasi 2% mokestį už kiekvieną operaciją. Vienintelis būdas to išvengti – naudoti vidinį mokėjimo metodą. Kita vertus, „BigCommerce“ palaiko neprisijungus, tinkle ir skaitmeniniu būdu naudojamus mokėjimo metodus ir jūs galite laisvai naudotis bet kuriais mokėjimo šliuzais.

didmeninės prekybos mokėjimo šliuzai

Galite kreiptis į daugiau programų nemokamai kaip „MailChimp“, o „Shopify“ siūlo daugybę programų, tačiau dauguma jų yra pažymėtos tam tikrais papildomais mokesčiais.

didmeninės prekybos alternatyva parduotuvėms

Žiūrint iš kainos, abi bendrovės beveik taiko panašius mokesčius. „Shopify“ kainuoja 29 USD pagrindiniam planui, tuo pačiu leidžiant tik 2 darbuotojų sąskaitą.

Kita vertus, „BigCommerce“ palaiko neribotą personalo sąskaitą, integraciją su „Amazon“ & „eBay“, neribotas kiekis produktų, nemokamas specialus SSL už 29,95 USD / mėn.

Abi jos teikia 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymą, kad būtų galima greitai padėti. Be to, bendruomenės forumai, vadovai ir dokumentai yra labai naudingi mokantis ir šalinant triktis.

Voliuzija

„Volusion“ yra patyręs elektroninės komercijos pramonės dalyvis, dirbantis nuo 1999 m., Ir vienas didžiausių „Shopify“ konkurentų. Jie kerta daugiau nei 180 000 klientų. „Volusion“ siūlo daugybę planų patenkinti kiekvieną klientų tipą.

Tai yra priglobta platforma, tai reiškia, kad gausite iš jų visus daiktus, kad galėtumėte parduoti savo parduotuvę visuomenės akivaizdoje. Galite pradėti nemokamą turą su 14 dienų bandomasis laikotarpis.

Jie siūlo įspūdingus nemokamus parduotuvių dizainus. Redaguodami galite atlikti daugybę pakeitimų, net jei neturite techninių įgūdžių. Viskas matoma jų WYSIWYG redaktoriuje ir esame tikri, kad niekada nepasiklysite.

Norėdami padidinti jūsų pardavimų skaičių, jie leidžia tai padaryti integruoti su „eBay“, „Amazon“ ir „Facebook“, ir tt Be to, prietaisų skydelyje pateikiama įvairi naudinga analizė.

plati alternatyva parduotuvių informacijos suvestinei

Nors nėra tiek daug mokėjimo šliuzų, kaip „Shopify“, tačiau visos palaikomos „Volusion“ mokėjimo sistemos yra nemokamos, tuo tarpu „Shopify“ imasi 2% operacijos mokesčio, kuris sumažins jūsų pelną.

Jums nereikia diegti priedų, nes jie pateikiami su viskuo, ko jums gali prireikti. Norite sekti IG, pagerinti SEO, kurti nuolaidas ar norite nustatyti CRM? Visi yra iš anksto pastatyti. Kiekviename plane yra funkcijų sąrašas

tūrio planų ypatybės

Planų asortimentas padaro „Volusion“ prieinamą ir protingą pasirinkimą. Bet rinkdamiesi planą turite būti atsargūs, nes jie nustato produktų, tokių kaip., Skaičių „Mini“ planuojate parduoti iki 100 produktų. Be to, plane yra 1 GB pralaidumas ir saugus išsiregistravimas.

Kol jūs einate į didesnius planus, jums leidžiama parduoti daugiau produktų ir pagalbos telefonu galimybes. Kiekvienas planas turėjo keletą unikalių savybių.

„Volusion shopify“ konkurentai

„Išbandymas“ į „Mini“ paketo vartotojai gali gauti pagalbos siųsdami el. laišką arba atidarę pokalbį. Bet kiti vartotojai taip pat gali susisiekti su jais telefonu. Be to, jie yra įsipareigoję teikti prioritetinio lygio paslaugas „pro“ ir „premium“ planų turėtojams.

