Inteligentne techniki optymalizacji witryny w celu poprawy ruchu organicznego

Artykuł napisał Brandon Graves.


Każdy, kto prowadzi działalność internetową, chce zwiększyć ruch na swojej stronie / blogu. Daje im możliwości biznesowe. Mówi się, że „Brak ruchu, brak biznesu”. Nie ma korzyści z posiadania wspaniałych produktów i usług, jeśli nie uzyskasz ruchu na swojej stronie.

przedstawiony obraz

Ruch organiczny jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na poprawienie pozycji witryny w wiodących wyszukiwarkach na świecie. W rzeczywistości jest to ruch nieopłacany pochodzący z wyszukiwarek. Jednak generowanie organicznego ruchu na stronach internetowych / blogach nie jest dziecinnie proste. Wymagana jest do tego duża cierpliwość, poświęcenie i aktywne wdrażanie inteligentnych sztuczek SEO. Jeśli szukasz skutecznych sposobów i strategii poprawy ruchu organicznego do swojej witryny, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

1. Uczyń swoją witrynę bardziej odpowiednią i użyteczną

Gdy odwiedzający szukają informacji, produktów, usług itp. Na stronach WWW, wyszukiwarki szukają stron internetowych lub stron internetowych, które są aktualne, bezpieczne, odpowiednie i bardziej użyteczne dla odwiedzających. Pomaga im mieć pozytywne doświadczenia i łatwo i szybko znaleźć potrzebne rzeczy. Jeśli Twoja witryna zawiera nieaktualne informacje lub występują problemy z użytecznością, wyszukiwarki zignorują ją podczas wyświetlania wyników w odniesieniu do wyszukiwanych haseł, wprowadzonych przez użytkowników.

Dlatego przede wszystkim musisz przebudować swoją witrynę, aby była profesjonalna, atrakcyjna i odpowiednia dla docelowych odbiorców. W tym względzie możesz podjąć następujące kroki:

 • Upewnij się, że Twoja witryna jest aktualna i profesjonalna. Używaj najnowszego oprogramowania, antywirusa, wysokiej jakości serwera, zapory ogniowej itp., Aby poprawnie go uruchomić i utrzymywać na żywo 24 * 7.
 • Upewnij się, że Twoja witryna nie ma problemów z interfejsem użytkownika / interfejsem użytkownika,
 • Kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami internetowymi,
 • Upewnij się, że Twoja witryna reaguje na wszystkie urządzenia mobilne i
 • Upewnij się, że Twoja strona ładuje się szybciej.

2. Skoncentruj się na SEO w witrynie

Częste aktualizacje algorytmu Google zwiększyło znaczenie SEO na stronie. Jeśli ci się nie uda, ranking SEO Twojej witryny prędzej czy później spadnie. Istnieje wiele sposobów na ulepszenie ćwiczeń SEO na stronie i oczekiwanie większego ruchu organicznego na twoją stronę. Odkryj odpowiednie słowa kluczowe w swojej niszy. Jeśli to możliwe, użyj słów kluczowych z długim ogonem, aby uwzględnić coraz więcej tematów związanych z Twoją firmą. Twórz zbiorczo zoptymalizowane pod kątem SEO, znaczące, odpowiednie i pozbawione błędów treści. Regularnie przesyłaj je na swoją stronę / blog i odpowiednio optymalizuj za pomocą najnowszych sztuczek SEO. Wyszukiwarki zawsze szukają nowo przesłanych treści, aby wyświetlać odwiedzającym najbardziej autentyczne wyniki.

Jeśli budujesz swoją witrynę przy użyciu popularnych narzędzi do tworzenia witryn, takich jak Weebly, mają one wszystkie elementy gotowe do wykonania SEO na stronie.

Uwaga: oto przewodnik dla początkujących dotyczący SEO, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

3. Wyeliminuj wszystkie zepsute linki

eliminuj wszystkie zepsute linki

Dzięki ciągłemu napływowi nowych treści strony stają się coraz większe każdego dnia. Tak więc utrzymanie takich stron internetowych staje się bardzo trudne. Po kilku dniach / tygodniach / miesiącach treści na stronie mogą zostać usunięte lub nieaktualne, co może prowadzić do zepsucia linków. Niezwykle herkulesowe zadanie polega na ręcznym znajdowaniu i naprawianiu tych uszkodzonych linków.

W rzeczywistości zepsuty link to nieistniejący zasób sieciowy, który jest również nazywany martwym linkiem. Gdy ktoś próbuje uzyskać dostęp do takich nieistniejących stron internetowych, serwer pokazuje kod HTTP 404. Dostępność zbyt wielu uszkodzonych linków w Twojej witrynie może obniżyć jej jakość, niezadowolić zarówno wyszukiwarki, jak i odwiedzających, a także spowodować gwałtowny spadek ruchu na stronie. Dlatego musisz sprawdzić i wyeliminować zepsute linki w swojej witrynie za pomocą Internetu zasoby i narzędzia.

