10 geriausių gramatikos alternatyvų 2020 m

7

Ar žinojai, kad gramatinės klaidos gali paveikti tavo tinklaraščio reitingą, populiarumą ir asmenybę?


Nors nedidelių klaidų negalima ignoruoti, straipsnių be klaidų rašymas turėtų būti jūsų didžiausias prioritetas.

Kalbos, kuriai nėra gimtoji anglų kalba, gramatikos klaidų nustatymas ir taisymas yra didžiulė užduotis, nebent reikia pagalbos iš kitų.

Dauguma žmonių pasikliauja MS biure, tačiau tai gali būti naudinga rašybos klaidoms, o ne gramatinėms ir (arba) kitoms klaidoms. Nors „Grammarly“ yra pažangus įrankis, turintis daugybę funkcijų, jo brangūs planai gali paraginti jus rasti „Grammarly“ alternatyvą.

Taip pat galbūt norėtumėte skaityti:
Populiariausi debesų prieglobos paslaugų teikėjai

Prieš pradėdami turėtumėte žinoti, kad „Gramatika“ leidžia pasirinkti tarp britų / amerikiečių anglų kalbos, tikrinti plagiatą, siūlo daugybę rašymo stilių, patarimų, kaip praturtinti žodyną, rasti gramatikos & skyrybos klaidų, ir daug daugiau. Čia skaitykite išsamią mūsų gramatikos apžvalgą.

Kodėl gramatiškai geriau nei kiti?

„Grammarl y“ yra vienas iš pažangiausių, modernių ir tobulų įrankių, siūlantis daugybę funkcijų vienoje vietoje. Šiuo metu nėra nė vieno įrankio, pakankamai gero, kad būtų galima jį įveikti. Nors paslaugų yra daug, „Grammarly“ patobulintas algoritmas veikia kaip žavesys ir per kelias sekundes pasiūlo visas įmanomas klaidas. Taigi, dar kartą suteikite jam IŠBANDYMĄ ir mėgaukitės 7 dienų NEMOKAMU bandymu.

 • Tai pašalina gramatikos, rašybos ir skyrybos klaidas.
 • Tai siūlo susijusius žodžius dažniausiai vartojamoms frazėms / žodžiams arba patobulina žodyną.
 • Iškart patikrinkite plagiatą, kad išvengtumėte pasikartojančio turinio.
 • Pateikite pavyzdžių, kaip pagerinti sakinio struktūrą.

Išbandykite gramatiką DABAR

Taigi, kad ir kokia būtų priežastis ieškoti „Grammarly“ alternatyvų, nesvarbu, ar tai yra kaina, ar kokybė, ar kažkas kita, mes sudarėme 10 geriausiųjų sąrašą geriausios gramatikos alternatyvos.

10 geriausių gramatikos alternatyvų 2020 m

1. „ProWritingAid“

„ProWritingAid“ yra puiki gramatikos alternatyva, kai pagrindinis rūpestis yra kainų nustatymas. Tai įrankis, turintis daug funkcijų, galimas tiek nemokamos, tiek aukščiausios klasės versijose. Galite lengvai jį įtraukti į savo naršyklę, kad išanalizuotumėte teksto trūkumus, kai rašote „Gmail“, „WordPress“, „Facebook“ ir „Twitter“ ir kt. Be to, jį lengvai galima integruoti į „MS Office“ ir „Google“ dokumentus. Kūrėjams jie taip pat teikia API prieigą, kad kūrėjai galėtų ją integruoti su savo programa. Nėra nemokamų vartotojų darbalaukio programos.