Visapusiškai galite gauti pagalbą visą parą ir visą parą, nesvarbu, kokie vartotojai esate. Įvairūs „Volusion“ planai suteikia galimybę pasirinkti savo poreikių planą. Be to, daugybė komercijos temų, lengvas pritaikymas ir lankstus pritaikymas leidžia įvertinti visas jūsų išlaidas.

„SquareSpace“

„Squarespace“ yra priglobta svetainių kūrimo programinė įranga, siūlanti vilkimo ir nuleidimo galimybę kurti internetinę parduotuvę, tinklaraštį ir svetaines. Jie sukūrė išskirtinius paketus elektroninės komercijos vartotojams. Kaip ir „Shopify“, jūs gausite intuityvų pagrindinį skydelį, kad galėtumėte valdyti visas savo parduotuvės perspektyvas.

kvadratinės erdvės parduotuvių alternatyva

Nors „Squarespace“ neapima tiek daug funkcijų, kaip „Shopify“, tačiau jie apima visas pagrindines funkcijas, kad jūsų verslas taptų nuodugnus.

Turėdami nulinius kodavimo įgūdžius, galite sukurti patrauklią parduotuvę pritaikydami iš jų nemokamų temų įvairovės. Jie padeda sukurti mobiliesiems optimizuotą svetainę, kuri tampa privaloma dėl plataus išmaniųjų telefonų naudojimo.

Plano kainodara el. prekybos parduotuvė prasideda nuo 26 USD / mėn ir su metine prenumerata gausite nemokamą domeno vardą. Produktų, kuriuos galite pritraukti į savo svetainę, skaičius neribojamas. Ir svarbiausia, jūs esate laisvas nuo jokio sandorio mokesčio. Nuolaidos, užsakymai, klientai, atsargos ir kt. Yra lengvai valdomi.

Užuot diegę priedus, „Squarespace“ yra įmontuotos funkcijos, tokios kaip mokėjimai, kasos, kliento sąskaita, apskaita, pristatymas ir mokesčiai ir tt. Be to, yra ir integruotų parinkčių, tokių kaip SSL aktyvinimas ir SEO tobulinimas..

Šiuo metu jie palaiko tik „PayPal“ ir „Stripe“. Taigi naudodami „Squarespace“ neįgysite tiek daug funkcijų, kaip „BigCommerce“ ir „LemonStand“, bet gausite pakankamai įrankių, kad galėtumėte laisvai veikti. Štai kodėl mes siūlome išbandyti jų kreditinės kortelės nemokamą bandomąjį laikotarpį.

Turite problemų spręsdami kokį nors klausimą? „Squarespace“ teikia paramą bendruomenei ir plačią žinių bazę. Vis dėlto, jei susiduriate su problema, siųskite el. Laišką arba atidarykite tiesioginius pokalbius su jų techniniu agentu.

„SquareSpace“ palaikymo paslaugos

Taigi, jei norite paprasto sprendimo, kur nereikia diegti priedų ar trikdyti techninio darbo, „Squarespace“ būtų gerai.

„LemonStand“

Jei kainodara yra pagrindinis rūpestis, dėl kurio jus pašalina „Shopify“, tada „LemonStand“ yra geras „Shopify“ konkurentas. 2010 m. Įkurtas „Lemonstand“ siūlo patikimą e. Prekybos sprendimą mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms. Jei jau turite „Shopify“, „Magento“ ar „BigCommerce“ parduotuvę, galite sklandžiai pereiti „LemonStand“ serveriuose..

Didžiulis „Lemonstand“ pranašumas yra pritaikomumas. Galite patys atlikti reikšmingus pakeitimus parduotuvėje (reikia kodavimo įgūdžių) arba galite sau leisti kūrėją ir dizainerį.