4. Blog regularnie

Google przywiązuje dużą wagę do wszystkich witryn, które są regularnie aktualizowane o świeże i niepowtarzalne treści. Blog jest łatwym sposobem na utrzymanie aktualności i aktualności witryny. Po prostu dołącz blog firmowy do swojej witryny i zacznij regularnie aktualizować go o nowe treści.

Do założyć blog nie jest trudne, jak się wydaje, musisz mieć strategię i wytrwałość. Jeśli tak się stanie, roboty indeksujące będą regularnie odwiedzać Twoją witrynę, dodawać nowo dodane strony do swoich indeksów, a Ty będziesz powoli zwiększać ruch organiczny w swojej witrynie.

5. Szukaj możliwości blogowania gości pod Twoją niszą

Blogowanie gości to kolejna ważna rzecz, którą powinieneś aktywnie wykonywać, aby uzyskać wiele korzyści. W tym procesie osoba wysyła unikalne treści do blogerów (w swojej niszy) w celu publikacji. Jeśli jego / jej posty są publikowane przez właścicieli blogów, pomaga to obu stronom. Właściciele blogów otrzymują wysokiej jakości treści bezpłatnie i mogą z nich skorzystać, aby ulepszyć swoją działalność internetową i generować większe przychody. Z drugiej strony, autorzy zwiększają swój zasięg do dużej części docelowych odbiorców i szukają okazji biznesowych wartych miliony dolarów.

6. Mają określoną wewnętrzną strategię łączenia

Wewnętrzne linkowanie ważnej praktyki SEO, w ramach której specjaliści od marketingu cyfrowego łączą jedną stronę z drugą stroną w tej samej domenie w celach nawigacyjnych. Pomaga im uzyskać lepszą reputację w oczach różnych wyszukiwarek i odwiedzających, usprawnia indeksowanie i indeksowanie stron internetowych, zmniejsza współczynnik odrzuceń witryny i znacznie zwiększa liczbę kliknięć na stronie. Więc zastosuj wewnętrzne linkowanie jako część swojego Wysiłki SEO i ciesz się z jego zalet.

7. Bądź aktywny w ważnych serwisach społecznościowych

być aktywnym na ważnych portalach społecznościowych

Zawsze należy pamiętać, że Google bierze pod uwagę reputację mediów społecznościowych w rankingach internetowych. Witryna z przyzwoitą obecnością w różnych kanałach społecznościowych jest preferowana przez Google i wyświetlana w wynikach. Musisz promować swoją stronę internetową lub jej strony we wszystkich ważnych kanałach społecznościowych. Po prostu dodawaj coraz więcej osób do stron mediów społecznościowych w swojej witrynie i rozpowszechniaj wśród nich treści. Zachęcaj ich do dzielenia się treścią maksymalnie. Wszystko to pomoże Ci uzyskać większy ruch organiczny do Twojej witryny.

8. Aktywnie komunikuj się z odbiorcami

Jeśli aktywnie komunikujesz się ze swoją grupą docelową, pomoże ci to zrozumieć, o czym myśli, czuje się i walczy z nią podczas interakcji z Twoją marką. W zależności od wyników możesz wprowadzić wymagane zmiany i zachęcić ludzi do zaangażowania się w Twoją markę przez długi okres czasu. Aby komunikować się z docelowymi odbiorcami, możesz korzystać z różnych systemów, takich jak Marketing e-mailowy, Pytanie o opinie, systemy komentarzy, forum, kanały RSS, strony z pytaniami, itp.

9. Dokładnie analizuj swoje SEO

Nie ma znaczenia, jak dobrze wykonujesz działania SEO, aby zwiększyć ruch na swojej stronie, zawsze są pewne obszary poprawy i korekty. Dlatego musisz regularnie śledzić wydajność swojego SEO i badać obszary dalszej poprawy. Po prostu wykonaj te wszystkie czynności, aby codziennie zapewniać znaczny ruch organiczny w Twojej witrynie.

Wniosek

Stały przepływ ruchu organicznego do Twojej witryny jest niezbędny, jeśli chcesz wygenerować wystarczające przychody i przenieść swój biznes internetowy na wyższy poziom. Oto kilka przydatnych wskazówek, jak zwiększyć organiczny ruch na stronach / blogach. Wystarczy je wdrożyć, aby w przyszłości uzyskać ich korzyści.

Brandon Graves jest płodnym ekspertem od marketingu cyfrowego i WordPress współpracującym z HireWPGeeks. Ciągle pisze o najnowszych projektach internetowych i usługach programistycznych WordPress konwersja psd do WordPress, Konwersja HTML na WordPress itp. Śledź go dalej Google Plus aby uzyskać natychmiastowe aktualizacje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map