Kaip ir „Grammarly“, jie siūlo daugybę rašymo stilių, tokių kaip bendrasis, dalykinis ir akademinis, tinklaraščio įrašą ir kt. Galite pasirinkti iš JAV, JK ir bendrojo anglų kalbos stiliaus. „ProWritingAid“ naudoti yra visiškai paprasta. Įdiegę plėtinį pamatysite mažą piktogramą, kuri pasirodys, kai esate bet kurios svetainės teksto rengyklėje. Dabar užveskite pelės žymeklį ant piktogramos ir pasirinkite bet kurią parinktį, kurią norėtumėte išbandyti pagal gramatiką, per daug vartojamus žodžius, stilių, klišes, atleidimus ir pan..

Jei nenorite diegti, tiesiog eikite į „ProWritingAid“ ir prisiregistruokite. Ši priemonė tampa artima gramatikos alternatyva, kad ji gali atlikti 25 teksto testus, pavyzdžiui, gramatiką, įvardžius, sakinio struktūrą. & ilgis, perėjimas, neaiškūs žodžiai ir tt Jų rašymo stiliaus ypatybė yra labai efektyvi peržiūrint žodžius, kad būtų lengviau skaitomi.

„Thesaurus“ paryškina žodžius, o užvedę pelės žymeklį galite pasirinkti iš alternatyvių žodžių sąrašo. Įrankis prieinamas labai pigiai ir kainuoja 60 USD už metinę prenumeratą, o viso gyvenimo prenumerata siekia 210 USD.

Šie planai yra paremti 14 dienų pinigų grąžinimo garantija. Juose nėra vertėjo, tačiau, mūsų nuomone, paprastai jis nėra laikomas privalomu korektūros įrankio komponentu. Nors jie teikia plagiato tikrintuvą, tai jums kainuos papildomą sumą. „ProWritingAid“ yra neįtikėtinas įrankis, turintis ilgą funkcijų sąrašą ir tikrai vertas jūsų pinigų.

2. „WhiteSmoke“

„WhiteSmoke“ taip pat yra labai efektyvus anglų kalbos rašymo ir korektūros įrankis. Tai nurodo gramatiką, skyrybos ženklus, rašybos tikrinimą ir rašymo stiliaus patarimus. Jis galimas visų tipų įrenginiams, įskaitant „Mac“, „Windows“, interneto naršykles, „iOS“ ir „Android“ ir kt. Programinėje įrangoje yra daugiau nei 100 rašymo šablonų, tokių kaip CV, Užuojauta, Ačiū, Ataskaitos, Motyvaciniai laiškai ir kt..

„WhiteSmoke“ vertėjas yra sukurtas remiantis statistiniu mašininiu vertimu ir rodo vertimą su didžiausia tikimybe, kad bus tikslus. Jie palaiko beveik 55 kalbas. Programa pabrėžia žodžius, o užvedę pelės žymeklį galite pamatyti gramatikos ir skyrybos patarimus. Jis patikrina 16 skirtingų sakinio sričių, tokių kaip fragmentai, įtempta, neteisingos skyrybos ir plepėjimo modifikatoriai ir kt..

Įrankis pateikia paaiškinimą, kodėl žodis pabrėžiamas, ir taip pat pateikia pavyzdį, kaip elgtis su tuo žodžiu. Čia taip pat pateikiamas išsamus sinonimų sąrašas naudojant tezaurą, kuris puikiai tinka formuoti žodyną ir rasti žodžio, dažnai naudojamo jūsų dokumente, alternatyvą. Be to, jis taip pat apibūdina pasirinktą žodį.

„WhiteSmoke“ pagalba galite sužinoti, ar tekstas plagiatas, ar ne. Tai labai naudinga, jei pasamdote internetinius rašytojus savo svetainei. Bendrovė sukūrė priedą, kuris padeda vartotojams rašyti „Outlook“, „MS Office“ ar kituose teksto redagavimo laukeliuose. „WhiteSmoke“ atkreipia dėmesį į klaidas, padarytas raudonu šriftu (klaidingai rašant), žaliu (gramatikai) ir pilku (pakartotinai) žodžiais..