Demonstracijai jie perduoda 14 dienų bandomoji sąskaita visai kaip „Shopify“. Jie visiškai suteikia ramybės aplinką, siūlydami nemokamą savarankišką priglobtą platformą.

Užsiregistravę pamatysite gerai suplanuotą WYSIWYG redaktorių su labai akivaizdžiu funkcijų sąrašu.

citrinmedžio valdymo pultas

Jie nesiūlo tiek integracijų, kiek „Shopify“, tačiau užtikrintai pateikia naudingų 95+ mokėjimų šliuzai.

„lemonstand“ programos ir mokėjimo sistemos

Iki šiol inventoriuje jie siūlo 15 temų. Visos temos yra atvirojo kodo ir jomis galima laisvai naudotis. Žinoma, norint pasiekti aukštesnį pritaikymo lygį, reikia tobulinti įgūdžius, tačiau be pastangų galite pakeisti spalvas, logotipą, „favicon“ ir kt..

„LemonStand“ paketai prasideda nuo 19 USD / mėn. Visuose planuose yra pagrindinės funkcijos, tokios kaip neribotas produktų kiekis, personalo sąskaita, saugykla ir pralaidumas.

Be to, nėra jokio operacijos mokesčio už naudojimąsi mokėjimo šliuzu. Funkcijos, susijusios su SEO, visuotiniu CDN, HTTPS, pritaikoma kasa ir dar daugiau, neatsižvelgiant į planą.

apsipirkti alternatyvas 2017-2018 m

Vienintelis dalykas, kuris jums rūpi yra užsakymų skaičius, nes pradinis (pagrindinis) planas leidžia apdoroti 75 užsakymus per mėnesį. Taigi rinkitės planą, kuris numatytų jūsų būsimą augimą.

Pagalba klientui teikiama tiesioginiais pokalbiais ir el. Laiškais. Pagalbos paslaugos yra draugiškos, o jų atsakymas stebėtinai greitas net į el. Laiškus. Be to, jie saugo atitinkamą dokumentaciją, kur galite rasti savo atsakymus.

Nors pats paprasčiausias planas yra gana prieinamas su ribotais užsakymais, tačiau kitas planas jums labai kainavo. Apskritai, perkant „LemonStand“ yra daugybė funkcijų, todėl tai yra verta investicija.

„WooCommerce + WordPress.org“

„WooCommerce“ yra pirmaujanti elektroninės komercijos platforma, valdanti daugiau nei 30% parduotuvių (t. Y. Užimanti didžiąją rinkos dalį nei bet kuri kita).

Tiesą sakant, tai yra įskiepis, įdiegtas „WordPress CMS“ ir užtikrinantis geresnį valdymą bei lankstumą. Be to, tai yra atvirasis šaltinis, todėl galite paversti jį savo poreikiais, klausdami kūrėjo.

Jis gali būti vadinamas a nemokama „Shopify“ alternatyva nes jie nieko nemoka už savo programinę įrangą ar bet kokį operacijos mokestį. Viskas, ką turite įsigyti domeno vardas ir a patikimas „WooCommerce“ talpinimas.

Jei norite susiaurinti savo techninį darbą, abu galite gauti iš vieno tiekėjo. Mes labai rekomenduojame išbandyti „SiteGround“ už stabilią, saugią ir patogią naudoti patirtį.

siteground shopify alternatyvos Indija

Klausimas gali paaiškinti, kad tai savarankiškas sprendimas, todėl gali prireikti daug techninių žinių ir suklaidinti pradedančiuosius. Asmeniškai mes nesame nuovokūs vaikinai, o mūsų patirtimi naudotis yra be galo paprasta.

Nuspręskite dėl domeno, užsiregistruokite savo svetainėje „SiteGround“ ir skirkite šiek tiek laiko pasiruošti paskyrai. Po to „WordPress“ diegimui naudokite vieno spustelėjimo diegiklį iš jų pateikto „cPanel“.

