W poszukiwaniu najtańszego hostingu WordPress w 2020 r. (Z 3 opcjami)

Bezpieczeństwo, możliwości i szybkość witryny zależą od infrastruktury hosta. Jeśli jesteś jak 35,4% większości właścicieli witryn, prawdopodobnie chcesz lub jesteś właścicielem Witryna WordPress.


Wyzwanie polega na wyborze rodzaju hostingu, który mieści się w twoim budżecie, bez utraty jakości. Ale czym jest „Quality Hosting” i którzy dostawcy hostingu oferują to w przystępnych cenach?

Przystępność dla Ciebie prawdopodobnie nie jest jakimś chwytem promocyjnym. Nie chcesz kupować planu hostingowego, który wygląda tani z przodu, a następnie zapłacić nieprzyzwoitą kwotę za funkcje i wsparcie techniczne, które powinny być uwzględnione w pakiecie w pierwszej kolejności. Chcesz spójności. Niskie ceny pozostają niskie po zakupie.

Mam dobre wieści, ale najpierw zrozummy, o co pytasz.

Rodzaje planów hostingowych WordPress

WordPress to najczęściej używany CMS i ma udział w rynku 62,7%. Joomla, która jest drugą pod względem popularności trasą z 4,4% rynku.

Nie trzeba wiele wybierać odpowiedniego dostawcy hostingu dla swojej witryny. Musisz wiedzieć o kilku rzeczach, takich jak ich działanie i czy pasowałyby do charakteru Twojej firmy.

Zazwyczaj można korzystać z trzech rodzajów usług hostingowych WordPress – udostępnionego, dedykowanego i chmurowego.

1- Wspólny hosting

Ten plan jest najpopularniejszym rozwiązaniem hostingowym na dzisiejszym rynku. Jest zarówno niedrogi, jak i łatwy w utrzymaniu.

W przypadku wspólnych planów hostingowych dostawcy hostingu zazwyczaj przechowują kilka witryn na jednym serwerze. W tym planie często obowiązują ograniczenia lub ograniczenia dotyczące zasobów, do których można uzyskać dostęp, w tym przestrzeni dyskowej, przepustowości, bezpieczeństwa i innych funkcji.

Hosting współdzielony jest najtańszą opcją dla osób o ograniczonych budżetach i świetny dla początkujących z ograniczonym doświadczeniem.

2- Hosting dedykowany

Dzięki dedykowanemu hostingowi otrzymujesz dedykowany serwer do obsługi Twojej witryny. Jak sama nazwa wskazuje, nie możesz udostępniać zasobów swojego serwera innym użytkownikom.

Hosting dedykowany znacznie przyspiesza działanie witryny, ponieważ nie udostępniasz zasobów serwera innym witrynom. Jest również bardzo bezpieczny, ponieważ tylko ty korzystasz z serwera.

Hosting dedykowany to doskonała opcja, jeśli spodziewasz się dużego ruchu w witrynie. Hosting współdzielony ma ograniczenie w ruchu, który może obsłużyć.

Jedynymi wadami tego planu są wysokie koszty i potrzeba wiedzy technicznej do zarządzania serwerem dedykowanym. Będziesz więc zatrudniał pracowników działu IT lub będziesz na tyle zaawansowany technicznie, aby utrzymać serwer hostingowy.

3- Hosting w chmurze

Ta usługa hostingowa jest stosunkowo nową technologią, która łączy funkcje hostingu dzielonego i dedykowanego. Możesz to nazwać hybrydą.

Usługa rozkłada obciążenie fizyczne dla wielu witryn na różne komputery. Ten proces pozwala Twojej witrynie mieć zasoby serwera bez konieczności posiadania dedykowanego sprzętu. Możesz nie otrzymać dedykowanego sprzętu hostingowego, ale w razie potrzeby możesz zwiększyć swoje potrzeby.

Jeśli chcesz połączyć zalety hostingu dzielonego i dedykowanego, rozwiązaniem jest hosting w chmurze. Ma jednak wady

 • Wsparcie może opóźnić naprawienie pojawiających się problemów,
 • Być może będziesz musiał poradzić sobie z problemami bezpieczeństwa i
 • Skalowanie oznacza, że ​​hosting staje się drogi

Być może zastanawiasz się, jaka jest najlepsza opcja dla Ciebie. Odkryjmy!

Niedrogi hosting WordPress w 2020 roku

Oto trzy z najtańszych dostawców hostingu WordPress w 2020 roku. Nasze wybory opierają się na cenach przy rejestracji i późniejszych kosztach odnowienia.

Te opcje nie są oparte tylko na hostingu współdzielonym. Te hosty będą odpowiednie, jeśli szukasz niedrogich opcji hostingu dedykowanego i chmurowego.