Vienas iš nuostabių dalykų yra tai, kad jie teikia įvairius vaizdo įrašų mokymosi vadovus, susijusius su prielinksniais, pagalbinėmis veiksmažodžiais, daiktavardžiu, linksniais ir įvardžiais ir kt. Norėdami gauti pagalbos, galite paskambinti arba atsiųsti jiems el. Laišką. „WhiteSmoke“ kainuoja 4,16 USD / mėn "Esminis" planą ir 6,67 USD / mėn "Premija" vienerių metų prenumerata.

Bendrovė pateikia 48 valandų grąžinimo politiką už planus, kurių galiojimo laikas yra trumpesnis nei 31 diena, tuo tarpu kituose planuose yra 31 dienos visiško grąžinimo politika. „WhiteSmoke“ yra įspūdingas įrankis angliškam rašymo sprendimui, tačiau jie siūlo tik 4 dienų bandomąją versiją, kuri yra labai ribota. Remiantis mūsų patirtimi, imbieras yra labiau suderinamas naudojimo ir patikimumo atžvilgiu nei „WhiteSmoke“.

3. Imbieras

Imbieras yra dar viena nuostabi priemonė tarp studentų, mokytojų ir tinklaraštininkų dėl efektyvių rezultatų. Imbieras teikia funkcijas patogesnėmis funkcijomis, nes jos yra „Windows“, „iOS“, „Android“, „Chrome“, „Safari“ ir „Mac“. Galite naudoti „Ginger“ korektūros įrankį įvesdami redagavimo laukelius, pvz., „WordPress“, arba tiesiog eikite į jų svetainę ir įklijuokite tekstą. Tai netgi padeda, kai naudojate paieškos juostą tokiose svetainėse kaip „YouTube“.

Imbieras klaidas aptinka labai greitai ir jas išryškina. Užvedę pelę virš paryškinto žodžio, jis pateiks pasiūlymą jį pataisyti. Ir jei norite patvirtinti visus pasiūlymus vienu metu, tiesiog spustelėkite „Patvirtinti visus“. Kaip ir „Grammarly“, „Ginger“ taip pat galite pasirinkti britų arba Amerikos anglų kalbas.

Imbieras taip pat verčia jūsų dokumentą į 40 kalbų, įskaitant kinų, prancūzų, urdų, hindi, arabų ir rusų kalbas. Be to, žodyne galite ieškoti savo žodžių apibrėžimo ir perfrazuoti savo sakinius pagal struktūros įvairovę. Be to, taip pat galite sukurti asmeninį žodyną, kad kitą kartą programa nerodytų tų žodžių klaidų. Teksto skaitytuvas yra dar viena unikali „Imbierio“ funkcija, naudinga išmokti tarimą, tačiau ji prieinama tik „premium“ versijoje.

Yra dvi „Free“ ir „Premium“ versijos. Nemokama versija praleidžia kai kurias savybes, tokias kaip klaidų analizės ataskaita, teksto skaitytuvas ir neribotas gramatikos tikrintuvas. Mes siūlome įdiegti jų naršyklės plėtinį ar darbalaukį, o ne išbandyti jų svetainę. Nes kai tikrinsi savo tekstą įklijuodamas jų svetainėje, jis analizuos tik ribotus žodžius.

Už metinį planą „Grammarly“ imasi 11,66 USD / mėn., O imbieras – 7,49 USD / mėn. (Siūlo 40% nuolaidą). Imbieras yra viena iš puikiausių gramatikos alternatyvų, skirtų „Mac“ ir kitiems vartotojams, tačiau jai trūksta plagiato įrankio, kuris padėtų internetiniam leidėjui kovoti su dubliavimu. Be to, kai naudojate jų sinonimus ar apibrėžimo funkciją, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami žodį, jis pereina į sinonimų ar apibrėžimo skirtuką, užuot rodęs informaciją tame pačiame skirtuke. Tai nėra didelė problema, tačiau atrodo erzinanti.