Įdiekite „WooCommerce“ papildinį ir viskas. Be to, vos vienu paspaudimu galite suaktyvinti Šifruokime SSL, kurį nemokamai teikia „SiteGround“.

„WooCommerce“ yra labai daug priedų, skirtų pridėti daugiau funkcijų. Galima įsigyti šimtus pratęsimų, susijusių su pristatymo būdais, rinkodara, mokėjimo būdais, apskaita ir kt.

internetinės parduotuvės parduotuvėje pateikiamos alternatyvos reddit

Įskiepis pateiktas su nemokama labai greitai reaguojančia tema „Storefront“. Taip pat yra keli nemokami vaikai temos. Viskas, ką galite valdyti iš „WooCommerce“ skirtuko, rodomo „WordPress“ prietaisų skydelyje.

Bendros domeno ir prieglobos paketo įsigijimo išlaidos yra ypač mažesnės net pagal „Shopify“ pagrindinį planą. Be to, galite parduoti kuo daugiau produktų ir leisti naudoti atsiskaitymo neprisijungus, internetinius ir skaitmeninius metodus.

Dėl „Facebook“ integracijos jūsų „Facebook“ puslapis yra puiki vieta efektyviai padidinti konversijos koeficientą. Jie neteikia tiesioginių pokalbių palaikymo.

Galite jiems siųsti el. Laišką, žiūrėti jų nuoseklius vaizdo įrašų vadovus ir skaityti jų vadovus. Taigi, jei jūs ieškote ekonomiško, bet išsamaus sprendimo, „WooCommerce“ yra akį traukiantis dalykas.

Wix

„Wix“ yra gili ir nuolat auganti platforma, skirta profesionaliam buvimui internete kurti. Jie yra įkurti 2006 m valdo daugiau nei 110 milijonų vartotojų.

Daugybė madingų šablonų, didelis programų skaičius ir lengvai pritaikomos temos parinktys daro ją viena iš labai artimų „Shopify“ alternatyvų. Taigi susipažinkite su jų paslaugomis naudodamiesi nemokamais arba prieinamais mokamais planais.

„Wix“ siūlo 2 būdus, kaip nustatyti savo svetainę. ADI yra greitas būdas nuvykti į turą po to, kai atsakėte į klausimų, susijusių su jūsų parduotuve, kurią norite nustatyti, seriją. Tuo tarpu antrasis metodas, vadinamas Wix redaktoriumi, siūlo daugiau pritaikymo ir valdymo galimybių, pirmiausia rinkitės iš 100 šablonų.

„Wix“ svetainėse, tokiose kaip „shopify“

Be šablonų, „Wix“ padarė didelę parduotuvę, kurioje yra daugiau nei 280 programų, susijusių su kiekviena kategorija.

Įdiegti tiesioginį pokalbį, socialinės žiniasklaidos integraciją, mokėjimo šliuzus ar sukurti kuponus galima tik įdiegus paprastus priedus..

Be to, galite įterpti HTML kodus, pridėti šviesos dėžutes, skirtingus mygtukų stilius ir dėžutes, kad pritaikytumėte parduotuvę pagal jūsų reikalavimus.

„Wix shopify“ alternatyva 2018 m

„Wix“ teikia savo paslaugas už labai neįtikėtiną kainą. O jų kainų struktūra suteikia jiems galimybę pralenkti „Shopify“. Planai prasideda nuo 4,50 USD / mėn su labai ribotomis funkcijomis, tokiomis kaip 1 GB pralaidumas ir 500 MB atminties. Šis planas leidžia prisijungti ir tinkintą domeną. Taigi tai yra tiesiog labai asmeniškas ar bandymo planas.

Jei norite rimto verslo, turite pasirinkti didesnį planą. Galite nustatyti tik internetinę parduotuvę „E-komercija“ ir „VIP“ planai. Elektroninės komercijos planas kainavo tik 16,50 USD / mėn su 10 GB pralaidumu ir 20 GB saugykla.