1. Hostinger

Hosting WordPress HostingHostinger WordPress Hosting zaczyna się już od 0,96 USD / miesiąc (kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej).

Ze względu na początkowy koszt i późniejsze ceny Hostinger jest uważany za tańszy niż inni dostawcy hostingu.

Oprócz niskich wymagań technicznych, Hostinger jest także idealny do napiętego budżetu. To nie staje się bardziej przystępne niż 0,99 USD miesięcznie.

Funkcje Hosting WordPress

Zobaczmy, co otrzymujesz.

Rozszerzona ochrona

Każda witryna hostowana przez Hostinger jest chroniona przez kompleksowy plan ochrony BitNinja, który oferuje ochronę przed wszystkimi zautomatyzowanymi i cyberatakami.

1-Kliknij Instalacja WordPress

Dawno minęły czasy, gdy konfiguracja WordPress okazała się zbyt skomplikowana i czasochłonna. Teraz wystarczy wypełnić prosty formularz, wprowadzić dane i zainstalować WP jednym kliknięciem. Nie zajmuje to więcej niż kilka minut.

Stworzony dla wydajności

Hostinger osiąga bezkonkurencyjną prędkość ładowania dzięki zastosowaniu

 • HTTP / 2,
 • PHP7.4,
 • NGINX i
 • Wstępnie zainstalowane buforujące wtyczki WP,

Inne funkcje Hostingera obejmują codzienne lub cotygodniowe kopie zapasowe, bezpłatne domeny i certyfikaty SSL, nieograniczone konta FTP, Cronjobs i przepustowość i więcej.

Obsługa klienta Hostinger

WordPress Hostingera wsparcie jest dostępne aby pomóc we wszystkich pytaniach i wątpliwościach. Natychmiastowa obsługa czatu na żywo dostępna 24 × 7. Twój spokój ducha jest gwarantowany, ponieważ usługa zapewnia ekspertów, którzy są w stanie gotowości, aby rozwiązać wszelkie problemy związane z witryną.

Hostinger cennik

Hosting WordPress Ceny hostingu

Plan Single WordPress kosztuje 0,99 USD miesięcznie. Plan ten odnawia się za 2,15 USD miesięcznie po pierwszej płatności.

Premium WordPress kosztuje 2,89 USD miesięcznie i 3,49 USD miesięcznie po odnowieniu. Business WordPress zaczyna się od wstępnej ceny 3,99 USD, a kolejne płatności wynoszą 7,95 USD.

Zalety hostingera obejmują,

 • Niskie i przystępne ceny
 • Wydajna i niezawodna obsługa klienta
 • Niezawodny pod względem prędkości i czasu pracy
 • Oferuje doskonałe funkcje

Wady hostingera obejmują,

 • Ceny rosną po pierwszej kadencji
 • Brak darmowej nazwy domeny dla użytkowników planu hostingowego Single WordPress
 • Nie obsługuje automatycznych aktualizacji

2. Bluehost

Hosting WordPress BlueHostBlueHost WordPress Hosting zaczyna się od 2,75 $ / miesiąc (kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej).

Bluehost różni się od wielu innych dostawców hostingu. W przeciwieństwie do innych, nie musisz płacić za plan trzy- lub pięcioletni, aby skorzystać z taniego planu hostingowego podczas korzystania z usługi.

Jeśli zastanawiasz się nad pięcioletnim planem wspólnego hostingu, Bluehost jest dla Ciebie. Usługa oferuje trzy typy hostingu WP.

 • Shared Hosting WP: Jest stosunkowo bezpieczny, łatwy w nawigacji i dość szybki. Platforma zapewnia także automatyczne aktualizacje, bezpłatne nazwy domen (tylko na pierwszy rok) oraz bezpłatny certyfikat SSL.
 • Zarządzany hosting: Pomaga, jeśli zarządzanie stronami internetowymi staje się dla Ciebie nudne. Ta funkcja pomaga zarządzać wszystkim z jednego pulpitu.
 • Hosting e-commerce: Ta wtyczka eCommerce, obsługiwana przez WooCommerce, zapewnia między innymi bezpieczne bramy płatności oraz w pełni konfigurowalne sklepy internetowe.

Funkcje Bluehost WordPress

 • Automatyczne aktualizacje WordPress: Ta funkcja zapewnia, że ​​Twoje konto jest aktualizowane i bezpieczne tak regularnie, jak to możliwe.
 • Automatyczna instalacja WP: Bluehost instaluje najbezpieczniejszą i najnowszą wersję WordPress dla Twojej witryny po subskrypcji abonamentu.
 • WordPress Staging Environment: Ta opcja umożliwia testowanie zmian przed udostępnieniem ich w witrynie.