 • Gramatika vs imbieras – kuris geresnis?

4. Reaktyvinė skraidyklė

Kitas sąraše yra „Jetpack WordPress“ papildinys. Jei naudojate „WordPress“, galbūt jau naudojate šį papildinį. Kadangi šis vienas įrankis gali suteikti daugybę pranašumų, tokių kaip svetainės srauto stebėjimas, pagerinti saugumą, nemokamų temų kūrimą ir daug daugiau. Jos korektūros funkcija veikia tais pačiais principais kaip ir Po aklavietės. „WordPress“ tinklaraštininkams yra puiku turėti korektūros įrankį tiesiai įrašų redagavimo priemonėje, o ne įklijuoti turinį atskirai anglų tikrinimo įrankio teksto redaktoriuje.

Įdiegę „Jetpack“ pamatysite tokią piktogramą. Pradėkite rašyti arba tiesiog įklijuokite turinį ir paspauskite tą piktogramą. Jis pradės nuskaityti ir pažymėti žodžius raudona, žalia ir mėlyna linijomis. Raudona reiškia, kad žodis yra klaidingai parašytas arba netinkamai naudojamas; žalia rodo gramatikos klaidas, o mėlyna – užuominas į rašymo stilius. Be to, jame pateikiamas klaidų paaiškinimas.

„Jetpack“ korektūros įrankį galite sukonfigūruoti naršydami Vartotojai => Tavo profilis. Tiesiog pažymėkite norimos įjungti funkcijos laukelius. Pagrindinė funkcija apima nenaudotų, sudėtingų, pasyvių balso, žodžių frazių ir tt aptikimą.

„jetpack“ gramatikos ypatybės

Be to, įrankis gali koreguoti žinutes, parašytas anglų, ispanų, portugalų, vokiečių ir prancūzų kalbomis.

Įrankis yra paprastas ir jūs galite naudotis visomis jo korektūros funkcijomis nemokėdami nė cento. Tačiau ji praleido keletą pagrindinių bruožų. Jūs negalite sudaryti asmeninio žodyno ir jis nenurodys netinkamai naudojamų žodžių, parašytų kitomis nei anglų kalbomis. Be to, jie neleis jums pasirinkti iš JAV, JK ir Kanados anglų stilių. Remiantis mūsų patirtimi, jis nėra toks efektyvus kaip gramatika ar imbieras, tačiau yra vertas nemokamas įrankis, kuris gali padėti pagerinti jūsų pagrindinius rašymo įgūdžius..

5. „PaperRater“

„PaperRater“ veikia kompiuteriniais algoritmais, kurie nuoširdžiai vadinami Grendeliais. Šiuo metu nėra šio įrankio plėtinio ar darbalaukio versijos. Tiesiog apsilankykite jų Korektoriaus ir gramatikos patikrinimas ir įdėkite savo tekstą į lauką, kuris pasirodo priešais jus, ir gaukite ataskaitą. Jų sistema pabrėžia žodžius, kurie yra klaidingai parašyti arba turi gramatikos problemų. Žemiau esančiame paveikslėlyje pateikiamos „PaperRater“ funkcijos.

korektoriaus „paperrater“ savybės

Internetinių leidėjų kasmet skelbiama daugybė duomenų, todėl būtina paskelbti pirminius duomenis. „PaperRater“ taip pat siūlo plagiato tikrintuvą, kaip „Grammarly“. Tačiau nemokamoje versijoje plagiato tikrintojas nurodo tik neoriginalumo procentą. Negalite rasti plagiato eilučių ar turinio nepasirašę mokamo plano. Be to, jis yra integruotas su korektoriaus įrankiu, o tai reiškia, kad tekstą turite įklijuoti atskirai į Plagiato tikrintuvą.