Jame taip pat yra nemokamų programų, tokių kaip nemokamas domeno vardas ir mokamos programos. Nors jų aukščiausias „VIP“ planas vis tiek kainuoja mažiau (24,50 USD / mėn.) nei „Shopify“ ir leidžia neribotą srautą.

„Wix“ sukurtas taip, kad juo būtų galima lengvai naudotis net ir naujokams. Be to, jie turi žingsnis po žingsnio vadovus ir vaizdo vadovus, kad geriau suprastų.

Šiuo metu jie nesiūlo tiesioginių pokalbių, tačiau dėl techninės pagalbos galite atsiųsti jiems el. Laišką. Taigi, ar jūs turite ankstesnių žinių, ar ne, „Wix“ nenuvils jūsų gausiomis savybėmis, unikaliu dizainu ir prieinamumu.

„Magento“

„Magento“ yra dar viena pirmaujanti e-komercijos platforma, įkurta 2007 m. Turėdama visas naudingas funkcijas, platforma yra geras pasirinkimas ieškant „Shopify“ alternatyvos..

Galite atspėti jų paslaugų meistriškumą, nes juo pasitiki garsūs pasauliniai prekės ženklai, tokie kaip „King Burger“, „Tom Dixon“, „Ncare“ ir kt..

„Magento“ yra tiek nemokama, tiek mokama. Jų mokama versija pasirodo su „debesies“ priglobta struktūra ir paverčia jūsų el. Prekybos pasirinkimą tikrai ekstravagantišku pasirinkimu arba gali net atsisakyti kainos..

Kol „Magento“ (taip pat bendruomenės leidimas) gali laisvai atsisiųsti. Bet norint paleisti atvirojo kodo versiją, jums reikia domeno ir prieglobos plano.

Kaip jau minėjome, „SiteGround“ yra labai draugiškas el. Prekybos sprendimų priėmėjas. Be to, jie teikia SSD talpinimą, „Magento“ optimizuotas serveris, ir visą parą veikiantis klientų palaikymas. Yra keletas kitų unikalių savybių:

Svetainių „Magento“ interneto priegloba

Išsprendus technines situacijas, „Magento“ programinę įrangą valdyti yra nepaprastai lengva ir smagu. Gražiai atrodančiam skydeliui tereikia jūsų mažos mokymosi kreivės ir jūs ten eikite.

Produktų pridėjimas yra toks pat paprastas kaip ir kitose el. Prekybos platformose. Galite padaryti daugybę dalykų, kurie tampa galingu kuponų kūrimo, pageidavimų sąrašų siuntimo, krepšelio taupymo įrankiu, kai klientas liko nepirkęs, įvairių SEO įrankių, fizinių ir skaitmeninių produktų tvarkymo įrankiu., beveik 46 mokėjimo šliuzai ir daugiau, nei manote, kad „Shopify“ gali padaryti.

Magento geriausia parduotuvė alternatyva

„Magento“ atvirasis šaltinis yra nemokamas ir be jokių mokesčių už operaciją. Tačiau skirtingai nei „Shopify“, „Magento“ pasirodo ne su nemokamomis temomis, o tik su numatytąja. Galite įsigyti „Magento“ prekyvietėje arba iš trečiųjų šalių kūrėjų.

Nors mūsų rekomenduojamas „Magento“ kompiuteris yra „SiteGround“, kuriame yra keletas nemokamų šablonų. Ir, žinoma, jų rinkoje rasite daugybę nemokamų ir „premium“ priedų, kad pridėtumėte daugiau funkcijų. Jei jums reikia pagalbos, apsilankykite jų tinklalapio išteklių skyriuje, vartotojo vadovuose ir techninėje dokumentacijoje.