Inne funkcje obejmują; darmowa nazwa domeny na rok (z pięcioma zaparkowanymi domenami i 25 subdomenami), certyfikat SSL, 50 GB miejsca na dysku SSD itp..

BlueHost Obsługa klienta

Bluehost zapewnia Całodobowe wsparcie dla WP Hosting. Są dostępne zarówno dla czatów na żywo, jak i połączeń.

Ceny Bluehost

Wspólne ceny hostingu

Plany / cena
Cena rejestracji
Regularne (12 miesięcy)
Odnowienie (24 miesiące)
Odnowienie (36 miesięcy)
Podstawowy2,95 USD / mc8,99 USD / mies8,49 USD / mc7,99 USD / mies
Plus5,45 USD / mc12,99 USD / mies11,99 USD / mc10,99 USD / miesiąc
Choice Plus5,45 USD / mc16,99 USD / mies15,99 USD / mies14,99 USD / mies
Zawodowiec13,95 USD / mies25,99 USD / mc24,99 USD / mc23,99 USD / mies

Ceny hostingu zarządzanego

 • Plan kompilacji – 19,95 USD miesięcznie
 • Rosną – 29,95 USD miesięcznie
 • Skala – 49,95 miesięcznie

Ceny hostingu e-commerce

 • Pakiet startowy – 6,95 USD miesięcznie
 • Plus – 8,95 USD miesięcznie
 • Pro – 12,95 USD miesięcznie

Zalety Bluehost

 • Bluehost oferuje jedną z najbardziej przystępnych cen na rynku
 • Usługa obsługuje automatyczne aktualizacje
 • Jest względnie bezpieczny

Wady Bluehost

 • Nierzetelna obsługa klienta
 • Drogie wyprzedaże
 • Zwiększone ceny odnowienia

3. Namecheap

NameCheap Hosting WordPressNameCheap Managed WordPress Hosting zaczyna się od 3,88 $ / miesiąc (kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej).

Usługa ma jedną z najtańszych cen początkowych i przedłużających, dlatego znalazła się na tej liście. Namecheap oferuje świetne domeny i tani hosting za przystępne ceny.

Namecheap ma usługi hostingu współdzielonego i hostingu zarządzanego, które mają mnóstwo funkcji.

 • Shared Hosting: Oferta jest poparta Gwarancją Hostingu Namecheap, obejmującą między innymi niezmierzony Internet szerokopasmowy, 99,9% czasu dostępności i bezpłatny certyfikat SSL.
 • Zarządzany hosting: Jest to najszybsza z opcji hostingu WordPress. Jest wyposażony w bezpieczną kopię zapasową i narzędzie do przywracania.

Chociaż zarządzany hosting WordPress nie jest najtańszą dostępną opcją, użytkownicy to lubią. Około 52% zarządzanych użytkowników hostingu WordPress uważa, że ​​warto je zarobić.

Namecheap WordPress funkcje

 • Stuprocentowa gwarancja: Wszystkie usługi hostingowe mają najwyższą formę gwarancji i zapewniają doskonałe opcje.
 • Najnowsza technologia serwerowa: Namecheap wykorzystuje rewolucyjną technologię serwerową Dell w celu zwiększenia wydajności. Szybka sieć SAN zapewnia 100% czasu działania.
 • Kreator strony internetowej: Możesz szybko zbudować swoją obecność online.

Inne funkcje obejmują bezpłatne certyfikaty SSL, całodobową obsługę klienta, pełną kontrolę strony internetowej z cPanel, łatwą aktualizację, codzienne kopie zapasowe itp..

NameCheap Obsługa klienta

Namecheap oferuje 24/7 obsługa klienta przez czat na żywo. Dostępna jest także ogromna baza wiedzy do samodzielnej nauki.

Cennik hostingu Namecheap

Wspólne ceny hostingu

NameCheap Plany hostingowe i wyceny

 • Plan gwiezdny – 1,44 USD / miesiąc (zarówno w przypadku początkowej, jak i przedłużenia)
 • Stellar Plus – 2,44 USD / miesiąc
 • Stellar Business – 4,44 USD / miesiąc

Otrzymujesz 50% zniżki, gdy płacisz za pierwszy rok.