Jie taip pat siūlo žodyno sudarytoją. Tiesiog įdėkite žodį, ir jie pateikia apibrėžimą bei įvairius sakinių pavyzdžius, kad galėtumėte įsivaizduoti, kaip tą žodį naudoti.

„PaperRater“ yra panašus į „Grammarly“, tačiau jo nemokama versija turi įvairių apribojimų. Negalite importuoti failų, be to, įrankis yra tik 5 puslapiai. Be to, jų korektorius yra šiek tiek sudėtingas. Už papildomą prenumeratą, nors programinė įranga yra pigi, tai nėra geriausias sprendimas, ir jūs negalite tiesiog ja pasikliauti.

6. Slidus rašymas

Dėl funkcijų įvairovės „SlickWrite“ yra artima „Grammarly“ alternatyva. Visų pirma, naudokite jų redaktorių rašymui arba tiesiog įklijuokite tekstą. Dabar paspauskite čekį iš šoninės juostos. Įrankis nurodys įvairius elementus iš jūsų pastraipų, pavyzdžiui, nereikalingus sakinius, pasyvų balsą, pereinamuosius žodžius, prieveiksmius, bendrus pradinius žodžius ir kt..

Šaunus dalykas „SlickWrite“ yra tas, kad jame yra kelios integruotos parinktys. Kai pasirenkate žodį, apačioje pasirodo iššokantis langas, kuriame galite pasirinkti susijusius žodžius, ir tezauras ar žodyno apibrėžimas. Taip pat joje yra „Google“ ir Vikipedijos parinkčių, kad gautumėte daugiau informacijos.

Perskaitomumas labai svarbus, nes straipsnis, kurį baisiai reikia skaityti, yra beveik nenaudingas skaitytojams ir (arba) informacijos ieškantiems asmenims. Naudodami „SlickWrite“ sakinio struktūros funkciją galite padidinti savo straipsnio skaitomumą. Tai parodys sudėtingus ir ilgus sakinius. Kaip rašytojas, jūs galbūt nežinote apie „Srautą“. „SlickWrite“ pateikia grafinę informaciją apie žodžio ilgį, sakinio ilgį ir struktūrinį srautą, kad vartotojas galėtų lengvai pakeisti srauto greitį.

Galite sukonfigūruoti „SlickWrite“ per kelias akimirkas, tiesiog eikite į jo nustatymus ir pažymėkite langelius, kad rastumėte, kokio tipo problemas norite rasti savo tekste. Tarp visų savybių, geriausia šios internetinės korektūros programinės įrangos dalis yra statistika. Čia bus pateikta išsami apibendrinta jūsų turinio analizė, frazių ir žodžių statistika. Kol kas jų paslaugomis galite mėgautis nemokamai, nes šiuo metu nėra aukščiausios kokybės versijos.

„SlickWrite“ yra puikus įrankis, apimantis daugybę taisyklių, kurias galite įjungti arba išjungti savo noru. Tačiau tam trūksta patogumo. Kaip ir gramatikoje, jie leidžia taisyti vieną paspaudimą, kai jums tereikia spustelėti taisymo pasiūlymą. Tai reiškia, kad „Slick Write“ galite naudoti tik klaidoms aptikti. Ne gimtoji kalba angliškai patariame išbandyti įrankį, kuris palengvina taisymą, pvz., „Gramatika“.

 • Taip pat apsvarstykite galimybę skaityti: 10 populiariausių plagiato tikrintojų ir paslaugų

7. 1Tikrinti

Tyrinėdamas geriausias 10 gramatikos alternatyvų, „1Checker“ užtikrintai užėmė gerą poziciją dėl savo lankstaus pobūdžio. Galite naudoti internetinę versiją arba įdiegti ją „Windows“ arba „Mac“ įrenginiuose. Jis gali būti integruotas su „Word“ ir „Outlook“. Programa veikia natūralios kalbos apdorojimo sistema, kuri yra informatikos ir dirbtinės kalbos derinys.