Prieš priimdami sprendimą dėl „Magento“ norime paminėti, kad tai yra patikimas sprendimas tik patyrusiems vaikinams. Priešingu atveju jūs sugaišite daug laiko. Arba jūs samdysite kūrėją, kuris ilgainiui padidins jūsų išlaidas.

Ką norime pasakyti, kad jei nesate patyręs technikos ar tiesiog ketinate pradėti, norite greitai įsteigti internetinę parduotuvę, turite išbandyti kitą alternatyvą, tokią kaip „Bigcommerce“.

„BigCartel“

„BigCartel“ taip pat yra puikus sprendimas, į kurį reikia atkreipti dėmesį ieškant paslaugų, panašių į „Shopify“. Tai tampa labai potencialiu pasirinkimu, kai norite atidaryti individualaus lygio parduotuvę, nes jos yra Aukščiausias planas gali parduoti iki 300 produktų. Šis fantastiškas statybininkas savo kelionę pradėjo 2005 m.

Įvairūs priedai yra puikus būdas pridėti daugiau funkcijų, kad būtų patogesnis parduotuvės naudojimas. Panašiai kaip „Shopify“, „BigCartel“ taip pat palaiko jus, kad būtų galima integruoti keletą programų.

„bigcartel“ programų kategorijos parduotuvėse parduoda alternatyvą

Geras ir lengvai valdomas dizainas yra kritinė bet kurios internetinės parduotuvės dalis. „BigCartel“ siūlo daugiau nei 12 nemokamų temų su gausiomis pritaikomomis galimybėmis. Vos paspaudę galite atlikti svarbius pritaikytos temos pakeitimus. Be to, kūrėjas gali visiškai pritaikyti kodą bet kuriame iš mokamų planų.

Panašu, kad „Shopify“ yra tik tas elektroninės prekybos kūrėjas, kurio patyrėme iki šiol ir kuris imasi operacijos mokestį už naudojimąsi trečiųjų šalių mokėjimo metodais. Iš kitos pusės, Šiuo metu „BigCartel“ palaiko „Apple Pay“, „PayPal“, „Square“ ir juosteles, tačiau nė viena iš jų neima jokio operacijos mokesčio.

„BigCartel“ taiko unikalų metodą, o ne siūlo bandomąjį laikotarpį, o kartu su mokamais planais teikia nemokamą sąskaitą visą gyvenimą. Bet nemokamas planas yra apribotas tik 5 produktais ir jame nėra atsargų stebėjimo nei analitika.

Be to, jums neleidžiama nurodyti pasirinktinio domeno. Mokami planai daugiausia suskirstyti į kategorijas, kurias galite parduoti. Paprasčiausia plano kaina – 9,99 USD / mėn kuriame galite išleisti 25 produktus. Taigi, jei jums reikia užsiimti rimtu verslu, tuomet turite nusipirkti „premium“ planą, kuris jums suteiks ir daugybę kitų naudingų funkcijų.

„bigcartel“ planų ypatybės

„BigCartel“ pagalbos centre yra labai naudingų vadovėlių, kurie padės jums valdyti programinę įrangą. Rasite vadovus kiekviena tema, pagrindinius dalykus, kuriuos reikia pereiti. Be to, jie turi pokalbių ir el. Pašto parinkčių, jei norite kalbėtis su jų techniniais agentais. Taigi, jei manote, kad jūsų parduotuvėje liko tik 300 produktų, verta išbandyti. Be to, kadangi yra mažas planas, galite pradėti nuo mažesnio plano, kad sutaupytumėte išlaidas.

„PrestaShop“

„Prestashop“ yra nemokama platforma, leidžianti parduoti neribotą skaičių produktų neapmokestinant jokių operacijų išlaidų ir uždaryti „Shopify“ alternatyvą.

Apskritai galime pasakyti, kad tai nemokama, tačiau iš tikrųjų jūs turite nusipirkti domeną ir žiniatinklio prieglobą, kad galėtumėte valdyti parduotuvę naudodami tai, kaip „Magento“ ar „WooCommerce“ papildinys..