Zarządzane ceny hostingu WordPress

NameCheap Zarządzane ceny hostingu WordPress

 • EasyWP Starter – 3,88 USD (1 USD za pierwszy miesiąc)
 • EasyWP Turbo – 7,88 USD (pierwszy miesiąc kosztuje 2 USD)
 • EasyWP Supersonic – 11,88 USD (3 USD za pierwszy miesiąc)

Zalety Namecheap

 • Namecheap zapewnia wydajnych przedstawicieli czatu
 • Oferuje niezawodne usługi hostingowe
 • Przyjazny interfejs użytkownika i design

Wady Namecheap

 • Wsparcie na żywo zależy tylko od abonamentu
 • Nie oferuje wsparcia telefonicznego
 • Konfigurowanie certyfikatów SSL może być dla niektórych trudne

Kryteria wyboru hostingu WordPress

Zanim zdecydujesz się na plan hostingowy WordPress, powinieneś rozważyć kilka rzeczy. Niezawodność, szybkość i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze usługi hostingowej.

Musisz wziąć pod uwagę wymagania, ceny, funkcje, miejsce na dysku lub pamięci, a także obsługę klienta.

Przyjrzyjmy się bliżej.

1. Wymagania

Wybrany host WordPress musi spełniać następujące kryteria. Powinien wspierać:

 • PHP w wersji 7.3 lub nowszej
 • MySQL wersja 5.6 lub nowsza, alternatywnie, MariaDB wersja 10.1 lub nowsza
 • HTTPS

Chociaż dowolny serwer obsługujący PHP i MySQL jest akceptowalny, WordPress zaleca korzystanie z niego Apacz lub Nginx. Zawsze pamiętaj, aby poprosić hosta o spełnienie tych wymagań przed podjęciem jakichkolwiek działań.

2). cennik

Podczas gdy ceny każdego dostawcy hostingu różnią się od tanich do drogich, niektóre z nich oferują zniżki lub ceny promocyjne dla nowych subskrybentów. Następnie użytkownicy odnawiają swoje usługi hostingowe w regularnej cenie.

Większość dostawców hostingu reklamuje opcje cenowe, które obowiązują, jeśli płacisz przez trzy do pięciu lat. Zwykle jest to najlepszy sposób na uzyskanie taniego hostingu WordPress, ponieważ obniża koszty hostingu przez następne trzy lub więcej lat.

Jednak firmy, które płacą co miesiąc lub co rok, mogą być narażone na ryzyko wzrostu cen od drugiego lub trzeciego roku subskrypcji.

3. Funkcje

Większość dostawców hostingu oferuje podobne funkcje, jak,

 • 99,9% czasu działania strony,
 • Hosting Dashboard i cPanel,
 • Darmowe certyfikaty SSL,
 • Nazwy domen i
 • Konta email

Niektóre z nich zapewniają regularne opcje tworzenia kopii zapasowych, a niektóre wybierają cotygodniowe lub miesięczne kopie zapasowe. Niektórzy dostawcy obsługują obsługę klienta przez telefon i czat na żywo.

Niektórzy gospodarze oferują dodatkowe funkcje za opłatą. Zazwyczaj dostawcy usług hostingowych proszą Cię o opłacenie dodatkowej przestrzeni dyskowej, jeśli jej potrzebujesz. Sprzedają także prywatność nazw domen, kopie zapasowe witryn, zabezpieczenia witryn, a także inne funkcje i dodatki.

4. Miejsce na dysku lub pamięci

W zależności od ceny lub abonamentu różne usługi hostingowe oferują od 10 GB do ponad 100 GB przestrzeni dyskowej. Niektóre mają nawet nieograniczone miejsce na dysku SSD dla swoich użytkowników.

5. Obsługa klienta

Niezależnie od tego, jak biegły jesteś w obsłudze witryny, w pewnym momencie potrzebujesz pomocy. Kiedy pojawiają się takie sytuacje, potrzebujesz pomocy technicznej, która może szybko cię wyprowadzić z równowagi.

78,3% użytkowników twierdzi, że wsparcie jest największym problemem dla ich witryn WordPress i powinno być priorytetem.

Świetni gospodarze mają sprawną i elastyczną obsługę klienta. Zalecane przez nas hosty internetowe zapewniają wsparcie za pośrednictwem wielu kanałów.

Końcowe przemyślenia

To nie jest tajemnica, WordPress jest niekwestionowanym mistrzem systemów zarządzania treścią. Jest szeroko stosowany do wszelkiego rodzaju witryn biznesowych, osobistych i instytucjonalnych. Obsługuje kilka witryn hostingowych, w tym Hostinger, Bluehost i Namecheap.

Hostinger ma jedną z najlepszych cen trio i najbardziej efektywną obsługę klienta. Bluehost preferuje długoterminowe plany i świetnie nadaje się do eCommerce, a Namecheap oferuje jedne z najlepszych i najtańszych domen.

Możesz z zyskiem pracować z dowolną z tych trzech opcji w zależności od biznesplanów i budżetu. Śmiało i dokonaj wyboru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map