Kai spustelėsite „Peržiūra“, po kurio laiko ji parodys statistiką, kuri yra gramatikos, rašybos ir kitų klaidų procentas. Tiesiog uždarykite jį ir pradėkite redaguoti. Įrankis tiesiog pabrėžia klaidas ir pateikia patarimus po žodžiais. Jie taip pat rodo pažymėtų žodžių paaiškinimą šoninėje juostoje. Jei nenorite peržiūrėti kiekvienos klaidos, tiesiog paspauskite „Taikyti viską“, kad būtų automatiškai ištaisyta.

„1Checker“ taip pat pateikia daugybę šablonų, susijusių su verslu ir ryšiais. Tiesiog pasirinkite „Dokumento šablonas“ ir užpildykite kairėje pusėje esančius blankus. Jie automatiškai sugeneruoja puikią dokumento kopiją. „1Checker“ taip pat įtrauktas vertėjas, kurį palaiko „Google“ ir „Bing“, kad galėtumėte greitai išversti neaiškius žodžius ir frazes.

Tai nemokama programa, pavyzdžiui, nemokama „Grammarly“ versija, skirta aptikti pagrindines klaidas. Tai gali būti naudinga pašalinant žodiškumą, rašybos klaidas ir struktūrinius pokyčius. Apskritai verta naudoti šią programinę įrangą, nes ji jums nieko nekainuoja.

8. Internetinis taisymas

„OnlineCorrection“ yra nemokama internetinė programa, skirta išgelbėti jus nuo varžymosi, kurį galite patirti dėl gramatinių ir rašybos klaidų. Jis atidžiai išanalizuoja jūsų turinį ir tada išvardija klaidas. Pataisyti labai lengva, nes neteisingi žodžiai nurodomi skirtingomis spalvomis. Įrankis taip pat pateikia siūlomus žodžius.

„OnlineCorrection“ jūsų tekste ieško gramatikos, stiliaus, rašybos, skyrybos ir žodžių dubliavimosi. Neįmanoma rasti turinio originalumo. Jie taip pat nesiūlo jokios premium klasės įrankio versijos.

Kartu su anglų kalbos taisymo funkcija „OnlineCorrection“ taip pat palaiko kelias kalbas, o tai yra geriausia šio tikrintuvo dalis. Programinė įranga gali perskaityti bet kurį tekstą, parašytą vokiečių, prancūzų, ispanų, italų, lenkų, portugalų ir rusų kalbomis.

„OnlineCorrection“ yra paprastas įrankis, norint perskaityti straipsnį prieš paskelbiant ar pateikiant niekam. Tai gali būti nemažas pasirinkimas, jei ieškote nemokamų „Gramatikos“ alternatyvų. Taip pat nereikia registruotis, todėl turėtumėte juos išbandyti.

9. „HemingWay“

„HemingWay“ daugiausia dėmesio skiria jūsų įrašų skaitomumo didinimui. Galite naudoti jų internetinę versiją arba atsisiųsti darbalaukio programą. Bet jūs turite sumokėti 19,99 USD už darbalaukio versiją. Be to, jis gali būti naudojamas „WordPress“ arba „Medium“ redaktoriuje. Jie taip pat pateikia skaitomumo laipsnį.

Įklijuodami tekstą, frazės bus paryškintos skirtingomis spalvomis. Įrankis nurodo, kurį sakinį sunku perskaityti, taip pat pateikia patarimus, kaip supaprastinti žodžius. „Hemingway“ redaktoriuje taip pat yra keletas parinkčių, pvz., Antraštės, paryškinti, kursyvai, ženkleliai, nuorodų įterpimas ir kt., Nors, kita vertus, „Gramatikos“ redaktorius neleidžia vartotojui įterpti nuorodų ar įklijuoti teksto su hipersaitomis..

Priemonė taip pat žymi pasyvų balsą iš sakinių. Mūsų požiūriu, „Hemingway“ nėra veiksminga priemonė gramatinėms klaidoms pašalinti.