Kita vertus, jie taip pat turi priglobtą versiją, kurioje naudojamas 1&1 priegloba (pigus „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas).

Kadangi jis yra priglobtas, todėl jo nustatymas gali būti sudėtingas kai kuriems pradedantiesiems vartotojams. Bet asmeniškai mes tai išbandėme ir nėra ko supainioti. Mes siūlome priimti sprendimus dėl savarankiško prieglobos, užsisakę planą, kuriame yra vertingesnis nei 1 prieglobos paslaugų teikėjas&1.

Mes jau minime „SiteGround“ kur galite gauti prieglobos paketus, taip pat domeną, taigi jie susieja abu, kad sumažintumėte savo darbą. Diegdami susidursite su nulinėmis problemomis ir dar daugiau naudos.

alternatyva parduotuvėms

„Prestashop“ yra daugiakalbė platforma, kuri palaiko 25 kalbas taigi, padėti prekiaujant tarptautiniu mastu. Jie įdėjo į jūsų rankas daugiau nei 600 funkcijų, tokių kaip neriboti produktai, gaminio atributai, dovanų pakavimas, kelios valiutos ir apleista krepšelio informacija ir t..

prestashop backend parametrų parduotuvė alternatyva

Platforma pateikiama tik su viena iš anksto įdiegta tema. Norėdami gauti daugiau temų, apsilankykite jų prekyvietėje arba galite kreiptis dėl pirkimo iš trečiosios šalies. „PrestaShop“ siūlo nesuskaičiuojamą daugybę modulių parduotuvėms patobulinti. Deja, tik nedaugelis jų yra nemokami.

Dėl atviro kodo pobūdžio nepriklausomas kūrėjas gali padėti atlikti pakeitimus pagal jūsų reikalavimus. „PrestaShop“ taip pat palaiko bendruomenės forumą, vadovus, mokymus, dokumentus ir vaizdo įrašų mokymus. Jie turi telefono liniją bendrajai pagalbai. Norėdami gauti techninių ekspertų pagalbą, turite nusipirkti jų palaikymo planą, kuris sukurs didelę skylę jūsų kišenėje.

Išvada – kokia yra geriausia „Shopify“ alternatyva?

„Shopify“ yra nuostabus sprendimas internetinių parduotuvių tinklalapiuose, tačiau dėka „tobulumo lenktynių“, mieste yra alternatyvų, turinčių „out-the-box“ funkcijų ir ypač prieinamą kainą. Tikimės, kad aukščiau paminėtos geriausios „Shopify“ alternatyvos padės rasti jūsų poreikius tenkinančią.

Kadangi yra dviejų rūšių alternatyvos, Patalpinta ir Savarankiškas. Patalpinta platforma patinka „BigCommerce“ yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems vartotojams, tuo tarpu, jei turite keletą techninių įgūdžių, galite lengvai naudoti savarankišką prieglobą, pavyzdžiui, „WooCommerce“, kuri suteikia daugiau galimybių valdyti išteklius ir yra labai lengva valdyti.

Daugelio priglobtų sprendimų nedidelis apribojimas yra tai, kad nėra tinkintų el. Pašto adresų kūrimo. Beveik visos priglobtos platformos patinka Shopify, „BigCommerce“, ir Voliuzija, t. arba visai nesiūlo tinkintos el. pašto paskyros arba tik aukštesniuose planuose. Individualizuota el. Pašto paskyra baigiasi jūsų parduotuvės pavadinimu / domeno vardu ir atrodo profesionaliau.

Taigi, šios iš tiesų yra geriausios „Shopify“ alternatyvos su patikimomis paslaugomis. Tiesiog išbandykite juos, nes dauguma jų siūlo bandomąją sąskaitą ir praneškite mums apie savo pasirinkimą žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map