Nors tai yra puiki priemonė pagerinti jūsų straipsnių skaitomumą, kur ji tinka? Pirmiausia galite naudoti kokį nors patobulintą įrankį, pavyzdžiui, „Grammarly“, ir tada perduoti tą straipsnį per „Hemingway“, kad jūsų straipsnis būtų ne tik be gramatinių klaidų, bet ir sudarytas taip, kad būtų lengva perskaityti..

10. Atšaukti

Jei ieškote internetinio korektūros įrankio, tada „Reverso“ yra jums. Jie sukūrė plėtinį „Chrome“ vartotojams, tačiau jame nėra stalinių, „Android“ ar „iOS“ programų. Norėdami naudotis internetine versija, eikite į R e verso ir įklijuokite tekstą. Galbūt nerandama išankstinių klaidų, tačiau ji naudinga norint rasti pagrindines klaidas.

Taigi, kas daro ją panašia į „Grammarly“ programinę įrangą? Jame yra integruotas žodynas kartu su konjugato ir sinonimų galimybėmis. Norėdami juos naudoti, pirmiausia pasirinkite visą tekstą, tada pasirinkite parinktį. Gerai, jei nenorėtumėte atidaryti skirtingų svetainių, kad rastumėte konkrečių žodžių apibrėžimą ar sinonimus.

„Reverso“ palaiko kelias kalbas, tai reiškia, kad jis gali išversti jūsų duomenis į bet kurią jų palaikomą kalbą, pavyzdžiui, vokiečių, prancūzų, arabų, rusų ir kt. Jei norite patobulinti savo gramatikos įgūdžius, turėtumėte apsilankyti jų gerai organizuotoje žinių bazėje, kur jie turi informacijos apie laikus, veiksmažodžius, prieveiksmius, prielinksnius ir dar daugybę temų. Jie taip pat turi daugybę temų apie prancūzų kalbos gramatikos taisykles.

Jei skaitydami straipsnius susiduriate su kalbos kliūtimis, turite naudoti jų „Chrome“ plėtinį. Įdiegę plėtinį, du kartus spustelėkite bet kurį žodį, kuris pasirodė bet kuriame tinklalapyje, kad galėtumėte išversti juos į 11 skirtingų kalbų. Panašiai galite versti sakinius.

Remiantis mūsų asmenine patirtimi, šis įrankis gali būti naudojamas konstruojant įvairius sakinius, tačiau taisymui negalima tiesiog pasikliauti. Be to, nedidelė „Reverso“ problema yra ta, kad ji gali patikrinti tik 600 ženklų. Taigi, jūs turite prasmės naudoti paprastą korektūrą ir, svarbiausia, jei kenčiate dėl kalbos skirtumų.

 • SSD talpinimas
 • Viršuje "10" Geriausi greitiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjai
 • Viršuje "10" „Windows Server“ prieglobos paslaugos
 • 10 "Geriausias" Pirkite savo el. Prekybos svetainės sąrankos alternatyvas

Išvada

Remiantis mūsų patirtimi, ProWritingAid ir „WhiteSmoke“ yra viena iš perspektyviausių gramatikos alternatyvų.

Bet asmeniškai mes pirmiausia siūlome pabandyti naudoti gramatiką, nes tai yra pažangiausias įrankis, galintis aptikti nuo 400+ nuo paprastų iki pažangių gramatinių klaidų, taip pat įrodantis, kad naudingas žodynas. Be to, ji turi pačią draugiškiausią sąsają, palyginti su bet kuriomis pramonės priemonėmis šiuo metu.

Ar galvojate apie kokią nors geriausią gramatikos alternatyvą? Jei taip, prašome pasidalinti komentarų skiltyje žemiau ir praneškite mums, kokį įrankį naudojate rašymo klaidoms ištaisyti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map